Katy a R
19.07.13,18:05
tak som si dnes chcela dať kávu pri telke ... no a čo vidím - v programovej upútavke nejaký obstarožný zadok s celilitídou - iba čo ma chuť prešla.
Kebyže nejaké pekné telo - nepoviem nič. Keď už aj dávajú takéto stupídne relácie - ale v tých upútavkách (a v čase keď aj deti pozerajú) by mohli dať voľačo krajšie :confused:
ivuliatko
19.07.13,18:50
erik555
19.07.13,19:05
wagner
19.07.13,19:30
Keď vidím wagner, tak sa mi vybaví moja úroda zeleniny, vydarená ako naši politici. Paprika vysiata v januári a vysadená v apríli ešte nekvitne a asi ani nebude, nemá ani pubertálny vzrast a uhorky schádzajú zo zeme - sadené v apríli. Nuž čo, na vianoce zarodia, budú kvašáky:D
Inak aj moja úroda je oneskorená oproti vlaňajšku cca o dva týždne.Ale našťastie paprika rodí aj vonku - už oberám červenú papriku na sušenie. Tiež aj rajčiny sú červené, uhorky rodia dávno. Ale tá úroda je menšia ako po iné roky. Aj keď polievam, ale vlahy je aj tak málo. U nás už tri týždne nepršalo:mee::confused:
pmajap
20.07.13,04:30
[QUOTE
Inak aj moja úroda je oneskorená oproti vlaňajšku cca o dva týždne.Ale našťastie paprika rodí aj vonku - už oberám červenú papriku na sušenie. Tiež aj rajčiny sú červené, uhorky rodia dávno. Ale tá úroda je menšia ako po iné roky. Aj keď polievam, ale vlahy je aj tak málo. U nás už tri týždne nepršalo:mee::confused:

Zdenka u nás tiež, ale ovocie sa zadarilo. Polovicu priesad som vysadila v at, tiež to nik nepolieva a tá už rodí, tí na juhu to majú jednoduchšie, aj keď je to vyššia nadmorská výška.:)
pavol54
20.07.13,06:11
Keď vidím wagner, tak sa mi vybaví moja úroda zeleniny, vydarená ako naši politici. Paprika vysiata v januári a vysadená v apríli ešte nekvitne a asi ani nebude, nemá ani pubertálny vzrast a uhorky schádzajú zo zeme - sadené v apríli. Nuž čo, na vianoce zarodia, budú kvašáky:D
Inak aj moja úroda je oneskorená oproti vlaňajšku cca o dva týždne.Ale našťastie paprika rodí aj vonku - už oberám červenú papriku na sušenie. Tiež aj rajčiny sú červené, uhorky rodia dávno. Ale tá úroda je menšia ako po iné roky. Aj keď polievam, ale vlahy je aj tak málo. U nás už tri týždne nepršalo:mee::confused:
červená paprika na sušenie - je ešte skoro jednak má veľa tekutých častíc, a málo slnečných dní môže sa stať že ti do pol roka zbledne lebo semiačka obsahujúce olej nie sú dosť zrelé, ideálne obdobie medzi 15.8 - 15. 9 neskoršie zbery už neobsahujú dosť farbiva
taiko
20.07.13,11:41
http://bratislava.sme.sk/c/6872404/bratislavsky-primator-ftacnik-nepriznal-platenu-funkciu.html

a este sa tento clovek, ktory je pravnik, uci na Vysokej skole a pohybuje sa v politike uz viac ako 20 rokov vyhovara, ze vraj netusil, ze porusuje zakon. Ludia zlati, kedy sa nam uz konecne otvoria oci ? a nepiste mi prosim, ze Durkovsky kradol viac. To je jedno, nema kradnut nikto a nemozeme skutky jedneho nenazraneho prasata ospravedlnovat skutkami ineho z ineho chlieva
Neviete niekto, ci ten Ftacnik svojim konanim naozaj aj porusil nejaky zakon a ci sa da trestne oznamenie poslat postou?
buchač
20.07.13,13:29
http://bratislava.sme.sk/c/6872404/bratislavsky-primator-ftacnik-nepriznal-platenu-funkciu.html

a este sa tento clovek, ktory je pravnik, uci na Vysokej skole a pohybuje sa v politike uz viac ako 20 rokov vyhovara, ze vraj netusil, ze porusuje zakon. Ludia zlati, kedy sa nam uz konecne otvoria oci ? a nepiste mi prosim, ze Durkovsky kradol viac. To je jedno, nema kradnut nikto a nemozeme skutky jedneho nenazraneho prasata ospravedlnovat skutkami ineho z ineho chlieva
Neviete niekto, ci ten Ftacnik svojim konanim naozaj aj porusil nejaky zakon a ci sa da trestne oznamenie poslat postou?
Viem .....
Porušil ...
Dá sa ...
Rozalka
20.07.13,13:42
Mali sme na návšteve jedno zlaté chlapča, 21,5 mes.
Tá dnešná "mládež" je iná, než sme bývali my: čuduj sa svete, v našom kráľovstve 202 plyšových macíkov ho najprv zaujali záhradné nožničky na okennom parapete (našťastie aj jeho tatko ich zaregistroval) a potom nepustil z rúk ovládanie ku klíme .... :) ale mackov si takmer ani nevšimol!
buchač
20.07.13,17:27
Mali sme na návšteve jedno zlaté chlapča, 21,5 mes.
Tá dnešná "mládež" je iná, než sme bývali my: čuduj sa svete, v našom kráľovstve 202 plyšových macíkov ho najprv zaujali záhradné nožničky na okennom parapete (našťastie aj jeho tatko ich zaregistroval) a potom nepustil z rúk ovládanie ku klíme .... :) ale mackov si takmer ani nevšimol!
Od štvrtka je u nás ( chalupa ) zať s vnučkou ......
Jesus máriška ......si vieš predstaviť , že ako máme oči na stopkách ...
Kurňa , jedno pomaly 4 - ročné živé striebro lieta jak šarkan , ústa nezavrie od rána do večera ...troch dospelých dáva do smútku - unaví večnými poznámkami a zároveň do rehotu tými hláškami .....
wagner
20.07.13,18:50
červená paprika na sušenie - je ešte skoro jednak má veľa tekutých častíc, a málo slnečných dní môže sa stať že ti do pol roka zbledne lebo semiačka obsahujúce olej nie sú dosť zrelé, ideálne obdobie medzi 15.8 - 15. 9 neskoršie zbery už neobsahujú dosť farbiva

Paprika je červená už tri týždne na koreni a plánujem ju podľa potreby dosušiť v el.rúre. U mňa by vonku neuschla, nemá tu na to podmienky. Ku koncu augusta už bude paprika zo záhrady vytrhaná, väčšina úrody už bude schovaná. Preto musím sadiť zavčasu. Tento rok má slnka veľa - teda u nás pleští slnko celé dni.
pavol54
21.07.13,07:46
červená paprika na sušenie - je ešte skoro jednak má veľa tekutých častíc, a málo slnečných dní môže sa stať že ti do pol roka zbledne lebo semiačka obsahujúce olej nie sú dosť zrelé, ideálne obdobie medzi 15.8 - 15. 9 neskoršie zbery už neobsahujú dosť farbiva

Paprika je červená už tri týždne na koreni a plánujem ju podľa potreby dosušiť v el.rúre. U mňa by vonku neuschla, nemá tu na to podmienky. Ku koncu augusta už bude paprika zo záhrady vytrhaná, väčšina úrody už bude schovaná. Preto musím sadiť zavčasu. Tento rok má slnka veľa - teda u nás pleští slnko celé dni.
Veď my tiež dosúšame v sušiarni pomocou fosilných palív alebo JE, to len španieli sušia na slnku.
wagner
21.07.13,19:07
Veď my tiež dosúšame v sušiarni pomocou fosilných palív alebo JE, to len španieli sušia na slnku.
Pestujem ju prvý krát, mám sedem koreňov(na skúšku) takže ak by z toho nebolo nič, tak to nebudem riešiť. Ja neminiem veľa papriky, málo varím s paprikou a tú trochu by som si eventuálne kúpila aj na tržnici od overenej súkromníčky.
kukučka
21.07.13,19:08
Sagan naživo pod Víťazným oblúkom potešil, ako inak?
wagner
21.07.13,19:10
http://adamkemeny.blog.pravda.sk/2013/07/15/kto-este-financuje-politicku-stranu-nova-daniela-lipsica/ a máme tu ďalšieho vtáčika - letáčika. Klame až sa z huby práši. Mám rada takých ľudí - v kostole by krista z kríža stiahli a vonku pravdou ani nedýchnu:confused: A vraj kresťan:eek:
lujza.j
21.07.13,19:44
wagner
21.07.13,19:54
wagner
21.07.13,19:55
lujza.j
21.07.13,19:57
http://aktualne.atlas.sk/milionom-starych-sim-kariet-hrozi-hacknutie-varuje-nemecky-expert/zahranicie/europa/?utm_source=aktualne03&utm_medium=centrum&utm_campaign=hp
Asi aj mne, aj ja mám starú simku - od roku 2006:confused:
tiež má.... aj staršiu:confused:...síce nie...číslo staré, ale prenesené....sim "nová"....
wagner
21.07.13,20:10
taiko
22.07.13,08:46
http://bratislava.sme.sk/c/6872404/bratislavsky-primator-ftacnik-nepriznal-platenu-funkciu.html

a este sa tento clovek, ktory je pravnik, uci na Vysokej skole a pohybuje sa v politike uz viac ako 20 rokov vyhovara, ze vraj netusil, ze porusuje zakon. Ludia zlati, kedy sa nam uz konecne otvoria oci ? a nepiste mi prosim, ze Durkovsky kradol viac. To je jedno, nema kradnut nikto a nemozeme skutky jedneho nenazraneho prasata ospravedlnovat skutkami ineho z ineho chlieva
Neviete niekto, ci ten Ftacnik svojim konanim naozaj aj porusil nejaky zakon a ci sa da trestne oznamenie poslat postou?
Viem .....
Porušil ...
Dá sa ...
Prosim vas, poradite mi niekto ako mam pisomne podat trestne oznamenie na Ftacnika? Aku to ma mat formu, kam to poslat atd
BXLmiami
22.07.13,10:51
Že ťa to baví.Ved si v Holandsku,nie?Vezmi si ich občianstvo a kašli na tento bordel.
kopretinka
22.07.13,10:57
taiko
22.07.13,17:26
Že ťa to baví.Ved si v Holandsku,nie?Vezmi si ich občianstvo a kašli na tento bordel.
Nuz neviem, ci mam plakat, ci sa obesit, ci co? Ja som Slovak, nie Holandan. A chcel by som sa raz vratit. Som tu, zarabam paradne, (skoro) vsetko funguje, tak ako ma, ludia su k sebe milsi, nezavidia si a nekradnu tak ako na SK, ale nie je vsetko zlato co sa blysti a domov to nie je. So vsetkym respektom, vies predstavit, den ked budu vsetci rozmyslat tak ako Ty?
buchač
22.07.13,17:31
Prosim vas, poradite mi niekto ako mam pisomne podat trestne oznamenie na Ftacnika? Aku to ma mat formu, kam to poslat atd
taiko , neblbni .......nerád by som menil názor na Teba ...

Dve - tri slová do google a máš infa do aleluja ...

" trestné oznámenie "
http://www.google.sk/search?client=opera&rls=cs&q=trestn%C3%A9+ozn%C3%A1menie&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest
BXLmiami
22.07.13,17:53
Moje rozmyšľanie je v poriadku,nezvykol by si si tu,aj ked ťa to ťahá nazad.A aj rozmýšľanie Holandanov je v portadku,ich krajina je pod urovnou mora a moria stúpaju,takže množstvo z nich hľadá miesto,kde by zakotvili.Zopár domov v okolí aj s pôdou pomaly zmenilo majiteľa.Holandsko je blízko,predlžené weekendy sú fajn a Tvoje deti si zaslužia vyrastať v kľudnej krajine.
kukučka
22.07.13,18:57
Informácia z dajakého filmu o stave planéty: najhoršie je na tom zem pod tulipánmi. Samá chémia. :mee:
Dúfam, že tu budú chovať radšej kravy. Bo cestou do Chorvátska - od Tatier k Dunaju - som videla až jedno ministádo.
arizona
22.07.13,20:20
Ludkovia, mate doma cicu,alebo hafana?Zda sa vam, ze malo pije v tychto horucavach?
Odporucam kupit fontanku na vodu.

Nase macky bol zazrak pit vodu...Asi pre mesiacom som im kupila fontanku. Prve dni na to pozerali akoze...nezaujem:(
Ale teraz si zvykli, normalne na ne pozeram cele hodiny. Nielenze chodia kazdu chvilu pit,ale aj si namacat labky,osviezit sa,pohrat sa s tecucou vodickou...parada :)
taiko
23.07.13,06:14
Ludkovia, mate doma cicu,alebo hafana?Zda sa vam, ze malo pije v tychto horucavach?
Odporucam kupit fontanku na vodu.

Nase macky bol zazrak pit vodu...Asi pre mesiacom som im kupila fontanku. Prve dni na to pozerali akoze...nezaujem:(
Ale teraz si zvykli, normalne na ne pozeram cele hodiny. Nielenze chodia kazdu chvilu pit,ale aj si namacat labky,osviezit sa,pohrat sa s tecucou vodickou...parada :)
Teraz sa staram o kamaratovu macku a ta sa ide zosalit, ked jej vo vani pustim vodu :D. Pije vodu a zaroven sa rozculuje, ked jej to zmoci fuzy. Sedim, kukam a ide ma rozpucit od smiechu.
buchač
23.07.13,06:15
Prosim vas, poradite mi niekto ako mam pisomne podat trestne oznamenie na Ftacnika? Aku to ma mat formu, kam to poslat atd
taiko , neblbni .......nerád by som menil názor na Teba ...

Dve - tri slová do google a máš infa do aleluja ...

" trestné oznámenie "
http://www.google.sk/search?client=opera&rls=cs&q=trestn%C3%A9+ozn%C3%A1menie&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest
A co vari si Ty nikdy nebol lenivy? Lepsie je info od niekoho, kto to mozno uz robil, ci ? Ale aby si preboha len nemenil nazor na mna, tak sa kuknem aj do googla :D
Infa Ti dám aj ja do aleluja ...dokonca reálneho , t.j. z vlastnej skúsenosti ...

Lenivý ???
...šak neblázni ...ja to mám dokonca v popise práce ...
Ráno vstanem a padla ...vyrobené a zarobené ...
taiko
23.07.13,06:16
Prosim vas, poradite mi niekto ako mam pisomne podat trestne oznamenie na Ftacnika? Aku to ma mat formu, kam to poslat atd
taiko , neblbni .......nerád by som menil názor na Teba ...

Dve - tri slová do google a máš infa do aleluja ...

" trestné oznámenie "
http://www.google.sk/search?client=opera&rls=cs&q=trestn%C3%A9+ozn%C3%A1menie&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest
A co vari si Ty nikdy nebol lenivy? Lepsie je info od niekoho, kto to mozno uz robil, ci ? Ale aby si preboha len nemenil nazor na mna, tak sa kuknem aj do googla :D
Infa Ti dám aj ja do aleluja ...dokonca reálneho , t.j. z vlastnej skúsenosti ...

Lenivý ???
...šak neblázni ...ja to mám dokonca v popise práce ...
Ráno vstanem a padla ...vyrobené a zarobené ...
Jaj som zabudol :D
taiko
23.07.13,06:24
Moje rozmyšľanie je v poriadku,nezvykol by si si tu,aj ked ťa to ťahá nazad.A aj rozmýšľanie Holandanov je v portadku,ich krajina je pod urovnou mora a moria stúpaju,takže množstvo z nich hľadá miesto,kde by zakotvili.Zopár domov v okolí aj s pôdou pomaly zmenilo majiteľa.Holandsko je blízko,predlžené weekendy sú fajn a Tvoje deti si zaslužia vyrastať v kľudnej krajine.
Hmmm, to co hovoris ma nieco do seba, ale ver mi nie je to ono. Pravdu mas, taha ma to domov. Neviem moc ten pocit vysvetlit, ale je bohovo silny. Nechcem vyzniet nejako blahoskolnne, ci nebodaj pateticky, ale bolo by fajn, keby aj nasinec mohol zit v kludnej krajine, ze ano? Ten si to zasluzi tiez potom vsetkom cim presiel. No a kvoli takym prascom, ake sme si zvolili sa to momentalne neda.
taiko
23.07.13,06:32
:D
Ludkovia, mate doma cicu,alebo hafana?Zda sa vam, ze malo pije v tychto horucavach?
Odporucam kupit fontanku na vodu.

Nase macky bol zazrak pit vodu...Asi pre mesiacom som im kupila fontanku. Prve dni na to pozerali akoze...nezaujem:(
Ale teraz si zvykli, normalne na ne pozeram cele hodiny. Nielenze chodia kazdu chvilu pit,ale aj si namacat labky,osviezit sa,pohrat sa s tecucou vodickou...parada :)
A kupte mackam este toto, http://www.megagadgets.nl/frolicat.html. to bude len veselosti doma. Aj medzi mackami, aj medzi ludmi :D. Tam je fajne video ako ukazka
arizona
23.07.13,06:43
Ludkovia, mate doma cicu,alebo hafana?Zda sa vam, ze malo pije v tychto horucavach?
Odporucam kupit fontanku na vodu.

Nase macky bol zazrak pit vodu...Asi pre mesiacom som im kupila fontanku. Prve dni na to pozerali akoze...nezaujem:(
Ale teraz si zvykli, normalne na ne pozeram cele hodiny. Nielenze chodia kazdu chvilu pit,ale aj si namacat labky,osviezit sa,pohrat sa s tecucou vodickou...parada :)
Teraz sa staram o kamaratovu macku a ta sa ide zosalit, ked jej vo vani pustim vodu :D. Pije vodu a zaroven sa rozculuje, ked jej to zmoci fuzy. Sedim, kukam a ide ma rozpucit od smiechu.
Niekedy je to fakt srandovny pohlad.
Jedna nasa cica sa zasadne nenapije z misky.Vzdy, ked bola smadna pytala sa dovnutra, museli sme jej v kupelke pustit tiect vodu do umyvadla,napila sa iba z tecucej. Teraz sme prerabali kupelku,ale to nove,plytke umyvadlo a nizka bateria uz nevyhovuje.
A nas kocur zas miluje vodu z hadice. Pri polievani zahrady je hlavny "pomahac", beha popod ten prud vody a tesi sa z toho. A to nielen doma,ale aj u susedov. Ti sa mu vzdy smeju a ked nas stretnu,tak nas informuju "no, vas kocur nam bol zase vecer pomahat s polievanim":D
Teraz sa uz zabavaju doma,pri svojej fontanke,je sranda ich pozorovat :---:D
taiko
23.07.13,08:00
Ludkovia, mate doma cicu,alebo hafana?Zda sa vam, ze malo pije v tychto horucavach?
Odporucam kupit fontanku na vodu.

Nase macky bol zazrak pit vodu...Asi pre mesiacom som im kupila fontanku. Prve dni na to pozerali akoze...nezaujem:(
Ale teraz si zvykli, normalne na ne pozeram cele hodiny. Nielenze chodia kazdu chvilu pit,ale aj si namacat labky,osviezit sa,pohrat sa s tecucou vodickou...parada :)
Teraz sa staram o kamaratovu macku a ta sa ide zosalit, ked jej vo vani pustim vodu :D. Pije vodu a zaroven sa rozculuje, ked jej to zmoci fuzy. Sedim, kukam a ide ma rozpucit od smiechu.
Niekedy je to fakt srandovny pohlad.
Jedna nasa cica sa zasadne nenapije z misky.Vzdy, ked bola smadna pytala sa dovnutra, museli sme jej v kupelke pustit tiect vodu do umyvadla,napila sa iba z tecucej. Teraz sme prerabali kupelku,ale to nove,plytke umyvadlo a nizka bateria uz nevyhovuje.
A nas kocur zas miluje vodu z hadice. Pri polievani zahrady je hlavny "pomahac", beha popod ten prud vody a tesi sa z toho. A to nielen doma,ale aj u susedov. Ti sa mu vzdy smeju a ked nas stretnu,tak nas informuju "no, vas kocur nam bol zase vecer pomahat s polievanim":D
Teraz sa uz zabavaju doma,pri svojej fontanke,je sranda ich pozorovat :---:D
velice pekna cica
misoft
23.07.13,10:52
Začínam byť trochu napálený (normálne, nie 48x rýchlosťou :D). Pridám príspevok do Kultúry http://www.porada.sk/t112751-vyrocia-umrtia-vyznamne-udalosti.html - zobrazí sa, dokonca ma to i vyhľadá a nájde. Na druhý deň je to však preč (komplet) - niekto ma nemá rád :mee: - ani stopa po pridaní príspevku - absolútne nič.
Takže http://www.porada.sk/t112751-vyrocia-umrtia-vyznamne-udalosti.html už nie je mnou sledovaná - tam končím!
sito
23.07.13,12:06
Začínam byť trochu napálený (normálne, nie 48x rýchlosťou :D). Pridám príspevok do Kultúry http://www.porada.sk/t112751-vyrocia-umrtia-vyznamne-udalosti.html - zobrazí sa, dokonca ma to i vyhľadá a nájde. Na druhý deň je to však preč (komplet) - niekto ma nemá rád :mee: - ani stopa po pridaní príspevku - absolútne nič.
Takže http://www.porada.sk/t112751-vyrocia-umrtia-vyznamne-udalosti.html už nie je mnou sledovaná - tam končím!

Dušan, že Ty, prestaneš sledovať tému, to neznamená, že prestanú sledovať Teba, až do úmrtia. :);)
misoft
23.07.13,14:42
Dušan, že Ty, prestaneš sledovať tému, to neznamená, že prestanú sledovať Teba, až do úmrtia. :);)
Áľe naj sleduju - šak zo mňe neubudňe :D - i tak šicko co tu ťukam, ta amerikaňi znaju ľem neznaju preložic - chachacha)
julysak
23.07.13,17:57
Začínam byť trochu napálený (normálne, nie 48x rýchlosťou :D). Pridám príspevok do Kultúry http://www.porada.sk/t112751-vyrocia-umrtia-vyznamne-udalosti.html - zobrazí sa, dokonca ma to i vyhľadá a nájde. Na druhý deň je to však preč (komplet) - niekto ma nemá rád :mee: - ani stopa po pridaní príspevku - absolútne nič.
Takže http://www.porada.sk/t112751-vyrocia-umrtia-vyznamne-udalosti.html už nie je mnou sledovaná - tam končím!

Mne budeš hovoriť :D :D :D
wagner
23.07.13,19:32
Budete hlasovať? Ja som už hlasovala, nemám chuť na polročnú zmenu času. Mesiac mi trvá, pokiaľ sa znormálnim :eek: na nový letný čas
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/287631-hlasovanie-za-jeden-cas-sa-zacina/
lujza.j
23.07.13,19:34
Budete hlasovať? Ja som už hlasovala, nemám chuť na polročnú zmenu času. Mesiac mi trvá, pokiaľ sa znormálnim :eek: na nový letný čas
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/287631-hlasovanie-za-jeden-cas-sa-zacina/
vždy len slubujú že to zrušia a potom zas dalej posúvame.....ked mi berú hodinu...beriem vzdy dovolenku...neznášam to
wagner
23.07.13,19:45
[QUOTE="lujza.j"
vždy len slubujú že to zrušia a potom zas dalej posúvame.....ked mi berú hodinu...beriem vzdy dovolenku...neznášam to[/QUOTE]

Keď sa na to kašleme, tak nikdy nič nedosiahneme. Treba skúšať každú možnú príležitosť. Za hlasovanie nič nedáš a budeš mať aspoň čisté svedomie, že si podporila dobrú vec.
wagner
23.07.13,20:07
Nevidela som, že by to tu bol niekto prilepil - ak áno, treba povedať, vymažem http://www.sme.sk/c/6878264/kate-a-william-opustili-nemocnicu-a-ukazali-britskeho-princa-svetu.html
wagner
23.07.13,20:09
http://www.sme.sk/c/6878833/trnka-s-tichym-koncia-centes-funkciu-od-ciznara-odmietol.html len či vráti aj to povolenie prejazdu cez hrádzu. Tam obyčajní ľudia chodia pešo a súdruh komanča autom:confused:
srska
24.07.13,03:25
Ludkovia, mate doma cicu,alebo hafana?Zda sa vam, ze malo pije v tychto horucavach?
Odporucam kupit fontanku na vodu.

Nase macky bol zazrak pit vodu...Asi pre mesiacom som im kupila fontanku. Prve dni na to pozerali akoze...nezaujem:(
Ale teraz si zvykli, normalne na ne pozeram cele hodiny. Nielenze chodia kazdu chvilu pit,ale aj si namacat labky,osviezit sa,pohrat sa s tecucou vodickou...parada :)
Teraz sa staram o kamaratovu macku a ta sa ide zosalit, ked jej vo vani pustim vodu :D. Pije vodu a zaroven sa rozculuje, ked jej to zmoci fuzy. Sedim, kukam a ide ma rozpucit od smiechu.
Niekedy je to fakt srandovny pohlad.
Jedna nasa cica sa zasadne nenapije z misky.Vzdy, ked bola smadna pytala sa dovnutra, museli sme jej v kupelke pustit tiect vodu do umyvadla,napila sa iba z tecucej. Teraz sme prerabali kupelku,ale to nove,plytke umyvadlo a nizka bateria uz nevyhovuje.
A nas kocur zas miluje vodu z hadice. Pri polievani zahrady je hlavny "pomahac", beha popod ten prud vody a tesi sa z toho. A to nielen doma,ale aj u susedov. Ti sa mu vzdy smeju a ked nas stretnu,tak nas informuju "no, vas kocur nam bol zase vecer pomahat s polievanim":D
Teraz sa uz zabavaju doma,pri svojej fontanke,je sranda ich pozorovat :---:D
zaujímavý blog (http://petruf.blog.sme.sk/) a zaujímavá diskusia k článku (http://petruf.blog.sme.sk/c/333548/Mozno-sa-taka-narodila-mozno-su-to-parazity.html):

skvele!

mne sa najviac paci priklad zivotneho cyklu a manipulacie toxoplazmy:

1. parazit sa dostane do mozgu krys a mysi kde hijackne GABA-neurony a sposobi, ze mysi ktore za inych okolnosti odpudzuje pach macacieho mocu, ich zacne sexualne pritahovat - http://www.plosone.org/article... (http://www.plosone.org/article/info%3Adoi%2F10.1371%2Fjournal.pone.0023277);jsess ionid=65DAB90FC56D97DB2720A74 75EE66DFA

2. ked macka zozerie infikovanu mys, toxoplazma urobi rewiring v jej mozgu tiez, a otupi jej prirodzeny strach znovu tym istym mechanizmom - zvysi GABA a znizi strach, co ma za nasledok, ze macky su velmi pritulne a ludia si ich mozu viac oblubit a prist s nimi do kontaktu cim umoznia infekciu cez oocysty - http://www.plospathogens.org/a... (http://www.plospathogens.org/article/info%3Adoi%2F10.1371%2Fjournal.ppat.1003051)

3. ludia infikovani toxoplazmou su evidentne viac nachylni riskovat, maju viac dopravnych nehod - http://www.biomedcentral.com/1... (http://www.biomedcentral.com/1471-2334/9/72) a http://www.fsijournal.org/arti... (http://www.fsijournal.org/article/S0379-0738%2809%2900122-4/abstract) a su nachylnejsi vnimat pritazlivo pach macacieho mocu - http://www.plosntds.org/articl... (http://www.plosntds.org/article/info%3Adoi%2F10.1371%2Fjournal.pntd.0001389)

to je az hororovo mraziva manipulacia cicavcieho mozgu. zaujimave, ze sa este nikto nechytil temy ako filmoveho nametu...
julysak
24.07.13,05:20
Ludkovia, mate doma cicu,alebo hafana?Zda sa vam, ze malo pije v tychto horucavach?
Odporucam kupit fontanku na vodu.

Nase macky bol zazrak pit vodu...Asi pre mesiacom som im kupila fontanku. Prve dni na to pozerali akoze...nezaujem:(
Ale teraz si zvykli, normalne na ne pozeram cele hodiny. Nielenze chodia kazdu chvilu pit,ale aj si namacat labky,osviezit sa,pohrat sa s tecucou vodickou...parada :)
Teraz sa staram o kamaratovu macku a ta sa ide zosalit, ked jej vo vani pustim vodu :D. Pije vodu a zaroven sa rozculuje, ked jej to zmoci fuzy. Sedim, kukam a ide ma rozpucit od smiechu.
Niekedy je to fakt srandovny pohlad.
Jedna nasa cica sa zasadne nenapije z misky.Vzdy, ked bola smadna pytala sa dovnutra, museli sme jej v kupelke pustit tiect vodu do umyvadla,napila sa iba z tecucej. Teraz sme prerabali kupelku,ale to nove,plytke umyvadlo a nizka bateria uz nevyhovuje.
A nas kocur zas miluje vodu z hadice. Pri polievani zahrady je hlavny "pomahac", beha popod ten prud vody a tesi sa z toho. A to nielen doma,ale aj u susedov. Ti sa mu vzdy smeju a ked nas stretnu,tak nas informuju "no, vas kocur nam bol zase vecer pomahat s polievanim":D
Teraz sa uz zabavaju doma,pri svojej fontanke,je sranda ich pozorovat :---:D
zaujímavý blog (http://petruf.blog.sme.sk/) a zaujímavá diskusia k článku (http://petruf.blog.sme.sk/c/333548/Mozno-sa-taka-narodila-mozno-su-to-parazity.html):

skvele!

mne sa najviac paci priklad zivotneho cyklu a manipulacie toxoplazmy:

1. parazit sa dostane do mozgu krys a mysi kde hijackne GABA-neurony a sposobi, ze mysi ktore za inych okolnosti odpudzuje pach macacieho mocu, ich zacne sexualne pritahovat - http://www.plosone.org/article... (http://www.plosone.org/article/info%3Adoi%2F10.1371%2Fjournal.pone.0023277);jsess ionid=65DAB90FC56D97DB2720A74 75EE66DFA

2. ked macka zozerie infikovanu mys, toxoplazma urobi rewiring v jej mozgu tiez, a otupi jej prirodzeny strach znovu tym istym mechanizmom - zvysi GABA a znizi strach, co ma za nasledok, ze macky su velmi pritulne a ludia si ich mozu viac oblubit a prist s nimi do kontaktu cim umoznia infekciu cez oocysty - http://www.plospathogens.org/a... (http://www.plospathogens.org/article/info%3Adoi%2F10.1371%2Fjournal.ppat.1003051)

3. ludia infikovani toxoplazmou su evidentne viac nachylni riskovat, maju viac dopravnych nehod - http://www.biomedcentral.com/1... (http://www.biomedcentral.com/1471-2334/9/72) a http://www.fsijournal.org/arti... (http://www.fsijournal.org/article/S0379-0738%2809%2900122-4/abstract) a su nachylnejsi vnimat pritazlivo pach macacieho mocu - http://www.plosntds.org/articl... (http://www.plosntds.org/article/info%3Adoi%2F10.1371%2Fjournal.pntd.0001389)

to je az hororovo mraziva manipulacia cicavcieho mozgu. zaujimave, ze sa este nikto nechytil temy ako filmoveho nametu...
Nie film, ale televízia

Aby urobila humbuk o hroziacej (najlepšie celosvetovej) epidémii / pandémii - - to by sa vyvíjali (a hlavne potom predávali) vakcíny

ako pri vtáčej chrípke :D :D :D
lujza.j
24.07.13,06:45
Srsković / Vladis/ sretan imano dan,sve najbolje....:)
promont maja
24.07.13,09:08
... aj ja sa pripájam k lujze.j ... všetko dobré ... maja
pmajap
24.07.13,09:16
...tiež sa pripájam a želám veľa príjemných chvíľ a všetko len to dobré:)... bez fyzickej námahy
srska
24.07.13,12:43
Srsković / Vladis/ sretan imano dan,sve najbolje....:)

... aj ja sa pripájam k lujze.j ... všetko dobré ... maja

...tiež sa pripájam a želám veľa príjemných chvíľ a všetko len to dobré:)... bez fyzickej námahy
jóóój, ďakujem za gratulácie. :)

pozn.: sám doma VII - piť sa bude v sobotu;)
srska
24.07.13,12:48
kaviarenské kolegyne aj kolegovia - poraďte kvalitný elektrický mlynček na mäso (len overené praxou)
srska
24.07.13,12:51
šľepy špišak dostal k meninám super mobil (http://www.telekom.sk/mobile-shop/media/devices/701_02/big.jpg)
Tweety
24.07.13,12:52
No super, na ten uvidzíš aj toto, co tam nit.
srska
24.07.13,12:55
No super, na ten uvidzíš aj toto, co tam nit.sony xperiu rucim do kuta, bo na nej normalne aj nenormalne nič nevidno:D
Tweety
24.07.13,12:59
Vlado, ta ty už senior, že ci taký treba?
srska
24.07.13,13:08
Vlado, ta ty už senior, že ci taký treba?jasan, súčet rokov mojich 2 chalanov je len o 8 väčší ako môj vek. a čítam noviny + kukám na monitor už 7 rokov s +1,50 dioptriami
Tweety
24.07.13,13:14
Ked tak, ta tak, naj ci teda slúži dluho, dluho.
srska
24.07.13,13:17
Ked tak, ta tak, naj ci teda slúži dluho, dluho.co? mobil? :D
Tweety
24.07.13,13:20
Na co furt myšliš ha? Šak še bavíme o mobile ne? Ale ked chceš, tak aj toto, na co myšliš môže slúžic ešči dluho.
wagner
24.07.13,21:56
wagner
24.07.13,22:00
wagner
24.07.13,22:02
srska
25.07.13,02:49
hrabušice - píla - stratená pešo sa dá za cca 4 hodiny.
skúsil som puntom (nie je zakázaný prejazd autom) za cca 40 min. ale využité stupne 2, 3 a občas 4 . z 20 km cca 4 km silne flakovaný asfalt, zbytok prejdené nevedno kedy finišerom + záplaty typu - kydneme lopatou sem, kydneme lopatou tam.
v stratenej v šenku - poctivá turek káva, malá kofola, nanuk prima 1,80 evri - a že sa im ťažko žije
sito
25.07.13,16:38
Zdá sa, že na porade sa začína blýskať na lepšie časy, až oslepujúco ...
lujza.j
25.07.13,16:55
dakujem že už nesvietim "dnes dobre radia":)...ráno mi dokonca došla SS-ska s účtovníckou otázkou:eek:
takže ked napíšem "prosím radte nech tam nesvietim" tak to myslím vážne!!!!!
julysak
25.07.13,18:03
lujza.j
25.07.13,18:06
http://bratm.sk/bratm-gif-uchylna-muzska-finta-d/
jéjo ved mala kalhotky:D:D...vždy si treba čupnúť hlavne ked nie su zrovna oblečené:---
wagner
25.07.13,19:18
Hrabušice - píla-stratená tak to mám prejdené peši. Kedysi sme zvykli chodievať na víkendy do hôr. Raz sme prešli Slovenský raj, inokedy Vrátnu, Západné Tatry a iné. Podľa toho, či sme išli na jeden deň, alebo od piatku poobedia do nedele večera.Buď celá partia, alebo sme išli na jeden deň iba dvaja, kto mal ako čas a či sa mu chcelo šliapať kopce.
vlado 33
25.07.13,19:27
Srska čo ta rozčúlilo. Krásna príroda. Ta cesta za to stojí a ešte viac isť pešo z Palcmanskej Maše do Stratenej. Ľudia chudobní, práca nikde, slnko pár hodín. Čo by si chcel?
srska
26.07.13,04:04
Srska čo ta rozčúlilo. Krásna príroda. Ta cesta za to stojí a ešte viac isť pešo z Palcmanskej Maše do Stratenej. Ľudia chudobní, práca nikde, slnko pár hodín. Čo by si chcel?nerozčúlilo. mám rád ten kraj.
GabiZ
26.07.13,08:04
Kedy a ako sa toto všetko skončí? :mad: Fakt sa nenájde spôsob, ako toto všetko zastaviť? :confused:
http://www.zvedavec.org/komentare/2013/06/5527-pripravuje-sa-najvacsia-kradez-na-slovensku.htm#.Uccl1DCo3Ts.gmail
Mila123
26.07.13,18:38
lujza.j
26.07.13,18:41
motáky stále nevymreli.....
http://www.topky.sk/cl/100370/1356647/Vazensky-skandal--Dozorcovia-pomahali-pitovcom--lietaju-v-tom-aj-pravnici-
mna pobavilo , že ešte sa nevie prečo to robili:D..že či pre peniaze, alebo niečo iné....
lujza.j
26.07.13,18:54
kopretinka
26.07.13,19:03
a toto je TOP frk....:D
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/ludia/mafiansky-bos-cernak-si-nasiel-novu-lasku-bude-svadba-base-2.html
hehe :"„Možno som ho vtedy zaujala svojím príbehom a inteligenciou" tož k tomu už viac netreba
lujza.j
26.07.13,19:12
a toto je TOP frk....:D
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/ludia/mafiansky-bos-cernak-si-nasiel-novu-lasku-bude-svadba-base-2.html
hehe :"„Možno som ho vtedy zaujala svojím príbehom a inteligenciou" tož k tomu už viac netreba
majú to dobre vymyslené...ona vyštuduje právo, bude jeho advokát.....môže byť s ním denne...a on ušetrí a nemusí "otravovať" dozorcov s nejakou službičkou:D
...slečna každopádne žije vo svojom svete.....že ked sa dostane na slobodu:D
kopretinka
26.07.13,19:21
a toto je TOP frk....:D
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/ludia/mafiansky-bos-cernak-si-nasiel-novu-lasku-bude-svadba-base-2.html
hehe :"„Možno som ho vtedy zaujala svojím príbehom a inteligenciou" tož k tomu už viac netreba
majú to dobre vymyslené...ona vyštuduje právo, bude jeho advokát.....môže byť s ním denne...a on ušetrí a nemusí "otravovať" dozorcov s nejakou službičkou:D
...slečna každopádne žije vo svojom svete.....že ked sa dostane na slobodu:D
ona študuje právo? tak to potom slabo študuje :D
lujza.j
26.07.13,19:22
a toto je TOP frk....:D
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/ludia/mafiansky-bos-cernak-si-nasiel-novu-lasku-bude-svadba-base-2.html
hehe :"„Možno som ho vtedy zaujala svojím príbehom a inteligenciou" tož k tomu už viac netreba
majú to dobre vymyslené...ona vyštuduje právo, bude jeho advokát.....môže byť s ním denne...a on ušetrí a nemusí "otravovať" dozorcov s nejakou službičkou:D
...slečna každopádne žije vo svojom svete.....že ked sa dostane na slobodu:D
ona študuje právo? tak to potom slabo študuje :D
chce ísť do Sladkovičova na právo:D
kopretinka
26.07.13,19:23
tam sa študuje právo?
lujza.j
26.07.13,19:26
tam sa študuje právo?
veru hej.... kukiki... http://www.vssladkovicovo.sk/
kopretinka
26.07.13,19:32
tam sa študuje právo?
veru hej.... kukiki... http://www.vssladkovicovo.sk/
dnes je vysoká škola v každej druhej dzedzine
buchač
26.07.13,19:36
tam sa študuje právo?
veru hej.... kukiki... http://www.vssladkovicovo.sk/
dnes je vysoká škola v každej druhej dzedzine
...aneb ....v prdeli ...

Pravil básnik ... :D :D
kopretinka
26.07.13,19:37
no veď.....toto :D
wagner
26.07.13,21:18
srska
27.07.13,03:26
a toto je TOP frk....:D
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/ludia/mafiansky-bos-cernak-si-nasiel-novu-lasku-bude-svadba-base-2.html
hehe :"„Možno som ho vtedy zaujala svojím príbehom a inteligenciou" tož k tomu už viac netreba
majú to dobre vymyslené...ona vyštuduje právo, bude jeho advokát.....môže byť s ním denne...a on ušetrí a nemusí "otravovať" dozorcov s nejakou službičkou:D
...slečna každopádne žije vo svojom svete.....že ked sa dostane na slobodu:D
ona študuje právo? tak to potom slabo študuje :D
chce ísť do Sladkovičova na právo:D
paralelne nech vyštuduje aj sociálnu prácu a možno ho bude mócit aj denne opatrúvat
lujza.j
27.07.13,04:50
misoft
27.07.13,14:40
Veru, veru!
Samá Vysoká škola a vysoká škola:
lujza.j
27.07.13,15:40
srsković...bol si tu kuknúť?
http://www.stmartins.at/sk/
lujza.j
27.07.13,20:10
kukučka
27.07.13,20:57
žiadneho nevidím :---
srska
28.07.13,15:17
pán farár pokrstili, všetci katolíci spokojní :)
srska
28.07.13,16:09
srsković...bol si tu kuknúť?
http://www.stmartins.at/sk/
asi pred 2-3 rokmi - "skupe usluge" ale áut so značkou ba "puno"
lujza.j
28.07.13,16:12
srsković...bol si tu kuknúť?
http://www.stmartins.at/sk/
asi pred 2-3 rokmi - "skupe usluge" ale áut so značkou ba "puno"
viem, do kelu ale velmo pekné...
srska
28.07.13,16:17
srsković...bol si tu kuknúť?
http://www.stmartins.at/sk/
asi pred 2-3 rokmi - "skupe usluge" ale áut so značkou ba "puno"
viem, do kelu ale velmo pekné...to áno - vysoká latka, celoročná prevádzka. ja rozmýšľam kuknúť v septembri na bodensee - lindau (http://www.lindau-tourismus.de/) - poslednýkrát som tam bol v 09/89
wagner
29.07.13,10:01
kopretinka
29.07.13,10:11
podľa nového času sa Koleník nápadne podobá na "Jamesa Bonda" no váľam sa od smiechu :D :D :D podobné majú iba plavky :D :D :D
lujza.j
29.07.13,11:04
Kolenik...fujky-fujky....brrr
Tweety
29.07.13,11:14
lujza.j
29.07.13,11:20
Jemu nepomoze ani iny zaber:D....lytka ma kde?....to su ti borci cecky vymakane aj ruky....a nožky ja pavuk
pmajap
29.07.13,12:01
alaya1
29.07.13,12:12
Jemu nepomoze ani iny zaber:D....lytka ma kde?....to su ti borci cecky vymakane aj ruky....a nožky ja pavuk

Pekny je, skoda, ze gayko Nohy ma ako tanecnik. ved tancoval roky spolocenske tance.
lujza.j
29.07.13,12:13
Adam Cibula...:D...ja inak nehladam nyč...:D....si robis so mna prdel...:)
pmajap
29.07.13,12:16
Jemu nepomoze ani iny zaber:D....lytka ma kde?....to su ti borci cecky vymakane aj ruky....a nožky ja pavuk

Pekny je, skoda, ze gayko Nohy ma ako tanecnik. ved tancoval roky spolocenske tance.

...horúce leto, a či tiež :eek::eek:
Už sa asi neoplatí narodiť ako žena, chlapov niet.
Tweety
29.07.13,13:09
lujza.j
29.07.13,13:25
http://www.pluska.sk/spravy/ekonomika/mate-rodica-dochodcu-mozno-mu-budete-moct-poslat-cast-z-dani.html
Ja som uz....mojej matke konecne valorizovali dochodok....ked ze ja si musim o 2% od maja do nasko soc.fondu prispievat viac .....urobilo jej to "krasnych"5,50€
buchač
29.07.13,13:34
http://www.pluska.sk/spravy/ekonomika/mate-rodica-dochodcu-mozno-mu-budete-moct-poslat-cast-z-dani.html
Ja som uz....mojej matke konecne valorizovali dochodok....ked ze ja si musim o 2% od maja do nasko soc.fondu prispievat viac .....urobilo jej to "krasnych"5,50€
IBA ???????????

Mne dali viac .....5,60 €
Na dva miešky cementu akurát .... :D :D
Tweety
29.07.13,13:42
:---:---Na dva miešky cementu akurát .... Ty ich máš z cementu?:---
lujza.j
29.07.13,13:44
A to sa hovori ze od januara dalsie 2%...vrrr
misoft
29.07.13,14:23
podľa nového času sa Koleník nápadne podobá na "Jamesa Bonda" no váľam sa od smiechu :D :D :D podobné majú iba plavky :D :D :D
Omyl kočka, hlboký omyl. Podobné u nich je akurát to more, v ktorom sa čvachtajú - je mokré a slané :D:D:D
buchač
29.07.13,14:27
:---:---Na dva miešky cementu akurát .... Ty ich máš z cementu?:---
Jeden krk mám , jednu hlavu ....by som prisahal , že niekto zadrbe ...
IBAŽE
Bolo by dobré aj stavbu mužského tela ale poznať ...
Miešok je JEDEN iba , DVE sú oné v ňom ...

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12454.gif
Tweety
29.07.13,14:28
Šak ked provokuješ? :--- A neškaj je šicko možné, ne?
pavol54
29.07.13,14:48
Jemu nepomoze ani iny zaber:D....lytka ma kde?....to su ti borci cecky vymakane aj ruky....a nožky ja pavuk

Pekny je, skoda, ze gayko Nohy ma ako tanecnik. ved tancoval roky spolocenske tance.

...horúce leto, a či tiež :eek::eek:
Už sa asi neoplatí narodiť ako žena, chlapov niet.
To hovorí každá a keď má prísť " isté k istému", tak zdrhnú
srska
29.07.13,15:32
o 21:00 bude pršať?
srska
29.07.13,16:13
na skylink čt1, čt2, čt24, .... prima, ... - weg
pmajap
29.07.13,16:20
:) ..tu už prší a ide to na severovýchod, zatiaľ nariedko, ale ochladilo

19.47 a je po daždi, znovu dusno
lujza.j
29.07.13,16:27
o 21:00 bude pršať?
Vladis...asi aj...
lujza.j
29.07.13,18:24
o 21:00 bude pršať?
Vladis...asi aj...
nyč? kukni na radar...že či bude niečo....
erik555
29.07.13,18:29
Jemu nepomoze ani iny zaber:D....lytka ma kde?....to su ti borci cecky vymakane aj ruky....a nožky ja pavuk

Pekny je, skoda, ze gayko Nohy ma ako tanecnik. ved tancoval roky spolocenske tance.
Nedate nejake svoje fotecky v plavockach? ;)
srska
29.07.13,18:31
Jemu nepomoze ani iny zaber:D....lytka ma kde?....to su ti borci cecky vymakane aj ruky....a nožky ja pavuk

Pekny je, skoda, ze gayko Nohy ma ako tanecnik. ved tancoval roky spolocenske tance.
Nedate nejake svoje fotecky v plavockach? ;)še to kruci na čehoch (http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_druzica)
lujza.j
29.07.13,18:32
Jemu nepomoze ani iny zaber:D....lytka ma kde?....to su ti borci cecky vymakane aj ruky....a nožky ja pavuk

Pekny je, skoda, ze gayko Nohy ma ako tanecnik. ved tancoval roky spolocenske tance.
Nedate nejake svoje fotecky v plavockach? ;)
aby si nezaspal čo?:D
lujza.j
29.07.13,18:33
do čččerta aj s daždom!!!
srska
29.07.13,18:38
do čččerta aj s daždom!!!
prečo? treba
wagner
29.07.13,18:42
do čččerta aj s daždom!!!
Nebodaj prší:confused: a je to ozaj dážď čo padá?:eek: Vieš čo, ak je to dážď, tak to hneď nasmeruj ku mne, čakám naň už vyše mesiaca:mee: už je málo vody v studni.
lujza.j
29.07.13,18:43
do čččerta aj s daždom!!!
Nebodaj prší:confused: a je to ozaj dážď čo padá?:eek: Vieš čo, ak je to dážď, tak to hneď nasmeruj ku mne, čakám naň už vyše mesiaca:mee: už je málo vody v studni.
Zdenka nyč ani ťuk....ale keby snád by sa lepšie dýchalo....
lujza.j
29.07.13,18:45
do čččerta aj s daždom!!!
prečo? treba
Vladis....neštvi ma, jáááj ty máš doma erkondišon:D...teraz som si spomenula....
áno treba...
srska
29.07.13,18:56
do čččerta aj s daždom!!!
prečo? treba
Vladis....neštvi ma, jáááj ty máš doma erkondišon:D...teraz som si spomenula....
áno treba...
érkondišn maká od 11-tej. po 22 v nočnom jemnom režime
misoft
29.07.13,19:26
érkondišn maká od 11-tej. po 22 v nočnom jemnom režime


:D - niekto érkondišn - ja svoj - helykopter pokojowy http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10745.gif
kopretinka
29.07.13,20:20
Tu je lepší záberhttp://img.cas.sk/img/4/fullwidth/1373790_jan-kolenik-maslak-polonahy-volejbal-magio-plaz.jpg
Ale bond z neho asi nebude.
heeeeeeh,jakááá pneumatika na páse :D
lavanda
29.07.13,22:00
V sobotu mi môj 18-mesačný vnuk prvýkrát povedal "babiii":)!
sito
30.07.13,04:16
A potešilo ho to ... :);)
srska
30.07.13,06:42
érkondišn maká od 11-tej. po 22 v nočnom jemnom režime


:D - niekto érkondišn - ja svoj - helykopter pokojowy http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10745.gif
aj so zvlhčovačom (http://www.hd-wallpaper.us/walls/apache_helicopter-wide.jpg)
lujza.j
30.07.13,06:47
http://m.topky.sk/cl/10/1356833/Zuno-banka-vo-financnych-problemoch--Hrozi-jej-zanik-
Tweety
30.07.13,06:49
http://m.topky.sk/cl/10/1356833/Zuno-banka-vo-financnych-problemoch--Hrozi-jej-zanik-
Hlavné, že ide každú minútu reklama.:rolleyes:
kopretinka
30.07.13,06:50
http://m.topky.sk/cl/10/1356833/Zuno-banka-vo-financnych-problemoch--Hrozi-jej-zanik-
Hlavné, že ide každú minútu reklama.:rolleyes:
:eek::eek::eek:
lujza.j
30.07.13,06:52
http://m.topky.sk/cl/10/1356833/Zuno-banka-vo-financnych-problemoch--Hrozi-jej-zanik-
Hlavné, že ide každú minútu reklama.:rolleyes:
....a jaka debilná...
srska
30.07.13,06:52
http://m.topky.sk/cl/10/1356833/Zuno-banka-vo-financnych-problemoch--Hrozi-jej-zanik-
Hlavné, že ide každú minútu reklama.:rolleyes:
:eek::eek::eek:
včera som čítal. chcú klientsky kmeň prifariť do tatra banky
Tweety
30.07.13,06:54
Pekné sú len tie mončičáky, hračky mojej dcéry. Ostatné des a hrôza.
srska
30.07.13,06:55
Pekné sú len tie mončičáky, hračky mojej dcéry. Ostatné des a hrôza.
bližší zmysel tej reklamy mi uniká. :D asi je teplo
Tweety
30.07.13,06:56
Hej, okrem reklamy na mončičiny, aj to je už dávno po záruke, veď 90 roky sú už preč, tiež nijaký nevidím. A ani na toho pašaša nemôžem pozerať.
lujza.j
30.07.13,07:03
Hej, okrem reklamy na mončičiny, aj to je už dávno po záruke, veď 90 roky sú už preč, tiež nijaký nevidím. A ani na toho pašaša nemôžem pozerať.
Neviem koho chceli tymi moččč....oslovit moje decko z 90tych rokov- teda vyroba,cumi nato ako puk.hentem mamlas tam....pomoooc:D
srska
30.07.13,07:05
tweety, ale včera som si prečítal toto (lepšie info ako stav zuno):

..... Finančná správa plánuje zasiahnuť proti špekulantom či už predajcom alebo kupujúcim s DPH pri predaji poľnohospodárskych komodít ale aj stavebnín. Mali by obchodovať bez fakturovania DPH. Tým by zanikli aj nadmerné odpočty dane. Nasledujúci príklad znázorňuje súčasný systém fungovania pri výpočte DPH, a následne je vysvetlený nový systém fungovania. ....

..... Firma predáva tovar za cenu bez DPH. Daň prizná firma, ktorá tovar nakupuje, tzv. obrátená daňová povinnosť. Po priznaní dane si kupujúci môže od štátu daň nárokovať naspäť, na jednom daňovom priznaní. Štát tak vráti len tú DPH, ktorú mu reálne niekto zaplatil. Mechanizmus tzv. obrátenej daňovej povinnosti predstavuje jeden z najúčinnejších nástrojov v boji proti daňovým únikom v oblasti DPH. Viedlo by to k zníženiu administratívnej záťaže podnikateľov, pretože dodávatelia by vystavovali faktúru bez DPH. Odberatelia, na ktorých by táto povinnosť prešla, by ju priznávali a zároveň žiadali o jej vrátenie cez rovnaké daňové priznanie. Takýto návrh si ale vyžaduje výnimku z pravidiel fungovania DPH v Európskej únii. ....

zdroj: daneauctovnictvo.sk
Tweety
30.07.13,07:08
Veď aj teraz je obrátená DP, či? Na výstupe sa fakturuje daň aj keď ju nikto ešte nezaplatil. Takže stát už má to, čo zatiaľ ešte nemá nikto.
srska
30.07.13,07:17
ja to chápem podobne ako dovoz z 3. krajín - colnica vymeria, subjekt zaplatí a uplatní si odpočet. ale aj toto by mali zmeniť - načo cvakať a zároveň uplatňovať odpočet? jedine ak tým látajú diery
Tweety
30.07.13,07:27
promont maja
30.07.13,07:35
... si už pomaly pripadám ako v Brazílii ... ich daňový systém majú taký zložitý, že počas roka majú cca 800 zmien daňových zákonov ... napr. na určitom mieste, napr. v utorok, pre určitý tovar majú určitú daň ...
kopretinka
30.07.13,10:19
misoft
30.07.13,13:49
aj so zvlhčovačom (http://www.hd-wallpaper.us/walls/apache_helicopter-wide.jpg)
No bisťu - pékny helykopter - indiánsky Apač - ale nemám taký veľký stôl ;) a taký vodopád (sused ma vytopiť nechce) :D
Tweety
30.07.13,13:52
csillag3112
30.07.13,16:25
Dnes sa mi stalo..... Že vyšla so mnou o mne reportáž v časopise Nový čas pre ženy. Tak ak by niekto chcel nech si pozrie - stranu 52. Pekný zostatok dnika prajem priatelia.
buchač
30.07.13,18:28
Indeed
31.07.13,05:24
včera bola v tvnovinach správa,že policia zadržala 2 pracovníčky uradu Finančnej spravy v KE , nenapíše o tom viac niekto ???
buchač
31.07.13,05:53
včera bola v tvnovinach správa,že policia zadržala 2 pracovníčky uradu Finančnej spravy v KE , nenapíše o tom viac niekto ???
Polícia bližšie informácie neposkytuje, hovorí sa o nadmerných odpočtoch DPH....
alaya1
31.07.13,05:54
Dnes ma caka pekny den na nasich uradoch. tesim sa.....
Halli
31.07.13,06:04
Úradník budí svojho kolegu:
- Ideš na obed alebo budeš pracovať bez prestávky?
alaya1
31.07.13,08:53
Urady som vybavila raz- fva. Ti, co som ich potrebovala dovolenkuju.Inym vsetko vysvetlovat je o nocom. No polozila ma suma, ktoru chcela krajcirka za skratenie letnych siat dcere- 20 eur!!!!A to trebalo len odstrihnut a zazit.
lujza.j
31.07.13,09:04
20€....bud pije alebo fetuje....slialenstvo!!!
Ja vcera v sekaci stvoro siat kus za 3 evriky....doma s deckom bitka,ktore jej dam:D
asedma
31.07.13,09:40
Urady som vybavila raz- fva. Ti, co som ich potrebovala dovolenkuju.Inym vsetko vysvetlovat je o nocom. No polozila ma suma, ktoru chcela krajcirka za skratenie letnych siat dcere- 20 eur!!!!A to trebalo len odstrihnut a zazit.
za sluzby uz nevedia co pytat :eek: taketo skracovanie robim bezne doma, ako aj vcera som bola doobeda v dlhych satoch a poobede uz satky nad kolena..zasila som pekne rucne za chvlku, nie je to vobec vidiet:)
asedma
31.07.13,09:42
20€....bud pije alebo fetuje....slialenstvo!!!
Ja vcera v sekaci stvoro siat kus za 3 evriky....doma s deckom bitka,ktore jej dam:D

to s dcerou tiez takto nakupujeme a sme moderne kazde leto:D
Dav
31.07.13,09:52
Policajti majú príkaz dať si pečiatkovať a podpísať blok z ERP, ináč im ho neuznajú a nepreplatia....... to tam majú čo za pokyny? Len oprášené z roku 1954?
lujza.j
31.07.13,09:56
20€....bud pije alebo fetuje....slialenstvo!!!
Ja vcera v sekaci stvoro siat kus za 3 evriky....doma s deckom bitka,ktore jej dam:D

to s dcerou tiez takto nakupujeme a sme moderne kazde leto:D
Nie je mi to luto a na kazde den ine saty...minuly rok som si pokupila v "mojom" desiguali,este som nemala ani jedny...nemam na ne naladu:D...a hentam take pekne kusky sa daju....minule 5 ks po 1 evriku,potom mi hromzia v robote ze oni za jedny aj 70 e....:D
kopretinka
31.07.13,10:11
ja som nemala šaty oblečené hádam 15 rokof.......
pmajap
31.07.13,10:14
20€....bud pije alebo fetuje....slialenstvo!!!
Ja vcera v sekaci stvoro siat kus za 3 evriky....doma s deckom bitka,ktore jej dam:D

to s dcerou tiez takto nakupujeme a sme moderne kazde leto:D
Nie je mi to luto a na kazde den ine saty...minuly rok som si pokupila v "mojom" desiguali,este som nemala ani jedny...nemam na ne naladu:D...a hentam take pekne kusky sa daju....minule 5 ks po 1 evriku,potom mi hromzia v robote ze oni za jedny aj 70 e....:D

...s neterou tiež, posledne úplne nový kožený kabát Versace za 10€ :)
lujza.j
31.07.13,10:16
Otrasne tu kym dam suhlas....tak este aj minus dam omylom....vrrrr....lebo reaguje jak ...vrrr....u debilov
lujza.j
31.07.13,10:22
20€....bud pije alebo fetuje....slialenstvo!!!
Ja vcera v sekaci stvoro siat kus za 3 evriky....doma s deckom bitka,ktore jej dam:D

to s dcerou tiez takto nakupujeme a sme moderne kazde leto:D
Nie je mi to luto a na kazde den ine saty...minuly rok som si pokupila v "mojom" desiguali,este som nemala ani jedny...nemam na ne naladu:D...a hentam take pekne kusky sa daju....minule 5 ks po 1 evriku,potom mi hromzia v robote ze oni za jedny aj 70 e....:D

...s neterou tiež, posledne úplne nový kožený kabát Versace za 10€ :)
Vyborna kupa!!
pmajap
31.07.13,10:38
[
Vyborna kupa!!

Ak ťa Pali požiada po rande aj o ruku :D tak v Prahe je super sekáč na spoločenské šaty, nádherné z módnych prehliadok, od 100 do 300 €, mladá v takých promovala a sú nááádherné, ale najväčší je v Nemecku, tam chodí kamoška a zaodeje celú rodinu- za drobné.
lujza.j
31.07.13,10:44
[
Vyborna kupa!!

Ak ťa Pali požiada po rande aj o ruku :D tak v Prahe je super sekáč na spoločenské šaty, nádherné z módnych prehliadok, od 100 do 300 €, mladá v takých promovala a sú nááádherné, ale najväčší je v Nemecku, tam chodí kamoška a zaodeje celú rodinu- za drobné.
Kde v De? Behnem:D....tu su uz ceny v sekacoch tak vysplhane,ze ked nemaju ako ze zlavy ani tam nejdem,ved za take ceny moj chlap v De v sezonych vypredajoch kupi...
pmajap
31.07.13,10:51
[
Vyborna kupa!!

Ak ťa Pali požiada po rande aj o ruku :D tak v Prahe je super sekáč na spoločenské šaty, nádherné z módnych prehliadok, od 100 do 300 €, mladá v takých promovala a sú nááádherné, ale najväčší je v Nemecku, tam chodí kamoška a zaodeje celú rodinu- za drobné.
Kde v De? Behnem:D....tu su uz ceny v sekacoch tak vysplhane,ze ked nemaju ako ze zlavy ani tam nejdem,ved za take ceny moj chlap v De v sezonych vypredajoch kupi...
..neviem presne ako sa to volá, prídem domov- napíšem, ale kamoška je židuľa:D:D
wagner
31.07.13,11:13
Ja vcera v sekaci stvoro siat kus za 3 evriky....doma s deckom bitka,ktore jej dam:D
A kde je ten sekáč? V BA? To by sa mi oplatilo aj autom otočiť za tie peniaze. Ja som dnes kúpila letné topánky vo výpredaji za 40€, predtým stáli 60€. A som rada, že som si vôbec na moje nohy kúpila čierne letné topánky. Lebo už som sa hanbila na pohrebe v bielych topánkach:confused: Ale za značku sa platí, ručne šité kožené topánky. Už desať rokov inú značku ani neobujem:)
lujza.j
31.07.13,11:23
Ja vcera v sekaci stvoro siat kus za 3 evriky....doma s deckom bitka,ktore jej dam:D
A kde je ten sekáč? V BA? To by sa mi oplatilo aj autom otočiť za tie peniaze. Ja som dnes kúpila letné topánky vo výpredaji za 40€, predtým stáli 60€. A som rada, že som si vôbec na moje nohy kúpila čierne letné topánky. Lebo už som sa hanbila na pohrebe v bielych topánkach:confused: Ale za značku sa platí, ručne šité kožené topánky. Už desať rokov inú značku ani neobujem:)
To je siet sekacov.....mozno aj u teba blizo...kukni: http://www.textilehouse.sk/?page_id=29
wagner
31.07.13,11:29
http://www.textilehouse.sk/?page_id=29[/url]

Našla som - Partizánske. Asi tam pôjdem, keď sa kamka vráti z A zo zamestnania. Ona je odtiaľ, pôjdem pozrieť. Ďakujem za tip
srska
31.07.13,11:54
včera bola v tvnovinach správa,že policia zadržala 2 pracovníčky uradu Finančnej spravy v KE , nenapíše o tom viac niekto ???
len dve?
pmajap
31.07.13,14:16
Otrasne tu kym dam suhlas....tak este aj minus dam omylom....vrrrr....lebo reaguje jak ...vrrr....u debilov

Luj, už si ťa nebudem doberať, ale ten dialóg v mydlách mi tak strašne dobre padol, nasmiala som sa, ďakujem.:):D
lujza.j
31.07.13,14:45
Otrasne tu kym dam suhlas....tak este aj minus dam omylom....vrrrr....lebo reaguje jak ...vrrr....u debilov

Luj, už si ťa nebudem doberať, ale ten dialóg v mydlách mi tak strašne dobre padol, nasmiala som sa, ďakujem.:):D
aj na budúce;):D
misoft
31.07.13,15:42
včera bola v tvnovinach správa,že policia zadržala 2 pracovníčky uradu Finančnej spravy v KE , nenapíše o tom viac niekto ???
len dve?
Ee - až dve!
:D:D
wagner
31.07.13,18:51
Ee - až dve!
:D:D
Ostatné ušli?:D
srska
01.08.13,06:24
kopretinka
01.08.13,09:00
Ja vcera v sekaci stvoro siat kus za 3 evriky....doma s deckom bitka,ktore jej dam:D
A kde je ten sekáč? V BA? To by sa mi oplatilo aj autom otočiť za tie peniaze. Ja som dnes kúpila letné topánky vo výpredaji za 40€, predtým stáli 60€. A som rada, že som si vôbec na moje nohy kúpila čierne letné topánky. Lebo už som sa hanbila na pohrebe v bielych topánkach:confused: Ale za značku sa platí, ručne šité kožené topánky. Už desať rokov inú značku ani neobujem:)
na topánkach ani ja nešetrím,aj keď je pravda,že sa snažím vo výpredaji kupovať,ale aj tak to býva riadna suma....boty kupujem iba slov. a české,kožené.
kopretinka
01.08.13,09:03
Llívia
01.08.13,10:38
Llívia
01.08.13,11:07
ale sem se lek (http://www.pluska.sk/thumb/images/gallery/zazracny-svet/fotoreportaz/medicina/o_www.jpg?w=800&h=1000)

http://www.pluska.sk/zazracnysvet/medicina/z-uspesnej-krasky-smrtkou-rychlo-lacno.html
preboha........
Ďalšia inšpirácia pre mladé dievčatá túžiace po štíhlej postave.
Alaya, ty si vážne myslíš, že takéto články dievčatá odradia?
kopretinka
01.08.13,13:38
jáj,preboha,ženy,prestaňte si už dávať navzájom neužitočné,veď to už je smiešne......čo keby ste sa navzájom ignorovali a nechodili jedna druhej snoriť po príspevkoch? ste horšie ako decká v škôlke..
wagner
01.08.13,19:01
jáj,preboha,ženy,prestaňte si už dávať navzájom neužitočné,veď to už je smiešne......čo keby ste sa navzájom ignorovali a nechodili jedna druhej snoriť po príspevkoch? ste horšie ako decká v škôlke..

Si myslíš že len ženy?:eek: Ja by som Ti mohla menovať aj mužov - strááááááááááááášne veľa. Stačí keď si otvorím moje bodovanie:confused: a sú to väčšinou taký vychcaný, čo sú tu už možno aj päť rokov, dali za ten čas dvadsať príspevkov, ale myslia si, že majú patent na rozum. Ako aj to teľa čo na mňa vyletelo, že druhý má krajšiu papriku. A to teľa ani nevie čo je to záhrada, ale jednoducho si potreboval rypnúť a na moju odpoveď dal neužitočné:eek: Takže doporučujem nevšímať si vychcaných poraďákov. Potrebujú sa realizovať najmä tým, že dávajú neužitočné. Nech im to padne na úžitok :eek:
pmajap
01.08.13,19:36
:D

jáj,preboha,ženy,prestaňte si už dávať navzájom neužitočné,veď to už je smiešne......čo keby ste sa navzájom ignorovali a nechodili jedna druhej snoriť po príspevkoch? ste horšie ako decká v škôlke..

Si myslíš že len ženy?:eek: Ja by som Ti mohla menovať aj mužov - strááááááááááááášne veľa. Stačí keď si otvorím moje bodovanie:confused: a sú to väčšinou taký vychcaný, čo sú tu už možno aj päť rokov, dali za ten čas dvadsať príspevkov, ale myslia si, že majú patent na rozum. Ako aj to teľa čo na mňa vyletelo, že druhý má krajšiu papriku. A to teľa ani nevie čo je to záhrada, ale jednoducho si potreboval rypnúť a na moju odpoveď dal neužitočné:eek: Takže doporučujem nevšímať si vychcaných poraďákov. Potrebujú sa realizovať najmä tým, že dávajú neužitočné. Nech im to padne na úžitok :eek:

Zdenka, ja by som aj tri neužitočné na porade, keby v záhrade bola paprika, a nie žlté nekvitnúce papeky:D:D
alaya1
01.08.13,20:06
Kopretinka, no za pol hodinu som 5 kuskov dostala, co uz?. Ale mne z nicoho nic z orchidee odpadavaju nezvadnute kvety- som zufala, studujem a nic som nevymyslela, to je moj problem, na tamto....
sito
01.08.13,20:57
... ale ping - pong na porade nie je zakázaný , či ...
bettylou
02.08.13,02:06
mi ta šmišna rtvs nehce prehhrať seriál z archívu, aj ked včera prehrávala v pohode. som z teho jeleň, aľe ta chcela by som ho dokukac. Jak to spustim?
buchač
02.08.13,05:13
mi ta šmišna rtvs nehce prehhrať seriál z archívu, aj ked včera prehrávala v pohode. som z teho jeleň, aľe ta chcela by som ho dokukac. Jak to spustim?
Ta popač tu ...
Vežmeš totu telku , nahneš še cez oblak a puščiš telku na žem ...
Potom budzeš už len kukac ...a šicke budu z tebe jak črida jeľeňoch .... :D :D :D :D :D
lujza.j
02.08.13,05:30
Kopretinka, no za pol hodinu som 5 kuskov dostala, co uz?. Ale mne z nicoho nic z orchidee odpadavaju nezvadnute kvety- som zufala, studujem a nic som nevymyslela, to je moj problem, na tamto....
To sa stava,ze puky uschnu...poznam to...u mna skôr v zime a na jesen sa to vyskytuje..
alaya1
02.08.13,05:32
ale nie su vyschnute, praveze, krasne kvety a popadane okolo kvetinaca.-(((
lujza.j
02.08.13,05:44
ale nie su vyschnute, praveze, krasne kvety a popadane okolo kvetinaca.-(((
cize nevydrzia ti rozkvitnute dlho na stonke hej? ....tak potom asi zalievka...kvety potrebuju vodu.....cize v kvitnucom stave potrebuje rastlina vodu pre listy a aj pre kvety...
alaya1
02.08.13,05:51
Treba aj hnojit teraz, ked su v kvete? lebo ja teraz nehnojim a polievam tak, ze voda pretecie cez podu a vytecie von, v crepniku dole voda neostava, asi tam robim chybu, ale bojim sa, aby nevyhnili, koli prilisnej zalievke. Polievam ,cca 2-3 dni.Fialky su jedna radost a toto sa mi nedari, je mi luto kazdeho kvietka.
srska
02.08.13,06:04
ale nie su vyschnute, praveze, krasne kvety a popadane okolo kvetinaca.-(((
cize nevydrzia ti rozkvitnute dlho na stonke hej? ....tak potom asi zalievka...kvety potrebuju vodu.....cize v kvitnucom stave potrebuje rastlina vodu pre listy a aj pre kvety...
srskovičová zalieva takto: naleje plný kvetináč, nechá tak 1/2 - 2/2 hodiny, potom vodu z kvetináča vyleje. o 7-10 dní znovu
lujza.j
02.08.13,06:07
Nehnojim..vobec....polievam,tak ako sa nema....stoja vo vode....ale na spodu kamen....v keram.puzdre nie su na pevno....a plastovom mam porobene diery a substrat uz maju moj cize vzdusny.....nie hutny ako z obchodu..
srska
02.08.13,06:10
Nehnojim..vobec....polievam,tak ako sa nema....stoja vo vode....ale na spodu kamen....v keram.puzdre nie su na pevno....a plastovom mam porobene diery a substrat uz maju moj cize vzdusny.....nie hutny ako z obchodu..tak sa údajne má
srska
02.08.13,06:14
Nehnojim..vobec....polievam,tak ako sa nema....stoja vo vode....ale na spodu kamen....v keram.puzdre nie su na pevno....a plastovom mam porobene diery a substrat uz maju moj cize vzdusny.....nie hutny ako z obchodu..naše sú v pôvodnom balení ale 4 roky :D a stále na južnej strane.
a tie zelené bíče raz za čas masochysticky obstrihám nožnicami ja
lujza.j
02.08.13,06:25
Nehnojim..vobec....polievam,tak ako sa nema....stoja vo vode....ale na spodu kamen....v keram.puzdre nie su na pevno....a plastovom mam porobene diery a substrat uz maju moj cize vzdusny.....nie hutny ako z obchodu..tak sa údajne má
Ne..ne,nemaju mat " mokre nohy"
lujza.j
02.08.13,06:26
Nehnojim..vobec....polievam,tak ako sa nema....stoja vo vode....ale na spodu kamen....v keram.puzdre nie su na pevno....a plastovom mam porobene diery a substrat uz maju moj cize vzdusny.....nie hutny ako z obchodu..naše sú v pôvodnom balení ale 4 roky :D a stále na južnej strane.
a tie zelené bíče raz za čas masochysticky obstrihám nožnicami ja
Moje su ine stareny:D
srska
02.08.13,06:35
Nehnojim..vobec....polievam,tak ako sa nema....stoja vo vode....ale na spodu kamen....v keram.puzdre nie su na pevno....a plastovom mam porobene diery a substrat uz maju moj cize vzdusny.....nie hutny ako z obchodu..naše sú v pôvodnom balení ale 4 roky :D a stále na južnej strane.
a tie zelené bíče raz za čas masochysticky obstrihám nožnicami ja
Moje su ine stareny:Dluj, ale zaujímavé je to, že nie všetky čo srskovičová kúpila sa ujali alebo vydržali. prežívajú asi len silní jedinci
srska
02.08.13,06:39
lujza.j
02.08.13,06:43
Nehnojim..vobec....polievam,tak ako sa nema....stoja vo vode....ale na spodu kamen....v keram.puzdre nie su na pevno....a plastovom mam porobene diery a substrat uz maju moj cize vzdusny.....nie hutny ako z obchodu..naše sú v pôvodnom balení ale 4 roky :D a stále na južnej strane.
a tie zelené bíče raz za čas masochysticky obstrihám nožnicami ja
Moje su ine stareny:Dluj, ale zaujímavé je to, že nie všetky čo srskovičová kúpila sa ujali alebo vydržali. prežívajú asi len silní jedinci
niektore farby,ako keby boli odolnejsie...ja to uz tak neprezivam ako kedysi...ked to kape sup do kybla...uz nezachranujem
lujza.j
02.08.13,06:47
bitka na vítkove? (http://zpravy.idnes.cz/vitkov-se-pripravuje-na-demonstrace-d7v-/domaci.aspx?c=A130801_181610_ostrava-zpravy_jog)
Som normalne alergicka na spravy o tychto apačoch...to jedno aku tematiku maju...vrrrr
arizona
02.08.13,08:43
Je mi na "bliti"...otvorim stranku, ze precitam spravy, co noveho vo svete.
Nemam slov :
-v Amerike pribuda tehotnych chlapcov
-v Nemecku sa otvaraju bordely pre zoofilov
- a samozrejme Bartosova a jej nekonecny pribeh

atd. radsej nepokracujem, to su mi teda spravy... :mad:
alaya1
02.08.13,09:13
ale nie su vyschnute, praveze, krasne kvety a popadane okolo kvetinaca.-(((
cize nevydrzia ti rozkvitnute dlho na stonke hej? ....tak potom asi zalievka...kvety potrebuju vodu.....cize v kvitnucom stave potrebuje rastlina vodu pre listy a aj pre kvety...
srskovičová zalieva takto: naleje plný kvetináč, nechá tak 1/2 - 2/2 hodiny, potom vodu z kvetináča vyleje. o 7-10 dní znovu


Toto je krasa- skusim tento sposob, mozno sa pozbieraju. dik.
lujza.j
02.08.13,09:23
Ak je voda prilis vysoko a orch.zasadena hlboko...chyti srdiecko od spodku hnilobu...listy vypadnu od stredu....
misoft
02.08.13,09:48
Nehnojim..vobec....polievam,tak ako sa nema....stoja vo vode....ale na spodu kamen....v keram.puzdre nie su na pevno....a plastovom mam porobene diery a substrat uz maju moj cize vzdusny.....nie hutny ako z obchodu..tak sa údajne má
Ne..ne,nemaju mat " mokre nohy"
Babenky - nie som záhradník :D (i keď môj dedo bol!) - doma máme tiež také. A správna pripomienka "nemať mokré nohy" - bo sú to tzv. vzdušné korene - tie nesmú byť vo vode!
A nehnojiť v kvete! Stačí ich "zalievať" raz za tri dni, hore dajte (okolo koreňov) trochu mulčovacej kôry, tú polejte - korene si zoberú vlhkosť stadeto!
bettylou
02.08.13,10:07
mi ta šmišna rtvs nehce prehhrať seriál z archívu, aj ked včera prehrávala v pohode. som z teho jeleň, aľe ta chcela by som ho dokukac. Jak to spustim?
Ta popač tu ...
Vežmeš totu telku , nahneš še cez oblak a puščiš telku na žem ...
Potom budzeš už len kukac ...a šicke budu z tebe jak črida jeľeňoch .... :D :D :D :D :D
cez internetove vysielanie mi to hapruje
misoft
02.08.13,10:08
mi ta šmišna rtvs nehce prehhrať seriál z archívu, aj ked včera prehrávala v pohode. som z teho jeleň, aľe ta chcela by som ho dokukac. Jak to spustim?
Ta popač tu ...
Vežmeš totu telku , nahneš še cez oblak a puščiš telku na žem ...
Potom budzeš už len kukac ...a šicke budu z tebe jak črida jeľeňoch .... :D :D :D :D :D
cez internetove vysielanie mi to hapruje
....ta potim virucic internet :D:D:D
bettylou
02.08.13,10:11
ne muj
lujza.j
02.08.13,10:18
Nehnojim..vobec....polievam,tak ako sa nema....stoja vo vode....ale na spodu kamen....v keram.puzdre nie su na pevno....a plastovom mam porobene diery a substrat uz maju moj cize vzdusny.....nie hutny ako z obchodu..tak sa údajne má
Ne..ne,nemaju mat " mokre nohy"
Babenky - nie som záhradník :D (i keď môj dedo bol!) - doma máme tiež také. A správna pripomienka "nemať mokré nohy" - bo sú to tzv. vzdušné korene - tie nesmú byť vo vode!
A nehnojiť v kvete! Stačí ich "zalievať" raz za tri dni, hore dajte (okolo koreňov) trochu mulčovacej kôry, tú polejte - korene si zoberú vlhkosť stadeto!
Kedze ich mam xy kusov....uz ma nebavilo polievat tak ako sa ma...resp.kazda pestovatelka si uz nejaku metodu zalievania nasla..tak moje maju mokre nohy.....tiez som kedysi polievala prevarenou vodou,potom kupovala barely detilovanej vody.....uz dlho funguju na vode z vodovodu a ziju a kvitnu....takze asi tak co sa ma a co sa nema...:)
alaya1
02.08.13,10:19
ja polievam kvety vodou z Brity.nepouzivam hnojiva, preto som si myslela, ze asi maju malo zivin, ked odpadne nevyschnuty krasny kvet.
julysak
02.08.13,13:06
V paneláku pod atikovým plechom boli netopiere / vlani sa bbaby sťažovali / odborníci tam dali jednosmernú sieťku / našli dieru inde

Našiel som zákon / napísal žiadosť (ako JEDINÝ na Slovensku ) / odpoveď prišla takáto :



PS
Vážne rozmýšľam, že skočím do Blavy / zoznámim sa s ministrom / navrhnem zrušiť zákon :D :D
pavol54
02.08.13,13:12
Je mi na "bliti"...otvorim stranku, ze precitam spravy, co noveho vo svete.
Nemam slov :
-v Amerike pribuda tehotnych chlapcov
-v Nemecku sa otvaraju bordely pre zoofilov
- a samozrejme Bartosova a jej nekonecny pribeh

atd. radsej nepokracujem, to su mi teda spravy... :mad:
Už aby im dovolili aj sobáše s psíkmi , mačkami, kačkami, nebudú musieť navštevovať bordely ale žiť počestne treba poslať podnet europoslankyni MFB tá to roztočí len aby bola zaujímavá .
kopretinka
02.08.13,13:44
Je mi na "bliti"...otvorim stranku, ze precitam spravy, co noveho vo svete.
Nemam slov :
-v Amerike pribuda tehotnych chlapcov :D ta to ako?
-v Nemecku sa otvaraju bordely pre zoofilov :eek::eek: pre kristove rany,kde sú ochrancovia zvierat
- a samozrejme Bartosova a jej nekonecny pribeh

atd. radsej nepokracujem, to su mi teda spravy... :mad:
:mad: v texte
lujza.j
02.08.13,13:55
Alebo kde je zdravý rozum? Ludia uz nevedia co od roztopase alebo od sprostosti....
kopretinka
02.08.13,14:09
neviem nájsť to o tých zoobordeloch
alaya1
02.08.13,14:12
na to sa da napisat len - prichadza Sodoma Gomora....
kopretinka
02.08.13,14:16
ja neverím,že by to povolili....veď to je týranie zvierat
alaya1
02.08.13,14:19
Prachy, su prachy.....vidis to co so zvieratami robia v mnoziarach. nehovoriac o vyskume a o Azii uz pomlcim.To je uz ake tyranie. A co zmozes? Agitovat, zbierat ich, hladat im domovy, protestovat, spisovat peticie. vysledok- ziaden. Ja som v tomto pesimista.
arizona
02.08.13,14:23
neviem nájsť to o tých zoobordeloch

Mne to ponuklo na titulke medzi spravami,neviem uz aku stranku som to citala ale bolo to taketo http://www.extra.cz/sodoma-gomora-v-nemecku-se-oteviraji-bordely-pro-zoofily-o-ktera-zvirata-je-nejvetsi-zajem
srska
02.08.13,14:29
kopretinka
02.08.13,14:33
neviem nájsť to o tých zoobordeloch

Mne to ponuklo na titulke medzi spravami,neviem uz aku stranku som to citala ale bolo to taketo http://www.extra.cz/sodoma-gomora-v-nemecku-se-oteviraji-bordely-pro-zoofily-o-ktera-zvirata-je-nejvetsi-zajem
chce sa mi grcať...........nemôžem uveriť tomu,že u nich to nie je trestné a považované za týranie zvierat...............pre kristove rany
kopretinka
02.08.13,14:37
Kopretinka, no za pol hodinu som 5 kuskov dostala, co uz?. Ale mne z nicoho nic z orchidee odpadavaju nezvadnute kvety- som zufala, studujem a nic som nevymyslela, to je moj problem, na tamto....
mne každá orchidea doma vyschla,tak som sa na to vykašlala
srska
02.08.13,14:43
Kopretinka, no za pol hodinu som 5 kuskov dostala, co uz?. Ale mne z nicoho nic z orchidee odpadavaju nezvadnute kvety- som zufala, studujem a nic som nevymyslela, to je moj problem, na tamto....
mne každá orchidea doma vyschla,tak som sa na to vykašlala
nám tiež zopár ale dve mrchy sa držia statočne aj pri spustenej klíme
alaya1
02.08.13,14:44
vies, ja to nevzdavam, praveze ona neschne, len padaju krasne, nevyschnute kvety. Ja na to pridem a zachranim ju-)), takto som mala jednu africku fialku, listy makke, az som videla, ze konci. Tak som si povedala, nevyhodim, zalievala som ju, osetrovala listky preriedila a teraz mi zakvitka.
Kvaka
02.08.13,14:58
Mne padali kvety z orchidejky pri preložení na iný parapet. A ešte raz padali pri preliatí zvrchu. Odvtedy som len namáčala kvetináč do hrnca s vodou na hodinu a potom zase týždeň nič. Ale už ich nepestujem, že vraj odoberajú energiu.
srska
02.08.13,15:03
kopretinka
02.08.13,15:03
kukučka
02.08.13,15:12
tak to skutočne smutná...nech odpočíva v pokoji...

http://www.youtube.com/watch?v=n9pnZ0Sra2M
http://www.youtube.com/watch?v=HL6NJdvJwUI
pavol54
02.08.13,15:44
neviem nájsť to o tých zoobordeloch

Mne to ponuklo na titulke medzi spravami,neviem uz aku stranku som to citala ale bolo to taketo http://www.extra.cz/sodoma-gomora-v-nemecku-se-oteviraji-bordely-pro-zoofily-o-ktera-zvirata-je-nejvetsi-zajem
Ale veď nič nové "Ráno otvorí bača dvere na salaši potľapká ovcu a hovorí :ešte keby si tak variť vedela" A Nemci vtip premenili na realitu
lujza.j
02.08.13,16:37
neviem nájsť to o tých zoobordeloch

Mne to ponuklo na titulke medzi spravami,neviem uz aku stranku som to citala ale bolo to taketo http://www.extra.cz/sodoma-gomora-v-nemecku-se-oteviraji-bordely-pro-zoofily-o-ktera-zvirata-je-nejvetsi-zajem
Ale veď nič nové "Ráno otvorí bača dvere na salaši potľapká ovcu a hovorí :ešte keby si tak variť vedela" A Nemci vtip premenili na realitu
a rakúšáci to sú starí úchyláci...
pavol54
02.08.13,16:52
neviem nájsť to o tých zoobordeloch

Mne to ponuklo na titulke medzi spravami,neviem uz aku stranku som to citala ale bolo to taketo http://www.extra.cz/sodoma-gomora-v-nemecku-se-oteviraji-bordely-pro-zoofily-o-ktera-zvirata-je-nejvetsi-zajem
Ale veď nič nové "Ráno otvorí bača dvere na salaši potľapká ovcu a hovorí :ešte keby si tak variť vedela" A Nemci vtip premenili na realitu
a rakúšáci to sú starí úchyláci...
aj to sú Nemci
lujza.j
02.08.13,16:57
neviem nájsť to o tých zoobordeloch

Mne to ponuklo na titulke medzi spravami,neviem uz aku stranku som to citala ale bolo to taketo http://www.extra.cz/sodoma-gomora-v-nemecku-se-oteviraji-bordely-pro-zoofily-o-ktera-zvirata-je-nejvetsi-zajem
Ale veď nič nové "Ráno otvorí bača dvere na salaši potľapká ovcu a hovorí :ešte keby si tak variť vedela" A Nemci vtip premenili na realitu
a rakúšáci to sú starí úchyláci...
aj to sú Nemci
noo..skús im to povedať:Dči ťa "pochvália"
alaya1
02.08.13,18:15
Skoro som mohla vonat fialky odspodu. Idem vecer so psom cez prechod pre chodcov. Cakam, Idu 2 auta. Prve zastavi, ja vstupim na vozovku a pozeram. Druhe ide, tak zastanem na zaciatku prechodu, zastal v jeho polovici. Ukazujem mu, ci mu sibe. cez okienko krici,ze ma nevidel, ja ze nech pozera a on ty stara pi.....hlavne, ze zijeme, ja aj pes.
misoft
02.08.13,18:57
Skoro som mohla vonat fialky odspodu. Idem vecer so psom cez prechod pre chodcov. Cakam, Idu 2 auta. Prve zastavi, ja vstupim na vozovku a pozeram. Druhe ide, tak zastanem na zaciatku prechodu, zastal v jeho polovici. Ukazujem mu, ci mu sibe. cez okienko krici,ze ma nevidel, ja ze nech pozera a on ty stara pi.....hlavne, ze zijeme, ja aj pes.
No vidíš! A ten čo v Košiciach zrazil matku s dvoma deťmi na prechode (jedno v bdelej kóme!) - 30 mesiacov vyfasoval s dohľadom 48 mesiacov. A je to starý hriešnik - akonáhle dostane späť vodičák, opäť bude besný za volantom. Tomu sa vraví "slovenská spravodlivosť!"
alaya1
02.08.13,18:59
Moze sa to stat kazdemu, ze je zaujaty niecim v aute, ale tak poviem, prepacte, nevidel som vas, ale hned nadavat- no prezentoval sa on sam, cislo si pamatam. pako v aute s kolieskami na prednej maske.
misoft
02.08.13,19:01
Moze sa to stat kazdemu, ze je zaujaty niecim v aute, ale tak poviem, prepacte, nevidel som vas, ale hned nadavat- no prezentoval sa on sam, cislo si pamatam. pako v aute s kolieskami na prednej maske.
Istotne aut(d)ista. Tie kolieska na maske istotne z hlavy vybral - preto mu tam chýbajú :D.
wagner
02.08.13,19:02
Zdenka, ja by som aj tri neužitočné na porade, keby v záhrade bola paprika, a nie žlté nekvitnúce papeky:D:D

Keď budem mať čas priložím moju úrodu.Paprika je zarodená, vo fóliovníku láme konáre pod ťarchou, vonku je jej tiež plno. A nestíham ju ani oberať. Dnes som za pochodu obrala tú na sušenie, už bola prezretá. V budúcom týždni keď ostrihám živý plot, tak budem zberať úrodu. Ten totiž narástol zo dva metre, zase sa budem kývať na rebríku pokiaľ to ostrihám.
terezamaria
02.08.13,19:04
Skoro som mohla vonat fialky odspodu. Idem vecer so psom cez prechod pre chodcov. Cakam, Idu 2 auta. Prve zastavi, ja vstupim na vozovku a pozeram. Druhe ide, tak zastanem na zaciatku prechodu, zastal v jeho polovici. Ukazujem mu, ci mu sibe. cez okienko krici,ze ma nevidel, ja ze nech pozera a on ty stara pi.....hlavne, ze zijeme, ja aj pes.
Užitočne si poukázala na drzáňov prvého kalibru a ešte je užitočné aj to, že ste v poriadku....teším sa.
alaya1
02.08.13,19:06
Terezka, mam zle skusenosti u nas na sidlisku s prechadzanim cez prechod, dokonca aj cez semafor. Radsej stojim a cakam a stale pozeram, Vidis, jeden mi zastal a druhy nemal cas-)
wagner
02.08.13,19:10
Užitočne si poukázala na drzáňov prvého kalibru a ešte je užitočné aj to, že ste v poriadku....teším sa.
Terezka, niekedy ozaj šofér nevidí chodca. Aj mne sa to občas stalo, najmä keď je veľká premávka a chodec vychádza spoza odbočujúceho auta. Problémom niekedy je, že chodec si myslí, že auto musí zabrzdiť hneď, keď vstúpi do vozovky práve vtedy, keď prechádza auto. Takých chodcov mám rada. A budú vstupovať dovtedy, pokiaľ im auto neprejde po otlakoch. Lebo niektorí si doslova vynucujú prednosť v jazde vtedy, keď šofér nemá šancu zabrzdiť.(nenarážam teraz na alaya1, myslím to všeobecne)
alaya1
02.08.13,19:13
Užitočne si poukázala na drzáňov prvého kalibru a ešte je užitočné aj to, že ste v poriadku....teším sa.
Terezka, niekedy ozaj šofér nevidí chodca. Aj mne sa to občas stalo, najmä keď je veľká premávka a chodec vychádza spoza odbočujúceho auta. Problémom niekedy je, že chodec si myslí, že auto musí zabrzdiť hneď, keď vstúpi do vozovky práve vtedy, keď prechádza auto. Takých chodcov mám rada. A budú vstupovať dovtedy, pokiaľ im auto neprejde po otlakoch. Lebo niektorí si doslova vynucujú prednosť v jazde vtedy, keď šofér nemá šancu zabrzdiť.(nenarážam teraz na alaya1, myslím to všeobecne)


ved v pohode, mne prve auto zastalo, az vtedy so vstupila na cestu, ale to za nim nezastalo, pritom cesta rovna cez cele sidlisko, bez zatacky.
kopretinka
02.08.13,19:23
Terezka, mam zle skusenosti u nas na sidlisku s prechadzanim cez prechod, dokonca aj cez semafor. Radsej stojim a cakam a stale pozeram, Vidis, jeden mi zastal a druhy nemal cas-)
takto zrazilo chlapíka,videla som na vlastné oči,to bolo ako v zlom filme....jeden mu dal prednosť a druhý ho sundal.....
wagner
03.08.13,06:36
http://www.aktuality.sk/clanok/233870/grekom-odpustia-dalsie-dlhy-otazka-je-kedy-a-kolko/ tak treba blbým slovákom, zvolili si blbcov, ktorý schválili príspevky grékom a slováci budú na bohatých robiť :confused:Treba pomenovať kto za to hlasoval, preto padla Radičovej vláda lebo sas sa odmietla podielaľ na zdieraní slovenského národa. Ale zato fickovci vrele súhlasili a sú im stále vlezení v análnom otvore:eek:
lujza.j
03.08.13,06:46
http://www.aktuality.sk/clanok/233870/grekom-odpustia-dalsie-dlhy-otazka-je-kedy-a-kolko/ tak treba blbým slovákom, zvolili si blbcov, ktorý schválili príspevky grékom a slováci budú na bohatých robiť :confused:Treba pomenovať kto za to hlasoval, preto padla Radičovej vláda lebo sas sa odmietla podielaľ na zdieraní slovenského národa. Ale zato fickovci vrele súhlasili a sú im stále vlezení v análnom otvore:eek:
grciam.....je mi smutno, že sa ja pohrávam s myšlienkou, že zdvihnem zo SR kotvy...aj ked si to neviem predstaviť....ešte to v "mojej firme" zaokrúhlim a potom neviem, neviem...ešte aj decko mi dostalo padáka.....
...tu to už je v pohlavnom orgáne a neviem či to niekedy naberie iný smer.....
lujza.j
03.08.13,06:49
Zdenka nevies aka svina mi zerie stéviu? Dakujem
akeber
03.08.13,07:37
V piatok 26.7 sme priniesli otca z Nitry onkol. domov. Nakoľko má diagnózu C20 v pokročilom štádiu po zavedení stomie a nasledovne aj vývodu na moč a liečbou zápalu obličiek, transf krvy, ožiarov je v hroznom stave. Dostali sme z nemocnice jeden sáčok na moč. Cez víkend sa nám sáčok porušil tak som v pondelok ja išla predpísať sáčky na ktoré má nárok a nasledovne som vzala celú zdrav. dokum. aj s prepúšťacou správou obvod. lekárke. Otec by cestu v tejto horúčave nezvládol. U obvod. som si odsedela 2,5 hodiny aby mi dala sprievodný lístok na urológiu ja som v ambulancii ani nebola spriev. lístok mi podala sestrička. U urológa som čakala 1,5 hod. V Leviciach sú dvaja urológ. jeden mal dovolenku a druhý ho zastupoval. Podala som sestre papiere a po chvíli sestra vyšla a oznámila mi že otcovi sáčky doktor nepredpíše. Keď som sa opýtala prečo, tak mi povedala aby som počkala a spýtala sa doktora. Tak som čakala. Lekár mi oznámil že mi ich nepredpíše lebo nemôže. Spýtala som sa ho či mám hadičku strčiť do lavóra a čakať pokiaľ sa druhý urolok vráti po dvoch týždňoch z dovolenky. Otec chodieva tomu druhému ale to som ja nevedela. Ja nechápem.....kde to žijeme? otec pracoval po celí život a v starob. dôch. ochorel a on nemá nárok na zdravotnú staroslivosť ? Keď som vychádzala z ordinácie sestrička mi strčila do kabelky jeden sáčok za čo som jej veľmi vďačná. Lekáry si pýtajú zvýšiť platy a za čo ? Som strašne naštvaná...:mad:
alaya1
03.08.13,07:50
V piatok 26.7 sme priniesli otca z Nitry onkol. domov. Nakoľko má diagnózu C20 v pokročilom štádiu po zavedení stomie a nasledovne aj vývodu na moč a liečbou zápalu obličiek, transf krvy, ožiarov je v hroznom stave. Dostali sme z nemocnice jeden sáčok na moč. Cez víkend sa nám sáčok porušil tak som v pondelok ja išla predpísať sáčky na ktoré má nárok a nasledovne som vzala celú zdrav. dokum. aj s prepúšťacou správou obvod. lekárke. Otec by cestu v tejto horúčave nezvládol. U obvod. som si odsedela 2,5 hodiny aby mi dala sprievodný lístok na urológiu ja som v ambulancii ani nebola spriev. lístok mi podala sestrička. U urológa som čakala 1,5 hod. V Leviciach sú dvaja urológ. jeden mal dovolenku a druhý ho zastupoval. Podala som sestre papiere a po chvíli sestra vyšla a oznámila mi že otcovi sáčky doktor nepredpíše. Keď som sa opýtala prečo, tak mi povedala aby som počkala a spýtala sa doktora. Tak som čakala. Lekár mi oznámil že mi ich nepredpíše lebo nemôže. Spýtala som sa ho či mám hadičku strčiť do lavóra a čakať pokiaľ sa druhý urolok vráti po dvoch týždňoch z dovolenky. Otec chodieva tomu druhému ale to som ja nevedela. Ja nechápem.....kde to žijeme? otec pracoval po celí život a v starob. dôch. ochorel a on nemá nárok na zdravotnú staroslivosť ? Keď som vychádzala z ordinácie sestrička mi strčila do kabelky jeden sáčok za čo som jej veľmi vďačná. Lekáry si pýtajú zvýšiť platy a za čo ? Som strašne naštvaná...:mad:


Zial, je smutne, ze z lekarov sa stali obycajni podnikatelia..
Zitulda
03.08.13,08:58
Nielen že z lekárov sa vďaka tomuto systému stávajú podnikatelia, to je smutné, ale diktatúra poisťovní, ktoré sihromadia zisky tu je veľmi veľká. My máme zlú skúsenosť tiež a dokonca s onkologickým pacientom... to napíšem neskôr do témy pre nich určenej.
wagner
03.08.13,11:06
Zdenka nevies aka svina mi zerie stéviu? Dakujem
Tak to neviem. A čo tak ísť sa poradiť s p.Matlákom? Bližšie informácie nájdeš na floraservise, alebo v časopise záhradkár, kde má svoju rubriku. Môžeš mu zaniesť osobne lístok z kvetu a hneď dá odpoveď.
wagner
03.08.13,11:07
grciam.....je mi smutno, že sa ja pohrávam s myšlienkou, že zdvihnem zo SR kotvy...aj ked si to neviem predstaviť....ešte to v "mojej firme" zaokrúhlim a potom neviem, neviem...ešte aj decko mi dostalo padáka.....
...tu to už je v pohlavnom orgáne a neviem či to niekedy naberie iný smer.....

Mať tak o dvadsať rokov menej, tak som tu neni ani minútu.