Stanislav 1975
04.09.13,08:57
no v prvom rade je každý človek!!!....sú situácie, ktoré zamávajú akýmkoľvek "tvrďákom"....
sú rôzne povolania od ktorých sa vyžaduje to alebo ono a nie je to tak....len pri polišoch sa to musí v médiach ešte viac rozdúchať....
Lujzi, ja som inak fanúšik policajtov a policajnému zboru verím ako celku, však moj tatko robil 35 rokov na ukradnutých autách, ale už minulý mesiac som toto na fejsbúku rozoberal,že je to zaujímavé, že akonáhle čítam o vyvraždení rodiny,tak na 85% je to policajt, je to zaujímavé zistenie, neviem prečo to je
Inak, som si všimol,že policajti sú alergickí najma na neveru( aj keď toto nieje ten prípad, ale v čechách to je každý mesiac),že policajt keď pristihne svoju ženu v posteli s iným,tak automaticky vyťahuje pištol, neviem prečo, šak sa to dá riešiť aj inak a nie hneď všetko živé naokolo vystrieľať- oni sú na neveru asi psychicky labilnejší, alebo čo, neviem...
lujza.j
04.09.13,07:09
Stanko, ale toto nie je len pri takýchto činoch...proste vždy ked niečo poliš...alebo bývalý, je to zdôraznené.....vždy je to asi pre občana šťavnatejšie a lepšie sa predáva taký titulok.....Stanko nevera a iné situácie....vieš ako by si reagoval napr. ty?...keby si mal možnosť tasiť a streliť....
Stanislav 1975
04.09.13,07:24
Stanko, ale toto nie je len pri takýchto činoch...proste vždy ked niečo poliš...alebo bývalý, je to zdôraznené.....vždy je to asi pre občana šťavnatejšie a lepšie sa predáva taký titulok.....Stanko nevera a iné situácie....vieš ako by si reagoval napr. ty?...keby si mal možnosť tasiť a streliť....
A tak Lujzi, je pravda, ž ak to bol poliš alebo bývalý,tak je dobré to vycapiť na titulku a hneď sa to viac číta, to máš pravdu
Btw.- ja by som určite nestrieľal,akože bol by som nahnevaný, ale zas kvoli somarine niekoho zastreliť, to mi príde také nekresťanské a kontra produktívné- akože by som bol nahnevaný,že ma nezavolali aspoň do 3-ky, ale strieľať- to ako píše pepsi- nýýýýýýýýýýýýýýje...
buchač
04.09.13,07:30
Snad koli tomu,ze by mal byt psychicky odolny voci zatazovym situaciam.

Stanko, ale toto nie je len pri takýchto činoch...proste vždy ked niečo poliš...alebo bývalý, je to zdôraznené.....vždy je to asi pre občana šťavnatejšie a lepšie sa predáva taký titulok.....Stanko nevera a iné situácie....vieš ako by si reagoval napr. ty?...keby si mal možnosť tasiť a streliť....

Novinári sú vo väčšine prípadov hajzli ...buď je to v povahe , alebo ho k tomu núti šéfstvo ... ako lui vraví ...biznis je biznis ...
Henté články sú vysoko tendenčné , neobjektívne a stupídne ...a pokiaľ sa zbraní týka , tak obzvlášť . Veď poliš mohol deti do auta naložiť a namieriť si to do nejakého betónu ...
Čo sa týka kvérov , vždy sa rozvíria vášne a mudrovanie okolo nich a novinár ( pôvodným vzdelaním vyučený kuchár - čašník ) začne mudrovať na odbornú tému a pritom si mýli revolver s pištoľou ....

Je síce pravdou , že sa stala tragédia ... veď ak jednému prepne , nemusí hneď prásknuť decká ...ono stačí len jednu dobre mierenú len sebe položiť ...

Ide aj o to , že poliš by mal byť psychicky silný !!!
Ale ide aj o to , že situácia v ozbrojených zložkách ( všeobecne ) je na niektorých postoch ( tie najnižšie v rebríčku pavúka ) priam neznesiteľná ...
Možno to nešťastné použitie zbrane voči nevinným deťom bolo len tá posledná kvapka ....prirovnal by som Titanicu - vidieť bolo len ten vrchol ľadovca , zvyšok bol schovaný ...
Keď spácha podbný čin nejaký hasič ( príslušník ozbrojených zložiek ) , nuž média krátka správa a fertig ...
Stanislav 1975
04.09.13,07:32
Snad koli tomu,ze by mal byt psychicky odolny voci zatazovym situaciam.

Stanko, ale toto nie je len pri takýchto činoch...proste vždy ked niečo poliš...alebo bývalý, je to zdôraznené.....vždy je to asi pre občana šťavnatejšie a lepšie sa predáva taký titulok.....Stanko nevera a iné situácie....vieš ako by si reagoval napr. ty?...keby si mal možnosť tasiť a streliť....

Novinári sú vo väčšine prípadov hajzli ...buď je to v povahe , alebo ho k tomu núti šéfstvo ... ako lui vraví ...biznis je biznis ...
Henté články sú vysoko tendenčné , neobjektívne a stupídne ...a pokiaľ sa zbraní týka , tak obzvlášť . Veď poliš mohol deti do auta naložiť a namieriť si to do nejakého betónu ...
Čo sa týka kvérov , vždy sa rozvíria vášne a mudrovanie okolo nich a novinár ( pôvodným vzdelaním vyučený kuchár - čašník ) začne mudrovať na odbornú tému a pritom si mýli revolver s pištoľou ....

Je síce pravdou , že sa stala tragédia ... veď ak jednému prepne , nemusí hneď prásknuť decká ...ono stačí len jednu dobre mierenú len sebe položiť ...

Ide aj o to , že poliš by mal byť psychicky silný !!!
Ale ide aj o to , že situácia v ozbrojených zložkách ( všeobecne ) je na niektorých postoch ( tie najnižšie v rebríčku pavúka ) priam neznesiteľná ...
Možno to nešťastné použitie zbrane voči nevinným deťom bolo len tá posledná kvapka ....prirovnal by som Titanicu - vidieť bolo len ten vrchol ľadovca , zvyšok bol schovaný ...
Keď spácha podbný čin nejaký hasič ( príslušník ozbrojených zložiek ) , nuž média krátka správa a fertig ...
Súhlasím s buchym- on má tiež kvér a tiež nestriela kade tade. aspoň zatiaľ :-)))))))))))
wagner
04.09.13,08:54
http://ekonomika.sme.sk/c/6922002/atraktivita-slovenska-pre-firmy-je-s-greckom-najhorsia-v-unii.html :confused: - nezabudnite vo voľbách zase voliť komunistov- predbehnú nás aj Gréci:D
Stanislav 1975
04.09.13,09:31
http://ekonomika.sme.sk/c/6922002/atraktivita-slovenska-pre-firmy-je-s-greckom-najhorsia-v-unii.html :confused: - nezabudnite vo voľbách zase voliť komunistov- predbehnú nás aj Gréci:D
Určite radšej komunistu- ako sionistických vrahov...
srska
04.09.13,10:07
Snad koli tomu,ze by mal byt psychicky odolny voci zatazovym situaciam.
??? :mad:
srska
04.09.13,10:12
no v prvom rade je každý človek!!!....sú situácie, ktoré zamávajú akýmkoľvek "tvrďákom"....
sú rôzne povolania od ktorých sa vyžaduje to alebo ono a nie je to tak....len pri polišoch sa to musí v médiach ešte viac rozdúchať....
Lujzi, ja som inak fanúšik policajtov a policajnému zboru verím ako celku, však moj tatko robil 35 rokov na ukradnutých autách, ale už minulý mesiac som toto na fejsbúku rozoberal,že je to zaujímavé, že akonáhle čítam o vyvraždení rodiny,tak na 85% je to policajt, je to zaujímavé zistenie, neviem prečo to je
Inak, som si všimol,že policajti sú alergickí najma na neveru( aj keď toto nieje ten prípad, ale v čechách to je každý mesiac),že policajt keď pristihne svoju ženu v posteli s iným,tak automaticky vyťahuje pištol, neviem prečo, šak sa to dá riešiť aj inak a nie hneď všetko živé naokolo vystrieľať- oni sú na neveru asi psychicky labilnejší, alebo čo, neviem...
stenly ahoj. to máš ako s učiteľkami - len tie chvalabohu nevraždia. vždy v septembri býva v rodinách reality šou - trpí celá rodina
Stanislav 1975
04.09.13,10:17
no v prvom rade je každý človek!!!....sú situácie, ktoré zamávajú akýmkoľvek "tvrďákom"....
sú rôzne povolania od ktorých sa vyžaduje to alebo ono a nie je to tak....len pri polišoch sa to musí v médiach ešte viac rozdúchať....
Lujzi, ja som inak fanúšik policajtov a policajnému zboru verím ako celku, však moj tatko robil 35 rokov na ukradnutých autách, ale už minulý mesiac som toto na fejsbúku rozoberal,že je to zaujímavé, že akonáhle čítam o vyvraždení rodiny,tak na 85% je to policajt, je to zaujímavé zistenie, neviem prečo to je
Inak, som si všimol,že policajti sú alergickí najma na neveru( aj keď toto nieje ten prípad, ale v čechách to je každý mesiac),že policajt keď pristihne svoju ženu v posteli s iným,tak automaticky vyťahuje pištol, neviem prečo, šak sa to dá riešiť aj inak a nie hneď všetko živé naokolo vystrieľať- oni sú na neveru asi psychicky labilnejší, alebo čo, neviem...
stenly ahoj. to máš ako z učiteľkami - len tie chvalabohu nevraždia. vždy v septembri býva v rodinách reality šou - trpí celá rodina
Srskovitý, ahoj :-)
Tweety
04.09.13,10:17
Stando, tak si nám už tu?
BXLmiami
04.09.13,10:37
no v prvom rade je každý človek!!!....sú situácie, ktoré zamávajú akýmkoľvek "tvrďákom"....
sú rôzne povolania od ktorých sa vyžaduje to alebo ono a nie je to tak....len pri polišoch sa to musí v médiach ešte viac rozdúchať....
Na nás policajti nemajú,sme jasná špička v negatívnych informáciách.Možno to bude tým,že čím neobjektívnejší a bulvárnejší článok,tým viac ho ľudia čítajú,jedujú sa a prispievajú a cena reklamy vedľa takého článku letí do astronomických súm.
Žabinka
04.09.13,10:38
Stanislav 1975
04.09.13,10:42
Stando, tak si nám už tu?
Nie, niesom, len som chcel ráno potešiť lujzu ,že máme radi policajtov, a nejako som sa rozpísal Majka, ale pojdem ja o chvílku zasa pekne do nory...,či do Nory??? :-)))))))))))))))
Stanislav 1975
04.09.13,10:43
no v prvom rade je každý človek!!!....sú situácie, ktoré zamávajú akýmkoľvek "tvrďákom"....
sú rôzne povolania od ktorých sa vyžaduje to alebo ono a nie je to tak....len pri polišoch sa to musí v médiach ešte viac rozdúchať....
Lujzi, ja som inak fanúšik policajtov a policajnému zboru verím ako celku, však moj tatko robil 35 rokov na ukradnutých autách, ale už minulý mesiac som toto na fejsbúku rozoberal,že je to zaujímavé, že akonáhle čítam o vyvraždení rodiny,tak na 85% je to policajt, je to zaujímavé zistenie, neviem prečo to je
Inak, som si všimol,že policajti sú alergickí najma na neveru( aj keď toto nieje ten prípad, ale v čechách to je každý mesiac),že policajt keď pristihne svoju ženu v posteli s iným,tak automaticky vyťahuje pištol, neviem prečo, šak sa to dá riešiť aj inak a nie hneď všetko živé naokolo vystrieľať- oni sú na neveru asi psychicky labilnejší, alebo čo, neviem...
stenly ahoj. to máš ako s učiteľkami - len tie chvalabohu nevraždia. vždy v septembri býva v rodinách reality šou - trpí celá rodina
s-z :-)))))))))))))))
Stanislav 1975
04.09.13,10:57
Volal mi kamarát, či nechcem ísť s nimi do Milána na futbal, kedže v Janove s nimi bolo perfektne tak som povedal,že idem ale až potom som si uvedomil, že odlet je 20.9 a dojdeme až 25, keď som sa ho opýtal, čo budeme 5 dní robiť v Miláne- odpoveď bola jednoznačná- pozerať pamiatky 3 hodiny denne a zostatok 21 hodín PIŤ !!! :-), Zas dopadnem jak také prasiatko...
BXLmiami
04.09.13,11:00
Stanko,ja sa ospravedlnujem-dopadneš jak typický komunista.
Stanislav 1975
04.09.13,11:05
Stanko,ja sa ospravedlnujem-dopadneš jak typický komunista.
fešandička, ale ja nie som komunista ani som nikdy nebol- ja som len ich priaznivec...,ale nikdy som sa v tejto oblasti nečinil, nič...
marjankaj
04.09.13,11:09
Stando, tak si nám už tu?
Nie, niesom, len som chcel ráno potešiť lujzu ,že máme radi policajtov, a nejako som sa rozpísal Majka, ale pojdem ja o chvílku zasa pekne do nory...,či do Nory??? :-)))))))))))))))
No Lujze sa nedivím, ale ty? Keby si napísal aspoň, že policajtky.:---
BXLmiami
04.09.13,11:24
Stanko,ja sa ospravedlnujem-dopadneš jak typický komunista.
fešandička, ale ja nie som komunista ani som nikdy nebol- ja som len ich priaznivec...,ale nikdy som sa v tejto oblasti nečinil, nič...
Ja ťa neobvinujem,len mi okamžite ako si to napísal naskočilo v hlave MDŽ.A typický obraz komunistickej verchušky.Preto som sa aj ospravednovala.
Stanislav 1975
04.09.13,11:30
Stanko,ja sa ospravedlnujem-dopadneš jak typický komunista.
fešandička, ale ja nie som komunista ani som nikdy nebol- ja som len ich priaznivec...,ale nikdy som sa v tejto oblasti nečinil, nič...
Ja ťa neobvinujem,len mi okamžite ako si to napísal naskočilo v hlave MDŽ.A typický obraz komunistickej verchušky.Preto som sa aj ospravednovala.
Prečo, náhodou MDŽ bolo fajn, TOP- dostali ste kvetinky, bonboniery a boli ste spokojné a vysmiaté...,šak to bola pekná tradícia...,dneska po pracujúcich ženách a matkách ani pes neštekne...
BXLmiami
04.09.13,11:57
A potom sme kriesili ožratých chlapov a čistili záchody.No idylka.Bez tohoto sa obídem.
pavol54
04.09.13,16:00
Stanko, ale toto nie je len pri takýchto činoch...proste vždy ked niečo poliš...alebo bývalý, je to zdôraznené.....vždy je to asi pre občana šťavnatejšie a lepšie sa predáva taký titulok.....Stanko nevera a iné situácie....vieš ako by si reagoval napr. ty?...keby si mal možnosť tasiť a streliť....
Keby to bol poliš -róm to už by napísali že "občan"
buchač
04.09.13,16:34
Snad koli tomu,ze by mal byt psychicky odolny voci zatazovym situaciam.

Čo sa týka kvérov , vždy sa rozvíria vášne a mudrovanie okolo nich a novinár ( pôvodným vzdelaním vyučený kuchár - čašník ) začne mudrovať na odbornú tému a pritom si mýli revolver s pištoľou ....

......a už je to tu ....už drístajú na TV Rolete ....
Mudrujú , volajú po prísnejších pravidlách ....
Argumentujú tými udalosťami typu Harman .......

Jéééžikove husličky .......neskutočné názory ...
lujza.j
04.09.13,18:52
Stando, tak si nám už tu?
Nie, niesom, len som chcel ráno potešiť lujzu ,že máme radi policajtov, a nejako som sa rozpísal Majka, ale pojdem ja o chvílku zasa pekne do nory...,či do Nory??? :-)))))))))))))))
Stanko polišov nemá skoro nikto rád....viem...môžu si zato sami...teda vo vela prípadoch...
misoft
04.09.13,19:04
Snad koli tomu,ze by mal byt psychicky odolny voci zatazovym situaciam.

Čo sa týka kvérov , vždy sa rozvíria vášne a mudrovanie okolo nich a novinár ( pôvodným vzdelaním vyučený kuchár - čašník ) začne mudrovať na odbornú tému a pritom si mýli revolver s pištoľou ....

......a už je to tu ....už drístajú na TV Rolete ....
Mudrujú , volajú po prísnejších pravidlách ....
Argumentujú tými udalosťami typu Harman .......

Jéééžikove husličky .......neskutočné názory ...
...veru, ježkový voči, Jééééžiškove husličky a čertove bicie ....... môže mať 100 psychoposudkov od 100 psychoanalytikov s titulom - ale keď niekomu v lebeni drbne (a fest) - posudky môžu sa použiť na vytretie ...... tej šedivej hmote v kotrbe predsa nejaký posudok rozkazovať nebude....
lujza.j
04.09.13,19:11
ešte, že to nevidím...mudrlantov zas plná TV
marjankaj
04.09.13,19:23
Stando, tak si nám už tu?
Nie, niesom, len som chcel ráno potešiť lujzu ,že máme radi policajtov, a nejako som sa rozpísal Majka, ale pojdem ja o chvílku zasa pekne do nory...,či do Nory??? :-)))))))))))))))
Stanko polišov nemá skoro nikto rád....viem...môžu si zato sami...teda vo vela prípadoch...

Nemajú ich radi, lebo "berú" drogy. :---
wagner
04.09.13,19:41
[QUOTE="Stanislav 1975
Prečo, náhodou MDŽ bolo fajn, TOP- dostali ste kvetinky, bonboniery a boli ste spokojné a vysmiaté...,šak to bola pekná tradícia...,dneska po pracujúcich ženách a matkách ani pes neštekne...[/QUOTE]

Stanko, ako vieš, že MDŽ bolo fajn?:confused: Ako vieš že sme boli vysmiate a spokojné? Hovor za seba.:eek: Pretože aj vtedy ženy museli makať a chlapi sa ožierali, lebo ženy mali sviatok. A inak sme museli vtedy makať, ako teraz. Vôbec to nebolo také ružové, ako to opisuješ. Vidno že si odtrhnutý od reality. Nezažil si komunistov, tak ich neospevuj. :confused: To že si ich volil je Tvoja vec, to že obdivuješ ako komunista aj dneska chodí lichotiť babkám fickám, je len Tvoj názor. Nesnaž sa vnucovať svoj názor aj nám - teda najmä mne,lebo mne sa od toho otvára nôž vo vrecku.
julysak
04.09.13,20:11
no v prvom rade je každý človek!!!....sú situácie, ktoré zamávajú akýmkoľvek "tvrďákom"....
sú rôzne povolania od ktorých sa vyžaduje to alebo ono a nie je to tak....len pri polišoch sa to musí v médiach ešte viac rozdúchať....
Neblázni.

Policajta človek ??
Nie diagnóza ?
julysak
04.09.13,20:19
Stanko, ale toto nie je len pri takýchto činoch...proste vždy ked niečo poliš...alebo bývalý, je to zdôraznené.....vždy je to asi pre občana šťavnatejšie a lepšie sa predáva taký titulok.....Stanko nevera a iné situácie....vieš ako by si reagoval napr. ty?...keby si mal možnosť tasiť a streliť....
A tak Lujzi, je pravda, ž ak to bol poliš alebo bývalý,tak je dobré to vycapiť na titulku a hneď sa to viac číta, to máš pravdu
Btw.- ja by som určite nestrieľal,akože bol by som nahnevaný, ale zas kvoli somarine niekoho zastreliť, to mi príde také nekresťanské a kontra produktívné- akože by som bol nahnevaný,že ma nezavolali aspoň do 3-ky, ale strieľať- to ako píše pepsi- nýýýýýýýýýýýýýýje...
Do 3 ?
Ako fotografa?
julysak
04.09.13,20:21
no v prvom rade je každý človek!!!....sú situácie, ktoré zamávajú akýmkoľvek "tvrďákom"....
sú rôzne povolania od ktorých sa vyžaduje to alebo ono a nie je to tak....len pri polišoch sa to musí v médiach ešte viac rozdúchať....
Lujzi, ja som inak fanúšik policajtov a policajnému zboru verím ako celku, však moj tatko robil 35 rokov na ukradnutých autách, ale už minulý mesiac som toto na fejsbúku rozoberal,že je to zaujímavé, že akonáhle čítam o vyvraždení rodiny,tak na 85% je to policajt, je to zaujímavé zistenie, neviem prečo to je
Inak, som si všimol,že policajti sú alergickí najma na neveru( aj keď toto nieje ten prípad, ale v čechách to je každý mesiac),že policajt keď pristihne svoju ženu v posteli s iným,tak automaticky vyťahuje pištol, neviem prečo, šak sa to dá riešiť aj inak a nie hneď všetko živé naokolo vystrieľať- oni sú na neveru asi psychicky labilnejší, alebo čo, neviem...
stenly ahoj. to máš ako s učiteľkami - len tie chvalabohu nevraždia. vždy v septembri býva v rodinách reality šou - trpí celá rodina
Ja viem tak, že začiatkom júna
pavol54
05.09.13,03:38
[QUOTE="Stanislav 1975
Prečo, náhodou MDŽ bolo fajn, TOP- dostali ste kvetinky, bonboniery a boli ste spokojné a vysmiaté...,šak to bola pekná tradícia...,dneska po pracujúcich ženách a matkách ani pes neštekne...

Stanko, ako vieš, že MDŽ bolo fajn?:confused: Ako vieš že sme boli vysmiate a spokojné? Hovor za seba.:eek: Pretože aj vtedy ženy museli makať a chlapi sa ožierali, lebo ženy mali sviatok. A inak sme museli vtedy makať, ako teraz. Vôbec to nebolo také ružové, ako to opisuješ. Vidno že si odtrhnutý od reality. Nezažil si komunistov, tak ich neospevuj. :confused: To že si ich volil je Tvoja vec, to že obdivuješ ako komunista aj dneska chodí lichotiť babkám fickám, je len Tvoj názor. Nesnaž sa vnucovať svoj názor aj nám - teda najmä mne,lebo mne sa od toho otvára nôž vo vrecku.[/QUOTE]
Náhodou ja som si MDŽ veľmi cenil najmä ako riadiaci pracovník, nikto nebol opitý a dobrá uvoľnená atmosféra a zhora vytvorené prostredie na povinné nepracovné posedenie (a tam som sa vždy dozvedel veci ktoré mi baby na žiadnej porade nepovedali,(nie že by sa báli a prípadná diskusia nesúvisela s témou pracovnej porady) lebo ľudia nie sú stroje a či chcú alebo nie súkromie s prácou sa vždy prelína a nikde inde to prepojenie sa nedá vypočuť len na takej akcii, a kto sa chce ožrať ako prasa tomu stačí aj dôvod na oslavu ten že práve dnes nie je čo oslavovať, a keď chce niekto zahnúť nečaká na MDŽ
buchač
05.09.13,04:30
stenly ahoj. to máš ako s učiteľkami - len tie chvalabohu nevraždia. vždy v septembri býva v rodinách reality šou - trpí celá rodina
Ja viem tak, že začiatkom júna[/QUOTE]
...ja zasa tak , že v podstate celý školský rok , ale záleží aj od pedagóga ......( česť výnimkám )... :D :D :D
buchač
05.09.13,04:46
Jeden ráno vstane a pomaly sa pri čítaní podobných názorov kávou poleje ...
Tej Amnesty Internacional zasa drbe ...

http://www.aktuality.sk/clanok/235675/amnesty-international-nas-kritizuje-za-segregaciu-romov-na-skolach/

Rád by som raz čítal , že vyčítajú niečo aj tým iným krajinám ...napríklad Taliansko alebo Francúzsko .
Hentie krajiny sa nejak neondia , naládujú do lietadiel a šupom posielajú degešov nazad .......
Šak aká sekregácia ???
Veď v tých dedinách je v konečnom dôsledku väčšina cigánskych detí v školách ako tých bielych .
Pozitívnu diskrimináciu radšej nespomínam ....
Stanislav 1975
05.09.13,05:33
[QUOTE="Stanislav 1975
Prečo, náhodou MDŽ bolo fajn, TOP- dostali ste kvetinky, bonboniery a boli ste spokojné a vysmiaté...,šak to bola pekná tradícia...,dneska po pracujúcich ženách a matkách ani pes neštekne...

Stanko, ako vieš, že MDŽ bolo fajn?:confused: Ako vieš že sme boli vysmiate a spokojné? Hovor za seba.:eek: Pretože aj vtedy ženy museli makať a chlapi sa ožierali, lebo ženy mali sviatok. A inak sme museli vtedy makať, ako teraz. Vôbec to nebolo také ružové, ako to opisuješ. Vidno že si odtrhnutý od reality. Nezažil si komunistov, tak ich neospevuj. :confused: To že si ich volil je Tvoja vec, to že obdivuješ ako komunista aj dneska chodí lichotiť babkám fickám, je len Tvoj názor. Nesnaž sa vnucovať svoj názor aj nám - teda najmä mne,lebo mne sa od toho otvára nôž vo vrecku.
Náhodou ja som si MDŽ veľmi cenil najmä ako riadiaci pracovník, nikto nebol opitý a dobrá uvoľnená atmosféra a zhora vytvorené prostredie na povinné nepracovné posedenie (a tam som sa vždy dozvedel veci ktoré mi baby na žiadnej porade nepovedali,(nie že by sa báli a prípadná diskusia nesúvisela s témou pracovnej porady) lebo ľudia nie sú stroje a či chcú alebo nie súkromie s prácou sa vždy prelína a nikde inde to prepojenie sa nedá vypočuť len na takej akcii, a kto sa chce ožrať ako prasa tomu stačí aj dôvod na oslavu ten že práve dnes nie je čo oslavovať, a keď chce niekto zahnúť nečaká na MDŽ[/QUOTE]
Tieto slová vytesať do kameňa, BIG RESPECT...
misoft
05.09.13,05:33
Jeden ráno vstane a pomaly sa pri čítaní podobných názorov kávou poleje ...
Tej Amnesty Internacional zasa drbe ...

http://www.aktuality.sk/clanok/235675/amnesty-international-nas-kritizuje-za-segregaciu-romov-na-skolach/

Rád by som raz čítal , že vyčítajú niečo aj tým iným krajinám ...napríklad Taliansko alebo Francúzsko .
Hentie krajiny sa nejak neondia , naládujú do lietadiel a šupom posielajú degešov nazad .......
Šak aká sekregácia ???
Veď v tých dedinách je v konečnom dôsledku väčšina cigánskych detí v školách ako tých bielych .
Pozitívnu diskrimináciu radšej nespomínam ....
A ja pridám ich ďalšiu "perličku":
http://www.amnesty.sk/diskriminacne-praktiky-vo-vzdelavani-pokracuju/
A toto ich "prehlásenie" je úplne na hlavu:

“Je čas, aby Komisia zaujala silnejší postoj a prejavila vyššiu aktivitu voči krajinám ako je Slovensko, kde vláda nie je schopná ukončiť rozsiahlu a systémovú segregáciu. Tá nemá miesto v Európe 21. storočia a je v úplnom rozpore s legislatívou EÚ a zásadami dodržiavania ľudských práv a základných slobôd, ktorými sa EÚ pýši,” povedala Jezerca Tigani.
A táto baba nech sa stará o svoje a nech nevŕta do nás:
http://www.zoominfo.com/c/Amnesty-International/11686935
V iných krajinách EÚ sú niekedy viac porušované práva ako u nás.
Ľahko sa im otiera huba, len aby sme plnili a platili.
Stanislav 1975
05.09.13,05:40
Mám strašné nervy na pani Evu Varholíkovú Rezešovú- zabije napitá 4 ľudí a ešte ide robiť caviky, fuj,že jej hanba nieje-už dávno mala byť postavená pred popravčiu čatu, a bez milosti popravená - a ona, špina,ide hádzať vinu na mrtvých ???
fuj,humus- idem vracať....
Stanislav 1975
05.09.13,06:08
Inak, musím pochváliť Lujzu,pred časom sme mali takú debatu menšiu, niečo som napísal a ona so mnou nesúhlasila a ked som potom pátral hlbšie,tak som zistil,že mala pravdu- holt, aj taká hviezda ako ja sa može pomýliť :-)))
pavol54
05.09.13,06:27
Jeden ráno vstane a pomaly sa pri čítaní podobných názorov kávou poleje ...
Tej Amnesty Internacional zasa drbe ...

http://www.aktuality.sk/clanok/235675/amnesty-international-nas-kritizuje-za-segregaciu-romov-na-skolach/

Rád by som raz čítal , že vyčítajú niečo aj tým iným krajinám ...napríklad Taliansko alebo Francúzsko .
Hentie krajiny sa nejak neondia , naládujú do lietadiel a šupom posielajú degešov nazad .......
Šak aká sekregácia ???
Veď v tých dedinách je v konečnom dôsledku väčšina cigánskych detí v školách ako tých bielych .
Pozitívnu diskrimináciu radšej nespomínam ....
1.To chce teraz tá inštitúcia zvážať bielych zo širokého okolia aby neboli triedy len cigánske?
2. aspoň si biele detičky budú zvykať aké je to žiť s lenivou väčšinou ak nebudú chcieť byť šikanované tak si budú musieť nosiť väčšie desiate a väčšie vreckové
o tom však ešte AI nehovorí to príde na rad ich náplne práce za sto rokov (možno)
pavol54
05.09.13,06:30
Mám strašné nervy na pani Evu Varholíkovú Rezešovú- zabije napitá 4 ľudí a ešte ide robiť caviky, fuj,že jej hanba nieje-už dávno mala byť postavená pred popravčiu čatu, a bez milosti popravená - a ona, špina,ide hádzať vinu na mrtvých ???
fuj,humus- idem vracať....
Neviem ale za mojej éry bol vždy vinný ten komu namerali alkohol aj keď by za iných okolností nebol vinný
dve autá sa šuchli na plnej čiare nikto ju neprekročil najprv spoluvina a keď som trval na dýchaní už bol vinník jasný
pavol54
05.09.13,06:43
Jeden ráno vstane a pomaly sa pri čítaní podobných názorov kávou poleje ...
Tej Amnesty Internacional zasa drbe ...

http://www.aktuality.sk/clanok/235675/amnesty-international-nas-kritizuje-za-segregaciu-romov-na-skolach/

Rád by som raz čítal , že vyčítajú niečo aj tým iným krajinám ...napríklad Taliansko alebo Francúzsko .
Hentie krajiny sa nejak neondia , naládujú do lietadiel a šupom posielajú degešov nazad .......
Šak aká sekregácia ???
Veď v tých dedinách je v konečnom dôsledku väčšina cigánskych detí v školách ako tých bielych .
Pozitívnu diskrimináciu radšej nespomínam ....
A ja pridám ich ďalšiu "perličku":
http://www.amnesty.sk/diskriminacne-praktiky-vo-vzdelavani-pokracuju/
A toto ich "prehlásenie" je úplne na hlavu:

“Je čas, aby Komisia zaujala silnejší postoj a prejavila vyššiu aktivitu voči krajinám ako je Slovensko, kde vláda nie je schopná ukončiť rozsiahlu a systémovú segregáciu. Tá nemá miesto v Európe 21. storočia a je v úplnom rozpore s legislatívou EÚ a zásadami dodržiavania ľudských práv a základných slobôd, ktorými sa EÚ pýši,” povedala Jezerca Tigani.
A táto baba nech sa stará o svoje a nech nevŕta do nás:
http://www.zoominfo.com/c/Amnesty-International/11686935
V iných krajinách EÚ sú niekedy viac porušované práva ako u nás.
Ľahko sa im otiera huba, len aby sme plnili a platili.
Chudáci Nemci taký akútny problém nemajú veď oni za to nemôžu aký bol ten fúzkatý pán rasista
Stanislav 1975
05.09.13,06:44
Mám strašné nervy na pani Evu Varholíkovú Rezešovú- zabije napitá 4 ľudí a ešte ide robiť caviky, fuj,že jej hanba nieje-už dávno mala byť postavená pred popravčiu čatu, a bez milosti popravená - a ona, špina,ide hádzať vinu na mrtvých ???
fuj,humus- idem vracať....
Neviem ale za mojej éry bol vždy vinný ten komu namerali alkohol aj keď by za iných okolností nebol vinný
dve autá sa šuchli na plnej čiare nikto ju neprekročil najprv spoluvina a keď som trval na dýchaní už bol vinník jasný
tak by to malo byť- v taliansku je to tak,že vinný je ten čo má buchnutý predok...-inak, keby sa toto stalo na Slovensku, už by bola dávno prepustená na slobodu- chápadla penazí síce určite dosiahnu až do Madarska, ale podmienku jej hádam nedajú...
A propo, alkohol za volantom- to je to najhoršie,čo može byť, najvačší humus..., to by malo byť kvalifikované ako úmyselná vražda...
Stanislav 1975
05.09.13,06:49
Jeden ráno vstane a pomaly sa pri čítaní podobných názorov kávou poleje ...
Tej Amnesty Internacional zasa drbe ...

http://www.aktuality.sk/clanok/235675/amnesty-international-nas-kritizuje-za-segregaciu-romov-na-skolach/

Rád by som raz čítal , že vyčítajú niečo aj tým iným krajinám ...napríklad Taliansko alebo Francúzsko .
Hentie krajiny sa nejak neondia , naládujú do lietadiel a šupom posielajú degešov nazad .......
Šak aká sekregácia ???
Veď v tých dedinách je v konečnom dôsledku väčšina cigánskych detí v školách ako tých bielych .
Pozitívnu diskrimináciu radšej nespomínam ....
A ja pridám ich ďalšiu "perličku":
http://www.amnesty.sk/diskriminacne-praktiky-vo-vzdelavani-pokracuju/
A toto ich "prehlásenie" je úplne na hlavu:

“Je čas, aby Komisia zaujala silnejší postoj a prejavila vyššiu aktivitu voči krajinám ako je Slovensko, kde vláda nie je schopná ukončiť rozsiahlu a systémovú segregáciu. Tá nemá miesto v Európe 21. storočia a je v úplnom rozpore s legislatívou EÚ a zásadami dodržiavania ľudských práv a základných slobôd, ktorými sa EÚ pýši,” povedala Jezerca Tigani.
A táto baba nech sa stará o svoje a nech nevŕta do nás:
http://www.zoominfo.com/c/Amnesty-International/11686935
V iných krajinách EÚ sú niekedy viac porušované práva ako u nás.
Ľahko sa im otiera huba, len aby sme plnili a platili.
Chudáci Nemci taký akútny problém nemajú veď oni za to nemôžu aký bol ten fúzkatý pán rasista
Bohužial, som smutný že sa tie časy vracajú, keď sú vo vedení štátov psychopati, myslel som si aspoň černoch bude slušný a poriadny, ale už aj černoši sa spustili...,strašne ma ten černoch sklamal-to je taký istý psychopat ako Adolf, a to nehovorím o jeho predchodcovi...
lujza.j
05.09.13,07:11
Mám strašné nervy na pani Evu Varholíkovú Rezešovú- zabije napitá 4 ľudí a ešte ide robiť caviky, fuj,že jej hanba nieje-už dávno mala byť postavená pred popravčiu čatu, a bez milosti popravená - a ona, špina,ide hádzať vinu na mrtvých ???
fuj,humus- idem vracať....
ani nehovor.....najprv som aj verila, že bude spravodlivosť....už NEVERIM:(
Stanislav 1975
05.09.13,07:11
Mám strašné nervy na pani Evu Varholíkovú Rezešovú- zabije napitá 4 ľudí a ešte ide robiť caviky, fuj,že jej hanba nieje-už dávno mala byť postavená pred popravčiu čatu, a bez milosti popravená - a ona, špina,ide hádzať vinu na mrtvých ???
fuj,humus- idem vracať....
ani nehovor.....najprv som aj verila, že bude spravodlivosť....už NEVERIM:(
SPRAVODLIVOSŤ neexistuje,,,
pavol54
05.09.13,07:28
Mám strašné nervy na pani Evu Varholíkovú Rezešovú- zabije napitá 4 ľudí a ešte ide robiť caviky, fuj,že jej hanba nieje-už dávno mala byť postavená pred popravčiu čatu, a bez milosti popravená - a ona, špina,ide hádzať vinu na mrtvých ???
fuj,humus- idem vracať....
Neviem ale za mojej éry bol vždy vinný ten komu namerali alkohol aj keď by za iných okolností nebol vinný
dve autá sa šuchli na plnej čiare nikto ju neprekročil najprv spoluvina a keď som trval na dýchaní už bol vinník jasný
tak by to malo byť- v taliansku je to tak,že vinný je ten čo má buchnutý predok...-inak, keby sa toto stalo na Slovensku, už by bola dávno prepustená na slobodu- chápadla penazí síce určite dosiahnu až do Madarska, ale podmienku jej hádam nedajú...
A propo, alkohol za volantom- to je to najhoršie,čo može byť, najvačší humus..., to by malo byť kvalifikované ako úmyselná vražda...
Ale veď dá to logiku Ak by vodič nepil tak dokáže kolíznej situácii (možno) zabrániť, A ak je opitý tak nesedí za volantom a kolízna situácia nenastane, TAKŽE OPITÝ VODIČ JE VRAH (alebo má úmysel vraždiť, rovnako ako strelec čo strieľa po ľudoch a len náhodou nezasiahne) tak ho treba aj súdiť
pavol54
05.09.13,07:32
Mám strašné nervy na pani Evu Varholíkovú Rezešovú- zabije napitá 4 ľudí a ešte ide robiť caviky, fuj,že jej hanba nieje-už dávno mala byť postavená pred popravčiu čatu, a bez milosti popravená - a ona, špina,ide hádzať vinu na mrtvých ???
fuj,humus- idem vracať....
ani nehovor.....najprv som aj verila, že bude spravodlivosť....už NEVERIM:(
Akože niekto súdil niekto Robinsona za to že donútil Piatka k tomu čo chcel? Pravdu má odjakživa ten kto má moc a moc má ten kto má peniaze. Ale možno raz sa bude takto niekde po meste prechádzať jej dcéra alebo vnučka na svojej poslednej prechádzke.
Stanislav 1975
05.09.13,18:32
Týmto by som sa chcel podakovať všetkým, ktorí nás dnes prišli podporiť, velmi si toho ceníme, ďakujem...


https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IgQBHeP1Tuk
wagner
05.09.13,18:42
Náhodou ja som si MDŽ veľmi cenil najmä ako riadiaci pracovník, nikto nebol opitý a dobrá uvoľnená atmosféra a zhora vytvorené prostredie na povinné nepracovné posedenie (a tam som sa vždy dozvedel veci ktoré mi baby na žiadnej porade nepovedali,(nie že by sa báli a prípadná diskusia nesúvisela s témou pracovnej porady) lebo ľudia nie sú stroje a či chcú alebo nie súkromie s prácou sa vždy prelína a nikde inde to prepojenie sa nedá vypočuť len na takej akcii, a kto sa chce ožrať ako prasa tomu stačí aj dôvod na oslavu ten že práve dnes nie je čo oslavovať, a keď chce niekto zahnúť nečaká na MDŽ
Možno máš iné skúsenosti ako ja. Práve tam dávali priveľmi pocítiť, kto je viac - teda kto je len robotník a kto je niečo viac. Podľa mňa to nebola príjemná atmosféra a väčšinou sa tam buď nešlo vôbec a ostali sme v robote, alebo sa po ukončení smeny išlo domov. Väčšinou sa to začínalo o 13 hodine a pracovná doba bola do 14,15. Potom povinný odchod. Zostali tam zase iba vyvolení boží. Za takéto oslavy som takmer vždy vopred poďakovala.
misoft
05.09.13,19:07
wagner
05.09.13,19:10
wagner
05.09.13,19:15
wagner
05.09.13,19:20
srska
05.09.13,19:25
Nááááá!
Aha ho! I takto sa dá štát ogabať!
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/292102-podvody-malych-predajcov-pri-pokladnicnych-blockoch/
nie nová info. vyše dvoch mesiacov je to vo "vzduchu". backdoor v tejto sfére a vo sfére výherných automatov bude stále.
wagner
05.09.13,19:48
srska
05.09.13,19:57
http://www.aktuality.sk/clanok/235658/komentar-nova-europska-slachta/
no, poviem takto - ja tiež netuším, čo robí sulík (ďalej som to nečítal)
Emka Roman
06.09.13,07:15
Jeden ráno vstane a pomaly sa pri čítaní podobných názorov kávou poleje ...
Tej Amnesty Internacional zasa drbe ...

http://www.aktuality.sk/clanok/235675/amnesty-international-nas-kritizuje-za-segregaciu-romov-na-skolach/

Rád by som raz čítal , že vyčítajú niečo aj tým iným krajinám ...napríklad Taliansko alebo Francúzsko .
Hentie krajiny sa nejak neondia , naládujú do lietadiel a šupom posielajú degešov nazad .......
Šak aká sekregácia ???
Veď v tých dedinách je v konečnom dôsledku väčšina cigánskych detí v školách ako tých bielych .
Pozitívnu diskrimináciu radšej nespomínam ....
A ja pridám ich ďalšiu "perličku":
http://www.amnesty.sk/diskriminacne-praktiky-vo-vzdelavani-pokracuju/
A toto ich "prehlásenie" je úplne na hlavu:

“Je čas, aby Komisia zaujala silnejší postoj a prejavila vyššiu aktivitu voči krajinám ako je Slovensko, kde vláda nie je schopná ukončiť rozsiahlu a systémovú segregáciu. Tá nemá miesto v Európe 21. storočia a je v úplnom rozpore s legislatívou EÚ a zásadami dodržiavania ľudských práv a základných slobôd, ktorými sa EÚ pýši,” povedala Jezerca Tigani.
A táto baba nech sa stará o svoje a nech nevŕta do nás:
http://www.zoominfo.com/c/Amnesty-International/11686935
V iných krajinách EÚ sú niekedy viac porušované práva ako u nás.
Ľahko sa im otiera huba, len aby sme plnili a platili.
Chudáci Nemci taký akútny problém nemajú veď oni za to nemôžu aký bol ten fúzkatý pán rasista
To vraj bol rakúšan :D
Emka Roman
06.09.13,07:20
Mám strašné nervy na pani Evu Varholíkovú Rezešovú- zabije napitá 4 ľudí a ešte ide robiť caviky, fuj,že jej hanba nieje-už dávno mala byť postavená pred popravčiu čatu, a bez milosti popravená - a ona, špina,ide hádzať vinu na mrtvých ???
fuj,humus- idem vracať....
Neviem ale za mojej éry bol vždy vinný ten komu namerali alkohol aj keď by za iných okolností nebol vinný
dve autá sa šuchli na plnej čiare nikto ju neprekročil najprv spoluvina a keď som trval na dýchaní už bol vinník jasný
tak by to malo byť- v taliansku je to tak,že vinný je ten čo má buchnutý predok...-inak, keby sa toto stalo na Slovensku, už by bola dávno prepustená na slobodu- chápadla penazí síce určite dosiahnu až do Madarska, ale podmienku jej hádam nedajú...
A propo, alkohol za volantom- to je to najhoršie,čo može byť, najvačší humus..., to by malo byť kvalifikované ako úmyselná vražda...

Takto vraví ten, čo miesto právneho povedomia má právne bezvedomie .
Tweety
06.09.13,08:43
BXLmiami
06.09.13,09:11
Prebehla som na Sme diskusiu pod sestrami,no zážitok.Už ma to ani nerozčuľuje,len mi je z toho smutno.
misoft
06.09.13,15:22
Prekvapilo - dnes mi dal prednosť na prechode motorkár!!!! Normálne zastal a nechal ma prejsť (už som bol na prechode) - vo väčšine prípadov len tesne prefrčia.
wagner
06.09.13,18:42
no, poviem takto - ja tiež netuším, čo robí sulík (ďalej som to nečítal)
Tak prečo na to reaguješ?:confused: Nečítať a reagovať - tak to je čudné, nezdá sa Ti?:eek:
wagner
06.09.13,18:56
lujza.j
07.09.13,08:10
nepoteší...od zajtra v SK realite:cool::mad:
luja5
07.09.13,08:45
nepoteší...od zajtra v SK realite:cool::mad:
Ak som dobre postrehla a pochopila:), vrátiš sa z dovče, tak želám šťastnú cestu domov http://www.celysvet.cz/skin/smile/s6331.gif a pekné privítania ...http://www.celysvet.cz/skin/smile/s8665.gif
Moja SRO
07.09.13,13:43
Moja SRO
07.09.13,13:44
misoft
07.09.13,17:03
Dnes som si náhodou pozrel na JOJ sútaž Cena je správna - keď tipovali ceny toho vysávača - výsledná (skutočná) cena 259€!!!!:eek: - a až potom som uvidel logo, toho, kto tam dáva tie výrobky - elektroniku NAY elektrodom (mimochodom jeden z najdrahších). Za 259€ kúpiš chladničku!!! a nie malý vysávač s výdržou 60 minút na jedno nabitie.
A babenka vyhrala sedačku, HiFi vežu a zájazd v celkovej cene cca 6900€ - tiež riadne premrštené ceny tovarov.
buchač
07.09.13,17:21
Dnes som si náhodou pozrel na JOJ sútaž Cena je správna - ...
Bratu a poviem Ti ....?
Tiež som náhodou ( fakt ) naďabil na hento - toto - onô ....nóvum ....
Upútavky som síce registroval , vraj bude nová čajočka ...tá v červených šatách ...

http://c.static.joj.sk/uploads/thumbs/640x1500-in/tx_media/cms/2013/09/02/cena_je_spravna_02.JPG

Nie je síce blondína , ale správala sa ako keby mala ukončenú Vysokú školu blondíniek niekde v USA ....
Ťapkala ručičkami , gúľala očiskami , správala sa jak nejaká ....že oná ....píp ....

Proste nevydržal som ...zrušil som henten kanál jak triedu a šel blejt ...
pmajap
07.09.13,17:54
Dnes som si náhodou pozrel na JOJ sútaž Cena je správna - ...
Bratu a poviem Ti ....?
Tiež som náhodou ( fakt ) naďabil na hento - toto - onô ....nóvum ....
Upútavky som síce registroval , vraj bude nová čajočka ...tá v červených šatách ...

http://c.static.joj.sk/uploads/thumbs/640x1500-in/tx_media/cms/2013/09/02/cena_je_spravna_02.JPG

Nie je síce blondína , ale správala sa ako keby mala ukončenú Vysokú školu blondíniek niekde v USA ....
Ťapkala ručičkami , gúľala očiskami , správala sa jak nejaká ....že oná ....píp ....

Proste nevydržal som ...zrušil som henten kanál jak triedu a šel blejt ...

..ale nohy má pekné:D
buchač
07.09.13,18:13
..ale nohy má pekné:D

.....hm............

1. VIDEL som aj KRAJŠIE ....
2. Pokiaľ stála na mieste a na tej fotke ??...vtedy sa ešte aj X - ky vyrovnávajú ....
3. Nohy sú len nositeľom ....
4. Nohy sa aj tak dávajú bokom .... :D :D :D
pmajap
07.09.13,18:49
..ale nohy má pekné:D

.....hm............

1. VIDEL som aj KRAJŠIE ....
2. Pokiaľ stála na mieste a na tej fotke ??...vtedy sa ešte aj X - ky vyrovnávajú ....
3. Nohy sú len nositeľom ....
4. Nohy sa aj tak dávajú bokom .... :D :D :D

... dáš bokom, ty by si iba do očí hľadel a intelektuálne debaty viedol :D :D
buchač
07.09.13,19:11
..ale nohy má pekné:D
.....hm............
1. VIDEL som aj KRAJŠIE ....
2. Pokiaľ stála na mieste a na tej fotke ??...vtedy sa ešte aj X - ky vyrovnávajú ....
3. Nohy sú len nositeľom ....
4. Nohy sa aj tak dávajú bokom .... :D :D :D
... dáš bokom, ty by si iba do očí hľadel a intelektuálne debaty viedol :D :D
Ja áno , moja .......to sa vždy takto začína u gentlemanov ...:D:D:D
Kde sa to končí , tak to je už iná káva .....
pmajap
07.09.13,19:43
Ja áno , moja .......to sa vždy takto začína u gentlemanov ...:D:D:D
Kde sa to končí , tak to je už iná káva .....

... straaašne by som si želala vidieť ťa pri prvej fáze - gentlemanskej :):D
Stanislav 1975
07.09.13,20:08
Dnes ma potešil predseda vlády Robert Fico- síce som z neho bol už nervozny ale radšej neskoro ako nikdy- BIG RESPECT p. premiér..., nepripojil sa k zlosynom ako bol napríklad onehdy Mikuláš Dzurinda a Václav Havel, Fico nieje taká morálna stoka ako oni...

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/292261-bez-mandatu-br-osn-slovensko-vojensky-zasah-v-syrii-nepodpori/
pavol54
08.09.13,03:48
Dnes som si náhodou pozrel na JOJ sútaž Cena je správna - ...
Bratu a poviem Ti ....?
Tiež som náhodou ( fakt ) naďabil na hento - toto - onô ....nóvum ....
Upútavky som síce registroval , vraj bude nová čajočka ...tá v červených šatách ...

http://c.static.joj.sk/uploads/thumbs/640x1500-in/tx_media/cms/2013/09/02/cena_je_spravna_02.JPG

Nie je síce blondína , ale správala sa ako keby mala ukončenú Vysokú školu blondíniek niekde v USA ....
Ťapkala ručičkami , gúľala očiskami , správala sa jak nejaká ....že oná ....píp ....

Proste nevydržal som ...zrušil som henten kanál jak triedu a šel blejt ...

..ale nohy má pekné:D
nohy pekné - po kolená, vraj nohy rovné ako koľajnice na štreke, ale stanica je podstatná
pavol54
08.09.13,04:52
Dnes ma potešil predseda vlády Robert Fico- síce som z neho bol už nervozny ale radšej neskoro ako nikdy- BIG RESPECT p. premiér..., nepripojil sa k zlosynom ako bol napríklad onehdy Mikuláš Dzurinda a Václav Havel, Fico nieje taká morálna stoka ako oni...

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/292261-bez-mandatu-br-osn-slovensko-vojensky-zasah-v-syrii-nepodpori/
S tou Sýriou to asi nebude také ako nám to servírujú médiá a ušáci
U nás v 89 povstal takmer celý národ ani streľba by nepomohla, v Egypte je národ na námestiach, to len v Sýrii za národ bojuje niekoľko rebelov? v inej arabskej zemi totalitný vládca v minulých mesiacoch utopil demoštráciu v krvi. Sultanát a kráľovstvo nie je totalitný režim?(žena bez burky pomaly trest smrti) Keby sa celá Sýria (AK JE PROTI) vzbúrila tak si Assad ani neprdne aj ZHN by mu boli na prd. Takže za tým treba vidieť strategické ciele. Irak proti Iránu (92) zlyhal tak ho paralyzovali a vytvorili veľký chaos v ktorom zomiera denne viac nevinných civilov ako v Assádovej Sýrii.Pakistan sa zožltieva. Rusko sa zvnútra stabilizovalo, Tak ako? je predsa nespravodlivé aby jeden štát mal také ohromné zdroje bohatstva ( m.olbrajtová)
buchač
08.09.13,05:26
Dnes ma potešil predseda vlády Robert Fico- síce som z neho bol už nervozny ale radšej neskoro ako nikdy- BIG RESPECT p. premiér..., nepripojil sa k zlosynom ako bol napríklad onehdy Mikuláš Dzurinda a Václav Havel, Fico nieje taká morálna stoka ako oni...

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/292261-bez-mandatu-br-osn-slovensko-vojensky-zasah-v-syrii-nepodpori/
Stano , ja to vidím inak ...

Miki liezol do každej teplejšej dierky ...
Ten prepitý hajzel ( čítaj Havel ) bol zasa viac mimo ako v reále ...

Robko a BIG RESPEKT ???
Pche , ten môj by si za iné skutky zaslúžil .
Veď BIG PREMIÉR aj tak na danej situácii nič nezmení ... či súhlasí alebo nepodporí ten vojenský zásah ...
BIG PREMIER proste niečo musí povedať , veď sa predsa zvolebnieva a babky demokratky ho budú s ružencomv ruke každý večer velebiť ( neskôr aj voliť ) , že aký je spravodlivý ...
Spomínaš tú stoku morálnu ....keď boli iní tá morálna stoka , tak BIG CHLAPEC je konečná stanica tých hovien a tak to aj vyzerá .
buchač
08.09.13,05:27
Ja áno , moja .......to sa vždy takto začína u gentlemanov ...:D:D:D
Kde sa to končí , tak to je už iná káva .....

... straaašne by som si želala vidieť ťa pri prvej fáze - gentlemanskej :):D
....a problém ???????? :D :D :D
misoft
08.09.13,09:27
Dnes mi synátor vyjavil svoj "pracovný plán" v robote na budúci mesiac:
3x normálna smena, 2x 15-hodinová smena + sobotňajšia smena.
Teda 3x8 hod. + 2x 12 hod. + 8 hod. So = 56 hodín pracovný týždeň.
Ak sa pozrie na výplatnú pásku za mesiac , tie nadčasy tam nebudú, sobota nebude - na ruku cca 390€. To "ostatné" ide na nejaké konto - z toho im platia, keď nemajú pre nich robotu (tzv. prekážky v práci zo strany zamestnávateľa) - jednoducho, zaplatia si to zo svojho - zamestnávateľ nezaplatí ani cent!

Porušovanie Zákonníka práce jak svynnajenna - a Inšpektorát práce na podnety zamestnancov nereaguje, odbory sú tam len pro forma (podplatené).
veronikasad
08.09.13,09:35
misoft
08.09.13,09:40
No práve - to je to ich svinstvo - konto - prakticky donútili robošov, aby za nedostatky zamestnávateľa (jeho neschopnosť) zase platili slabo platení robotníci.
A mocipáni majú plné huby rečí "obráťte sa na ......, pomôžu" - trt makový - nepomôžu, strčia hlavy do novín/monitorov, sem tam si po hube dajú a život beží ďalej v pohodičke (pre nich).

Inak je to nemecko-korejsko-japonská firma.
buchač
08.09.13,09:48
Vcelku ma potešilo , že mestický chlapci dali jednému dilinovi papučku , takú peknú -žltučkú...
Lebo len dement postaví na parkovisko pred panelákom , kde je vyhradené miesto pre ZŤP ...
So susedkou sme sa stretli vo výťahu , vravela mi , že chlapcov zavolala .
Jej foter je po porážke , ostal na vozíku .

Som za takéto postihy , poriadne odľahčujúce peňaženku takýchto vodičov .
Osobne som si nikdy nedovolil postaviť na takéto vyhradené miesto ani pred tými hypekmarketmi ...a keď už , tak len na chvíľku a to ostávam pri aute ...
Mila123
08.09.13,09:54
mňa by zaujímalo ako ďaleko je na dohľad? jeden rok? dva roky? ....či nekonečno????? rada by som uverila, ale som neveriaca.....(v tomto prípade)
http://aktualne.atlas.sk/slovensko-sa-namocilo-do-krizy-menej-ako-ine-staty-ozivenie-je-na-dohlad-tvrdi-fico/slovensko/politika/
Mila123
08.09.13,09:56
Vcelku ma potešilo , že mestický chlapci dali jednému dilinovi papučku , takú peknú -žltučkú...
Lebo len dement postaví na parkovisko pred panelákom , kde je vyhradené miesto pre ZŤP ...
So susedkou sme sa stretli vo výťahu , vravela mi , že chlapcov zavolala .
Jej foter je po porážke , ostal na vozíku .

Som za takéto postihy , poriadne odľahčujúce peňaženku takýchto vodičov .
Osobne som si nikdy nedovolil postaviť na takéto vyhradené miesto ani pred tými hypekmarketmi ...a keď už , tak len na chvíľku a to ostávam pri aute ...
pomáha papučka? ja by som ho dala odtiahnúť, nech si to dobre zapamätá.....u nás takto je zapapučkovaný jeden starý tátoš, hádam i pol roka a nič sa nedeje........
pavol54
08.09.13,10:01
mňa by zaujímalo ako ďaleko je na dohľad? jeden rok? dva roky? ....či nekonečno????? rada by som uverila, ale som neveriaca.....(v tomto prípade)
http://aktualne.atlas.sk/slovensko-sa-namocilo-do-krizy-menej-ako-ine-staty-ozivenie-je-na-dohlad-tvrdi-fico/slovensko/politika/
Tá vzdialenosť v rokoch závisí od toho kam hľadíš, ak spätne tak je na dohľad cca 20 rokov a pri pohľade dopredu je to asi vzdialenosť unavenej 8 toto číslo je nabetón takže ak to bude skôr budeš mila milo prekvapená .
Mila123
08.09.13,10:03
mňa by zaujímalo ako ďaleko je na dohľad? jeden rok? dva roky? ....či nekonečno????? rada by som uverila, ale som neveriaca.....(v tomto prípade)
http://aktualne.atlas.sk/slovensko-sa-namocilo-do-krizy-menej-ako-ine-staty-ozivenie-je-na-dohlad-tvrdi-fico/slovensko/politika/
Tá vzdialenosť v rokoch závisí od toho kam hľadíš, ak spätne tak je na dohľad cca 20 rokov a pri pohľade dopredu je to asi vzdialenosť unavenej 8 toto číslo je nabetón takže ak to bude skôr budeš mila milo prekvapená .
alebo stanem sa veriacou........:D
buchač
08.09.13,10:06
pomáha papučka? ja by som ho dala odtiahnúť, nech si to dobre zapamätá.....u nás takto je zapapučkovaný jeden starý tátoš, hádam i pol roka a nič sa nedeje........
...uvažovali aj o odťahu , nakoľko to riešili cez telefón ...

Tá papučka ale určite pomôže , nakoľko ide o Seat Alhambra - nová mašinka ...
julysak
08.09.13,10:31
Dnes som si náhodou pozrel na JOJ sútaž Cena je správna - ...
Bratu a poviem Ti ....?
Tiež som náhodou ( fakt ) naďabil na hento - toto - onô ....nóvum ....
Upútavky som síce registroval , vraj bude nová čajočka ...tá v červených šatách ...

http://c.static.joj.sk/uploads/thumbs/640x1500-in/tx_media/cms/2013/09/02/cena_je_spravna_02.JPG

Nie je síce blondína , ale správala sa ako keby mala ukončenú Vysokú školu blondíniek niekde v USA ....
Ťapkala ručičkami , gúľala očiskami , správala sa jak nejaká ....že oná ....píp ....

Proste nevydržal som ...zrušil som henten kanál jak triedu a šel blejt ...

..ale nohy má pekné:D


šak OK (ak teda rozmýšľa nohami :D )
julysak
08.09.13,10:32
..ale nohy má pekné:D

.....hm............

1. VIDEL som aj KRAJŠIE ....
2. Pokiaľ stála na mieste a na tej fotke ??...vtedy sa ešte aj X - ky vyrovnávajú ....
3. Nohy sú len nositeľom ....
4. Nohy sa aj tak dávajú bokom .... :D :D :D

Doplním bod 4.

Vraj je lepšie dať nohy nie na 1 , ale na 2 boky.
julysak
08.09.13,10:34
Dnes ma potešil predseda vlády Robert Fico- síce som z neho bol už nervozny ale radšej neskoro ako nikdy- BIG RESPECT p. premiér..., nepripojil sa k zlosynom ako bol napríklad onehdy Mikuláš Dzurinda a Václav Havel, Fico nieje taká morálna stoka ako oni...

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/292261-bez-mandatu-br-osn-slovensko-vojensky-zasah-v-syrii-nepodpori/

Stano ty si sa mal narodiť skôr = bol by z teba oduševnelý zväzák
julysak
08.09.13,10:37
Dnes mi synátor vyjavil svoj "pracovný plán" v robote na budúci mesiac:
3x normálna smena, 2x 15-hodinová smena + sobotňajšia smena.
Teda 3x8 hod. + 2x 12 hod. + 8 hod. So = 56 hodín pracovný týždeň.
Ak sa pozrie na výplatnú pásku za mesiac , tie nadčasy tam nebudú, sobota nebude - na ruku cca 390€. To "ostatné" ide na nejaké konto - z toho im platia, keď nemajú pre nich robotu (tzv. prekážky v práci zo strany zamestnávateľa) - jednoducho, zaplatia si to zo svojho - zamestnávateľ nezaplatí ani cent!

Porušovanie Zákonníka práce jak svynnajenna - a Inšpektorát práce na podnety zamestnancov nereaguje, odbory sú tam len pro forma (podplatené).
Ty to zaňho nevyriešiš
pavol54
08.09.13,10:49
No práve - to je to ich svinstvo - konto - prakticky donútili robošov, aby za nedostatky zamestnávateľa (jeho neschopnosť) zase platili slabo platení robotníci.
A mocipáni majú plné huby rečí "obráťte sa na ......, pomôžu" - trt makový - nepomôžu, strčia hlavy do novín/monitorov, sem tam si po hube dajú a život beží ďalej v pohodičke (pre nich).

Inak je to nemecko-korejsko-japonská firma.
že to nebolo za nás do 89, to by som mal na cezčasoch a stálej pracovnej doby ešte desať rokov navyše.
kopretinka
08.09.13,12:48
mňa by zaujímalo ako ďaleko je na dohľad? jeden rok? dva roky? ....či nekonečno????? rada by som uverila, ale som neveriaca.....(v tomto prípade)
http://aktualne.atlas.sk/slovensko-sa-namocilo-do-krizy-menej-ako-ine-staty-ozivenie-je-na-dohlad-tvrdi-fico/slovensko/politika/
škoda,že už nebeží tá relácia Vtipnejší vyhráva
srska
08.09.13,13:00
mňa by zaujímalo ako ďaleko je na dohľad? jeden rok? dva roky? ....či nekonečno????? rada by som uverila, ale som neveriaca.....(v tomto prípade)
http://aktualne.atlas.sk/slovensko-sa-namocilo-do-krizy-menej-ako-ine-staty-ozivenie-je-na-dohlad-tvrdi-fico/slovensko/politika/
škoda,že už nebeží tá relácia Vtipnejší vyhrávaalebo - varím, varíš, varíme (šak ich nakoniec uvaríme)
misoft
08.09.13,13:08
Ty to zaňho nevyriešiš
To ja viem - ale se*ie ma to, ako oje**vajú - onehda som počúval Hagyariho z Prešova, keď chcel Španielov do priemyselného parku a potom vyjadrenia tých oných Španielov - čo všetko chcú a čo ponúkajú - jedna veta bola zaujímavá - mzdové ohodnotenie zodpovedajúce regiónu - teda cca 500€ v hrubom. Za toto by v Španielsku sa ten toreádor ani na úrad nedostavil.
kopretinka
08.09.13,15:58
Ty to zaňho nevyriešiš
cca 500€ v hrubom. Za toto by v Španielsku sa ten toreádor ani na úrad nedostavil.
šak preto prišli sem
misoft
08.09.13,17:26
šak preto prišli sem
No sami kričia, že veľkú nezamestnanosť majú - nech si ich sami zamestnajú za 500€ - aspoň pindať nebudú i ekonomiku si napravia.
Stanislav 1975
08.09.13,18:05
Dneska som po rokoch bol pozrieť s celou rodinkou+ jednou kamarátkou a jej chlapcami na Slavíne, troška po rokoch vzdať hold sovietskym vojakom, ktorí položili životy za našu slobodu-bolo dobré-každý by tam mal zájsť aspoň raz za 10 rokov...
Stanislav 1975
08.09.13,18:29
Vcelku ma potešilo , že mestický chlapci dali jednému dilinovi papučku , takú peknú -žltučkú...
Lebo len dement postaví na parkovisko pred panelákom , kde je vyhradené miesto pre ZŤP ...
So susedkou sme sa stretli vo výťahu , vravela mi , že chlapcov zavolala .
Jej foter je po porážke , ostal na vozíku .

Som za takéto postihy , poriadne odľahčujúce peňaženku takýchto vodičov .
Osobne som si nikdy nedovolil postaviť na takéto vyhradené miesto ani pred tými hypekmarketmi ...a keď už , tak len na chvíľku a to ostávam pri aute ...
Toto sú najvačší chrapúni !!!
Stanislav 1975
08.09.13,18:40
Dnes mi synátor vyjavil svoj "pracovný plán" v robote na budúci mesiac:
3x normálna smena, 2x 15-hodinová smena + sobotňajšia smena.
Teda 3x8 hod. + 2x 12 hod. + 8 hod. So = 56 hodín pracovný týždeň.
Ak sa pozrie na výplatnú pásku za mesiac , tie nadčasy tam nebudú, sobota nebude - na ruku cca 390€. To "ostatné" ide na nejaké konto - z toho im platia, keď nemajú pre nich robotu (tzv. prekážky v práci zo strany zamestnávateľa) - jednoducho, zaplatia si to zo svojho - zamestnávateľ nezaplatí ani cent!

Porušovanie Zákonníka práce jak svynnajenna - a Inšpektorát práce na podnety zamestnancov nereaguje, odbory sú tam len pro forma (podplatené).
Misoftík, ked som bol 8-mak na ZDŠ, tak náš učili, že kapitalizmus je , resp. jeho základný znak je " vykorisťovanie človeka človekom!, mal som z toho 1- ničku- a dalej no comment- nech si každý urobí teraz obraz sám, o tom či to bola pravda, alebo nie...
Stanislav 1975
08.09.13,18:42
Dnes ma potešil predseda vlády Robert Fico- síce som z neho bol už nervozny ale radšej neskoro ako nikdy- BIG RESPECT p. premiér..., nepripojil sa k zlosynom ako bol napríklad onehdy Mikuláš Dzurinda a Václav Havel, Fico nieje taká morálna stoka ako oni...

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/292261-bez-mandatu-br-osn-slovensko-vojensky-zasah-v-syrii-nepodpori/

Stano ty si sa mal narodiť skôr = bol by z teba oduševnelý zväzák
Milane, ked bola revolúcia a vycapili nám v škole na nástenke plagát Václava Havla a ja som ho na tej nástenke podpálil, že zhorela aj celá nástenka a za to mi dali 2-jku z chovania- DEMOKRATI :-)
pavol54
08.09.13,19:31
Dnes ma potešil predseda vlády Robert Fico- síce som z neho bol už nervozny ale radšej neskoro ako nikdy- BIG RESPECT p. premiér..., nepripojil sa k zlosynom ako bol napríklad onehdy Mikuláš Dzurinda a Václav Havel, Fico nieje taká morálna stoka ako oni...

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/292261-bez-mandatu-br-osn-slovensko-vojensky-zasah-v-syrii-nepodpori/

Stano ty si sa mal narodiť skôr = bol by z teba oduševnelý zväzák
Milane, ked bola revolúcia a vycapili nám v škole na nástenke plagát Václava Havla a ja som ho na tej nástenke podpálil, že zhorela aj celá nástenka a za to mi dali 2-jku z chovania- DEMOKRATI :-)
Som si dnes prečítal od Chelemendika nazvime to "základy rozvoja demokracie po americky" hlavnou silou exportu je armáda a CIA ,a vraj zlí komunisti a barbarskí Rusi . tí sa len bránili.
kukučka
09.09.13,17:20
Stv1 Kráľova reč, odporúčam
lujza.j
09.09.13,19:08
Stv1 Kráľova reč, odporúčam
moj oblúbený...fantastický film...škoda že koniec
lujza.j
09.09.13,19:09
ahojte všeci ....:)fuj odporné šedé počko v BA
kukučka
09.09.13,19:29
vitaj doma a zvykaj si, my už kúrime
lujza.j
09.09.13,19:41
vitaj doma a zvykaj si, my už kúrime
dakujem....:)bože už:(...ja som dnes struhla čižmy....
v Zadare v SPARe už predávali vianočné gule:eek:
pmajap
09.09.13,19:46
vitaj doma a zvykaj si, my už kúrime
dakujem....:)bože už:(...ja som dnes struhla čižmy....
v Zadare v SPARe už predávali vianočné gule:eek:
Páni,... dva dni ťa nebolo, už som si myslela, že si emigrovala toť do Mníchova, tak vitaj ;):)
wagner
09.09.13,20:02
[QUOTE="lujza.j
dakujem....:)bože už:(...ja som dnes struhla čižmy....
v Zadare v SPARe už predávali vianočné gule:eek:[/QUOTE]
Že by si sa pripravila? http://www.aktuality.sk/clanok/235840/zo-slnka-miznu-skvrny-vedci-sa-obavaju-malej-doby-ladovej/ :D
wagner
09.09.13,20:10
[QUOTE="Stanislav 1975"
Milane, ked bola revolúcia a vycapili nám v škole na nástenke plagát Václava Havla a ja som ho na tej nástenke podpálil, že zhorela aj celá nástenka a za to mi dali 2-jku z chovania- DEMOKRATI :-)[/QUOTE]
http://www.aktuality.sk/clanok/235813/pan-premier-kto-si-to-odskace-tentokrat/ - a toto je najväčší demokrat.:eek: Inak vtedy to neboli demokrati, ale komunisti, teda tí čo vládnu aj včuľ. A to Ti dali iba dvojku?:confused: Zaslúžil si si trojku:D Ja som kedysi ušla zo školy - z internátu na vlak a to som už mala 18 rokov a tiež mi dali dvojku z chovania a nesťažujem sa.:D Súdruh triedny mal za to poprásk a musel opraviť celé vysvedčko:eek: - vieš lebo tá dvojka z chovania sa nehodila k tým ostatným jednotkám:D
lujza.j
09.09.13,20:12
vitaj doma a zvykaj si, my už kúrime
dakujem....:)bože už:(...ja som dnes struhla čižmy....
v Zadare v SPARe už predávali vianočné gule:eek:
Páni,... dva dni ťa nebolo, už som si myslela, že si emigrovala toť do Mníchova, tak vitaj ;):)
neé ešte nyje do Múnichu:D...dakujéém.....včera sme okolo 10h vyrazili došli sme nejak neskoro..teda mne sa to zdalo, unavená som bola ako pes.....bolo to síce iba..pre niekoho 730km, ale ja som bola na totalku...decko na otázku či má VP u seba..dlho odpovedalo že áno....nechcela šoférovať...tak som si to odtiahla sama....večer sme ešte utekali bratovi čakala nás hus, kačka, lokše, kapusta, makovník s ríbezľami, domáci krémeš a rez kinder bueno :D
pmajap
09.09.13,20:16
Tak to si sa opatrila :D, dala by som si, ale cestu ti nezávidím
kukučka
09.09.13,20:17
bože, ten frajer Luke má krásny kukuč :D
pmajap
09.09.13,20:24
bože, ten frajer Luke má krásny kukuč :D
do čoho zase hľadíš ???
lujza.j
09.09.13,20:29
Tak to si sa opatrila :D, dala by som si, ale cestu ti nezávidím
to som sa... mňáám:D...cesta fuj...mňa šoférovanie strašne unavuje...moje decko...mama zas budeš 3dni spať:D ......lebo nejak sme sa s mojim chlapom nepochopili....ja som chcela ísť cez madarsko po dialni ..... on pochopil, že mimo diaľnice...už nikdy cez tie zaprdené dediny....to som povedala aj minulý rok....v HR na dilanici sme sa ešte strošku ponaháňali...celkom to ubiehalo, ale potom v madarsku ...pomoc:mad:
lujza.j
09.09.13,20:29
bože, ten frajer Luke má krásny kukuč :D
aká farba očí????
kukučka
09.09.13,20:44
najmodrejšejšeééé a k tomu Redford, joj mama

čt2 podraz
lujza.j
09.09.13,20:47
najmodejšejšeééé
čt2 podraz
na mojho chlapa nemá:---.....má modré ako z foto-shopu:D...máme zapnuté...
kukučka
09.09.13,20:59
už sú v nebíčku, z tých hlavných žije už len Redford
lujza.j
09.09.13,21:05
už sú v nebíčku, z tých hlavných žije už len Redford
...v niektorých záberoch sa mi podobal na Breda Pitta...
Stanislav 1975
10.09.13,05:32
Tak to si sa opatrila :D, dala by som si, ale cestu ti nezávidím
to som sa... mňáám:D...cesta fuj...mňa šoférovanie strašne unavuje...moje decko...mama zas budeš 3dni spať:D ......lebo nejak sme sa s mojim chlapom nepochopili....ja som chcela ísť cez madarsko po dialni ..... on pochopil, že mimo diaľnice...už nikdy cez tie zaprdené dediny....to som povedala aj minulý rok....v HR na dilanici sme sa ešte strošku ponaháňali...celkom to ubiehalo, ale potom v madarsku ...pomoc:mad:
Ja chodím cez tie dediny a páči sa mi to- celú cestu fičíš 120- tkou, to nevadí ,že tam je všade 60-tka, to tam je len tak- osobné autá skoro žiadne, a tých pár kamionov ofúkneš..., ja som za celých 230 km cez HU napočítal 18 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! osobákov..., jedine v Szombathely musíš pribrzdíš, inak ideš ako víchor...
Dialnice sú pre úchylákov...
Stanislav 1975
10.09.13,05:48
[QUOTE="lujza.j
dakujem....:)bože už:(...ja som dnes struhla čižmy....
v Zadare v SPARe už predávali vianočné gule:eek:
Že by si sa pripravila? http://www.aktuality.sk/clanok/235840/zo-slnka-miznu-skvrny-vedci-sa-obavaju-malej-doby-ladovej/ :D[/QUOTE]
Ja som do Zadaru chodil do Lídla :-)))))))))))))))
Žabinka
10.09.13,06:04
Na toto http://www.topky.sk/cl/100535/1361098/Caplovic-chce-prehodnotit-povinnu-anglictinu--Deti-traumatizujeme- už nemám naozaj komentár.. To práve my musíme mať najsprostejšieho ministra školstva na celom svete?
Rozalka
10.09.13,07:07
najmodrejšejšeééé a k tomu Redford, joj mama

čt2 podraz
Ej veru, spomenula som si, že kvôli Redfordovi bol skoro rozvod (síce aj bol, ale omnoho neskôr a nie kvôli nemu ;))
Dôvod: práve bežal film "3 dni kondora" - v jednej scéne sa pomiluje s Faye Dunaway, s ktorou sa zoznámil v ten istý deň.
Na čo môj bývalý: Vidíš, aké ste vy ženské, ona je rukojemník, ledva ho pozná a predsa si s ním ľahne ....
a ja na to: keby tu teraz bol Redford , ani ja by som si nedala rukáv odtrhnúť - a bol oheň na streche.
:);)
Stanislav 1975
10.09.13,08:25
najmodrejšejšeééé a k tomu Redford, joj mama

čt2 podraz
Ej veru, spomenula som si, že kvôli Redfordovi bol skoro rozvod (síce aj bol, ale omnoho neskôr a nie kvôli nemu ;))
Dôvod: práve bežal film "3 dni kondora" - v jednej scéne sa pomiluje s Faye Dunaway, s ktorou sa zoznámil v ten istý deň.
Na čo môj bývalý: Vidíš, aké ste vy ženské, ona je rukojemník, ledva ho pozná a predsa si s ním ľahne ....
a ja na to: keby tu teraz bol Redford , ani ja by som si nedala rukáv odtrhnúť - a bol oheň na streche.
:);)
Čo Redford- ale Olivia Newton John- to bola kosť...
srska
10.09.13,09:00
najmodrejšejšeééé a k tomu Redford, joj mama

čt2 podraz
Ej veru, spomenula som si, že kvôli Redfordovi bol skoro rozvod (síce aj bol, ale omnoho neskôr a nie kvôli nemu ;))
Dôvod: práve bežal film "3 dni kondora" - v jednej scéne sa pomiluje s Faye Dunaway, s ktorou sa zoznámil v ten istý deň.
Na čo môj bývalý: Vidíš, aké ste vy ženské, ona je rukojemník, ledva ho pozná a predsa si s ním ľahne ....
a ja na to: keby tu teraz bol Redford , ani ja by som si nedala rukáv odtrhnúť - a bol oheň na streche.
:);)
Čo Redford- ale Olivia Newton John- to bola kosť...ehm - aj barbarella (http://3.bp.blogspot.com/_zAoyoHwC5IQ/S-hYJKToy9I/AAAAAAAAIfw/sysI3cqeyas/s1600/Barbarella+(1968)+2.jpg)
Stanislav 1975
10.09.13,09:43
Marián Labuda je proste TOP, síce to už má vyše 40 rokov, ale stále fajn...

http://www.youtube.com/watch?v=YdIMOferO3k
Tweety
10.09.13,10:50
Na boj s neplatičmi treba mať silu,http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/daniari-si-zlepsuju-kondiciu-za-statne-peniaze-nakupili-drahe-cinky.html
len akosi zabudli,( alebo nezabudli a práve preto) že z našich peňazí.
Katy a R
10.09.13,11:05
Terazky už budú inak vyzerať daňové kontroly !! ;) príde taký "namakaný" daniar/ka ... a (ani nejdem radšej domýšľať:D)
srska
10.09.13,15:25
misoft
10.09.13,15:32
julysak
10.09.13,15:40
Ty to zaňho nevyriešiš
To ja viem - ale se*ie ma to, ako oje**vajú - onehda som počúval Hagyariho z Prešova, keď chcel Španielov do priemyselného parku a potom vyjadrenia tých oných Španielov - čo všetko chcú a čo ponúkajú - jedna veta bola zaujímavá - mzdové ohodnotenie zodpovedajúce regiónu - teda cca 500€ v hrubom. Za toto by v Španielsku sa ten toreádor ani na úrad nedostavil.
Detto mi povedali v JAS plastiku 2 roky pred Samsungom

ako s príspevkom :

na vytvorenia 1 prac. miesta
- ( pre seba) živnostníka 2500 éčok
- pre veľkú firmu 25 000
a ešte potom úľavy
julysak
10.09.13,15:42
Dneska som po rokoch bol pozrieť s celou rodinkou+ jednou kamarátkou a jej chlapcami na Slavíne, troška po rokoch vzdať hold sovietskym vojakom, ktorí položili životy za našu slobodu-bolo dobré-každý by tam mal zájsť aspoň raz za 10 rokov...

Ty na Slavín
iní do mauzólea
iní do Ríma
iní do Mekky
a ja ?????

Kašlem na vás NEKRYTYCKÝ fanatycy
julysak
10.09.13,15:44
Dnes mi synátor vyjavil svoj "pracovný plán" v robote na budúci mesiac:
3x normálna smena, 2x 15-hodinová smena + sobotňajšia smena.
Teda 3x8 hod. + 2x 12 hod. + 8 hod. So = 56 hodín pracovný týždeň.
Ak sa pozrie na výplatnú pásku za mesiac , tie nadčasy tam nebudú, sobota nebude - na ruku cca 390€. To "ostatné" ide na nejaké konto - z toho im platia, keď nemajú pre nich robotu (tzv. prekážky v práci zo strany zamestnávateľa) - jednoducho, zaplatia si to zo svojho - zamestnávateľ nezaplatí ani cent!

Porušovanie Zákonníka práce jak svynnajenna - a Inšpektorát práce na podnety zamestnancov nereaguje, odbory sú tam len pro forma (podplatené).
Misoftík, ked som bol 8-mak na ZDŠ, tak náš učili, že kapitalizmus je , resp. jeho základný znak je " vykorisťovanie človeka človekom!, mal som z toho 1- ničku- a dalej no comment- nech si každý urobí teraz obraz sám, o tom či to bola pravda, alebo nie...
A ty čo robíš so zákazníkmi ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ??????
julysak
10.09.13,15:46
Dnes ma potešil predseda vlády Robert Fico- síce som z neho bol už nervozny ale radšej neskoro ako nikdy- BIG RESPECT p. premiér..., nepripojil sa k zlosynom ako bol napríklad onehdy Mikuláš Dzurinda a Václav Havel, Fico nieje taká morálna stoka ako oni...



Stano ty si sa mal narodiť skôr = bol by z teba oduševnelý zväzák
Milane, ked bola revolúcia a vycapili nám v škole na nástenke plagát Václava Havla a ja som ho na tej nástenke podpálil, že zhorela aj celá nástenka a za to mi dali 2-jku z chovania- DEMOKRATI :-)

Tak by to v demokracii malo fungovať :
- porušil si pravidlá
- dostaneš trest
srska
10.09.13,15:53
misoft
10.09.13,15:58
No ak ju čapnú - už "stihne" sa dostaviť - možno i s nádhernými náramkami z kvalitnej ocele :D
srska
10.09.13,16:43
No ak ju čapnú - už "stihne" sa dostaviť - možno i s nádhernými náramkami z kvalitnej ocele :D
mala šetriť (http://dlznik.zoznam.sk/dlznici-na-daniach/denisa-burzova)
Mila123
10.09.13,17:16
výborný dokument na STV2 ....téma? banány z Ekvádoru....
buchač
10.09.13,17:55
Pre vsetky tie DETI KTORE NOSIA NOHAVICE POD ZADKOM.
Prosim precitajte si pozorne nasledujuci text.
Tento trend sa zacal v USA vo vazniciach. Vazni ktory vyhladavali sex s ostatnymi vaznami potrebovali vymysliet signal ktory by nespoznali dozorcovia aby sa vyhli vazni trestu. Preto si vazni ktory chcel mat svoje zadnice naburane, davali nohavice dole a tak ukazovali cast svojho pozadia. Tym demonstrovali ze su pripraveny na analny sex.
Takze mile moje deturence?
Nie je vam po precitani nasledovnych historickych faktov nejako TEPLUCKO?

http://img.janforman.com/th/Rifle25xc.jpg (http://img.janforman.com/Rifle25xc.jpg)


;):rolleyes::---:D
lujza.j
10.09.13,18:40
[QUOTE="lujza.j
dakujem....:)bože už:(...ja som dnes struhla čižmy....
v Zadare v SPARe už predávali vianočné gule:eek:
Že by si sa pripravila? http://www.aktuality.sk/clanok/235840/zo-slnka-miznu-skvrny-vedci-sa-obavaju-malej-doby-ladovej/ :D
Ja som do Zadaru chodil do Lídla :-)))))))))))))))[/QUOTE]
tento rok ani raz...nemajú, alebo nemali pult s krájanými salámikmi:)takže Plodine, kaufláč, a spar.....ale Plodine najviac to som mala cez kopec:D
alaya1
10.09.13,19:09
Ty to zaňho nevyriešiš
To ja viem - ale se*ie ma to, ako oje**vajú - onehda som počúval Hagyariho z Prešova, keď chcel Španielov do priemyselného parku a potom vyjadrenia tých oných Španielov - čo všetko chcú a čo ponúkajú - jedna veta bola zaujímavá - mzdové ohodnotenie zodpovedajúce regiónu - teda cca 500€ v hrubom. Za toto by v Španielsku sa ten toreádor ani na úrad nedostavil.


Ty ho, prosim ta, este pocuvas? ved je to vizionar stiepeny s narcisom a exibicionistom a najvacsi klamar a podvodnik, akeho som ja v zivote poznala. A chce byt zupanom. Boze uchran nas, Presov zlumpoval, tak moze aj kraj.On je prekliatie nasho mesta.
marjankaj
10.09.13,19:39
Misoftík, ked som bol 8-mak na ZDŠ, tak náš učili, že kapitalizmus je , resp. jeho základný znak je " vykorisťovanie človeka človekom!, mal som z toho 1- ničku- a dalej no comment- nech si každý urobí teraz obraz sám, o tom či to bola pravda, alebo nie...

Akurát zabudli dodať, že v socializme to bolo presne naopak:rolleyes:
buchač
11.09.13,04:34
Ty ho, prosim ta, este pocuvas? ved je to vizionar stiepeny s narcisom a exibicionistom a najvacsi klamar a podvodnik, akeho som ja v zivote poznala. A chce byt zupanom. Boze uchran nas, Presov zlumpoval, tak moze aj kraj.On je prekliatie nasho mesta.
Čo ste si zvolili , to máte - zanedbanci .....tak trpte !!!

Dokonca sa chce podobať na Kollára .... :D :D :D

"Prišiel som do zanedbaného mesta rozhýbať ekonomiku, vyriešiť dopravu, postaviť byty a dotiahnuť investorov, nie diskutovať o svojom predchádzajúcom živote. Chcem si chrániť svoje súkromie. To nech si prežíva každý tak, ako sám uzná za vhodné," uzavrel debatu na túto tému prvý muž Prešova.
http://www.topky.sk/cl/10/157582/Hagyari--Ma-osem-deti-s-roznymi-zenami-

P.S.:
....žeby druhý Schuster ???
Doteraz sú Košice v dlhoch jak sviňa .....ale je aj pravdou , že keby sa to všetko teraz robilo , tak by šlo o oveľa vyššiu sumu ...
Nevravím už ani o tom , že iní by sa teda kuevsky nabalili ( nemenujem - každý vie ).
alaya1
11.09.13,04:58
Ty ho, prosim ta, este pocuvas? ved je to vizionar stiepeny s narcisom a exibicionistom a najvacsi klamar a podvodnik, akeho som ja v zivote poznala. A chce byt zupanom. Boze uchran nas, Presov zlumpoval, tak moze aj kraj.On je prekliatie nasho mesta.
Čo ste si zvolili , to máte - zanedbanci .....tak trpte !!!

Dokonca sa chce podobať na Kollára .... :D :D :D

"Prišiel som do zanedbaného mesta rozhýbať ekonomiku, vyriešiť dopravu, postaviť byty a dotiahnuť investorov, nie diskutovať o svojom predchádzajúcom živote. Chcem si chrániť svoje súkromie. To nech si prežíva každý tak, ako sám uzná za vhodné," uzavrel debatu na túto tému prvý muž Prešova.
http://www.topky.sk/cl/10/157582/Hagyari--Ma-osem-deti-s-roznymi-zenami-

P.S.:
....žeby druhý Schuster ???
Doteraz sú Košice v dlhoch jak sviňa .....ale je aj pravdou , že keby sa to všetko teraz robilo , tak by šlo o oveľa vyššiu sumu ...
Nevravím už ani o tom , že iní by sa teda kuevsky nabalili ( nemenujem - každý vie ).

Volil, kto volil, vy ste zadlzeni, ale aspon nieco mate, my nemame nic.Sice ano, najvacsi kvetinac na svete, kona z tuje, ci coho, primatora, ktory v obleku jazdi na koni, soferuje MDH pre vodicaku,len, aby bol v telke. Co uz, bude zupan, uziju si ho aj inde...
Stanislav 1975
11.09.13,09:56
Po včerajšom sledovaní futbalu ,od dneska už nikdy žiadny alkohol, fuj, je to metla ľudstva-od dneska som abstinent- včera som to troška prehnal a až teraz sa pomaly preberám z kómy....-kuknem na rumové pralinky a hneď ma napína...
Stanislav 1975
11.09.13,09:57
Ty ho, prosim ta, este pocuvas? ved je to vizionar stiepeny s narcisom a exibicionistom a najvacsi klamar a podvodnik, akeho som ja v zivote poznala. A chce byt zupanom. Boze uchran nas, Presov zlumpoval, tak moze aj kraj.On je prekliatie nasho mesta.
Čo ste si zvolili , to máte - zanedbanci .....tak trpte !!!

Dokonca sa chce podobať na Kollára .... :D :D :D

"Prišiel som do zanedbaného mesta rozhýbať ekonomiku, vyriešiť dopravu, postaviť byty a dotiahnuť investorov, nie diskutovať o svojom predchádzajúcom živote. Chcem si chrániť svoje súkromie. To nech si prežíva každý tak, ako sám uzná za vhodné," uzavrel debatu na túto tému prvý muž Prešova.
http://www.topky.sk/cl/10/157582/Hagyari--Ma-osem-deti-s-roznymi-zenami-

P.S.:
....žeby druhý Schuster ???
Doteraz sú Košice v dlhoch jak sviňa .....ale je aj pravdou , že keby sa to všetko teraz robilo , tak by šlo o oveľa vyššiu sumu ...
Nevravím už ani o tom , že iní by sa teda kuevsky nabalili ( nemenujem - každý vie ).

Volil, kto volil, vy ste zadlzeni, ale aspon nieco mate, my nemame nic.Sice ano, najvacsi kvetinac na svete, kona z tuje, ci coho, primatora, ktory v obleku jazdi na koni, soferuje MDH pre vodicaku,len, aby bol v telke. Co uz, bude zupan, uziju si ho aj inde...
už ani ten futbalový TATRAN, nieje to čo bejvavalo... :-(((
pavol54
11.09.13,10:14
Po včerajšom sledovaní futbalu ,od dneska už nikdy žiadny alkohol, fuj, je to metla ľudstva-od dneska som abstinent- včera som to troška prehnal a až teraz sa pomaly preberám z kómy....-kuknem na rumové pralinky a hneď ma napína...
Nemáš miešať, to ti je zle nie od rumu ale buď od tej čokolády alebo si miešal so sódou alebo ľadom. inak ľad je obzvlášť nebezpečný v kombinácii s rôznymi druhmi alkoholu spôsobuje rad nemocí
lujza.j
11.09.13,10:24
Po včerajšom sledovaní futbalu ,od dneska už nikdy žiadny alkohol, fuj, je to metla ľudstva-od dneska som abstinent- včera som to troška prehnal a až teraz sa pomaly preberám z kómy....-kuknem na rumové pralinky a hneď ma napína...
...ved Stankoo:)...musíš tak pozvoľna popíjať...niečo si zachrumkať...nie to lúpať do seba jeden za druhým:D...my sme sa včera tiež trošku "upratali"...decko potom robilo šoféra....na konci Rače už nám mávali poliši....že kontrola....
promont maja
11.09.13,11:39
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=SDBjZihS89g&list =TLDG4XgnMdEaNmOHD6eC4Y5ScjuijKBir6

... myslím, že tým nič nové nepoviem ... ale patrí to tu .. k tejto téme ... aj keď je to brat (RINGO) Čech ...
Stanislav 1975
11.09.13,11:49
Po včerajšom sledovaní futbalu ,od dneska už nikdy žiadny alkohol, fuj, je to metla ľudstva-od dneska som abstinent- včera som to troška prehnal a až teraz sa pomaly preberám z kómy....-kuknem na rumové pralinky a hneď ma napína...
...ved Stankoo:)...musíš tak pozvoľna popíjať...niečo si zachrumkať...nie to lúpať do seba jeden za druhým:D...my sme sa včera tiež trošku "upratali"...decko potom robilo šoféra....na konci Rače už nám mávali poliši....že kontrola....
Lujzi ale nevypili sme toho vela s kamošom- ja asi pollitra hrušky a potom som dopil ešte na dne čo mi ostala Travarica z HR...a tá ma položila..., neviem, čo ma to tak seklo dole, asi z futbalu
inak budúci piatok ideme na 5 dní do Milána, na futbal, kuknúť Hamšíka, hrá tam Neapol a + nejaké pamiatky a toho výletu sa velmi bojím, lebo tí 4 chlapci čo idú so mnou sú ťahúni, žiadne trasorítky, tak sa bojím, či aj tam nelahnem...
V Janove som to vydržal, ale tam sme boli len 3 dni...
buchač
11.09.13,11:54
Lujzi ale nevypili sme toho vela s kamošom- ja asi pollitra hrušky a potom som dopil ešte na dne čo mi ostala Travarica z HR...a tá ma položila..., neviem, čo ma to tak seklo dole, asi z futbalu
inak budúci piatok ideme na 5 dní do Milána, na futbal, kuknúť Hamšíka, hrá tam Neapol a + nejaké pamiatky a toho výletu sa velmi bojím, lebo tí 4 chlapci čo idú so mnou sú ťahúni, žiadne trasorítky, tak sa bojím, či aj tam nelahnem...
V Janove som to vydržal, ale tam sme boli len 3 dni...
Máš tak ....
Jeden deň otvoríš fľašu , ovoniaš , šmaríš 1/2 deci ....a ľahneš ...
Inokedy otvoríš fľašu , ovoniaš , šmaríš 1/2 deci , druhé , tretie ...fľašu , dve ...piješ deň , dva a nedajbože kľaknúť ...

Overené , neboj ništ ...( ďalej nepokračujem )... :D :D :D :D :D
lujza.j
11.09.13,12:19
Po včerajšom sledovaní futbalu ,od dneska už nikdy žiadny alkohol, fuj, je to metla ľudstva-od dneska som abstinent- včera som to troška prehnal a až teraz sa pomaly preberám z kómy....-kuknem na rumové pralinky a hneď ma napína...
...ved Stankoo:)...musíš tak pozvoľna popíjať...niečo si zachrumkať...nie to lúpať do seba jeden za druhým:D...my sme sa včera tiež trošku "upratali"...decko potom robilo šoféra....na konci Rače už nám mávali poliši....že kontrola....
Lujzi ale nevypili sme toho vela s kamošom- ja asi pollitra hrušky a potom som dopil ešte na dne čo mi ostala Travarica z HR...a tá ma položila..., neviem, čo ma to tak seklo dole, asi z futbalu
inak budúci piatok ideme na 5 dní do Milána, na futbal, kuknúť Hamšíka, hrá tam Neapol a + nejaké pamiatky a toho výletu sa velmi bojím, lebo tí 4 chlapci čo idú so mnou sú ťahúni, žiadne trasorítky, tak sa bojím, či aj tam nelahnem...
V Janove som to vydržal, ale tam sme boli len 3 dni...
...ty hlavne nepi nejaké patoky:D...hruška nie je hruškovica..to dúfam viééš, travarica z marketu alebo domaćica od domáceho...?..ale inak ako Buchi píše....
misoft
11.09.13,17:19
Ty ho, prosim ta, este pocuvas? ved je to vizionar stiepeny s narcisom a exibicionistom a najvacsi klamar a podvodnik, akeho som ja v zivote poznala. A chce byt zupanom. Boze uchran nas, Presov zlumpoval, tak moze aj kraj.On je prekliatie nasho mesta.
Čo ste si zvolili , to máte - zanedbanci .....tak trpte !!!

Dokonca sa chce podobať na Kollára .... :D :D :D

"Prišiel som do zanedbaného mesta rozhýbať ekonomiku, vyriešiť dopravu, postaviť byty a dotiahnuť investorov, nie diskutovať o svojom predchádzajúcom živote. Chcem si chrániť svoje súkromie. To nech si prežíva každý tak, ako sám uzná za vhodné," uzavrel debatu na túto tému prvý muž Prešova.
http://www.topky.sk/cl/10/157582/Hagyari--Ma-osem-deti-s-roznymi-zenami-

P.S.:
....žeby druhý Schuster ???
Doteraz sú Košice v dlhoch jak sviňa .....ale je aj pravdou , že keby sa to všetko teraz robilo , tak by šlo o oveľa vyššiu sumu ...
Nevravím už ani o tom , že iní by sa teda kuevsky nabalili ( nemenujem - každý vie ).

Volil, kto volil, vy ste zadlzeni, ale aspon nieco mate, my nemame nic.Sice ano, najvacsi kvetinac na svete, kona z tuje, ci coho, primatora, ktory v obleku jazdi na koni, soferuje MDH pre vodicaku,len, aby bol v telke. Co uz, bude zupan, uziju si ho aj inde...
....zabudla si --- marišku (trávu) v kvetináči na námestí (pri Trojici)
misoft
11.09.13,17:26
Ale potešilo ma - doťapkal som sa do Okay (chodím tam očumovať :D). Minulý týždeň - HP1050 75€, v pondelok 49,99€, dneska 39,99€ - no nekúp to! (najmä keď už potrebujem aj nejakú tlačiareň).
Doma - vybalenie, zapojenie, vyskúšanie kopírky - fungíruje jedna radosť. Šup CD do noťasa, potom šup USB do noťasa (podľa inštrukcií, ako pásalo).
Takže kukám - vsjo OK.
Capol som na skener potvrdenie zo školy od dcéry - kua - kópia ako originál. Vytlačil som aj nejaký ten dokument - paráda.

Prišla 3/4 - ukazujem jej tie dve potvrdenia a pýtam sa - ktorý papier je originál?
:D:D:D
Vytiahla presne tú kópiu, že je originál a originál, že je kópia.
lujza.j
11.09.13,17:34
Ale potešilo ma - doťapkal som sa do Okay (chodím tam očumovať :D). Minulý týždeň - HP1050 75€, v pondelok 49,99€, dneska 39,99€ - no nekúp to! (najmä keď už potrebujem aj nejakú tlačiareň).
Doma - vybalenie, zapojenie, vyskúšanie kopírky - fungíruje jedna radosť. Šup CD do noťasa, potom šup USB do noťasa (podľa inštrukcií, ako pásalo).
Takže kukám - vsjo OK.
Capol som na skener potvrdenie zo školy od dcéry - kua - kópia ako originál. Vytlačil som aj nejaký ten dokument - paráda.

Prišla 3/4 - ukazujem jej tie dve potvrdenia a pýtam sa - ktorý papier je originál?
:D:D:D
Vytiahla presne tú kópiu, že je originál a originál, že je kópia.
http://img.topky.sk/1040692.jpg
Duški...šup-šup:D..kopírúvaj...
misoft
11.09.13,19:23
http://img.topky.sk/1040692.jpg
Duški...šup-šup:D..kopírúvaj...
Ááááááááááá - do p*dele - akurát takúto v pudiľári nemám :(
kukučka
11.09.13,20:05
Dnes ma potešil film Letec - mmch ďalší modrooký - di Caprio v životnej roli
Stanislav 1975
11.09.13,20:12
Dnes ma potešil film Letec - mmch ďalší modrooký - di Caprio v životnej roli
Panebože kukina, máš ty ale vzory a idoly teda...,že Leonardo-blééééé
lujza.j
11.09.13,20:13
Dnes ma potešil film Letec - mmch ďalší modrooký - di Caprio v životnej roli
hmm...škoda kukla by som si ho...nejak mi to uniklo....Caprio čím je starší tým sa mi viac páči....
Stanislav 1975
11.09.13,20:27
Dnes ma potešil film Letec - mmch ďalší modrooký - di Caprio v životnej roli
hmm...škoda kukla by som si ho...nejak mi to uniklo....Caprio čím je starší tým sa mi viac páči....
Ďalší prípad- lujza... :-)))
kukučka
11.09.13,20:43
Upokoj sa, dobre? Bol to vynikajúci film a nie nejaké tfuj, s prepáčením,
Modré z neba.
lujza.j
11.09.13,20:50
Upokoj sa, dobre? Bol to vynikajúci film a nie nejaké tfuj, s prepáčením,
Modré z neba.
zásadne nepozerám!!!
lujza.j
11.09.13,20:50
Dnes ma potešil film Letec - mmch ďalší modrooký - di Caprio v životnej roli
hmm...škoda kukla by som si ho...nejak mi to uniklo....Caprio čím je starší tým sa mi viac páči....
Ďalší prípad- lujza... :-)))
mám domácu čerešňovicu...som pálila dáš si:D:D:D
Stanislav 1975
11.09.13,20:52
Upokoj sa, dobre? Bol to vynikajúci film a nie nejaké tfuj, s prepáčením,
Modré z neba.
U MŇA je TOP film Kramerová versus Kramer, alebo Rain Man..., Leonardo sa mi zdá taký celkovo plytký herec..., neviem,čo na nom všetky vidíte...a okrem toho je škaredý jak noc :-))))))))))))))))
Stanislav 1975
11.09.13,20:53
Dnes ma potešil film Letec - mmch ďalší modrooký - di Caprio v životnej roli
hmm...škoda kukla by som si ho...nejak mi to uniklo....Caprio čím je starší tým sa mi viac páči....
Ďalší prípad- lujza... :-)))
mám domácu čerešňovicu...som pálila dáš si:D:D:D
už som OK, zajtra možem, ale ty len slubuješ lujzi a nič z teho...
lujza.j
11.09.13,20:56
Upokoj sa, dobre? Bol to vynikajúci film a nie nejaké tfuj, s prepáčením,
Modré z neba.
U MŇA je TOP film Kramerová versus Kramer, alebo Rain Man..., Leonardo sa mi zdá taký celkovo plytký herec..., neviem,čo na nom všetky vidíte...a okrem toho je škaredý jak noc :-))))))))))))))))
no ja som hovorila o tom, že sa mi páči ako herec nie ako chlap...v Titaniku mi vadil....taký mladý fracek bol....
kukučka
11.09.13,20:57
Lui, jeden vypáliť červíka, tak potichúčky, lebo ti veľa neostane.
lujza.j
11.09.13,21:01
Lui, jeden vypáliť červíka, tak potichúčky, lebo ti veľa neostane.
posielam aj dva:)
Stanislav 1975
11.09.13,21:05
Lui, jeden vypáliť červíka, tak potichúčky, lebo ti veľa neostane.
Lujze moc netreba veriť, ona je tak troška populistka :-)))
kukučka
11.09.13,21:32
To hovoríš ty? Si ma pobavil. :D
alaya1
12.09.13,08:08
Pobavil ma vcera vystup nasho mestskeho "guru" vcera v relacii Modre z neba. Tak v predvolebnej kampani na zupana siahol uz aj do utrob advokacie, ako "guru" sa tam promenadoval davnejsie, len aby sa zviditelnil este viac. Co nas este caka, uvidime :)
marjankaj
12.09.13,08:11
Lui, jeden vypáliť červíka, tak potichúčky, lebo ti veľa neostane.
Stano má červíka?:---
buchač
12.09.13,08:31
Lui, jeden vypáliť červíka, tak potichúčky, lebo ti veľa neostane.
Stano má červíka?:---
Radšej červíka , ako pásomnicu .....
Červíka opiješ raz dva , ale pásomníca ???
Tá toho vychlastáááááá...... :D
pmajap
12.09.13,08:36
Lui, jeden vypáliť červíka, tak potichúčky, lebo ti veľa neostane.
Stano má červíka?:---
... už vypáleného a po Miláne..na popol :D :D :D
marjankaj
12.09.13,08:38
Lui, jeden vypáliť červíka, tak potichúčky, lebo ti veľa neostane.
Stano má červíka?:---
... už vypáleného a po Miláne..na popol :D :D :D
No ja som mu ho nevidel :D
Takže musím veriť, čo tu napísali:---
alaya1
12.09.13,09:51
buchač
12.09.13,10:17
kazdy den nieco smutne sa udeje, chudak pozostali.

http://www.cas.sk/clanok/260327/tragedia-na-cviceni-na-lesti-vypadli-traja-vojaci-z-bojoveho-vrtulnika-jeden-je-mrtvy.html
Tak na tie aktualizácie si teda počkám ..........................

Kieho frasa robili , že sa toto stalo ????
srska
12.09.13,11:38
kazdy den nieco smutne sa udeje, chudak pozostali.

http://www.cas.sk/clanok/260327/tragedia-na-cviceni-na-lesti-vypadli-traja-vojaci-z-bojoveho-vrtulnika-jeden-je-mrtvy.html
Tak na tie aktualizácie si teda počkám ..........................

Kieho frasa robili , že sa toto stalo ????

ževraj zľanovali
Kvaka
12.09.13,13:58
Dnes mi avast oznámil, že mám problém, niečo mi dal do truhly, ale až poobede som to čistila, mala som 53 infikovaných súborov týmto vírusom WIN32:PUP gen.
lavanda
12.09.13,14:15
Mňa momentálne teší, že vonku pekne tichúčko prší a keďže nám tu asi pred polhodinou medzi domami upravovali prerastené trávniky , mám obývačku plnú vône čerstvo pokosenej trávy:).
misoft
12.09.13,15:47
kazdy den nieco smutne sa udeje, chudak pozostali.

http://www.cas.sk/clanok/260327/tragedia-na-cviceni-na-lesti-vypadli-traja-vojaci-z-bojoveho-vrtulnika-jeden-je-mrtvy.html
Tak na tie aktualizácie si teda počkám ..........................

Kieho frasa robili , že sa toto stalo ????
Ufikli zlaňovacie lano - núdzovo! Aj s nim.
http://zvolen.sme.sk/c/6931880/na-lesti-zahynul-pri-zlanovani-z-vrtulnika-vojensky-policajt.html
marjankaj
12.09.13,15:53
Dnes mi avast oznámil, že mám problém, niečo mi dal do truhly, ale až poobede som to čistila, mala som 53 infikovaných súborov týmto vírusom WIN32:PUP gen.
Ty si si už aj truhlu kúpila?:---
lujza.j
12.09.13,15:58
kazdy den nieco smutne sa udeje, chudak pozostali.

http://www.cas.sk/clanok/260327/tragedia-na-cviceni-na-lesti-vypadli-traja-vojaci-z-bojoveho-vrtulnika-jeden-je-mrtvy.html
Tak na tie aktualizácie si teda počkám ..........................

Kieho frasa robili , že sa toto stalo ????
Ufikli zlaňovacie lano - núdzovo! Aj s nim.
http://zvolen.sme.sk/c/6931880/na-lesti-zahynul-pri-zlanovani-z-vrtulnika-vojensky-policajt.html
myslím si, že skutočnú pravdu sa asi nedozvieme....
buchač
12.09.13,16:27
Jééésus máááriška .....

Teraz dávali výsledky prieskumu na voľbu prezidenta ....
Jeden nemenovaný pán má preferencie vo výške 38,X % ....:eek:
Tweety
12.09.13,16:32
Len? Veď ešte včera, či predvčerom mal 45, och ale hlboko klesol.:rolleyes: Zaujímavé na tom je to, že on ani nekandiduje.(zatiaľ))
Stanislav 1975
12.09.13,20:01
Jirko Krytinár je dobrý keketisko- TOP :-))))))))
arizona
12.09.13,20:13
Jirko Krytinár je dobrý keketisko- TOP :-))))))))
Si videl tie jeho "hambate"fotky? :D
Brrr, otras !!!! :rolleyes:
Stanislav 1975
12.09.13,20:20
Jirko Krytinár je dobrý keketisko- TOP :-))))))))
Si videl tie jeho "hambate"fotky? :D
Brrr, otras !!!! :rolleyes:
náhodou je TOP :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Stanislav 1975
12.09.13,20:23
Jirko Krytinár je dobrý keketisko- TOP :-))))))))
Si videl tie jeho "hambate"fotky? :D
Brrr, otras !!!! :rolleyes:
Ale na to že má len 130 cm výšku, tak pipíka celkom velkého...-to ma dosť prekvapilo
Stanislav 1975
12.09.13,20:30
dúfam,že sa na mňa lujza nenahnevala, za ten včerajšok, to by som bol smutný z toho :-(
srska
13.09.13,04:30
Tweety
13.09.13,05:58
alaya1
13.09.13,07:44
Potesil ma emailik s tymto obrazkom. Toto je moj sen, dufam, ze sa mi v zivote raz podari mat taketo lodzie plne kvetov- raj na zemi.
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1234416_440173949433191_2115245106_n.jpg
lujza.j
13.09.13,08:02
dúfam,že sa na mňa lujza nenahnevala, za ten včerajšok, to by som bol smutný z toho :-(
Stanko ja:) čo si pipi...to už musí byť vec začo sa ja nahnevám.....
luja5
13.09.13,10:29
Potešila ma sms-ka od dcéry, že šťastne dorazili autobusom do cieľovej stanice do Záhrebu:).
Stanislav 1975
13.09.13,18:20
Tak dnes som sa dopočul,že ten netvor, tá zrúda, čo mala byť dávno popravená - sa cíti byť nevinná??? :(((, tá Rezešová načisto zošalela, ako je možné, že v jednom právnom štáte, má táto zrúda vlastne nárok na advokáta???? To už fakt nikto nemyslí na nevinné obete takýchto alkoholických, cynických netvorov ???
pepsikova
13.09.13,18:26
Tak dnes som sa dopočul,že ten netvor, tá zrúda, čo mala byť dávno popravená - sa cíti byť nevinná??? :(((, tá Rezešová načisto zošalela, ako je možné, že v jednom právnom štáte, má táto zrúda vlastne nárok na advokáta???? To už fakt nikto nemyslí na nevinné obete takýchto alkoholických, cynických netvorov ???..

..Staník, tak táto ohava ma nesejeduje!..okato je, že už ani nepila pred a počas jazdy, advokáti sú očividno podplatení!..svynajenna, ale ved ona ani po kanáloch nebude môcť chodiť, nikde to pre ňu nebude bezpečné, ak ju pustia!..na to by ju mali upozorniť!..

..mňa skôr sejeduje to rozrezané-nerozrezané lano a dedukcie, čo sa stalo tomu chudákovi pri zlaňovaní..tolko verzií jednej smrti,hrôza!..
misoft
13.09.13,18:31
U tej fifleny to bolo jasné už na začiatku - podľa toho, ako sa to vyšetrovalo. Skutok sa nestal, istotne boli opití tí uhorení chudáci, ktorí proti "nešťastnej" vygumovanej blondíne cúvali rýchlosťou 160 km/h. Dostane pokutu 5000€ (pre ňu ju to malina), zákaz šoférovať na 12 mesiacov a richtig!

U toho voj. policajta - tam je to ošemetné - stále vyšetrujú, ale je otázka - skontrolovali aj to lano? Skontrolovali, či bol na ňom zaistený? Všetko sú dohady (a tuším niekto to chce ututlať).
wagner
13.09.13,18:35
takýchto alkoholických, cynických netvorov ???..

..mňa skôr sejeduje to rozrezané-nerozrezané lano a dedukcie, čo sa stalo tomu chudákovi pri zlaňovaní..tolko verzií jednej smrti,hrôza!..[/QUOTE]

A čuduješ sa?:eek: Veď helikoptéra má väčšiu cenu ako ľudský život,:confused: či nie? U vojska bol iba číslo, človek až ma poslednom mieste.:mee:
wagner
13.09.13,18:39
U tej fifleny to bolo jasné už na začiatku - podľa toho, ako sa to vyšetrovalo. Skutok sa nestal, istotne boli opití tí uhorení chudáci, ktorí proti "nešťastnej" vygumovanej blondíne cúvali rýchlosťou 160 km/h. Dostane pokutu 5000€ (pre ňu ju to malina), zákaz šoférovať na 12 mesiacov a richtig!

U toho voj. policajta - tam je to ošemetné - stále vyšetrujú, ale je otázka - skontrolovali aj to lano? Skontrolovali, či bol na ňom zaistený? Všetko sú dohady (a tuším niekto to chce ututlať).
Určite sa to ututle. Aj havárku zmažú z vyšetrovania. Naposledy zistia, že ona tam vôbec nebola:confused: a chúďa nemala byť vôbec v base.:eek: Čo jej stále niekto ubližuje?:confused:
Stanislav 1975
13.09.13,18:45
Tak dnes som sa dopočul,že ten netvor, tá zrúda, čo mala byť dávno popravená - sa cíti byť nevinná??? :(((, tá Rezešová načisto zošalela, ako je možné, že v jednom právnom štáte, má táto zrúda vlastne nárok na advokáta???? To už fakt nikto nemyslí na nevinné obete takýchto alkoholických, cynických netvorov ???..

..Staník, tak táto ohava ma nesejeduje!..okato je, že už ani nepila pred a počas jazdy, advokáti sú očividno podplatení!..svynajenna, ale ved ona ani po kanáloch nebude môcť chodiť, nikde to pre ňu nebude bezpečné, ak ju pustia!..na to by ju mali upozorniť!..

..mňa skôr sejeduje to rozrezané-nerozrezané lano a dedukcie, čo sa stalo tomu chudákovi pri zlaňovaní..tolko verzií jednej smrti,hrôza!..
to neviem pepsi, čo s tým vojakom bolo, ako, čo prečo, načo- ale súhlasím s misoftom,že sa to nejako ututláva- vobec by ma neprekvapilo,keby nakoniec prehlásili, že to bola samovražda- mna už v tomto štáte neprekvapí absolútne nič...
wagner
13.09.13,19:14
wagner
13.09.13,19:18
buchač
14.09.13,05:43
..mňa skôr sejeduje to rozrezané-nerozrezané lano a dedukcie, čo sa stalo tomu chudákovi pri zlaňovaní..tolko verzií jednej smrti,hrôza!..
...čo sa stalo ???
Proste drbol ...


U toho voj. policajta - tam je to ošemetné - stále vyšetrujú, ale je otázka - skontrolovali aj to lano? Skontrolovali, či bol na ňom zaistený? Všetko sú dohady (a tuším niekto to chce ututlať).
Lano má svoju nosnosť v údajoch a tá je ešte aj predimenzovaná , čiže lano s údajom o nosnosti 300 kg v pohode udrží 450 kg ...
Kontrola lana ??? ....nuž predpokladám , že nejaký inštruktor to aj urobil ...
Lenže v prvom rade by si to mal skontrolovať každý sám .


A čuduješ sa?:eek: Veď helikoptéra má väčšiu cenu ako ľudský život,:confused: či nie? U vojska bol iba číslo, človek až ma poslednom mieste.:mee:
Pozor na jedno .
Každé cvičenie má určité % ( promile ) plánovanej úmrtnosti .

Nejde o cenu helikoptéry , vonkoncom nie .
Ako bolo povedané - vysvetlené v médiách , tu ide o to , že v určitých prípadoch sa obetuje jeden jedinec , aby nedošlo k ešte horším následkom .
Veď ak tá mašina je neovládateľná práve tým vonkajšimi okolnostiami , tak sa nedá proste nič robiť...v mašine je predsa viacero vojakov ..........................

Letecká záchranka je niečo podobné ...

Vezmime si , že by helikoptéra dostala balanc následom rozkývania lanom , na ktorom visí jeden človek .
No v helikoptére sú viacerí ....
Helikoptéra letí nad mestom ...
Pilot - osádka sa musí rozhodnúť !
Odrežem - jeden spadne .
Neodrežem - spadne celá mašina , zahučia v nej všetci a tým pádom na zem a následným výbuchom paliva v tej zastavanej oblasti príde o život nie jeden človek ....

Teraz ako ?????
Nechcel by som byť ale na mieste toho , čo UTON v ruke drží ....
Ťažká voľba , fakt ťažká ....
pavol54
14.09.13,06:37
..mňa skôr sejeduje to rozrezané-nerozrezané lano a dedukcie, čo sa stalo tomu chudákovi pri zlaňovaní..tolko verzií jednej smrti,hrôza!..
...čo sa stalo ???
Proste drbol ...


U toho voj. policajta - tam je to ošemetné - stále vyšetrujú, ale je otázka - skontrolovali aj to lano? Skontrolovali, či bol na ňom zaistený? Všetko sú dohady (a tuším niekto to chce ututlať).
Lano má svoju nosnosť v údajoch a tá je ešte aj predimenzovaná , čiže lano s údajom o nosnosti 300 kg v pohode udrží 450 kg ...
Kontrola lana ??? ....nuž predpokladám , že nejaký inštruktor to aj urobil ...
Lenže v prvom rade by si to mal skontrolovať každý sám .


A čuduješ sa?:eek: Veď helikoptéra má väčšiu cenu ako ľudský život,:confused: či nie? U vojska bol iba číslo, človek až ma poslednom mieste.:mee:
Pozor na jedno .
Každé cvičenie má určité % ( promile ) plánovanej úmrtnosti .

Nejde o cenu helikoptéry , vonkoncom nie .
Ako bolo povedané - vysvetlené v médiách , tu ide o to , že v určitých prípadoch sa obetuje jeden jedinec , aby nedošlo k ešte horším následkom .
Veď ak tá mašina je neovládateľná práve tým vonkajšimi okolnostiami , tak sa nedá proste nič robiť...v mašine je predsa viacero vojakov ..........................

Letecká záchranka je niečo podobné ...

Vezmime si , že by helikoptéra dostala balanc následom rozkývania lanom , na ktorom visí jeden človek .
No v helikoptére sú viacerí ....
Helikoptéra letí nad mestom ...
Pilot - osádka sa musí rozhodnúť !
Odrežem - jeden spadne .
Neodrežem - spadne celá mašina , zahučia v nej všetci a tým pádom na zem a následným výbuchom paliva v tej zastavanej oblasti príde o život nie jeden človek ....

Teraz ako ?????
Nechcel by som byť ale na mieste toho , čo UTON v ruke drží ....
Ťažká voľba , fakt ťažká ....
To si teraz strelil to "plánované % úmrtnosti" je len v hlavách "odborníkov" do roka som ich absolvoval niekoľko dokonca som prežil cvičnú mobilizáciu motostrelenej divízie s dalekým presunom to znamená 600 km cez celú ČSSR ale ani raz v žiadnom písomnom ani ústnom vyjadrení sa nikto nezmienil o plánovaných úmrtiach a vrecia odsunové(na mŕtvych) a ostrá munícia bolo jediné čo ostalo v kasárňach. Inak súhlas to isté aj s autom ak hrozí na ceste kolízia musí vodič rozhodnúť či do járku alebo do autobusu
misoft
14.09.13,09:01
Kua - prídem si ja z obchodu a moja 3/4 zahlási - Voda netečie.
Kukám dole - oznam žiadny, na okolí žiadna aktivita, žiadna voda nevyviera, žiadne opravárske čaty - zase niekto bez oznámenia odstavil vodu (teplú i studenú). Ak by to bola porucha, aspoň niečo by tieklo, ale tu NIČ!
Teraz ani navariť, anui umyť, ani to ho*no spláchnuť!
BXLmiami
14.09.13,09:45
Podľa frekvencie článkov o zdravotníctve na Sme usudzujem,že sa niečo v zdravotníctve zase chystá.Alebo im klesla cena za reklamu a musia napraviť čítanosť.
pmajap
14.09.13,10:34
[QUOTE="pepsikova"]
..mňa skôr sejeduje to rozrezané-nerozrezané lano a dedukcie, čo sa stalo tomu chudákovi pri zlaňovaní..tolko verzií jednej smrti,hrôza!..
...čo sa stalo ???
Proste drbol ...

V AT dávali dokument, kde sa horolezci domáhali skúšok pevnosti na lanách, veľmi veľa horolezcov zahynulo, tým, že sa im pretrhlo lano. A to sú iná kvalita ako laná používané našimi vojakmi. Výsledkom bolo, že len jedno- jediné sa pri väčšej záťaži (pád z piatich metrov) nepretrhlo. A skúškami prešli úplne nové laná !!
pmajap
14.09.13,10:41
Kua - prídem si ja z obchodu a moja 3/4 zahlási - Voda netečie.
Kukám dole - oznam žiadny, na okolí žiadna aktivita, žiadna voda nevyviera, žiadne opravárske čaty - zase niekto bez oznámenia odstavil vodu (teplú i studenú). Ak by to bola porucha, aspoň niečo by tieklo, ale tu NIČ!
Teraz ani navariť, anui umyť, ani to ho*no spláchnuť!

Nuž môj, tak len znovu do obchodu, tam sa v...ať, kúpiť vodu, náplň do chemického WC najlepšie banánovú a cestou v lekárni bársčo na ňervy :D :D
sito
14.09.13,11:03
Však sme všetci chééémia, všetci, nie nažratí, všetci, nie všetci posratí... Na niečom takom funguje hierarchia, Ak niečo padá z hora, hore nepadne. Kto je pod tým, a je to hovno, nemusí byť byť posratý.
misoft
14.09.13,13:50
:D - už som sa....
sito
14.09.13,14:14
Bazár - nedávaj sem reklamy na svoje stránky! Toto je v Porade neprípustné!

Povedal by som, povedal: ... na P?orade je to neprípustné Ale prípustné je, že je to tu ako bazár. Trh so všetkým ako v oriente.

U nás? Už len trh, čo ponúka všetky veci z domácnosti, nepotrebné a tiež nepotrebný sortiment z orientu, východu, Číny ... Rady z domácich, môžu byť tiež z Číny, alebo v Číne zabalené ...

Takže žiadna reklama, len biznis ...

Ale vyskakuje. Možno sa niekto chytí, ako ich chytajú šmejdi, dôchodcov, no nie len dôchodcov. Ale nemá to také tragické dôsledky.
arizona
14.09.13,16:32
marjankaj
14.09.13,16:41
no, niet co dodat....

http://slovensko.co.uk/odchod-do-dochodku-vo-veku-50-rokov-s-9000-eur-mesacne-pre-uradnikov-eu-bol-schvaleny/

No aj tam sú rozdiely. Jeden dostane 11515 € a iní zase 12,5 € alebo aj 14 € mesačne :eek:
veronikasad
15.09.13,16:00
Aj zvieratá zomierajú lepšie ako pacienti v našich nemocniciach

Čítajte viac: http://pokus.blog.sme.sk/c/337330/Aj-zvierata-zomieraju-lepsie-ako-pacienti-v-nasich-nemocniciach.html#ixzz2eyvcPedt

Čo sa týka toho vetrania, môžem verejne napísať - mám osobnú, veľmi nepríjemnú skúsenosť z novembra m.r. z kožného oddelenia bojnickej nemocnice, kde som bola hospitalizovaná.

Službukonajúca nočná sestra, uprostred noci vletela do izby podať infúzie, rozcapila okná dokorán. Na moju prosbu, aby s otvorením okna počkala, kým si aspoň prezlečiem spotený vrchný diel pyžama nereagovala. Infúziu som si v spotenom pyžame pichnúť nedala, keď som jej povedala, že sa pôjdem sťažovať - vraj nech sa páči ... Okno bolo počas celého podávania infúzie otvorené ...

Že je na kožnom oddelení neprijemný zápach z rôznych mastí a vetrať treba (čo sme aj pravidelne robili) - ale takýmto spôsobom ?
misoft
15.09.13,21:59
Nasrdili ma včera a dnes dve veci:
Včera: pre neschopnosť tej ovce Zvolenskej nevzlietol vrtulník z Bratislavy, z Nitry pre istotu odvolali zo zásahu, keď ho fakt potrebovali, zasahoval inde - výsledok žena, ktorá havarovala nedostala šancu, aby sa lekári pokúsili jej zachrániť život - zomrela v sanitke pri prevoze do Bratislavy.
T.z. - ministerka svojou nekompetentnosťou a nechopnosťou zapríčinila smrť človeka, za toto by mala z ministerského kresla vypadnúť a postaviť sa pred súd!
Dnes: pozrel som sa na tú bločkovú lotériu - čítam informácie a tu čo nevidím - blbosti!
Financminister verejne prehlásil, že všetky výhry sú od daní oslobodené - no výsledok bude iný:


- Musím zaplatiť daň z výhry?
Len v prípade, že hodnota výhry presiahne 165,97 Eur vrátane vykalkulovanej dane z príjmov

http://www.blockovaloteria.sk/informacie/#infos

Takže ak niekto vyhrá viac ako 165,97 € - bude platiť tak, či tak dane!
Teda ďalší podvod z dielne "najlepšej" :eek: strany v tomto štáte - strany
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSQ47DfgLUXZw0p3k48LvWF96cqbA-mOsK2bLYtIHXd-6sKp4LxyQ
Takže ďalší odrb na obzore.
julysak
16.09.13,04:21
Nasrdili ma včera a dnes dve veci:
Včera: pre neschopnosť tej ovce Zvolenskej nevzlietol vrtulník z Bratislavy, z Nitry pre istotu odvolali zo zásahu, keď ho fakt potrebovali, zasahoval inde - výsledok žena, ktorá havarovala nedostala šancu, aby sa lekári pokúsili jej zachrániť život - zomrela v sanitke pri prevoze do Bratislavy.
T.z. - ministerka svojou nekompetentnosťou a nechopnosťou zapríčinila smrť človeka, za toto by mala z ministerského kresla vypadnúť a postaviť sa pred súd!
Dnes: pozrel som sa na tú bločkovú lotériu - čítam informácie a tu čo nevidím - blbosti!
Financminister verejne prehlásil, že všetky výhry sú od daní oslobodené - no výsledok bude iný:


- Musím zaplatiť daň z výhry?
Len v prípade, že hodnota výhry presiahne 165,97 Eur vrátane vykalkulovanej dane z príjmov

http://www.blockovaloteria.sk/informacie/#infos

Takže ak niekto vyhrá viac ako 165,97 € - bude platiť tak, či tak dane!
Teda ďalší podvod z dielne "najlepšej" :eek: strany v tomto štáte - strany
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSQ47DfgLUXZw0p3k48LvWF96cqbA-mOsK2bLYtIHXd-6sKp4LxyQ
Takže ďalší odrb na obzore.
A čo by si chcel ?
Nažalovať?
A za to čistú odmenu ???????????? :D
Nandrolon
16.09.13,04:26
K tej helikoptére iba toľko, že ak to číta aspoň trochu človek čo do lietajúcich strojov iba troška vidí, každému sa nožík v kapse otvára...

1. Hydraulika funguje vždy pokiaľ sa točí hlavný rotor
2. Pilot riadne zazmätkoval, pretože "možno nebol" dostatočne skúsený s manuálnym riadením helikoptéry a vydal pokyn veliteľovi, ktorý ho MUSEL vykonať a teda odrezal svojho vojaka.
3. Situácia, kedy odrezanie dospelého človeka z lana zachráni vrtuľník MI-17 s posádkou pred pádom neexistuje, nakoľko hmotnosť je tak malá vrátane odporu vzduchu že je to smiešne.
4. Ak už bol ten pilot taký dezorientovaný, mohol toho vojaka trochu povoziť dlhšie na lane /podľa mňa by to pilot dostal pod kontrolu, tak ako to aj dostal po odrezaní pod kontrolu/, napokon či ho odreže v 30 metroch alebo v 3 kilometroch je pre vojaka takmer to isté, teda smrť.

Mimochodom čítal som článok kde bolo uvedené že odrezanie prebehlo preto, že vrtuľník nekontrolovane stúpal čo je úplná blbosť a ak to novinár myslel vážne, tak to len potvrdzuje že pilot si naložil do nohavíc a vydal nezmyselný pokyn, ktorý nemá právo nikto hodnotiť a posudzovať v tej chvíli a musí sa bezodkladne vykonať, tak sú vojaci vycvičení...
promont maja
16.09.13,04:37
Však sme všetci chééémia, všetci, nie nažratí, všetci, nie všetci posratí... Na niečom takom funguje hierarchia, Ak niečo padá z hora, hore nepadne. Kto je pod tým, a je to hovno, nemusí byť byť posratý.

... trefné ... no smutné ...

... sitečko ... niečo veselšie ... by načim ...
promont maja
16.09.13,04:41
Nasrdili ma včera a dnes dve veci:
Včera: pre neschopnosť tej ovce Zvolenskej nevzlietol vrtulník z Bratislavy, z Nitry pre istotu odvolali zo zásahu, keď ho fakt potrebovali, zasahoval inde - výsledok žena, ktorá havarovala nedostala šancu, aby sa lekári pokúsili jej zachrániť život - zomrela v sanitke pri prevoze do Bratislavy.
T.z. - ministerka svojou nekompetentnosťou a nechopnosťou zapríčinila smrť človeka, za toto by mala z ministerského kresla vypadnúť a postaviť sa pred súd!
Dnes: pozrel som sa na tú bločkovú lotériu - čítam informácie a tu čo nevidím - blbosti!
Financminister verejne prehlásil, že všetky výhry sú od daní oslobodené - no výsledok bude iný:


- Musím zaplatiť daň z výhry?
Len v prípade, že hodnota výhry presiahne 165,97 Eur vrátane vykalkulovanej dane z príjmov

http://www.blockovaloteria.sk/informacie/#infos

Takže ak niekto vyhrá viac ako 165,97 € - bude platiť tak, či tak dane!
Teda ďalší podvod z dielne "najlepšej" :eek: strany v tomto štáte - strany
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSQ47DfgLUXZw0p3k48LvWF96cqbA-mOsK2bLYtIHXd-6sKp4LxyQ
Takže ďalší odrb na obzore.

... možnože nám znovelizujú aj zákon o dani z príjmu, či zákon o zdravotnom poistení ... a všetky finančné výhry budú od dane a odvodov oslobodené ... len o vecných výhrach zatiaľ nikto nič verejne neprisľúbil ...
Stanislav 1975
16.09.13,05:44
Nasrdili ma včera a dnes dve veci:
Včera: pre neschopnosť tej ovce Zvolenskej nevzlietol vrtulník z Bratislavy, z Nitry pre istotu odvolali zo zásahu, keď ho fakt potrebovali, zasahoval inde - výsledok žena, ktorá havarovala nedostala šancu, aby sa lekári pokúsili jej zachrániť život - zomrela v sanitke pri prevoze do Bratislavy.
T.z. - ministerka svojou nekompetentnosťou a nechopnosťou zapríčinila smrť človeka, za toto by mala z ministerského kresla vypadnúť a postaviť sa pred súd!
Dnes: pozrel som sa na tú bločkovú lotériu - čítam informácie a tu čo nevidím - blbosti!
Financminister verejne prehlásil, že všetky výhry sú od daní oslobodené - no výsledok bude iný:


- Musím zaplatiť daň z výhry?
Len v prípade, že hodnota výhry presiahne 165,97 Eur vrátane vykalkulovanej dane z príjmov

http://www.blockovaloteria.sk/informacie/#infos

Takže ak niekto vyhrá viac ako 165,97 € - bude platiť tak, či tak dane!
Teda ďalší podvod z dielne "najlepšej" :eek: strany v tomto štáte - strany
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSQ47DfgLUXZw0p3k48LvWF96cqbA-mOsK2bLYtIHXd-6sKp4LxyQ
Takže ďalší odrb na obzore.
misoftík, nič v zlom, ale nechápem tvoju výčitku-prečo by akože sa nemali z tej výhry platiť dane??? však to je normálna výhra, ja rád zaplatím daň, ked tých 10.000 vyhrám a možno som blbec, ale ja sa do toho zapojím, prečo nie???nevidím na tom nič zlé...
bettylou
16.09.13,05:54
Potesil ma emailik s tymto obrazkom. Toto je moj sen, dufam, ze sa mi v zivote raz podari mat taketo lodzie plne kvetov- raj na zemi.
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1234416_440173949433191_2115245106_n.jpg

to hej, len toho bordelu, čo z toho napadá
veronikasad
16.09.13,05:56
Stanko, neštudovala som zákon o bločkovej lotérii, ale platí § 9 odst. 2, písm. l) Zákona o DzP

Od dane sú oslobodené
...
l) výhry v lotériách a iných podobných hrách prevádzkovaných na základe povolenia vydaného podľa osobitných predpisov, 56) a obdobné výhry zo zahraničia
avalik
16.09.13,06:05
...
Dnes: pozrel som sa na tú bločkovú lotériu - čítam informácie a tu čo nevidím - blbosti!
Financminister verejne prehlásil, že všetky výhry sú od daní oslobodené - no výsledok bude iný:


- Musím zaplatiť daň z výhry?
Len v prípade, že hodnota výhry presiahne 165,97 Eur vrátane vykalkulovanej dane z príjmov

http://www.blockovaloteria.sk/informacie/#infos

Takže ak niekto vyhrá viac ako 165,97 € - bude platiť tak, či tak dane!
Teda ďalší podvod z dielne "najlepšej" :eek: strany v tomto štáte - strany
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSQ47DfgLUXZw0p3k48LvWF96cqbA-mOsK2bLYtIHXd-6sKp4LxyQ
Takže ďalší odrb na obzore.


pozor na to kam sa registrujes ... ta stranka, z ktorej si citoval je sukromna stranka ... je to tam aj napisane

Upozornenie: nie sme národná bločková lotéria. Vznikli sme oveľa skôr. U nás môžete za bezplatné vloženie ľubovolného bločku vyhrať symbolické ceny ako napríklad tričká alebo elektroniku. Budeme veľmi radi ak svoje bločky vložíte aj do našej lotérie, avšak Národná bločková lotéria ktorú prevádzkuje Tipos a.s. funguje na úplne inej web stránke.

....................


oficialna stranka je: https://narodnablockovaloteria.tipos.sk/sk/ako-hrat-loteriu

a tam je uvedene:

Ak vyhrám, musím zaplatiť daň z príjmu ?

Nie, výhry v Národnej bločkovej lotérii sú oslobodené od dane z príjmu a aj od povinnosti zasielať priznanie z príjmu do zdravotnej poisťovne.
Stanislav 1975
16.09.13,06:13
Stanko, neštudovala som zákon o bločkovej lotérii, ale platí § 9 odst. 2, písm. l) Zákona o DzP

Od dane sú oslobodené
...
l) výhry v lotériách a iných podobných hrách prevádzkovaných na základe povolenia vydaného podľa osobitných predpisov, 56) a obdobné výhry zo zahraničia
jáj, Veronika, máš pravdu- misoft ma tu celého domotal...
Stanislav 1975
16.09.13,06:16
Keby som vyhral tú desinu od Fica, všetkých by som vás pozval na Red Bull-a s vodkou, mňamky...
Stanislav 1975
16.09.13,06:19
z tohto chlapca z Košíc som nadšený- je to talent..., východ je východ-kvalitka

http://www.youtube.com/watch?v=GHC2pMKsiDo
Anik
16.09.13,08:15
taiko
16.09.13,08:24
myslím, že každý komentár je zbytočný
http://www.topky.sk/cl/100535/1361786/Prejav-Matovicovej-poslankyne-valcuje-internet--Natrela-to-premierovi-aj-ministrovi-
fuuha, viem ze su to zatial len slova, ale veru mi husia koza naskocila. Zeby?.....
trisestri
16.09.13,09:33
ako som predpokladal-stranka a aplikacia bločkovej loterie nefunguju
taiko
16.09.13,09:44
ako som predpokladal-stranka a aplikacia bločkovej loterie nefunguju
ti neschopni asocialni-pseudodemokraticki zufalci mohli urobit aj samostatnu loteriu, s otazkou, ci blockova loteria bude fungovat. Na tej by mozno zarobili viac :D, ako na samotnej blockovej blamazi.
avalik
16.09.13,09:47
ako som predpokladal-stranka a aplikacia bločkovej loterie nefunguju

obcas funguje ... idu vam otvorit VOP pri registracii?
pepsikova
16.09.13,09:57
myslím, že každý komentár je zbytočný
http://www.topky.sk/cl/100535/1361786/Prejav-Matovicovej-poslankyne-valcuje-internet--Natrela-to-premierovi-aj-ministrovi-
fuuha, viem ze su to zatial len slova, ale veru mi husia koza naskocila. Zeby?.......

..achjaj!..keby sa neprevalil odkup SPP, tak čuší ako doteraz!..vykrikovať, že "mám dosť dôkazov"-to predsa dokáže každý z jej spolusediacich!..to, že povedala, že ľudia sa boria s existenciou, nepovedala prvá,boli aj pred ňou odvážlivci!..a nič sa nestalo...a ako to tak vidím, ani sa nestane...
alaya1
16.09.13,10:00
taiko
16.09.13,10:00
myslím, že každý komentár je zbytočný
http://www.topky.sk/cl/100535/1361786/Prejav-Matovicovej-poslankyne-valcuje-internet--Natrela-to-premierovi-aj-ministrovi-
fuuha, viem ze su to zatial len slova, ale veru mi husia koza naskocila. Zeby?.......

..achjaj!..keby sa neprevalil odkup SPP, tak čuší ako doteraz!..vykrikovať, že "mám dosť dôkazov"-to predsa dokáže každý z jej spolusediacich!..to, že povedala, že ľudia sa boria s existenciou, nepovedala prvá,boli aj pred ňou odvážlivci!..a nič sa nestalo...a ako to tak vidím, ani sa nestane...
Nuz ved hej, ale lepsie aspon kricat ako byt uplne ticho. Mozno kym sa to neprevalilo, tak sa tomu nevenovala ergo nemala tie dokazy. Bohvie.
V kazdom pripade, to uz momentalne nie je na nich v parlamente. Je to na ludoch aby nieco zmenili. Len sme si velmi zvykli, ze za nas vsetko vyriesi vsemocny stat, ci nebodaj najaky fuhrer
BXLmiami
16.09.13,10:46
myslím, že každý komentár je zbytočný
http://www.topky.sk/cl/100535/1361786/Prejav-Matovicovej-poslankyne-valcuje-internet--Natrela-to-premierovi-aj-ministrovi-
fuuha, viem ze su to zatial len slova, ale veru mi husia koza naskocila. Zeby?.......

..achjaj!..keby sa neprevalil odkup SPP, tak čuší ako doteraz!..vykrikovať, že "mám dosť dôkazov"-to predsa dokáže každý z jej spolusediacich!..to, že povedala, že ľudia sa boria s existenciou, nepovedala prvá,boli aj pred ňou odvážlivci!..a nič sa nestalo...a ako to tak vidím, ani sa nestane...
Jasné,že sa nič nestane,väčšinu v parlamente majú Tvoji.Takže niečo sa stane,len ked oni budú chcieť.No a kedže sú to len hovorcovia,tak chcú to,čo im napíslai a rozkázali šefovia.
A aby si rovno nezačala s Miklošom,tak on bol hovorcom tiež.
misoft
16.09.13,11:06
Sorry - moja chyba (asi tým, že som čumel do monitora po polnoci). Ale aj tak - skúste sa dostať na stránku https://narodnablockovaloteria.tipos.sk/sk/titulna-stranka - nemáte šancu. Ráno som pozeral "TeleRáno" a už tam spomínali, že sú problémy.
Ja som sa teraz na ňu dostal asi na piaty pokus - stále "Čas vypršal". A to je len úvodná stránka. Na ďalšie podstránky - tá istá anabáza. Jednoducho - nestíha (kua, ale sa našlo bločkov :D)
BXLmiami
16.09.13,11:10
Však Markiza masíruje ľudí už mesiac,človek aby ju ani na chvíľu nepustil,lebo tú bločkovú lotériu pichnu aj do receptu na zmrzlinu.Holt Borec vo vedení pracuje v prospech bratovej tlupy.
trisestri
16.09.13,11:22
bločkova blamaz
-inak tupci z markizi to zabili vetou že vyhrat bude jednoduche,asi matiku ich na skole neucili o logike a teorii pravdepodobnosti uz ani nehovoriac
tipujem ze aplikacia bude fungovat najskor pred Vianocami
julysak
16.09.13,11:26
myslím, že každý komentár je zbytočný
http://www.topky.sk/cl/100535/1361786/Prejav-Matovicovej-poslankyne-valcuje-internet--Natrela-to-premierovi-aj-ministrovi-
fuuha, viem ze su to zatial len slova, ale veru mi husia koza naskocila. Zeby?.......

..achjaj!..keby sa neprevalil odkup SPP, tak čuší ako doteraz!..vykrikovať, že "mám dosť dôkazov"-to predsa dokáže každý z jej spolusediacich!..to, že povedala, že ľudia sa boria s existenciou, nepovedala prvá,boli aj pred ňou odvážlivci!..a nič sa nestalo...a ako to tak vidím, ani sa nestane...
A tá argumentácia :

- Miklošovci darovali Nemcom (štát stratil desiatky miliárd)
- Nemci to úplne vybrakovali
- Nemci to teraz predali EPH

To ako EPH je blbé a kúpilo vybrakované ??? , čo nebude výnosné ??
Nakoniec to predajú Rusom :D

A anyzaboha povedať z čoho budú kryť tú stratu na predaji s umelo udržanými nízkymi cenami pre domácnosť

Logoicky : z daní (aj z daní tých, ktoprým natlačil kaleráby do hlavy, že ich vlastne chráni)
A kedže sa vraví , že zo 100 centov vybraných na daniach sa 60 centov spotrebuje na "prevádzku prerozdeľovania" , tak to bude o + 100 až 150% drahšie, ako keby si to zaplatili ľudia sami

A za toto ho bude Stano ešte aj oslavovať :D :D :D
taiko
16.09.13,11:34
bločkova blamaz
-inak tupci z markizi to zabili vetou že vyhrat bude jednoduche,asi matiku ich na skole neucili o logike a teorii pravdepodobnosti uz ani nehovoriac
tipujem ze aplikacia bude fungovat najskor pred Vianocami
Kiez by nefungovala nikdy, aspon sa menej ludi dozvie aki sme tu na Slovensku tupci a cim a kym vsetkym sa dame polahky zmanipulovat. Ludia si ani neuvedomuju, ze ich tou loteriou vsetkych urazaju. Svojou olitikou urobili zo vsetkych podnikatelov a zivnostnikov lotrov a teraz akoze umoznia ludom proti tymto "lotrom", ktori okradaju nase krasne socialno-demokraticke Slovensko, bojovat blockovou loteriu. Pricom zisk (zatial iba teoreticky) aj tak skonci vo vackoch kamaratov.
Ina vec by bola, keby sa dopredu povedalo naco bude zisk z loterie pouzity. T.j. dan+dph zo zaregistrovanych blockov pojde na nemocnicu, cestu, ci domov dochodcov.
misoft
16.09.13,11:42
misoftík, nič v zlom, ale nechápem tvoju výčitku-prečo by akože sa nemali z tej výhry platiť dane??? však to je normálna výhra, ja rád zaplatím daň, ked tých 10.000 vyhrám a možno som blbec, ale ja sa do toho zapojím, prečo nie???nevidím na tom nič zlé...
Ale veď to vyplácajú aj z tvojich, mojich peňazí - z DPH - teda dane, ktorú sú povinní platiť všetci, keď niečo kúpia. Prakticky len vrátia odrobinky z toho, čo nasosali (teda z daní - a je trochu na hlavu postavené platiť dane z daní). To skôr by sa tí hore mali uskromniť (zbožné to želanie, ale utopistické :D) apotom by nemuseli byť ani také DPH, ani bločková lotéria.
A že vyhráš (ak vyhráš) 10000€ - to je ako keby slepé kura zrno našlo.

Jediným cieľom tej ich lotérie je jedno - menej práce pre daňových kontrolórov - ak nejaký bloček vyhrá, overia si to - ostatné sa neoverujú (len kontroluje DKP). Takže nemusia vykonať mesačne 150kontrol daňových subjektov, stačí im vykonať kontroly na základe práve vytiahnutých výherných bločkov - a BINGO! - už len cca 10-11 kontrol raz za dva týždne.
trisestri
16.09.13,12:13
zisk z loterie nebude takmer žiadny-aj tak ludia do nej vkladaju blocky od subjektov ako hypermarkety a pod,ktore ich bezne vydavaju-jedine by bolo mozne ze by narastol z prijem z titulu obmedzenia nakupnej turistiky,ale ani tomu velmi neverim-ale silno pochybujem ze to splni ten zamer ktory bol deklarovany a to obmedzenie platieb bez vydavania blockov
pmajap
16.09.13,12:17
Kvaka
16.09.13,13:27
Však Markiza masíruje ľudí už mesiac,človek aby ju ani na chvíľu nepustil,lebo tú bločkovú lotériu pichnu aj do receptu na zmrzlinu.Holt Borec vo vedení pracuje v prospech bratovej tlupy.
Však študoval aj v Londýne, aj v Bruseli, naučil sa, ako a čo. :)
pepsikova
16.09.13,16:33
myslím, že každý komentár je zbytočný
http://www.topky.sk/cl/100535/1361786/Prejav-Matovicovej-poslankyne-valcuje-internet--Natrela-to-premierovi-aj-ministrovi-
fuuha, viem ze su to zatial len slova, ale veru mi husia koza naskocila. Zeby?.......

..achjaj!..keby sa neprevalil odkup SPP, tak čuší ako doteraz!..vykrikovať, že "mám dosť dôkazov"-to predsa dokáže každý z jej spolusediacich!..to, že povedala, že ľudia sa boria s existenciou, nepovedala prvá,boli aj pred ňou odvážlivci!..a nič sa nestalo...a ako to tak vidím, ani sa nestane...
Jasné,že sa nič nestane,väčšinu v parlamente majú Tvoji.Takže niečo sa stane,len ked oni budú chcieť.No a kedže sú to len hovorcovia,tak chcú to,čo im napíslai a rozkázali šefovia.
A aby si rovno nezačala s Miklošom,tak on bol hovorcom tiež...

..moji?..jááj, keby tam boli všetci moji, alebo aspoň takí, ako ja spolovice!..predčasom tam boli "ich"..a nič!..predpredtým tiež "oných"..lebo na chybe je vždy ten, kto je pri koryte,lebo má väčšiu moc, ako ten "ich"..škoda sortírovať na moji, tvoji, ich...akoby si nevedela, ako sa vykrikovalo za minulej vlády, komu sa čo nepáčilo...
..ja som len zvedavá, čochvíľa budú nové voľby, referencie všetci poznáme, aj návrh na prezidenta je už tu,aký bič plesne a na koho...
srska
16.09.13,19:19