misoft
19.06.13,17:41
No na metlu mi nik nedá.....
lujza.j
19.06.13,15:46
http://tvnoviny.sk/sekcia/soubiz/archiv/navrhari-dolce-a-gabbana-idu-do-vazenia.html
....do čerta,co budem teraz nosit..... :-))))))...tolke neštestí....
misoft
19.06.13,15:51
Žeby zo sekáča :D:D:D
lujza.j
19.06.13,16:04
Žeby zo sekáča :D:D:D
Nemam problem....rada tak skocim a ked dobre nakupim...tak tesim....silno
avalik
19.06.13,16:17
Len tak na okraj - neviem, ako to niektorí myslia s triedením tém. Ale toto, čo tu pozerám, už ani normálne nie je. Niekto zadá otázku o dreve a farbách na drevo a je pridelená do "Nová Porada" a "Porada (o stránke)". Tak isto otázka výlučne účtovnícka je opäť capnutá tam, kam nepatrí.
To už sú niektorí tak leniví, aby si pri zadávaní otázky naťukali tie správne "chlieviky"?

Ja - z "titulu mne danému" :D - potom tie zatriedenia, ktoré nemajú absolútne nič spoločné s otázkou len vyhadzujem.

Ked nemas v case pisania otazky/debaty prehladny jednoduchy zoznam rubrik, z ktorych si mozes vybrat, tak sa tazko hlada nazov tej spravnej - hlavne ludia, co sa tu nevyznaju a boja sa klikat kade tade na stranke ... a potom len vidime ako funguje automat ... staci ze je zadane TV a automaticky zaradi pod televizor, aj ked je kontext o telesnej vychove :)
misoft
19.06.13,17:18
Ked nemas v case pisania otazky/debaty prehladny jednoduchy zoznam rubrik, z ktorych si mozes vybrat, tak sa tazko hlada nazov tej spravnej - hlavne ludia, co sa tu nevyznaju a boja sa klikat kade tade na stranke ... a potom len vidime ako funguje automat ... staci ze je zadane TV a automaticky zaradi pod televizor, aj ked je kontext o telesnej vychove :)
Prvé "zadelenie" je základné, dá sa potom pridávať - žiaľ, je tam asi nastavené nejaké defaultné a keď nik neurčí - capne to nastavené (a mám dojem, že je to Nová Porada). Automat je dobrá vec, ale nie "inteligentná" :D

No čo, budem sem-tam "robiť" korepetítora.
buchač
19.06.13,17:22
Prvé "zadelenie" je základné, dá sa potom pridávať - žiaľ, je tam asi nastavené nejaké defaultné a keď nik neurčí - capne to nastavené (a mám dojem, že je to Nová Porada). Automat je dobrá vec, ale nie "inteligentná" :D

No čo, budem sem-tam "robiť" korepetítora.
Ja sa už ani nepozastavujem nad tým...
Vyjadrím sa a capnú mi neužitočné .....alebo iné ohodnotenie ...
lujza.j
19.06.13,18:00
http://3.bp.blogspot.com/-JDs8_oQJ1kc/UCqJJdyl3WI/AAAAAAAAK5I/8F70s4-8txc/s1600/Page_1.jpg
posielam pivko.....
lujza.j
19.06.13,18:14
tie mini príspevky sa nezobrazujú?
avalik
19.06.13,18:19
Ked nemas v case pisania otazky/debaty prehladny jednoduchy zoznam rubrik, z ktorych si mozes vybrat, tak sa tazko hlada nazov tej spravnej - hlavne ludia, co sa tu nevyznaju a boja sa klikat kade tade na stranke ... a potom len vidime ako funguje automat ... staci ze je zadane TV a automaticky zaradi pod televizor, aj ked je kontext o telesnej vychove :)
Prvé "zadelenie" je základné, dá sa potom pridávať - žiaľ, je tam asi nastavené nejaké defaultné a keď nik neurčí - capne to nastavené (a mám dojem, že je to Nová Porada). Automat je dobrá vec, ale nie "inteligentná" :D

No čo, budem sem-tam "robiť" korepetítora.

hlavnu rubriku vybera zadavatel ... dalsie rubriky vyskakuju pri pisani textu automaticky akonahle sa zjavi klucove slovo priradene k nazvu rubriky

ja som korepeticie vzdala - dosla som k nazoru, tieto kontextove chyby by sa mali vychytat a opravit a nie sa spoliehat na to, ze ich VIP poradaci opravia
avalik
19.06.13,18:19
tie mini príspevky sa nezobrazujú?

myslis komentare?
pmajap
19.06.13,18:20
Tak som sa prepchala jahôd, že tri dni som v záhrade do nich nevošla a dnes som ich musela obrať a do rána ich budem meniť na džemy,kompóty, nanuky..., no nevedela som ich všetky pojesť:mad:
lujza.j
19.06.13,18:22
tie mini príspevky sa nezobrazujú?

myslis komentare?
ano
avalik
19.06.13,18:27
tie mini príspevky sa nezobrazujú?

myslis komentare?
ano

komentare su len v otazkach, v debatach nie
zase v debatach mozes citovat, v otazkach nie :)
lujza.j
19.06.13,18:39
tie mini príspevky sa nezobrazujú?

myslis komentare?
ano

komentare su len v otazkach, v debatach nie
zase v debatach mozes citovat, v otazkach nie :)
ale väčšinou sa zobrazuje všetko..nevadí...
avalik
19.06.13,18:41
tie mini príspevky sa nezobrazujú?

myslis komentare?
ano

komentare su len v otazkach, v debatach nie
zase v debatach mozes citovat, v otazkach nie :)
ale väčšinou sa zobrazuje všetko..nevadí...

nachapem co vsetko sa zobrazuje?
lujza.j
19.06.13,18:49
tie mini príspevky sa nezobrazujú?

myslis komentare?
ano

komentare su len v otazkach, v debatach nie
zase v debatach mozes citovat, v otazkach nie :)
ale väčšinou sa zobrazuje všetko..nevadí...

nachapem co vsetko sa zobrazuje?
no prispela som niekde a môj ako keby nebol započítaný a ukazuje ako posledný ten predchádzajúci ...teda ten predo mnou ...
avalik
19.06.13,19:00
tie mini príspevky sa nezobrazujú?

myslis komentare?
ano

komentare su len v otazkach, v debatach nie
zase v debatach mozes citovat, v otazkach nie :)
ale väčšinou sa zobrazuje všetko..nevadí...

nachapem co vsetko sa zobrazuje?
no prispela som niekde a môj ako keby nebol započítaný a ukazuje ako posledný ten predchádzajúci ...teda ten predo mnou ...
komentare sa zbaluju ... musis kliknut na tusim pocet komentarov ci ako to tam je napisane ... a rozbalia sa ti vsetky
arizona
19.06.13,20:02
13 okien a 13-toro dveri otvorench dokoran,v strede domu pusteny ventilator,ale dusno furt jak v saune :mad::mee:
Snad sa to do rana trochu ochladi, hmmm
kukučka
19.06.13,20:21
Koľko komárov pristálo? :---
srska
19.06.13,20:26
13 okien a 13-toro dveri otvorench dokoran,v strede domu pusteny ventilator,ale dusno furt jak v saune :mad::mee:
Snad sa to do rana trochu ochladi, hmmm
trochu áno. my máme byt juh+západ . bez klímy by sme skapali
arizona
19.06.13,20:38
Koľko komárov pristálo? :---
Ani jeden, nastastie. Otvorene su iba okna so sietkami...
korela
20.06.13,01:06
O 3.00 23 st., o 4.00 23 st.
sito
20.06.13,05:04
:eek: A to čo? Čo sa to tu stáva?! Že, ani káva sa nepodáva ... :mad:

:);)
pmajap
20.06.13,06:05
lujza.j
20.06.13,06:12
tie mini príspevky sa nezobrazujú?

myslis komentare?
ano

komentare su len v otazkach, v debatach nie
zase v debatach mozes citovat, v otazkach nie :)
ale väčšinou sa zobrazuje všetko..nevadí...

nachapem co vsetko sa zobrazuje?
no prispela som niekde a môj ako keby nebol započítaný a ukazuje ako posledný ten predchádzajúci ...teda ten predo mnou ...
komentare sa zbaluju ... musis kliknut na tusim pocet komentarov ci ako to tam je napisane ... a rozbalia sa ti vsetky
Toto ja viem,ale ked je tema zabalena este nerozkliknuta...ako posledny prispevok nie je moj...
Žabinka
20.06.13,06:54
Krásny teplučký dník prajem všetkým vám...:D
http://3.bp.blogspot.com/_qOr3qTOq99g/TJ0smBg3mGI/AAAAAAAABYc/1HYfuH9GnoI/s200/hotsunshine.gif
wagner
20.06.13,12:00
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/284384-prezident-si-nechava-zhotovovat-knihy-o-sebe-plati-to-jeho-kancelaria
Iba neviem prečo majú platiť daňový poplatníci jeho .....:eek: Nech si ich dá vytlačiť na vlastné náklady. Aj tak to nikto nikdy čítať nebude, ako keby tých jeho múdrostí nebolo dosť:confused:
lujza.j
20.06.13,12:54
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/284384-prezident-si-nechava-zhotovovat-knihy-o-sebe-plati-to-jeho-kancelaria
Iba neviem prečo majú platiť daňový poplatníci jeho .....:eek: Nech si ich dá vytlačiť na vlastné náklady. Aj tak to nikto nikdy čítať nebude, ako keby tých jeho múdrostí nebolo dosť:confused:
Rozdava ako prezenty.. :-O....takze vlastne obcania....
wagner
20.06.13,12:58
http://www.topky.sk/cl/100535/1353212/Vznika-novy-politicky-subjekt-s-nazvom-Priama-demokracia a idú zrušiť všetky druhy dôchodkov a podpôr :confused: si myslia že dôchodcovia sa pôjdu pásť?:eek: Načo sme potom odvádzali na dôchodkové poistenie?:confused: Debili - kde žijú? Žasnem nad ich názorom. A vraj sú tam samí vzdelaní ľudia :eek:
bettylou
20.06.13,14:09
http://tvnoviny.sk/sekcia/soubiz/archiv/navrhari-dolce-a-gabbana-idu-do-vazenia.html
....do čerta,co budem teraz nosit..... :-))))))...tolke neštestí....

ta uniformu , ne?
lujza.j
20.06.13,14:16
http://tvnoviny.sk/sekcia/soubiz/archiv/navrhari-dolce-a-gabbana-idu-do-vazenia.html
....do čerta,co budem teraz nosit..... :-))))))...tolke neštestí....

ta uniformu , ne?
Vytiahnem s pivnice:-)))....uz teraz nechodim v "kroji"....
bettylou
20.06.13,14:20
"D
lujza.j
20.06.13,14:23
http://www.topky.sk/cl/100535/1353212/Vznika-novy-politicky-subjekt-s-nazvom-Priama-demokracia a idú zrušiť všetky druhy dôchodkov a podpôr :confused: si myslia že dôchodcovia sa pôjdu pásť?:eek: Načo sme potom odvádzali na dôchodkové poistenie?:confused: Debili - kde žijú? Žasnem nad ich názorom. A vraj sú tam samí vzdelaní ľudia :eek:
.....piju,alebo fetuju..... Ko*oti....s tychto chorych hlav co lezie.....
julysak
20.06.13,14:29
13 okien a 13-toro dveri otvorench dokoran,v strede domu pusteny ventilator,ale dusno furt jak v saune :mad::mee:
Snad sa to do rana trochu ochladi, hmmm
Vydýšššššššššššššššš

A pritom stačilo otvoriť dvojo dverí :
- na chladničke
- na mrazničke :D :D
Žabinka
20.06.13,14:36
13 okien a 13-toro dveri otvorench dokoran,v strede domu pusteny ventilator,ale dusno furt jak v saune :mad::mee:
Snad sa to do rana trochu ochladi, hmmm
Vydýšššššššššššššššš

A pritom stačilo otvoriť dvojo dverí :
- na chladničke
- na mrazničke :D :D
Pripomenul si mi náš prvý pobyt v Grécku pred piatimi rokmi.. Boli veľké horúčavy, a teta domáca nemala klimatizáciu v domčekoch, tak napriek tomu, že mi to bolo proti srsti z hľadiska plytvania, museli sme sa v noci schlaďovať pri otvorenej chladničke, ktorá išla naplno.. Inak by sa vôbec nedalo spať.. Asi sme neboli jediní, a asi sa to prejavilo aj na spotrebe, lebo o rok nás už privítala novučká klimatizácia.. :D
lujza.j
20.06.13,14:38
misoft
20.06.13,15:06
.....piju,alebo fetuju..... Ko*oti....s tychto chorych hlav co lezie.....
No veľmi pochybujem, že majú hlavy. A ak áno (možno sa to gebuliam podobá), tak tam ani tie piliny nemajú (možno nejaké vákuum).
Tweety
20.06.13,15:21
julysak
20.06.13,15:44
13 okien a 13-toro dveri otvorench dokoran,v strede domu pusteny ventilator,ale dusno furt jak v saune :mad::mee:
Snad sa to do rana trochu ochladi, hmmm
Vydýšššššššššššššššš

A pritom stačilo otvoriť dvojo dverí :
- na chladničke
- na mrazničke :D :D
Pripomenul si mi náš prvý pobyt v Grécku pred piatimi rokmi.. Boli veľké horúčavy, a teta domáca nemala klimatizáciu v domčekoch, tak napriek tomu, že mi to bolo proti srsti z hľadiska plytvania, museli sme sa v noci schlaďovať pri otvorenej chladničke, ktorá išla naplno.. Inak by sa vôbec nedalo spať.. Asi sme neboli jediní, a asi sa to prejavilo aj na spotrebe, lebo o rok nás už privítala novučká klimatizácia.. :D

Na Zakyntose síce bola klíma
aj vychladila
ale po jej vypnutí sa tam zas do hodiny rozhicovalo
(kvôlivá dani nemali dokončenú strechu = nad nami rozpálený betón / naše trubky so studenou :D vodou )
trisestri
20.06.13,17:31
je zabavne sledovat ako sa ,,samozvany geniovia,, dokazu prezradit-cloveka potesi ked darebakom stupi na otlak
willma
20.06.13,17:41
a zas je nás o jedno mača viac, to druhé, bude až budúci týždeň - dnes zdúchlo a nepodarilo sa ho prilákať
lujza.j
20.06.13,17:57
Týmto poriadne pripieklo hlavičku makovičku a možno nielen tú:
http://www.cas.sk/clanok/253648/sex-v-meste-po-cesky-parik-si-to-bez-hanby-rozdal-na-streche-ludia-len-cumeli.html
....ako to asi "predýchal" ten čo ich fotil:D
lujza.j
20.06.13,18:06
v "mojom" seriáli ďalší gay ....:mad:
srska
20.06.13,19:30
najlepšia cover verzia pesničky proud mary (tina turner) :D

https://www.youtube.com/watch?v=smhC8_W6OV8

2 v 1 tina & ike
arizona
20.06.13,20:31
a zas je nás o jedno mača viac, to druhé, bude až budúci týždeň - dnes zdúchlo a nepodarilo sa ho prilákať
Wilmus, to hned novonadobudnute maciatko pustas von?

Maciatko po prineseni do noveho domova by malo byt aspon tyzden zatvorene v dome,alebo po par dnoch vencit iba pod dozorom.
Ono nie ze utecie,ale zabludi,lebo este nepozna pachy noveho domova. Az po par dnoch uz pozna svoje okolie ,ma ho oznackovane,pozna hlasy novych majitelov a vie sa vratit.
Žabinka
21.06.13,06:33
V našom areále sa začalo pohybovať malinké mačiatko.. Neviem prečo sa mu zapáčilo u nás.. Najprv sa zabývalo v motore Peugeotu, odtiaľ sme ho vydurili, tak si našlo miesto v Jette, a nakoniec prebehlo do motora Passata.. Je to proste fajnšmeker..:D Auto sme odtlačili do dielne, nech ho nezrazí dáke auto, mechanik sa ho pol hodinu pokúšal odtiaľ vybrať, ale dlho sa bránilo mačiatko.. Nakoniec sa to podarilo, mačiatko dostalo mliečko, a dali sme ho do veľkej krabice, nech sa ukľudní. To bolo v stredu. Včera ráno bola zabezpečená krabica prázdna, mačiatko niekde mravčalo, nakoniec sme ho zase našli v Passate.. Keď sa ho podarilo vybrať, muž ho večer odniesol k neďalekým rodinným domom. A dnes ráno si mačiatko zase mravčí v motore Peugeotu.. Čo s ním, poraďte.
Helik3
21.06.13,07:06
:D
zážitok z dnešného dňa: bolo 4:25 a.m., keď tu zrazu niekde v susedstve počujem zvuk krovinorezu !
BXLmiami
21.06.13,07:07
No to vieš,spl,dnes veľa ľudí nespalo včetne mna.
willma
21.06.13,07:22
a zas je nás o jedno mača viac, to druhé, bude až budúci týždeň - dnes zdúchlo a nepodarilo sa ho prilákať
Wilmus, to hned novonadobudnute maciatko pustas von?

Maciatko po prineseni do noveho domova by malo byt aspon tyzden zatvorene v dome,alebo po par dnoch vencit iba pod dozorom.
Ono nie ze utecie,ale zabludi,lebo este nepozna pachy noveho domova. Az po par dnoch uz pozna svoje okolie ,ma ho oznackovane,pozna hlasy novych majitelov a vie sa vratit.
teraz drochní pod kríčkom, pri dverách a plných miskách, cez noc robilo radosť v izbe mojej mladej :), držíme to stále na očiach - ale v tomto teple sa ani tomu mačaťu nechce moc hýbať :). To utieklo druhé z tých čo sme mali zobrať a ešte u pôvodných majiteľov - prídem pre neho budúci týždeň - teda ak sa nevydesilo nadobro - ale dúfam, že nie. To ktoré som prevzala je momentálne u dcéry v izbe a zalezené pod posteľou - v zásuvnom perinaku :D
trisestri
21.06.13,07:38
dobry vylet v Trnave,dal som viac na tringeltoch ako som planoval,ale ked nie casto byva clovek milo prekvapeny z personalu.
trisestri
21.06.13,07:41
Týmto poriadne pripieklo hlavičku makovičku a možno nielen tú:
http://www.cas.sk/clanok/253648/sex-v-meste-po-cesky-parik-si-to-bez-hanby-rozdal-na-streche-ludia-len-cumeli.html
mozno skor hormony,zahoreli neodolatenou tuzbou.
buchač
21.06.13,07:43
:D
zážitok z dnešného dňa: bolo 4:25 a.m., keď tu zrazu niekde v susedstve počujem zvuk krovinorezu !
ZABIL by som toho paka .......

Na druhej strane , večer okolo 21,00 sa tiež niekto realizoval ...no vždy prijateľnejší čas , ako ten ranný ......
promont maja
21.06.13,07:58
willma
21.06.13,08:00
V našom areále sa začalo pohybovať malinké mačiatko.. Neviem prečo sa mu zapáčilo u nás.. Najprv sa zabývalo v motore Peugeotu, odtiaľ sme ho vydurili, tak si našlo miesto v Jette, a nakoniec prebehlo do motora Passata.. Je to proste fajnšmeker..:D Auto sme odtlačili do dielne, nech ho nezrazí dáke auto, mechanik sa ho pol hodinu pokúšal odtiaľ vybrať, ale dlho sa bránilo mačiatko.. Nakoniec sa to podarilo, mačiatko dostalo mliečko, a dali sme ho do veľkej krabice, nech sa ukľudní. To bolo v stredu. Včera ráno bola zabezpečená krabica prázdna, mačiatko niekde mravčalo, nakoniec sme ho zase našli v Passate.. Keď sa ho podarilo vybrať, muž ho večer odniesol k neďalekým rodinným domom. A dnes ráno si mačiatko zase mravčí v motore Peugeotu.. Čo s ním, poraďte.
Vyberte motor a dajte na vhodné miesto :D
arizona
21.06.13,08:01
V našom areále sa začalo pohybovať malinké mačiatko.. Neviem prečo sa mu zapáčilo u nás.. Najprv sa zabývalo v motore Peugeotu, odtiaľ sme ho vydurili, tak si našlo miesto v Jette, a nakoniec prebehlo do motora Passata.. Je to proste fajnšmeker..:D Auto sme odtlačili do dielne, nech ho nezrazí dáke auto, mechanik sa ho pol hodinu pokúšal odtiaľ vybrať, ale dlho sa bránilo mačiatko.. Nakoniec sa to podarilo, mačiatko dostalo mliečko, a dali sme ho do veľkej krabice, nech sa ukľudní. To bolo v stredu. Včera ráno bola zabezpečená krabica prázdna, mačiatko niekde mravčalo, nakoniec sme ho zase našli v Passate.. Keď sa ho podarilo vybrať, muž ho večer odniesol k neďalekým rodinným domom. A dnes ráno si mačiatko zase mravčí v motore Peugeotu.. Čo s ním, poraďte.
Toto je ten lepsi pripad,ked ste ho nasli.
Mne sa stalo,pred mnohymi rokmi nieco hroznejsie. Byvali sme na sidlisku, tam si asi macky chodili v zime ohriat kozusky do motora a v lete neviem preco./teraz uz viem, vtedy nie/
V lete,horucavy jak blazon.Mne zo dna na den viac smrdelo nieco v aute. Kontrolovala som auto zvnutra,aj kufor, ci nieco z nakupu nevypadlo a nezacalo hnit. Nic som nenasla.
Uz pomaly muchy okolo auta zacali lietat,vystrojila som muza,nech ide pozriet, co to tam moze tak hnusne zapachat.
Nasiel uz len zbytky macky v motori,trvalo pekne dlho pokym motor vycistil a zbavili sme sa zapachu.
Odvtedy,vzdy pred nasadnutim do auta,sme pobuchali po kapote...ze,keby nahodou...
Ak nas niekto sledoval z okna,asi si myslel, ze sme sibnuti :-D
lujza.j
21.06.13,08:05
http://m.topky.sk/cl/10/1353282/Nechutne-vymysly-tinedzerov-z-osady--Zlateho-retrievera-a-cuvaca-stiahli-z-koze-a-zjedli-

A potom sa ma tu niekto opyta ci kastujem aj ludi.....ano cigosov nemusim.....nemam slov
buchač
21.06.13,08:07
http://m.topky.sk/cl/10/1353282/Nechutne-vymysly-tinedzerov-z-osady--Zlateho-retrievera-a-cuvaca-stiahli-z-koze-a-zjedli-

A potom sa ma tu niekto opyta ci kastujem aj ludi.....ano cigosov nemusim.....nemam slov
....a čo ????
AJ s kožou a chlpami mali spráskať ????
Žabinka
21.06.13,08:07
Cestou do práce sme mali komický zážitok. Pri našej firme sa stavia veľká križovatka, často tu sú veľké zápchy, tak pri semaforoch bývajú policajti, ktorí riadia križovatku, keď je to potrebné. Takže sme išli do práce, muž ako pravý neporiadny vodič za jazdy telefonoval. Zastavili sme pri semafore, vravím mu -policajti.. Volal ďalej. Všetci traja sa začali naňho dívať v nemom údive -asi takto :eek:, jeden podišiel k autu, rozhodil rukami a usmial sa. Mne to prišlo náramne smiešne, tie ich nechápavé tváre, ako si to môže vodič dovoliť..a pred nimi.. Nakoniec sme sa im v aute uklonili, naskočila zelená, a pokračovali sme ďalej.. Asi mali páni policajti dobrý deň..
Žabinka
21.06.13,08:09
V našom areále sa začalo pohybovať malinké mačiatko.. Neviem prečo sa mu zapáčilo u nás.. Najprv sa zabývalo v motore Peugeotu, odtiaľ sme ho vydurili, tak si našlo miesto v Jette, a nakoniec prebehlo do motora Passata.. Je to proste fajnšmeker..:D Auto sme odtlačili do dielne, nech ho nezrazí dáke auto, mechanik sa ho pol hodinu pokúšal odtiaľ vybrať, ale dlho sa bránilo mačiatko.. Nakoniec sa to podarilo, mačiatko dostalo mliečko, a dali sme ho do veľkej krabice, nech sa ukľudní. To bolo v stredu. Včera ráno bola zabezpečená krabica prázdna, mačiatko niekde mravčalo, nakoniec sme ho zase našli v Passate.. Keď sa ho podarilo vybrať, muž ho večer odniesol k neďalekým rodinným domom. A dnes ráno si mačiatko zase mravčí v motore Peugeotu.. Čo s ním, poraďte.
Vyberte motor a dajte na vhodné miesto :D
To by sme museli povyberať motory zo všetkých áut..:D Ja sa len bojím, pod tou kapotou je hrozne horúco, a bez vody.. Má síce misku pri kolese, ale je chúďatko vyplašené.. A už dlho nebolo vidno starú mačku..
Žabinka
21.06.13,08:21
V našom areále sa začalo pohybovať malinké mačiatko.. Neviem prečo sa mu zapáčilo u nás.. Najprv sa zabývalo v motore Peugeotu, odtiaľ sme ho vydurili, tak si našlo miesto v Jette, a nakoniec prebehlo do motora Passata.. Je to proste fajnšmeker..:D Auto sme odtlačili do dielne, nech ho nezrazí dáke auto, mechanik sa ho pol hodinu pokúšal odtiaľ vybrať, ale dlho sa bránilo mačiatko.. Nakoniec sa to podarilo, mačiatko dostalo mliečko, a dali sme ho do veľkej krabice, nech sa ukľudní. To bolo v stredu. Včera ráno bola zabezpečená krabica prázdna, mačiatko niekde mravčalo, nakoniec sme ho zase našli v Passate.. Keď sa ho podarilo vybrať, muž ho večer odniesol k neďalekým rodinným domom. A dnes ráno si mačiatko zase mravčí v motore Peugeotu.. Čo s ním, poraďte.
Toto je ten lepsi pripad,ked ste ho nasli.
Mne sa stalo,pred mnohymi rokmi nieco hroznejsie. Byvali sme na sidlisku, tam si asi macky chodili v zime ohriat kozusky do motora a v lete neviem preco./teraz uz viem, vtedy nie/
V lete,horucavy jak blazon.Mne zo dna na den viac smrdelo nieco v aute. Kontrolovala som auto zvnutra,aj kufor, ci nieco z nakupu nevypadlo a nezacalo hnit. Nic som nenasla.
Uz pomaly muchy okolo auta zacali lietat,vystrojila som muza,nech ide pozriet, co to tam moze tak hnusne zapachat.
Nasiel uz len zbytky macky v motori,trvalo pekne dlho pokym motor vycistil a zbavili sme sa zapachu.
Odvtedy,vzdy pred nasadnutim do auta,sme pobuchali po kapote...ze,keby nahodou...
Ak nas niekto sledoval z okna,asi si myslel, ze sme sibnuti :-D
Bojím sa toho, že mechanik naštartuje auto, a mačičke ublíži.. Ona sa neozve, keď pobúcha po kapote, ozve sa len keď jej ja zamraučím..:D Keď sme ju hľadali, tak som musela vyzerať ako debil, chodila som okolo áut, a mraučala :D Ale zaujímavé, že sa ozve len mne..
lujza.j
21.06.13,09:08
http://m.topky.sk/cl/10/1353282/Nechutne-vymysly-tinedzerov-z-osady--Zlateho-retrievera-a-cuvaca-stiahli-z-koze-a-zjedli-

A potom sa ma tu niekto opyta ci kastujem aj ludi.....ano cigosov nemusim.....nemam slov
....a čo ????
AJ s kožou a chlpami mali spráskať ????
Buchačiskooo.....nessssštvi maa....
evuš
21.06.13,09:10
Žabinka - si jej sympatická .... Čo tak vziať ju domov a podarovať dcére za sólo dvoječku a nie trojku ??? ;):---
Žabinka
21.06.13,09:11
Žabinka - si jej sympatická .... Čo tak vziať ju domov a podarovať dcére za sólo dvoječku a nie trojku ???
Tak to by nemdopadlo dobre, naša psica by ju zjedla...
evuš
21.06.13,09:39
...hm, to je škoda, že nemôžeš kvôli fenke...ale evidentne na Teba reaguje...
Žabinka
21.06.13,09:45
Maćiatko má pod autom misku s vodou, dáke piškóty- neviem, či také malé už je piškóty.. Problém je, že nejde vytiahnuť, lebo je také malé, že ho vôbec nevidno, kde sa strčilo.. Možno cez víkend, keď tu bude väčší kľud, vylezie aj samo, lebo cez týždeň je tu rušno.. Našťastie si teraz vybralo auto, ktoré je momentálne nepojazdné..
arizona
21.06.13,10:28
Maćiatko má pod autom misku s vodou, dáke piškóty- neviem, či také malé už je piškóty.. Problém je, že nejde vytiahnuť, lebo je také malé, že ho vôbec nevidno, kde sa strčilo.. Možno cez víkend, keď tu bude väčší kľud, vylezie aj samo, lebo cez týždeň je tu rušno.. Našťastie si teraz vybralo auto, ktoré je momentálne nepojazdné..
Neviem, ci maciatkam chutia piskotky,ale skus kupit granule pre male maciatka,predavaju aj male balenia.Alebo nadrobnucko posekat nejaky kusok salamy,alebo maska,to jej zavonia.

Skuste jej urobit nejaky pelech z kartonu,alebo bednicky dalej od aut,dajte jej tam jedlo aj vodu,mozno si zvykne.Vzdy lepsie,ako pod autom,alebo v motori, to je nebezpecne.
Tozvie, co sa stalo s maminou,asi je este malinka a bez mamy sa boji.Myslis, ze je uz dost velka,ze zvladne papat aj sama nieco ine,ako mlieko od mamy?
Žabinka
21.06.13,10:38
Maćiatko má pod autom misku s vodou, dáke piškóty- neviem, či také malé už je piškóty.. Problém je, že nejde vytiahnuť, lebo je také malé, že ho vôbec nevidno, kde sa strčilo.. Možno cez víkend, keď tu bude väčší kľud, vylezie aj samo, lebo cez týždeň je tu rušno.. Našťastie si teraz vybralo auto, ktoré je momentálne nepojazdné..
Neviem, ci maciatkam chutia piskotky,ale skus kupit granule pre male maciatka,predavaju aj male balenia.Alebo nadrobnucko posekat nejaky kusok salamy,alebo maska,to jej zavonia.

Skuste jej urobit nejaky pelech z kartonu,alebo bednicky dalej od aut,dajte jej tam jedlo aj vodu,mozno si zvykne.Vzdy lepsie,ako pod autom,alebo v motori, to je nebezpecne.
Tozvie, co sa stalo s maminou,asi je este malinka a bez mamy sa boji.Myslis, ze je uz dost velka,ze zvladne papat aj sama nieco ine,ako mlieko od mamy?
To mačiatko nemá ani 15 cm, mechanik má od neho väčšiu ruku, takže tam, kde sa mačiatko strčilo, sa on nedostane.. Krabicu s dekou má nachystanú, ale je určite vystrašené, zúfalo mňauká, keď sa mu ozvem.. Na víkend auto pretlačíme do garáže, je tam menej teplo, možno vylezie aj samo, keď sa mu bude zdať, že je tam viac kľudu..
lujza.j
21.06.13,10:48
...hm, to je škoda, že nemôžeš kvôli fenke...ale evidentne na Teba reaguje...
Veru skoda...za mnou by urcite nie..... ja macky nemusim,verim ze to vycitia......citi z teba asi mačkovitosť....:-))).....nechces ani skusit....
Žabinka
21.06.13,10:56
...hm, to je škoda, že nemôžeš kvôli fenke...ale evidentne na Teba reaguje...
Veru skoda...za mnou by urcite nie..... ja macky nemusim,verim ze to vycitia......citi z teba asi mačkovitosť....:-))).....nechces ani skusit....
tak ja tiež nie som mačková, ja radšej psíka.. naša psica je zlá aj na psov, nemá rada spoločnosť psov, ak tak len veľkých, na chalupe keď vidí mačku, ide ju rozdrapiť..
evuš
21.06.13,11:02
Ja mačky tiež "nemusím", ale je mi ľúto takýchto zatúľancov....náš Benny /westík/ mal tiež problém napr. s činčilou /triasol sa ako osika, len zamaškrtiť :D/. ..no zvykol si teraz i na zakrpateného králika - musel :D
lujza.j
21.06.13,11:42
No moj Bruno I.,sa lubkal s morcatom....cice sme nemali vyskusane.....ale tento oplasenec mi ide ruku vytrhnut aj za drozda,holuba a ine ftaky...
arizona
21.06.13,12:00
Ani ta nasa hafin moc macky nemusela...ale zvykla si.
Tomuto malemu nebojacnemu macatu zabilo maminu auto. Tak sa rozhodla,ze si najde novu maminu.:---
Nasej pitbulici sa to najprv moc nepozdavalo,ale nakoniec si ju ta mala vtierka ziskala. A stala sa z nich nerozlucitelna dvojica. Vsetko robili spolu,mala cica opakovala vsetko po psovi,vzdy sustavne spolu jedli,pili,spali v bude,uz sme len cakali, kedy zacne aj stekat :D
kopretinka
21.06.13,12:04
Ani ta nasa hafin moc macky nemusela...ale zvykla si.
Tomuto malemu nebojacnemu macatu zabilo maminu auto. Tak sa rozhodla,ze si najde novu maminu.:---
Nasej pitbulici sa to najprv moc nepozdavalo,ale nakoniec si ju ta mala vtierka ziskala. A stala sa z nich nerozlucitelna dvojica. Vsetko robili spolu,mala cica opakovala vsetko po psovi,vzdy sustavne spolu jedli,pili,spali v bude,uz sme len cakali, kedy zacne aj stekat :D
jéééééééj,to je jaké zlaté :)
willma
21.06.13,13:17
niekedy nás zvieratá dokážu riadne prekvapiť
lujza.j
21.06.13,14:13
Ani ta nasa hafin moc macky nemusela...ale zvykla si.
Tomuto malemu nebojacnemu macatu zabilo maminu auto.
takže adoptívna mama....zaujímavá dvojka....:)
Jang111111
21.06.13,15:12
Dnes na mňa trúbil na križovatke nejaký nervózny človek, tak ma to rozčúlilo...ale potom som sa ukľudnil s tým, že sa mu to raz vráti, každý takýto človek raz narazí na podobného... :-))))
lujza.j
21.06.13,18:15
strašne som nasrrr...., neviem si nájsť letné šaty.....viem, že som ich mala v ruke...ale neviem kde sú....jedine že by som ich vyhodila :eek:omylom.....drbne ma:mad:
srska
21.06.13,19:15
strašne som nasrrr...., neviem si nájsť letné šaty.....viem, že som ich mala v ruke...ale neviem kde sú....jedine že by som ich vyhodila :eek:omylom.....drbne ma:mad:nemáš skladové karty? vieš ako je to v ikei - kukni B16/52 :D
lujza.j
21.06.13,19:23
strašne som nasrrr...., neviem si nájsť letné šaty.....viem, že som ich mala v ruke...ale neviem kde sú....jedine že by som ich vyhodila :eek:omylom.....drbne ma:mad:nemáš skladové karty? vieš ako je to v ikei - kukni B16/52 :D
niee....nemám, hlavne že som ich mala v ruke pekne poskladané...a teraz nikde....a už mám pocit, že nemajú kde byt...síce budúci týždeň to vyzerá na čižmy...
wagner
21.06.13,19:32
[QUOTE="lujza
niee....nemám, hlavne že som ich mala v ruke pekne poskladané...a teraz nikde....a už mám pocit, že nemajú kde byt...síce budúci týždeň to vyzerá na čižmy...[/QUOTE]
Porozmýšľaj, čo si so šatami mala v ruke a kde si sa pohybovala. Ani nevieš, kde si ich s čím mohla odložiť. To sa stáva, že šaty dáš do chladničky a hrniec do skrine. Uvažuj takýmto smerom.Možno niečo podobné si spravila aj Ty. To chce kľud.http://www.celysvet.cz/skin/smile/s1229.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)
lujza.j
21.06.13,19:38
" target="_blank" title="http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)">http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)[/QUOTE]
ved hej..takto nejak sa snažím....finančná strata nie je velká boli so cekáču, ale velmi velmi fajné kúsky....stvorené na tento skap stav...
wagner
21.06.13,19:44
[QUOTE="lujza.
ved hej..takto nejak sa snažím....finančná strata nie je velká boli so cekáču, ale velmi velmi fajné kúsky....stvorené na tento skap stav...[/QUOTE]
Zajtra vydržíš, v nedeľu už má pršať a v pondelok sa ochladí. Zatiaľ ich nájdeš, neboj. http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12040.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)
lujza.j
21.06.13,19:45
" target="_blank" title="http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)">http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)[/QUOTE]
ak nie...musím behnúť dokúpiť:D
kukučka
21.06.13,19:51
Nešlohla ti ich mladá? :---
lujza.j
21.06.13,19:52
Nešlohla ti ich mladá? :---
ne ne:D
kukučka
21.06.13,20:04
lujza.j
21.06.13,20:11
Lui, tvoja značka
http://revue.idnes.cz/polonaha-party-prilakala-znovu-stovky-cechu-f3q-/zajimavosti.aspx?c=A130621_144019_zajimavosti_nh
ale až taká kácla nie som...:D...neznášam niekde stáť a neznášam davy dokonca na Václaváku je velký a nešla som ani kuk urobit......a som na nich nahnevaná....všetko je OK, ale kvalita ktorá by k tej cene mala byť, je katastrofálna....tak som tak nejak ochladla...bezdôvodne vzniknuté dierky, alebo triko prvý krát na sebe a zrazu v robote jedno prso venku:eek::D...kedy som to v kamennom obch.kúpila idem reklamovať, cez net.....tak mi to jedna šikulka zašila....
Žabinka
22.06.13,05:21
Pred cestou na chalupu mi to nedalo, zastavila som sa vo firme, čo je s mačičkou, lebo včera sa z auta nenápadne stratila.. Pri poslednom aute, kde sa zdržiavala, som jej nechala misku s vodou.. Dnes ráno po mačičke ani stopy, a to som dva krát prešla okolo všetkých áut a mraučala som :D:D, a ticho bolo.. Ale z vody odbudlo.. Možno sa s nami chce skamarátiť, ale sa hanbí..:D, a takto s nami sranduje.. No nič, uvidím, čo bude nové v pondelok.. Krásny víkend vám všetkým prajem.
julysak
22.06.13,05:41
Pred cestou na chalupu mi to nedalo, zastavila som sa vo firme, čo je s mačičkou, lebo včera sa z auta nenápadne stratila.. Pri poslednom aute, kde sa zdržiavala, som jej nechala misku s vodou.. Dnes ráno po mačičke ani stopy, a to som dva krát prešla okolo všetkých áut a mraučala som :D:D, a ticho bolo.. Ale z vody odbudlo.. Možno sa s nami chce skamarátiť, ale sa hanbí..:D, a takto s nami sranduje.. No nič, uvidím, čo bude nové v pondelok.. Krásny víkend vám všetkým prajem.

cica ?
slnko ?
trisestri
22.06.13,11:35
jeden zakomplexovany zalozi 1000 nikov,aj tak kamaratov nenajde-nuz necudujem sa truhlici ktory su neomylne presvedceny o vlastnej genialite by mali hladat skor odbornu pomoc:D:):D obzvlast ked si mylia urazanie vsetkeho okolo seba co ich nevychvaluje z vecnymi argumentami,ale co uz,ked porada im nahradza lekara:D a kontakt z vonkajsim svetom
julysak
22.06.13,12:09
jeden zakomplexovany zalozi 1000 nikov,aj tak kamaratov nenajde-nuz necudujem sa truhlici ktory su neomylne presvedceny o vlastnej genialite by mali hladat skor odbornu pomoc:D:):D obzvlast ked si mylia urazanie vsetkeho okolo seba co ich nevychvaluje z vecnymi argumentami,ale co uz,ked porada im nahradza lekara:D a kontakt z vonkajsim svetom
Zadubený vyhodňar ani len netuší o čo ide

PS
A ešte stále chýba pár desiatok do 1000 :D
Žabinka
22.06.13,12:12
ale chlapci, no tak, nevaďte sa..
lujza.j
22.06.13,12:35
Pred cestou na chalupu mi to nedalo, zastavila som sa vo firme, čo je s mačičkou, lebo včera sa z auta nenápadne stratila.. Pri poslednom aute, kde sa zdržiavala, som jej nechala misku s vodou.. Dnes ráno po mačičke ani stopy, a to som dva krát prešla okolo všetkých áut a mraučala som :D:D, a ticho bolo.. Ale z vody odbudlo.. Možno sa s nami chce skamarátiť, ale sa hanbí..:D, a takto s nami sranduje.. No nič, uvidím, čo bude nové v pondelok.. Krásny víkend vám všetkým prajem.

cica ?
slnko ?
v noci....né:D...že by splnový mesiac pleščal:---
Žabinka
22.06.13,13:26
slnkom sa voda asi neodparila, jednak v noci nesvietilo :D a miska bola v tieni.. tak myslím, že skôr tá cica..
misoft
22.06.13,13:33
ale chlapci, no tak, nevaďte sa..


v noci....né:D...že by splnový mesiac pleščal:---
Zajtra bude pleščať! :D:D:D Ale ich to chytá už v predstihu ;)
pmajap
22.06.13,15:47
:cool: Tu mu nohy trčia už dve hodiny a ništ, len dusno.
lujza.j
22.06.13,16:03
:cool: Tu mu nohy trčia už dve hodiny a ništ, len dusno.
tu to je asi pred dažďom....alebo pred búrkou...sunćo je fuč..mesác ešče nevidím....
pmajap
22.06.13,16:47
dopršalo.....7 kvapiek len hrom sa vybláznil. Tričká nehľadaj zajtra bikiny, možno naposledy v tomto roku:D:)

So šuťáka máme ordináciu, BXL má nočnú
lujza.j
22.06.13,16:54
dopršalo.....7 kvapiek len hrom sa vybláznil. Tričká nehľadaj zajtra bikiny, možno naposledy v tomto roku:D:)
nestraš....tričká nehľadám;), ale štvoro štiat , ale už nemajú kde byť...jedny boli na vešiaku, troje zložené, ale kde som ich dala....:rolleyes:
trisestri
22.06.13,16:58
ale chlapci, no tak, nevaďte sa..

ani nestoji za to vadit sa s nim,nakradol si a aj tak je nestasny a chudak si tu neustale chodi riesit svoje komplexy-bavil som sa na nom teraz neviem ci ho nemam lutovat,jeho spravanie ukazuje ze je to chory,zakomplexovany clovek ktory si nevie uzivat zivota a jedine porada ho drzi pri zivote.:D:confused:
lapejko
22.06.13,17:43
u nás sa zlialo, aj zopár krúpov spadlo ale fajne sa ochladilo a dozrievajúce čerešne pekne umylo...
pmajap
22.06.13,18:06
u nás sa zlialo, aj zopár krúpov spadlo ale fajne sa ochladilo a dozrievajúce čerešne pekne umylo...

..a čo tvoj juniáles, nebodaj doma sedíš a na čerešničky hľadíš
lujza.j
22.06.13,19:07
u nás na sídlisku a túto sezónu pištia po večeroch mladé sovy, čo sú kade tade po stromoch....
terezamaria
22.06.13,19:16
u nás na sídlisku a túto sezónu pištia po večeroch mladé sovy, čo sú kade tade po stromoch....
Aj v dedine, kde býva syn sedia na stromoch, aj 5 na jednom, sú nejaké premnožené.....
srska
22.06.13,19:40
dopršalo.....7 kvapiek len hrom sa vybláznil. Tričká nehľadaj zajtra bikiny, možno naposledy v tomto roku:D:)
nestraš....tričká nehľadám;), ale štvoro štiat , ale už nemajú kde byť...jedny boli na vešiaku, troje zložené, ale kde som ich dala....:rolleyes:

mami hledá šaty (http://uloz.to/live/xS98Yx4/klatovy-mami-hleda-ve-skrini-saty-30-5-2012-mp4)
lujza.j
22.06.13,19:51
dopršalo.....7 kvapiek len hrom sa vybláznil. Tričká nehľadaj zajtra bikiny, možno naposledy v tomto roku:D:)
nestraš....tričká nehľadám;), ale štvoro štiat , ale už nemajú kde byť...jedny boli na vešiaku, troje zložené, ale kde som ich dala....:rolleyes:

mami hledá šaty (http://uloz.to/live/xS98Yx4/klatovy-mami-hleda-ve-skrini-saty-30-5-2012-mp4)
srsković ty si hovädisko:D:D:D
lujza.j
22.06.13,19:56
srska
22.06.13,20:08
pmajap
22.06.13,20:31
julysak
22.06.13,21:44
a čo toto
http://si0.cz/webcafe/crazycafe/media/photos/2013/05/10/22-534813-miss-krys.jpg
vyzerá to nejaká krava
a stará
a hrdzavá
hubatá
23.06.13,05:41
Dobré ránko,
prečo si ja musím dať ku káve niečo sladké a nie napríklad cibuľu, veď držím diétu .......
wirgi
23.06.13,07:12
možno keby si si dala miesto kávy acidko alebo žinčicu , k tomu by ti išla aj cibuľa:D:D
buchač
23.06.13,07:14
a čo toto
http://si0.cz/webcafe/crazycafe/media/photos/2013/05/10/22-534813-miss-krys.jpg
vyzerá to nejaká krava
a stará
a hrdzavá
...slovo " krava " by som zamenil za iný výraz .....
Ale tiež začína na " K " ......
misoft
23.06.13,07:22
lujza.j
23.06.13,07:26
chlapi a čo to je za vóz? moskvič, žiguly...
misoft
23.06.13,07:30
Obyčajný ZAZ - Zaporožskij avtomobiľnij zavód
http://images.wikia.com/gtawiki/images/0/05/ZAZ_968_-_Criminal_Russia.jpg
srska
23.06.13,07:47
Obyčajný ZAZ - Zaporožskij avtomobiľnij zavód
http://images.wikia.com/gtawiki/images/0/05/ZAZ_968_-_Criminal_Russia.jpg
váha vozidla - 2,5 tony :-)
misoft
23.06.13,08:00
Bol to "ľahkotonážnik" - cca 900kg - ZAZ 968 (tiež známy ako "Záporožec")

Technické údaje
Motor: čtyřválcový (V4), čtyřdobý, chlazený vzduchem, o obsahu 1197 cm³
Max. rychlost: 118-123 km/h (podle typu), zrychlení: 32 s do rychlosti 100 km/h (41k motor)
Spotřeba: 8-10 litru/100 km
Výkon: podle modelu 40-45 k (podle typu)
Hmotnost: pohotovostní – 750-840 kg, celková – 1100-1200 kg (podle typu)
Rozměry: délka – 3730-3765 mm, šířka – 1490-1570 mm, výška – 1370-1400mm, rozvor náprav – 2160 mm (podle typu)
Konkrétne ten s obdĺžnikovými smerovkami bol ZAZ 968M
pmajap
23.06.13,11:00
Tak ten obrážťok mi spapal 100 MB (at) a vy vraj krava a k..., a nakonies skončíte na váhe a výkone a Miss Agro 2013 je úplne bokom :D
lujza.j
23.06.13,11:43
Tak ten obrážťok mi spapal 100 MB (at) a vy vraj krava a k..., a nakonies skončíte na váhe a výkone a Miss Agro 2013 je úplne bokom :D
a čo si si myslela....chlapi nevďačníci....nevedia oceniť hĺbku a estetičnosť tejto.... aj fotografie:D
lujza.j
23.06.13,13:26
potešilo ...velmi, konečne som našla tie mrchy letné šaty.....už aj decko....no mama, je úplne možné že si ich vyhodila...."tisíc krát" som to prehľadala a nič....tak tisíc prvý:D...viseli na vešiaku a na nich bola blúzňa.....už som rozmýšľala kedy pôjdem povymetať sekáč;)....ale aj tak ramienkových letných nikdy nie je dosť....
lujza.j
23.06.13,14:57
Žabinka
23.06.13,17:11
potešilo ...velmi, konečne som našla tie mrchy letné šaty.....už aj decko....no mama, je úplne možné že si ich vyhodila...."tisíc krát" som to prehľadala a nič....tak tisíc prvý:D...viseli na vešiaku a na nich bola blúzňa.....už som rozmýšľala kedy pôjdem povymetať sekáč;)....ale aj tak ramienkových letných nikdy nie je dosť....
To veľmi dobre poznám, hľadám, hľadám, a nevidím..:D Ale chcela som sa ti vlastne poďakovať, až po prečítaní tvojho príspevku som si uvedomila, že ja nemám žiadne ramienkové šaty.. Takže zajtra idem urobiť malý okuk po obchodoch..:D A vraj sú teraz trendy hocijaké kvietkované..
lujza.j
23.06.13,17:42
potešilo ...velmi, konečne som našla tie mrchy letné šaty.....už aj decko....no mama, je úplne možné že si ich vyhodila...."tisíc krát" som to prehľadala a nič....tak tisíc prvý:D...viseli na vešiaku a na nich bola blúzňa.....už som rozmýšľala kedy pôjdem povymetať sekáč;)....ale aj tak ramienkových letných nikdy nie je dosť....
To veľmi dobre poznám, hľadám, hľadám, a nevidím..:D Ale chcela som sa ti vlastne poďakovať, až po prečítaní tvojho príspevku som si uvedomila, že ja nemám žiadne ramienkové šaty.. Takže zajtra idem urobiť malý okuk po obchodoch..:D A vraj sú teraz trendy hocijaké kvietkované..
no to som rada, že nie som sama...už som si myslela, že mi fakt šibe....kvetinkové:rolleyes: fiha, také nemám...:)
wagner
23.06.13,18:27
wagner
23.06.13,18:28
potešilo ...velmi, konečne som našla tie mrchy letné šaty.....už aj decko....no mama, je úplne možné že si ich vyhodila...."tisíc krát" som to prehľadala a nič....tak tisíc prvý:D...viseli na vešiaku a na nich bola blúzňa.....už som rozmýšľala kedy pôjdem povymetať sekáč;)....ale aj tak ramienkových letných nikdy nie je dosť....
Však som Ti vravela že ich nájdeš:D
lujza.j
24.06.13,13:58
Uz som hodinku v servise a cakam co ta svina klíma...co jej je.....co Milanko zahlasi...
Tweety
24.06.13,15:46
arizona
24.06.13,16:23
https://www.crsz.sk/

Ak mate ocipovane zvieratko, skontrolujte si na tejto stranke, ci ho vas veterinar nezabudol zaevidovat do registra https://www.crsz.sk/ /vraj sa to stava/
lujza.j
24.06.13,16:26
Uz som hodinku v servise a cakam co ta svina klíma...co jej je.....co Milanko zahlasi...
prasknutá hadica....tiež to mohla byť hadička...vrrr:mad:
srska
24.06.13,17:34
prikúrime? asi áno
lujza.j
24.06.13,17:37
prikúrime? asi áno
ja strelím zajtra čižmy v aute som si kúrila....
wagner
24.06.13,19:11
Uz som hodinku v servise a cakam co ta svina klíma...co jej je.....co Milanko zahlasi...
prasknutá hadica....tiež to mohla byť hadička...vrrr:mad:
Však treba vymeniť a bude pokoj - stačí možno taká ako na sťahovanie vína z demižona:D
pmajap
25.06.13,06:14
Uz som hodinku v servise a cakam co ta svina klíma...co jej je.....co Milanko zahlasi...
prasknutá hadica....tiež to mohla byť hadička...vrrr:mad:
Však treba vymeniť a bude pokoj - stačí možno taká ako na sťahovanie vína z demižona:D

http://static1.asmira.com/image/40-432640-460/rektalna-trubicka-11783079-p.jpg

....veď má:D
alaya1
25.06.13,08:36
Potesilo- obloha jasna, a ze si da niekto nick kilava, to ma potesilo tiez, az rehocem-):)
wagner
25.06.13,09:39
taiko
25.06.13,10:12
lujza.j
25.06.13,10:24
:mee: Co uz sa da na toto povedat? http://www.ginn.pro/news/daniel-cech-kariera?seid=E7SE569AR95H4G4
Nemam slov....do placu aj mne......okrem ineho priznali mu plk.,....to mu urcite prinalezi v zmysle zak.,alebo ze by mimoriadne povýšený za " zasluhy "....
lujza.j
25.06.13,10:28
Inak baby si robte prdel s tymi hadickami:D..2 h v servise.....prijimaci technik co mi otvaral zakazku na mna zabudol.....by som ho priskrtila.....s tou na vino
trisestri
25.06.13,10:47
tak toto je ta slubovan podpora podnikania,este ze sa hlavne nezabuda na lobistov,tym treba prisposobit zakony,aj keby mala ekonomika zakapat http://jurajpolacek.blogspot.sk/2013/06/rana-imperialistom-alebo-likvidacia.html
srska
25.06.13,14:37
Inak baby si robte prdel s tymi hadickami:D..2 h v servise.....prijimaci technik co mi otvaral zakazku na mna zabudol.....by som ho priskrtila.....s tou na vino
luj, čauko - v tomto servise na teba nezabudnú. a do 15 minút všetko hotové

https://www.youtube.com/watch?v=iDcuSLgKW5Y
wagner
25.06.13,16:35
[QUOTE="lujza.j"
Nemam slov....do placu aj mne......okrem ineho priznali mu plk.,....to mu urcite prinalezi v zmysle zak.,alebo ze by mimoriadne povýšený za " zasluhy "....[/QUOTE]
No čože nevieš, že za zásluhy o rozvoj komunistickej strany smer? Čím väčší krsný otec, tým vyšší k.. plukovník. :mee::confused:
wagner
25.06.13,16:37
Inak baby si robte prdel s tymi hadickami:D..2 h v servise.....prijimaci technik co mi otvaral zakazku na mna zabudol.....by som ho priskrtila.....s tou na vino

Ja mám takú fajnú :D gumenú. Na škrtenie akurát:D Pošlem Ti? Síce už má pár desaťročí, ale poslúži. Tie nové nestoja za nič, sú tvrdé a to sa nedá omotať :D
Mila123
25.06.13,19:16
buchač
25.06.13,19:24
alaya1
25.06.13,19:49
http://tvnoviny.sk/sekcia/domace/archiv/pri-ucitelke-v-levoci-prepadaju-z-matematiky-desiatky-ziakov.html

....hm...žeby alaya ...

Mily Buchac, ked naucis aspon jedno zdrave dieta to, co ja autistu, mozes sa vyjadrovat k teme mojho ucenia. Inak sedkaj, suchaj nohy o zem a rozmyslaj, kde este sa da nahrabat, ked uz nie si ten "dovernik".!! Co si ty v ztvote dokazal chlape, ze sa musis tu anonymne na zenach odb.....
lujza.j
25.06.13,19:53
Inak baby si robte prdel s tymi hadickami:D..2 h v servise.....prijimaci technik co mi otvaral zakazku na mna zabudol.....by som ho priskrtila.....s tou na vino
luj, čauko - v tomto servise na teba nezabudnú. a do 15 minút všetko hotové

https://www.youtube.com/watch?v=iDcuSLgKW5Y
:eek:...chudák....dobre mu to je.. na tú hlavičku.....
lujza.j
25.06.13,19:55
inak teraz som skončila....pes rozkúsol hadicu na vodu od práčky....vytopila som dvoch susedov a samozrejme samu seba....:mad::mad::mad:
evuš
26.06.13,05:17
inak teraz som skončila....pes rozkúsol hadicu na vodu od práčky....vytopila som dvoch susedov a samozrejme samu seba....:mad::mad::mad:

Luji, ale veď Tvoj "čokoládko" už je veľký na hryzenie ?! :eek: Alebo je ako chlapi, celý život decko ??? :D No, nič moc teda, ale čo už, keď človek miluje svojho maznáčika :---:---
Prajem, nech dnešná streda je bez nepredvídaných domácich prác ! :);)
lujza.j
26.06.13,08:17
inak teraz som skončila....pes rozkúsol hadicu na vodu od práčky....vytopila som dvoch susedov a samozrejme samu seba....:mad::mad::mad:

Luji, ale veď Tvoj "čokoládko" už je veľký na hryzenie ?! :eek: Alebo je ako chlapi, celý život decko ??? :D No, nič moc teda, ale čo už, keď človek miluje svojho maznáčika :---:---
Prajem, nech dnešná streda je bez nepredvídaných domácich prác ! :);)
Ako chlapi,tak to asi bude.....uz bolo celkom ok,ale chodil sa chladit do kupelky....padla mu do oka....co uz,koberec u dcery som vysmarila,pojdem kupit plavacku a polozim aj tam....aby som nevyšla z cviku.....sused ma zachranil....nevedela som odtiahnut prackovy ventil ,odtiahol aj namontoval.....tak sme mali aj vodu....lebo ventil...nedrzal....
Žabinka
26.06.13,09:56
pmajap
26.06.13,10:23
.....nie, nie, dookola samý šváb, čo som formikofil :D:)
terezamaria
26.06.13,11:16
Zahrajte sa, kto chytí 50 jabĺk, je mladý......http://www.ferryhalim.com/orisinal/g2/applegame.htm
Tweety
26.06.13,11:18
Chytila som 59, tak som ešte mladšia, ako mladá, chi,chi.
Žabinka
26.06.13,11:18
Zahrajte sa, kto chytí 50 jabĺk, je mladý......http://www.ferryhalim.com/orisinal/g2/applegame.htm
Ja som chytila 53, ale oči sa mi z toho brčkavejú.. :D:D Ešte doplním horko-ťažko..
Tweety
26.06.13,11:21
Padajú rýchlo , ja som len tak pomaly chytala, na prvykrát opatrne, aby sa nepobili.:---
Žabinka
26.06.13,11:21
To bolo len zahrievacie kolo.. Ale na druhý pokus 75.. :D
terezamaria
26.06.13,11:22
Zahrajte sa, kto chytí 50 jabĺk, je mladý......http://www.ferryhalim.com/orisinal/g2/applegame.htm
Ja som chytila 53, ale oči sa mi z toho brčkavejú.. :D:D Ešte doplním horko-ťažko..
Tak si mladá.... a nie si? Si....:-)))
terezamaria
26.06.13,11:23
Padajú rýchlo , ja som len tak pomaly chytala, na prvykrát opatrne, aby sa nepobili.:---
Schuti som sa zasmiala, fajn....tak skúšaj a nepobi ich.....:-)))
Tweety
26.06.13,12:07
wagner
26.06.13,12:57
Zahrajte sa, kto chytí 50 jabĺk, je mladý......http://www.ferryhalim.com/orisinal/g2/applegame.htm
Tak mám 70 na prvý raz, čo pri mojej blbej myši :eek: je dosť. Kúpim druhú myš a potom skúsim
wagner
26.06.13,13:58
BXLmiami
26.06.13,17:12
Iba tu?Ved bakterie sú všade,na celom svete sa to stáva.
cinque
26.06.13,20:44
http://www.usmevprelucku.sk/sk/fotogaleria/25/304/ ak radi klikate, tak kliknite aj sem :) a dajte hlas mojej dcerke Ninke. Zaberie Vam to len chvilocku :)
terezamaria
26.06.13,20:59
http://www.usmevprelucku.sk/sk/fotogaleria/25/304/ ak radi klikate, tak kliknite aj sem :) a dajte hlas mojej dcerke Ninke. Zaberie Vam to len chvilocku :)
Kliknuté, aká krásna kočka...:-)))
buchač
27.06.13,04:23
Pozerám reprízu správ ....

Jedná sa o postup policajtov a strieľanie na tých študentov .

Kedy si už konečne naši občania uvedomia , že si nesmú dovoľovať všetko možné voči polišom ?????

....a média si na tom polievočku prihrievajú ......
vieraaaa
27.06.13,04:28
tiež som klikla:)
Anik
27.06.13,06:24
neviem či som v správnej téme, lebo ani nepotešilo, ani nezarmútilo - skôr je to naozaj na zamyslenie a som presvedčená, že určite sú aj všetky príjmy priznané
Myslím, že z toho jednoznačne vyplýva aspoň pre mňa odtrhnutosť od reality našich pánov poslancov
Pre nich je príznačné jedno z mnohých prísloví - sýty hladnému neverí atď, lebo tu by tých prísloví pasovalo viac
http://www.topky.sk/cl/10/1353799/Perlicky-z-majetkovych-priznani--Poslanci-pomimo-zarabaju-desattisice-
Anik
27.06.13,06:40
terezamaria
27.06.13,06:58
Pre nich príznačné jedno z mnohých prísloví - sýty hladnému neverí atď, lebo tu by tých prísloví pasovalo viac
http://www.topky.sk/cl/10/1353799/Perlicky-z-majetkovych-priznani--Poslanci-pomimo-zarabaju-desattisice-
Tak títo veru ani nemôžu veriť obyčajnému ľudu, keď len kontrolujú účty, koľko im v desaťtisícoch pribudlo....:-(
lujza.j
27.06.13,07:25
Pre nich príznačné jedno z mnohých prísloví - sýty hladnému neverí atď, lebo tu by tých prísloví pasovalo viac
http://www.topky.sk/cl/10/1353799/Perlicky-z-majetkovych-priznani--Poslanci-pomimo-zarabaju-desattisice-
Tak títo veru ani nemôžu veriť obyčajnému ľudu, keď len kontrolujú účty, koľko im v desaťtisícoch pribudlo....:-(
Poslanec by ma byt poslancom jedno volebne obdobie a konec.....tyto ludia davno stratili pojem o case a realite ktora zuri za branami ich siene bohov......su absolútne mimo!!!!
Jang111111
27.06.13,07:41
Oni, práve dobre poznajú realitu. A robia všetko preto, aby si odtrhli čo njväčší kus z koláča. Len doba je už tak napätá, že sa to všetko môže zvrtnúť a potom...
lujza.j
27.06.13,07:58
Oni, práve dobre poznajú realitu. A robia všetko preto, aby si odtrhli čo njväčší kus z koláča. Len doba je už tak napätá, že sa to všetko môže zvrtnúť a potom...
Ked myslis.... Neberiem ti tvoj nazor...." kolac" to je bohuzial stara znama klasika...
moj nazor je ten ktrory som napisala!!!
taiko
27.06.13,08:22
Poslanec by ma byt poslancom jedno volebne obdobie a konec.....tyto ludia davno stratili pojem o case a realite ktora zuri za branami ich siene bohov......su absolútne mimo!!!!
tychto ludi sme tam zvolili my. Su tam vdaka nam, takze MY sa nemozeme stazovat
taiko
27.06.13,08:24
Ked sa este chce niekto potesit, ci rozculit, tak treba kuknut tuto.
http://www.ginn.pro/home?seid=E7UC888952RXR9Q
Hlavne by sme sa vsak mali zamysliet
lujza.j
27.06.13,08:34
Poslanec by ma byt poslancom jedno volebne obdobie a konec.....tyto ludia davno stratili pojem o case a realite ktora zuri za branami ich siene bohov......su absolútne mimo!!!!
tychto ludi sme tam zvolili my. Su tam vdaka nam, takze MY sa nemozeme stazovat
Ale ved hej...ale ja si myslim,ze 4 roky a konec....lebo su proste v " sterilnej bubline"...ved taky f.miklosko....ved to bol parlamentny hajlender....
Kvaka
27.06.13,08:53
Poslanec by ma byt poslancom jedno volebne obdobie a konec.....tyto ludia davno stratili pojem o case a realite ktora zuri za branami ich siene bohov......su absolútne mimo!!!!
tychto ludi sme tam zvolili my. Su tam vdaka nam, takze MY sa nemozeme stazovat
Môžeme sa sťažovať, každý má na to právo. Ak niekoho volíš a oklame ťa, nebudeš voliť druhý raz, môžeš začať aj s petíciou. Ja som smerákov nevolila, ale v tejto zemi už ani nemáš koho voliť, nie je ani pravica ani ľavica, je to kolos prepojených mafiánov, všetko je to skorumpované, kto vyčnieva, je odstrihnutý. Nedávno som čítala o exotovi, čo robil pár dní daňového kontrolóra a bol zvolený do významnej funkcie, prepožičaná mu bola vysoká hodnosť, no bolo mi z toho na grc. Poslanci by naozaj mali byť poslancami len jedno volebné obdobie, však takto sú to stále tie isté nomenklatúrne kádre, zákony si šijú na mieru.
lubko6394
27.06.13,09:16
Môžeme sa sťažovať, každý má na to právo. Ak niekoho volíš a oklame ťa, nebudeš voliť druhý raz, môžeš začať aj s petíciou. Ja som smerákov nevolila, ale v tejto zemi už ani nemáš koho voliť, nie je ani pravica ani ľavica, je to kolos prepojených mafiánov, všetko je to skorumpované, kto vyčnieva, je odstrihnutý. Nedávno som čítala o exotovi, čo robil pár dní daňového kontrolóra a bol zvolený do významnej funkcie, prepožičaná mu bola vysoká hodnosť, no bolo mi z toho na grc. Poslanci by naozaj mali byť poslancami len jedno volebné obdobie, však takto sú to stále tie isté nomenklatúrne kádre, zákony si šijú na mieru.

Však ani to nepomôže. Je úplne jedno, či zahlasuje Kolesík 1 alebo Kolesík 2. Dôležité je či na nájde 83 jedincov ktorí sú za ak Laššáková dá palec nahor alebo 83 proti ak Laššáková dá palec nadol. Ostatné strany okrem Hlinu a Matovičovej úderky si dopočíta každý sám.
Na druhej strane si neviem predstaviť 150 Hlinov v parlamente, ale predstava by mohla byť pekná
marjankaj
27.06.13,09:18
tychto ludi sme tam zvolili my. Su tam vdaka nam, takze MY sa nemozeme stazovat
A mal si na výber? Myslíš že tých 150 ľudí na kandidátkach skoro za každú stranu, že to bola ELITA národa? Z čoho si chceš vyberať.
Radičová sa tam dostala a ako ju vyšupli jej "kolegovia" v strane? Prečo myslíš, že nechce kandidovať na prezidenta? Vidí, čo je to tam za "sebranku". A je jedno v ktorej strane. Normálny človek na také nemá žalúdok. Jdu blejt velebnosti. :(
taiko
27.06.13,09:33
Môžeme sa sťažovať, každý má na to právo. Ak niekoho volíš a oklame ťa, nebudeš voliť druhý raz, môžeš začať aj s petíciou. Ja som smerákov nevolila, ale v tejto zemi už ani nemáš koho voliť, nie je ani pravica ani ľavica, je to kolos prepojených mafiánov, všetko je to skorumpované, kto vyčnieva, je odstrihnutý. Nedávno som čítala o exotovi, čo robil pár dní daňového kontrolóra a bol zvolený do významnej funkcie, prepožičaná mu bola vysoká hodnosť, no bolo mi z toho na grc. Poslanci by naozaj mali byť poslancami len jedno volebné obdobie, však takto sú to stále tie isté nomenklatúrne kádre, zákony si šijú na mieru.
myslis tohoto fesaka ? http://www.ginn.pro/news/daniel-cech-kariera?seid=E7UC888952RXR9Q
taiko
27.06.13,09:36
tychto ludi sme tam zvolili my. Su tam vdaka nam, takze MY sa nemozeme stazovat
A mal si na výber? Myslíš že tých 150 ľudí na kandidátkach skoro za každú stranu, že to bola ELITA národa? Z čoho si chceš vyberať.
Radičová sa tam dostala a ako ju vyšupli jej "kolegovia" v strane? Prečo myslíš, že nechce kandidovať na prezidenta? Vidí, čo je to tam za "sebranku". A je jedno v ktorej strane. Normálny človek na také nemá žalúdok. Jdu blejt velebnosti. :(
Pravdu mas, nie je z coho vyberat. Bolo by potrebne zmenit cely volebny system. Nejak tu demokraciu priniest blizsie k ludom. Urobit nieco podobne, ako urobili na Islande http://www.newsnetscotland.com/index.php/scottish-news/3057-a-story-missing-from-our-media-icelands-on-going-revolution.html
Mozno som naivny, a urcite som laik na riadenie statu, ale viem si predstavit parlament zlozeny zo 150 ludi volenych priamo ludmi. Nejakych 150 ludi zvolenych priamo v 150 volebnych okrskoch (novo vytvorenych). Ludia si uz potom toho "svojho" fesaka ukontroluju a pripadne mu spocitaju ak bude nezbedny. Okrem toho 150 nezavisle zvolenych ludi sa da tazsie uplatit, ako niekolko clenov stran. Mozno by ludia mohli referendom pretlacit, ze vo parlamente mozu byt iba ludia s univerzitnym vzdelanim. (patricne podlozenym) a nie kadejaky cukrar, ci vestkyna. (so vsetkym respektom k cukrarom a vestcom)
Ked sa nic neurobi, tak ta zivan-banda z ludi vycica aj posledny cent a zadlzi deti na desatrocia dopredu.
Kvaka
27.06.13,10:54
Taiko, ten v odkaze nie je fešák, bŕŕŕ, ja mám starších synov, ako on, to sú naozajstní fešáci.:)
taiko
27.06.13,11:01
Taiko, ten v odkaze nie je fešák, bŕŕŕ, ja mám starších synov, ako on, to sú naozajstní fešáci.:)
jaj som zabudol dat uvodzovky :D. Fesak je skor nadavka, len sa mi nepatri byt vulgarny. Je to nieco ako loptos, nezbednik, skade-ruka-skade-noha, odron, alebo v pracovnom prostredi "project manager", "high potential", alebo "consultant" :D
marjankaj
27.06.13,11:05
Taiko: Referendum? Tu na Slovensku? Veď iba vďaka Mečiarovi bolo úspešné iba jediné. A aj to iba tesne.
Ak sa na voľbách zúčastní iba jeden volič, tak budú platné.
Ale na referendum treba 50% voličov. Pri dnešnom rozdelení Fico -45% pravica 40% je to nereálne. Ak by sa to znížilo aspoň na 20%, tak by to už bolo reálnejšie. Ale politikom to zrejme tak vyhovuje, tak tí to meniť určite nebudú. Predsa si nebudú píliť konár pod sebou. Jedni a rovnako aj druhí.
Tu platí staré rímske: DIVIDE ET IMPERA.
buchač
27.06.13,11:06
Taiko, ten v odkaze nie je fešák, bŕŕŕ, ja mám starších synov, ako on, to sú naozajstní fešáci.:)
Na Islande alebo vo Veľkej Británii a tom blízkom okolí sú najškaredší ľudia ...
Miešali sa tam medzi sebou hlava - nehlava a tak to aj vyzerá ...

Tie nájazdy Vikingov občas síce preriedili krv , ale to proste nestačilo ...

Keď som bol v Dubline , bolo normál ťažko vidieť peknú ženu ...1 zo 100 ...
Krásky sa dalo vidieť tiež , no akonáhle otvorili ústa a prehovorili v tej spoločnosti kamošov , nuž po engliš to veru nebolo ...
Buď zaznela poľština alebo slovenčina...
marjankaj
27.06.13,11:11
Na Islande alebo vo Veľkej Británii a tom blízkom okolí sú najškaredší ľudia ...
Miešali sa tam medzi sebou hlava - nehlava a tak to aj vyzerá ...

Tie nájazdy Vikingov občas síce preriedili krv , ale to proste nestačilo ...

Keď som bol v Dubline , bolo normál ťažko vidieť peknú ženu ...1 zo 100 ...
Krásky sa dalo vidieť tiež , no akonáhle otvorili ústa a prehovorili v tej spoločnosti kamošov , nuž po engliš to veru nebolo ...
Buď zaznela poľština alebo slovenčina...
Lebo si málo pil:--- :D
taiko
27.06.13,11:20
Taiko: Referendum? Tu na Slovensku? Veď iba vďaka Mečiarovi bolo úspešné iba jediné. A aj to iba tesne.
Ak sa na voľbách zúčastní iba jeden volič, tak budú platné.
Ale na referendum treba 50% voličov. Pri dnešnom rozdelení Fico -45% pravica 40% je to nereálne. Ak by sa to znížilo aspoň na 20%, tak by to už bolo reálnejšie. Ale politikom to zrejme tak vyhovuje, tak tí to meniť určite nebudú. Predsa si nebudú píliť konár pod sebou. Jedni a rovnako aj druhí.
Tu platí staré rímske: DIVIDE ET IMPERA.
kua ale nieco sa predsa musi dat urobit, ci?
pmajap
27.06.13,11:31
Treba zmeniť volebný zákon, taiko väčšina demokrat. krajín takto funguje, hovorilo sa aj o dvojkomorovom, ale potom ostalo ticho, našim to plne vyhovuje, na kandidátku dajú koho chcú a nezodpovedajú sa nikomu iba straníckej garnitúre.
srska
27.06.13,12:11
Treba zmeniť volebný zákon, taiko väčšina demokrat. krajín takto funguje, hovorilo sa aj o dvojkomorovom, ale potom ostalo ticho, našim to plne vyhovuje, na kandidátku dajú koho chcú a nezodpovedajú sa nikomu iba straníckej garnitúre.frau kollegin - nenašlo by sa rýchlejšie a efektívnejšie riešenie? :D
taiko
27.06.13,12:31
Treba zmeniť volebný zákon, taiko väčšina demokrat. krajín takto funguje, hovorilo sa aj o dvojkomorovom, ale potom ostalo ticho, našim to plne vyhovuje, na kandidátku dajú koho chcú a nezodpovedajú sa nikomu iba straníckej garnitúre.frau kollegin - nenašlo by sa rýchlejšie a efektívnejšie riešenie? :D
hej naslo, 2.500.000 obcanov pred uradom vlady. Len ako ich tam takych unavenych, frustrovanych, o chlieb kazdodenny sa starajucich a znechutenych dostaneme
marjankaj
27.06.13,12:42
Treba zmeniť volebný zákon, taiko väčšina demokrat. krajín takto funguje, hovorilo sa aj o dvojkomorovom, ale potom ostalo ticho, našim to plne vyhovuje, na kandidátku dajú koho chcú a nezodpovedajú sa nikomu iba straníckej garnitúre.frau kollegin - nenašlo by sa rýchlejšie a efektívnejšie riešenie? :D
Tuším v Azerbajdžane použili v parlamente kalašnikov.
Mila123
27.06.13,12:43
nechcú ho........ktohovie, aký je pravý dôvod, prečo to tak je, majú ich tam už takých dosť?????
http://sportky.topky.sk/c/109710/*****a-napokon-v-dunajskej-strede-nechcu-klub-zmenil-rozhodnutie
marjankaj
27.06.13,13:17
nechcú ho........ktohovie, aký je pravý dôvod, prečo to tak je, majú ich tam už takých dosť?????
http://sportky.topky.sk/c/109710/*****a-napokon-v-dunajskej-strede-nechcu-klub-zmenil-rozhodnutie

Veď aj Karol Polák pri komentovaní atletiky (Manfred K.) si povzdychol.
Bodaj by sme aj my mali takýchto K....:---

Teda takýchto máme viac ako dosť. Ale v športe nie Skôr v politike.:(
Tweety
27.06.13,13:22
http://sportky.topky.sk/c/109710/***...il-rozhodnutie
Veď aj Karol Polák pri komentovaní atletiky (Manfred K.) si povzdychol.
Bodaj by sme aj my mali takýchto K....

Teda takýchto máme viac ako dosť. Ale v športe nie Skôr v politike.

Bodaj by sme ich nemali, keď si ich dobre živíme.
srska
27.06.13,13:59
http://sportky.topky.sk/c/109710/***...il-rozhodnutie
Veď aj Karol Polák pri komentovaní atletiky (Manfred K.) si povzdychol.
Bodaj by sme aj my mali takýchto K....

Teda takýchto máme viac ako dosť. Ale v športe nie Skôr v politike.

Bodaj by sme ich nemali, keď si ich dobre živíme.
len ma napadlo - keď ešte dávno, pradávno behával na me v atletike 100m tento grécky šprintér (http://en.wikipedia.org/wiki/Vasilis_Papageorgopoulos) tak kým komentátor jarda suchánek vyslovil poriadne jeho priezvisko, tak už všetci šprintéri boli dávno v cieli
buchač
27.06.13,14:50
nechcú ho........ktohovie, aký je pravý dôvod, prečo to tak je, majú ich tam už takých dosť?????
http://sportky.topky.sk/c/109710/*****a-napokon-v-dunajskej-strede-nechcu-klub-zmenil-rozhodnutie

Veď aj Karol Polák pri komentovaní atletiky (Manfred K.) si povzdychol.
Bodaj by sme aj my mali takýchto K....:---

Teda takýchto máme viac ako dosť. Ale v športe nie Skôr v politike.:(
Karol Polak a Manfred *****

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0cVzJPTDrhg
misoft
27.06.13,15:08
Môžeme sa sťažovať, každý má na to právo. Ak niekoho volíš a oklame ťa, nebudeš voliť druhý raz, môžeš začať aj s petíciou. Ja som smerákov nevolila, ale v tejto zemi už ani nemáš koho voliť, nie je ani pravica ani ľavica, je to kolos prepojených mafiánov, všetko je to skorumpované, kto vyčnieva, je odstrihnutý. Nedávno som čítala o exotovi, čo robil pár dní daňového kontrolóra a bol zvolený do významnej funkcie, prepožičaná mu bola vysoká hodnosť, no bolo mi z toho na grc. Poslanci by naozaj mali byť poslancami len jedno volebné obdobie, však takto sú to stále tie isté nomenklatúrne kádre, zákony si šijú na mieru.
myslis tohoto fesaka ? http://www.ginn.pro/news/daniel-cech-kariera?seid=E7UC888952RXR9Q
To nie je fešák - to je len "pupuš" :D (a podľa mňa šašo a nastrčená figúrka na šnúrkach vedených jednou stranou, ktorá "určuje" SMER).
pmajap
27.06.13,15:24
Treba zmeniť volebný zákon, taiko väčšina demokrat. krajín takto funguje, hovorilo sa aj o dvojkomorovom, ale potom ostalo ticho, našim to plne vyhovuje, na kandidátku dajú koho chcú a nezodpovedajú sa nikomu iba straníckej garnitúre.frau kollegin - nenašlo by sa rýchlejšie a efektívnejšie riešenie? :D
Tuším v Azerbajdžane použili v parlamente kalašnikov.

..u nás jeden málo, za dvadsať rokov sa naučili parádne uhýbať
misoft
27.06.13,15:29
..u nás jeden málo, za dvadsať rokov sa naučili parádne uhýbať
...tu by bola vhodná iná forma "spolupráce" :D
http://vietcong.scorpions.cz/data/fistalpha/Zbrane/US/c4.gif
pmajap
27.06.13,16:43
Treba zmeniť volebný zákon, taiko väčšina demokrat. krajín takto funguje, hovorilo sa aj o dvojkomorovom, ale potom ostalo ticho, našim to plne vyhovuje, na kandidátku dajú koho chcú a nezodpovedajú sa nikomu iba straníckej garnitúre.frau kollegin - nenašlo by sa rýchlejšie a efektívnejšie riešenie? :D
Misoft ponúkol bleskové, rýchlejšie myslíš emigrovať?
pmajap
27.06.13,19:43
Toto mi došlo, tak ma napadlo = riešenie
Min. hospodárstva SR varuje


Vyhýbajte sa všetkým: - orieškom a arašidom -
dovoz: Brazilia, Čina, Egypt - pistaciam ( Irán) - sušenemu ovociu , - pistaciam, orieškom ( Turecko) . Existuje veľké nebezpečenstvo, že obsahujú aflatoxiny spôsobujúce rakovinu pečene (už i v malom množstve).

Nekupujte wasabi peas - Japonsko - lebo obsahuje dva velmi jedovaté aditivy, ktore su vo vačšine krajin EU zakázané (aj v Belgicku, hoci ich predavaju v predajniach Sushi factory - sama som sa o tom presvedčila minulý týždeň !!!)

Len toľko, mimochodom, o vykone dozore nad europskou legislatívou!
Toto som vybrala z dokumentov, ktorymi sa momentalne zaoberam, takže to nie je sprava typu >JPP<. > Prepošli čo najväčšiemu počtu svojich známych!

S pozdravom _ Mgr. Michala Borovská Odbor politiky a regionálneho rozvoja turizmu Ministerstvo hospodárstva SR
buchač
28.06.13,04:24
Toto mi došlo, tak ma napadlo = riešenie
Min. hospodárstva SR varuje


Vyhýbajte sa všetkým: - orieškom a arašidom -
dovoz: Brazilia, Čina, Egypt - pistaciam ( Irán) - sušenemu ovociu , - pistaciam, orieškom ( Turecko) . Existuje veľké nebezpečenstvo, že obsahujú aflatoxiny spôsobujúce rakovinu pečene (už i v malom množstve).

Nekupujte wasabi peas - Japonsko - lebo obsahuje dva velmi jedovaté aditivy, ktore su vo vačšine krajin EU zakázané (aj v Belgicku, hoci ich predavaju v predajniach Sushi factory - sama som sa o tom presvedčila minulý týždeň !!!)

Len toľko, mimochodom, o vykone dozore nad europskou legislatívou!
Toto som vybrala z dokumentov, ktorymi sa momentalne zaoberam, takže to nie je sprava typu >JPP<. > Prepošli čo najväčšiemu počtu svojich známych!

S pozdravom _ Mgr. Michala Borovská Odbor politiky a regionálneho rozvoja turizmu Ministerstvo hospodárstva SR


HOAX a pritom starý .........

http://www.porada.sk/t167799-hoax-a-hromadne-preposielanie-mailov.html
alebo
http://www.google.sk/search?client=opera&rls=cs&q=Min.+hospod%C3%A1rstva+SR+varuje&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest#client=opera&hs=cs7&rls=cs&channel=suggest&sclient=psy-ab&q=Min.+hospod%C3%A1rstva+SR++Mgr.+Michala+Borovsk% C3%A1+&oq=Min.+hospod%C3%A1rstva+SR++Mgr.+Michala+Borovsk %C3%A1+&gs_l=serp.3...35982.39937.0.40685.7.7.0.0.0.4.1578 .7672.5-1j0j3j2.6.0...0.0...1c.1.18.psy-ab.OvcHe-ikpwM&pbx=1&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.48572450,d.ZWU&fp=fc022bc406876dc9&biw=1332&bih=621
pmajap
28.06.13,04:37
Dobré ráno buchač. Ako si sa vyspal, už si po rannej kávičke?
Krásny piatkový deň všetkým :)
buchač
28.06.13,04:44
Dobré ráno buchač. Ako si sa vyspal, už si po rannej kávičke?
Krásny piatkový deň všetkým :)
1. Ako - tak ...sex nebol ...:confused:
2. Ako vieš ...? Teraz som dopil presso ...:rolleyes:
3. Nepoddžubuj , že vraj krásny ......keby sa mi makať chcelo ...:o

:---:D
kopretinka
28.06.13,06:04
Toto mi došlo, tak ma napadlo = riešenie
Min. hospodárstva SR varuje


Vyhýbajte sa všetkým: - orieškom a arašidom -
dovoz: Brazilia, Čina, Egypt - pistaciam ( Irán) - sušenemu ovociu , - pistaciam, orieškom ( Turecko) . Existuje veľké nebezpečenstvo, že obsahujú aflatoxiny spôsobujúce rakovinu pečene (už i v malom množstve).

Nekupujte wasabi peas - Japonsko - lebo obsahuje dva velmi jedovaté aditivy, ktore su vo vačšine krajin EU zakázané (aj v Belgicku, hoci ich predavaju v predajniach Sushi factory - sama som sa o tom presvedčila minulý týždeň !!!)

Len toľko, mimochodom, o vykone dozore nad europskou legislatívou!
Toto som vybrala z dokumentov, ktorymi sa momentalne zaoberam, takže to nie je sprava typu >JPP<. > Prepošli čo najväčšiemu počtu svojich známych!

S pozdravom _ Mgr. Michala Borovská Odbor politiky a regionálneho rozvoja turizmu Ministerstvo hospodárstva SR

ľudia,prosím vás,nerozširujte tie píííííííí................oviny........
BXLmiami
28.06.13,06:10
Dobré ráno buchač. Ako si sa vyspal, už si po rannej kávičke?
Krásny piatkový deň všetkým :)
1. Ako - tak ...sex nebol ...:confused:
2. Ako vieš ...? Teraz som dopil presso ...:rolleyes:
3. Nepoddžubuj , že vraj krásny ......keby sa mi makať chcelo ...:o

:---:D
Nemusíš makať,si na dôchodku.:-)))
srska
28.06.13,08:08
Dobré ráno buchač. Ako si sa vyspal, už si po rannej kávičke?
Krásny piatkový deň všetkým :)
1. Ako - tak ...sex nebol ...:confused:
2. Ako vieš ...? Teraz som dopil presso ...:rolleyes:
3. Nepoddžubuj , že vraj krásny ......keby sa mi makať chcelo ...:o

:---:D
Nemusíš makať,si na dôchodku.:-)))
ani v bode 1 ani v bode 3
lujza.j
28.06.13,09:34
Hrusovsky ako kandidát na prezidenta.....:-O
Tweety
28.06.13,09:59
Podobne ako Čarnogurský, vrrr.
misoft
28.06.13,10:46
Toto mi došlo, tak ma napadlo = riešenie
Min. hospodárstva SR varuje


Vyhýbajte sa všetkým: - orieškom a arašidom -
dovoz: Brazilia, Čina, Egypt - pistaciam ( Irán) - sušenemu ovociu , - pistaciam, orieškom ( Turecko) . Existuje veľké nebezpečenstvo, že obsahujú aflatoxiny spôsobujúce rakovinu pečene (už i v malom množstve).

Nekupujte wasabi peas - Japonsko - lebo obsahuje dva velmi jedovaté aditivy, ktore su vo vačšine krajin EU zakázané (aj v Belgicku, hoci ich predavaju v predajniach Sushi factory - sama som sa o tom presvedčila minulý týždeň !!!)

Len toľko, mimochodom, o vykone dozore nad europskou legislatívou!
Toto som vybrala z dokumentov, ktorymi sa momentalne zaoberam, takže to nie je sprava typu >JPP<. > Prepošli čo najväčšiemu počtu svojich známych!

S pozdravom _ Mgr. Michala Borovská Odbor politiky a regionálneho rozvoja turizmu Ministerstvo hospodárstva SR

HOAX jak sviňa.
Len tak na okraj - kto tieto voloviny číta a preposiela, ten nemá (s prepáčením) v hlave všetko v poriadku!
Už len za tým pozdravom - nejaká "magistra" a ešte Ministerstva hospodárstva by neposielala nejaké e-mailíky.
Ak by to bola pravda (čo nie je!) - vycapili by to vo všetkých médiách.

A rada pre "príjemcov" takýchto SPAMov - nastavte si SPAMové filtre a budete mať pokoj!
srska
28.06.13,10:52
Hrusovsky ako kandidát na prezidenta.....:-O20-2
srska
28.06.13,10:53
Podobne ako Čarnogurský, vrrr.18
misoft
28.06.13,10:56
Čert ako diabol - i keď sa iným oháňajú. Úžitok žiadny!
sito
28.06.13,10:56
?úrva, až si nevyberieme z toho čo máme, tak si vyberieme s toho čo musíme, si ... sa ...
misoft
28.06.13,11:00
No na výber je z 5 miliónov, ale len tých pár kreatúr sa nám pred nos pretŕča.
Tweety
28.06.13,11:07
Veď len tí najlepší, z najlepších.:rolleyes:
sito
28.06.13,11:17
Kreátúúry? Asi sú mimozemšťania, to? Myslia si, že z iného na svet prišli ... Ale nie, ktosi ich predsa musel stvoriť ... Takže po nose čuni, im treba aj laviu, aj praviu. Pravili. :);)
pmajap
28.06.13,11:58
No na výber je z 5 miliónov, ale len tých pár kreatúr sa nám pred nos pretŕča.

Ľahko sa povie. Ako navrhli buchača za kandidáta ako sa zmenil :D, ani makať sa mu nechce:)
willma
28.06.13,12:01
no mám doma skoro šiestačku - aj keď o dve dvojky viac ako na polroka aj tak stále vyznamenanú a s pochvalou za reprezentáciu školy :), Sladká odmena v cukrárni ju neminula :)
buchač
28.06.13,13:53
Ľahko sa povie. Ako navrhli buchača za kandidáta ako sa zmenil :D, ani makať sa mu nechce:)
Kua .....teraz sme skončili a prach z tých omietok dal dole , v sprche spláchol ...
Idem sa teraz nadlábnuť ...kuriatka ( huby ) na smotane ...
taiko
28.06.13,14:27
?úrva, až si nevyberieme z toho čo máme, tak si vyberieme s toho čo musíme, si ... sa ...
Praveze nemusime. Ked nemame dobreho kandidata, tak si asi prezidenta nezasluzime, ergo nam ho ani netreba
misoft
28.06.13,15:05
Trochu z iného súdka:
Prišla moja 3/4 a referovala:
Ráno šla do obchodu si kúpiť nejakú tú "žbrndu" a platila 5€ bankovkou - a mala už tú novú sériu:
http://internet.jagun.net/wp-content/uploads/5-eurovka.jpg
Pokladníčka ju vzala, vraj prezerala spredu a zozadu a potom povedala mojej 3/4, že je to falošná bankovka.
Moja 3/4 sa začala smiať, no pokladníčka vraj zavolala vedúcu, tá policajtov ("Zadržala som falšovateľku!!!!!!!!"). Policajti prišli do 5 minút, začalo sa akože "vyšetrovanie" :D - policajt totiž vytiahol z pudiľára tiež 5€ a bola nová :D. Tak sa spýtal (referované od mojej 3/4) pokladníčky a vedúcej, či poznajú bezpečnostné prvky a že či vedia, že už je nová séria týchto bankoviek. Vraj tie baby len oči vyvalili. Policajti povedali mojej 3/4, nech kľudne ide.
Asi potom začali riešiť tie dve.

Zarážajúce je, že sa o tom hovorilo, bolo to aj v telke, ale tie dve ani nenapadlo si overiť tie prvky.

Inak bola to predajňa s C na začiatku a P na konci.
Aspoň že ten policajt bol informovaný.
Tweety
28.06.13,15:33
A tie baby predavačky sa jej aspoň ospravedlnili?
trisestri
28.06.13,16:38
no domov by som nesiel,by som urobil taky cirkus a stazoval sa nadriadenym a trval na ospravedlneni,aby nejake hlupe kravy na mna volali fizlov.
kopretinka
28.06.13,16:50
preboha,čo doteraz chrneli? veď tá bankovka je už nejaký čas v obehu.To je otras
buchač
28.06.13,17:21
preboha,čo doteraz chrneli? veď tá bankovka je už nejaký čas v obehu.To je otras
To je tak ...v tých malých lokalitách sa peniaze do banky ani nenosia a točia dookola ...
Potom príde nejaká novinka a jeden má hlavu v smútku , keď vytiahne hentakú bankovku ...nevravím ani o tej skutočnosti , že tam ani 200 € alebo nebodaj 500 € ešte ani nevideli ....



Faktická poznámka :
Ako vyzerá 500 € .....?????????????????????
JankaO
28.06.13,18:31
Ako pani Columbová, tiež ju nik nevidel, ale každý vie, že existuje :D
wagner
28.06.13,18:52
misoft
28.06.13,18:56
Faktická poznámka :
Ako vyzerá 500 € .....?????????????????????

Žeby filajová? :D:D
misoft
28.06.13,18:57
A tie baby predavačky sa jej aspoň ospravedlnili?
To už neriešila - šak policajt jej povedal, že môže kľudne odísť.
wagner
28.06.13,19:04
misoft
28.06.13,19:10
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/285242-v-mojtine-pochovali-vecneho-vojaka/?internylink=naj_homepage
Pekná pocta - no najviac ma štve, že sa tam namontovali tí provokatéri z Jobbiku! Urobili z toho politickú agitáciu!
luja5
29.06.13,07:39
http://www.topky.sk/cl/100278/1353979/Akcny-zasah-v-centre-Bratislavy--Policajti-zatarasili-cestu-autobusu-MHD-
Sedela som v tom autobuse, ale nepripadalo mi to ani zaujímavé, ani ako kuriózny zážitok:eek: ... také zážitky nemusím ...:(
taiko
29.06.13,07:47
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/285242-v-mojtine-pochovali-vecneho-vojaka/?internylink=naj_homepage
Pekná pocta - no najviac ma štve, že sa tam namontovali tí provokatéri z Jobbiku! Urobili z toho politickú agitáciu!
Ked nemaju poctivu vlastnu agendu, tak sa snazia prizivit, kde sa da.
pmajap
29.06.13,09:24
...nevideli ste pavla 54, dnes má meniny:D
veronikasad
29.06.13,09:24
wagner
29.06.13,11:06
http://www.topky.sk/cl/10/1354007/Prelomovy-precedens--Pod-Krasnou-Horkou-zburaju-dom-na-Kotlebovom-pozemku- že by konečne niekto pochopil čo znamená vlastníctvo? Lebo keď sa s tým niečo nezačne čím skôr robiť, tak sa nám tu rozplazia kade-tade.:confused:
misoft
29.06.13,11:17
Ked nemaju poctivu vlastnu agendu, tak sa snazia prizivit, kde sa da.

Tak nech si to robia tam doma dole na Uhrách - u nás máme takých pseudostrán dostatok.
kopretinka
29.06.13,13:16
http://www.topky.sk/cl/10/1354007/Prelomovy-precedens--Pod-Krasnou-Horkou-zburaju-dom-na-Kotlebovom-pozemku- že by konečne niekto pochopil čo znamená vlastníctvo? Lebo keď sa s tým niečo nezačne čím skôr robiť, tak sa nám tu rozplazia kade-tade.:confused:

Darvaš sa chce voči rozhodnutiu obce odvolať a súdiť, pomoc mu sľúbili právnici Európskeho centra pre práva Rómov z Budapešti. "Napadnem rozhodnutie. Nedopustím, aby to zbúrali," povedal Darvaš.

ehm,len sa neteš dopredu....rozhodnutie o zbúraní je jedna vec,a vykonať ho je vec druhá,myslím,že nereálna........
misoft
29.06.13,14:40
Darvaš sa chce voči rozhodnutiu obce odvolať a súdiť, pomoc mu sľúbili právnici Európskeho centra pre práva Rómov z Budapešti. "Napadnem rozhodnutie. Nedopustím, aby to zbúrali," povedal Darvaš.

ehm,len sa neteš dopredu....rozhodnutie o zbúraní je jedna vec,a vykonať ho je vec druhá,myslím,že nereálna........

A keby to neprešlo - Ústava SR - čl.12 ods.2; čl. 20 ods.3 - Rómale si na cudzom postavil nezákonne a ešte sa domáha ochrany.
Choré!!!!
srska
29.06.13,14:52
a taľafatkovi zbúrali?
lujza.j
29.06.13,16:15
potešilo...že práčka mi ešte fungíruje po tom čo psisko si urobil v utorok fontánku z prívodnej vodovodnej hadice do práčky, ktorú "nakúsol" a 1,5h okrem inde aj na práčku mi striekala voda....tak som nevedela ako sú izolované gombíky a iné súčasti....

ešte potešilo, že som odoslala za velkú misu marhúl...už sú rozmixované a šup do mrazáku....

pekný sobotný večer želám....
lujza.j
29.06.13,17:28
ešte potešilo,že som si konečne dočalunila ratanové kreslo.....fukla som mu jeans look:D.....poičala som si v robote čalunícku zošívačku/super vecička/...klincami by som to asi do vánoc......ešte by som niečo prečalunila, škoda nie je čo:(
srska
29.06.13,17:59
luj, teba je škoda v tom kancli :D
lujza.j
29.06.13,18:19
luj, teba je škoda v tom kancli :D
ja už dávno nie v kancli:D..bejvávalo.....
lujza.j
29.06.13,18:21
potrebuješ niečo prečaluniť:D...dobehnem....dnes má nejakú energiu to bude tým cukrom čo som včera v čerešniach prijala...a to bola ešte ráno aj u "pani" upratovať....
wagner
29.06.13,18:28
[QUOTE="kopretinka"
ehm,len sa neteš dopredu....rozhodnutie o zbúraní je jedna vec,a vykonať ho je vec druhá,myslím,že nereálna........[/QUOTE]
Aký problém? Zoberie bager zbúra a má pokoj- nerieši to. Nech si behá kade chce, keď bude zbúrané, tak sa môže mať rád.

:D
wagner
29.06.13,19:15
http://najmama.aktuality.sk/clanok/233103/tak-tie-vas-dostanu-najlepsie-poznamky-zo-ziackej-knizky/ tak toto stojí za prečítanie. Ale čítať z prázdnymi ústami :D
buchač
29.06.13,19:36
http://www.topky.sk/cl/10/1354007/Prelomovy-precedens--Pod-Krasnou-Horkou-zburaju-dom-na-Kotlebovom-pozemku- že by konečne niekto pochopil čo znamená vlastníctvo? Lebo keď sa s tým niečo nezačne čím skôr robiť, tak sa nám tu rozplazia kade-tade.:confused:

Darvaš sa chce voči rozhodnutiu obce odvolať a súdiť, pomoc mu sľúbili právnici Európskeho centra pre práva Rómov z Budapešti. "Napadnem rozhodnutie. Nedopustím, aby to zbúrali," povedal Darvaš.

ehm,len sa neteš dopredu....rozhodnutie o zbúraní je jedna vec,a vykonať ho je vec druhá,myslím,že nereálna........
....hm ....

Rozhodnutie padne ...
Aj sa vykoná ...
Ale čo potom ???...kde pôjde celá família ???

...v tom najlepšom prípade k nejakej rodine do chatrče , kde sa budú tesniť ...
Alebo pôjdu niekde inde a tam budú neplechu robiť ...
Alebo ...
Alebo ...

Lež pokoj nebude nikde ...a už nikdy ...