trisestri
30.05.13,11:50
dufajme ze sa zase mylia http://www.topky.sk/cl/13/1351107/
lujza.j
30.05.13,10:25
.....kedze asi vsetci prebame pocko.....dnes rano som sa pri debate nahlas zamyslela.....bude vóbec leto.....no tak teda fasa......cizmy som si cez net cez vikend obj.posledne.....ako vidim mozno.....vylepsila som to plavkami a pondelok slapkami.....hmmm......asi aj zbytocne....okrem pocka ma nasrrrrdilo,ze za dve pecene stehna v bufete......3,80€ ......
Stanislav 1975
30.05.13,10:37
srska
30.05.13,10:38
.....kedze asi vsetci prebame pocko.....dnes rano som sa pri debate nahlas zamyslela.....bude vóbec leto.....no tak teda fasa......cizmy som si cez net cez vikend obj.posledne.....ako vidim mozno.....vylepsila som to plavkami a pondelok slapkami.....hmmm......asi aj zbytocne....okrem pocka ma nasrrrrdilo,ze za dve pecene stehna v bufete......3,80€ ......
luj, mne chodí na mail ponuka z crocs.at, no a namiesto šľapiek silno zvažujem nákup gumákov :D
pavol54
30.05.13,10:51
dufajme ze sa zase mylia http://www.topky.sk/cl/13/1351107/
Že by to spôsobil ten ľadovec čo sa vlani odtrhol od Anktartídy?
lujza.j
30.05.13,11:27
http://m.topky.sk/cl/10/1351119/Hanba-v-parlamente--Poslanca-KDH-prichytili--ako-pred-hlasovanim-popija-whisky-

Škrátek....
lujza.j
30.05.13,11:30
.....kedze asi vsetci prebame pocko.....dnes rano som sa pri debate nahlas zamyslela.....bude vóbec leto.....no tak teda fasa......cizmy som si cez net cez vikend obj.posledne.....ako vidim mozno.....vylepsila som to plavkami a pondelok slapkami.....hmmm......asi aj zbytocne....okrem pocka ma nasrrrrdilo,ze za dve pecene stehna v bufete......3,80€ ......
luj, mne chodí na mail ponuka z crocs.at, no a namiesto šľapiek silno zvažujem nákup gumákov :D
toto nie moja šliaka kavy,ale kukala som na ne v panďáši....ale vesele,antistresove a antidepresivne sfarbenie nevyrabaju....inak proste otras...
....gumace mame ked idem so psom,mi nevadi ked su ohovnene...
lujza.j
30.05.13,11:34
trisestri
30.05.13,11:39
a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok
terezamaria
30.05.13,11:46
pmajap
30.05.13,11:52
http://m.topky.sk/cl/10/1351119/Hanba-v-parlamente--Poslanca-KDH-prichytili--ako-pred-hlasovanim-popija-whisky-

Škrátek....
Hnusák, patrilo sa onšové
pmajap
30.05.13,11:58
Mária Mojžišová
30.05.13,14:58
dufajme ze sa zase mylia http://www.topky.sk/cl/13/1351107/
Musíme len veriť....
lujza.j
30.05.13,15:01
a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok
Aj ja....cez 500€ ...je " doma"....setrila som ako blazon....
Mária Mojžišová
30.05.13,15:06
a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok
Aj ja....cez 500€ ...je " doma"....setrila som ako blazon....
No nedaj Bože aby sme museli kúriť ešte v lete......
wagner
30.05.13,15:12
.....kedze asi vsetci prebame pocko.....dnes rano som sa pri debate nahlas zamyslela.....bude vóbec leto.....no tak teda fasa......cizmy som si cez net cez vikend obj.posledne.....ako vidim mozno.....vylepsila som to plavkami a pondelok slapkami.....hmmm......asi aj zbytocne....okrem pocka ma nasrrrrdilo,ze za dve pecene stehna v bufete......3,80€ ......
luj, mne chodí na mail ponuka z crocs.at, no a namiesto šľapiek silno zvažujem nákup gumákov :D
Tak asi nie http://www.topky.sk/cl/13/1351107/Predpoved--z-ktorej-zamrazi--Caka-nas-najchladnejsie-leto-za-200-rokov-
lujza.j
30.05.13,15:38
a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok
Aj ja....cez 500€ ...je " doma"....setrila som ako blazon....
No nedaj Bože aby sme museli kúriť ešte v lete......
Ja som v zime skoro vobec...stacili mi teple- vrele stupacky....ale teraz je v byte vacsia zima ako v zime.....
avalik
30.05.13,15:51
kopretinka
30.05.13,16:00
ta to de sme,že dnes najlepšie radí kopretinka :D :D Richaaaaaaaard,máš to pokazenééééééé :D
sito
30.05.13,16:02
a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok

A to ako čo? Náklady, alebo nedoplatok?

Čo tam preboha robíte v tom dome, byte?

Byt 60,63 m2 záloha 263 €, náklady 253 €, preplatok 10 €. Nič moc, tých 10 €, že?! :);)
pmajap
30.05.13,16:03
a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok
Aj ja....cez 500€ ...je " doma"....setrila som ako blazon....
No nedaj Bože aby sme museli kúriť ešte v lete......
Ja som v zime skoro vobec...stacili mi teple- vrele stupacky....ale teraz je v byte vacsia zima ako v zime.....

Ja kúrim, asi pol hodinu je jasno, ale nie teplo. Paprika v záhrade je žltá a menšia ako keď som ju sadila.jahody kyslé ako štavel :confused:
sito
30.05.13,16:04
ta to de sme,že dnes najlepšie radí kopretinka :D :D Richaaaaaaaard,máš to pokazenééééééé :D

A čo?! Šak aj v biblii sa píše, že prví budú poslední a poslední budú prví. :D;)
sito
30.05.13,16:39
a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok
Aj ja....cez 500€ ...je " doma"....setrila som ako blazon....

:eek: 500 €, doma, neblázni ...

Dráždiš, rajcuješ ... :) :D:D:D ;)
ivuliatko
30.05.13,16:46
Včera som bola babke z lekárne vybrať na recept také gazy. Majú rozmer 7,5 cm x 7,5 cm.. Prikladá sa to na ranu, a je to napustené roztokom..je to balené v takých vrecúškach. V krabičke je 10 ks.... Celé to platí poisťovňa, tak som sa nezaoberala cenou... Včera som sa pozrela na lístok a skoro som onemela.. Ten jeden sáčok viete koľko stojí?? Jeden sáčok stojí 4,78e..:eek:. a jedno balenie potom stojí 47,80e... Sú tie farmaceutické firmy normálne???? Keby to mala babka platiť, isto jej to nekúpim...
Pred pár rokmi, keď ešte neboli euráče, som mala záhadný dlhotrvajúci kašeľ, ani na pľúcnom si s ním nevedeli poradiť (pritom všetky výsledky OK) a lekár mi vtedy predpísal taký sprej, doplácala som 120 Sk a keď som si pozrela plnú cenu, skoro ma vykotilo - vyše 3000 Sk :eek:
ivuliatko
30.05.13,16:57
a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok
My sme ešte nedostali vyúčtovanie, ale všetci, ktorí už dostali, spomínali, že majú nedoplatky za vykurovanie... tak som zvedavá, aké šoky ma čakajú :rolleyes:
buchač
30.05.13,16:58
Včera som bola babke z lekárne vybrať na recept také gazy. Majú rozmer 7,5 cm x 7,5 cm.. Prikladá sa to na ranu, a je to napustené roztokom..je to balené v takých vrecúškach. V krabičke je 10 ks.... Celé to platí poisťovňa, tak som sa nezaoberala cenou... Včera som sa pozrela na lístok a skoro som onemela.. Ten jeden sáčok viete koľko stojí?? Jeden sáčok stojí 4,78e..:eek:. a jedno balenie potom stojí 47,80e... Sú tie farmaceutické firmy normálne???? Keby to mala babka platiť, isto jej to nekúpim...
Pred pár rokmi, keď ešte neboli euráče, som mala záhadný dlhotrvajúci kašeľ, ani na pľúcnom si s ním nevedeli poradiť (pritom všetky výsledky OK) a lekár mi vtedy predpísal taký sprej, doplácala som 120 Sk a keď som si pozrela plnú cenu, skoro ma vykotilo - vyše 3000 Sk :eek:
...hm .....svojho času som lustroval ceny chemoterapeutík ...

Jedna infúzka šla do státisícov korún ...........................
Tá " moja " ...hm ...cca 350 litrov - dostal som zopár v tých 6 kúrach ...

Zíral som jak puk , vtedy som ešte nebol tak v obraze ohľadom tých cien ...
buchač
30.05.13,17:02
a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok
Aj ja....cez 500€ ...je " doma"....setrila som ako blazon....

:eek: 500 €, doma, neblázni ...

Dráždiš, rajcuješ ... :) :D:D:D ;)
Ja som mal tiež približne toľko...
Zať s dcérou dostane ešte viac nazad ...
trisestri
30.05.13,17:57
a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok

A to ako čo? Náklady, alebo nedoplatok?

Čo tam preboha robíte v tom dome, byte?

Byt 60,63 m2 záloha 263 €, náklady 253 €, preplatok 10 €. Nič moc, tých 10 €, že?! :);)
platba okolo 500 eur za vykurovanie rocne ,75 m stvorcovych /cca 7600 eur na vchod,na vykurovacu plochu okolo 200 eur oproti priemeru a to sme setrili ako najaty/ a tresk zakladna zlozka 2,187 za meter stvorcovy,pred 3 rokmi to bolo 0,77 eur
luja5
30.05.13,18:01
Už som miestami dnes taká zle vidiaca, unavená a ešte aj to hrozné počasie ma tak ubíja, že toto tu http://www.porada.sk/t217497-balenie-komentarov-pod-odpovedami.html som čítala ako Balenie komárov pod odpoveďami a len som si tak pomyslela, že čo je to za haluz ...
Radšej idem het, aby som na to ešte nebodaj inou mojou haluzou neodpovedala ...:o
lapejko
30.05.13,18:13
V našom kraji včera a dnes pršal špinavý dážď, po uschnutí to vyzerá na tehlový prach, kto včera umyl auto, dnes ostal v šoku:(
avalik
30.05.13,18:17
V našom kraji včera a dnes pršal špinavý dážď, po uschnutí to vyzerá na tehlový prach, kto včera umyl auto, dnes ostal v šoku:(

http://humenne.korzar.sme.sk/c/6818700/zemplincanom-zaspinil-auta-piesok-zo-sahary.html
julysak
30.05.13,18:24
a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok
Aj ja....cez 500€ ...je " doma"....setrila som ako blazon....
No nedaj Bože aby sme museli kúriť ešte v lete......


a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok
Aj ja....cez 500€ ...je " doma"....setrila som ako blazon....
Skús privrieť radiátory - vraj to pomáha :D

U nás teraz začali temperovať
julysak
30.05.13,18:27
a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok
My sme ešte nedostali vyúčtovanie, ale všetci, ktorí už dostali, spomínali, že majú nedoplatky za vykurovanie... tak som zvedavá, aké šoky ma čakajú :rolleyes:
U mňa mali asi 3/4 preplatky - teda celkové, nie iba za UK.
lujza.j
30.05.13,18:33
a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok
Aj ja....cez 500€ ...je " doma"....setrila som ako blazon....
No nedaj Bože aby sme museli kúriť ešte v lete......


a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok
Aj ja....cez 500€ ...je " doma"....setrila som ako blazon....
Skús privrieť radiátory - vraj to pomáha :D

U nás teraz začali temperovať
teraz som privrela okná:---...temperovať, to by museli byť do našeho vchodu otvorené ventily ,aby teplo vliezlo.... do bytov...predpokladám, že ten penis čo býva hore-domový dôverník ich zavrel...jeho obvykle hreje chlast....:mad:...tak aby sa doma nespotil......
julysak
30.05.13,18:38
a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok

A to ako čo? Náklady, alebo nedoplatok?

Čo tam preboha robíte v tom dome, byte?

Byt 60,63 m2 záloha 263 €, náklady 253 €, preplatok 10 €. Nič moc, tých 10 €, že?! :);)
platba okolo 500 eur za vykurovanie rocne ,75 m stvorcovych /cca 7600 eur na vchod,na vykurovacu plochu okolo 200 eur oproti priemeru a to sme setrili ako najaty/ a tresk zakladna zlozka 2,187 za meter stvorcovy,pred 3 rokmi to bolo 0,77 eur


a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok
My sme ešte nedostali vyúčtovanie, ale všetci, ktorí už dostali, spomínali, že majú nedoplatky za vykurovanie... tak som zvedavá, aké šoky ma čakajú :rolleyes:
U mňa mali asi 3/4 preplatky - teda celkové, nie iba za UK.

Smerodatná je spotreba
Mala by byť okolo 80 kWh / m2 / rok

Pár konkrétnych čísel pre 73,8 m2
446 pod strechou na konci
321 pod strechou v strede
484 nad pivnicou nie na konci
679 detto
378 v strede v strede
501 v strede v strede
403 v strede v strede
julysak
30.05.13,18:46
a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok
Aj ja....cez 500€ ...je " doma"....setrila som ako blazon....
No nedaj Bože aby sme museli kúriť ešte v lete......


a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok
Aj ja....cez 500€ ...je " doma"....setrila som ako blazon....
Skús privrieť radiátory - vraj to pomáha :D

U nás teraz začali temperovať
teraz som privrela okná:---...temperovať, to by museli byť do našeho vchodu otvorené ventily ,aby teplo vliezlo.... do bytov...predpokladám, že ten penis čo býva hore-domový dôverník ich zavrel...jeho obvykle hreje chlast....:mad:...tak aby sa doma nespotil......
A čo má čo domový dôverník (aj keď sa mi paradoxne zdá, že ty nedôveruješ dôverníkovi :D :D :D ) babrať nejaké ventily ?
lujza.j
30.05.13,18:52
a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok
Aj ja....cez 500€ ...je " doma"....setrila som ako blazon....
No nedaj Bože aby sme museli kúriť ešte v lete......


a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok
Aj ja....cez 500€ ...je " doma"....setrila som ako blazon....
Skús privrieť radiátory - vraj to pomáha :D

U nás teraz začali temperovať
teraz som privrela okná:---...temperovať, to by museli byť do našeho vchodu otvorené ventily ,aby teplo vliezlo.... do bytov...predpokladám, že ten penis čo býva hore-domový dôverník ich zavrel...jeho obvykle hreje chlast....:mad:...tak aby sa doma nespotil......
A čo má čo domový dôverník (aj keď sa mi paradoxne zdá, že ty nedôveruješ dôverníkovi :D :D :D ) babrať nejaké ventily ?
lebo ked končí vykur.sezónna a hrejú ešte stupačky tak aby mu nebolo teplo takto, takto rieši....my sa nemusíme- nezdravíme......ked mu nahlásim, že žiarovka na schodisku nesvieti...zavesí mi ju na klučku....mali sme nejaký incident....ale nejak mu to klamstvo voči mne nevyšlo....
julysak
30.05.13,18:57
a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok
Aj ja....cez 500€ ...je " doma"....setrila som ako blazon....
No nedaj Bože aby sme museli kúriť ešte v lete......


a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok
Aj ja....cez 500€ ...je " doma"....setrila som ako blazon....
Skús privrieť radiátory - vraj to pomáha :D

U nás teraz začali temperovať
teraz som privrela okná:---...temperovať, to by museli byť do našeho vchodu otvorené ventily ,aby teplo vliezlo.... do bytov...predpokladám, že ten penis čo býva hore-domový dôverník ich zavrel...jeho obvykle hreje chlast....:mad:...tak aby sa doma nespotil......
A čo má čo domový dôverník (aj keď sa mi paradoxne zdá, že ty nedôveruješ dôverníkovi :D :D :D ) babrať nejaké ventily ?
lebo ked končí vykur.sezónna a hrejú ešte stupačky tak aby mu nebolo teplo takto, takto rieši....my sa nemusíme- nezdravíme......ked mu nahlásim, že žiarovka na schodisku nesvieti...zavesí mi ju na klučku....mali sme nejaký incident....ale nejak mu to klamstvo voči mne nevyšlo....
A na kľučke sa potom rozsvieti???????????????

To by som ako elektrikár bol veľmo prekvapený.
lujza.j
30.05.13,19:06
a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok
Aj ja....cez 500€ ...je " doma"....setrila som ako blazon....
No nedaj Bože aby sme museli kúriť ešte v lete......


a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok
Aj ja....cez 500€ ...je " doma"....setrila som ako blazon....
Skús privrieť radiátory - vraj to pomáha :D

U nás teraz začali temperovať
teraz som privrela okná:---...temperovať, to by museli byť do našeho vchodu otvorené ventily ,aby teplo vliezlo.... do bytov...predpokladám, že ten penis čo býva hore-domový dôverník ich zavrel...jeho obvykle hreje chlast....:mad:...tak aby sa doma nespotil......
A čo má čo domový dôverník (aj keď sa mi paradoxne zdá, že ty nedôveruješ dôverníkovi :D :D :D ) babrať nejaké ventily ?
lebo ked končí vykur.sezónna a hrejú ešte stupačky tak aby mu nebolo teplo takto, takto rieši....my sa nemusíme- nezdravíme......ked mu nahlásim, že žiarovka na schodisku nesvieti...zavesí mi ju na klučku....mali sme nejaký incident....ale nejak mu to klamstvo voči mne nevyšlo....
A na kľučke sa potom rozsvieti???????????????

To by som ako elektrikár bol veľmo prekvapený.
...decko schytilo sáčik so žiarovkou a mal ju zase on na klučke....ale inak pekne si tu žijeme...k ventilom má klúče...tak baštrnguje....odkazy mu píšem a lepím do výťahu.....už som ho upozorňovala, že to nahlásim na družstvo...za to...
v celej Ba sa raz kúrilo, len u nás nie...ešte aj do kotolne som volala....kotolník, že musíme mať ventily zavreté....
buchač
30.05.13,19:15
teraz som privrela okná:---...temperovať, to by museli byť do našeho vchodu otvorené ventily ,aby teplo vliezlo.... do bytov...predpokladám, že ten penis čo býva hore-domový dôverník ich zavrel...jeho obvykle hreje chlast....:mad:...tak aby sa doma nespotil......
...hehehehe...šak začni robiť domovníčku ...
Buď sa spotíš od tepla ...alebo od rozčúlenia , keď Ti niekto do pošiev vynadá ...

Ale šak zarobíš nejaké éčko ...budeš bližšie k tomu Nismu ,splníš si sen ...
julysak
30.05.13,19:29
teraz som privrela okná:---...temperovať, to by museli byť do našeho vchodu otvorené ventily ,aby teplo vliezlo.... do bytov...predpokladám, že ten penis čo býva hore-domový dôverník ich zavrel...jeho obvykle hreje chlast....:mad:...tak aby sa doma nespotil......
...hehehehe...šak začni robiť domovníčku ...
Buď sa spotíš od tepla ...alebo od rozčúlenia , keď Ti niekto do pošiev vynadá ...

Ale šak zarobíš nejaké éčko ...budeš bližšie k tomu Nismu ,splníš si sen ...
bol som rok zástupca

teraz som tým istým rok správca

(ale nyjeeeeeeeeeeeeeeeee v tom kde bývam - - tu som pomerne neobľubený :D :D )
julysak
30.05.13,19:33
teraz som privrela okná:---...temperovať, to by museli byť do našeho vchodu otvorené ventily ,aby teplo vliezlo.... do bytov...predpokladám, že ten penis čo býva hore-domový dôverník ich zavrel...jeho obvykle hreje chlast....:mad:...tak aby sa doma nespotil......
...hehehehe...šak začni robiť domovníčku ...
Buď sa spotíš od tepla ...alebo od rozčúlenia , keď Ti niekto do pošiev vynadá ...

Ale šak zarobíš nejaké éčko ...budeš bližšie k tomu Nismu ,splníš si sen ...

Mám takého experta / platí sa mesiac dopredu

ale zavolá mi napr zajtra 31. mája a v pondelok = prvý pracovný deň v júni (obyčajne o 17,00 :D ) :
vypíšem PPD
zoberiem 2 € (zálohu má 68 )
a idem k nemu o 2 domy ˇalej, aby vyplatil zálohu na júl = idem si po mojich 6 éčok
wagner
30.05.13,19:34
[
Ja kúrim, asi pol hodinu je jasno, ale nie teplo. Paprika v záhrade je žltá a menšia ako keď som ju sadila.jahody kyslé ako štavel :confused:
Ja kúrrim takmer každý deň v kuchyni v sporáku. Ale ak sa neuráči oteplieť, tak asi budem musieť zakúriť aj v peci. Zima nie je, ale je vlhko v izbách. Vetranie mi nejako nepomáha, chýba teplo.
lujza.j
31.05.13,06:22
Potesilo....ze v robote zakurili....ale nachystala som sa.....zimny kostým,rolak a cizmy....
lujza.j
31.05.13,06:32
Pomoooc.....http://m.topky.sk/cl/10/1351206/Pravica-ma-dalsieho-prezidentskeho-kandidata--Je-nim-znamy-herec-


.....vytvorte koridor .......
tu fakt uz nic neprekvapi...kazdy den ma v tom nieco utvrdi.....
pmajap
31.05.13,08:02
[QUOTE="lujza.j"]Pomoooc.....http://m.topky.sk/cl/10/1351206/Pravica-ma-dalsieho-prezidentskeho-kandidata--Je-nim-znamy-herec-


.....vytvorte koridor .......

:D to aby ho neušliapali, trpajzlíka. Ale francúzsky bude nadšený, porozprávajú sa bez tlmočníka, hľadiac si rovno do očí ;)
Stanislav 1975
31.05.13,08:21
Nadišiel čas, opustiť vás, nevládzem viac, už niesť svoj Poraďácky kríž
ospravedlnujem sa,že som nkdy nezaradil medzi ctených
aj keby som mohol vrátiť čas by som nemenil,
preto odchádza jedinec a nie jeden z Porady,
nech radosť, šťastie, zdravie žije v tom, ktorý mi veril,
a vy umelci, zhostite sa hostiny,
tí čo samozvanú korunu Porady kráľa nosili,
konkurencia odchádza, pritúľte sa k ženám,
aj keď ja som žiadneho konkurenta nemal,
mi skoro 6 rokov stačilo, dal som tolko rád, čo poniektorí nedáte za rokov štyridsať,
preto chápem vašu radosť tam dole v pivnicách,
odsúdený je ten, čo je stádu ovciam neverný,
omlúvam sa, že som nevedel byť priemerný.
prichádza víchor, poprosím ticho, kat ohlásil príchod, hudbu stíš,
oprátka čaká, poprava láka dav, konečne našiel som svoju skrýš.
Poprava sa blíži, meno Stanislav 1975 pribité na kríži,
už smejem sa, už mi nik neublíži,
vlk je nasýtený, radujte sa kozliatka,
aj keď na Porade čaká na mňa definitívna oprátka,
pohoršený dav a rozzúrený kat,
čakajú kým mi zmizne úsmev na perách,
a ja pridávam posledný príspevok- posledný krát,
Tweety
31.05.13,08:23
Stanko, čo to, čo to, že tak básniš? Vari Ti niekto ublížil, že až takto pateticky?
Zdenka175
31.05.13,09:08
pmajap
31.05.13,09:47
Nadišiel čas, opustiť vás, nevládzem viac, už niesť svoj Poraďácky kríž
ospravedlnujem sa,že som nkdy nezaradil medzi ctených
aj keby som mohol vrátiť čas by som nemenil,
preto odchádza jedinec a nie jeden z Porady,
nech radosť, šťastie, zdravie žije v tom, ktorý mi veril,
a vy umelci, zhostite sa hostiny,
tí čo samozvanú korunu Porady kráľa nosili,
konkurencia odchádza, pritúľte sa k ženám,
aj keď ja som žiadneho konkurenta nemal,
mi skoro 6 rokov stačilo, dal som tolko rád, čo poniektorí nedáte za rokov štyridsať,
preto chápem vašu radosť tam dole v pivnicách,
odsúdený je ten, čo je stádu ovciam neverný,
omlúvam sa, že som nevedel byť priemerný.
prichádza víchor, poprosím ticho, kat ohlásil príchod, hudbu stíš,
oprátka čaká, poprava láka dav, konečne našiel som svoju skrýš.
Poprava sa blíži, meno Stanislav 1975 pribité na kríži,
už smejem sa, už mi nik neublíži,
vlk je nasýtený, radujte sa kozliatka,
aj keď na Porade čaká na mňa definitívna oprátka,
pohoršený dav a rozzúrený kat,
čakajú kým mi zmizne úsmev na perách,
a ja pridávam posledný príspevok- posledný krát,

Rozlúčkovú reč nepridám, však si ťa nájdeme, ale pár kvetov sa patrí :D:D
trisestri
31.05.13,10:01
urade prace skor brzdia zamestnanost ako jej pomahaju-mesiac na zaevidovanie v ere pc,dalej nemozu zapisat zaujem o viacero pozicii,lebo na tlacive udajne miesto len na jednu,nepreplacaju cestu na pohovory do ciech,zaradenie po evidencii do klubu prace co je len zbytocny formalizmus namiesto toho aby efektivne cez informacne systemy vytypovali vhodne pracovne pozicie,aby operativne a invidualne riesili potreby klientov,aby mali prepojene informačne databazy v ramci sr,aby mali aktualne info aj o volnych poziciach spolupracou s ceskymi uradmi prace-to asi nie
lujza.j
31.05.13,11:16
.....tento dazd by trebalo vyuzit.....zaradim do povinnej výbavy sampon....a potom si supnem acylpirín ......
pavol54
31.05.13,14:45
Pomoooc.....http://m.topky.sk/cl/10/1351206/Pravica-ma-dalsieho-prezidentskeho-kandidata--Je-nim-znamy-herec-


.....vytvorte koridor .......
tu fakt uz nic neprekvapi...kazdy den ma v tom nieco utvrdi.....
ešte by som chcel vedieť kam sa podávajú prihlášky čo keby náhodou niekto chcel aby som ja bol prezidentom.
wagner
31.05.13,15:32
[QUOTE="pmajap"

Rozlúčkovú reč nepridám, však si ťa nájdeme, ale pár kvetov sa patrí :D:D[/QUOTE]
A to len neni dávno chcel od nás aby sme sa mu zložili na dane a dnes sa na náš kašle.:eek: A vraj kamarát :confused: Stanko, z boja sa neuteká, to sa nauč. Turčín Poničan napísal báseň, kde okrem iného bolo" a čo mladé zutekalo, a čo staré nevládalo" Aj Ty sa držíš tejto básne? Nemal by si utekať. :rolleyes: Prvá prekážka a Ty zdupkáš :cool:
wagner
31.05.13,15:35
[QUOTE="pavol54"
ešte by som chcel vedieť kam sa podávajú prihlášky čo keby náhodou niekto chcel aby som ja bol prezidentom.[/QUOTE]
Veď aspoň vydrž, pokiaľ ich šéfko vyhlási. Ak chceš byť nezávislý, tak začni zbierať podpisy a potom Ti poradíme čo ďalej:D Neboj sa, budeme Ťa voliť
sito
31.05.13,15:46
Nadišiel čas, opustiť vás, nevládzem viac, už niesť svoj Poraďácky kríž

aj keď na Porade čaká na mňa definitívna oprátka, a ja pridávam posledný príspevok- posledný krát,

Stanko sem - tam si niečo posral, sem tam sa niečo posralo. Neposer si poslednú možnosť na porade a tu oprátku si uviaž na konár životom unavený, ktorý neudrží tvoje rozhodnutie.

:);)
pavol54
31.05.13,16:58
[QUOTE="pavol54"
ešte by som chcel vedieť kam sa podávajú prihlášky čo keby náhodou niekto chcel aby som ja bol prezidentom.
Veď aspoň vydrž, pokiaľ ich šéfko vyhlási. Ak chceš byť nezávislý, tak začni zbierať podpisy a potom Ti poradíme čo ďalej:D Neboj sa, budeme Ťa voliť[/QUOTE]
Keby bola verejná voľba, lenže pri tajnej neviem kto by ma zvolil :eek:
wagner
31.05.13,19:30
[QUOTE="pavol54"
Keby bola verejná voľba, lenže pri tajnej neviem kto by ma zvolil :eek:[/QUOTE]
To je riziko "podnikania" Všetci Ti budú sľubovať a nikto Ťa nebude voliť. Takí sú tiež "Slováci"
lujza.j
01.06.13,06:18
pmajap
01.06.13,06:26
Od rána dvere dokorán a dve lastovičky vletia až do obývačky, sadnú si na garnižu a hľadia na mňa, po chvíli vyletia a zas sa vrátia. Chodím vedľa nich a vôôôbec ich to nevzrušuje ...konečne v dome vták :D:D:D
sito
01.06.13,06:35
Akú majú orientáciu? Na sever?
lujza.j
01.06.13,06:37
Od rána dvere dokorán a dve lastovičky vletia až do obývačky, sadnú si na garnižu a hľadia na mňa, po chvíli vyletia a zas sa vrátia. Chodím vedľa nich a vôôôbec ich to nevzrušuje ...konečne v dome vták :D:D:D
...bacha na drzé vtáky....niektorých sa potom človek nevie zbaviť:D:D:D
lujza.j
01.06.13,06:43
potešilo....konečne som našla eshop na kozm. manufaktura, kde od určitej sumy je poštovné zarada....ja som anti-shopingový tip.....predajňu majú v OC Central, ale už vyše mesiaca špekulujem aby som tam nemusela ísť a nejak nakúpiť cez net.....
pmajap
01.06.13,06:51
potešilo....konečne som našla eshop na kozm. manufaktura, kde od určitej sumy je poštovné zarada....ja som anti-shopingový tip.....predajňu majú v OC Central, ale už vyše mesiaca špekulujem aby som tam nemusela ísť a nejak nakúpiť cez net.....

Kdesi si dávala link na vysnívané čižmičky a bol tam aj kabát taký čierno-biely počmáraný, čo by sa mi hodil a neviem to nájsť :cool:
lujza.j
01.06.13,07:00
potešilo....konečne som našla eshop na kozm. manufaktura, kde od určitej sumy je poštovné zarada....ja som anti-shopingový tip.....predajňu majú v OC Central, ale už vyše mesiaca špekulujem aby som tam nemusela ísť a nejak nakúpiť cez net.....

Kdesi si dávala link na vysnívané čižmičky a bol tam aj kabát taký čierno-biely počmáraný, čo by sa mi hodil a neviem to nájsť :cool:
moje vysnívané čižmy:mee:...tolko som sa tešila, že obj. mi zrušili pre nedodanie tovaru...nakupujem tam ak je niečo zaujímavé myslíš toto? :fashiondays.sk, bývajú tam dobré zlavové kampaňe, ak tovar nesedí vrátiš...prevedú ti keš na účet....výmena tovaru nie je možná, lebo kampaň skončí....teraz som posielala späť boty....narp.nedávno som si kúpila celokožene čižmy z brúsenej kože pod koleno fakt kvalitné za 50e....
pmajap
01.06.13,07:42
Akú majú orientáciu? Na sever?

..to by som mala nadvihnúť chvost :D
misoft
01.06.13,07:49
Naštvalo ma! Moja hlúposť! Moja neschopnosť!
Sťažoval som sa na nezobrazovanie obrázkov na Porade. Myslel som, že chyba je v samotnej stránke a v AB.
Omyl!
Chyba bola u mňa v jednom doplnku, do ktorého sa nejako dostal filter pre Poradu (celú) - tedy blokoval všetko.
Doplnok RemoveItPemanently (inak celkom šikovný - blokuje rôzne reklamné bannery s odkazmi na iné stránky, ktoré AB nezablokuje) to spôsoboval. Musel som najskôr všetky doplnky zakázať (pretože FF v núdzovom fungoval správne) a postupne nahadzovať a kontrolovať. Kolotoč reštartovania FF. Nakoniec som zistil "škodcu", musel som prejsť filtre (za tie roky, čo mám FF, sa ich tam nazbieralo....), až som našiel, že blokuje celú stránku Porady. Keď som filter (samotný) zrušil - všetko fungovalo, ako má.


Ospravedlňujem sa, že som podozrieval Richarda a jeho stránku z nefunkčnosti.
Chyba bola na mojej strane.
Sypem si za to na hlavu 10 ton elektrárenského popolčeka.
pavol54
01.06.13,08:28
Akú majú orientáciu? Na sever?

..to by som mala nadvihnúť chvost :D
KOMU?:mad:
pavol54
01.06.13,08:32
Od rána dvere dokorán a dve lastovičky vletia až do obývačky, sadnú si na garnižu a hľadia na mňa, po chvíli vyletia a zas sa vrátia. Chodím vedľa nich a vôôôbec ich to nevzrušuje ...konečne v dome vták :D:D:D
silou mocou by potrebovali zahniezdiť to isté mi robia keď sa otvoria dvere do skladu, lenže problém je v tom že tam jednak nemôžu byť a sklad sa zatvára. Chúdence všade im rúcajú hniezda vraj nech idú inde lebo im autá, chodníky osierajú.
sito
01.06.13,08:32
Akú majú orientáciu? Na sever?

..to by som mala nadvihnúť chvost :D

Tak čo? Chvost, či vtáka chceš poznať?

:) :D:D:D ;)
pavol54
01.06.13,08:34
Od rána dvere dokorán a dve lastovičky vletia až do obývačky, sadnú si na garnižu a hľadia na mňa, po chvíli vyletia a zas sa vrátia. Chodím vedľa nich a vôôôbec ich to nevzrušuje ...konečne v dome vták :D:D:D
...bacha na drzé vtáky....niektorých sa potom človek nevie zbaviť:D:D:D
skloňuj poriadne aby sme vedeli na čo myslíš: a, drzé vtáky b, drzých vtákov
pavol54
01.06.13,08:36
Naštvalo ma! Moja hlúposť! Moja neschopnosť!
Sťažoval som sa na nezobrazovanie obrázkov na Porade. Myslel som, že chyba je v samotnej stránke a v AB.
Omyl!
Chyba bola u mňa v jednom doplnku, do ktorého sa nejako dostal filter pre Poradu (celú) - tedy blokoval všetko.
Doplnok RemoveItPemanently (inak celkom šikovný - blokuje rôzne reklamné bannery s odkazmi na iné stránky, ktoré AB nezablokuje) to spôsoboval. Musel som najskôr všetky doplnky zakázať (pretože FF v núdzovom fungoval správne) a postupne nahadzovať a kontrolovať. Kolotoč reštartovania FF. Nakoniec som zistil "škodcu", musel som prejsť filtre (za tie roky, čo mám FF, sa ich tam nazbieralo....), až som našiel, že blokuje celú stránku Porady. Keď som filter (samotný) zrušil - všetko fungovalo, ako má.


Ospravedlňujem sa, že som podozrieval Richarda a jeho stránku z nefunkčnosti.
Chyba bola na mojej strane.
Sypem si za to na hlavu 10 ton elektrárenského popolčeka.
AJ emisné kvóty aj tak sú nepredajné
misoft
01.06.13,08:52
AJ emisné kvóty aj tak sú nepredajné
Lenže ich nie je na tej mojej gebuli vidieť - vyfučia. Popolček - ten na mojej hlave drží. :D
pmajap
01.06.13,10:14
Chyba bola na mojej strane.
Sypem si za to na hlavu 10 ton elektrárenského popolčeka.

Vitaj.... stačí to z popolníka, čo si našporil kým si na to prišiel;)
pmajap
01.06.13,10:19
[QUOTE="sito"]

..
[QUOTE="pavol54"]

:Dvtáčiky poraďácke, vedela som, čo vás z pelieškov vydurí :D:---
sito
01.06.13,10:58
Ornitológia, si mala na mysli? :);)
terezamaria
01.06.13,14:01
Sypem si za to na hlavu 10 ton elektrárenského popolčeka.
Ešte to, vieš ako škodí? Každý sa môže zmýliť....hlavne, že Ti to funguje.
wagner
01.06.13,15:55
misoft
01.06.13,17:34
Listujem si, listujem a zisťujem, že opäť sa vyskytol "nedočkavec" - Lady-ZZZ - včera založil tému: http://www.porada.sk/t217543-stavby-na-cudzom-pozemku.html - lenže ešte nik na to nereagoval, tak založil dnes opäť s rovnakým obsahom a veľmi podobným názvom (zmena jediného písmenka): http://www.porada.sk/t217587-stavba-na-cudzom-pozemku.html.


Asi fakt by bolo vhodné, aby do počtu príspevkov 40 vyskakovala Etiketa Porady povinne!
pmajap
02.06.13,05:24
pmajap
02.06.13,06:08
Otvorila som dvere a sú tu
pavol54
02.06.13,06:28
Otvorila som dvere a sú tu
Takže až dva vtáky a naraz?:)
pavol54
02.06.13,06:35
http://spravy.pravda.sk/regiony/clanok/282481-vodic-autobusu-soferoval-opity-policajti-mu-namerali-26-promile/ :eek: ešte že ho nezobrali aj s autobusom
Aspoň vidieť ako dôsledne robia kontrolu z vedenia podniku, lebo u mňa sa zamestnancom klepú kolená aby som ich neskontroloval pred koncom smeny nieto ešte ráno 1x. alkohol pokuta 100€ 2x. alkohol pol platu. 3x. alkohol okamžitá výpoveď s nevyplatením mzdy za posledný mesiac. Funguje to demokracia je za bránou firmy vo vnútri vládnem totalitne. Za každé zapálenie cigarety 1€ odmena v prospech zisku firmy. prvá si myslela že srandujem a okamžite to zabralo
misoft
02.06.13,07:15
terezamaria
02.06.13,10:18
Nestíham sa diviť, daná otázka a tým istým človekom daná aj odpoveď....naozaj ľudia nevedia, ako majú reagovať......http://www.porada.sk/t217646-vypoved-v-skusobnej-dobe-a-pn.html#post2362044
wagner
02.06.13,19:22
wagner
02.06.13,19:24
arizona
02.06.13,19:30
Nestíham sa diviť, daná otázka a tým istým človekom daná aj odpoveď....naozaj ľudia nevedia, ako majú reagovať......http://www.porada.sk/t217646-vypoved-v-skusobnej-dobe-a-pn.html#post2362044
Terezka, skor si myslim, ze ten pytajuci zabudol dat otaznik v 2.prispevku .-)
lujza.j
02.06.13,19:36
dnes potešilo, že mám dokonale vyupratované vózilo...tip-top....pán bytný je doma, tak ked si išiel svoje tak som mu strčila aj moje klíčky....ja neznášam upratovať auto....hanbím sa, ale neprinútim sa....vysávané bolo 09/2012:eek:
wagner
02.06.13,19:41
dnes potešilo, že mám dokonale vyupratované vózilo...tip-top....pán bytný je doma, tak ked si išiel svoje tak som mu strčila aj moje klíčky....ja neznášam upratovať auto....hanbím sa, ale neprinútim sa....vysávané bolo 09/2012:eek:
Tak asi máme rovnakú diagnozu:eek: lenže mne ho nemá kto povysávať. Ale zajtra idem do PD, možno bude prašť, tak potom budem nútená ho umyť, vyglancovať a aj povysávam. Ja sa nehambím, iba sa mi nechce:confused: Nerada vysávam:mee:
lujza.j
02.06.13,19:52
dnes potešilo, že mám dokonale vyupratované vózilo...tip-top....pán bytný je doma, tak ked si išiel svoje tak som mu strčila aj moje klíčky....ja neznášam upratovať auto....hanbím sa, ale neprinútim sa....vysávané bolo 09/2012:eek:
Tak asi máme rovnakú diagnozu:eek: lenže mne ho nemá kto povysávať. Ale zajtra idem do PD, možno bude prašť, tak potom budem nútená ho umyť, vyglancovať a aj povysávam. Ja sa nehambím, iba sa mi nechce:confused: Nerada vysávam:mee:
..ked so 2roky do zadu kúpila tento vóz...kolega mi povedal....dúfam, že v tomto novom nebudeš mať takú zaprášenú palubovku:eek:...tak to mám v aute multi spray pronto a švédsku handru:D
srska
03.06.13,09:04
chválim - na 4-tý pracovný deň od prihlásenia omv doručil kuriér malý technický preukaz
Mila123
03.06.13,09:05
chválim - na 4-tý pracovný deň od prihlásenia omv doručil kuriér malý technický preukaz

pre mňa neznalú, buď konkrétnejší........
Žabinka
03.06.13,09:06
v poslednej dobe ministerstvo vnútra pracuje naozaj usilovne, aj mne chodia technické rýchlejšie, ako predtým..
pavol54
03.06.13,10:00
dnes potešilo, že mám dokonale vyupratované vózilo...tip-top....pán bytný je doma, tak ked si išiel svoje tak som mu strčila aj moje klíčky....ja neznášam upratovať auto....hanbím sa, ale neprinútim sa....vysávané bolo 09/2012:eek:
to čo je upratovať auto vari ho ideš predať?
srska
03.06.13,10:06
chválim - na 4-tý pracovný deň od prihlásenia omv doručil kuriér malý technický preukaz

pre mňa neznalú, buď konkrétnejší........
29.05. pridelené ečv a dnes priviezol kuriér malý technický preukaz k omv
lujza.j
03.06.13,10:13
dnes potešilo, že mám dokonale vyupratované vózilo...tip-top....pán bytný je doma, tak ked si išiel svoje tak som mu strčila aj moje klíčky....ja neznášam upratovať auto....hanbím sa, ale neprinútim sa....vysávané bolo 09/2012:eek:
to čo je upratovať auto vari ho ideš predať?
Palino nie....kto uz by kupil mojho jedovateho netvora....:-))))....nemam vztah k upratovaniu kary....neznasam to.....
lujza.j
03.06.13,10:15
chválim - na 4-tý pracovný deň od prihlásenia omv doručil kuriér malý technický preukaz

pre mňa neznalú, buď konkrétnejší........
29.05. pridelené ečv a dnes priviezol kuriér malý technický preukaz k omv
Na prideleni si bol normalne....je to tam po starom...na šlak traf....
lujza.j
03.06.13,10:15
Zase to tu " funguje " vrrrr...
srska
03.06.13,10:18
chválim - na 4-tý pracovný deň od prihlásenia omv doručil kuriér malý technický preukaz

pre mňa neznalú, buď konkrétnejší........
29.05. pridelené ečv a dnes priviezol kuriér malý technický preukaz k omv
Na prideleni si bol normalne....je to tam po starom...na šlak traf....nie, riešil to predajca
srska
03.06.13,10:25
mimotemy toto má byť dizajnovo aj farbovo na spôsob fasabuku? kto vie?
Kvaka
03.06.13,10:29
Kvaka
03.06.13,10:31
neviem, či sa to dá zobraziť, mám to v mojich prílohách, teda kedysi (19.9.2011) som tu pripla takýto scan obrazovky.
Kvaka
03.06.13,10:39
Našla som tému, tiež sme vtedy maturovali. http://www.porada.sk/t176677-p10-upravy-na-porade.html#post1851683
wagner
03.06.13,11:27
Kvaka
03.06.13,12:24
Je tam info, že vynechávať raňajky je zdravé. No a ja ich mám ako skoro najdôležitejšie jedlo, pritom nemám nijakú nadváhu. Myslím, že je to dané aj génmi.
kopretinka
03.06.13,12:53
http://www.bux.sk/knihy/204545-omg-dieta-za-sest-tyzdnov-bozsky-stihla.html - ak chcete schudnúť, môžete čítať.
čítala som,ale som neschudla :D
terezamaria
03.06.13,14:27
skúsim spomienku
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=102050&d=1316432036
Moja, tá spomienka je milá. Výborná farba, ktorá neťahala oči, teraz je to viac ako desné, vyšedivená farba, písmená zle viditeľné....a to nepotrebujem brýle do blízka...
buchač
03.06.13,15:28
Sledujem ( pre zaujímavosť ) tu " Výmenu " na TV JoJ ....
Neprekvapili ma ....

Ani na Stana nie som zvedavý ......
Kua , aj sa mu čudujem , že sa na to dal ...

Ale na druhej strane ???...zadarmo prísť k nejakým tým veciam ...
pmajap
03.06.13,15:44
Sledujem ( pre zaujímavosť ) tu " Výmenu " na TV JoJ ....
Neprekvapili ma ....

Ani na Stana nie som zvedavý ......
Kua , aj sa mu čudujem , že sa na to dal ...

Ale na druhej strane ???...zadarmo prísť k nejakým tým veciam ...

...nejak sa mi to nezdá, dnes asi nebude, je už veľa hodín, ale tiež sa mu čudujem, musí mať dobrú podporu v manželke
buchač
03.06.13,15:50
Sledujem ( pre zaujímavosť ) tu " Výmenu " na TV JoJ ....
Neprekvapili ma ....
Ani na Stana nie som zvedavý ......
Kua , aj sa mu čudujem , že sa na to dal ...
Ale na druhej strane ???...zadarmo prísť k nejakým tým veciam ...
...nejak sa mi to nezdá, dnes asi nebude, je už veľa hodín, ale tiež sa mu čudujem, musí mať dobrú podporu v manželke
Keby aj o mesiac , na mojom názore sa nič nemení ...

Na JoJke kukám len tie nejaké filmy alebo krimi seriály CSI a podobne...
Tie iné ch****iny absolútne nemusím ...
pmajap
03.06.13,15:58
Ja kosti
ivuliatko
03.06.13,16:32
Dnes som si uvedomila - šak sú 4 týždne do vysvečka, takže sa začína učiteľský advent! Namiesto štyroch sviečok dávam štyri adventné nanuky :)

http://us.123rf.com/400wm/400/400/ccaetano/ccaetano0905/ccaetano090500014/4829839-four-refreshing-and-colorful-ice-creams-against-a-purple-background.jpg
lujza.j
03.06.13,17:28
Dnes som si uvedomila - šak sú 4 týždne do vysvečka, takže sa začína učiteľský advent! Namiesto štyroch sviečok dávam štyri adventné nanuky :)

http://us.123rf.com/400wm/400/400/ccaetano/ccaetano0905/ccaetano090500014/4829839-four-refreshing-and-colorful-ice-creams-against-a-purple-background.jpg
ako to zase ubehlo.....prázdniny sú pre mňa dva najrýchlejšie ubiehajúce mesiace...a zas bude zima, alebo ešte stále....:cool:
lujza.j
03.06.13,17:31
...bože mám hrúzu....."pán bytný" má ísť zajra na spátek do De.....
misoft
03.06.13,17:35
...bože mám hrúzu....."pán bytný" má ísť zajra na spátek do De.....
Hrúzu :eek: ----- :rolleyes:. Šak budeš mať voľno. :D
lujza.j
03.06.13,17:43
...bože mám hrúzu....."pán bytný" má ísť zajra na spátek do De.....
Hrúzu :eek: ----- :rolleyes:. Šak budeš mať voľno. :D
hrúzu mám, lebo cesta do Múnichu:eek:
avalik
03.06.13,18:39
ja mam hruzu lebo decko je v Prahe v robote ... cca 80 m od brehu Vltavy ... tak kym sa mi neozve ze je doma z roboty nezaspim ... nastastie sa ale minuly tyzden odstahovala z Karlina - tam v r. 2002 bol ten byt zatopeny az po strop, tam kde byva teraz je to v pohode
srska
03.06.13,19:20
terezamaria
03.06.13,19:23
Celkom dobrý link, pridám ho sem, až by niekoho zaujal :
http://spotter.tv/15-priroda-zver.htm
wagner
03.06.13,19:32
...bože mám hrúzu....."pán bytný" má ísť zajra na spátek do De.....
Môže ísť lietadlom - pokiaľ nie je zatopené aj letisko. A autom prídeš pre neho.
wagner
03.06.13,19:33
terezamaria
03.06.13,19:34
...bože mám hrúzu....."pán bytný" má ísť zajra na spátek do De.....
Lui nedá sa to odložiť na neskoršie?
srska
03.06.13,19:38
wagner
03.06.13,19:39
wagner
03.06.13,19:45
lujza.j
03.06.13,19:52
...bože mám hrúzu....."pán bytný" má ísť zajra na spátek do De.....no problem (http://www.viennaairport.com/jart/prj3/va/main.jart?content-id=1249344074230&rel=de&reserve-mode=active&full-period=yes&destination=MUC&flightnumber=&airline=)
29 spojov
srsković....vózilom....
lujza.j
03.06.13,19:58
...bože mám hrúzu....."pán bytný" má ísť zajra na spátek do De.....
Lui nedá sa to odložiť na neskoršie?
Terezka.....ked odchádzal minulý týždeň v pondelok večer po robote....tak len tak zo srandy ...."tak šéfe budúci piatok" a féfko:eek:...ak by zavolal, tak mu povie nech ide inou cestou...mám, nervy dúfam že dojde OK...len to bude o hodne dlhšia cesta....bol na nejakom fore...nejaké info má....
srska
03.06.13,19:59
...bože mám hrúzu....."pán bytný" má ísť zajra na spátek do De.....no problem (http://www.viennaairport.com/jart/prj3/va/main.jart?content-id=1249344074230&rel=de&reserve-mode=active&full-period=yes&destination=MUC&flightnumber=&airline=)
29 spojov
srsković....vózilom....
a kadiaľ? všade h2o na cestách
lujza.j
03.06.13,20:02
...bože mám hrúzu....."pán bytný" má ísť zajra na spátek do De.....no problem (http://www.viennaairport.com/jart/prj3/va/main.jart?content-id=1249344074230&rel=de&reserve-mode=active&full-period=yes&destination=MUC&flightnumber=&airline=)
29 spojov
srsković....vózilom....
a kadiaľ? všade h2o na cestách
napísali mu na fore , že cez "stred"....po dedinách....
srska
03.06.13,20:05
a8 je sem - tam "gesperrt" (http://stau.info/autobahn/A8)
lujza.j
03.06.13,20:11
a8 je sem - tam "gesperrt" (http://stau.info/autobahn/A8)
to vieme...našli sme to dosť podrobne, ale stredom po vedľajších cestách mimo dialnice, že sa dá....tam nie su žiadne rieky nie je čo na vyliatie.....pôjde skôr za svetla...
wagner
03.06.13,20:12
http://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/282665-davky-si-budu-musiet-nezamestnani-odpracovat/ :eek: Už vidím, ako si budú starostovia lomiť krky v hľadaní roboty pre tých, čo nikdy nerobili ani robiť nebudú. A môžu mu dať robotu akúkoľvek, tak ju nespravia. A nech ho skúsi nahlásiť, viacej si ako starosta neškrtne.:confused:
lujza.j
03.06.13,20:15
už vidím ako "apači" makajú....
srska
03.06.13,20:25
už vidím ako "apači" makajú....
luj, ale jaké fajnové počty: 60,50/8 = 7,5625 evri/hod. v čistom. a za 170 hodín = 1285,625 evri v čistom. to je voľajako dalekooo od min. mzdy (enem meditujem)
avalik
03.06.13,20:42
už vidím ako "apači" makajú....
luj, ale jaké fajnové počty: 60,50/8 = 7,5625 evri/hod. v čistom. a za 170 hodín = 1285,625 evri v čistom. to je voľajako dalekooo od min. mzdy (enem meditujem)

60,50 na mesiac ... a od robit 8 hod. tyzdenne ... t.j za mesiac 32 hod. ... 1,89 €/hod.
srska
03.06.13,21:26
už vidím ako "apači" makajú....
luj, ale jaké fajnové počty: 60,50/8 = 7,5625 evri/hod. v čistom. a za 170 hodín = 1285,625 evri v čistom. to je voľajako dalekooo od min. mzdy (enem meditujem)

60,50 na mesiac ... a od robit 8 hod. tyzdenne ... t.j za mesiac 32 hod. ... 1,89 €/hod.
šak sa mi to zdalo voľáko málo hodín :)
korela
03.06.13,21:27
ja mam hruzu lebo decko je v Prahe v robote ... cca 80 m od brehu Vltavy ... tak kym sa mi neozve ze je doma z roboty nezaspim ... nastastie sa ale minuly tyzden odstahovala z Karlina - tam v r. 2002 bol ten byt zatopeny az po strop, tam kde byva teraz je to v pohode
Včera zaliata fakulta, tak štátnice prebiehali v kaviarni Obecného domu. Budú na ne spomínať po celý život.
misoft
03.06.13,21:59
Včera dopoludnia (fest pršalo) som sa skoro skydal od smiechu.
Stojac na kraji cesty, vidím malé autíčko bez svetiel, ako sa rúti šialenou rýchlosťou cca 40 km/h :D, za ním ďalších 5, odrazu na čelnom skle sa mihá ruka. Pozriem lepšie blondína otiera čelné sklo, aby videla, no stierače nemala zapnuté. Odbočuje k čerpacej stanici - bez smerovky. Tak som sa šiel pozrieť na jej ďalšie "vystúpenie". Vyšla z vozidla, sňala tankovaciu pištoľ, no zistila, že nemá otvorenú nádrž - potrebovala kľúčik. Tak tú pištoľ zasunula späť do stojana, šla pre kľúče, odmokla nádrž, zobrala pištoľ, vložila a chcela čerpať. No stojan nevydával (samozrejme že nie, akonáhle zoberiete pištoľ a potom ju vložíte späť, stojan sa zablokuje pre platbu). Milá vodička začala nadávať jak furman, že čo to majú za bordel. Musel ju "umravniť" pracovník čerpačky, ktorý jej vysvetľoval (nemohla to pochopiť), že ak vytiahne a zasunie pištoľ, pumpa sa zablokuje a on odblokuje po zaplatení (samo že nebolo čo platiť).

A o hodinku som videl ďalšiu blondínu za volantom, ktorá si to opäť šinula bez svetiel a presne po čiare - teda išla v dvoch pruhoch naraz a vôbec ju neštvalo, že za ňou sú asi tri autá.

Teda dnes mali blondíny za volantom svoj deň.
misoft
03.06.13,22:09
Perfektné zavádzanie:
http://www.youtube.com/watch?v=geeZjPjiKqc
no už nespomenuli
http://peniaze.pravda.sk/inzercia/clanok/282228-tablet-alebo-smartphone-k-bankovemu-uctu-precitajte-si-ako-malo-staci/
- dole tabuľka.
Takto to vyznieva - prídem, založím účet, tablet dostanem.
korela
03.06.13,22:09
potešilo....konečne som našla eshop na kozm. manufaktura, kde od určitej sumy je poštovné zarada....ja som anti-shopingový tip.....predajňu majú v OC Central, ale už vyše mesiaca špekulujem aby som tam nemusela ísť a nejak nakúpiť cez net.....

Kdesi si dávala link na vysnívané čižmičky a bol tam aj kabát taký čierno-biely počmáraný, čo by sa mi hodil a neviem to nájsť :cool:
moje vysnívané čižmy:mee:...tolko som sa tešila, že obj. mi zrušili pre nedodanie tovaru...nakupujem tam ak je niečo zaujímavé myslíš toto? :fashiondays.sk, bývajú tam dobré zlavové kampaňe, ak tovar nesedí vrátiš...prevedú ti keš na účet....výmena tovaru nie je možná, lebo kampaň skončí....teraz som posielala späť boty....narp.nedávno som si kúpila celokožene čižmy z brúsenej kože pod koleno fakt kvalitné za 50e....
pmajap má na mysli asi inú stránku, ja som si vtedy tiež na ňu klikla, keď si bola prešťastná, že ich už konečne máš, čakala si na ne dlho, kedy sa objavia.
Túto stránku poznám, tento rok tam robím rekord. Nákupy pre troch.
Neviem či ju má niekto nový v rukách, veľmi sa zlepšili oproti min. roku, tovar, pribudli nové značky, drahšie, aj nástroje na kontakt so zákazníkom. Peniaze sa rýchlo vrátia, takú skúsenosť som mala iba kedysi s Neckermannom. Inde človek čaká aj mesiac.
Títo sú bezproblémoví.
Prvýkrát sa mi nedávno stalo, že som vracala 3 páry topánok iba preto, že mali nesprávnu prevodovú tabuľku na čísla topánok, boli mi všetky veľké o číslo, už to dali do poriadku. Išlo o zn.Sioux. Ale to bola vyslovene výnimka.
Ja mám rada eshopy. Už som sa nachodila dosť za celý život kilometrov po obchodoch. Stratený čas. Ešte to aj kuriér prinesie.
Dokonca min. týždeň zaradili zn. Camper, u nás ani v CZ sa nepredáva. Tak si chlapi čo ju majú v obľube a kupujú si tieto topánky vonku, rýchlo volali.
avalik
03.06.13,22:15
no, decko podalo hlasenie, ze uz je doma, tak mozem ist spat ... tak dobru noc ... :)
korela
03.06.13,22:25
Nadišiel čas, opustiť vás, nevládzem viac, už niesť svoj Poraďácky kríž
ospravedlnujem sa,že som nkdy nezaradil medzi ctených
aj keby som mohol vrátiť čas by som nemenil,
preto odchádza jedinec a nie jeden z Porady,
nech radosť, šťastie, zdravie žije v tom, ktorý mi veril,
a vy umelci, zhostite sa hostiny,
tí čo samozvanú korunu Porady kráľa nosili,
konkurencia odchádza, pritúľte sa k ženám,
aj keď ja som žiadneho konkurenta nemal,
mi skoro 6 rokov stačilo, dal som tolko rád, čo poniektorí nedáte za rokov štyridsať,
preto chápem vašu radosť tam dole v pivnicách,
odsúdený je ten, čo je stádu ovciam neverný,
omlúvam sa, že som nevedel byť priemerný.
prichádza víchor, poprosím ticho, kat ohlásil príchod, hudbu stíš,
oprátka čaká, poprava láka dav, konečne našiel som svoju skrýš.
Poprava sa blíži, meno Stanislav 1975 pribité na kríži,
už smejem sa, už mi nik neublíži,
vlk je nasýtený, radujte sa kozliatka,
aj keď na Porade čaká na mňa definitívna oprátka,
pohoršený dav a rozzúrený kat,
čakajú kým mi zmizne úsmev na perách,
a ja pridávam posledný príspevok- posledný krát,
Nedal za textom bodku, aby mohol ešte napísať. :-)
To nebude definitíva.
Pozdravujem.
korela
04.06.13,00:23
http://www.chmi.cz/files/portal/docs/meteo/om/zpravy/index.html
počasí a voda- předpovědní výstražná informace
korela
04.06.13,00:26
korela
04.06.13,00:29
Dobrú noc aj pekný celý deň.
pmajap
04.06.13,02:10
Žabinka
04.06.13,06:45
Krásny deň prajem všetkým, konečne vidím slniečko.. Posielam aj vám..
http://www.drawbridgepuppets.com/6d1e84d2-7e86-45f9-a028-9deae3c73c44.gif
Žabinka
04.06.13,07:20
Dnes som si uvedomila - šak sú 4 týždne do vysvečka, takže sa začína učiteľský advent! Namiesto štyroch sviečok dávam štyri adventné nanuky :)

http://us.123rf.com/400wm/400/400/ccaetano/ccaetano0905/ccaetano090500014/4829839-four-refreshing-and-colorful-ice-creams-against-a-purple-background.jpg
To, že sa blíži koniec školského roka, teší určite nielen učiteľov, ale aj mnohých rodičov, vrátane mňa.. :D
sito
04.06.13,07:21
U nás ten dážď pôsobí na myseľ ľudí blahodárne. Ako huby po daždi vyrástli vedľa piatich panelákoch lešenia ...
Andy148
04.06.13,07:24
Mna už prestalo baviť ako je celý internet prepchatý samými reklamami od google.
Z ľudí sa stáva zase iba tovar...

Nikto už nič nové neponúka. A na reklamy zo zásady neklikám....
sito
04.06.13,07:30
A tiež, že sa nám zdvihla životná úroveň. SS rezko na to zareagovala. Kámoš stojí pred bankomatom a kričí na mňa, poj sem, dáva to desaťeurovky? Dáva. A ako? Naklep si číslo, nehľadel som mu naň. Jeho je. Na displeji nebola, zadaj voľbu bankoviek, mu hovorím, zadal a naskočila voľba, ale bez desaťeuroviek.

Takže sa máme už tak dobre, že nie len jedno a dvoj centy sú nám na obtiaž, ale aj tie desaťeurovky už strácajú šmrnc, kto by ju vyberal, potreboval? Že?
sito
04.06.13,07:33
U nás ten dážď pôsobí na myseľ ľudí blahodárne. Ako huby po daždi vyrástli vedľa piatich panelákoch lešenia ...

Hm ... napísal som päť a zrazu desať na porade vyskočilo ... Ale prečo dva krát? Aj životná úroveň! Asi je zasa niečo dod ... škrabkané ...
sito
04.06.13,07:39
To je servis, to je servis! Už ich je zasa len päť. Životná úroveň sa tiež znížila ...
Kvaka
04.06.13,08:26
Žeby?
http://orgo-net.blogspot.cz/2013/05/snaha-o-radarove-povodne-30-5-2013.html?spref=fbTak toto je sila, prečítala som a žasnem. Oni už 30. mája vedeli, čo bude, je toto naozaj reálne? Tá odpoveď SHMÚ v diskusii, že je to chyba radaru v snímaní.
Nerušte moje kruhy?
srska
04.06.13,12:12
Žeby?
http://orgo-net.blogspot.cz/2013/05/snaha-o-radarove-povodne-30-5-2013.html?spref=fbTak toto je sila, prečítala som a žasnem. Oni už 30. mája vedeli, čo bude, je toto naozaj reálne? Tá odpoveď SHMÚ v diskusii, že je to chyba radaru v snímaní.
Nerušte moje kruhy?
už 29.05. to oznamoval hlavný radar (http://www.sitcomsonline.com/photopost/data/723/0aab1a.jpg)
pmajap
04.06.13,12:52
už 29.05. to oznamoval hlavný radar (http://www.sitcomsonline.com/photopost/data/723/0aab1a.jpg)

srska, jak to, že ty neľúbiš konšpiračné teórie :D a čo takto OO7
lujza.j
04.06.13,14:19
......tak "pán bytný" okolo 15h vyrazil.....nie na Salzburg, ale na Passau.....
lujza.j
04.06.13,14:20
misoft
04.06.13,17:04
pavol54
04.06.13,17:22
Žeby?
http://orgo-net.blogspot.cz/2013/05/snaha-o-radarove-povodne-30-5-2013.html?spref=fb
no....bez vetra sa ani lístok....
No prvýraz som niečo o geozbraniach počul v roku 1979 a poviem že sánka dolu a vtedy som si že to bol len ideologický výmysel. ale s postupom času je moje presvedčenie rozviklané.
Kvaka
04.06.13,17:22
Dnes mi skapal mobil E72. Mužovi bola zima, kým sa rozkúrilo, ja som v záhrade robila asi hodinu a našla som ho, ako má zababušené nohy v mojom kabáte. Mobil bol vo vrecku. Nohy má ťažké. :eek:Po zapnutí sa hláška, že pamäťová karta vymazaná, blysla skôr, ako som pin kód dala a potom už len smutné, že telefón sa nepodarilo oživiť.
Idem asi mrknúť na tú kartu. V PC.
lujza.j
04.06.13,17:28
predpoveď počka z joj...predpoveď na ďalšie dni......okrem iného..... "bude pršať aj v dopoludňajších aj popoludňajších hodinách":eek::mad:
lujza.j
04.06.13,17:34
Dnes mi skapal mobil E72. Mužovi bola zima, kým sa rozkúrilo, ja som v záhrade robila asi hodinu a našla som ho, ako má zababušené nohy v mojom kabáte. Mobil bol vo vrecku. Nohy má ťažké. :eek:Po zapnutí sa hláška, že pamäťová karta vymazaná, blysla skôr, ako som pin kód dala a potom už len smutné, že telefón sa nepodarilo oživiť.
Idem asi mrknúť na tú kartu. V PC.
...no nepoteší....a potom že ženy sú zamrznuté....;)
lujza.j
04.06.13,17:51
....moje decko teraz....zastavili ma ..koti:eek: - poliši....bola som ako medík...tak ma pustili...chceli mi dať 60e pokutu......že kam sa tak ponáhľa/jazda v busáckom pruhu/.....že sa počurá:D...ale medzi dokladmi zavážila prúkazka Streleckého klubu vojakov v zálohe.....:---
avalik
04.06.13,17:59
....moje decko teraz....zastavili ma ..koti:eek: - poliši....bola som ako medík...tak ma pustili...chceli mi dať 60e pokutu......že kam sa tak ponáhľa/jazda v busáckom pruhu/.....že sa počurá:D...ale medzi dokladmi zavážila prúkazka Streleckého klubu vojakov v zálohe.....:---

sikulka, nestrati sa! :D ... ja tak mam pri obcanaku preukaz vysluhoveho dochodcu - ktory uz tusim teraz ani nevydavaju :)
lujza.j
04.06.13,18:09
....moje decko teraz....zastavili ma ..koti:eek: - poliši....bola som ako medík...tak ma pustili...chceli mi dať 60e pokutu......že kam sa tak ponáhľa/jazda v busáckom pruhu/.....že sa počurá:D...ale medzi dokladmi zavážila prúkazka Streleckého klubu vojakov v zálohe.....:---

sikulka, nestrati sa! :D ... ja tak mam pri obcanaku preukaz vysluhoveho dochodcu - ktory uz tusim teraz ani nevydavaju :)
....no ona je mrcha...bezp. pás nenosí...dala si ho až ked videla, že idú "svižne" za ňou...."mama škerili sa na mňa, už som si myslela, že mi očnými zubami oči vypichnú":D....niektoré prúkazky sa hodia vždy;)....tiež mám napr. nálepku asociácie na okne a nie je úúplne OK:D
avalik
04.06.13,18:14
Žeby?
http://orgo-net.blogspot.cz/2013/05/snaha-o-radarove-povodne-30-5-2013.html?spref=fb
no....bez vetra sa ani lístok....

teraz vecer bol v BA taky zvlastny dazd ... drobunke kvapky ako z rozprasovaca
avalik
04.06.13,18:15
Hlina dnes v parlamente - k zakonu o spotrebitelskych uveroch "... hryzkaj aby nebolelo ... "
http://mmserv2.nrsr.sk/NRSRInternet/Vystupenie/103875/Hlina_Alojz.html
lujza.j
04.06.13,18:18
Žeby?
http://orgo-net.blogspot.cz/2013/05/snaha-o-radarove-povodne-30-5-2013.html?spref=fb
no....bez vetra sa ani lístok....

teraz vecer bol v BA taky zvlastny dazd ... drobunke kvapky ako z rozprasovaca
...taký ešte je?....ved tak tu kedysi pršiavalo ....posledné roky už len prietržové dažde....a potom takéto "potoky" vody....
srska
04.06.13,18:22
....moje decko teraz....zastavili ma ..koti:eek: - poliši....bola som ako medík...tak ma pustili...chceli mi dať 60e pokutu......že kam sa tak ponáhľa/jazda v busáckom pruhu/.....že sa počurá:D...ale medzi dokladmi zavážila prúkazka Streleckého klubu vojakov v zálohe.....:---
ja mám voľakde "potvrdenie o odovzdaní služobného preukazu" - akurát by to chcelo vymeniť foto za aktuálne :D
lujza.j
04.06.13,18:24
Hlina dnes v parlamente - k zakonu o spotrebitelskych uveroch "... hryzkaj aby nebolelo ... "
http://mmserv2.nrsr.sk/NRSRInternet/Vystupenie/103875/Hlina_Alojz.html
...je taký aký je, ale asi jediný im pravdu do huby každému...nemajú ho radi...pravda sa zle počúva.....
srska
04.06.13,18:25
už 29.05. to oznamoval hlavný radar (http://www.sitcomsonline.com/photopost/data/723/0aab1a.jpg)

srska, jak to, že ty neľúbiš konšpiračné teórie :D a čo takto OO7to skôr oop
lujza.j
04.06.13,18:26
už 29.05. to oznamoval hlavný radar (http://www.sitcomsonline.com/photopost/data/723/0aab1a.jpg)

srska, jak to, že ty neľúbiš konšpiračné teórie :D a čo takto OO7to skôr oop
007, je moja ečv:D
srska
04.06.13,18:41
tá hydrologička na stv je úžasná:)
lujza.j
04.06.13,18:46
lujza.j
04.06.13,19:03
tak moj chlap ešte 140km....ide po dedinách..pri Passau zatvorili diaľnicu čo ešte ráno bola otvorená....hodinku si postál ako odkláňali....ale hlavne že je v pohybe....
pavol54
04.06.13,19:46
už 29.05. to oznamoval hlavný radar (http://www.sitcomsonline.com/photopost/data/723/0aab1a.jpg)

srska, jak to, že ty neľúbiš konšpiračné teórie :D a čo takto OO7to skôr oop
007, je moja ečv:D
ako vidieť to dostávajú náhodou len policajti no keď to vždy na nich vyjde
lujza.j
04.06.13,19:54
už 29.05. to oznamoval hlavný radar (http://www.sitcomsonline.com/photopost/data/723/0aab1a.jpg)

srska, jak to, že ty neľúbiš konšpiračné teórie :D a čo takto OO7to skôr oop
007, je moja ečv:D
ako vidieť to dostávajú náhodou len policajti no keď to vždy na nich vyjde
Pali....čistá náhoda:D...ešte aj písmená za mi vyšli...:D
pepsikova
04.06.13,20:31
pavol54
05.06.13,03:03
už 29.05. to oznamoval hlavný radar (http://www.sitcomsonline.com/photopost/data/723/0aab1a.jpg)

srska, jak to, že ty neľúbiš konšpiračné teórie :D a čo takto OO7to skôr oop
007, je moja ečv:D
ako vidieť to dostávajú náhodou len policajti no keď to vždy na nich vyjde
Pali....čistá náhoda:D...ešte aj písmená za mi vyšli...:D
no veď hovorím sused má už asi štvrté auto (bol policajt) a vždy ako na potvoru 007 no nezober také pekné číslo,bol som pri okienku prihlasovať auto, blondýnka predo mnou dostala 431 no hovorím si budem mať 432 no už nebolo ušlo sa mi 433 no čo zabijem sa ?
lujza.j
05.06.13,05:06
už 29.05. to oznamoval hlavný radar (http://www.sitcomsonline.com/photopost/data/723/0aab1a.jpg)

srska, jak to, že ty neľúbiš konšpiračné teórie :D a čo takto OO7to skôr oop
007, je moja ečv:D
ako vidieť to dostávajú náhodou len policajti no keď to vždy na nich vyjde
Pali....čistá náhoda:D...ešte aj písmená za mi vyšli...:D
no veď hovorím sused má už asi štvrté auto (bol policajt) a vždy ako na potvoru 007 no nezober také pekné číslo,bol som pri okienku prihlasovať auto, blondýnka predo mnou dostala 431 no hovorím si budem mať 432 no už nebolo ušlo sa mi 433 no čo zabijem sa ?
.....ze uz sa da ofajcit aj tento system....
ja som nechcela ečv....ja som chcela len nech nemusim ist do "prihlasovne".....:-))....takze mi zavolali ponukli ze co by sa mi pacilo a ja som neodolala....
kopretinka
05.06.13,05:18
nezobrazujú sami notifikácie k sledovaným témam,som to napísala kedysi do chýb na porade,a nič sa s tým neurobilo doteraz
srska
05.06.13,05:22
.....ze uz sa da ofajcit aj tento system....
ja som nechcela ečv....ja som chcela len nech nemusim ist do "prihlasovne".....:-))....takze mi zavolali ponukli ze co by sa mi pacilo a ja som neodolala.... pozor luj - aby to neskôr neskončilo plačom nad hrncami, vysávačom, mixérom ....:D
lujza.j
05.06.13,05:38
.....ze uz sa da ofajcit aj tento system....
ja som nechcela ečv....ja som chcela len nech nemusim ist do "prihlasovne".....:-))....takze mi zavolali ponukli ze co by sa mi pacilo a ja som neodolala.... pozor luj - aby to neskôr neskončilo plačom nad hrncami, vysávačom, mixérom ....:D
Toto ma pod palcom moja svokra:-))) .....ostavam v nemom uzase.....pritom by si clovek myslel ze ked robila amway,ze ty oblbovacky pozna..
srska
05.06.13,05:49
.....ze uz sa da ofajcit aj tento system....
ja som nechcela ečv....ja som chcela len nech nemusim ist do "prihlasovne".....:-))....takze mi zavolali ponukli ze co by sa mi pacilo a ja som neodolala.... pozor luj - aby to neskôr neskončilo plačom nad hrncami, vysávačom, mixérom ....:D
Toto ma pod palcom moja svokra:-))) .....ostavam v nemom uzase.....pritom by si clovek myslel ze ked robila amway,ze ty oblbovacky pozna..
ja som pri pozeraní poslednej tuším lampárne povedal prátelke, že načim by bolo dobré si ísť vypočuť voľajakú prednášku spojenú s demo ukážkou napr. mixéra točiaceho sa 16000x za minútu a nejakým obedíkom :D

p.s.: na takú ukážku super mixéra by som pozval aj mixerku
kopretinka
05.06.13,06:01
:D hádanka:ako rečou hovorí? http://www.youtube.com/watch?v=mwSx-OYqx9s
pavol54
05.06.13,06:12
už 29.05. to oznamoval hlavný radar (http://www.sitcomsonline.com/photopost/data/723/0aab1a.jpg)

srska, jak to, že ty neľúbiš konšpiračné teórie :D a čo takto OO7to skôr oop
007, je moja ečv:D
ako vidieť to dostávajú náhodou len policajti no keď to vždy na nich vyjde
Pali....čistá náhoda:D...ešte aj písmená za mi vyšli...:D
no veď hovorím sused má už asi štvrté auto (bol policajt) a vždy ako na potvoru 007 no nezober také pekné číslo,bol som pri okienku prihlasovať auto, blondýnka predo mnou dostala 431 no hovorím si budem mať 432 no už nebolo ušlo sa mi 433 no čo zabijem sa ?
.....ze uz sa da ofajcit aj tento system....
ja som nechcela ečv....ja som chcela len nech nemusim ist do "prihlasovne".....:-))....takze mi zavolali ponukli ze co by sa mi pacilo a ja som neodolala....
Nemusíš sa ospravedlňovať, keď som ešte udržal meč a moč, tak sa ma spýtal pri prehlasovaní auta z okresu do okresu náčelník dopravného inšpektorátu " v rámci dobrých vzťahov s akou značkou by ste bol spokojný? " Ja že mne je to absolútne jedno On na to "To ste prvý čo ma neotravuje s výberom ŠPZ"
pavol54
05.06.13,06:15
:D hádanka:ako rečou hovorí? http://www.youtube.com/watch?v=mwSx-OYqx9s
Po slovensky s kódovacím zariadením, treba sa nastaviť na jeho frekvenciu.
lujza.j
05.06.13,06:16
.....ze uz sa da ofajcit aj tento system....
ja som nechcela ečv....ja som chcela len nech nemusim ist do "prihlasovne".....:-))....takze mi zavolali ponukli ze co by sa mi pacilo a ja som neodolala.... pozor luj - aby to neskôr neskončilo plačom nad hrncami, vysávačom, mixérom ....:D
Toto ma pod palcom moja svokra:-))) .....ostavam v nemom uzase.....pritom by si clovek myslel ze ked robila amway,ze ty oblbovacky pozna..
ja som pri pozeraní poslednej tuším lampárne povedal prátelke, že načim by bolo dobré si ísť vypočuť voľajakú prednášku spojenú s demo ukážkou napr. mixéra točiaceho sa 16000x za minútu a nejakým obedíkom :D

p.s.: na takú ukážku super mixéra by som pozval aj mixerku
Tak ta ma do toho vela co povedat.....ta uz ma nieco odmixovane.....:-))))
avalik
05.06.13,10:32
kopretinka
05.06.13,10:34
lujza.j
05.06.13,10:49
.....dole je datum 21.6.2013....:-)))))
misoft
05.06.13,15:10
:D hádanka:ako rečou hovorí? http://www.youtube.com/watch?v=mwSx-OYqx9s
Po slovensky s kódovacím zariadením, treba sa nastaviť na jeho frekvenciu.
A toto potom dekódovať 2048bitovým kódom, po dekódovaní použiť heuristickú analýzu získaného kódu a znova dekódovať, tentoraz 4096bitovým kódom. Následný výsledok sa opäť frekvenčne upraví.

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s7737.gif
misoft
05.06.13,15:52
Teraz mi volala švagriná - je mi strašne! Dopoludnia skonal môj kamarát, bývalý veliteľ a zároveň i svedok na mojej svadbe. A to som s ním cca pred 4 mesiacmi komunikoval, nič nenaznačil - a on - chudák - rakovinu mal.
janka51
05.06.13,16:03
Duško je mi to ľúto, úprimnú sústrasť.
avalik
05.06.13,16:11
misoft, je mi to luto :( ... uprimnu sustrast
srska
05.06.13,16:29
:D hádanka:ako rečou hovorí? http://www.youtube.com/watch?v=mwSx-OYqx9s
Po slovensky s kódovacím zariadením, treba sa nastaviť na jeho frekvenciu.
A toto potom dekódovať 2048bitovým kódom, po dekódovaní použiť heuristickú analýzu získaného kódu a znova dekódovať, tentoraz 4096bitovým kódom. Následný výsledok sa opäť frekvenčne upraví.

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s7737.gif
aj mosad by mal problém:D
avalik
05.06.13,16:53
:D hádanka:ako rečou hovorí? http://www.youtube.com/watch?v=mwSx-OYqx9s
Po slovensky s kódovacím zariadením, treba sa nastaviť na jeho frekvenciu.
A toto potom dekódovať 2048bitovým kódom, po dekódovaní použiť heuristickú analýzu získaného kódu a znova dekódovať, tentoraz 4096bitovým kódom. Následný výsledok sa opäť frekvenčne upraví.

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s7737.gif
aj mosad by mal problém:D

na youtube je "prepis"

leboo, lebo on uuutiekol žatoto žatoto odtial, a ja som utišel o tej šej som bol odtial. zobal som si žatoto patu, bo ta bola lopata, odtial opatu. že že ja to chyttim toho žandara aspon tedy, žatote že žatote žato žato hej, tak ho ako ža ho, ža ho tam. NEDAO SA NIJAK NIŠ, NIE, NEDA. Len te petedesi mu zachranil oda ja.

[jak ste ich vytiahli?]

Tebe-ďi. On sa ža postaval že utekol že ja ho ža tegu dal som da vo vo vo von. Á potej vodstate ja som už nijak, nič.

:D
terezamaria
05.06.13,16:58
Teraz mi volala švagriná - je mi strašne! Dopoludnia skonal môj kamarát, bývalý veliteľ a zároveň i svedok na mojej svadbe. A to som s ním cca pred 4 mesiacmi komunikoval, nič nenaznačil - a on - chudák - rakovinu mal.
Je to smutné. Aj mne teraz volala priateľka, že zomrel náš spolužiak zo Skalice, mal 60 rokov a čakal na transplantáciu srdca. Keď sa mu zhoršil zdravotný stav, ešte ho opustila aj manželka.
misoft
05.06.13,17:11
Tiež smutné - dvojnásobne.
julysak
05.06.13,17:28
Teraz mi volala švagriná - je mi strašne! Dopoludnia skonal môj kamarát, bývalý veliteľ a zároveň i svedok na mojej svadbe. A to som s ním cca pred 4 mesiacmi komunikoval, nič nenaznačil - a on - chudák - rakovinu mal.
Je to smutné. Aj mne teraz volala priateľka, že zomrel náš spolužiak zo Skalice, mal 60 rokov a čakal na transplantáciu srdca. Keď sa mu zhoršil zdravotný stav, ešte ho opustila aj manželka.
A má po vdovskom dôchodku
julysak
05.06.13,17:29
Vraj sa chystá referendum o premenovaní jedného krajského mesta v Čechách.

Navrhované nové meno je :

Ústí pod Labem
buchač
05.06.13,17:33
A má po vdovskom dôchodku
Hm ...nemusí , pokiaľ sa nerozviedli ...
Ďalej nepokračujem v rozvíjaní myšlienok...
julysak
05.06.13,17:49
A má po vdovskom dôchodku
Hm ...nemusí , pokiaľ sa nerozviedli ...
Ďalej nepokračujem v rozvíjaní myšlienok...
to jo

PS
a niekedy tá svynajennazákernáchorobná tak zdevastuje psyché, že chorý si z blízkych vyberie IBA 1 ktorý ho môže navštevovať
wagner
05.06.13,20:23
Neviem či ste na topkách zaregistrovali túto informáciu:
22:20 MIMORIADNA SPRÁVA - Pohraničné územie medzi Slovenskom a Maďarskom pri Šahách zasiahlo relatívne silné zemetrasenie. Oblasťou pri severnej hranici Maďarska so Slovenskom v stredu večer otriaslo mierne zemetrasenie s magnitúdou 4,2, ktoré malo epicentrum pri obci Érsekvadkert v Novohradskej župe. Informuje o tom internetová stránka Seizmologického observatória Maďarskej akadémie vied, ktoré otrasy zaznamenalo o 20:45 SELČ. Podľa maďarských spravodajských portálov ich pocítili aj obyvatelia vzdialenejších oblastí vrátane Budapešti a Ostrihomu, zatiaľ však nie je známe, či spôsobili aj nejaké škody alebo zranenia.
Kvaka
05.06.13,20:40
Tiež jeden čh. Ak mi voda odnesie dom, treba to hlásiť Kaliňákovi že nebudem doma ?
marjankaj
05.06.13,21:05
Tiež jeden čh. Ak mi voda odnesie dom, treba to hlásiť Kaliňákovi že nebudem doma ?
Jasné, veď by potom nemal prehľad.:---
srska
06.06.13,03:17
Vraj sa chystá referendum o premenovaní jedného krajského mesta v Čechách.

Navrhované nové meno je :

Ústí pod Labem
ja som počul, že už uvažovali aj o názve - ústí medzi labami
Kvaka
06.06.13,07:45
Práve pred chvíľou teta na SRo povedala, že ľudia kdesi začali rozoberať protipovodňové zábrany tak, že si chceli zobrať na pamiatku nejaké spojovacie prvky, šróby, či čo to tam je. No hneď by som im usekla kúsok z tých zlodejských prstov, aj mastnú pokutu dala. To je už neslýchané.
lujza.j
06.06.13,07:52
Práve pred chvíľou teta na SRo povedala, že ľudia kdesi začali rozoberať protipovodňové zábrany tak, že si chceli zobrať na pamiatku nejaké spojovacie prvky, šróby, či čo to tam je. No hneď by som im usekla kúsok z tých zlodejských prstov, aj mastnú pokutu dala. To je už neslýchané.
....ludia su uplne debilni....v Prahe ich rozoberali,aby si mohli lepsie odfotit Vltavu.... Toto co uz je za rozum....pamiatku naco....na tu hrozu.....kedy sa ich to bezprostredne dotykalo,by asi inak..... Ja ked to vidim mi je do placu....ludia sa chodia kochat....choree!!!
lujza.j
06.06.13,09:26
Zaujimava diskusia....
http://m.topky.sk/cl/100488/1351757/Pricina-hrozivych-povodni-v-strednej-Europe--Moze-za-ne-obrovsky-mrak-
bettylou
06.06.13,11:45
bettylou
06.06.13,11:55
sa povyrovnávali toky riek, aby bola rýchlejšia doprava a biznis a jasné, že všetky tie pôvodné meandre a slepé ramená, ktoré prirodzená rieka má, tú veľkú vodu nezadržia, lebo neexistujú. kto chce kam...
marjankaj
06.06.13,12:19
sa povyrovnávali toky riek, aby bola rýchlejšia doprava a biznis a jasné, že všetky tie pôvodné meandre a slepé ramená, ktoré prirodzená rieka má, tú veľkú vodu nezadržia, lebo neexistujú. kto chce kam...

No povodne tu boli aj predtým. Vtedy sa na čo vyhovárali? Na Fica?
http://www.fyzickageografia.sk/geovedy/texty/trizna.pdf
bettylou
06.06.13,12:26
sme sa nepochopili, tie toky sa vyrovnávajú už nejaké tie stovky rokov. alebo si myslela tú noemovu potopu?:D
marjankaj
06.06.13,13:15
sme sa nepochopili, tie toky sa vyrovnávajú už nejaké tie stovky rokov. alebo si myslela tú noemovu potopu?:D

Nie myslel som tú povodeň v roku 1501 na Dunaji. Že by Kolumbus vyklčoval polovicu amazonského pralesa a tým sa zmenila klíma?
Zase to neber, že kritizujem teba.
vulxy
06.06.13,14:07
a už zase chčije....
pavol54
06.06.13,14:33
sa povyrovnávali toky riek, aby bola rýchlejšia doprava a biznis a jasné, že všetky tie pôvodné meandre a slepé ramená, ktoré prirodzená rieka má, tú veľkú vodu nezadržia, lebo neexistujú. kto chce kam...
Slepé ramená znamená komáre kde sú komáre je treba žaby(vtákov) lenže tých vtákov nepotrebujeme osierajú nám tu všetko, to je tak všetko zo všetkým súvisí
lujza.j
06.06.13,16:43
tento na čom "fičí"??

Pollák: V Rómoch treba vidieť potenciál, inak sa problémy prehĺbia
http://www.topky.sk/cl/100535/1351838/Pollak--V-Romoch-treba-vidiet-potencial--inak-sa-problemy-prehlbia
pavol54
06.06.13,16:54
tento na čom "fičí"??

Pollák: V Rómoch treba vidieť potenciál, inak sa problémy prehĺbia
http://www.topky.sk/cl/100535/1351838/Pollak--V-Romoch-treba-vidiet-potencial--inak-sa-problemy-prehlbia
No neovláda slovenčinu správne má byť : " V romoch treba vidieť potenciu..." Alebo ako tie deti robili?
pmajap
06.06.13,17:19
[QUOTE="lujza.j"]tento na čom "fičí"??
[QUOTE][h=1]Pollák: V Rómoch treba vidieť potenciál, inak sa problémy prehĺbia

...na hubách, už rastú
misoft
06.06.13,17:28
lujza.j
06.06.13,17:30
Na 100% fičí na tomto:
http://www.offmoto.com/uploads/2392_hoib.jpg
moj tata na takéto hovorí "bud pije, alebo fetuje":D
srska
06.06.13,19:03
julysak
06.06.13,19:11
Vraj sa chystá referendum o premenovaní jedného krajského mesta v Čechách.

Navrhované nové meno je :

Ústí pod Labem
ja som počul, že už uvažovali aj o názve - ústí medzi labami

Zas si zle počul.

Ide o ústí medzi nohami (a zrovna tam je teraz Ústí nad LABEM )
wagner
06.06.13,20:12
Neviem či ste zaregistrovali na aktualne.atlas.sk túto informáciu
20:52 - Na Malom Žitnom ostrove pri obci Györujfalu sa pri ochranných prácach poškodila hrádza, vodu však zatiaľ dokáže udržať. Krízový štáb Rábsko-mošonsko-šopronskej župy požiadal o vojenský vrtuľník a na miesto oslabenej hrádze poslali 400 vojakov s dvoma vojenskými obojživelnými transportérmi.
Podľa maďarskej agentúry MTI časť hrádze sa zošmykla, vodohospodári už pracujú na obnove a posilnení poškodenej časti hrádze. Armáda zasahuje pri tejto obci aj pri náprave fólie hrádze na zaplavenom území, ktorú dávajú na miesto potápači ozbrojených síl.
Armáda zasahuje dnes na protipovodňových prácach s celkovým počtom vyše 4000 vojakov na 13 ohrozených miestach Maďarska.
pmajap
07.06.13,03:30
Maďari, by sa mali začať učiť slovensky, aby sa Slovákom vedeli poďakovať za Gabčíkovo :)
lujza.j
07.06.13,05:33
Maďari, by sa mali začať učiť slovensky, aby sa Slovákom vedeli poďakovať za Gabčíkovo :)
Keby....tak by mali skoro celorocne Benatky...len ci si to vobec uvedomuju....
misoft
07.06.13,05:58
Maďari, by sa mali začať učiť slovensky, aby sa Slovákom vedeli poďakovať za Gabčíkovo :)
Keby....tak by mali skoro celorocne Benatky...len ci si to vobec uvedomuju....
A vedia oni, čo sú to Benátky? Bo furt len felvidék spomínajú.
pavol54
07.06.13,06:12
Maďari, by sa mali začať učiť slovensky, aby sa Slovákom vedeli poďakovať za Gabčíkovo :)
Keby....tak by mali skoro celorocne Benatky...len ci si to vobec uvedomuju....
Keby tak teraz "prdlo" Gabčíkovo, už by sa po celom Bulharsku hovorilo po maďarsky
pmajap
07.06.13,06:22
[QUOTE=
Keby....tak by mali skoro celorocne Benatky...len ci si to vobec uvedomuju....
A vedia oni, čo sú to Benátky? Bo furt len felvidék spomínajú.

Už sa začínajú učiť a dnes a zajtra" gondolázniy" ale dolce vita ich v najbližších dňoch nečaká.:rolleyes:
lujza.j
07.06.13,06:26
Preco vlastne madari nedostavali " svoju cast"?
lujza.j
07.06.13,06:36
Teraz v radii.....polisi riadia dopravu na pristavnom moste.....lebo vodici sa kochaju.....pomoooc ....od pondelka cez most a aj pred nim na dvojke...vsetci napchati v pravom pruhu......
srska
07.06.13,08:28
Teraz v radii.....polisi riadia dopravu na pristavnom moste.....lebo vodici sa kochaju.....pomoooc ....od pondelka cez most a aj pred nim na dvojke...vsetci napchati v pravom pruhu......
len tak okrajovo - ktovie v akom stave sú tie mostíky po takých prietokoch - zatiaľ sa nikto na to nepýtal
lujza.j
07.06.13,09:02
Teraz v radii.....polisi riadia dopravu na pristavnom moste.....lebo vodici sa kochaju.....pomoooc ....od pondelka cez most a aj pred nim na dvojke...vsetci napchati v pravom pruhu......
len tak okrajovo - ktovie v akom stave sú tie mostíky po takých prietokoch - zatiaľ sa nikto na to nepýtal
Dufam....ze to je nastavene aj na taketo brutalne obmyvanie.....len co ta cast dialnice niekde tusim v čr kde piliere pod vodou.....ci sa aj s takymto niecim rata pri stavbe..
buchač
07.06.13,09:36
lujza.j
07.06.13,10:09
Preco vlastne madari nedostavali " svoju cast"?

LEBO sú to MAĎARI ... !!!

http://www.google.sk/search?client=opera&rls=cs&q=gab%C4%8D%C3%ADkovo+nagymaros+spor&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest
Uz som si nieco precitala,ale dovod preco som nenasla....tak potom uz len preto.....lebo su to......
IVETA N
07.06.13,10:09
včera to práve ukazovali v TV novinách .Ukazovali katedru hydrotechniky na fakulte STU kde majú spravený model a zaoberajú sa týmto .Lenže na záver podotkol , že najprv sa postaví most a potom keď príde nejaký takýto problém tak to dodatočne za veľký balík peňazí za jazdy spravia tak , aby to vyhovovalo ..... Ostáva iba dúfať , že sa niečo vážne nestane .
lujza.j
07.06.13,10:19
Uz som nasla aj chabu vyhovorku....zly dopad na zivotne prostrenie.....si dali asi vela baracpalenky.....mohli aj inu capinu strelit....ale ze sa spekulovalo,ze nemaju lóve....
Tweety
07.06.13,10:36
pavol54
07.06.13,10:36
Uz som nasla aj chabu vyhovorku....zly dopad na zivotne prostrenie.....si dali asi vela baracpalenky.....mohli aj inu capinu strelit....ale ze sa spekulovalo,ze nemaju lóve....
nedostatok peňazí + gulášový socializmus = cochcáreň(alebo kto nechce zdôvodní prečo je to zlé)
lujza.j
07.06.13,11:02
http://diva.aktuality.sk/clanok/37827/zeny-si-uz-kvoli-malej-potrebe-sadat-nemusia-ulavia-si-aj-postojacky/
Neviem si to nejako dost dobre predstavit.....takze je asi jedno ci sa postim,alebo ostim:-)))......u mna teda v pripade nutnosti čurkanie " na zjazdara":-))
srska
07.06.13,11:03
srska
07.06.13,11:05
http://diva.aktuality.sk/clanok/37827/zeny-si-uz-kvoli-malej-potrebe-sadat-nemusia-ulavia-si-aj-postojacky/
Neviem si to nejako dost dobre predstavit.....takze je asi jedno ci sa postim,alebo ostim:-)))......u mna teda v pripade nutnosti čurkanie " na zjazdara":-))
ňeje jedno - ked še poščiš, je ci ceplo
srska
07.06.13,11:10
to zaš vymyšľel asi vyhodňar, bo še to predava pod menom "SheWee" - to po našim šivy
Tweety
07.06.13,11:10
Lujzi nepošťíš ani neošťíš, lebo budeš priamo do tej rúrky. Keď sa chlop trafí do mušle, tak aj žena, čo sme vari horšie?
srska
07.06.13,11:13
Lujzi nepošťíš ani neošťíš, lebo budeš priamo do tej rúrky. Keď sa chlop trafí do mušle, tak aj žena, čo sme vari horšie?
ňesce, ľen pri temu mušice šedzezec
Tweety
07.06.13,11:13
Ne, šak postojačky, nepozeral si obrázok?
srska
07.06.13,11:16
Ne, šak postojačky, nepozeral si obrázok?
a znaš naco je tam toten 4 ľistek? :D