lujza.j
29.09.15,12:19
Peggy...nuda....aj núdza....a bol nato taky dajaky stravny cas.....kukla som na jútube ako sa poklada plavacka.....pozicala...vtedy rucnu kotucovu a pilila aj s deckom jak ďas:D...aj policky na serepeticky...co driemali....a mali ist do kuchyne....som dala inam.....nudza nastala ked ich trebalo dat na stenu....pozicala mega velku priklepku a vrtala a vrtala:D
Peggynka
29.09.15,10:22
Korela...su veci..na ktore som mala motivatora....rucne prace....ale technicke....hmm....to asi tak od prirodzenia:D....ci som ja pre moje decko....?!...netusim....:)
Musim vymenit vypinac v chodbe.....:D....som dosla nato,ze to nie je kablami....takze nemusim volat elektrikara....
Najlepším motivátorom je núdza :)...ako v Jiráskových povestiach českých: nouze naučila Dalibora housti :D:D:D
len daj pozor na vety aby ti takýto štvavý výrok nebol vymazaný
Jedine ak by som nejakému chlapovi načala jeho ego :D:D:D ...že štvavý...voči komu? :eek:
jar88
29.09.15,11:06
V sobotu mám 60 rokov. Stále ešte nechodím výťahom, ale len po schodoch. Najradšej po dvoch, lebo tak sa mi to samo žiada a dole schodmi? :)
---------------------------
Minule ma sused upozornil, že sa správam ako malý jarda. Vraj schodište nieje ihrisko.:D
Bol som presvedčený, že bývaš prinajmenšom v paláci. Ale zmienka o susedovi ma vyviedla z omylu. Nie je všetko také, ako sa zdá podľa toho, čo všetko si púšťal do éteru. Sused má pravdu a nie je to len o schodišti.
Môj ty zlatý,
bývam tam, kde sa mi to momentálne hodí.
--------------------------------------------------------------
Pre jednoznačné pochopenie - § ! §
Ak mám niečo v Bratislave a neoplatí sa mi cestovať, zostanem doma v Bratislave.
Ak tam nič nemám, som doma na dedine. Vtedy je z Bratislavčana dedinčan, sedlák - vidiečan - vidlák a dokonca aj blavák.
-------------------------------
Má to svoje výhody.
buchač
29.09.15,11:25
Neverím !
---------------
Telesná výchova je svyna...

Veď práve! Posiluješ, posiluješ? Beháš? Máš šancu sa pridať k seniorskej olympiáde.
Táto Nemka má 90 rokov. Tá kondícia, nohy pevné, žiadna atrofia svalov, v zdravom tele, zdravý duch. Skvelá. Ľahká chôdza...

Behať ?...a čo som sa s koňom zrazil ?
Posilovať nemusím...skaly, štrk a či metrovica mi plne nahrádzajú finess centrum.
--------------------------
Tú Nemku ale nejak nemyslíš vážne ...či ?
Podľa Wiki https://en.wikipedia.org/wiki/Johanna_Quaas táto žena NIKDY v živote nič nerobila, len sa v tej telocvični zdržovala.
Všetko so všetkým súvisí.
Ďalej nemá nejak veľmi význam pitvať.
Výnimočne máš pravdu. Ty behať nemusíš, ale mal by si vedieť, že od roboty aj kone kapú. Na ťahanie treba vola, nie koňa.
No a ak ti plne nahradí fitko pár metrov dreva a nejaká tá fúra kameňa, tak by si naozaj už mal začať uvažovať aj nad nejakým tým behaním.
-----------------------------------------
A to čo spomínala korela ti zrejme nehrozí.:)
Zdravého ducha tu prezentuješ denno denne, a čo chôdza? :---
Zadieraš do živého ?

...a vieš Ty čo ?????

Toto som nejak ešte nepoužil, nebol dôvod. Naposledy riskoval môj šéf, ale veľmi rýchlo sa zbadal, že presrelil a riadne. Aj sa ospravedľňoval, ale ja som už bol naštartovaný, takže dostal len jemnú odpoveď.
Nasledovné je reakcia na Tvoje slová, moje budú podobné...a ani etiketu Porady neporuším.
--------------------------------
...a vieš Ty čo ?

Prajem Ti s plného srdca, pri plnom vedomí a aj svedomí také problémy, ktorými som prešiel za tých pár rokov.
1. Prajem Ti, aby si dostal rakovinu
2. Prajem Ti, aby si sa z nej dostal.
3. Prajem Ti, že keď už budeš ako tak v richtigu, aby Ti prestalo srdce poriadne pracovať.
5. Prajem Ti, aby si aj napriek tomu, že keď to ako tak všetko zvládneš, aby si následne dostal aj diabetes...samozrejme taký silnejší, aby si bol závislý na aplikáciu inzulínu 4 x denne.
6. Prajem Ti aj iné problémy osobnejšieho charakteru.

P.S.:
Dúfam, že to nik nevymaže.
Tweety
29.09.15,11:28
Neverím !
---------------
Telesná výchova je svyna...

Veď práve! Posiluješ, posiluješ? Beháš? Máš šancu sa pridať k seniorskej olympiáde.
Táto Nemka má 90 rokov. Tá kondícia, nohy pevné, žiadna atrofia svalov, v zdravom tele, zdravý duch. Skvelá. Ľahká chôdza...

Behať ?...a čo som sa s koňom zrazil ?
Posilovať nemusím...skaly, štrk a či metrovica mi plne nahrádzajú finess centrum.
--------------------------
Tú Nemku ale nejak nemyslíš vážne ...či ?
Podľa Wiki https://en.wikipedia.org/wiki/Johanna_Quaas táto žena NIKDY v živote nič nerobila, len sa v tej telocvični zdržovala.
Všetko so všetkým súvisí.
Ďalej nemá nejak veľmi význam pitvať.
Výnimočne máš pravdu. Ty behať nemusíš, ale mal by si vedieť, že od roboty aj kone kapú. Na ťahanie treba vola, nie koňa.
No a ak ti plne nahradí fitko pár metrov dreva a nejaká tá fúra kameňa, tak by si naozaj už mal začať uvažovať aj nad nejakým tým behaním.
-----------------------------------------
A to čo spomínala korela ti zrejme nehrozí.:)
Zdravého ducha tu prezentuješ denno denne, a čo chôdza? :---
Zadieraš do živého ?

...a vieš Ty čo ?????

Toto som nejak ešte nepoužil, nebol dôvod. Naposledy riskoval môj šéf, ale veľmi rýchlo sa zbadal, že presrelil a riadne. Aj sa ospravedľňoval, ale ja som už bol naštartovaný, takže dostal len jemnú odpoveď.
Nasledovné je reakcia na Tvoje slová, moje budú podobné...a ani etiketu Porady neporuším.
--------------------------------
...a vieš Ty čo ?

Prajem Ti s plného srdca, pri plnom vedomí a aj svedomí také problémy, ktorými som prešiel za tých pár rokov.
1. Prajem Ti, aby si dostal rakovinu
2. Prajem Ti, aby si sa z nej dostal.
3. Prajem Ti, že keď už budeš ako tak v richtigu, aby Ti prestalo srdce poriadne pracovať.
5. Prajem Ti, aby si aj napriek tomu, že keď to ako tak všetko zvládneš, aby si následne dostal aj diabetes...samozrejme taký silnejší, aby si bol závislý na aplikáciu inzulínu 4 x denne.
6. Prajem Ti aj iné problémy osobnejšieho charakteru.

P.S.:
Dúfam, že to nik nevymaže.
Ale no!.
buchač
29.09.15,11:33
Nepreháňaš to už?

Kua ...a akože ja ?

Vieš čo ? Poslednú dobu normálne očakávam, že jar88 sa bude realizovať aj v onko téme, nakoľko to už nie je normálne, čo tu vyvádza, predvádza...

Zaujímavé ale je, že ak ja pritvrdím, tak sa zrealizujú viacerí, apelujúci na moje preháňanie.
Ale ak niekto preháňa, jak po Šaratici, tak je to v poriadku ?

Mimochodom, prečítaj si, že prečo a na čo...a hlavne z akého dovôdu som to napísal.
Nie je predsa normálne, že sa bude niekto vysmievať zo zdravotných problémov.

Lebo toto je hyenizmus prvého rangu...takéto správanie si zaslúži pľuvanec do ksichtu....(ospravedlňujem sa týmto všetkým hyenám).
bjuty smis
29.09.15,11:40
buchač...možno by bolo rozumnejšie nabudúce si dať takých 10 minút pauzu a až potom reagovať....
bettylou
29.09.15,11:49
...si tu človek nemože ani zabééékať,že je avatar.....:D...holý
aľe móóže, len spoločnosť račej toleruje migrantov na hroboch ,ako keď si obranca republiky vyhodí z kopýtka. grrrc
korela
29.09.15,11:56
Korela...su veci..na ktore som mala motivatora....rucne prace....ale technicke....hmm....to asi tak od prirodzenia:D....ci som ja pre moje decko....?!...netusim....:)
Musim vymenit vypinac v chodbe.....:D....som dosla nato,ze to nie je kablami....takze nemusim volat elektrikara....
Najlepším motivátorom je núdza :)...ako v Jiráskových povestiach českých: nouze naučila Dalibora housti :D:D:D
To áno, ale je rozdiel medzi núdzou a hobby.
Ale on by nezvládol vnútorne prijať, po niekom komu zaplatil, sfušovanú prácu. To by bolo na infarkt. U nás fakt nebola z tohto pohľadu cudzia noha. Iba nedávno pilčíci, keď odstraňovali hornú tretinu zničeného 15 m stromu. Aj to iba preto, lebo ...
pavol54
29.09.15,12:01
Korela...su veci..na ktore som mala motivatora....rucne prace....ale technicke....hmm....to asi tak od prirodzenia:D....ci som ja pre moje decko....?!...netusim....:)
Musim vymenit vypinac v chodbe.....:D....som dosla nato,ze to nie je kablami....takze nemusim volat elektrikara....
Najlepším motivátorom je núdza :)...ako v Jiráskových povestiach českých: nouze naučila Dalibora housti :D:D:D
len daj pozor na vety aby ti takýto štvavý výrok nebol vymazaný
Jedine ak by som nejakému chlapovi načala jeho ego :D:D:D ...že štvavý...voči komu? :eek:
mne stačilo napísať slovo sebareflexia a bol som out
korela
29.09.15,12:06
Behať ?...a čo som sa s koňom zrazil ?
Posilovať nemusím...skaly, štrk a či metrovica mi plne nahrádzajú finess centrum.
--------------------------
Tú Nemku ale nejak nemyslíš vážne ...či ?
Podľa Wiki https://en.wikipedia.org/wiki/Johanna_Quaas táto žena NIKDY v živote nič nerobila, len sa v tej telocvični zdržovala.
Všetko so všetkým súvisí.
Ďalej nemá nejak veľmi význam pitvať.
Aby si niečo neofrflal, to by bol zázrak.
Máš pravdu, koľko ľudí sa motá okolo športu po celý svoj život. Bola by som zvedavá, ako raz bude ponímaná z tohto pohľadu napr. Czoborová.
Ale, že sú obe vzorom pre iných, ako sa dajú posúvať hranice, radšej už nepitvaj, aby si ťa ten kôň nenašiel a nenakopol ťa sám od seba.
bettylou
29.09.15,12:22
bettylou
29.09.15,12:27
Neverím !
---------------
Telesná výchova je svyna...

Veď práve! Posiluješ, posiluješ? Beháš? Máš šancu sa pridať k seniorskej olympiáde.
Táto Nemka má 90 rokov. Tá kondícia, nohy pevné, žiadna atrofia svalov, v zdravom tele, zdravý duch. Skvelá. Ľahká chôdza...
https://www.youtube.com/watch?v=RUTjZAPxLz4 r. 20152

ukáž sa kočka, ne len druhých poddžubuješ, daj svoju foto resp videjko, aj ked nebudeš taká ako tá nemka (o cudzom perí teraz ..), ale budeš to ty, motivuj nás dilinov a gadžov, :D neber ako urážku, ale ako pomocnú barličku
taiko
29.09.15,12:36
Nepreháňaš to už?

Kua ...a akože ja ?

Vieš čo ? Poslednú dobu normálne očakávam, že jar88 sa bude realizovať aj v onko téme, nakoľko to už nie je normálne, čo tu vyvádza, predvádza...

Zaujímavé ale je, že ak ja pritvrdím, tak sa zrealizujú viacerí, apelujúci na moje preháňanie.
Ale ak niekto preháňa, jak po Šaratici, tak je to v poriadku ?

Mimochodom, prečítaj si, že prečo a na čo...a hlavne z akého dovôdu som to napísal.
Nie je predsa normálne, že sa bude niekto vysmievať zo zdravotných problémov.

Lebo toto je hyenizmus prvého rangu...takéto správanie si zaslúži pľuvanec do ksichtu....(ospravedlňujem sa týmto všetkým hyenám).
moj nazor na nemenovaneho poznas, Ale kde si on robil srandu z Tvojho zdavia to veru netusim. A fakt by si sa mal zamysliet, nad tym, co a komu zelas. Nie nadarmo sa hovori, ze rakovinu by som neprial ani najvacsiemu nepriatelovi.
taiko
29.09.15,12:38
Veď práve! Posiluješ, posiluješ? Beháš? Máš šancu sa pridať k seniorskej olympiáde.
Táto Nemka má 90 rokov. Tá kondícia, nohy pevné, žiadna atrofia svalov, v zdravom tele, zdravý duch. Skvelá. Ľahká chôdza...

Behať ?...a čo som sa s koňom zrazil ?
Posilovať nemusím...skaly, štrk a či metrovica mi plne nahrádzajú finess centrum.
--------------------------
Tú Nemku ale nejak nemyslíš vážne ...či ?
Podľa Wiki https://en.wikipedia.org/wiki/Johanna_Quaas táto žena NIKDY v živote nič nerobila, len sa v tej telocvični zdržovala.
Všetko so všetkým súvisí.
Ďalej nemá nejak veľmi význam pitvať.
Výnimočne máš pravdu. Ty behať nemusíš, ale mal by si vedieť, že od roboty aj kone kapú. Na ťahanie treba vola, nie koňa.
No a ak ti plne nahradí fitko pár metrov dreva a nejaká tá fúra kameňa, tak by si naozaj už mal začať uvažovať aj nad nejakým tým behaním.
-----------------------------------------
A to čo spomínala korela ti zrejme nehrozí.:)
Zdravého ducha tu prezentuješ denno denne, a čo chôdza? :---
Zadieraš do živého ?

...a vieš Ty čo ?????

Toto som nejak ešte nepoužil, nebol dôvod. Naposledy riskoval môj šéf, ale veľmi rýchlo sa zbadal, že presrelil a riadne. Aj sa ospravedľňoval, ale ja som už bol naštartovaný, takže dostal len jemnú odpoveď.
Nasledovné je reakcia na Tvoje slová, moje budú podobné...a ani etiketu Porady neporuším.
--------------------------------
...a vieš Ty čo ?

Prajem Ti s plného srdca, pri plnom vedomí a aj svedomí také problémy, ktorými som prešiel za tých pár rokov.
1. Prajem Ti, aby si dostal rakovinu
2. Prajem Ti, aby si sa z nej dostal.
3. Prajem Ti, že keď už budeš ako tak v richtigu, aby Ti prestalo srdce poriadne pracovať.
5. Prajem Ti, aby si aj napriek tomu, že keď to ako tak všetko zvládneš, aby si následne dostal aj diabetes...samozrejme taký silnejší, aby si bol závislý na aplikáciu inzulínu 4 x denne.
6. Prajem Ti aj iné problémy osobnejšieho charakteru.

P.S.:
Dúfam, že to nik nevymaže.
Tvoj prispevok som najprv zmazal, ale vies co? Obnovim ho ako exemplarny priklad, myslim, ze vies coho :(
Zelat niekomu rakovinu? Nenazvem Ta psychopatom, lebo by som musel svoj prispevok vymazat. Dovolim si povedat, ze tymto si nemenovaneho zlerobnika preskocil o 10 levelov. :(
kukučka
29.09.15,14:13
och buchy, buchy...začal si tým, že si neveril korele, že jej muž je zručný, potom si neveril, že ju učiteľ motivoval, ty si proste samonasierací typ :mee:

nemusíš mať vždy hlavné slovo, upokoj sa :)
buchač
29.09.15,14:38
Tvoj prispevok som najprv zmazal, ale vies co? Obnovim ho ako exemplarny priklad, myslim, ze vies coho :(
Zelat niekomu rakovinu? Nenazvem Ta psychopatom, lebo by som musel svoj prispevok vymazat. Dovolim si povedat, ze tymto si nemenovaneho zlerobnika preskocil o 10 levelov. :(


Aj som dumal, že Ťa oslovím, aby si príspevok a súvisace citácie zmazal...
Ale teraz nechám tak, ako exemplárny príklad.
Nech posúdia iní...tí, ktorí sa začítajú do celého a súvisiaceho.
Neregistrovaní nemusia vedieť, tí druhí by mali byť informovaní, nakoľko som sa už nie raz zmienil o onko.
--------------------------------



Ale kde si on robil srandu z Tvojho zdavia to veru netusim.




Ty behať nemusíš, ale mal by si vedieť, že od roboty aj kone kapú. Na ťahanie treba vola, nie koňa.
No a ak ti plne nahradí fitko pár metrov dreva a nejaká tá fúra kameňa, tak by si naozaj už mal začať uvažovať aj nad nejakým tým behaním.
-----------------------------------------
A to čo spomínala korela ti zrejme nehrozí.:)
Zdravého ducha tu prezentuješ denno denne, a čo chôdza? :---
V súvislosti s určitým by jeden všeobecne rozhľadený mal aj vedieť, že aké sú dôsledky rakoviny, kardio a či diabetesu. Ty si na tom ako ?
To predsa ZNAMENÁ, že jeden už toho veľa nenabehá !
Jasnejšie vysvetlenie sa už nedá...pochopíš, pochopil ??? Lebo ak nie a s Tebou aj ostatní, tak potom niet o čom.
Ono to moje prianie by sa to dalo aj inak chápať, len sa trochu zamysli.
--------------------------------
Dotyčného ignorujem dlhšiu dobu.
Lenže ten reaguje na moje príspevky, veď môže...ale ak nedostane reakciu, tak vyťahuje na monitor moje bývalé povolanie a podobne.
Toto som prehliadal, no zdravie je pre mňa sväté... ja si z nikoho ohľadom neho z nikoho prdel nerobím a ani nemienim.
buchač
29.09.15,14:44
och buchy, buchy...začal si tým, že si neveril korele, že jej muž je zručný, potom si neveril, že ju učiteľ motivoval, ty si proste samonasierací typ :mee:

nemusíš mať vždy hlavné slovo, upokoj sa :)
Jésus Máriška...

To si ani Ty nepochopila, že išlo o prekáranie ???
No korela áno a to je podstatné. Veď čítaj nasledujúce...o vybaní dieľne sme sa bavili...
Učiteľ detto...
-----------------------
Veď už konečne čítaj/te poriadne...a prelistuj/te aj o pár príspevkov ďalej.
alaya1
29.09.15,15:03
Veď práve! Posiluješ, posiluješ? Beháš? Máš šancu sa pridať k seniorskej olympiáde.
Táto Nemka má 90 rokov. Tá kondícia, nohy pevné, žiadna atrofia svalov, v zdravom tele, zdravý duch. Skvelá. Ľahká chôdza...

Behať ?...a čo som sa s koňom zrazil ?
Posilovať nemusím...skaly, štrk a či metrovica mi plne nahrádzajú finess centrum.
--------------------------
Tú Nemku ale nejak nemyslíš vážne ...či ?
Podľa Wiki https://en.wikipedia.org/wiki/Johanna_Quaas táto žena NIKDY v živote nič nerobila, len sa v tej telocvični zdržovala.
Všetko so všetkým súvisí.
Ďalej nemá nejak veľmi význam pitvať.
Výnimočne máš pravdu. Ty behať nemusíš, ale mal by si vedieť, že od roboty aj kone kapú. Na ťahanie treba vola, nie koňa.
No a ak ti plne nahradí fitko pár metrov dreva a nejaká tá fúra kameňa, tak by si naozaj už mal začať uvažovať aj nad nejakým tým behaním.
-----------------------------------------
A to čo spomínala korela ti zrejme nehrozí.:)
Zdravého ducha tu prezentuješ denno denne, a čo chôdza? :---
Zadieraš do živého ?

...a vieš Ty čo ?????

Toto som nejak ešte nepoužil, nebol dôvod. Naposledy riskoval môj šéf, ale veľmi rýchlo sa zbadal, že presrelil a riadne. Aj sa ospravedľňoval, ale ja som už bol naštartovaný, takže dostal len jemnú odpoveď.
Nasledovné je reakcia na Tvoje slová, moje budú podobné...a ani etiketu Porady neporuším.
--------------------------------
...a vieš Ty čo ?

Prajem Ti s plného srdca, pri plnom vedomí a aj svedomí také problémy, ktorými som prešiel za tých pár rokov.
1. Prajem Ti, aby si dostal rakovinu
2. Prajem Ti, aby si sa z nej dostal.
3. Prajem Ti, že keď už budeš ako tak v richtigu, aby Ti prestalo srdce poriadne pracovať.
5. Prajem Ti, aby si aj napriek tomu, že keď to ako tak všetko zvládneš, aby si následne dostal aj diabetes...samozrejme taký silnejší, aby si bol závislý na aplikáciu inzulínu 4 x denne.
6. Prajem Ti aj iné problémy osobnejšieho charakteru.

P.S.:
Dúfam, že to nik nevymaže.
Tvoj prispevok som najprv zmazal, ale vies co? Obnovim ho ako exemplarny priklad, myslim, ze vies coho :(
Zelat niekomu rakovinu? Nenazvem Ta psychopatom, lebo by som musel svoj prispevok vymazat. Dovolim si povedat, ze tymto si nemenovaneho zlerobnika preskocil o 10 levelov. :(

Psychopat nie je urazka, takze nie je v rozpore s pravidlami. Je to odborne pomenovanie dusevneho stavu. Takze si mal, ako moderator konat!!!. Obrazky ti vadia, mazes, toto nechas??? Pre mna po tomto prispevku je tento "clovek" dusevnym chudakom a myslim, ze zivot kazdemu nadeli to, co si zasluzi!. Som zhrozena, je slabe slovo!. Inak ten jeho prispevok by mal byt vzdy ako prvy v tejto teme, aby sa nan nezabudlo.
jefff
29.09.15,15:35
V sobotu mám 60 rokov. Stále ešte nechodím výťahom, ale len po schodoch. Najradšej po dvoch, lebo tak sa mi to samo žiada a dole schodmi? :)
---------------------------
Minule ma sused upozornil, že sa správam ako malý jarda. Vraj schodište nieje ihrisko.:D
Bol som presvedčený, že bývaš prinajmenšom v paláci. Ale zmienka o susedovi ma vyviedla z omylu. Nie je všetko také, ako sa zdá podľa toho, čo všetko si púšťal do éteru. Sused má pravdu a nie je to len o schodišti.
Môj ty zlatý,
bývam tam, kde sa mi to momentálne hodí.
--------------------------------------------------------------
Pre jednoznačné pochopenie - § ! §
Ak mám niečo v Bratislave a neoplatí sa mi cestovať, zostanem doma v Bratislave.
Ak tam nič nemám, som doma na dedine. Vtedy je z Bratislavčana dedinčan, sedlák - vidiečan - vidlák a dokonca aj blavák.
-------------------------------
Má to svoje výhody.
aký tvoj, aký zlatý?! :eek:

šibe ti alebo si prihriaty?
jar88
29.09.15,19:17
och buchy, buchy...začal si tým, že si neveril korele, že jej muž je zručný, potom si neveril, že ju učiteľ motivoval, ty si proste samonasierací typ :mee:

nemusíš mať vždy hlavné slovo, upokoj sa :)
Jésus Máriška...

To si ani Ty nepochopila, že išlo o prekáranie ???
No korela áno a to je podstatné. Veď čítaj nasledujúce...o vybaní dieľne sme sa bavili...
Učiteľ detto...
-----------------------
Veď už konečne čítaj/te poriadne...a prelistuj/te aj o pár príspevkov ďalej.
Myslíš aj tie, ktoré si venoval mne?:D
A dokonca aj tie, na ktoré som reagoval ja?:eek:
jar88
29.09.15,19:24
Tvoj prispevok som najprv zmazal, ale vies co? Obnovim ho ako exemplarny priklad, myslim, ze vies coho :(
Zelat niekomu rakovinu? Nenazvem Ta psychopatom, lebo by som musel svoj prispevok vymazat. Dovolim si povedat, ze tymto si nemenovaneho zlerobnika preskocil o 10 levelov. :(


Aj som dumal, že Ťa oslovím, aby si príspevok a súvisace citácie zmazal...
Ale teraz nechám tak, ako exemplárny príklad.
Nech posúdia iní...tí, ktorí sa začítajú do celého a súvisiaceho.
Neregistrovaní nemusia vedieť, tí druhí by mali byť informovaní, nakoľko som sa už nie raz zmienil o onko.
--------------------------------



Ale kde si on robil srandu z Tvojho zdavia to veru netusim.




Ty behať nemusíš, ale mal by si vedieť, že od roboty aj kone kapú. Na ťahanie treba vola, nie koňa.
No a ak ti plne nahradí fitko pár metrov dreva a nejaká tá fúra kameňa, tak by si naozaj už mal začať uvažovať aj nad nejakým tým behaním.
-----------------------------------------
A to čo spomínala korela ti zrejme nehrozí.:)
Zdravého ducha tu prezentuješ denno denne, a čo chôdza? :---
V súvislosti s určitým by jeden všeobecne rozhľadený mal aj vedieť, že aké sú dôsledky rakoviny, kardio a či diabetesu. Ty si na tom ako ?
To predsa ZNAMENÁ, že jeden už toho veľa nenabehá !
Jasnejšie vysvetlenie sa už nedá...pochopíš, pochopil ??? Lebo ak nie a s Tebou aj ostatní, tak potom niet o čom.
Ono to moje prianie by sa to dalo aj inak chápať, len sa trochu zamysli.
--------------------------------
Dotyčného ignorujem dlhšiu dobu.
Lenže ten reaguje na moje príspevky, veď môže...ale ak nedostane reakciu, tak vyťahuje na monitor moje bývalé povolanie a podobne.
Toto som prehliadal, no zdravie je pre mňa sväté... ja si z nikoho ohľadom neho z nikoho prdel nerobím a ani nemienim.

Keby som vedel, že si postihnutý, upozornil by som ťa, že žiadne postihnutie ťa neoprávňuje urážať iných, len preto, že sú za vodou a dokonca aj kompletne zdraví.
------------------------
Vždy som bral ohľad na každého postihnutého, (a bez ohľadu na to, či si za to môže, alebo nemôže sám) ale musel byť slušný.
PS.
ďakujem za úprimné prianie - dúfam že odo mňa neočakávaš "nápodobne" aj ja tebe? Toho sa určite nedočkáš. Aspoň nie odo mňa.
lacotinka
29.09.15,20:33
rodinná tragédia, ak je to pravda, že ho otec odpojil.......

http://wwwstaral-o-postihnuteho-Dominika--teraz-ho-zatkli (http://www.topky.sk/cl/10/1500703/Zahadna-rodinna-tragedia-v-Poprade--Otec-sa-24-rokov-staral-o-postihnuteho-Dominika--teraz-ho-zatkli)



NESÚĎ

netušíš, čo prežíval za 24 rokov

- mladý, ak mu rozum fungoval

- starý, čo sa oňho staral

Tohoto držia v cele

A šéf výpalníkov ze Záhorá je na slobode

(sudcovská banda )
lacotinka
29.09.15,20:35
išla som pozrieť k oknu, či už nejde skoronevesta domov z práce, oprela som sa o radiátor, a on hreje..:D:D
aj mne volal technik z kotolne, že idú trénovať
lacotinka
29.09.15,20:42
Tak všetko najlepšie k 60-tke, ale aby šesťdesiatnik chodil po schodoch :-))))))))))))))))))))))))) to je ako keby som písal že dýcham vzduch.
Čudné by to bolo až opačne, teda aby 60-tnik už nemohol chodiť po schodoch.
Ja som minule s otcom nakladal na vlečku asi 1,5-2m smrekovú guľatinu, ktorú sme dvíhali ručne dvaja do 1,5-1,6 metra výšky na korbu. váha toho guľáča bola okolo 100 kg. A otec má viac ako 60 r...
Takže 35 x na korbu a 35 x z korby dole.....

A vyklápačku nepoznáš ?
lacotinka
29.09.15,20:44
Korela...su veci.....

rucne prace.......to asi tak od prirodzenia:D....



aj ty ???
lacotinka
29.09.15,20:51
Nie nadarmo sa hovori, ze rakovinu by som neprial ani najvacsiemu nepriatelovi.



Nie na Porade ale inde by som 2-3 našiel, čo by som im želal
jar88
29.09.15,20:57
Tak všetko najlepšie k 60-tke, ale aby šesťdesiatnik chodil po schodoch :-))))))))))))))))))))))))) to je ako keby som písal že dýcham vzduch.
Čudné by to bolo až opačne, teda aby 60-tnik už nemohol chodiť po schodoch.
Ja som minule s otcom nakladal na vlečku asi 1,5-2m smrekovú guľatinu, ktorú sme dvíhali ručne dvaja do 1,5-1,6 metra výšky na korbu. váha toho guľáča bola okolo 100 kg. A otec má viac ako 60 r...
Takže 35 x na korbu a 35 x z korby dole.....

A vyklápačku nepoznáš ?
Inak v štyridsiatke, by som tú guľatinu naložil a zložil radšej sám. Určite by som to nenechával na starého otca.
------------------------------------------
Ešte raz pripomeniem, že nechodím výťahom a po schodoch dodnes behám.
Behám po dvoch schodoch, lebo sa mi to akosi samo žiada. Je mi to príjemné.
korela
29.09.15,22:11
Pozor na herniu.
korela
29.09.15,22:14
Kto má pocit, že má málo vyvinuté lýtkové svaly, stačí našľapovať na schody na špičkách. Logicky smerom hore, aby sa niekto náhodou nezrúbal.
Odskúšané, nie mnou.
Nandrolon
30.09.15,03:59
- Jar88 - iba sa zasmejem.... tam nejde IBA o váhu, ale o to, že sám to nemáš ako uchopiť ty "expert na všetko"... a verím tomu, že aj keby išlo iba o váhu, sorry, ale nedáš to sám ani keby si sa posral.
Zrazu si sa už pretransformoval aj na trojbojára či ako? Už si hlavný ekonóm, onkológ, trojbojár, návrhár profilov /Eppler s Drelou môžu ísť do riti/, broker a neviem čo ešte všetko.
A ja ťa stále beriem ako šedivého nudiaceho sa trolla evidovaného na úrade práce /lebo ešte nemáš dôchodkový vek/. Čo, kedy ideš na podpis?

- Lacotinka, očakávať vyklápačku na doma robenom susedovom traktore a vlečke v štýle rebriňáka, akurát kovového, kde sa brzdí dreveným hranolom pritláčaným o kolesá reťazou na závitovej tyči je trochu zcestné...
jar88
30.09.15,06:54
- Jar88 - iba sa zasmejem.... tam nejde IBA o váhu, ale o to, že sám to nemáš ako uchopiť ty "expert na všetko"... a verím tomu, že aj keby išlo iba o váhu, sorry, ale nedáš to sám ani keby si sa posral.
Zrazu si sa už pretransformoval aj na trojbojára či ako? Už si hlavný ekonóm, onkológ, trojbojár, návrhár profilov /Eppler s Drelou môžu ísť do riti/, broker a neviem čo ešte všetko.
A ja ťa stále beriem ako šedivého nudiaceho sa trolla evidovaného na úrade práce /lebo ešte nemáš dôchodkový vek/. Čo, kedy ideš na podpis?

- Lacotinka, očakávať vyklápačku na doma robenom susedovom traktore a vlečke v štýle rebriňáka, akurát kovového, kde sa brzdí dreveným hranolom pritláčaným o kolesá reťazou na závitovej tyči je trochu zcestné...

Nemôžem za to, že som naozaj všestranný.:)
Že okrem svalov mám aj rozum.:D
------------------------------------
Dokonca mám odskúšané aj to nakladanie guľatiny na normálnu traktorovú vlečku.:) Mám to odskúšané vo dvojici v trojici a aj vo štvorici. Dokonca aj na čas (fofrem) a aj sólo.
----------------------------------------------
Dokonca som zažil aj takú situáciu, že som musel poslať toho z druhej strany guľatiny do hája a radšej to naložiť sám. Nie 100 kg guľatiny, ale aj 150 a 200 kg.
Veď ak som sám, dvíham len polovicu váhy, lebo tú druhú drží zem. Následne tú moju polovicu váhy podrží hranol na vlečke a dvíham menšiu polovicu váhy, ktorá ležala na zemi.:D:---
------------------------
Ja som nerástol na krumpliach a makových rezancoch.:cool:
pavol54
30.09.15,06:56
- Jar88 - iba sa zasmejem.... tam nejde IBA o váhu, ale o to, že sám to nemáš ako uchopiť ty "expert na všetko"... a verím tomu, že aj keby išlo iba o váhu, sorry, ale nedáš to sám ani keby si sa posral.
Zrazu si sa už pretransformoval aj na trojbojára či ako? Už si hlavný ekonóm, onkológ, trojbojár, návrhár profilov /Eppler s Drelou môžu ísť do riti/, broker a neviem čo ešte všetko.
A ja ťa stále beriem ako šedivého nudiaceho sa trolla evidovaného na úrade práce /lebo ešte nemáš dôchodkový vek/. Čo, kedy ideš na podpis?

- Lacotinka, očakávať vyklápačku na doma robenom susedovom traktore a vlečke v štýle rebriňáka, akurát kovového, kde sa brzdí dreveným hranolom pritláčaným o kolesá reťazou na závitovej tyči je trochu zcestné...

Nemôžem za to, že som naozaj všestranný.:)
Že okrem svalov mám aj rozum.:D
------------------------------------
Dokonca mám odskúšané aj to nakladanie guľatiny na normálnu traktorovú vlečku.:) Mám to odskúšané vo dvojici v trojici a aj vo štvorici. Dokonca aj na čas (fofrem) a aj sólo.
----------------------------------------------
Dokonca som zažil aj takú situáciu, že som musel poslať toho z druhej strany guľatiny do hája a radšej to naložiť sám. Nie 100 kg guľatiny, ale aj 150 a 200 kg.
Veď ak som sám, dvíham len polovicu váhy, lebo tú druhú drží zem. Následne tú moju polovicu váhy podrží hranol na vlečke a dvíham menšiu polovicu váhy, ktorá ležala na zemi.:D:---
------------------------
Ja som nerástol na krumpliach a makových rezancoch.:cool:
trocha sebareflexie
Nandrolon
30.09.15,06:58
.... si trápny, lebo si myslíš že nikto nikdy nedržal v rukách viac ako 5 kíl, je jedno čoho.....
U mňa si sa ale zmýlil, takže presne viem, že kecáš. Človek ako ty 200 kg neodlepí od zeme ani s tromi opaskami na sebe...
Peggynka
30.09.15,06:59
rodinná tragédia, ak je to pravda, že ho otec odpojil.......

http://wwwstaral-o-postihnuteho-Dominika--teraz-ho-zatkli (http://www.topky.sk/cl/10/1500703/Zahadna-rodinna-tragedia-v-Poprade--Otec-sa-24-rokov-staral-o-postihnuteho-Dominika--teraz-ho-zatkli)



NESÚĎ

netušíš, čo prežíval za 24 rokov

- mladý, ak mu rozum fungoval

- starý, čo sa oňho staral

Tohoto držia v cele

A šéf výpalníkov ze Záhorá je na slobode

(sudcovská banda )
Hlavne,že ho vzali do basy "aby nemohol pokračovať v trestnej činnosti" :eek::eek::eek: Toto vyjadrenie mi zavarilo mozog...
jar88
30.09.15,07:04
Kto má pocit, že má málo vyvinuté lýtkové svaly, stačí našľapovať na schody na špičkách. Logicky smerom hore, aby sa niekto náhodou nezrúbal.
Odskúšané, nie mnou.

Presne tak, šprint hore svahom a hore schodmi chce poriadne lýtka. Veď to sa na celých chodidlách ani nedá. Behanie nieje o šliapaní kapusty a ani o rekreačnom prevádzkovaní prepadania z laby na labu, ktoré nazývajú rekreačným behom. To chce pekne po špičkách a nie denne, ale pri každej možnej príležitosti.
jar88
30.09.15,07:08
.... si trápny, lebo si myslíš že nikto nikdy nedržal v rukách viac ako 5 kíl, je jedno čoho.....
U mňa si sa ale zmýlil, takže presne viem, že kecáš. Človek ako ty 200 kg neodlepí od zeme ani s tromi opaskami na sebe...
Ale veď ja to nepotrebuje odlepiť od zeme celé, aby som to dostal na vlečku.
Slovo váha má aj iný význam, ako hmotnosť.
Aj páku nazývajú váhou.:)
---------------------------------
PS
Ja som nakladal (ručne) aj iné veci a nie raz a nie na vlečku, ale na náves.
Napríklad 50 litrové súdky (20 ton = 400 ks) a to jednou rukou, lebo dvomi sa to nedá. Je to vysoko. Päť súdkov pravou a päť ľavou - a pravidelne striedať. Po jednej fúre máš pocit, že ti niekto presekol hrudnú "kosť". Hrazda je proti tomu šuviks.
Nandrolon
30.09.15,07:10
... záleží, ako kto pojme výraz "poriadne lýtka".
Ja som ešte nevidel svalnatého bežca, rovnako ako cyklistu. Tam sú svaly na obtiaž a spôsobom ich tréningu sa ani do objemu získať nedajú.
jar88
30.09.15,07:28
... záleží, ako kto pojme výraz "poriadne lýtka".
Ja som ešte nevidel svalnatého bežca, rovnako ako cyklistu. Tam sú svaly na obtiaž a spôsobom ich tréningu sa ani do objemu získať nedajú.
Veď si spomínal aj genetiku.:) Ešte si nevidel štíhle a svalnaté nohy?
bjuty smis
30.09.15,07:28
... záleží, ako kto pojme výraz "poriadne lýtka".
Ja som ešte nevidel svalnatého bežca, rovnako ako cyklistu. Tam sú svaly na obtiaž a spôsobom ich tréningu sa ani do objemu získať nedajú.

hlúposť...
Nandrolon
30.09.15,07:34
:D:D:D
Kardio tréningom sa svaly strácajú a rysujú a nie priberajú...
Jar88- .... štíhle a svalnaté nohy je presne rovnaké slovné spojenie, ako dlhý 10,5 cm penis
bjuty smis
30.09.15,07:41
andy greipel...hovorí ti to niečo ? znalče...

http://www.pezcyclingnews.com/photos/races11/tdf11/tdf11st10-legs465.jpg
taiko
30.09.15,07:41
- Jar88 - iba sa zasmejem.... tam nejde IBA o váhu, ale o to, že sám to nemáš ako uchopiť ty "expert na všetko"... a verím tomu, že aj keby išlo iba o váhu, sorry, ale nedáš to sám ani keby si sa posral.
Zrazu si sa už pretransformoval aj na trojbojára či ako? Už si hlavný ekonóm, onkológ, trojbojár, návrhár profilov /Eppler s Drelou môžu ísť do riti/, broker a neviem čo ešte všetko.
A ja ťa stále beriem ako šedivého nudiaceho sa trolla evidovaného na úrade práce /lebo ešte nemáš dôchodkový vek/. Čo, kedy ideš na podpis?

- Lacotinka, očakávať vyklápačku na doma robenom susedovom traktore a vlečke v štýle rebriňáka, akurát kovového, kde sa brzdí dreveným hranolom pritláčaným o kolesá reťazou na závitovej tyči je trochu zcestné...

Nemôžem za to, že som naozaj všestranný.:)
Že okrem svalov mám aj rozum.:D
------------------------------------
Dokonca mám odskúšané aj to nakladanie guľatiny na normálnu traktorovú vlečku.:) Mám to odskúšané vo dvojici v trojici a aj vo štvorici. Dokonca aj na čas (fofrem) a aj sólo.
----------------------------------------------
Dokonca som zažil aj takú situáciu, že som musel poslať toho z druhej strany guľatiny do hája a radšej to naložiť sám. Nie 100 kg guľatiny, ale aj 150 a 200 kg.
Veď ak som sám, dvíham len polovicu váhy, lebo tú druhú drží zem. Následne tú moju polovicu váhy podrží hranol na vlečke a dvíham menšiu polovicu váhy, ktorá ležala na zemi.:D:---
------------------------
Ja som nerástol na krumpliach a makových rezancoch.:cool:
trocha sebareflexie
a trochy fyziky :)
taiko
30.09.15,07:44
sa mi vidi, ze poradu navstivil Chuck Norris :D:D:D:D
Nandrolon
30.09.15,07:46
bjuty, ja sa nechcem s tebou hádať, ale nie, nehovorí mi to nič, lebo ja sledujem iba kulturistiku, trojboj a trošku vzpieranie...
Ale ešte raz napíšem, ja tam žiaden objem nevidím, vidím akurát pekne vyrysované svalstvo... hodné bežca, cyklistu a ostatných športov, kde je akýkoľvek väčší objem NA OBTIAŽ.
Nandrolon
30.09.15,07:49
Bjuty, trošku píšeme o iných veciach, tak by som to nechal radšej tak...
bjuty smis
30.09.15,07:50
bjuty, ja sa nechcem s tebou hádať, ale nie, nehovorí mi to nič, lebo ja sledujem iba kulturistiku, trojboj a trošku vzpieranie...
Ale ešte raz napíšem, ja tam žiaden objem nevidím, vidím akurát pekne vyrysované svalstvo... hodné bežca, cyklistu a ostatných športov, kde je akýkoľvek väčší objem NA OBTIAŽ.

to je ten, čo sagana porážal na TdF s " prstom v nose "

pozri si aj bežcov, šprintérov...všetko pekne svalnatí chlapi..- samozrejme nie v porovnaní s kulturistami...

..suchári sú etiopskí maratonci...
bjuty smis
30.09.15,07:53
Bjuty, trošku píšeme o iných veciach, tak by som to nechal radšej tak...


no to bude asi najlepšie...

reagoval som totiž na túto tvoju vetu :

Ja som ešte nevidel svalnatého bežca, rovnako ako cyklistu. Tam sú svaly na obtiaž a spôsobom ich tréningu sa ani do objemu získať nedajú. ...


reč teda nie je o žiadnych kulturistoch, ale o - ako ty píšeš- cyklistoch a bežcoch....
Nandrolon
30.09.15,07:54
Raz som videl beh cez prekážky a bol tam jeden ultra namakaný chlap, úplne vytrčiaval z radu. Ten človek bol ale ojedinelý, hovorím, ako keby medzi bežcami behal čistokrvný kulturista, bol to černoch a asi 20 rokov naspäť....

... áno, bežci a cyklisti sú väčšinou brutálne vyrysovaní s minimom objemu, tam sa zapája tzv. "rychlé svalstvo" a nie je potreba objemu, ktorý je v týchto športoch kontraproduktívny a ani sa nijako pri ich spôsobe tréningu nedá vybudovať....
Ale pre jedného chudý, pre druhého môže byť daná osoba svalnatá... Pre mňa sú chudí, rovnako ako Sagan.
jar88
30.09.15,07:58
sa mi vidi, ze poradu navstivil Chuck Norris :D:D:D:D
Už ste dvaja.:D A dokonca z jednej a tej istej skupinky.;)
Hádaj kto to je?:rolleyes:
Nandrolon
30.09.15,08:01
Chuck Norris je iba jeden, akurát tu sa maskuje pod nickom Jar88, už sme ho ale na základe uvedených faktov odhalili!!!
jar88
30.09.15,08:05
Raz som videl beh cez prekážky a bol tam jeden ultra namakaný chlap, úplne vytrčiaval z radu. Ten človek bol ale ojedinelý, hovorím, ako keby medzi bežcami behal čistokrvný kulturista, bol to černoch a asi 20 rokov naspäť....

... áno, bežci a cyklisti sú väčšinou brutálne vyrysovaní s minimom objemu, tam sa zapája tzv. "rychlé svalstvo" a nie je potreba objemu, ktorý je v týchto športoch kontraproduktívny a ani sa nijako pri ich spôsobe tréningu nedá vybudovať....
Ale pre jedného chudý, pre druhého môže byť daná osoba svalnatá... Pre mňa sú chudí, rovnako ako Sagan.

Ale veď beh cez prekážky, sa dá realizovať silou, ale aj švihom. To isté platí aj o šprinte.
-----------------------------
Rozdiel je v tom, že švihom to zabehneš desať krát za sebou a silou len raz, možno dva krát.:)
jar88
30.09.15,08:07
Chuck Norris je iba jeden, akurát tu sa maskuje pod nickom Jar88, už sme ho ale na základe uvedených faktov odhalili!!!

No a už ste traja :)
Máte nejaký komplex či čo :confused:
Aanika
30.09.15,08:22
V noci som sa zobudila o 03.00 na bolest prostredneho palca,hnisa mi okolo nehta a ta bolest prevelka, ako keby mi ho do zveraka zovreli. O 05,00 som este nespala a rano o 07,15 som uz sedela u internistu, bola som na kontrolu po 2 mesiacov . Trochu som zostala zarazena, lebo v auguste som bola u kardiologa ,co ma poslal internista a kardiolog mi zmenil jedne tb.A dnes ,ked som prisla na kontrolu ,tak internista bol rozculeny,ze preco mi kardiolog zmenil tb, mam prist na kontrolu po vybrati tb, tak zhruba o 3 tyzdne a vravel mi, ze mam sa rozhodnut ktore tb.budem brat. Tak ja som lekar,alebo on je lekar??????? Je to na mne ake si vyberiem tb....je to mozne???????????????:mad::mad::mad:
Nandrolon
30.09.15,08:26
Jar88- bez komentára, lebo väčšiu blbosť som dnes ešte nečítal.
Predpokladám, že ty by si ten beh dokázal zabehnúť a vyhrať aj na rukách :D:D:D
bjuty smis
30.09.15,08:27
a ktorý je ten " prostredný palec " ??

keby si bola chlap, aj by som tušil...:)
jar88
30.09.15,08:47
Jar88- bez komentára, lebo väčšiu blbosť som dnes ešte nečítal.
Predpokladám, že ty by si ten beh dokázal zabehnúť a vyhrať aj na rukách :D:D:D
Ja som ten beh na dvesto metrov prekážok tiež videl. Ten vypracovaný černoch to doslova oddupal po chodidlách. Doslova silou a bez švihu. Čistá sila svalov a žiadna ekonomika pohybu.
---------------------------------
Nandrolon, už som tu neraz spomínal, že som už v 14 - 15 rokoch behal stovku za 10,2 a to bez odborného tréningu.
Po rukách som prešiel aj 500 metrov a ďalej som to neskúšal, lebo to bola nuda.
-------------------------------
Holt genetika nepustí - tak ako si sám písal. Darmo by si sa snažil dokázať to, čo som robil ja ľavou zadnou.
Nandrolon
30.09.15,08:49
Jar88 - no vidíš, tak som sa nemýlil že by si to zabehol aj po rukách, bravóoooo :D:D:D
A ten beh to bolo vtedy, keď vás naháňal sused, lebo ste mu s kumpánmi vykradli garáž??? :-)
jar88
30.09.15,08:50
a ktorý je ten " prostredný palec " ??

keby si bola chlap, aj by som tušil...:)
Ja viem len o jednom palci, ale sú tu aj takí, čo ich majú päť na každej ruke a aj na každej nohe. Spolu dvadsať palcov. Úžasné, nie?
jar88
30.09.15,08:51
Jar88 - no vidíš, tak som sa nemýlil že by si to zabehol aj po rukách, bravóoooo :D:D:D
Zas si zabodoval, u mňa máš zase len plus.
(PALEC HORE)
bjuty smis
30.09.15,08:54
Jar88- bez komentára, lebo väčšiu blbosť som dnes ešte nečítal.
Predpokladám, že ty by si ten beh dokázal zabehnúť a vyhrať aj na rukách :D:D:D
Ja som ten beh na dvesto metrov prekážok tiež videl. Ten vypracovaný černoch to doslova oddupal po chodidlách. Doslova silou a bez švihu. Čistá sila svalov a žiadna ekonomika pohybu.
---------------------------------
Nandrolon, už som tu neraz spomínal, že som už v 14 - 15 rokoch behal stovku za 10,2 a to bez odborného tréningu.
Po rukách som prešiel aj 500 metrov a ďalej som to neskúšal, lebo to bola nuda.
-------------------------------
Holt genetika nepustí - tak ako si sám písal. Darmo by si sa snažil dokázať to, čo som robil ja ľavou zadnou.


si jamajčan ? :))
lacotinka
30.09.15,09:33
- Lacotinka, očakávať vyklápačku na doma robenom susedovom traktore a vlečke v štýle rebriňáka, akurát kovového, kde sa brzdí dreveným hranolom pritláčaným o kolesá reťazou na závitovej tyči je trochu zcestné...

Na začiatku dáš málo info !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a potom (ako Ficko) mudruješ :D :D,
že som zle odpovedal
lacotinka
30.09.15,09:37
rodinná tragédia, ak je to pravda, že ho otec odpojil.......

http://wwwstaral-oDominika--teraz-ho-zatkli (http://www.topky.sk/cl/10/1500703/Zahadna-rodinna-tragedia-v-Poprade--Otec-sa-24-rokov-staral-o-postihnuteho-Dominika--teraz-ho-zatkli)



NESÚĎ

netušíš, čo prežíval za 24 rokov

- mladý, ak mu rozum fungoval

- starý, čo sa oňho staral

Tohoto držia v cele

A šéf výpalníkov ze Záhorá je na slobode

(sudcovská banda )
Hlavne,že ho vzali do basy "aby nemohol pokračovať v trestnej činnosti" :eek::eek::eek: Toto vyjadrenie mi zavarilo mozog...

Nepísali, že by mal aj druhého postihnutého syna



PS

Vyzerá to skôr, že aj ten sudca je postihnutý (ale nie telesne !! )
lacotinka
30.09.15,09:43
V noci som sa zobudila o 03.00 na bolest prostredneho palca,hnisa mi okolo nehta a ta bolest prevelka, ako keby mi ho do zveraka zovreli. O 05,00 som este nespala a rano o 07,15 som uz sedela u internistu, bola som na kontrolu po 2 mesiacov . Trochu som zostala zarazena, lebo v auguste som bola u kardiologa ,co ma poslal internista a kardiolog mi zmenil jedne tb.A dnes ,ked som prisla na kontrolu ,tak internista bol rozculeny,ze preco mi kardiolog zmenil tb, mam prist na kontrolu po vybrati tb, tak zhruba o 3 tyzdne a vravel mi, ze mam sa rozhodnut ktore tb.budem brat. Tak ja som lekar,alebo on je lekar??????? Je to na mne ake si vyberiem tb....je to mozne???????????????:mad::mad::mad:

Pri "socialistickom" zdravotníctve a ministrovi JE
lacotinka
30.09.15,09:46
a ktorý je ten " prostredný palec " ??

keby si bola chlap, aj by som tušil...:)
Ak
1, má 3 (alebo 5 ) palcov, dá sa vylosovať aj ten prostredný
2, je vyhodňarka, tak je to OK
Peggynka
30.09.15,09:48
V noci som sa zobudila o 03.00 na bolest prostredneho palca,hnisa mi okolo nehta a ta bolest prevelka, ako keby mi ho do zveraka zovreli. O 05,00 som este nespala a rano o 07,15 som uz sedela u internistu, bola som na kontrolu po 2 mesiacov . Trochu som zostala zarazena, lebo v auguste som bola u kardiologa ,co ma poslal internista a kardiolog mi zmenil jedne tb.A dnes ,ked som prisla na kontrolu ,tak internista bol rozculeny,ze preco mi kardiolog zmenil tb, mam prist na kontrolu po vybrati tb, tak zhruba o 3 tyzdne a vravel mi, ze mam sa rozhodnut ktore tb.budem brat. Tak ja som lekar,alebo on je lekar??????? Je to na mne ake si vyberiem tb....je to mozne???????????????:mad::mad::mad:

Pri "socialistickom" zdravotníctve a ministrovi JE
Čo sa čuduješ? Veď aj papiere,ktoré ti prvé strčia na podpis (tzv. Informovaný súhlas) je taká istá blbosť :eek: Ja, ako laik mám prevziať zodpovednosť :D:D:D ?????
lacotinka
30.09.15,09:53
V noci som sa zobudila o 03.00 na bolest prostredneho palca,hnisa mi okolo nehta a ta bolest prevelka, ako keby mi ho do zveraka zovreli. O 05,00 som este nespala a rano o 07,15 som uz sedela u internistu, bola som na kontrolu po 2 mesiacov . Trochu som zostala zarazena, lebo v auguste som bola u kardiologa ,co ma poslal internista a kardiolog mi zmenil jedne tb.A dnes ,ked som prisla na kontrolu ,tak internista bol rozculeny,ze preco mi kardiolog zmenil tb, mam prist na kontrolu po vybrati tb, tak zhruba o 3 tyzdne a vravel mi, ze mam sa rozhodnut ktore tb.budem brat. Tak ja som lekar,alebo on je lekar??????? Je to na mne ake si vyberiem tb....je to mozne???????????????:mad::mad::mad:

Pri "socialistickom" zdravotníctve a ministrovi JE
Čo sa čuduješ? Veď aj papiere,ktoré ti prvé strčia na podpis (tzv. Informovaný súhlas) je taká istá blbosť :eek: Ja, ako laik mám prevziať zodpovednosť :D:D:D ?????



šag sa tam nepchajte = nedajú vám podpisovať
Peggynka
30.09.15,09:56
V noci som sa zobudila o 03.00 na bolest prostredneho palca,hnisa mi okolo nehta a ta bolest prevelka, ako keby mi ho do zveraka zovreli. O 05,00 som este nespala a rano o 07,15 som uz sedela u internistu, bola som na kontrolu po 2 mesiacov . Trochu som zostala zarazena, lebo v auguste som bola u kardiologa ,co ma poslal internista a kardiolog mi zmenil jedne tb.A dnes ,ked som prisla na kontrolu ,tak internista bol rozculeny,ze preco mi kardiolog zmenil tb, mam prist na kontrolu po vybrati tb, tak zhruba o 3 tyzdne a vravel mi, ze mam sa rozhodnut ktore tb.budem brat. Tak ja som lekar,alebo on je lekar??????? Je to na mne ake si vyberiem tb....je to mozne???????????????:mad::mad::mad:

Pri "socialistickom" zdravotníctve a ministrovi JE
Čo sa čuduješ? Veď aj papiere,ktoré ti prvé strčia na podpis (tzv. Informovaný súhlas) je taká istá blbosť :eek: Ja, ako laik mám prevziať zodpovednosť :D:D:D ?????



šag sa tam nepchajte = nedajú vám podpisovať
Tsss...na tebe (v tebe) sa ešte nikdy nič nepokazilo? :eek: Ty umrieš zdravý?
jar88
30.09.15,09:57
Jar88- bez komentára, lebo väčšiu blbosť som dnes ešte nečítal.
Predpokladám, že ty by si ten beh dokázal zabehnúť a vyhrať aj na rukách :D:D:D
Ja som ten beh na dvesto metrov prekážok tiež videl. Ten vypracovaný černoch to doslova oddupal po chodidlách. Doslova silou a bez švihu. Čistá sila svalov a žiadna ekonomika pohybu.
---------------------------------
Nandrolon, už som tu neraz spomínal, že som už v 14 - 15 rokoch behal stovku za 10,2 a to bez odborného tréningu.
Po rukách som prešiel aj 500 metrov a ďalej som to neskúšal, lebo to bola nuda.
-------------------------------
Holt genetika nepustí - tak ako si sám písal. Darmo by si sa snažil dokázať to, čo som robil ja ľavou zadnou.


si jamajčan ? :))
Kde že jamajčan, veď sa opýtaj odborníkov (misoft, taiko, pali, samozrejme že buchač a nando) na jar88 a ChN
lacotinka
30.09.15,09:59
V noci som sa zobudila o 03.00 na bolest prostredneho palca,hnisa mi okolo nehta a ta bolest prevelka, ako keby mi ho do zveraka zovreli. O 05,00 som este nespala a rano o 07,15 som uz sedela u internistu, bola som na kontrolu po 2 mesiacov . Trochu som zostala zarazena, lebo v auguste som bola u kardiologa ,co ma poslal internista a kardiolog mi zmenil jedne tb.A dnes ,ked som prisla na kontrolu ,tak internista bol rozculeny,ze preco mi kardiolog zmenil tb, mam prist na kontrolu po vybrati tb, tak zhruba o 3 tyzdne a vravel mi, ze mam sa rozhodnut ktore tb.budem brat. Tak ja som lekar,alebo on je lekar??????? Je to na mne ake si vyberiem tb....je to mozne???????????????:mad::mad::mad:

Pri "socialistickom" zdravotníctve a ministrovi JE
Čo sa čuduješ? Veď aj papiere,ktoré ti prvé strčia na podpis (tzv. Informovaný súhlas) je taká istá blbosť :eek: Ja, ako laik mám prevziať zodpovednosť :D:D:D ?????



šag sa tam nepchajte = nedajú vám podpisovať
Tsss...na tebe (v tebe) sa ešte nikdy nič nepokazilo? :eek: Ty umrieš zdravý?

Zatiaľ sa držím kréda :

Umrieť treba mladý a zdravý !!!!!!!!!!!!!!!!!!

(tak neskoro, ako sa len dá :D )
Peggynka
30.09.15,10:01
V noci som sa zobudila o 03.00 na bolest prostredneho palca,hnisa mi okolo nehta a ta bolest prevelka, ako keby mi ho do zveraka zovreli. O 05,00 som este nespala a rano o 07,15 som uz sedela u internistu, bola som na kontrolu po 2 mesiacov . Trochu som zostala zarazena, lebo v auguste som bola u kardiologa ,co ma poslal internista a kardiolog mi zmenil jedne tb.A dnes ,ked som prisla na kontrolu ,tak internista bol rozculeny,ze preco mi kardiolog zmenil tb, mam prist na kontrolu po vybrati tb, tak zhruba o 3 tyzdne a vravel mi, ze mam sa rozhodnut ktore tb.budem brat. Tak ja som lekar,alebo on je lekar??????? Je to na mne ake si vyberiem tb....je to mozne???????????????:mad::mad::mad:

Pri "socialistickom" zdravotníctve a ministrovi JE
Čo sa čuduješ? Veď aj papiere,ktoré ti prvé strčia na podpis (tzv. Informovaný súhlas) je taká istá blbosť :eek: Ja, ako laik mám prevziať zodpovednosť :D:D:D ?????



šag sa tam nepchajte = nedajú vám podpisovať
Tsss...na tebe (v tebe) sa ešte nikdy nič nepokazilo? :eek: Ty umrieš zdravý?

Zatiaľ sa držím kréda :

Umrieť treba mladý a zdravý !!!!!!!!!!!!!!!!!!

(tak neskoro, ako sa len dá :D )
Mladý už nie si,prešvihol si to :D
lacotinka
30.09.15,10:03
Tsss...na tebe (v tebe) sa ešte nikdy nič nepokazilo? :eek:



asi pred 3 týždňami sa mi štvrtý raz asi za 15 rokov podlomilo pravé koleno

niektorí (všetci), že : K lekárovi



PS

Kvôlivá tomu, že možno mám krížne väzy trošku pozdĺž ???



ee :D
lacotinka
30.09.15,10:04
Mladý už nie si,prešvihol si to :D



No ale ja ?



šag večný puberťák :D
Tweety
30.09.15,10:39
Nandrolon
30.09.15,10:42
Smiať sa bude za chvíľu on, so 40% v kapse /a nemyslím borovičku/. :D:D:D
jar88
30.09.15,11:31
Smiať sa bude za chvíľu on, so 40% v kapse /a nemyslím borovičku/. :D:D:D
Tak sa ku mne pridaj, nech tá 40 nieje iba táraninkou.
Dáme ho do ďalšej "úžasej vlády" a potom ficko na hrad - slovenskó, slovenskó....
Aanika
30.09.15,12:33
V noci som sa zobudila o 03.00 na bolest prostredneho palca,hnisa mi okolo nehta a ta bolest prevelka, ako keby mi ho do zveraka zovreli. O 05,00 som este nespala a rano o 07,15 som uz sedela u internistu, bola som na kontrolu po 2 mesiacov . Trochu som zostala zarazena, lebo v auguste som bola u kardiologa ,co ma poslal internista a kardiolog mi zmenil jedne tb.A dnes ,ked som prisla na kontrolu ,tak internista bol rozculeny,ze preco mi kardiolog zmenil tb, mam prist na kontrolu po vybrati tb, tak zhruba o 3 tyzdne a vravel mi, ze mam sa rozhodnut ktore tb.budem brat. Tak ja som lekar,alebo on je lekar??????? Je to na mne ake si vyberiem tb....je to mozne???????????????:mad::mad::mad:

Pri "socialistickom" zdravotníctve a ministrovi JE
Čo sa čuduješ? Veď aj papiere,ktoré ti prvé strčia na podpis (tzv. Informovaný súhlas) je taká istá blbosť :eek: Ja, ako laik mám prevziať zodpovednosť :D:D:D ?????



šag sa tam nepchajte = nedajú vám podpisovať
Tsss...na tebe (v tebe) sa ešte nikdy nič nepokazilo? :eek: Ty umrieš zdravý?

Keby ze mam tlak v norme, tak ver , ze sa tam nebudem pchat...;), ale ked musis, tak musis:)
misoft
30.09.15,13:38
Zdravotníctvo v ****, školstvo v *****, poľnohospodárstvo v **** a aby sme si to nevšímali - tak ujedrbú toto:
http://magazin.reality.sme.sk/c/8019411/stavebnici-maju-platit-dalsie-peniaze.html?ref=tit
- teda ďalšia skrytá forma ďalšej dane!

Predpoklad - rok 2025 - paušálna daň 10000€ na osobu za skleníkové plyny a teplé emisie, produkované človekom - teda ritná daň.....
pavol54
30.09.15,14:21
Zdravotníctvo v ****, školstvo v *****, poľnohospodárstvo v **** a aby sme si to nevšímali - taj ujedrbú toto:
http://magazin.reality.sme.sk/c/8019411/stavebnici-maju-platit-dalsie-peniaze.html?ref=tit
- teda ďalšia skrytá forma ďalšej dane!

Predpoklad - rok 2025 - paušálna daň 10000€ na osobu za skleníkové plyny a teplé emisie, produkované človekom - teda ritná daň.....

Zdravotníctvo v ****, školstvo v *****, poľnohospodárstvo v **** a aby sme si to nevšímali - taj ujedrbú toto:
http://magazin.reality.sme.sk/c/8019411/stavebnici-maju-platit-dalsie-peniaze.html?ref=tit
- teda ďalšia skrytá forma ďalšej dane!

Predpoklad - rok 2025 - paušálna daň 10000€ na osobu za skleníkové plyny a teplé emisie, produkované človekom - teda ritná daň.....
a vegetariáni by mali platiť väčšiu, lebo štúdia zistila že bylinožravce sa na tvorbe skleníkových plynov viac podieľajú
Nandrolon
30.09.15,14:36
Jar88 ja som ho nikdy nevolil a ani nebudem. Zrejme sa na buduci rok prvykrat nezucastnim...
Lacotinka - neviem, kolko mas rokov, ale ja idem buduci tyzden do CR na MRI kolena, laveho, z prace cestou domov sme sa tam isli pozriet, ze kde to tam je...
Mal som v 2/2015 skaredy pad na lyziach, nevypla mi... A chcem este sportovat, co sa da teraz iba obmedzene...
Ak si to nedas urobit /transplantuje sa to iba ako celok z tvojej slachy/, tak sa ti to casom dodrbe uplne. Moj znamy si musel koleno uz sam nahadzovat....
lacotinka
30.09.15,14:40
Jar88 ja som ho nikdy nevolil a ani nebudem. Zrejme sa na buduci rok prvykrat nezucastnim...
Lacotinka - neviem, kolko mas rokov, ale ja idem buduci tyzden do CR na MRI kolena, laveho, z prace cestou domov sme sa tam isli pozriet, ze kde to tam je...
Mal som v 2/2015 skaredy pad na lyziach, nevypla mi... A chcem este sportovat, co sa da teraz iba obmedzene...

keľo rokov ?

opýtaj sa tých
- čo vedia
- boli so mnou na kavik (napr Kazu, pepsi)
- boli so mnou na obede (hlavne NR napr Zita5, Rozálka,Zuhl )
lacotinka
30.09.15,14:43
V noci som sa zobudila o 03.00 na bolest prostredneho palca,hnisa mi okolo nehta a ta bolest prevelka, ako keby mi ho do zveraka zovreli. O 05,00 som este nespala a rano o 07,15 som uz sedela u internistu, bola som na kontrolu po 2 mesiacov . Trochu som zostala zarazena, lebo v auguste som bola u kardiologa ,co ma poslal internista a kardiolog mi zmenil jedne tb.A dnes ,ked som prisla na kontrolu ,tak internista bol rozculeny,ze preco mi kardiolog zmenil tb, mam prist na kontrolu po vybrati tb, tak zhruba o 3 tyzdne a vravel mi, ze mam sa rozhodnut ktore tb.budem brat. Tak ja som lekar,alebo on je lekar??????? Je to na mne ake si vyberiem tb....je to mozne???????????????:mad::mad::mad:

Pri "socialistickom" zdravotníctve a ministrovi JE
Čo sa čuduješ? Veď aj papiere,ktoré ti prvé strčia na podpis (tzv. Informovaný súhlas) je taká istá blbosť :eek: Ja, ako laik mám prevziať zodpovednosť :D:D:D ?????



šag sa tam nepchajte = nedajú vám podpisovať
Tsss...na tebe (v tebe) sa ešte nikdy nič nepokazilo? :eek: Ty umrieš zdravý?

Keby ze mam tlak v norme, tak ver , ze sa tam nebudem pchat...;), ale ked musis, tak musis:)

A to máš pravdu :

MUSÍŠ je veľký pán

PS
Od toho sú už IBA dvaja väčší :
NEmusíš
a ten skoro ako vojak - - - vis major
Nandrolon
30.09.15,15:03
Lacotinka, mna to nezaujima kolko mas rokov, ale pozri si mnou zalozene temy, najdi tu o kolene a precitaj si tie linky, ktore mi tam niekto postnul. Tam najdes jednoznacnu odpoved ci ist alebo neist. Totiz niekolko % ludi ma ten vaz utrhnuty, ale ak nevykonavaju ziaden specificky sport, tak ani do smrti nevedia, ze im nieco je...
A neda sa to sit, lebo to nema krvne rieciste. Musi sa transplantovat aj s kuskami kosti... Kazdopadne idem co najskor ak bude treba na invazivny zakrok... Pri nakladani tych bremien mi to vydrzalo iba na zaklade, ze som ho zatazoval rovnomerne, ale bol som mokry od stresu... A veci nachystane doma do nemocnice.
lacotinka
30.09.15,15:28
Lacotinka, mna to nezaujima kolko mas rokov, ale pozri si mnou zalozene temy, najdi tu o kolene a precitaj si tie linky, ktore mi tam niekto postnul. Tam najdes jednoznacnu odpoved ci ist alebo neist. Totiz niekolko % ludi ma ten vaz utrhnuty, ale ak nevykonavaju ziaden specificky sport, tak ani do smrti nevedia, ze im nieco je...
A neda sa to sit, lebo to nema krvne rieciste. Musi sa transplantovat aj s kuskami kosti... Kazdopadne idem co najskor ak bude treba na invazivny zakrok... Pri nakladani tych bremien mi to vydrzalo iba na zaklade, ze som ho zatazoval rovnomerne, ale bol som mokry od stresu... A veci nachystane doma do nemocnice.


Ja som sa už dávno dohodol (s mojim kolenom), že k mäsiarom nejdem.
pavol54
30.09.15,16:18
V noci som sa zobudila o 03.00 na bolest prostredneho palca,hnisa mi okolo nehta a ta bolest prevelka, ako keby mi ho do zveraka zovreli. O 05,00 som este nespala a rano o 07,15 som uz sedela u internistu, bola som na kontrolu po 2 mesiacov . Trochu som zostala zarazena, lebo v auguste som bola u kardiologa ,co ma poslal internista a kardiolog mi zmenil jedne tb.A dnes ,ked som prisla na kontrolu ,tak internista bol rozculeny,ze preco mi kardiolog zmenil tb, mam prist na kontrolu po vybrati tb, tak zhruba o 3 tyzdne a vravel mi, ze mam sa rozhodnut ktore tb.budem brat. Tak ja som lekar,alebo on je lekar??????? Je to na mne ake si vyberiem tb....je to mozne???????????????:mad::mad::mad:

Pri "socialistickom" zdravotníctve a ministrovi JE
Čo sa čuduješ? Veď aj papiere,ktoré ti prvé strčia na podpis (tzv. Informovaný súhlas) je taká istá blbosť :eek: Ja, ako laik mám prevziať zodpovednosť :D:D:D ?????



šag sa tam nepchajte = nedajú vám podpisovať
Tsss...na tebe (v tebe) sa ešte nikdy nič nepokazilo? :eek: Ty umrieš zdravý?

Keby ze mam tlak v norme, tak ver , ze sa tam nebudem pchat...;), ale ked musis, tak musis:)

A to máš pravdu :

MUSÍŠ je veľký pán

PS
Od toho sú už IBA dvaja väčší :
NEmusíš
a ten skoro ako vojak - - - vis major
nie vis ale viz major(pozri niečo vyššie, vyššia moc, a pod)
vlado 33
30.09.15,17:25
A ten beh to bolo vtedy, keď vás naháňal sused, lebo ste mu s kumpánmi vykradli garáž??? :-)[/QUOTE]
To tu písal? To je teda riadny *****.
korela
30.09.15,17:41
V noci som sa zobudila o 03.00 na bolest prostredneho palca,hnisa mi okolo nehta a ta bolest prevelka, ako keby mi ho do zveraka zovreli. O 05,00 som este nespala a rano o 07,15 som uz sedela u internistu, bola som na kontrolu po 2 mesiacov . Trochu som zostala zarazena, lebo v auguste som bola u kardiologa ,co ma poslal internista a kardiolog mi zmenil jedne tb.A dnes ,ked som prisla na kontrolu ,tak internista bol rozculeny,ze preco mi kardiolog zmenil tb, mam prist na kontrolu po vybrati tb, tak zhruba o 3 tyzdne a vravel mi, ze mam sa rozhodnut ktore tb.budem brat. Tak ja som lekar,alebo on je lekar??????? Je to na mne ake si vyberiem tb....je to mozne???????????????:mad::mad::mad:
Internista chce zrejme vedieť, či budeš cítiť zmenu k lepšiemu po novom lieku.
Inak treba s týmito liekmi pomaly prichádzať ku zmenám liečiv, aby sa čo najskôr nedostalo k ich záveru, že už nebude čo predpísať. Asi som to napísala veľmi laicky, proste aby sa nevyčerpali predčasne dostupné lieky, ktoré k dispozícii. To ale nastupuje obvykle vo vysokom veku.
Ide ešte o to, ako ťa kardiológ vyšetril. Internista sa má možno právo hnevať.
korela
30.09.15,17:47
V noci som sa zobudila o 03.00 na bolest prostredneho palca,hnisa mi okolo nehta a ta bolest prevelka, ako keby mi ho do zveraka zovreli. O 05,00 som este nespala a rano o 07,15 som uz sedela u internistu, bola som na kontrolu po 2 mesiacov . Trochu som zostala zarazena, lebo v auguste som bola u kardiologa ,co ma poslal internista a kardiolog mi zmenil jedne tb.A dnes ,ked som prisla na kontrolu ,tak internista bol rozculeny,ze preco mi kardiolog zmenil tb, mam prist na kontrolu po vybrati tb, tak zhruba o 3 tyzdne a vravel mi, ze mam sa rozhodnut ktore tb.budem brat. Tak ja som lekar,alebo on je lekar??????? Je to na mne ake si vyberiem tb....je to mozne???????????????:mad::mad::mad:

Pri "socialistickom" zdravotníctve a ministrovi JE
Čo sa čuduješ? Veď aj papiere,ktoré ti prvé strčia na podpis (tzv. Informovaný súhlas) je taká istá blbosť :eek: Ja, ako laik mám prevziať zodpovednosť :D:D:D ?????
Lekári a poisťovne chcú byť kryté.Ale ty vieš o tom iste viac ako ja. Tie lekárske správy sú najmä pre nich.
Ja si so svojím zdravotným stavom robím čo chcem. Samozrejme podľa zváženia. Poškodiť si ho nechcem, ale človek najlepšie pozná sám seba a nemienim sa liečiť rutinne a hlavne si nechať zbytočne predpisovať nové lieky. To odmietam už v ambulancii.
korela
30.09.15,17:49
buchač
30.09.15,17:53
korela
30.09.15,18:02
Ja v tom vidím zásadný rozdiel. Nemienim špecifikovať.
buchač
30.09.15,18:32
Ja v tom vidím zásadný rozdiel. Nemienim špecifikovať.

Zaujímavé...aj ja. :)
misoft
30.09.15,18:38
nie vis ale viz major(pozri niečo vyššie, vyššia moc, a pod)
Čo ste si kecali - váš problém.... ale Pali - i ty si napísal riadnu koninu.
Ani vis major, ani viz major - ale VIS MAIOR - vyššia moc latinsky! Takže i ty by si sa mal trochu povzdelávať.....
Lebo vis major - preklad by bol zaves sa, major (hodnosť).
A viz major - pozri sa (hľa, viď) major (hodnosť).

P.S. Malá kultúrna vložka :D:D:D
kukučka
30.09.15,19:00
Kdeže ste zašli? Nadrolon písal o operácii kolena a vysvetľoval, že je potrebná. Milan už prehodil výhybku a je vedľajšie, ako sa píše, lebo žiadna vyššia moc mu koleno nepopsula. :---

A odkaz pre buchyho, keď si niekoho doberám, dám smajla a nie výkričník ako ty. :rolleyes:
lacotinka
30.09.15,19:07
1, Kdeže ste zašli?
2, Nadrolon písal o operácii kolena a vysvetľoval, že je potrebná.
2,a, Milan už prehodil výhybku a
2,b, je vedľajšie, ako sa píše
3, žiadna vyššia moc mu koleno nepopsula. :---

A odkaz pre buchyho, keď si niekoho doberám, dám smajla a nie výkričník ako ty. :rolleyes:

1, normálne sme pokecali
2, šag o svojom si rozhoduje on
2,b, nerozumiem načo kritizuje, ak to NEVIE lepšie
3, ak to mám z genetiky, tak áno
popsula
nikto nie je zodpovedný
ja som tomu nemohol zabrániť
buchač
30.09.15,19:11
Kdeže ste zašli? Nadrolon písal o operácii kolena a vysvetľoval, že je potrebná. Milan už prehodil výhybku a je vedľajšie, ako sa píše, lebo žiadna vyššia moc mu koleno nepopsula. :---

A odkaz pre buchyho, keď si niekoho doberám, dám smajla a nie výkričník ako ty. :rolleyes:

Nie som prvý a ani posledný, kto takto neučinil.
Viz major ??? ...nájdi si, ja nemenujem, aby nedošlo k vis maior...;)

Bolo to vyslovene (ver-never) cieľavedomé. Aby bolo jasno, že ako to vyzerá.
Ono na druhej strane to niekedy ani nemá význam...niekto tých smajlošov berie ako nejaký doplnok a či rušivý moment....a nevraviac už ani o tom, že ja môžem dať smajlošov do aleluja a aj tak to X jednotlivcov nepochopí.
kukučka
30.09.15,19:29
barličky :---

1. Písal o úraze? Písal. Punktum.

2. Kritizovala som, že si neveriaci Tomáš. Atď. Bavíme sa my dvaja, neodbočuj furt na druhých a iné témy. Potom skončíš jak včera.
buchač
30.09.15,19:42
barličky :---

1. Písal o úraze? Písal. Punktum.

2. Kritizovala som, že si neveriaci Tomáš. Atď. Bavíme sa my dvaja, neodbočuj furt na druhých a iné témy. Potom skončíš jak včera.

1.
Čo včera ?
Pozri sem...nemienim donekonečna vysvetľovať a dôvodiť.
Dobré časy môjho slušného (slušnejšieho) správania sa skončili.
Takže kľudne budem písať priamou rečou tak, ako niekedy...žiadne zaobaľovanie.

Poniektorí s urazia, poniektorí sa nájdu v texte, poniektorým sa to nebude páčiť...a iní sa budú v pohode rehotať a súhlasiť.

2.
Neveriaci Tomáš ?
Pri korele som si nie vždy istý, či je pod vplyvom návykových látok alebo len sníva...
To nie je neveriaci Tomáš...to som ja - realistický, reálny ...
kukučka
30.09.15,19:49
Ako myslíš, keby si bol dal smajla, nemuselo byť "včera", chápeš? Potom netreba nič vysvetľovať.
korela
30.09.15,20:31
Ako sme na tom my a ako okolie.
Procento mužů a žen nad 65 let, které v roce 2013 ohrožovala chudoba:

Stát Muži Ženy
ČR 7 14,7
Slovensko 5,4 11
Rakousko 13,7 24,3
Slovinsko 33,2 42,1
Polsko 15,8 19,9
http://www.ceskenoviny.cz/eu/zpravy/chudoba-ve-stari-hrozi-vic-zenam-nez-muzum-zeny-maji-nizsi-penze/1264391
korela
30.09.15,20:41
V poslednej dobe by tu nebol deň, aby nepadlo moje meno. Ja ti chýbam. Niet na koho reagovať.
Nedám žiadneho smajla.
korela
30.09.15,20:46
Buchač, zjednodušme si to. Nepopieram, že svet potrebuje realistov.
kukučka
30.09.15,20:47
;)
jar88
30.09.15,20:59
barličky :---

1. Písal o úraze? Písal. Punktum.

2. Kritizovala som, že si neveriaci Tomáš. Atď. Bavíme sa my dvaja, neodbočuj furt na druhých a iné témy. Potom skončíš jak včera.

1.
Čo včera ?
Pozri sem...nemienim donekonečna vysvetľovať a dôvodiť.
Dobré časy môjho slušného (slušnejšieho) správania sa skončili.
Takže kľudne budem písať priamou rečou tak, ako niekedy...žiadne zaobaľovanie.

Poniektorí s urazia, poniektorí sa nájdu v texte, poniektorým sa to nebude páčiť...a iní sa budú v pohode rehotať a súhlasiť.

2.
Neveriaci Tomáš ?
Pri korele som si nie vždy istý, či je pod vplyvom návykových látok alebo len sníva...
To nie je neveriaci Tomáš...to som ja - realistický, reálny ...

Kde sa to v tebe stále berie?
Včera si tu žobral o súcit s postihnutým "človekom" a teraz si znova dovolíš zosmiešňovať iných? Vraj pod vlyvom návykových látok - a budem písať priamou rečou :eek: priamo sa píše, že je zhúlená feťáčka.:D A to si dovolíš napísať ty korele?:)
----------------------------------------
Čo si už úplne vymletý? Čím sa liečiš - na čom ty vlastne fičíš?:confused:
jar88
30.09.15,21:03
Buchač, zjednodušme si to. Nepopieram, že svet potrebuje realistov.
To áno, ale bez degešov by bol krajší.
buchač
30.09.15,21:58
Buchač, zjednodušme si to. Nepopieram, že svet potrebuje realistov.
Ja tiež nepopieram, že idealisti sú tiež na mieste...:)
taiko
01.10.15,04:56
Bolo by fajn najprv zadefinovat, kto je to realista a kto idealista ;)
Ake su ich typicke znaky a spravanie.
Nandrolon
01.10.15,05:02
taiko, ale to predsa každý normálny dospelý človek vie, či nie??

Lebo potom by sme museli zadefinovať čo znamenajú typické znaky a správanie, no a nakoniec by sme museli zadefinovať aj čo znamená slovo "zadefinovať" :D:D
buchač
01.10.15,05:03
Bolo by fajn najprv zadefinovat, kto je to realista a kto idealista ;)
Ake su ich typicke znaky a spravanie.

Bolo by aj najprv fajn, ak by si moderátori plnili svoje (nepovinné) povinnosti....teda, ak sa už na tú dobrovoľnosť podujali.:rolleyes:
taiko
01.10.15,05:07
taiko, ale to predsa každý normálny dospelý človek vie, či nie??

Lebo potom by sme museli zadefinovať čo znamenajú typické znaky a správanie, no a nakoniec by sme museli zadefinovať aj čo znamená slovo "zadefinovať" :D:D
nazory sa, tak ako ludia mozu roznit, tak by mozno bolo vhodne ich zjednotit. A niekedy mam pochybnost, ze sa tu za nickmi skryvaju normalni dospeli ludia ;)
Nandrolon
01.10.15,05:11
Aha, takže jeden názor, jedna strana, ešte chýba rovnaká výplata a predpísaný presný výzor manželky/družky.
Nemali sme tu kedysi niečo podobné ??? teda okrem tej manželky?
Ja tiež mám pochybnosť že ako môže dospelý človek nepochopiť viac ako polovicu vecí tu na porade a na všetko sa dookola vypytovať...
taiko
01.10.15,05:12
Bolo by fajn najprv zadefinovat, kto je to realista a kto idealista ;)
Ake su ich typicke znaky a spravanie.

Bolo by aj najprv fajn, ak by si moderátori plnili svoje (nepovinné) povinnosti....teda, ak sa už na tú dobrovoľnosť podujali.:rolleyes:
uz po 999 krat Ti napisem.
Ak mas dojem, ze nejaky prispevok by tu nemal byt, napis mi ktory, ja sa pozriem a ak mas pravdu zmazem ho. Takto len neustale blabotas do vetra. Ja pracujem a nemozem dohliadat na poradu 24/7. Okrem toho je nas tu moderatorov viac.
A na tvojom mieste by som zaliezol niekde pod kamen a pockal tam, kym ludia zabudnu, ze si inemu cloveku zazelal rakovinu. Aj ked ja na to nezabudnem asi nikdy, lebo okrem jedneho bezdomovca tu v NL na stanici, ktory zazelal rakovinu mojej zene a jednej ciganky, v BB, ktora zazelala rakovinu mojej svokre, som sa s takym niecim este nestretol.
taiko
01.10.15,05:13
Aha, takže jeden názor, jedna strana, ešte chýba rovnaká výplata a predpísaný presný výzor manželky/družky.
Nemali sme tu kedysi niečo podobné ??? teda okrem tej manželky?
Ja tiež mám pochybnosť že ako môže dospelý človek nepochopiť viac ako polovicu vecí tu na porade a na všetko sa dookola vypytovať...
Mas pravdu, vzdavam sa, si lepsi, vyhral si.
Nandrolon
01.10.15,05:14
Taiko, a kde máme istotu, že ten tvoj názor a posúdenie či má alebo nemá pravdu je správne, pracuješ ako sudca?
:-))))))))))))))))))))))))))))))))
taiko
01.10.15,05:16
Taiko, a kde máme istotu, že ten tvoj názor a posúdenie či má alebo nemá pravdu je správne, pracuješ ako sudca?
:-))))))))))))))))))))))))))))))))
Ja som pisal, ze moj nazor je spravny? Kde si to tam videl?
taiko
01.10.15,05:32
Bolo by fajn najprv zadefinovat, kto je to realista a kto idealista ;)
Ake su ich typicke znaky a spravanie.

Bolo by aj najprv fajn, ak by si moderátori plnili svoje (nepovinné) povinnosti....teda, ak sa už na tú dobrovoľnosť podujali.:rolleyes:
uz po 999 krat Ti napisem.
Ak mas dojem, ze nejaky prispevok by tu nemal byt, napis mi ktory, ja sa pozriem a ak mas pravdu zmazem ho. Takto len neustale blabotas do vetra. Ja pracujem a nemozem dohliadat na poradu 24/7.
A na tvojom mieste by som zaliezol niekde pod kamen a pockal tam, kym ludia zabudnu, ze si inemu cloveku zazelal rakovinu. Aj ked ja na to nezabudnem asi nikdy, lebo okrem jedneho bezdomovca tu v NL na stanici, ktory zazelal rakovinu mojej zene a jednej ciganky, v BB, ktora zazelala rakovinu mojej svokre, som sa s takym niecim este nestretol.

Sú iné fóra, kde zdopovední kočírujú oveľa zodpovednejšie a kvalitnejšie, ak sa to deje na Porade....a nemoderujú fórum v rámci pracovnej doby - nemajú na to čas. Ty si na tom ako ? Momentálne si v pracovnej dobe ? Je jedno, či sedíš vo firemnom kancli a či doma.


Sorry...ale si potom (podľa mňa) ešte málo videl a aj zažil....a to napriek tomu, že beháš hore-dole po svete.

Ale ako tak pozerám ?
Moderátor sa uchyľuje ku slovníku, ktorý by nemal z jeho klávesnice vyjsť...no pekne.

P.S.:
Znova sa zopakujem...prečítaj si daný príspevok nie raz...ale ráno, na obed a večer. Pred nočným milovaním môžeš tiež. Snáď konečne pochopíš....iní ho zvládli, mal by si aj Ty.
buchac, na tych forach, co spominas, by si uz bol zabanovany. Na forach, na ktore chodim ja Ta zabanuju za zle polozene otazky a nie to este za vulgarizmy, trollovanie, urazananie, zosmiesnovanie, zelanie rakoviny inym clenom, ktore bezne prevadzkujes. ( pre korektnost musim napisat, ze to zelanie rakoviny som zaregistroval iba jedno. A este musim napisat, ze ano, za niektore svoje vyroky, by som inde bol aj ja zabanovany)
Nepotrebujem si nic citat este raz. Zelas tam rakovinu inemu cloveku a v mojich zemepisnych sirkach su okolnosti, kontext a forma takeho zelania irrelevantne. To ze taku vec niekto zvlada vobec neznamena ze musim aj ja. Niesom prislusnik stada a rozhodujem sa podla seba.
buchač
01.10.15,05:47
buchac, na tych forach, co spominas, by si uz bol zabanovany. Na forach, na ktore chodim ja Ta zabanuju za zle polozene otazky a nie to este za vulgarizmy, trollovanie, urazananie, zosmiesnovanie, zelanie rakoviny inym clenom, ktore bezne prevadzkujes. ( pre korektnost musim napisat, ze to zelanie rakoviny som zaregistroval iba jedno. A este musim napisat, ze ano, za niektore svoje vyroky, by som inde bol aj ja zabanovany)
Nepotrebujem si nic citat este raz. Zelas tam rakovinu inemu cloveku a v mojich zemepisnych sirkach su okolnosti, kontext a forma takeho zelania irrelevantne. To ze taku vec niekto zvlada vobec neznamena ze musim aj ja. Niesom prislusnik stada a rozhodujem sa podla seba.

Nepochopil si.

Ale máš pravdu, vzdávam sa, si lepší, vyhral si....
bjuty smis
01.10.15,06:04
myslím, že to taiko pochopil velmi správne...

bucháč, poriadne si to prehnal a darmo tu teraz obkecávaš a odvolávaš sa na nejakých ostatných, čo to pochopili...

ked si chlap, normálne sa ospravedlň za to svinstvo, čo si tu navyvádzal....ja by som to spravil.....
lujza.j
01.10.15,07:28
Fuha tato tema je pekne v rici:(....a to som len letmo a jednym okom....
lacotinka
01.10.15,07:34
taiko, ale to predsa každý normálny dospelý človek vie, či nie??

Lebo potom by sme museli zadefinovať čo znamenajú typické znaky a správanie, no a nakoniec by sme museli zadefinovať aj čo znamená slovo "zadefinovať" :D:D
nazory sa, tak ako ludia mozu roznit, tak by mozno bolo vhodne ich zjednotit. A niekedy mam pochybnost, ze sa tu za nickmi skryvaju normalni dospeli ludia ;)

nie je ani tak podstatné, či sú normálni = každý sme predsa nejaký (alebo aj iní :D )

ale že sa skrývajú !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lujza.j
01.10.15,07:47
Vcera nepotesilo....kolegu mam v hospital.....isiel iba tak na interne....tlak 120/190...hned si ho tam nechali..ani pre veci ho nepustili....vcera vecer volal....ako,ze sranda....sestricka mu priniesla lieky asi 6ks...uzil.....po chvilke sa sestra vrati...uz ste ich zjedli....ano....hmmm...no len neboli pre vas:eek:....ale "zlate"...
taiko
01.10.15,07:48
Vcera nepotesilo....kolegu mam v hospital.....isiel iba tak na interne....tlak 120/190...hned si ho tam nechali..ani pre veci ho nepustili....vcera vecer volal....ako,ze sranda....sestricka mu priniesla lieky asi 6ks...uzil.....po chvilke sa sestra vrati...uz ste ich zjedli....ano....hmmm...no len neboli pre vas:eek:....ale "zlate"...
kokso :eek:
taiko
01.10.15,07:50
Mna vcera potesilo, ze mi dovolili robit 7 tyzdnov zo Slovenska :) Uz sa tesim, na fajne jedlo, ci vino, ci pivo :). Stare tvare popozeram ... fajnota prevelka
babka - ježibabka
01.10.15,07:51
Vcera nepotesilo....kolegu mam v hospital.....isiel iba tak na interne....tlak 120/190...hned si ho tam nechali..ani pre veci ho nepustili....vcera vecer volal....ako,ze sranda....sestricka mu priniesla lieky asi 6ks...uzil.....po chvilke sa sestra vrati...uz ste ich zjedli....ano....hmmm...no len neboli pre vas:eek:....ale "zlate"...
To sa stáva. Mám tiež skúsenosť.
taiko
01.10.15,07:52
Vcera nepotesilo....kolegu mam v hospital.....isiel iba tak na interne....tlak 120/190...hned si ho tam nechali..ani pre veci ho nepustili....vcera vecer volal....ako,ze sranda....sestricka mu priniesla lieky asi 6ks...uzil.....po chvilke sa sestra vrati...uz ste ich zjedli....ano....hmmm...no len neboli pre vas:eek:....ale "zlate"...
To sa stáva. Mám tiež skúsenosť.
a ludom dopredu nepovedia ake lieky budu brat, aby si to mohli odkontrolovat? Nebol som v nemocnici tak neviem.
lujza.j
01.10.15,07:52
Tai...to je superske:)
taiko
01.10.15,07:55
Tai...to je superske:)
hej parada, robit z domu je cool, vstanes a si v robote, vyplnes PC a si doma :D
lujza.j
01.10.15,07:57
Mojmu decku ked nechali v rozrezanom chodidle....velky kus skla a sili jej to v narkoze....mohli dieru prestrachat ci nieco neostalo...pripadne rtg....dva krat staznost na urad....tiez mi napisali,ze sa to stava....
lujza.j
01.10.15,07:58
Tai...to je superske:)
hej parada, robit z domu je cool, vstanes a si v robote, vyplnes PC a si doma :D
Tai....uzi si to na sk...podla moznosti:)
babka - ježibabka
01.10.15,07:58
Vcera nepotesilo....kolegu mam v hospital.....isiel iba tak na interne....tlak 120/190...hned si ho tam nechali..ani pre veci ho nepustili....vcera vecer volal....ako,ze sranda....sestricka mu priniesla lieky asi 6ks...uzil.....po chvilke sa sestra vrati...uz ste ich zjedli....ano....hmmm...no len neboli pre vas:eek:....ale "zlate"...
To sa stáva. Mám tiež skúsenosť.
a ludom dopredu nepovedia ake lieky budu brat, aby si to mohli odkontrolovat? Nebol som v nemocnici tak neviem.
Sestrička ťa presvedčí, že ich máš užiť a príde na to až keď všetky roznesie a ide chystať ďalšie. A to ich už máš dávno vypité.:mee:
wirgi
01.10.15,08:14
Vcera nepotesilo....kolegu mam v hospital.....isiel iba tak na interne....tlak 120/190...hned si ho tam nechali..ani pre veci ho nepustili....vcera vecer volal....ako,ze sranda....sestricka mu priniesla lieky asi 6ks...uzil.....po chvilke sa sestra vrati...uz ste ich zjedli....ano....hmmm...no len neboli pre vas:eek:....ale "zlate"...

Moja mama teraz je v nemocnici a hovorí sestričke keď jej doniesla lieky, to nie sú moje lieky a vymenovala jej ktoré užíva , tak odišla a doniesla jej druhé a mama jej hovorí, ani tieto nie sú moje iba 2 tabletky z nich ,sestrička sa s ňou ešte hádala a nakoniec rozčúlená odišla a až na 3x doniesla správne lieky, lebo mama dlhé roky čo užíva lieky pozná všetky naspamäť. Asi majú teraz iné starosti, ako sa zaoberať tým aké lieky užívajú pacienti .
lujza.j
01.10.15,08:23
Hmmm....tak potom....asi kazdy uziva...nieco neskodne.....?!....alebo co vlastne uzivame...
korela
01.10.15,08:49
taiko
01.10.15,09:05
taiko
01.10.15,09:06
Tai...to je superske:)
hej parada, robit z domu je cool, vstanes a si v robote, vyplnes PC a si doma :D
Tai....uzi si to na sk...podla moznosti:)
to sa neboj, uzijem si ako nikdy ;)
willma
01.10.15,09:39
Fuha tato tema je pekne v rici:(....a to som len letmo a jednym okom....
Aj muži majú svoje dni :D
korela
01.10.15,10:23
;)



Tai...to je superske:)
hej parada, robit z domu je cool, vstanes a si v robote, vyplnes PC a si doma :D
Tai....uzi si to na sk...podla moznosti:)
to sa neboj, uzijem si ako nikdy ;)
Dnes mám nejaký dojímací deň.;)
Tie tvoje torty sa tam usmievajú, ani si mi neodpovedal.:)
korela
01.10.15,10:39
Poznáte? Práve ide po Malej Strane
http://slowtv.playtvak.cz/unikatni-primy-prenos-mazaci-tramvaj-vam-ukazuje-prahu-pjc-/mazaci-tramvaj.aspx?c=A150908_111659_mazaci-tramvaj_plap
super a zirafy su este lepsie :D:D

A čo sa týka tých žiráf, tak mne teraz tak srdce bije od vzrušenia, dúfam, že to dobre dopadne. Mala som lepšie.
Začala som pozerať tú električku, najprv sa motala po Pankráci, Hostivaři, do depa, hovorím si, nič z toho nebude, vyšiel z depa, a pekne rovno až na Letnú, moju najmilšiu časť, videla som kde som bývala, veľký dom, ale nie do ulice až ďalšej, on je do U, v strede kino, tam je ticho (peši cez Letenské sady do školy, dolu schodmi cez most a bola som v škole, naspäť tri zastávky električkou, potom okolo mladých o zástavku nižšie a čo bol priamo šok, že išiel okolo maminho bytu. To je na neuverenie.
Na prvýkrát presná trasa ako na objednávku, nechodí podľa linky, aby tie koľaje premastil, tak sa vracia tou istou trasou. Tak spomienky na dvakrát. Ja som sa nikde necítila tak dobre, ako tam, nemala som sa vracať.
No, proste, mala som dnes mimoriadne šťastie. Teším sa z toho ako malá. Cez gtalk dcére, tiež bola na mäkko z toho. Plus krásne počasie. Uff!
taiko
01.10.15,11:00
;)



Tai...to je superske:)
hej parada, robit z domu je cool, vstanes a si v robote, vyplnes PC a si doma :D
Tai....uzi si to na sk...podla moznosti:)
to sa neboj, uzijem si ako nikdy ;)
Dnes mám nejaký dojímací deň.;)
Tie tvoje torty sa tam usmievajú, ani si mi neodpovedal.:)
jaaaj , som si nevsimol. Nejak som musel notofikaciu miss-nut. Ale uz som napravil :)
taiko
01.10.15,11:01
Fuha tato tema je pekne v rici:(....a to som len letmo a jednym okom....
Aj muži majú svoje dni :D
len niektori maju tyzdne, roky a zivoty.
korela
01.10.15,11:44
Vcera nepotesilo....kolegu mam v hospital.....isiel iba tak na interne....tlak 120/190...hned si ho tam nechali..ani pre veci ho nepustili....vcera vecer volal....ako,ze sranda....sestricka mu priniesla lieky asi 6ks...uzil.....po chvilke sa sestra vrati...uz ste ich zjedli....ano....hmmm...no len neboli pre vas:eek:....ale "zlate"...
Keby boli úplne nevhodné, hádam by ich vypumpovali. Starší ľudia do nemocnice kedysi ani heverom. Konečná. Dnes sa síce doba zmenila, ale ... načo mu to hovorila. Keby sa to stalo mne, tak by mi vyletel od strachu ešte viac. On je taký pohoďák?
korela
01.10.15,12:00
Mama si našla hrčku pod pažou, vyoperované, pri kontrole si lekár na onko 2x skontroloval, či vybral tri - asi to boli drenážne vecičky. Inak všetko bolo v poriadku.
Keď som prišla o svoj prvý zub a možno aj zbytočne, nová zubárka, týždeň pred dovolenkou, tak ma ten zub neskutočne bolel. Tu som vydržala asi 3 dni, a na ďalšie tri dni som išla za mamou ešte, bolo v pláne. A zub na nevydržanie. Mama ma doslova vyhnala na pohotovosť, zubár prezrel ranku a vytiahol z nej tampónik. Po prvé som sa pred tým Čechom hanbila, že sa u nás nevedia ani zuby trhať, a po druhé, bolesť ustúpila veľmi rýchlo. Poučenie, zuby a podľa možnosti ani iné zákroky nikdy pred dovolenkou, alebo inými vážnymi udalosťami.
misoft
01.10.15,13:22
Tai...to je superske:)
hej parada, robit z domu je cool, vstanes a si v robote, vyplnes PC a si doma :D
...a keď by si mal noťas.... tak by si ani z postele nemusel vstávať .... ležíš si a robíš, robotu ukončíš a si už v posteli.....:D
pmajap
01.10.15,16:07
Tai...to je superske:)
hej parada, robit z domu je cool, vstanes a si v robote, vyplnes PC a si doma :D
Tai....uzi si to na sk...podla moznosti:)
to sa neboj, uzijem si ako nikdy ;)

taiko:D nebudeš ty tato:D:D
jar88
01.10.15,18:56
Mimochodom: majú o čom písať - prevážali v neľudských podmienkách....
Ale už sa bulvárni novinári ani nepozastavia nad tým, že v jednej lodi našli 50 mŕtvych v podpalubí (skoro ako balast) a že sa potopila pri afrických brehoch loď, plná ľudí a okolo 200 sa ich utopilo.... Hlavne, že na kamióne bola firma Hyza a už o tom píše kdeaký plátok...
je to neľudské v tom Rakúsku, ale niekoľko desiatok tisíc čo zahynuli v zbombardovaných mestách tisícky kilometrov ďaleko od pokojnej Európy nikoho neboli. Sovieti boli v Afganistane síce neúspešne ale žiadny exodus obyvateľstva nebol, podobne aj v Lýbii mali prsty v kaddáfiho prevrate a žiadny exodus nebol, Sýriu sme my pomohli zorganizovať a tiež nič a teraz zrazu všetko odtiaľ uteká a kde na to berú peniaze no ja by som nemohol utiecť lebo na to nemám, a prečo sa nebránia. Niekto zloží lietadlo a je toho plno a ten istý spraví z mesta rozvaliny kde zahynú tisícky ľudí a ticho lebo nezomreli tí správni na správnom mieste

Božský Putin ťa zrejme poslúchol.:D
Už to tam "organizuje", aby nás oslobodil od utečencov. Prvých 30 potencionálnych migrantov to má za sebou. Tí sem už určite neprídu otravovať.
----------------------------------
Ešte nejakých desať miliónov a EU bude zachránená. Zrejme bude po migrácii. Putin sa pustil do nezištnej internacionálnej pomoci, napriek embargu EU a nevôli USA.
Mária27
01.10.15,19:11
bettylou
01.10.15,21:16
Vcera nepotesilo....kolegu mam v hospital.....isiel iba tak na interne....tlak 120/190...hned si ho tam nechali..ani pre veci ho nepustili....vcera vecer volal....ako,ze sranda....sestricka mu priniesla lieky asi 6ks...uzil.....po chvilke sa sestra vrati...uz ste ich zjedli....ano....hmmm...no len neboli pre vas:eek:....ale "zlate"...


ked sa darí tak sa darí kuurňa :)
kukučka
01.10.15,21:19
kukučka
01.10.15,21:44
už si veľká, nauč sa citovať
bettylou
01.10.15,21:57
Tai...to je superske:)
hej parada, robit z domu je cool, vstanes a si v robote, vyplnes PC a si doma :D
Tai....uzi si to na sk...podla moznosti:)
to sa neboj, uzijem si ako nikdy ;)

holanďanom nebude vadiť, že tie ťažko :D získané peniažky neminieš u nich, ale na neschopných Slovákov...etc???? aj tak zisk pôjde mimo sk :D
taiko
01.10.15,22:00
už si veľká, nauč sa citovať
nevadi, moderator opravil :)
bettylou
01.10.15,22:05
Tai...to je superske:)
hej parada, robit z domu je cool, vstanes a si v robote, vyplnes PC a si doma :D
...a keď by si mal noťas.... tak by si ani z postele nemusel vstávať .... ležíš si a robíš, robotu ukončíš a si už v posteli.....:D
a šupom drevo doniesť, nie každý hnije v paneláku :D, aj teplú vodu treba na sprchu, kua solár funguje, len ked oskar svieti :D
bettylou
01.10.15,22:09
už si veľká, nauč sa citovať
nevadi, moderator opravil :)
oki, zdravím, už opravujem aj ja
Dav
02.10.15,06:10
Nadpis článku: "Strelec na vysokej škole v Oregone zabil najmenej 13 mŕtvych. Polícia útočníka zneškodnila." A od včera nikto autorovi nevysvetlil, že mŕtvych už zabiť nemohol...
lacotinka
02.10.15,06:53
Nadpis článku: "Strelec na vysokej škole v Oregone zabil najmenej 13 mŕtvych. Polícia útočníka zneškodnila." A od včera nikto autorovi nevysvetlil, že mŕtvych už zabiť nemohol...

No a ??

Kedysi sa s nami Jožo (od Levíc) odušu hádal, že v Levickom mäsokombináte nerobia salámy zo zdochnutých svíň,
ale zo živých :D
buchač
02.10.15,16:45
To komu (taikovi) a prečo (taikovi) vadila téma od sosaka ??? :confused:
To sme už na SME ? :eek:

http://www.porada.sk/t272509-invazia-tinedzerov-za-prilevom-detskych-utecencov-do-svedska-su-velke-peniaze.html
korela
03.10.15,14:38
Tai...to je superske:)
hej parada, robit z domu je cool, vstanes a si v robote, vyplnes PC a si doma :D
Tai....uzi si to na sk...podla moznosti:)
to sa neboj, uzijem si ako nikdy ;)

holanďanom nebude vadiť, že tie ťažko :D získané peniažky neminieš u nich, ale na neschopných Slovákov...etc???? aj tak zisk pôjde mimo sk :D
https://www.youtube.com/watch?v=Wi2XNJq3jBQy
Vysvetli mi, prosím ťa, kam sa do sveta rozkotúľajú naše zárobky? Ak sú vôbec naše, všakže. Čo už u nás iba zostane.
Zarábame väčšinou u cudzích, míňame u cudzích. Preveliká vtipnosť.
Ale ak dobre svet vylezie z dnešnej "rozkolísanej" situácie, zmení sa prístup k ekonomike asi všade na svete. Už teraz vstupuje do popredia lokálna ekonomika, je veľkým trendom, a zdá sa, že ľudia sa poučili a zistili, že sa môže oprieť najmä o svoju výrobu a ekonomiku. Byť závislý predovšetkým na sebe. Iba tak ľudstvo dokáže urobiť prietrž a odseknúť povrazy k hlavným uzlom. Ani mi to nepríde ani veľmi utopické. Potom sa v tých bunkroch a rodinných sídlach môžu aj zadusiť od bezmocnosti.
Načo nám je nadspotreba? Trochu pokory k životu. K životu a šťastiu stačí tak málo
korela
03.10.15,15:03
K práci z domu.
Na západe dávno zaužívané aj vo veľkých firmách. Stačí prísť na poradu, porozdeľovať úlohy a doma ich spracovať. Takto dávno pracujú projekcie, redakcie a pod. Plus dnes sú tak vyspelé komunikačné prostriedky, že to nie je žiadny problém. Koľko sa ušetrí iba za nájomné v budovách a ich energie. Za pohonné hmoty. Za ostatnú réžiu. Upratovačky... Zamestnanci ušetria súkromný čas za cestu v dopravných prostriedkoch. Ten dnes predstavuje hodiny v každom pracovnom dni! Tie sa môžu venovať ako vlastnej práci (väčšiemu výkonu), rodine, svojmu rozvoju.
Keby fy radšej ušetrené peniaze za náklady zvýšili plat zamestnancom, to by ich najlepšie motivovali k výkonu.
Ak má niekto termín, nastavenú normu, tak so zamestnávateľom nemôže vybabrať. Je síce dobré zmeniť vzduch a mať spoločenský kontakt s kolegami, ale pre každého to nie je nutné. Mnohým sa lepšie pracuje doma, nie je nikým rušený.
Odskúšané doma mnou, mng, a deťmi. Náhoda. Zdá sa, že teraz jedno bude zasa pracovať z domu. Po zlúčení sa mení podniková stratégia. Padajú návrhy. Uvidíme, čo bude.
misoft
03.10.15,15:09
Rehlím sa:
http://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/369540-zlacnovanie-potravin-pripomenie-prichod-eura/
Nikde totiž nie je napísané, že do tej doby si nemôže obchodník dvihnúť cenu a potom krásne z toho dať % DPH. A občan zaplatí tak, či tak furt rovnako.
Pokiaľ sa mi nemarí - štát nereguluje ceny týchto komodít u obchodníkov.

Znižovanie cien bude obrovským prínosom hlavne pre ľudí žijúcich zo sociálnych dávok. „Pracujúci ľudia si zo zníženej DPH nové auto určite nekúpia. No keď si uvedomíme, že priemerný denný nákup v rozmedzí 6 až 8 eur je s výnimkou rýb tvorený práve potravinami so zníženou DPH, mesačná úspora ľudí bude celkom slušná,“ pokračoval Katriak. Podľa odhadov obchodníkov sa mesačná úspora ľudí po zavedení 10-percentnej DPH bude pohybovať v rozmedzí od 15 do 20 eur za mesiac. - rozprávka, maximálne 5-6€/mesiac....
buchač
03.10.15,15:11
K práci z domu.
Keby fy radšej ušetrené peniaze za náklady zvýšili plat zamestnancom, to by ich najlepšie motivovali k výkonu.
Ak má niekto termín, nastavenú normu, tak so zamestnávateľom nemôže vybabrať.

Tí, ktorí majú vytvorené podmienky na prácu doma, majú aj vyššie platy.
Ale ak niekto pracuje vo firme, tak zákonite platí opačný systém...ergo, zamestnávateľ nieže môže, ale aj babre so zamestnacom.
Nepoznáš ? Opýtaj sa v náležitom okolí.
korela
03.10.15,15:31
Zo skúseností viem, že je to pravda. A hnusná.
Ja som vždy voči zamestnávateľovi bola lojálna. Aj za socíku. Nevedela som sedieť iba tak bez práce a kamuflovať. Keď som nemala, išla som si vypýtať.
Iba na poslednom mieste sme nemali čo robiť, to bolo utrpenie, ale odišla som na materskú a viac som sa s tým nestretla. To boli totiž doslova muky. Išlo o GR.
Inak nebol rok i polrok od nástupu, aby sa mi nezvýšil plat. Min o 100 Kčs. Plus prémie. Dnes pracujú ľudia za nástupnú mzdu roky. Bez slov.
lujza.j
03.10.15,15:38
Rehlím sa:
http://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/369540-zlacnovanie-potravin-pripomenie-prichod-eura/
Nikde totiž nie je napísané, že do tej doby si nemôže obchodník dvihnúť cenu a potom krásne z toho dať % DPH. A občan zaplatí tak, či tak furt rovnako.
Pokiaľ sa mi nemarí - štát nereguluje ceny týchto komodít u obchodníkov.

Znižovanie cien bude obrovským prínosom hlavne pre ľudí žijúcich zo sociálnych dávok. „Pracujúci ľudia si zo zníženej DPH nové auto určite nekúpia. No keď si uvedomíme, že priemerný denný nákup v rozmedzí 6 až 8 eur je s výnimkou rýb tvorený práve potravinami so zníženou DPH, mesačná úspora ľudí bude celkom slušná,“ pokračoval Katriak. Podľa odhadov obchodníkov sa mesačná úspora ľudí po zavedení 10-percentnej DPH bude pohybovať v rozmedzí od 15 do 20 eur za mesiac. - rozprávka, maximálne 5-6€/mesiac....
len aby nezmizlo chladené maso ....a bude len mrazené...ved to bude za 20% dph....
korela
03.10.15,15:39
Vtipný postreh.
buchač
03.10.15,15:43
Zo skúseností viem, že je to pravda. A hnusná.
...
Inak nebol rok i polrok od nástupu, aby sa mi nezvýšil plat. Min o 100 Kčs. Plus prémie. Dnes pracujú ľudia za nástupnú mzdu roky. Bez slov.
Trochu si oponuješ. ;)
Ako môžeš vravieť zo skúseností, keď šlo o zvyšovanie platu ? :rolleyes:
Lebo je rozdiel vlastné a z počutia...či ? Ale beriem, že sa rozumieme.
-----------------------------
Nástupná mzda môže byť kľudne 2-3000 €...ale kľudne aj minimálna.
Takže aj tu je rozdiel v ponímaní výrazu slov.
Lebo ak firma nesplní plán, tak sa v podstate nejak nič nedeje.
Ale ak zamestnanci makajú za minimálku a firma plán plní, tak je veľmi dobrým zvykom, že plán sa samozrejme zvýši...a samozrejme, platy (minimálky) ostávajú na rovnakej úrovni.
Takže ?
misoft
03.10.15,17:23
Lujza, preco by malo zmiznut chladene maso? Ved firma - platca DPH to dph neplati z vlastnych zdrojov. To zaplati vzdy zakaznik. Firma je iba vybercom DPH pre stat. Jej trzieb sa to nijako nedotkne, pretoze do trzieb DPH nevstupuje.
Nezmizne ani chladené, ani mrazené mäso - to bude stále. Ale pribudne v ňom voda!
misoft
03.10.15,17:36
A to na akom webe si sa docitala??
Kto by tam tu vodu "naviac" dodaval, kedze max. mnozstvo je jej tam uz teraz??
Zeby tam zacali namiesto drobkov davat sacky s vodou?
No, vidim ze si expert, len by som rad vedel ten tvoj obor v com naozaj /si expert , nakolko som sa to za roky nedozvedel.
Ps: este som sa ta na sutaku pytal na mechanizmus, co spaja krcove zily a horuce jedlo... I ked jedna clenka mi hodila link na krcove zily v pazeraku, ale som jej odpisal, ze tie si urcite nemyslela...
Len aby to niekedy pravda nebola :D
Nepochopil, nechápeš, nechceš chápať....
alaya1
03.10.15,17:56
Pobavilo ma- ako to tu funguje- :).
buchač
03.10.15,18:04
Pobavilo ma- ako to tu funguje- :).

Nemudruj...:rolleyes:...radšej daj psychologický rozbor fungovania a aj jednotlivcov.
Mňa nemusíš rozoberať...ja som predsa psychopat. ;)
alaya1
03.10.15,18:15
Mily buchac, kaslem na teba. Nechcem dopadnut, ako ten druhy clen Fakt nemas hanby v tele, alebo si vyborny tragikomik. A nech ti padne na uzitok, rypni aj viackrat- na zdravie, zo srdca.
lacotinka
03.10.15,18:20
]
Vysvetli mi, prosím ťa, kam sa do sveta rozkotúľajú naše zárobky? Ak sú vôbec naše, všakže. Čo už u nás iba zostane.
Zarábame väčšinou u cudzích, míňame u cudzích. Preveliká vtipnosť.
Ale ak dobre svet vylezie z dnešnej "rozkolísanej" situácie, zmení sa prístup k ekonomike asi všade na svete. Už teraz vstupuje do popredia lokálna ekonomika, je veľkým trendom, a zdá sa, že ľudia sa poučili a zistili, že sa môže oprieť najmä o svoju výrobu a ekonomiku. Byť závislý predovšetkým na sebe. Iba tak ľudstvo dokáže urobiť prietrž a odseknúť povrazy k hlavným uzlom. Ani mi to nepríde ani veľmi utopické. Potom sa v tých bunkroch a rodinných sídlach môžu aj zadusiť od bezmocnosti.
Načo nám je nadspotreba? Trochu pokory k životu. K životu a šťastiu stačí tak málo

tebe ani vlastná mater nerozumie, čo si chcela povedať
lacotinka
03.10.15,18:24
Zo skúseností viem, že je to pravda. ... za socíku... Išlo o GR.

Inak nebol rok i polrok od nástupu, aby sa mi nezvýšil plat. Min o 100 Kčs. Plus prémie.


Už chápem tvoje divné reči :D
lacotinka
03.10.15,18:27
A to na akom webe si sa docitala??
Kto by tam tu vodu "naviac" dodaval, kedze max. mnozstvo je jej tam uz teraz??
Zeby tam zacali namiesto drobkov davat sacky s vodou?
No, vidim ze si expert, len by som rad vedel ten tvoj obor v com naozaj /si expert , nakolko som sa to za roky nedozvedel.
Ps: este som sa ta na sutaku pytal na mechanizmus, co spaja krcove zily a horuce jedlo... I ked jedna clenka mi hodila link na krcove zily v pazeraku, ale som jej odpisal, ze tie si urcite nemyslela...

také lachké nevieš ??? :D
misoft bol furťák
buchač
03.10.15,19:13
Mily buchac, kaslem na teba. Nechcem dopadnut, ako ten druhy clen Fakt nemas hanby v tele, alebo si vyborny tragikomik. A nech ti padne na uzitok, rypni aj viackrat- na zdravie, zo srdca.
Nač tá silná slova...řek by klasik.

Hanbu spomínaš ?
Nie je hanbou robiť si prdel z jedinca, ktorý má zdravotné problémy ?
Síce znova (a aj nerád) opakujem...je potrebné prečítať si nie iba jeden príspevok a na základe neho robiť úsudky. Všetko so všetkým súvisí.

Rýpať do Teba ?
Nemá význam. Ako by som to...???
Mám rád to prekáranie a či slovíčkárenie, rád aj podpichnem. Nemám problém prijať to isté aj od druhej strany.
No ak tá druhá strana len dáva a neprijme odvetu ? Prípadne je vážna jak kilo soli na pohrebe ?...ajajáááj, nie moja kapusta.
Hlavne kvôli tomu prežitému som zmenil festovne priority vo svojom živote...a peniaze (mimochodom) určite nehrajú prím ako u toho druhého člena, ktorého spomínaš.

Rýpať do Teba ?
Radšej nechci...;)
alaya1
03.10.15,19:35
Nic to nemeni na veci, ze si niekomu "...s cistou hlavou a pri plnom vedomi ..."zazelal rakovinu a ine problemy. . Takze asi tak....vysvetlovat uz nemusis nic. Kazdy si z toho zobral to, co uznal za vhodne. P.S. preitala som celu prisluchajucu komunikaciu k prispevku v tejto teme a usudok som si urobila. Mnohi asi tiez. takze opakujem, ja kaslem na teba.
korela
03.10.15,19:45
A to na akom webe si sa docitala??
Kto by tam tu vodu "naviac" dodaval, kedze max. mnozstvo je jej tam uz teraz??
Zeby tam zacali namiesto drobkov davat sacky s vodou?
No, vidim ze si expert, len by som rad vedel ten tvoj obor v com naozaj /si expert , nakolko som sa to za roky nedozvedel.
Ps: este som sa ta na sutaku pytal na mechanizmus, co spaja krcove zily a horuce jedlo... I ked jedna clenka mi hodila link na krcove zily v pazeraku, ale som jej odpisal, ze tie si urcite nemyslela...
Neviem komu adresuješ tento príspevok, ale ja som spomenula nedávno kŕčové žily na nohách v spojitosti s prijímaním horúcej stravy na šuťáku.
Keď sa nevrátim do určitého času na šuťák, už si neviem prečítať predchádzajúce príspevky.
Podarí sa mi to málokedy.
Ak chceš vedieť, vzdelávaj sa, čítaj, nie bulvár.
buchač
03.10.15,19:51
Nic to nemeni na veci, ze si niekomu "...s cistou hlavou a pri plnom vedomi ..."zazelal rakovinu a ine problemy. . Takze asi tak....vysvetlovat uz nemusis nic. Kazdy si z toho zobral to, co uznal za vhodne. P.S. preitala som celu prisluchajucu komunikaciu k prispevku v tejto teme a usudok som si urobila. Mnohi asi tiez. takze opakujem, ja kaslem na teba.
Nič nevysvetľujem...argumentujem a to je solídny rozdiel.
To zvýraznené si teda ale festovne vystihla...teda klobúk dole.

Ak by som si zobral to, čo uznám za vhodné pri Tvojich príspevkoch, urobil si úsudok ?
Mala by si pokazený nie iba dnešný zvyšok večera, ale vzala by si si dovču na zrehabilitovanie...a ver mi, že som dobrý psychológ aj bez patričného absolvovania daného štúdia.

P.S.:
Na kašeľ je dobrý Bromhexin, Stoptusin, Calcium chloratum...alebo nejaké pastilky na cmúľanie.
alaya1
03.10.15,19:52
.
alaya1
03.10.15,19:57
korela
03.10.15,20:25
Neverím !
---------------
Telesná výchova je svyna...

Veď práve! Posiluješ, posiluješ? Beháš? Máš šancu sa pridať k seniorskej olympiáde.
Táto Nemka má 90 rokov. Tá kondícia, nohy pevné, žiadna atrofia svalov, v zdravom tele, zdravý duch. Skvelá. Ľahká chôdza...
https://www.youtube.com/watch?v=RUTjZAPxLz4 r. 20152

ukáž sa kočka, ne len druhých poddžubuješ, daj svoju foto resp videjko, aj ked nebudeš taká ako tá nemka (o cudzom perí teraz ..), ale budeš to ty, motivuj nás dilinov a gadžov, :D neber ako urážku, ale ako pomocnú barličku
Prosím ťa, ty máš s čím problém? Že je niekto ešte v 90-ke čulý, nestráca pamäť, nehľadá slová, neopiera sa o barlu, nemá závraty, cíti sa plnohodnotným a samostatným človekom, že sa o neho nikto nemusí starať, pretože sa po celý život staral o svoje zdravie?
Ja teda nemám ani náhodou potrebu nikoho "poddžubovať".
Motivuj sa predovšetkým sama pre svoje dobro a pre dobro svojich blízkych. Ty sa pokladáš za dilina a gadža? A ešte to použiješ aj v množnom čísle? Koho tu zastupuješ?
Keď budeš behať v takom veku, ako som behávala a cvičila ja, potom sem môžeš priložiť svoje foto. Nie si moja dôverná priateľka, prepáč. Ale keď si už na mňa tak vypálila, snáď si inú odpoveď ani nemohla očakávať.
Keby si to nemali možnosť prečítať tunajší muži, napísala by som ti svoje miery aj so svojím šatníkom. Krivky sa však popísať nedajú. Ani eufóriu, ktorá mi prilepila krídla na chrbát aj s radosťou zo života. Chôdzu mladej ženy.
V 59-ke som ešte behávala, teraz mám od života stopku. Nezradili ma nohy ani ich kĺby. Trochu som to nevedome prehnala.
Priložím jedno motivujúce video, ide nakoniec o umenie.
Páči sa ti? Mne áno. Páčila som sa sama sebe. A nielen sebe. Toto sa dá reálne dosiahnuť.
https://www.youtube.com/watch?v=3t6qVXDUGW4
lacotinka
04.10.15,06:02
P.S.:
Na kašeľ je dobrý Bromhexin, Stoptusin, Calcium chloratum...alebo nejaké pastilky na cmúľanie.

Možno aj "privrieť" kyslík :D
buchač
04.10.15,06:59
Rehlím sa:
http://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/369540-zlacnovanie-potravin-pripomenie-prichod-eura/
Nikde totiž nie je napísané, že do tej doby si nemôže obchodník dvihnúť cenu a potom krásne z toho dať % DPH. A občan zaplatí tak, či tak furt rovnako.
Pokiaľ sa mi nemarí - štát nereguluje ceny týchto komodít u obchodníkov.

Znižovanie cien bude obrovským prínosom hlavne pre ľudí žijúcich zo sociálnych dávok. „Pracujúci ľudia si zo zníženej DPH nové auto určite nekúpia. No keď si uvedomíme, že priemerný denný nákup v rozmedzí 6 až 8 eur je s výnimkou rýb tvorený práve potravinami so zníženou DPH, mesačná úspora ľudí bude celkom slušná,“ pokračoval Katriak. Podľa odhadov obchodníkov sa mesačná úspora ľudí po zavedení 10-percentnej DPH bude pohybovať v rozmedzí od 15 do 20 eur za mesiac. - rozprávka, maximálne 5-6€/mesiac....
len aby nezmizlo chladené maso ....a bude len mrazené...ved to bude za 20% dph....

Ono je to všetko len a len predvolebný populizmus...šak fajka odškrtnutá.

Prečítal som si článok a mal som teda dosť z poniektorých pasáží.
http://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/369594-pre-ludi-budu-domace-potraviny-vyhodnejsie/
pavol54
04.10.15,07:40
Tak tato "ruzova" je otras. :)
http://diva.aktuality.sk/clanok/46351/plackova-v-ruzovom-ziadna-prehliadka-ci-party-ale-svadba/



http://t1.aimg.sk/magaziny/l2nvujmLSIGnRUEiNKGvzw.png?t=L2ZpdC1pbi82MDB4MA%3D %3D&h=_YlPsDNml8ROyBXA-USDJg&e=2145916800&v=2
však šikovná pracovníčka požičovne alebo šikovná krajčírka, nevesta k nej tak skoro ako zákazníčka nepôjde aj keď sa na ňu naštve
misoft
04.10.15,07:44
.................................................. .......

Ono je to všetko len a len predvolebný populizmus...šak fajka odškrtnutá.

..............................................
Veď som tuším i niekde písal, ako krasopisne tam značil tú "kvačku"...
lacotinka
04.10.15,07:50
.................................................. .......

Ono je to všetko len a len predvolebný populizmus...šak fajka odškrtnutá.

..............................................
Veď som tuším i niekde písal, ako krasopisne tam značil tú "kvačku"...

ty písal
ja čítal

PS
Robí to tak "dramaticky" , že

vyzerá ako puberťák , keď si ho prvý raz zoberie do ruky poláskať
pavol54
04.10.15,07:53
Rehlím sa:
http://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/369540-zlacnovanie-potravin-pripomenie-prichod-eura/
Nikde totiž nie je napísané, že do tej doby si nemôže obchodník dvihnúť cenu a potom krásne z toho dať % DPH. A občan zaplatí tak, či tak furt rovnako.
Pokiaľ sa mi nemarí - štát nereguluje ceny týchto komodít u obchodníkov.

Znižovanie cien bude obrovským prínosom hlavne pre ľudí žijúcich zo sociálnych dávok. „Pracujúci ľudia si zo zníženej DPH nové auto určite nekúpia. No keď si uvedomíme, že priemerný denný nákup v rozmedzí 6 až 8 eur je s výnimkou rýb tvorený práve potravinami so zníženou DPH, mesačná úspora ľudí bude celkom slušná,“ pokračoval Katriak. Podľa odhadov obchodníkov sa mesačná úspora ľudí po zavedení 10-percentnej DPH bude pohybovať v rozmedzí od 15 do 20 eur za mesiac. - rozprávka, maximálne 5-6€/mesiac....
len aby nezmizlo chladené maso ....a bude len mrazené...ved to bude za 20% dph....
za prvé čo by mali z toho mraziarne dph vždy patrila štátu, za druhé také šokové mrazenie neurobíš v bežnom mrazáku a to niečo stojí. a potom treba podporiť dánskych chovateľov alebo je tu ešte vari nejaký slovenský? len nikto nepovedal ako to nedomysleli veď si budú mastiť vrecká spracovatelia - teda bitúnky
chovateľ- vstupy 20% DPH, výstupy 20% DPH VRATKA 0
bitúnok- vstupy 20% DPH , výstupy 10% DPH vratka 10% DPH( a ak dovezie aj papierove z dánska nákup bez DPH ) ak sa mýlim nech ma poučí niekto
obchod - vstupy 10% DPH výstupy 10% DPH vratka 0
Podstatné je zámer podporiť slovenskú produkciu sa minul cieľom pretože na úkor pestovateľa a chovateľa si bude mastiť brucho spracovateľ, ktorý aj tak nič neriskuje
kopretinka
04.10.15,07:58
Tak tato "ruzova" je otras. :)
http://diva.aktuality.sk/clanok/46351/plackova-v-ruzovom-ziadna-prehliadka-ci-party-ale-svadba/
http://t1.aimg.sk/magaziny/l2nvujmLSIGnRUEiNKGvzw.png?t=L2ZpdC1pbi82MDB4MA%3D %3D&h=_YlPsDNml8ROyBXA-USDJg&e=2145916800&v=2

a ty si hovoríš psychologička? nepoznáš význam farieb, nájdi si na nete....Tá Plačková furt vyzerá lepšie,ako ten rozkysnutý sud v bielom kostýme.
http://diva.aktuality.sk/fotogaleria/46351/plackova-v-ruzovom-ziadna-prehliadka-ci-party-ale-svadba/4/


Plačková je playmate,aká-taká celebrita na tomto malom trhu....nech sa oblieka ako chce.Mne to teda žily netrhá,ale keď si to sem už dala,tak mne sa to páči :D



.
alaya1
04.10.15,08:03
Tak tato "ruzova" je otras. :)
http://diva.aktuality.sk/clanok/46351/plackova-v-ruzovom-ziadna-prehliadka-ci-party-ale-svadba/
http://t1.aimg.sk/magaziny/l2nvujmLSIGnRUEiNKGvzw.png?t=L2ZpdC1pbi82MDB4MA%3D %3D&h=_YlPsDNml8ROyBXA-USDJg&e=2145916800&v=2

a ty si hovoríš psychologička? nepoznáš význam farieb, nájdi si na nete....Tá Plačková furt vyzerá lepšie,ako ten rozkysnutý sud v bielom kostýme.
http://diva.aktuality.sk/fotogaleria/46351/plackova-v-ruzovom-ziadna-prehliadka-ci-party-ale-svadba/4/


Plačková je playmate,aká-taká celebrita na tomto malom trhu....nech sa oblieka ako chce.Mne to teda žily netrhá,ale keď si to sem už dala,tak mne sa to páči :D



.

A co s tym ma psychologicka,? Ci si potrebujes len rypnut? Ci mam kontrovat? Co ty vies o tom, predavacka. Paci sa ti to, to urazanie prace?? Aka si ty len prizemna a plna frustracie. Je to otras. ak je tato zena celebrita, co je napr. taky neurochirurg...[/QUOTE]
kopretinka
04.10.15,08:06
Tak tato "ruzova" je otras. :)
http://diva.aktuality.sk/clanok/46351/plackova-v-ruzovom-ziadna-prehliadka-ci-party-ale-svadba/
http://t1.aimg.sk/magaziny/l2nvujmLSIGnRUEiNKGvzw.png?t=L2ZpdC1pbi82MDB4MA%3D %3D&h=_YlPsDNml8ROyBXA-USDJg&e=2145916800&v=2

a ty si hovoríš psychologička? nepoznáš význam farieb, nájdi si na nete....Tá Plačková furt vyzerá lepšie,ako ten rozkysnutý sud v bielom kostýme.
http://diva.aktuality.sk/fotogaleria/46351/plackova-v-ruzovom-ziadna-prehliadka-ci-party-ale-svadba/4/


Plačková je playmate,aká-taká celebrita na tomto malom trhu....nech sa oblieka ako chce.Mne to teda žily netrhá,ale keď si to sem už dala,tak mne sa to páči :D



.

A co s tym ma psychologicka, s tou ruzovou tortou na nej? Ci si potrebujes len rypnut? Ci mam kontrovat? Co ty vies o tom, predavacka. Paci sa ti to?? Je to gyc, otras, ano, ak je tato zena celebrita, co je napr. taky neurochirurg...
ty si chudera,fakt......to,že som predavačka,nič nehovorí o tom,čo som vyštudovala.....a s tou psychológiou a neviem koľkými VŠ si sa tu ty furt vytŕčala a vychvaľovala.........a vôbec,čo tu robíš na porade? šak si dávno odišla.či ti bodový stav klesol?
alaya1
04.10.15,08:07
Mas pravdu, fakt vyhladaj pomoc, o ktoru si ma v SS ziadala. :).Tak vidis, ty mozes, ja som chudara. Myslim, zeby sa malo dat do Etikety, ze sa tu nesmie zverejnit zamestnanie, zaradenie ani vzdelanie. Pre niekoho, ako cervene platno pre byka.:).

Si mila, aj ked stale nasrata. A ak je pre teba zenska, ktora len otrca kozy celebrita, nie je o com :)

P.S. pokial viem, si moderatorka. tak by si sa mala drzat Etikety Porady.

"Slušnosť, čestnosť a priateľský prístup
Nekomentujem úmysly, pohnútky, profil a osobu zadávateľa."...
kopretinka
04.10.15,08:43
zas nefunguje editovanie do prčíc.
takže takto:pre alayu
""Myslim, zeby sa malo dat do Etikety, ze sa tu nesmie zverejnit zamestnanie, zaradenie ani vzdelanie" tvoje vzdelanie si prezradila sama,všetci to vedia.naproti tomu,ty sama si ma teraz napadla týmto spôsobom,že som iba predavačka.Nie je to prvý krát,čo dehonestuješ ľudí,ktorí sa živia prácou svojich rúk.už som ti to raz písala,ale asi to nechápeš,tak ešte raz a pomaly:bez takýchto ľudí by si sa nenajedla.alebo si myslíš,že to jedlo sa samé len tak zhmotní niekde v hypermarkete,keď ty v nedeľu ideš nakupovať? niekdo to musel vypestovať,vychovať,spracovať,zabaliť,prepravi ť,vyložiť a nakoniec nablokovať a dokonca aj v nedeľu!. Tá stolička,na ktorej si si vysedela svoje vysoké školy,sa tiež len tak nezhmotnila.....ani ten PC sa nevyrobil sám.

"vyhladaj pomoc, o ktoru si ma v SS ziadala" ty si porušila etiketu,vyťahuješ tú súkromné správy,veď to je ako listové tajomstvo,možno to nie je v etikete tejto porady,ale v etikete ako takej to je.Ty si čo za človeka,keď ti nestačí útočiť cez prácu,postavenie,zaradenie,ale sa uchyľuješ k takejto zákernosti,k súkromným správam? Vieš čo,neprijala by som od teba teraz ani suchú kôrku,radšej by som umrela od hladu.

"Slušnosť, čestnosť a priateľský prístup"-aj ty sa takto chováš??
zlodej kričí,chyťte zlodeja.

"Si mila, aj ked stale nasrata." nie som nasratá,na koho? na teba? len krútim hlavou,
že ako sa to dá,usmievať sa a pritom vypúšťať z úst jed..........

viac nemám k tomu čo povedať.
buchač
04.10.15,10:03
Takze asi tak....vysvetlovat uz nemusis nic. Kazdy si z toho zobral to, co uznal za vhodne. P.S. preitala som celu prisluchajucu komunikaciu k prispevku v tejto teme a usudok som si urobila. Mnohi asi tiez. takze opakujem, ja kaslem na teba.
Ak by som si zobral to, čo uznám za vhodné pri Tvojich príspevkoch, urobil si úsudok ?
Mala by si pokazený nie iba dnešný zvyšok večera, ale vzala by si si dovču na zrehabilitovanie...a ver mi, že som dobrý psychológ aj bez patričného absolvovania daného štúdia.



zas nefunguje editovanie do prčíc.
takže takto:pre alayu
...
viac nemám k tomu čo povedať.

Takže asi tak...ani vysvetľovanie nie je potrebné. :rolleyes:

Každy si z toho vezme to, čo uzná za vhodne. P.S. prečítal som celú prislúchajúcu komunikáciu k príspevku v tejto téme a úsudok som si urobil. Mnohí asi tiež. ;)
-------------------------------------------
Ale pokaziť nedeľu tým nemienim. :cool:
misoft
04.10.15,10:46
A co s tym ma psychologicka,? Ci si potrebujes len rypnut? Ci mam kontrovat? Co ty vies o tom, predavacka. Paci sa ti to, to urazanie prace?? Aka si ty len prizemna a plna frustracie. Je to otras. ak je tato zena celebrita, co je napr. taky neurochirurg...

Nerád vstupujem do takejto výmeny názorov, ale...........

Dúfam, že si tým nechcela naznačiť, že predavačka (ako povolanie/zamestnanie) je niečo podradné, zavrhujúce, zahanbujúce...
Lebo ak si to naozaj takto myslela - tak potom i tvoja profesia by sa v opačnom smere takto mohla zdať niekomu inému....

Každe povolanie/zamestnanie má svoje plusy a mínusy - takže netreba až tak ohŕňať nos nad "predavačkou", "upratovačkou", "kuchárkou".... lebo keby tých nebolo, tak ano psychológ si v obchode nič nekúpi, v kancli bude mať špinu.... lebo i tie základné potreby vyššie vzdelaných povolaní musia napĺňať tie "nižšie" povolania.
pavol54
04.10.15,12:19
A co s tym ma psychologicka,? Ci si potrebujes len rypnut? Ci mam kontrovat? Co ty vies o tom, predavacka. Paci sa ti to, to urazanie prace?? Aka si ty len prizemna a plna frustracie. Je to otras. ak je tato zena celebrita, co je napr. taky neurochirurg...

Nerád vstupujem do takejto výmeny názorov, ale...........

Dúfam, že si tým nechcela naznačiť, že predavačka (ako povolanie/zamestnanie) je niečo podradné, zavrhujúce, zahanbujúce...
Lebo ak si to naozaj takto myslela - tak potom i tvoja profesia by sa v opačnom smere takto mohla zdať niekomu inému....

Každe povolanie/zamestnanie má svoje plusy a mínusy - takže netreba až tak ohŕňať nos nad "predavačkou", "upratovačkou", "kuchárkou".... lebo keby tých nebolo, tak ano psychológ si v obchode nič nekúpi, v kancli bude mať špinu.... lebo i tie základné potreby vyššie vzdelaných povolaní musia napĺňať tie "nižšie" povolania.
Nie je podstatné kto čo robí, aké má vzdelanie, ale ako veľmi(to veľmi je dôležité) to čo robí potrebujeme pre uspokojenie našich potrieb.
veronikasad
04.10.15,13:09
Potešila ma dnes mladšia dcéra. 18 mesiacov po pôrode dnes zabehla MMM v Košiciach za 4 hod.15 min. Behu sa venuje len rekreačne, popri starostlivosti o syna ...

Tak už sú oficialne výsledky :

64. miesto zo 143 klasifikovaných pretekárok v hlavnej kategorii ženy - čas 04:13:44.
Na prvý raz slušný výkon.
buchač
04.10.15,14:08
Kuwa...to snáď nie je asi aj už možné.

Pošta spustila štvrtého operátora. Pozrite sa, čo ponúka
http://www.sme.sk/#ixzz3nbzSTxeN

Príspevok z diskusie je totožný s mojim názorom.

" no úplne super. Svojho času tu bol už nápad, že budú predávať prášky, venujú sa kopcu iných aktivít,a to hlavné - RIADNE A VČASNÉ DORUČOVANIE balíkov a zásielok im uniká !!!
Preondiali si internetové obchody a namiesto toho aby to doručovala pošta doručujú to iní - hlavne že sa .erú do telefonovania. Ešte by mohli predávať benzín a, lístky na vlak zadarmo a hnojivá. A ked budem chcieř podař doporučený list počkám si dve hodiny. chce se mi blejt "

Ja ešte doplním...okrem meškania včasného doručovania zásielok mešká tiež meškajú platby z účtu na účet..
Preto som aj zdrhol z Poštovej banky....najhoršia banka na Slovensku a v širokom okolí...ešte aj dakde v Afrike je to rýchlejšie.
veronikasad
04.10.15,14:17
SWAN keď prišiel do nášho mesta s internetom, tiež lákal zákazníkov na nízke ceny. Po skončení viazanosti vyskočili 3-násobne, odišla som od nich. Aby takto neskončili aj teraz ...
buchač
04.10.15,14:24
SWAN keď prišiel do nášho mesta s internetom, tiež lákal zákazníkov na nízke ceny. Po skončení viazanosti vyskočili 3-násobne, odišla som od nich. Aby takto neskončili aj teraz ...

Keď ptáčka lapajúúú...;)
korela
04.10.15,14:43
Nekopírujte mi tento príspevok. Ďakujem. Ale prajem i tak každému peknú nedeľu.
https://www.youtube.com/watch?v=1YkIhTwVGkc
korela
04.10.15,14:58
K práci z domu.
Keby fy radšej ušetrené peniaze za náklady zvýšili plat zamestnancom, to by ich najlepšie motivovali k výkonu.
Ak má niekto termín, nastavenú normu, tak so zamestnávateľom nemôže vybabrať.

Tí, ktorí majú vytvorené podmienky na prácu doma, majú aj vyššie platy.
Ale ak niekto pracuje vo firme, tak zákonite platí opačný systém...ergo, zamestnávateľ nieže môže, ale aj babre so zamestnacom.
Nepoznáš ? Opýtaj sa v náležitom okolí.

Nie vždy. Aspoň čo poznám. Všetci od nástupu, a to aj osem rokov, pracujú bez zvýšenia. S VŠ. Otrokárska doba. Majiteľov pozná celé Slovensko. Sú bez hanby. Pretože títo na mzdy určite majú.
alaya1
04.10.15,17:13
Tak teda, mili moji, za to, ze sa mi nepacila "ruzova" roba pani "celebrity" a dovolila som si napisat, ze je to otrasne a niekto sa zobudi nasraty ako delo s aftami a ako mi bolo napisane, ze som na nic psychologicka, ked nechapem vyznam tejto farby, ste si naozaj skraslili den.

No,tak OK...uz ani ja nebudem v uzadi trpiet narazky a to sustavne na moje povolanie - aku dostanem, taku vratim.
Doteraz som to NIKDY neurobila.
Ak niekto tvrdi opak, nech to zverejni kde, ale uz mam dost sustavnych atakov a nechutnych poznamok.


Len nechapem tu novu averziu voci mne, tak neviem, ci je to kvoli tomu, ze cez net neambulujem, ci preto, ze som si nekupila mydielka.

Zelam vsetkym pekny vecer a aj s usmevom :).
alaya1
04.10.15,17:26
Takze asi tak....vysvetlovat uz nemusis nic. Kazdy si z toho zobral to, co uznal za vhodne. P.S. preitala som celu prisluchajucu komunikaciu k prispevku v tejto teme a usudok som si urobila. Mnohi asi tiez. takze opakujem, ja kaslem na teba.
Ak by som si zobral to, čo uznám za vhodné pri Tvojich príspevkoch, urobil si úsudok ?
Mala by si pokazený nie iba dnešný zvyšok večera, ale vzala by si si dovču na zrehabilitovanie...a ver mi, že som dobrý psychológ aj bez patričného absolvovania daného štúdia.



zas nefunguje editovanie do prčíc.
takže takto:pre alayu
...
viac nemám k tomu čo povedať.

Takže asi tak...ani vysvetľovanie nie je potrebné. :rolleyes:

Každy si z toho vezme to, čo uzná za vhodne. P.S. prečítal som celú prislúchajúcu komunikáciu k príspevku v tejto téme a úsudok som si urobil. Mnohí asi tiež. ;)
-------------------------------------------
Ale pokaziť nedeľu tým nemienim. :cool:

A ty by si tu mal cusat. Clovek, ktory inemu rakovinu a ine choroby zela .. Ze sa nehanbis, Ale asi nie.
buchač
04.10.15,17:30
Tak teda, mili moji, za to, ze sa mi nepacila "ruzova" roba pani "celebrity" a dovolila som si napisat, ze je to otrasne....
...v tejto téme svoj názor http://www.porada.sk/t106461-p21-rady-do-kuchyne-a-domacnosti.html#post2775199 , tak si moje príspevky nahlásila a tým pádom boli akčným hrdinom vymazané.

Ty si fakt teda demokratická...
alaya1
04.10.15,17:35
Ty odkila vies, kto co kde nahlasuje? Mas take privileria? Tiez si celebrita?
buchač
04.10.15,17:39
A ty by si tu mal cusat. Clovek, ktory inemu rakovinu a ine choroby zela .. Ze sa nehanbis, Ale asi nie.

Nuž ani nie.
Vieš ono je to takto.
Neotváram ústa, keď mi na hlavú serú...alebo aj inak sa dá aplikovať. Kto do mňa kameňom, škoda chleba...radšej bejzbolkou po hlave.
P.S.:
Ale šak ja Ťa predsa neurážam, alebo to tak berieš ?
Vyslovujem len názor slušnou formou...či snáď nie ?
Prečo by som mal teda čušať ? Ale na druhej strane to bude asi aj lepšie...
buchač
04.10.15,17:43
Ty odkila vies, kto co kde nahlasuje? Mas take privileria? Tiez si celebrita?


...a ver mi, že som dobrý psychológ aj bez patričného absolvovania daného štúdia.
Logika je sviňa...na univerzitách/fakultách neprednášali ? .. ;) :rolleyes:
korela
04.10.15,17:56
http://www.porada.sk/t83789-prevadzkovanie-pozicovne-svadobnych-siat.html
Podnikanie

Začiatky podnikania Začiatky podnikania (http://www.porada.sk/zaciatky-podnikania)
Podnikanie (http://www.porada.sk/podnikanie)
prevadzkovanie pozicovne svadobnych siat
08.06.08 07:38
alaya1alaya1
"Predtým, než si dia ...Pochváliť
Dobry den, chcela by som zistit u niekoho, kto uz prevadzkuje pozicovnu svadobnych siat, co vsetko na zaciatok potrebujem, zistit kontakt na niekoho, kto velkoobchodne predava saty, kolko to asi vsetko stoji a pod. Stracam zamestnanie a sediet doma nezamestnana nevydrzim, dakujem za kazdu aj malu radu.

P.S.
Keďže nejde o SS, tak som si dovolila pripnúť tento príspevok. Tých príspevkov o problematike svadobného salónu máš viac.
Mám ťa stále na ignore, ale keď som videla tie tvoje poznámky k neveste, tak som si ťa dočasne otvorila.
Každá nevesta sa môže vydávať v čom chce. Ja sama som bola na svadbe, kde mala nevesta (bezdetná, mladučká) krémové šaty a ženích tmavohnedý oblek. Ružová je jednou z troch farieb srdcovej čakry.
Aj pre toto som za malé a tiché svadby. Aby tam necirkulovali zbytočné myšlienky.
http://zivot.cas.sk/clanok/20649/eva-vejmelkova-v-uprimnom-rozhovore-ako-sa-dari-jej-psychologickej-praxi-a-nechyba-jej-herectvo - mala na sebe červené šaty na svojej svadbe, vyštudovala psychológiu, to iba na okraj.
alaya1
04.10.15,17:59
Ja som ziaden tvoj prispevok nenahlasila, len som napisala prispevok do temy a dostala 6 uzitocnych.

No, mal by si sa hanbit, ak niekomu rakovinu zelas a asi to myslis vazne s tym zelanim, ked sa za to nehanbis. Takze kaslem na teba, v tomto som poverciva, mozno aj mne by si zazelal.
alaya1
04.10.15,18:00
Korela, ved som len napisala, ze su otrasne. Pre mna :) Nech ide aj naha, mne je to jedno, ale opat by som napisala, ze je to otrasne. :) :)
pmajap
04.10.15,18:05
Mňa potešil portrét Vladimíra Krčméryho na ta3, krásny človek.
lujza.j
04.10.15,18:12
Mňa potešil portrét Vladimíra Krčméryho na ta3, krásny človek.
nevidela som,ale áno....uplne obyčajný aj ked neobyčajný ....na nič sa nehraje....netvári ....
korela
04.10.15,18:27
Tak teda, mili moji, za to, ze sa mi nepacila "ruzova" roba pani "celebrity" a dovolila som si napisat, ze je to otrasne a niekto sa zobudi nasraty ako delo s aftami a ako mi bolo napisane, ze som na nic psychologicka, ked nechapem vyznam tejto farby, ste si naozaj skraslili den.

No,tak OK...uz ani ja nebudem v uzadi trpiet narazky a to sustavne na moje povolanie - aku dostanem, taku vratim.
Doteraz som to NIKDY neurobila.
Ak niekto tvrdi opak, nech to zverejni kde, ale uz mam dost sustavnych atakov a nechutnych poznamok.


Len nechapem tu novu averziu voci mne, tak neviem, ci je to kvoli tomu, ze cez net neambulujem, ci preto, ze som si nekupila mydielka.

Zelam vsetkym pekny vecer a aj s usmevom :).

1. To prvé zvýraznené znie ako oslovenie nezbedných detí v škole.
2. Druhé zvýraznené nie je pravdivé tvrdenie. Urobila. Komunikácia medzi tebou a mnou skončila na základe toho, že som ti odpísala po tvojom tvrdení, že pri samovražde vraj ide o zbavenie zmyslov, alebo tak nejak, proste význam tvojho hodnotenia spočíval v tom, že človek nevie, čo robí. Na čo som si ti dovolila odpísať, že to neplatí pri bilančných samovraždách. Tam sa ľudia úplne racionálne rozhodnú pre nejakú konkrétnu príčinu ukončiť svoj život, väčšinou zanechajú písomné zdôvodnenie, dajú si všetky svoje veci do poriadku, spisujú závety, určia pokyny pre pohreb a pod. Áno, napísala som ti, aby si sa doučila učivo, mohla som to napísať i inak, ale aby psychológ nevedel takúto základnú vec, mi prišlo fakt neprofesionálne.
Odvtedy si ma začala prenasledovať od zle odporučeného 5 hviezdičkového hotela v BA (vyššia kategória tu už ani, žiaľ, nie je), vraj bola špinavá rohožka, keď si išla náhodou okolo. Bolo pekne, nepršalo, tak o tej rohožke veľmi pochybujem. Iba som ti odpovedala na otázku najbližšieho hotela k Nám. SNP, čo on je.
V tom hoteli pobudli svetové osobnosti iného rangu ako si ty, a nesťažovali sa. http://www.arcadia-hotel.sk/sk/Navstivili-nas-1.html
Pokračovala si vypisovaním moderátorom, čo mám všetko na rováši. Čo mám a nemám vidia okrem teba i ostatní.
Ideš si tu dokazovať svoju asertivitu? Mala by si byť skôr prirodzenou autoritou. Boj ešte nikomu nepomohol. A trsteničku si založ do zásuvky, pre istotu a tvoje dobro.
alaya1
04.10.15,18:35
...k comu sme sa dopracovali, cez to, ze sa mi nepacili saty slecny, Plackovej :).
misoft
04.10.15,18:55
Asi k ničomu.
Ale po pravde.... niekomu sa tie ružové páčia (také cukríkové, bábikovské) - možno i Plačkuľa je ako "cukrík".
Ale na mňa boh vie aký dojem neurobila. Plačková sa hrá na celebritu, pretŕča sa v telke kade-tade - ale mne osobne - ružové :eek:, Plačková :rolleyes::eek:.

Ale keď sa páči sama sebe - tak nech sa oblečie, do čoho len chce. Ja na ňu čumieť nemusím....
buchač
04.10.15,19:08
1. To prvé zvýraznené znie ako oslovenie nezbedných detí v škole.
...
A trsteničku si založ do zásuvky, pre istotu a tvoje dobro.

Snáď len doplním.
alaya zabúda na jednu podstatnú vec, ktorú si prenáramne vystihla, viď zvýraznené.

Porada totiž nie je detská ordinácia, tu proste musí rátať s nejakým nesúhlasom alebo oponentúrou. Nemôže rátať so sociálnou adaptáciou.
lujza.j
04.10.15,20:06
dnes som náhodou v dm pri pokladni v košíku zbadala náplň do špirály ....na takom mieste kde by som si to nikdy nevšimla...prečo asi....uvidím aká bude...dobrých štetín -starých špirál je doma kopec.....ak bude ok mám novú špirálu za 1,99e:D
jar88
04.10.15,20:08
1. To prvé zvýraznené znie ako oslovenie nezbedných detí v škole.
...
A trsteničku si založ do zásuvky, pre istotu a tvoje dobro.

Snáď len doplním.
alaya zabúda na jednu podstatnú vec, ktorú si prenáramne vystihla, viď zvýraznené.

Porada totiž nie je detská ordinácia, tu proste musí rátať s nejakým nesúhlasom alebo oponentúrou. Nemôže rátať so sociálnou adaptáciou.
Keby len to, tu treba rátať aj s nezmyselnými a nekonkrétnymi sprostosťami, s táranimami úplne od veci a hulvátstvom niektorých nemenovaných.
-------------------------------------------------------
Priklad ? Pointa ? A načo?
Ale čo už, každá minca má dve strany. Jednu dobrú a jednu zlú, východnú aj západnú.
https://www.youtube.com/watch?v=ilh-AtmoXEA
lacotinka
04.10.15,20:09
Tak tato "ruzova" je otras. :)
http://diva.aktuality.sk/clanok/46351/platy-ale-svadba/ (http://diva.aktuality.sk/clanok/46351/plackova-v-ruzovom-ziadna-prehliadka-ci-party-ale-svadba/)
http://t1.aimg.sk/magaziny/l2nvujmLSIGnRUEiNKGvzw.png?t=L2ZpdC1pbi82MDB4MA%3D %3D&h=_YlPsDNml8ROyBXA-USDJg&e=2145916800&v=2

a ty si hovoríš psychologička? nepoznáš význam farieb, nájdi si na nete....Tá Plačková furt vyzerá lepšie,ako ten rozkysnutý sud v bielom kostýme.
http://diva.aktuality.sk/fotogaleria/46351/plackova-v-ruzovom-ziadna-prehliadka-ci-party-ale-svadba/4/


Plačková je playmate,aká-taká celebrita na tomto malom trhu....nech sa oblieka ako chce.Mne to teda žily netrhá,ale keď si to sem už dala,tak mne sa to páči :D



.

A co s tym ma psychologicka,? Ci si potrebujes len rypnut? Ci mam kontrovat? Co ty vies o tom, predavacka. Paci sa ti to, to urazanie prace?? Aka si ty len prizemna a plna frustracie. Je to otras. ak je tato zena celebrita, co je napr. taky neurochirurg...[/QUOTE]




Fischer ?????????????
buchač
04.10.15,21:05
Keby len to, tu treba rátať aj s nezmyselnými a nekonkrétnymi sprostosťami, s táranimami úplne od veci a hulvátstvom niektorých nemenovaných.
-------------------------------------------------------
Priklad ? Pointa ? A načo?
Ale čo už, každá minca má dve strany. Jednu dobrú a jednu zlú, východnú aj západnú.


Ty dilino...keď už dávaš niečo v súvislosti východ-západ, tak si over aj účinkujúcich.
Z tej štvorice je pôvodom paštikár jedine Noga...Tlučková je Košičanka...

Mimochodom...alaya je z Prešova...toť sídlom pravoslávneho metropolitu...mimochodom, to je tá jedna chyba v tej Wiki, Tvojom hlavnom zdroji informácií, na iné nemáš.

Takže Prešov je ešte ďalej od Blavy, tudíž je to ešte väčšia gadžovina...a to aj je.
Tam potrebuješ šarištinu ovládať, inak sa nechytáš.
-----------------------------------
Veru tak, pravdu máš ...a to z vlastnej hlavy ?
Sa Ťa len pre istotu opýtam...to si aj doma taký vulgárny ?
To aj Tvoju ženu ob....jú (ako si nandrolonovi dal) kamoši, preto si nepevný ?
buchač
04.10.15,21:09
degešom

Nepoužívaj cudzie slová, o ktorých význame nemáš ani len potuchy ...a na nete ich nenájdeš...a ani Tvoja vnučka-tú ale teraz nechaj spať...nevinné stvorenie nemôže za to, že má nepevného deda. Len aby sa na Teba nepodala...mala by ťažký život.
jar88
04.10.15,21:30
A ty by si tu mal cusat. Clovek, ktory inemu rakovinu a ine choroby zela .. Ze sa nehanbis, Ale asi nie.

Nuž ani nie.
Vieš ono je to takto.
Neotváram ústa, keď mi na hlavú serú...alebo aj inak sa dá aplikovať. Kto do mňa kameňom, škoda chleba...radšej bejzbolkou po hlave.
P.S.:
Ale šak ja Ťa predsa neurážam, alebo to tak berieš ?
Vyslovujem len názor slušnou formou...či snáď nie ?
Prečo by som mal teda čušať ? Ale na druhej strane to bude asi aj lepšie...

Tvoja logika je skutočne sviňa.:---
Že keď ti na hlavu serú, :D držíš hubu?
Správny prístup podriadeného, ale ten dóchodek by mi za to nestál.
A ešte k tomu to doklepať kdesi v búde v lese...:confused:
jar88
04.10.15,21:32
degešom

Nepoužívaj cudzie slová, o ktorých význame nemáš ani len potuchy ...a na nete ich nenájdeš...a ani Tvoja vnučka-tú ale teraz nechaj spať...nevinné stvorenie nemôže za to, že má nepevného deda. Len aby sa na Teba nepodala...mala by ťažký život.
Vidíš alaya1, takto to s ním treba.
On je veľký psychológ.
lacotinka
05.10.15,03:46
Potešila ma dnes mladšia dcéra. 18 mesiacov po pôrode dnes zabehla MMM v Košiciach za 4 hod.15 min. Behu sa venuje len rekreačne, popri starostlivosti o syna ...

Tak už sú oficialne výsledky :

64. miesto zo 143 klasifikovaných pretekárok v hlavnej kategorii ženy - čas 04:13:44.
Na prvý raz slušný výkon.

18 mesiacov po pôrode sa má venovať krpčekovi

a NIE behať kade tade !
lacotinka
05.10.15,03:48
Ty odkila vies, kto co kde nahlasuje? Mas take privileria? Tiez si celebrita?


Niektorý "od kila"

iný "od boku"
Dav
05.10.15,03:50
Ale no, že vás baví sa hádať.... a nevesta mohla mať, čo len chcela - aj tak jej to nepomôže ani ku kráse, ani ku šarmu, ani k rozumu :D
lacotinka
05.10.15,03:55
Ale no, že vás baví sa hádať.... a nevesta mohla mať, čo len chcela - aj tak jej to nepomôže ani ku kráse, ani ku šarmu, ani k rozumu :D


čul si nolmálne trafila hlavičkou po klinčeku :D
taiko
05.10.15,04:39
Ale no, že vás baví sa hádať.... a nevesta mohla mať, čo len chcela - aj tak jej to nepomôže ani ku kráse, ani ku šarmu, ani k rozumu :D
oni sa nehadaju, len potrebuju egam zadost ucinit a stare rany jatrit
alaya1
05.10.15,04:47
Tak to som netusila, kde dospeje jeden link z novin, ku ktoremu som napisala len, ze je to otrasne. No, ale ak to niekomu padlo na zdravie, tak nech sluzi. :)
lacotinka
05.10.15,05:13
Potešila ma dnes mladšia dcéra. 18 mesiacov po pôrode dnes zabehla MMM v Košiciach za 4 hod.15 min. Behu sa venuje len rekreačne, popri starostlivosti o syna ...

Tak už sú oficialne výsledky :

64. miesto zo 143 klasifikovaných pretekárok v hlavnej kategorii ženy - čas 04:13:44.
Na prvý raz slušný výkon.

18 mesiacov po pôrode sa má venovať krpčekovi

a NIE behať kade tade !

Zatiaľ dvaja nesúhlasia s tým, že mamičky by sa mali venovať detičkám
Mila123
05.10.15,05:17
Potešila ma dnes mladšia dcéra. 18 mesiacov po pôrode dnes zabehla MMM v Košiciach za 4 hod.15 min. Behu sa venuje len rekreačne, popri starostlivosti o syna ...

Tak už sú oficialne výsledky :

64. miesto zo 143 klasifikovaných pretekárok v hlavnej kategorii ženy - čas 04:13:44.
Na prvý raz slušný výkon.

18 mesiacov po pôrode sa má venovať krpčekovi

a NIE behať kade tade !

Zatiaľ dvaja nesúhlasia s tým, že mamičky by sa mali venovať detičkám
tie nesúhlasy sú za tvoj názor......
taiko
05.10.15,05:24
Potešila ma dnes mladšia dcéra. 18 mesiacov po pôrode dnes zabehla MMM v Košiciach za 4 hod.15 min. Behu sa venuje len rekreačne, popri starostlivosti o syna ...

Tak už sú oficialne výsledky :

64. miesto zo 143 klasifikovaných pretekárok v hlavnej kategorii ženy - čas 04:13:44.
Na prvý raz slušný výkon.

18 mesiacov po pôrode sa má venovať krpčekovi

a NIE behať kade tade !

Zatiaľ dvaja nesúhlasia s tým, že mamičky by sa mali venovať detičkám
noze chod aj Ty logiku postudovat, lebo Tvoja dedukcia je podla mojho nazoru nespravna :) Ak niekto zabehne maraton 18 mesiacov po porode, totiz neznamena, ze sa nevenuje dietatu ;)
Ale verim ze to si len tak rypal, aby rec nestala ;)
lujza.j
05.10.15,05:40
Potešila ma dnes mladšia dcéra. 18 mesiacov po pôrode dnes zabehla MMM v Košiciach za 4 hod.15 min. Behu sa venuje len rekreačne, popri starostlivosti o syna ...

Tak už sú oficialne výsledky :

64. miesto zo 143 klasifikovaných pretekárok v hlavnej kategorii ženy - čas 04:13:44.
Na prvý raz slušný výkon.

18 mesiacov po pôrode sa má venovať krpčekovi

a NIE behať kade tade !

Zatiaľ dvaja nesúhlasia s tým, že mamičky by sa mali venovať detičkám
Milan...a dieta ma asi aj tatu....neé:---...ci ty si.len oplodlil a "cau" retaz na.nohe....pre zenu-matku....
...dobre,ze si odbehla a.zabehla....vyvetrala hlavu....zrelaxovala...
Mila123
05.10.15,05:46
A Aby toho nebolo málo, tak zase ružová http://www.cas.sk/clanok/332202/trapny-okamih-na-svadbe-plackovej-stacilo-malo-a-mohlo-sa-to-skoncit-fiaskom.html a hon na čarodejnice môže začať. :--- :( :rolleyes:
PS a nemyslím tým tú celevritu.
Zuzanka sa nezdá.......za šaty 20 000 € vysoliť...no dobrá je, chcela by som vidieť jej DP koľko priznala ....
alebo vieme ako si zarába????
Peggynka
05.10.15,05:53
A Aby toho nebolo málo, tak zase ružová http://www.cas.sk/clanok/332202/trapny-okamih-na-svadbe-plackovej-stacilo-malo-a-mohlo-sa-to-skoncit-fiaskom.html a hon na čarodejnice môže začať. :--- :( :rolleyes:
PS a nemyslím tým tú celevritu.
Ja som netušila,kto to je...http://www.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/plackova-vulgarne-nadavala-modelky-zuza-preco-teraz-obhajujes.html
Noóóó,dáma to nie je...:D:D:D
alaya1
05.10.15,05:59
A Aby toho nebolo málo, tak zase ružová http://www.cas.sk/clanok/332202/trapny-okamih-na-svadbe-plackovej-stacilo-malo-a-mohlo-sa-to-skoncit-fiaskom.html a hon na čarodejnice môže začať. :--- :( :rolleyes:
PS a nemyslím tým tú celevritu.
Ja som netušila,kto to je...http://www.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/plackova-vulgarne-nadavala-modelky-zuza-preco-teraz-obhajujes.html
Noóóó,dáma to nie je...:D:D:D

No, je celebrita :) :)
taiko
05.10.15,07:00
A Aby toho nebolo málo, tak zase ružová http://www.cas.sk/clanok/332202/trapny-okamih-na-svadbe-plackovej-stacilo-malo-a-mohlo-sa-to-skoncit-fiaskom.html a hon na čarodejnice môže začať. :--- :( :rolleyes:
PS a nemyslím tým tú celevritu.
Zuzanka sa nezdá.......za šaty 20 000 € vysoliť...no dobrá je, chcela by som vidieť jej DP koľko priznala ....
alebo vieme ako si zarába????
a nie je to jedno? ;)
taiko
05.10.15,07:03
A Aby toho nebolo málo, tak zase ružová http://www.cas.sk/clanok/332202/trapny-okamih-na-svadbe-plackovej-stacilo-malo-a-mohlo-sa-to-skoncit-fiaskom.html a hon na čarodejnice môže začať. :--- :( :rolleyes:
PS a nemyslím tým tú celevritu.
Ja som netušila,kto to je...http://www.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/plackova-vulgarne-nadavala-modelky-zuza-preco-teraz-obhajujes.html
Noóóó,dáma to nie je...:D:D:D
toto mi pride nejake povedome :D
"Neľutujem, že som to povedala. Len ľutujem to, že málokto to pochopil,"
Kde som to len videl :;)
Mirka.m
05.10.15,07:54
mna dnes "potesilo", ked mi predavacka v cukrarni povedala, ze sa mam postavit do radu ... akurat, ze nebolo do akeho, ked tam ziadni ludia neboli :-D
taiko
05.10.15,08:20
mna dnes "potesilo", ked mi predavacka v cukrarni povedala, ze sa mam postavit do radu ... akurat, ze nebolo do akeho, ked tam ziadni ludia neboli :-D
:D to je jedno, stat v rade sa musi, aj ked tam ziadny nie je :D. Tak si vlastne zacala rad :D
korela
05.10.15,08:44
Ide o to, že ja vôbec skutočne netuším kto je Plačková, iba ma zarazilo, že niekto rieši niekoho šaty v dnešnej slobodnej dobe odievania a nekonvenčnosti. Okrem toho, na väčšine monitorov dosiahne ružová farba ako každá iná iný odtieň, tak to tiež nie je objektívne. Ale dosiahla aspoň to, že do smrti si ľudia zapamätajú jej farbu šiat, ako ja napr. u Vejmělkovej červenú.
Každý sa necháva uložiť do truhly v čiernom. Môj známy, profesor hudby v bielom. A? Jeho prianie. Pán po 60-ke.
Buďme radi, že vidíme okolo seba zatiaľ ešte aj veselé farby, kým nás neobklopí hneď v reále aj na duši.
Petra Nová
05.10.15,09:33
Snáď tu nezaškodí aj niečo pozitívne. Aby som sa dostala k tomu pozitívno - optimistickému, ďalšia veta je, ako ináč, totálne pesimistická. Ako plynie čas, nadobúdam presvedčenie, že všetko je zle. Ak nie všetko, tak veľa zlého je vo vzťahoch, rodinách, spoločnosti, v politike, vo svete. Nie imaginárnych, ale tých našich a tých, ktoré spoluvytvárame. Nevynímam z toho seba a preto vždy, keď dostanem "facku" v podobe nečakaného, na chvíľu sa zastavím.

Pred niekoľkými mesiacmi zriadili na sídlisku predajňu mäsa. Bola som tam zo zvedavosti asi dvakrát, ale inak kupujem všetko v obchodnom reťazci. Len stalo sa mi, že mäso z reťazca mi zavoňalo po penicilíne, tak som išla vyskúšať, aké majú v mäsiarni. Vybrala som si kúsok krásneho bravčového z orecha a chvíľu sme s pani žensky trkotali, až kým neprišiel ďalší zákazník. Mäso ako dobre vyzeralo, tak aj chutilo. Asi o týždeň som sa do predajne vrátila a pani predavačka ma vítala s tým, že konečne, lebo sa bála, že zabudne. Vrátiť mi 10 €, ktoré pri čenčovaní peňazí som si tam zabudla. Nezbadala som ten úbytok v peňaženke a pani musela vedieť, že neviem, keď som sa tam vyše týždňa neukázala. Mám šťastie v tom, že obvykle si ma ľudia zapamätajú. Pani ma prekvapila a potešilazároveň. A tak, keď mi napadne niečo nie celkom kóšer, stačí, keď si spomeniem na pani od mäsa. Spomínam aj, keď na rad prídu migranti. Len akosi pri nich tá pani nefunguje. No, čo už, anjelom nebudem, tak svoje úsilie sústredím aspoň na to, aby som nezomrela ako čert.;)
jar88
05.10.15,10:44
Keby len to, tu treba rátať aj s nezmyselnými a nekonkrétnymi sprostosťami, s táranimami úplne od veci a hulvátstvom niektorých nemenovaných.
-------------------------------------------------------
Priklad ? Pointa ? A načo?
Ale čo už, každá minca má dve strany. Jednu dobrú a jednu zlú, východnú aj západnú.


Ty dilino...keď už dávaš niečo v súvislosti východ-západ, tak si over aj účinkujúcich.
Z tej štvorice je pôvodom paštikár jedine Noga...Tlučková je Košičanka...

Mimochodom...alaya je z Prešova...toť sídlom pravoslávneho metropolitu...mimochodom, to je tá jedna chyba v tej Wiki, Tvojom hlavnom zdroji informácií, na iné nemáš.

Takže Prešov je ešte ďalej od Blavy, tudíž je to ešte väčšia gadžovina...a to aj je.
Tam potrebuješ šarištinu ovládať, inak sa nechytáš.
-----------------------------------
Veru tak, pravdu máš ...a to z vlastnej hlavy ?
Sa Ťa len pre istotu opýtam...to si aj doma taký vulgárny ?
To aj Tvoju ženu ob....jú (ako si nandrolonovi dal) kamoši, preto si nepevný ?
Buchač, ty si už niekedy videl dobrú stranu na nejakej minci? Ak áno, tak sa už vôbec nečudujem, že poznáš západnú a logicky, aj východnú stranu mince.
korela
05.10.15,12:05
lui, šikovné prsty, veľa nápadov, relaxu a zhodnotenia. Min. 4 v jednom.
Teraz začínajú byť populárne veci vedúce k relaxácii aj nefyzickým spôsobom.
http://profit.etrend.sk/profit-magazin/rok-2015/cislo-19/malovanky-pre-dospelych.html toto môže priviesť človeka, ak je pri činnosti najmä sám, do meditatívneho stavu. Ide o maľovánky pre dospelých. Starí ľudia si udržia motoriku, upnú sa na prácu, vypnú myseľ. Páči sa mi to.
buchač
05.10.15,13:07
...a toto zasa čo znamená ???

Zmena veľkosti písma ? Povedzme, že beriem.

Ale tú reklamu už teda nie !!!
Fasa keketina .... ale holt, love z reklám sú livo...bizňys je byzňys....
Ale aby príslušný (nemenujem Richarda) zareagoval aj na adekvátne požiadavky, ako je to na iných fórach ??? To asi nehrozí...

...a kto by už len chcel BMW ...a k tomu nemecký výrobok, montovaný niekde v mexickej púšti...a k tomu bónus - emisie v prdely.
misoft
05.10.15,13:26
Ja nič také nemám.... aj pri vypnutých blokovačoch reklám mám čisto....
Kvaka
05.10.15,13:33
lui, šikovné prsty, veľa nápadov, relaxu a zhodnotenia. Min. 4 v jednom.
Teraz začínajú byť populárne veci vedúce k relaxácii aj nefyzickým spôsobom.
http://profit.etrend.sk/profit-magazin/rok-2015/cislo-19/malovanky-pre-dospelych.html toto môže priviesť človeka, ak je pri činnosti najmä sám, do meditatívneho stavu. Ide o maľovánky pre dospelých. Starí ľudia si udržia motoriku, upnú sa na prácu, vypnú myseľ. Páči sa mi to.
Akurát včera som sa na túto knižku pozerala http://www.grada.cz/tajna-zahrada_8762/kniha/katalog/, dcéra si kúpila, že pri tom relaxuje. Videla som takéto niečo prvý raz.
taiko
05.10.15,14:48
lui, šikovné prsty, veľa nápadov, relaxu a zhodnotenia. Min. 4 v jednom.
Teraz začínajú byť populárne veci vedúce k relaxácii aj nefyzickým spôsobom.
http://profit.etrend.sk/profit-magazin/rok-2015/cislo-19/malovanky-pre-dospelych.html toto môže priviesť človeka, ak je pri činnosti najmä sám, do meditatívneho stavu. Ide o maľovánky pre dospelých. Starí ľudia si udržia motoriku, upnú sa na prácu, vypnú myseľ. Páči sa mi to.
Akurát včera som sa na túto knižku pozerala http://www.grada.cz/tajna-zahrada_8762/kniha/katalog/, dcéra si kúpila, že pri tom relaxuje. Videla som takéto niečo prvý raz.
ved to je ako ked mnisi mandaly vyrabali :)
jar88
05.10.15,16:08
...a toto zasa čo znamená ???

Zmena veľkosti písma ? Povedzme, že beriem.

Ale tú reklamu už teda nie !!!
Fasa keketina .... ale holt, love z reklám sú livo...bizňys je byzňys....
Ale aby príslušný (nemenujem Richarda) zareagoval aj na adekvátne požiadavky, ako je to na iných fórach ??? To asi nehrozí...

...a kto by už len chcel BMW ...a k tomu nemecký výrobok, montovaný niekde v mexickej púšti...a k tomu bónus - emisie v prdely.

Ozval sa veliteľ Porady.sk
--------------------------
Keď už, tak aj adekvátne požiadavky.:D
Ak by si bol majiteľom, nič nepoviem, ale si len návštevník a dobrovoľný užívateľ. Chodíš sem snáď z vlastnej vôle, či nie?:eek:
taiko
05.10.15,16:17
aha to musi byt relax :)
Mila123
05.10.15,16:19
aha to musi byt relax :)
z čoho to skladajú???
Oliwa
05.10.15,16:19
aha to musi byt relax :)
Len nekýchnuť... :rolleyes::)