Mila123
14.08.17,14:44
kukučka
15.08.17,09:00
Neteší ma, keď sa staré dobré témy "mrníkujú" zbytočnými príspevkami, na starej Porade bolo zvykom také príspevky presunúť, samozrejme nie vždy. Nechcem aby sa to stalo vo Fotkách a preto Viktorovi odpovedám tu, nový visutý most je vo Švajčiarsku.
https://cestovanie.pravda.sk/hory/clanok/436894-vo-svajciarsku-otvorili-najdlhsi-visuty-most-na-svete/
lujza.j
15.08.17,09:28
len nie všetci nakúknu aj tu:)
misoft
15.08.17,09:36
Až teraz nám nabehol internet. Rekonštrukcia výťahu, podarilo sa im urvať káble od internetu.
bettylou
15.08.17,11:19
macerujem konope,
...aj na jointa ostane ? ? ? ?
;) :D :D :D :D :D

aj na kolačky :D:D:D
bettylou
15.08.17,11:50
Ja mam konopny spagatik - da sa aj taky vyluhovat? Alebo fajcit?
A mozno je jutovy... :(

Fajčiť sa dá, ale budeš kuckať
Ing. Ľubomír Janoška
15.08.17,12:33
Až teraz nám nabehol internet. Rekonštrukcia výťahu, podarilo sa im urvať káble od internetu.
Pat a Mat
branislavp
15.08.17,15:09
PO 32 dňoch reklamačného podania v jednom obchodnom reťazci a po ďalších viacerých osobných, či telefonických urgenciách na ústredí obchodného reťazca sa nám konečne poradilo vyriešiť prípad tým, že nám vrátili peniaze - eurá. No neskutočné, Aký systém riešenia reklamácie.........,, ale hlavne že je to už O.K., sme poučení z tohto prípadu, druhý krát si budeme dávať pozor, najmä pri kupovaní tovaru vyššej hodnoty.
kopretinka
15.08.17,16:54
PO 32 dňoch reklamačného podania v jednom obchodnom reťazci a po ďalších viacerých osobných, či telefonických urgenciách na ústredí obchodného reťazca sa nám konečne poradilo vyriešiť prípad tým, že nám vrátili peniaze - eurá. No neskutočné, Aký systém riešenia reklamácie.........,, ale hlavne že je to už O.K., sme poučení z tohto prípadu, druhý krát si budeme dávať pozor, najmä pri kupovaní tovaru vyššej hodnoty.
reklamácia má byť vybavená do 30.Ak nie,automaticky musia vrátiť peniaze.čo to bolo za obchod a s čím si mal/a problém?len tak zo zvedavosti
kopretinka
15.08.17,16:59
u nas sa planovali dov.už vo februári.....limit kolko ludí het ...aby sa pokryli služby...ostatok makal...max.zakona pauza medzi službami....a pritom nešlo o život....
takže ked ma drapne v lete v nejaký bruchabôl...alebo iný zdravotný fras...vyrežem si sama doma...jedno kde zdochnem...
až vo februári?my už v januári musíme rozpísať presne koľko chceme v ktorom mesiaci dovolenky :mad: a aj tak to potom nedodržia......na august som si neplánovala a dali mi 5dní :mad::mad::mad: v marci mi tiež pridali a v januári sa nás ani nepýtajú,jednoducho ti dajú dovolenku 1-2 dni a hotovo.:mad::mad takže tam,kde som si plánovala,my už neostane
misoft
15.08.17,18:16
u nas sa planovali dov.už vo februári.....limit kolko ludí het ...aby sa pokryli služby...ostatok makal...max.zakona pauza medzi službami....a pritom nešlo o život....
takže ked ma drapne v lete v nejaký bruchabôl...alebo iný zdravotný fras...vyrežem si sama doma...jedno kde zdochnem...
až vo februári?my už v januári musíme rozpísať presne koľko chceme v ktorom mesiaci dovolenky :mad: a aj tak to potom nedodržia......na august som si neplánovala a dali mi 5dní :mad::mad::mad: v marci mi tiež pridali a v januári sa nás ani nepýtajú,jednoducho ti dajú dovolenku 1-2 dni a hotovo.:mad::mad takže tam,kde som si plánovala,my už neostane
Ja si ešte pamätám, že my sme museli plánovať dovolenky oficiálne do konca januára, ale šéfovia to chceli i skôr úž v decembri.... samozrejme - naplánovalo sa, ale nikdy sa neplnilo - prednosť mali šéfovia a tí dole len to, čo zostalo. Často sa jednalo o rekreácie - naplánoval, požiadal a keď prišlo k lámaniu chleba - bol "odsunutý" na koniec, často september, október.... alebo ešte lepšie bolo, že mu len bolo oznámené, že nie je miesto na rekreáciu.
Anika61
15.08.17,21:21
Niekto zas zabudol užiť svoju večernú dávku liekov;)a nahádzal mi 30 neužitočných a nevhodných:Dza 5 minút:D:D:D
misoft
15.08.17,21:24
Nuž vidíš - a hneď si rekordmanka :D
mimotemy
Richard by už konečne mal zrušiť tú nešťastnú anonymitu pre mínuskárov.... a poriadky by sme si aj sami porobili a možno ešte účinnejšie a rýchlejšie...
Anika61
15.08.17,21:47
Nuž vidíš - a hneď si rekordmanka :D
mimotemy
Richard by už konečne mal zrušiť tú nešťastnú anonymitu pre mínuskárov.... a poriadky by sme si aj sami porobili a možno ešte účinnejšie a rýchlejšie...
Ja len žasnem,že niekto je taký primitívny;)...myslím minuskára;):D
sito
16.08.17,03:06
Nuž vidíš - a hneď si rekordmanka :D
mimotemy
Richard by už konečne mal zrušiť tú nešťastnú anonymitu pre mínuskárov.... a poriadky by sme si aj sami porobili a možno ešte účinnejšie a rýchlejšie...
Ja len žasnem,že niekto je taký primitívny;)...myslím minuskára;):D

:eek: :D:D:D Je to košer, čisté! Navonok? :);)
taiko
16.08.17,04:36
Nuž vidíš - a hneď si rekordmanka :D
mimotemy
Richard by už konečne mal zrušiť tú nešťastnú anonymitu pre mínuskárov.... a poriadky by sme si aj sami porobili a možno ešte účinnejšie a rýchlejšie...
Ja len žasnem,že niekto je taký primitívny;)...myslím minuskára;):D
a nenapadlo vas, ze motivom moze byt prave vzbudzovanie takychto nalad za ucelom poskodenia porady a ze onemu minuskarovi, ci minuskarom, recami okolo minuskovania davate pocit zadostucinenia, ergo davate mu vediet, ze minuskovanie plni zelany ucel ?
@misoft anonymita hodnotenia nie je nestastna. Na webe je viacmenej bezna a v pohode akceptovana.
Ing. Ľubomír Janoška
16.08.17,05:43
@taiko
anonymita hodnotenia je bežná a v pohode akceptovaná u "spoločenských" príspevkov.
Porada ale mala pôvodne ambíciu byť odborným portálom a nie vykecávacím.
taiko
16.08.17,05:45
@taiko
anonymita hodnotenia je bežná a v pohode akceptovaná u "spoločenských" príspevkov.
Porada ale mala pôvodne ambíciu byť odborným portálom a nie vykecávacím.
neda sa nesuhlasit, ale anonymita hodnotenia je bezna aj na odbornych portaloch.
sito
16.08.17,06:54
@taiko
anonymita hodnotenia je bežná a v pohode akceptovaná u "spoločenských" príspevkov.
Porada ale mala pôvodne ambíciu byť odborným portálom a nie vykecávacím.
neda sa nesuhlasit, ale anonymita hodnotenia je bezna aj na odbornych portaloch.

:D Ako Plavčan ... :D:D:D
misoft
16.08.17,07:00
Moja fazuľka je nas*atá.... Kupila si za 120€ lístky na koncert More/Than/Fest do Zvol. Slatiny. Včera číta na webe ...Koncert zrušenỷ.... A dnes jej prišli lístky. 2 dni pred koncertom toto zrušiť.... a to tam cestovali aj spoza hraníc! Také slovenské...
misoft
16.08.17,07:02
:D Ako Plavčan ... :D:D:D
Keby len Plavčan.... viacej kandidátov sa tam hore nájde...
vicktor
16.08.17,07:20
ZV Slatina a 120 eur???
Nechodim po festivaloch, kolko potom stoja listky na poriadny koncert?
alaya1
16.08.17,07:23
ZV Slatina a 120 eur???
Nechodim po festivaloch, kolko potom stoja listky na poriadny koncert?
Metallica - Vieden 60-130, ale to pred 2 rokmi :)
alaya1
16.08.17,07:29
Nuž vidíš - a hneď si rekordmanka :D
mimotemy
Richard by už konečne mal zrušiť tú nešťastnú anonymitu pre mínuskárov.... a poriadky by sme si aj sami porobili a možno ešte účinnejšie a rýchlejšie...



Ake poriadky by si robil? Hodnotenia boli verejne a hodnotenia tiez nekorektne. Skupinky si prihravali bodiky a ked videli, ze niekto zo skupinky dal minus, hned sa pridali. Ja som pravidelne dostavala od tych istych nickov. Cize je to uplne jedno a kym sa tu bude tema prepierat, dovtedy ti, co su frustrovani zo svojho realneho zivota sa budu takto realizovat, lebo vedia, ze to niektorych nasiera.
korela
16.08.17,09:34
Kto si môj príspevok neprečítal, zverejním ho neskôr.
sito
16.08.17,10:49
Nuž vidíš - a hneď si rekordmanka :D
mimotemy
Richard by už konečne mal zrušiť tú nešťastnú anonymitu pre mínuskárov.... a poriadky by sme si aj sami porobili a možno ešte účinnejšie a rýchlejšie...



Ake poriadky by si robil? Hodnotenia boli verejne a hodnotenia tiez nekorektne. Skupinky si prihravali bodiky a ked videli, ze niekto zo skupinky dal minus, hned sa pridali. Ja som pravidelne dostavala od tych istych nickov. Cize je to uplne jedno a kym sa tu bude tema prepierat, dovtedy ti, co su frustrovani zo svojho realneho zivota sa budu takto realizovat, lebo vedia, ze to niektorych nasiera.

"Skupinky si prihravali bodiky a ked videli, ze niekto zo skupinky dal minus, hned sa pridali."

ala, časom som si toho všimol, ale bolo z toho jasné, kto a s kým si na konár sadá! Bolo to verejné falošné kamarátstvo, vraj priatelia?

Dnes? No hnus, čo sa tu deje! Kto koho kryje? No čo už? Bolo by lepšie bez bodovania. Už tu nejde o body, o prebodnutie likvidáciu sa jedná.

Nie je nad toto.


22.06.11 22:01
Kvaka
Kvaka
Katy a R Pozri príspevok
. ja by som sa chcela opýtať ... aké máte náklady na kúrenie za minulý rok je 700 eur za trojizbový byt veľa asi 65m2 (teplejšia oblasť)

U nás bola priemerná platba 8,24€ na m2. Rozdiely medzi bytmi boli však veľké, pokiaľ viem, tak v niektorých bytoch bola platba okolo 4€ na m2, v niektorých aj 12€, v jednom až 15€ na m2. Väčšina mala okolo priemeru. My sme mali náklady okolo 6€ na m2, za byt cca 400€. Dodržiavala som rady od sita.


23.06.11 22:50
Tara1
Tara1
Zitulda Pozri príspevok
Nakoľko byt nad tebou si vypne kúrenie, ty mu predávaš teplo stropom a samozrejme, že musíš kúriť viac a už nehovorím o tom, že si na prízemí a dokonca rohový predpokladám že severovýchod. Ja som na druhom poschodí, pred pár rokmi podo mnou byt bol rok prázdny, tak vypli kúrenie. Súsed nado mnou šetril a vypínal. Ja som pri max 5-ke nedosiahla ani 18-19°C a tak som prihrievala infražiaričom a sedeli sme ako eskimáci pri telke. Mnohí čo si vypínajú radiátory, a niektorí si dajú ho aj odmontovať, lebo vraj celý rok sme ho nemali zapnutý tak načo nám je. Tí nechcú uznať, že je to nefer voči susedom, že sa "dávajú vykurovať okolitými bytmi". To všetko vďaka meračom a nátury slovače...mne tak vyhovuje a ostatní nech sa dajú vypchať. To by sa nestalo, keby sa rozpočitávalo teplo iba podľa m2 na každý byt.

budem oponovať vlastným príkladom...37 bytov, rozúčtovanie podľa plochy sa používalo dlhé roky...spravidla sme mávali zanedbateľné preplatky na kúrení. Mnoho rodín si povymieňali radiátory za výkonnejšie alebo popridávali si rebrá na pôvodné - ale za teplo sme platili všetci rovnako. Čo myslíš, je to férové?
V 2009 sa urobilo vyregulovanie kúrenia, namontovali termostaty a merače a teraz pri vyúčtovaní som neverila vlastným očiam...4izb. preplatok 570 E...a to vďaka SITOvi, preštudovala som všetky jeho poznatky. Takže jednoznačne je spravodlivejšie rozúčtovanie podľa spotreby, zaplatím si koľko spotrebujem. A platenie na m2...veď ani elektrinu neplatíme podľa toho koľko mám namontovaných žiaroviek ...

Čo k tomu dodať , len fakty.

http://www.porada.sk/t160177-merace-tepla-odpisovanie-stavov.html#

Netreba body, že? Či? :D:D:D
sito
16.08.17,13:03
sito
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-8)
alaya1
misoft
Nuž vidíš - a hneď si rekordmanka

Richard by už konečne mal zrušiť tú nešťastnú anonymitu pre mínuskárov.... a poriadky by sme si aj sami porobili a možno ešte účinnejšie a rýchlejšie...


Ake poriadky by si robil? Hodnotenia boli verejne a hodnotenia tiez nekorektne. Skupinky si prihravali bodiky a ked videli, ze niekto zo skupinky dal minus, hned sa pridali. Ja som pravidelne dostavala od tych istych nickov. Cize je to uplne jedno a kym sa tu bude tema prepierat, dovtedy ti, co su frustrovani zo svojho realneho zivota sa budu takto realizovat, lebo vedia, ze to niektorych nasiera.
"Skupinky si prihravali bodiky a ked videli, ze niekto zo skupinky dal minus, hned sa pridali."

ala, časom som si toho všimol, ale bolo z toho jasné, kto a s kým si na konár sadá! Bolo to verejné falošné kamarátstvo, vraj priatelia?

Dnes? No hnus, čo sa tu deje! Kto koho kryje? No čo už? Bolo by lepšie bez bodovania. Už tu nejde o body, o prebodnutie likvidáciu sa jedná.

Nie je nad toto.


22.06.11 22:01
Kvaka
Kvaka
Katy a R Pozri príspevok
. ja by som sa chcela opýtať ... aké máte náklady na kúrenie za minulý rok je 700 eur za trojizbový byt veľa asi 65m2 (teplejšia oblasť)

U nás bola priemerná platba 8,24€ na m2. Rozdiely medzi bytmi boli však veľké, pokiaľ viem, tak v niektorých bytoch bola platba okolo 4€ na m2, v niektorých aj 12€, v jednom až 15€ na m2. Väčšina mala okolo priemeru. My sme mali náklady okolo 6€ na m2, za byt cca 400€. Dodržiavala som rady od sita.


23.06.11 22:50
Tara1
Tara1
Zitulda Pozri príspevok
Nakoľko byt nad tebou si vypne kúrenie, ty mu predávaš teplo stropom a samozrejme, že musíš kúriť viac a už nehovorím o tom, že si na prízemí a dokonca rohový predpokladám že severovýchod. Ja som na druhom poschodí, pred pár rokmi podo mnou byt bol rok prázdny, tak vypli kúrenie. Súsed nado mnou šetril a vypínal. Ja som pri max 5-ke nedosiahla ani 18-19°C a tak som prihrievala infražiaričom a sedeli sme ako eskimáci pri telke. Mnohí čo si vypínajú radiátory, a niektorí si dajú ho aj odmontovať, lebo vraj celý rok sme ho nemali zapnutý tak načo nám je. Tí nechcú uznať, že je to nefer voči susedom, že sa "dávajú vykurovať okolitými bytmi". To všetko vďaka meračom a nátury slovače...mne tak vyhovuje a ostatní nech sa dajú vypchať. To by sa nestalo, keby sa rozpočitávalo teplo iba podľa m2 na každý byt.

budem oponovať vlastným príkladom...37 bytov, rozúčtovanie podľa plochy sa používalo dlhé roky...spravidla sme mávali zanedbateľné preplatky na kúrení. Mnoho rodín si povymieňali radiátory za výkonnejšie alebo popridávali si rebrá na pôvodné - ale za teplo sme platili všetci rovnako. Čo myslíš, je to férové?
V 2009 sa urobilo vyregulovanie kúrenia, namontovali termostaty a merače a teraz pri vyúčtovaní som neverila vlastným očiam...4izb. preplatok 570 E...a to vďaka SITOvi, preštudovala som všetky jeho poznatky. Takže jednoznačne je spravodlivejšie rozúčtovanie podľa spotreby, zaplatím si koľko spotrebujem. A platenie na m2...veď ani elektrinu neplatíme podľa toho koľko mám namontovaných žiaroviek ...

Čo k tomu dodať , len fakty.

Merače tepla - odpisovanie stavov

http://www.porada.sk/t160177-merace-tepla-odpisovanie-stavov.html#

Netreba body, že? Či? :D:D:D
kopretinka
16.08.17,14:01
zaujímavé,zrazu z ničoho nič táto téma začala byť mnou sledovaná a dokonca aj emailom....ja som si to neprepla na sledovanie,a emailom už vôbec nie,to si nikdy nedávam...:confused:
misoft
16.08.17,14:04
ZV Slatina a 120 eur???
Nechodim po festivaloch, kolko potom stoja listky na poriadny koncert?
Metallica - Vieden 60-130, ale to pred 2 rokmi :)
3x40 - jeden po 40€.
Na tento http://epg.sk/?p=650
kopretinka
16.08.17,14:20
peniaze jej vrátia,nebude škodná
sito
16.08.17,14:47
A čo to, duševno? :D
sito
16.08.17,16:38
- :D:D:D
sito
16.08.17,16:54
misoft
16.08.17,18:56
peniaze jej vrátia,nebude škodná
To mi je jasné - ale tak sa na to TEŠILA.... :(
kukučka
16.08.17,19:07
sito
17.08.17,03:22
Nandrolon
17.08.17,03:42
kopretinka
17.08.17,06:51
peniaze jej vrátia,nebude škodná
To mi je jasné - ale tak sa na to TEŠILA.... :(
nech si zvykne,život není peříčko.....keby bol jej najväčším problémom zrušený koncert,tak má super život.
misoft
17.08.17,06:57
nech si zvykne,život není peříčko.....keby bol jej najväčším problémom zrušený koncert,tak má super život.
No už dostala dosť tých kopancov.... nevyplatenie mzdy - už nedosiahnuteľné - dlžník nemajetný.
Práca v obchode - požiadavka na vlastný účet (splnené) a keď to už mala, majiteľka ju vyrazila (aby zamestnala kamarátku).
Práca v DE - cez agentúru - po 14-tich dňoch stiahnutá pre chlípnika v DE, ktorý sa po nej chcel chniapať....
kopretinka
17.08.17,07:09
no vidíš,tak čo je oproti tomu nejaký koncert.....Dušan,treba to oznámiť agentúre,ona pridelí novú rodinu...ak je to seriozna agentúra
misoft
17.08.17,07:27
no vidíš,tak čo je oproti tomu nejaký koncert.....Dušan,treba to oznámiť agentúre,ona pridelí novú rodinu...ak je to seriozna agentúra
Skončila s agentúrou - po mesiaci i živnosť zrušila (podmienka agentúry!)
Našťastie - agentúra reagovala veľmi rýchlo (fazuľka po incidente a volaní bundespolizei ) ihneď skoro ráno volala do agentúry. A ten chlípnik volal na obed, že čo si "ona" dovoľuje a že je nespoľahlivá... - poslali miesto fazuľky inú - ale tmavšej pleti :D. Neplatila ani tzv. zmluvnú 1000€ pokutu....
taiko
17.08.17,07:54
nech si zvykne,život není peříčko.....keby bol jej najväčším problémom zrušený koncert,tak má super život.
No už dostala dosť tých kopancov.... nevyplatenie mzdy - už nedosiahnuteľné - dlžník nemajetný.
Práca v obchode - požiadavka na vlastný účet (splnené) a keď to už mala, majiteľka ju vyrazila (aby zamestnala kamarátku).
Práca v DE - cez agentúru - po 14-tich dňoch stiahnutá pre chlípnika v DE, ktorý sa po nej chcel chniapať....
neber to prosim zle, ale ci si po tie kopance sama nechodi ;)
bettylou
17.08.17,08:33
aha
https://www.startitup.sk/v-bachledovej-doline-pribudne-32-metrov-vysoky-chodnik-v-korunach-stromov-najdlhsi-suchy-tobogan-na-slovensku/

Tak to bude bomba, ten bezbariérový 67m, tobogan. To akože sa spustí na vozíčku?
Ing. Ľubomír Janoška
17.08.17,08:58
aha
https://www.startitup.sk/v-bachledovej-doline-pribudne-32-metrov-vysoky-chodnik-v-korunach-stromov-najdlhsi-suchy-tobogan-na-slovensku/

Tak to bude bomba, ten bezbariérový 67m, tobogan. To akože sa spustí na vozíčku?
Nie, vozíček čaká dolu.
misoft
17.08.17,09:20
aha
https://www.startitup.sk/v-bachledovej-doline-pribudne-32-metrov-vysoky-chodnik-v-korunach-stromov-najdlhsi-suchy-tobogan-na-slovensku/

Tak to bude bomba, ten bezbariérový 67m, tobogan. To akože sa spustí na vozíčku?
Nie, vozíček čaká dolu.
Prípadne zavarí brzdy, alebo spáli dlane.....:D:D:D:D
korela
17.08.17,09:48
Niekto zas zabudol užiť svoju večernú dávku liekov;)a nahádzal mi 30 neužitočných a nevhodných:Dza 5 minút:D:D:D

Kto si môj príspevok neprečítal, zverejním ho neskôr.
Rádio Twist malo počas dňa viac kontaktných relácií. Špeciálne do jednej víkendovej okolo poludnia, popoludní im tam začal niekto pravidelne vstupovať a mariť vysielanie, držal linku, mlčal, blokoval reláciu. Až kým im nedošla trpezlivosť a nevypočul si jedného dňa presný opis svojej osoby aj s tým, čo mal práve na sebe. To sa povedalo do éteru. Ale dohra mohla byť ostrejšia. A sranda skončila. Môže sa to pokojne udiať aj tu. Len aby poraďáci neboli prekvapení výsledkom.
Pretože na zistenie totožnosti nie je nepotrebná IP a ani presné meno s dátumom narodenia, postačí nick.
Nandrolon
17.08.17,10:19
Tak to bude bomba, ten bezbariérový 67m, tobogan. To akože sa spustí na vozíčku?

V dolnej morave si ľahneš na filcovú podložku, nohy strčíš do takej kapsy a valíš dole.
sito
17.08.17,10:54
Štyri dni. Tato vy... .. na to. :D
misoft
17.08.17,13:02
kopretinka
17.08.17,17:50
Bude...
http://motoride.sk/akcia/8720/motozrazy-motozraz-sveta-motocyklov-2017.html
http://motoride.sk/pictures/kalendar/8720.1.jpg?1502269562
http://motofan.sk/magazin/novinky-motozraz

P.S. už sa pomaly zliezajú.....;)
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
no nemám väčších nervov,ako keď na jar začnú sa mi voziť pod oknom,hore dolu po ulici aj s tými ich výfukmi.......debílek je už 20km vzdialený a ten hukot je ešte stále počuť....
už sa neviem dočkať toho ich zrazu....300 motoriek za sebou,trvá to hodinu,kým všetci prejdú
a potom o pol noci robia okruh okolo mesta,pobudia všetkých mŕtvych na cintoríne,dôchodcovia dostávajú infarkty,a zase hodinu to počúvam,lebo mi idú popod okná....debilná akcia,ktorú podporuje ešte aj primátor :mad:
alaya1
17.08.17,19:18
sito
17.08.17,19:32
sito
18.08.17,02:44
:) Dobré ránko milí poraďáci! Prajem všetkým príjemný deň. Zvlášť zdravím úzku skupinku expertov, ktorí sa radi prezentujú pomlčkou, pripadne kolektívne zatvárajú aj otázky, odpovede na ne, ku ktorým je citovaný aj zákon. Tiež tých, ktorí majú možnosť mazať, uzavierať témy.

Pre nich bombónik, a dobrý šmak!

https://www.youtube.com/watch?v=-jI68jjtgNo

A pomlčkári snažte sa viac, viac, viac. Nech porada rozkvitá, do krásy!

:D:D:D
vicktor
18.08.17,06:17
Aj na Dalekom Zapade bude moto akcia: http://m.motoride.sk/obrazok.php?obr=http%3A%2F%2Fm.motoride.sk%2Fpictu res%2Fkalendar%2F8554.1.jpg
buchač
18.08.17,07:35
Aj na Dalekom Zapade bude moto akcia: http://m.motoride.sk/obrazok.php?obr=http%3A%2F%2Fm.motoride.sk%2Fpictu res%2Fkalendar%2F8554.1.jpg

Či na Ďalekom Západe alebo na Blízkom Východe.....a nie je jedno ?
Ja sa Ti na to pozerám tak trochu inak...praktickejšie.

Motycyklistov delím na dve skupiny :
1. nenormálny
2. nenormálny

Príslušníci jednej sú milovníci rýchlej jazdy...tzv. darcovia orgánov.
Tí druhí sú zasa milovníci pomalej jazdy...tzv. predvádzači.

Ergo, obe skupiny ohrozujú ostatných účastníkov cestnej premávky.
Nevraviac už aj o tom, že sú to vo veľkej väčšine osoby, ktorým tie motorky v podstate ani len nepatria.
Lebo podľa môjho názoru, pokiaľ nie je v TP vyznačený majiteľ fyzická osoba, ale nejaká firma...tak niet o čom, nakoľko máloktorý jedinec si dovolí vysoliť za mašinu viac ako je bežnejšie auto, teda rádovo pár desiatok tisíc éčky.

.....či ??? ;)
dmc
18.08.17,08:14
Bude...
http://motoride.sk/akcia/8720/motozrazy-motozraz-sveta-motocyklov-2017.html
http://motoride.sk/pictures/kalendar/8720.1.jpg?1502269562
http://motofan.sk/magazin/novinky-motozraz

P.S. už sa pomaly zliezajú.....;)
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
no nemám väčších nervov,ako keď na jar začnú sa mi voziť pod oknom,hore dolu po ulici aj s tými ich výfukmi.......debílek je už 20km vzdialený a ten hukot je ešte stále počuť....
už sa neviem dočkať toho ich zrazu....300 motoriek za sebou,trvá to hodinu,kým všetci prejdú
a potom o pol noci robia okruh okolo mesta,pobudia všetkých mŕtvych na cintoríne,dôchodcovia dostávajú infarkty,a zase hodinu to počúvam,lebo mi idú popod okná....debilná akcia,ktorú podporuje ešte aj primátor :mad:

keby som vedel kde konkrene byvas....prisiel by som ti osobne trosku povrcat...nech si zvykas.
jar88
18.08.17,09:07
Bude...
http://motoride.sk/akcia/8720/motozrazy-motozraz-sveta-motocyklov-2017.html

http://motofan.sk/magazin/novinky-motozraz

P.S. už sa pomaly zliezajú.....;)
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
no nemám väčších nervov,ako keď na jar začnú sa mi voziť pod oknom,hore dolu po ulici aj s tými ich výfukmi.......debílek je už 20km vzdialený a ten hukot je ešte stále počuť....
už sa neviem dočkať toho ich zrazu....300 motoriek za sebou,trvá to hodinu,kým všetci prejdú
a potom o pol noci robia okruh okolo mesta,pobudia všetkých mŕtvych na cintoríne,dôchodcovia dostávajú infarkty,a zase hodinu to počúvam,lebo mi idú popod okná....debilná akcia,ktorú podporuje ešte aj primátor :mad:

keby som vedel kde konkrene byvas....prisiel by som ti osobne trosku povrcat...nech si zvykas.
Ako ináč :--- nach si len pakoši zvykajú.:) Čo majú čo frfľať.:D Čučať na telku a stále len vyspávať. Na to by ich bolo.
bjuty smis
18.08.17,09:31
buchač
18.08.17,10:03
https://www.etrend.sk/ekonomika/tisice-ludi-v-barcelone-pozadovali-prijatie-viac-migrantov.html
Bjuty...vieš, čo je zaujímavé ???

Že k týmto a podobnému sa nevyjadruje v podstate nik z Porady...a hlavne dvaja, dve nicky...
afrikánka
18.08.17,11:15
Bude...
http://motoride.sk/akcia/8720/motozrazy-motozraz-sveta-motocyklov-2017.html
http://motoride.sk/pictures/kalendar/8720.1.jpg?1502269562

P.S. už sa pomaly zliezajú.....;)
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

a potom o pol noci robia okruh okolo mesta,pobudia všetkých mŕtvych na cintoríne,dôchodcovia dostávajú infarkty,a zase hodinu to počúvam,lebo mi idú popod okná....debilná akcia,ktorú podporuje ešte aj primátor :mad:
kopretinka, ale no tááák
mrtvých nepobudia a dôchodci? Šak sa cez deň vybúvajú;):D:D, náhodou ja ten nočný okruh milujem:---. Je to pekná podívaná a tá vôňa benzínu? Mne nevadí...každoročne stojím na križovatke a obdivujem mašiny:):o:---
korela
18.08.17,11:36
Bude...
http://motoride.sk/akcia/8720/motozrazy-motozraz-sveta-motocyklov-2017.html

http://motofan.sk/magazin/novinky-motozraz

P.S. už sa pomaly zliezajú.....;)
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
no nemám väčších nervov,ako keď na jar začnú sa mi voziť pod oknom,hore dolu po ulici aj s tými ich výfukmi.......debílek je už 20km vzdialený a ten hukot je ešte stále počuť....
už sa neviem dočkať toho ich zrazu....300 motoriek za sebou,trvá to hodinu,kým všetci prejdú
a potom o pol noci robia okruh okolo mesta,pobudia všetkých mŕtvych na cintoríne,dôchodcovia dostávajú infarkty,a zase hodinu to počúvam,lebo mi idú popod okná....debilná akcia,ktorú podporuje ešte aj primátor :mad:

keby som vedel kde konkrene byvas....prisiel by som ti osobne trosku povrcat...nech si zvykas.
Ako ináč :--- nach si len pakoši zvykajú.:) Čo majú čo frfľať.:D Čučať na telku a stále len vyspávať. Na to by ich bolo.
Keď vyrazia na Mikuláša, a ešte sa navlečú do mikuláš. kostýmov, osobne sa mi to páči, že myslia na deti.
Akoby Coca-Cola pre Vianocami . :-))))))). Lenže tú človek môže vypnúť jedným prstom.
Ale títo Mikuláši naozaj dojímajú.
jar88
18.08.17,11:41
https://www.etrend.sk/ekonomika/tisice-ludi-v-barcelone-pozadovali-prijatie-viac-migrantov.html
Bjuty...vieš, čo je zaujímavé ???

Že k týmto a podobnému sa nevyjadruje v podstate nik z Porady...a hlavne dvaja, dve nicky...
A čo sa k tomu majú vyjadrovať, keď o tom nemajú šajn?
Neviem, ako je na tom Španielsko, ale Barcelona je vraj plná rôznych prišelcov. Tvária sa ako turisti, ale žijú tam doslova trvalo. Všetko robia načierno. Vrátane bývania a zarábania na živobytie. Všetko si dokážu získať hlavne cez úplatky.
Holt socanská byrokracia vie za úplatu vydať akékoľvek potvrdenie, doklad a podobne a tiež vie všeličo a čokoľvek nevidieť.
korela
18.08.17,12:31
Lebo sú to vy****** slniečKÁRI, asi preto! :-))
Môže, ale aj vôbec to nemusí byť preto. Ľudia robia svoje rozhodnutia zväčša na základe svojich skúseností a vedomostí. Že sa neangažujú tu, ešte nič neznamená. Zatiaľ čítať a písať vie každý.
jar88
18.08.17,14:03
Lebo sú to vy****** slniečKÁRI, asi preto! :-))
Môže, ale aj vôbec to nemusí byť preto. Ľudia robia svoje rozhodnutia zväčša na základe svojich skúseností a vedomostí. Že sa neangažujú tu, ešte nič neznamená. Zatiaľ čítať a písať vie každý.
Aké že svoje rozhodnutia?

To že každý vie čítať, ešte nič neznamená. Čo si myslíš, že tú manifestáciu zorganizovali bežní ľudia? Obyvatelia žijúci trvale v Barcelone? Kde že.:)
Toto je riadne organizované socanmi. Aj starostka je socanka. Domácim sa to nijako nepáči, ale držia hubu. Majú tam cca 200 000 ilegálov a domáci o nich vedia. Bývajú totiž v rôzne prenajatých bytoch v ich susedstve a samozrejme, že načierno. Nahlásený je jeden a desiati sú na "návšteve". Ak by to niekto z domácich kritizoval, alebo sa sťažoval na úradoch, odignorujú to, alebo ho nejako postihnú. To isté platí pri čiernej práci.
-----------------------
Najhoršie na tom je, že sa nedodržiavajú zákony. Málo kto z tých prišelcov, prešiel legálne cez migračné konanie. Pritom sú to aj ľudia z Peru, Hondurasu, Kolumbie, Ugandy, Maroka, Alžírska a podobne. Nie len z krajín, ako Sýria, Libanon, Afganistan a čosi Afrika, ktoré sú nami považované za gro migrácie.
Oni sa tam rozkukajú a idú ďalej. To isté platí aj pre niektoré veľké mestá v Taliansku, na Sicílii, vo francúzsku a podobne. Skoro každý má nejaký ten doklad o prebiehajúcej registrácii (a nie len jeden). Majú medzi sebou dobrých školiteľov a tí im radi vysvetlia, ako na to. Jasné že všetko sprostredkovane a za mastnú sumu. Niečo na spôsob našich podnikavcov s vybavovaním STK a prihlasovaním mot. vozidiel. (jasné že v minulosti)
buchač
18.08.17,14:14
Lebo sú to vy****** slniečKÁRI, asi preto! :-))
Môže, ale aj vôbec to nemusí byť preto. Ľudia robia svoje rozhodnutia zväčša na základe svojich skúseností a vedomostí. Že sa neangažujú tu, ešte nič neznamená. Zatiaľ čítať a písať vie každý.
Aké že svoje rozhodnutia?

To že každý vie čítať, ešte nič neznamená. Čo si myslíš, že tú manifestáciu zorganizovali bežní ľudia? Obyvatelia žijúci trvale v Barcelone? Kde že.:)

Kúúúwa, Ty si v obraze .....jak oči.
Ale múdry si jak Rádio Jerevan.

Chas Mrokas dilinos....šak si pozri na dátum linku, čo dal Bjuty...a budeš v obraze, že čo chcel vlastne povedať, na čo narážal.

....a mimochodom, ak by si chcel tvrdiť teraz niečo iné, že vieš, vedel si a budeš vedieť, wo co gou ? Tak pindy po funuse si radšej nechaj od cesty....
jar88
18.08.17,14:25
Tak daj vedieť o čo tu ide?
Ja som len popísal, ako to tam funguje a prečo to tak funguje.
jar88
18.08.17,14:35
Naviac buchač, aby si sa aj ty dostal do obrazu,:)
ani vítaca politika Merkelovej nieje oficiálna a už vôbec nieje podložená nejakým platným zákonom. Všetko je to iba na verbálnej úrovni.
Ale našinec tvojej úrovne je v tom, že je všetko právoplatné a legálne schválené.:---
jar88
18.08.17,16:41
A čo máš s tými motorkami?
Nandrolon
18.08.17,16:47
Jar, jar, jar, si ty ale motorKAR :-)))))
Sak mi daj plus, nech sa moja zena potesi :-)))))
Edit: Korela, neviem, sak sulina jak ja tu uz nikto nenaze, ci...
korela
18.08.17,16:49
Lebo sú to vy****** slniečKÁRI, asi preto! :-))
Môže, ale aj vôbec to nemusí byť preto. Ľudia robia svoje rozhodnutia zväčša na základe svojich skúseností a vedomostí. Že sa neangažujú tu, ešte nič neznamená. Zatiaľ čítať a písať vie každý.
Aké že svoje rozhodnutia?

To že každý vie čítať, ešte nič neznamená. Čo si myslíš, že tú manifestáciu zorganizovali bežní ľudia? Obyvatelia žijúci trvale v Barcelone? Kde že.:)
Toto je riadne organizované socanmi. Aj starostka je socanka. Domácim sa to nijako nepáči, ale držia hubu. Majú tam cca 200 000 ilegálov a domáci o nich vedia. Bývajú totiž v rôzne prenajatých bytoch v ich susedstve a samozrejme, že načierno. Nahlásený je jeden a desiati sú na "návšteve". Ak by to niekto z domácich kritizoval, alebo sa sťažoval na úradoch, odignorujú to, alebo ho nejako postihnú. To isté platí pri čiernej práci.
-----------------------
Najhoršie na tom je, že sa nedodržiavajú zákony. Málo kto z tých prišelcov, prešiel legálne cez migračné konanie. Pritom sú to aj ľudia z Peru, Hondurasu, Kolumbie, Ugandy, Maroka, Alžírska a podobne. Nie len z krajín, ako Sýria, Libanon, Afganistan a čosi Afrika, ktoré sú nami považované za gro migrácie.
Oni sa tam rozkukajú a idú ďalej. To isté platí aj pre niektoré veľké mestá v Taliansku, na Sicílii, vo francúzsku a podobne. Skoro každý má nejaký ten doklad o prebiehajúcej registrácii (a nie len jeden). Majú medzi sebou dobrých školiteľov a tí im radi vysvetlia, ako na to. Jasné že všetko sprostredkovane a za mastnú sumu. Niečo na spôsob našich podnikavcov s vybavovaním STK a prihlasovaním mot. vozidiel. (jasné že v minulosti)

Neviem nájsť Nandrolonov príspevok, je zmazaný? Ale ak si dobre pamätám, tak reagoval na Buchača.
Bjuty...vieš, čo je zaujímavé ???
Že k týmto a podobnému sa nevyjadruje v podstate nik z Porady...a hlavne dvaja, dve nicky...
.................................................. .................................................. ................................................

jar88, ja som reagovala na Nandrolona, nie na teba, a prekladať môj príspevok zo slovenčiny do slovenčiny tu fakt nebudem.

Neadresuj ten príspevok, prosím ťa, práve mne. Niečo s tým urob.
Nandrolon
18.08.17,16:58
Korela, Jar, nepoprepinali ste si nicky, ci jako?
korela
18.08.17,17:08
Korela, Jar, nepoprepinali ste si nicky, ci jako?
Kde je tvoj pôvodný?
babka - ježibabka
18.08.17,17:18
Komu vadí vrndžanie motoriek, nech príde k nám. Mne to bude tri dni vrndžať toto. Aj ohluchnem a to bývam asi 250 metrov od atrakcie. Óóóóó pomóc.
Nandrolon
18.08.17,17:22
Korela, Jar, nepoprepinali ste si nicky, ci jako?
Kde je tvoj pôvodný?
Som tu mal taky velky prispevok, ktory siahal do mojej historie... nedal sa publikovat.. V skratke len tolko, ze tu mam furt iba tento nick. I ked by som si 3-5x zasluzil vykopnutie...
PS: A ak by ma ma vykopavat vojak v zakladbej sluzbe, teda Holub Buchac, tak by nepresla ani moja registracia! :-)))
PS: dufam, ze si sa nenasral :-))
Ps2: a niektorym "ganjamanom" by nefungoval ani internet; :-)))
jar88
18.08.17,17:32
Korela, Jar, nepoprepinali ste si nicky, ci jako?
Kde je tvoj pôvodný?
No kde asi mu je koniec.:) Šak Nandrolon.:---
V jeden moment mu niečo pripadne normálne a tak to napíše.
Neskôr mu docvakne že sprostosť a tak zmaže.:D
Čo ho nepoznáš?
kopretinka
18.08.17,17:51
Komu vadí vrndžanie motoriek, nech príde k nám. Mne to bude tri dni vrndžať toto. Aj ohluchnem a to bývam asi 250 metrov od atrakcie. Óóóóó pomóc.
tri dni vydržíš.....ja to mám 3/4 roka......
kopretinka
18.08.17,17:53
kopretinka, ale no tááák
mrtvých nepobudia a dôchodci? Šak sa cez deň vybúvajú;):D:D, náhodou ja ten nočný okruh milujem:---. Je to pekná podívaná a tá vôňa benzínu? Mne nevadí...každoročne stojím na križovatke a obdivujem mašiny:):o:---
raz do roka by som aj ja stála na križovatke a obdivovala.
Lenže ja to mám denno-denne pod oknami od skorej jari až do mrazov.
afrikánka
18.08.17,18:01
kopretinka, ale no tááák
mrtvých nepobudia a dôchodci? Šak sa cez deň vybúvajú;):D:D, náhodou ja ten nočný okruh milujem:---. Je to pekná podívaná a tá vôňa benzínu? Mne nevadí...každoročne stojím na križovatke a obdivujem mašiny:):o:---
raz do roka by som aj ja stála na križovatke a obdivovala.
Lenže ja to mám denno-denne pod oknami od skorej jari až do mrazov.
Nuž, keď bývaš vo veľkomeste, musíš niečo vytrpieť;):D:---. To ja, na dzedzine... počujem motorku iba občas:D:D:D
korela
18.08.17,18:02
sito
19.08.17,06:18
bettylou
19.08.17,08:05
Potešiloo :D, som do práčky dala vyprázdnený ruksak, a v čase okolo plákania som šla do obchodu, hľadám bugelár, a ..aha. Šak v tom vnútornom vrecku ruksaka na zips. Krásne šecko čistučké - OP, KP.... Akurát som zvedavá, že ako sa suší peňaženka, tie priehradky sú tam akoby pogumované či čo..:confused::eek::D
bettylou
19.08.17,08:20
Tak toto je bohovský recept, famózny

https://varecha.pravda.sk/recepty/vajickovy-salat-/16942-recept.html

že 1ks majonézy. To čo je? Osminková, štvťkilová, polkilová majonéza?

To jak: - ...nechte kure dojít.... - kam to má jít?, jak dlouho to má chodit?...
Nandrolon
19.08.17,08:45
Idem skusit "spenatovu metodu" na mince...
Nandrolon
19.08.17,08:55
Potesilo ma, ze ma neznasaju 2 slniecKARI. Hned lepsia nalada. Akurat trochu smutne, ze niekoho si vazis a naraz to po***e.
buchač
19.08.17,10:03
Potesilo ma, ze ma neznasaju 2 slniecKARI. Hned lepsia nalada. Akurat trochu smutne, ze niekoho si vazis a naraz to po***e.
To nie sú slniečkári...to sú KÁRI.
--------------------------------------------
Mám dojem, že narážaš na mňa.

Napísanie určitej vety je dôsledkom následnej straty vážnosti ?
Môj Ty oný...
Kuwa, nemyslíš si náhodou, že vážnosť strácaš písaním určitých príspevkov (hlavne na šuťákovi), svojím vyjadrovaním...ba dokonca chválením sa, že si (alebo bol si) pod obraz Boží.
Kuwa, nemyslíš, že vhodnejším prostredím na vytriezvenie z opice je posteľ (prípadne iné) a nie internet ?

Bacha na slová....aby som si neprestal vážiť ja Teba. ;)
Nandrolon
19.08.17,10:20
Pisal som Ti spravu, nakoniec som ju neodoslal. Neviem ci ty, ked si bol spity pod obraz bozi, si bol slizsky had. Ja nie. Sem-tam sa opijem, ale nikomu som neublizil. Moje prispevky citam a su v pohode. Od dnesneho dna budem 5x citat a raz pisat... A precitaj si PM. Ty BuchCHCAČ!
lujza.j
19.08.17,10:46
Tak toto je bohovský recept, famózny

https://varecha.pravda.sk/recepty/vajickovy-salat-/16942-recept.html

že 1ks majonézy. To čo je? Osminková, štvťkilová, polkilová majonéza?

To jak: - ...nechte kure dojít.... - kam to má jít?, jak dlouho to má chodit?...
Das.....přimieřene...:)
kukučka
19.08.17,13:30
Šalát je už možno aj zjedený, nevidím problém v množstve majonézy, dáš od oka, přiměřeně jak radí lui. Pokiaľ ja viem, nedáva sa surová cibuľa, ale sparená vriacou vodou.
BXLmiami
19.08.17,17:00
Neskutočné akí nedoukovia robia v TV.
korela
19.08.17,17:05
Neviem, čo ťa síce "nadchlo", ale možno chyba bude aj v samotnej škole. Odbornosti sa nejako stále obchádzajú.
bettylou
19.08.17,17:46
Šalát je už možno aj zjedený, nevidím problém v množstve majonézy, dáš od oka, přiměřeně jak radí lui. Pokiaľ ja viem, nedáva sa surová cibuľa, ale sparená vriacou vodou.

samozrejme šalát som nerobila, ale kukala som si recepty, až po zákusky, a že jaká sýta z toho som bola :D:D
misoft
19.08.17,17:52
samozrejme šalát som nerobila, ale kukala som si recepty, až po zákusky, a že jaká sýta z toho som bola :D:D
Nepozeraj, nedýchaj... bo aj z toho priberieš....:D
pavol54
19.08.17,20:02
Šalát je už možno aj zjedený, nevidím problém v množstve majonézy, dáš od oka, přiměřeně jak radí lui. Pokiaľ ja viem, nedáva sa surová cibuľa, ale sparená vriacou vodou.

samozrejme šalát som nerobila, ale kukala som si recepty, až po zákusky, a že jaká sýta z toho som bola :D:D
Niekto sa pozrie na recepty a cíti sa ako po dobrom jedle. Ja som minule pozeral časopis pre dospelých a nič, nemal som pocit ako by som bol po sexe,:)
pmajap
19.08.17,21:04
Šalát je už možno aj zjedený, nevidím problém v množstve majonézy, dáš od oka, přiměřeně jak radí lui. Pokiaľ ja viem, nedáva sa surová cibuľa, ale sparená vriacou vodou.

samozrejme šalát som nerobila, ale kukala som si recepty, až po zákusky, a že jaká sýta z toho som bola :D:D
Niekto sa pozrie na recepty a cíti sa ako po dobrom jedle. Ja som minule pozeral časopis pre dospelých a nič, nemal som pocit ako by som bol po sexe,:)
...a dúhovú zástavu máš ?
sito
20.08.17,04:00
pavol54
20.08.17,05:47
Šalát je už možno aj zjedený, nevidím problém v množstve majonézy, dáš od oka, přiměřeně jak radí lui. Pokiaľ ja viem, nedáva sa surová cibuľa, ale sparená vriacou vodou.

samozrejme šalát som nerobila, ale kukala som si recepty, až po zákusky, a že jaká sýta z toho som bola :D:D
Niekto sa pozrie na recepty a cíti sa ako po dobrom jedle. Ja som minule pozeral časopis pre dospelých a nič, nemal som pocit ako by som bol po sexe,:)
...a dúhovú zástavu máš ?
Som zvrátený gay - lákajú ma ženy, alebo som lesbického typu- sexujem len so ženami:) takýto nesmú používať dúhovú zástavu a boli vyobcovaní s komunity LGBTI
bettylou
20.08.17,07:41
samozrejme šalát som nerobila, ale kukala som si recepty, až po zákusky, a že jaká sýta z toho som bola :D:D
Nepozeraj, nedýchaj... bo aj z toho priberieš....:D

mne nevadí, že sa mám dobre :D:D:D
misoft
20.08.17,09:50
mne nevadí, že sa mám dobre :D:D:D
Tak potom - what's wrong?
:---
bettylou
20.08.17,10:42
češko povedac,
sito
20.08.17,15:03
El ingenioso hidalgo Don Quixote de la Mancha by to nikdy nevzdal.......

Originál niekto vymazal. nemá rád ten môj humor srandu z porady!

Nevzda!

Dáme šustra, dáme!


Aj pridám.


Nie šustra, kráľa!!!
sito, vazne Ta prosim, ukludni sa a prestan sprostostami sabotovat poradu. Ked sa Ti tu nepaci a pokladas ostatnych clenov za hovada tak sem proste nechod.
Coho presne chces svojim konanim dosiahnut ?
Ci je to len frustracia, pomsta, zloba sialenstvo ?

:eek: Hmm ...

Tajko " ... a pokladas ostatnych clenov za hovada ... "

Tak toto som tu nikdy nenapísal, ani v tom všetkom čo si tu ty vymazal. A vymazal si čo tebe nevyhovovalo. Takže ty to máš na svojich pleciach v svojich ústach, ......!

Zobral si si túto rubriku pod svoj patronát, Keď sa ti zdá, že dosť list uzavrieš a nový otvoríš.

Toto je tvoja citácia. "Je to taký ventil na všetko, taká naša malá LAMPÁREŇ"

No vidíš, funguješ tu ako otvorený ventil, no nie si sám. Kdekto sa tu ventiluje! Zháša lampáše.

Tiež tvoj citát. "Tvojho problemu prispeje nezmyselne prilepovanie toho isteho videa do roznych tem ?"

Nemám problém. Problém máš ty, pochopiť to video, keď si ho tu zakázal, pár krát vymazal.

Takže len opíšem, no na yutu si môže naklepať " Pyšná princezna svec"

A vieš koho za tým šustrom vidím? Teba. Prečo? Keď príde Miroslav, kráľ k tomu krížu, ako železná opona mi to pripadá, a ty si využil možnosť si isť za ňu zaspievať, a vyspevuješ," Pustite ma s tej klietky von" diktuješ.

A potom ten rozhovor Miroslava a šustra. " Ty nie si tunajší, inak by si vedel, že tu sa nesmie vyspevovať. No tu sa dejú veci, teraz to tu uvidíš, POĎ ... " To je ako pozvánka pre váhajúcich sa prihlásiť na poradu, vstúpia, uvidia, teprve.

:D:D:D Čauko
taiko
20.08.17,17:40
sito, vazne Ta prosim, ukludni sa a prestan sprostostami sabotovat poradu. Ked sa Ti tu nepaci a pokladas ostatnych clenov za hovada tak sem proste nechod.
Coho presne chces svojim konanim dosiahnut ?
Ci je to len frustracia, pomsta, zloba sialenstvo ?

:eek: Hmm ...

Tajko " ... a pokladas ostatnych clenov za hovada ... "

Tak toto som tu nikdy nenapísal, ani v tom všetkom čo si tu ty vymazal. A vymazal si čo tebe nevyhovovalo. Takže ty to máš na svojich pleciach v svojich ústach, ......!

Zobral si si túto rubriku pod svoj patronát, Keď sa ti zdá, že dosť list uzavrieš a nový otvoríš.

Toto je tvoja citácia. "Je to taký ventil na všetko, taká naša malá LAMPÁREŇ"

No vidíš, funguješ tu ako otvorený ventil, no nie si sám. Kdekto sa tu ventiluje! Zháša lampáše.

Tiež tvoj citát. "Tvojho problemu prispeje nezmyselne prilepovanie toho isteho videa do roznych tem ?"

Nemám problém. Problém máš ty, pochopiť to video, keď si ho tu zakázal, pár krát vymazal.

Takže len opíšem, no na yutu si môže naklepať " Pyšná princezna svec"

A vieš koho za tým šustrom vidím? Teba. Prečo? Keď príde Miroslav, kráľ k tomu krížu, ako železná opona mi to pripadá, a ty si využil možnosť si isť za ňu zaspievať, a vyspevuješ," Pustite ma s tej klietky von" diktuješ.

A potom ten rozhovor Miroslava a šustra. " Ty nie si tunajší, inak by si vedel, že tu sa nesmie vyspevovať. No tu sa dejú veci, teraz to tu uvidíš, POĎ ... " To je ako pozvánka pre váhajúcich sa prihlásiť na poradu, vstúpia, uvidia, teprve.

:D:D:D Čauko
nuz co Ti mam na toto napisat. Snad len vela zdravia a uspechov v praci a osobnom zivote ;)
korela
20.08.17,18:41
Ako sa volala dnes už uzavretá téma o tipoch na vianočné darčeky, podľa mňa bola predčasne uzavretá, rada by som požiadala o znovuotvorenie, mám netradičný, ale prospešný tip. Pre celý národ.
buchač
20.08.17,18:55
Ako sa volala dnes už uzavretá téma o tipoch na vianočné darčeky, podľa mňa bola predčasne uzavretá, rada by som požiadala o znovuotvorenie, mám netradičný, ale prospešný tip. Pre celý národ.

Ak je to pre celý národ ? ...a prospešné ?
Kurňa, šak daj sem...že čo je to za čudo.
korela
20.08.17,18:56
korela
20.08.17,18:58
Naša ústava
https://www.startlab.sk/projekty/207-ilustrovana-ustava-slovenskej-republiky/, od mladého architekta, nejde iba o suchý text, isto by mohla zaujať viac záujemcov.
sito
21.08.17,10:47
misoft
21.08.17,15:35
Dnes je úplné zatmenie Slnka - pás totálneho zatmenia prechádza cez USA - začiatok Oregon.
I skúsil som sledovať to on-line - odkazy všade boli. Funguje to, ale ako je v USA zvykom - kecy, kecy, kecy, reklama, reklama, reklama a z priebehu zatmenia 10 sekundové ukážky.
A vraj "sledujte naživo" - nuž čo? https://www.nasa.gov/eclipselive/#NASA+TV+Public+Channel Taká je Amerika....
Tak som to vzdal... kto má v kuse čumieť na nejakých brýlatých vykecávačov a namachlené oné...
Ja som čakal aspoň to, že budú teleskopy sledovať priebeh, pretože na jednom mieste toto celkové zatmenie trvá 2 minúty, ihneď prepoja na ďalší teleskop....
To isté dávajú aj na noviny.sk - preberajú z NASA EDUCATION....
sito
22.08.17,03:39
pavol54
22.08.17,05:07
bettylou
22.08.17,09:56
Naša ústava
https://www.startlab.sk/projekty/207-ilustrovana-ustava-slovenskej-republiky/, od mladého architekta, nejde iba o suchý text, isto by mohla zaujať viac záujemcov.

tak to ma teší, že nemôžem byť diskriminovaná na základe pohlavia. Nabudúce sa už nebudem rozpakovať dať si dole tričko, keď mi je v robote horúco, presne tak ako chlap.
zdrap papiera je tá ústava a nič viac. zas len dakomu na zárobok a na ohurovanie ľudí. :(
sito
23.08.17,03:15
... ránko, ránečkooooooo! -


https://www.youtube.com/watch?v=ChVjw16IGCc


:D:D:D
bettylou
23.08.17,04:14
... ránko, ránečkooooooo! -


https://www.youtube.com/watch?v=ChVjw16IGCc


:D:D:D

že najlepšia radosť škodoradosť?
taiko
23.08.17,04:41
Naša ústava
https://www.startlab.sk/projekty/207-ilustrovana-ustava-slovenskej-republiky/, od mladého architekta, nejde iba o suchý text, isto by mohla zaujať viac záujemcov.

tak to ma teší, že nemôžem byť diskriminovaná na základe pohlavia. Nabudúce sa už nebudem rozpakovať dať si dole tričko, keď mi je v robote horúco, presne tak ako chlap.
zdrap papiera je tá ústava a nič viac. zas len dakomu na zárobok a na ohurovanie ľudí. :(
vsak si nemusis kupit ked nechces ;)
jar88
23.08.17,07:19
Naša ústava
https://www.startlab.sk/projekty/207-ilustrovana-ustava-slovenskej-republiky/, od mladého architekta, nejde iba o suchý text, isto by mohla zaujať viac záujemcov.

tak to ma teší, že nemôžem byť diskriminovaná na základe pohlavia. Nabudúce sa už nebudem rozpakovať dať si dole tričko, keď mi je v robote horúco, presne tak ako chlap.
zdrap papiera je tá ústava a nič viac. zas len dakomu na zárobok a na ohurovanie ľudí. :(

Je to smutné, ale je to fakt u nás veľmi rozšírený názor.
A však je to naša ústava. Ústava nás občanov Slovenskej republiky.
Treba si však uvedomiť, že aj napriek tomu, že si z nej politici robia trhací kalendár, mi nemusíme. Mali by sme si ju vážiť a chrániť, lebo len v ústave máme zakotvené svoje prirodzené práva.
Politici vedia prečo to robia a mali by sme to vedieť aj my.
Politici si z nás robia dojnú kravu a robia to pomocou zákonov. Jednoducho si napíšu a schvália zákon, "že oslík otras sa" a oslík sa musí otriasať.
No a my im za to ešte aj platíme a poniektorí aj tlieskajú. Asi nevedia, čo je v ústave napísané a aký to má pre nich význam.
Myslím si, že jediná nádej na zlepšenie našej situácie bude v tom, že sa raz niekomu podarí napísať o ústave knihu, ktorá ľudí zaujme a priblíži im o čo sa jedná. Alebo ešte lepšie, nejaký dobrý pútavý film, prípadne video, lebo ľuďom je akosi zaťažko čítať.
kukučka
23.08.17,16:28
minipríbeh z 80-tych rokov k jednej aktuálnej téme
Viacdetný otec to občas s pohárikom prehnal, oneskoroval sa do práce a podobné výpadky. Dohovárania nepomáhali, mladý majster prižmuroval oči, občas zakryl, trápilo ho to, vedeli sme o tom.
Ale raz pohár pretiekol a majster udelil absencie, znamenalo to okrem veľkej hanby stratu rodinných prídavkov, veľký cirkus. Majster obvinený, že okráda deti a pod. Našťastie mal tento rázny krok pozitívny výsledok a po dlhej dobe sa už abstinujúci majstrovi aj poďakoval, že mu zachránil rodinu.
bettylou
23.08.17,18:26
Naša ústava
https://www.startlab.sk/projekty/207-ilustrovana-ustava-slovenskej-republiky/, od mladého architekta, nejde iba o suchý text, isto by mohla zaujať viac záujemcov.

tak to ma teší, že nemôžem byť diskriminovaná na základe pohlavia. Nabudúce sa už nebudem rozpakovať dať si dole tričko, keď mi je v robote horúco, presne tak ako chlap.
zdrap papiera je tá ústava a nič viac. zas len dakomu na zárobok a na ohurovanie ľudí. :(
vsak si nemusis kupit ked nechces ;)

Nezahováraj, pes je inde zakopaný :D
bettylou
23.08.17,18:29
Naša ústava
https://www.startlab.sk/projekty/207-ilustrovana-ustava-slovenskej-republiky/, od mladého architekta, nejde iba o suchý text, isto by mohla zaujať viac záujemcov.

tak to ma teší, že nemôžem byť diskriminovaná na základe pohlavia. Nabudúce sa už nebudem rozpakovať dať si dole tričko, keď mi je v robote horúco, presne tak ako chlap.
zdrap papiera je tá ústava a nič viac. zas len dakomu na zárobok a na ohurovanie ľudí. :(

Je to smutné, ale je to fakt u nás veľmi rozšírený názor.
A však je to naša ústava. Ústava nás občanov Slovenskej republiky.
Treba si však uvedomiť, že aj napriek tomu, že si z nej politici robia trhací kalendár, mi nemusíme. Mali by sme si ju vážiť a chrániť, lebo len v ústave máme zakotvené svoje prirodzené práva.
Politici vedia prečo to robia a mali by sme to vedieť aj my.
Politici si z nás robia dojnú kravu a robia to pomocou zákonov. Jednoducho si napíšu a schvália zákon, "že oslík otras sa" a oslík sa musí otriasať.
No a my im za to ešte aj platíme a poniektorí aj tlieskajú. Asi nevedia, čo je v ústave napísané a aký to má pre nich význam.
Myslím si, že jediná nádej na zlepšenie našej situácie bude v tom, že sa raz niekomu podarí napísať o ústave knihu, ktorá ľudí zaujme a priblíži im o čo sa jedná. Alebo ešte lepšie, nejaký dobrý pútavý film, prípadne video, lebo ľuďom je akosi zaťažko čítať.

Kde je teda to moje právo, chodiť v lete len v kraťasoch bez trička, tak ako môže chlap???
Len na tom pojebanom papieri a nikde inde, a ani nikdy inde ako na tom papieri nebolo. A takých príkladov by sa našlo do asam puče. Čo do toho miešaš politikov?
alaya1
23.08.17,19:57
buchač
23.08.17,20:12
Aj takto vyzera psychopatizmus
https://www.facebook.com/videomug/videos/1427235984017487/

...aj takto
http://zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/198092-trump-nebo-hitler-studie-odhalila-kdo-je-vetsi-psychopat/

https://www.youtube.com/results?search_query=trump+psychopath

Niežeby som sa zastával šikomočka alebo veľkohubého s prehadzovačkou...ale včul si vyber, kto je väčší.
Jeden z tých dvoch už má k dispozícii atómové zbrane, ten druhý na vývoji a výrobe usilovne pracuje...

Obaja nie sú normál...ale na kapitána aj tak nemajú, to je atómovka sama o sebe. :D :D :D
alaya1
23.08.17,20:33
absolutne som nepisala o tom, o com ty :)
sito
24.08.17,03:18
sito
24.08.17,04:06
... ránko, ránečkooooooo! -


https://www.youtube.com/watch?v=ChVjw16IGCc


:D:D:D

že najlepšia radosť škodoradosť?


betty, tak ako Ty píšeš, tak sa to aj hovorí. Nie pre ňu je to tu, pre nich! Nie ku všetkému uvedenému sa hodí smiech, rehot. Ale, ruku na srdce, niektorí si ten titul zaslúžene zaslúžia, že?! No blbci, atď., naj...

Tiež sa hovorí, že každá osoba je jedinec niečím jedinečný, niektorí viac rozmýšľajú, vraj. No niektorí viac vyčnievajú, sú niečim najväčší. Na porade to tiež platí! :);)
taiko
24.08.17,04:46
Naša ústava
https://www.startlab.sk/projekty/207-ilustrovana-ustava-slovenskej-republiky/, od mladého architekta, nejde iba o suchý text, isto by mohla zaujať viac záujemcov.

tak to ma teší, že nemôžem byť diskriminovaná na základe pohlavia. Nabudúce sa už nebudem rozpakovať dať si dole tričko, keď mi je v robote horúco, presne tak ako chlap.
zdrap papiera je tá ústava a nič viac. zas len dakomu na zárobok a na ohurovanie ľudí. :(

Je to smutné, ale je to fakt u nás veľmi rozšírený názor.
A však je to naša ústava. Ústava nás občanov Slovenskej republiky.
Treba si však uvedomiť, že aj napriek tomu, že si z nej politici robia trhací kalendár, mi nemusíme. Mali by sme si ju vážiť a chrániť, lebo len v ústave máme zakotvené svoje prirodzené práva.
Politici vedia prečo to robia a mali by sme to vedieť aj my.
Politici si z nás robia dojnú kravu a robia to pomocou zákonov. Jednoducho si napíšu a schvália zákon, "že oslík otras sa" a oslík sa musí otriasať.
No a my im za to ešte aj platíme a poniektorí aj tlieskajú. Asi nevedia, čo je v ústave napísané a aký to má pre nich význam.
Myslím si, že jediná nádej na zlepšenie našej situácie bude v tom, že sa raz niekomu podarí napísať o ústave knihu, ktorá ľudí zaujme a priblíži im o čo sa jedná. Alebo ešte lepšie, nejaký dobrý pútavý film, prípadne video, lebo ľuďom je akosi zaťažko čítať.

Kde je teda to moje právo, chodiť v lete len v kraťasoch bez trička, tak ako môže chlap???
Len na tom pojebanom papieri a nikde inde, a ani nikdy inde ako na tom papieri nebolo. A takých príkladov by sa našlo do asam puče. Čo do toho miešaš politikov?
v mojom okoli, ani na ulici, ani v praci, chlapov v kratasoch bez tricka nevidim. Maximalne na plazi, ci na kupalisku. V Tvojom okoli je to nejak inak?
alaya1
24.08.17,05:35
Chcela by som sa opytat moderatorov,, ci maju v kompetenciach navracat do tem pisatelom vymazany prispevok, ktory nebol nahlaseny, ani pisatel nepoziadal o jeho navratenie do temy.
taiko
24.08.17,05:43
NEZELAM si, aby si vracal do tem mnou vymazane moje prispevky. Co si uz co dovolujes? Sa spamataj. Na toto uz nie je ani slov!!!. tema Aký úver na byt vo veku 40 rokov ?

Chcela by som sa opytat moderatorov,, ci maju v kompetenciach navracat do tem pisatelom vymazany prispevok, ktory nebol nahlaseny, ani pisatel nepoziadal o jeho navratenie do temy.
Predmetny prispevok som obnovil, lebo som ho povazoval zo dobry, dokonca som mu dal uzitotocne. Nijak neporusoval etiketu porady, bol odpovedou na otazku a mam zato ze mohol pomoct zadavatelke, pri zmazani nebola ziadna poznamka, naznacujuca dovod zmazania. Vsetko teda, aspon mne, naznacovalo ze bol zmazany omylom.
Za opatovne obnovenie prispevku sa Ti alaya1 verejne ospravedlnujem.
alaya1
24.08.17,05:54
NEZELAM si, aby si vracal do tem mnou vymazane moje prispevky. Co si uz co dovolujes? Sa spamataj. Na toto uz nie je ani slov!!!. tema Aký úver na byt vo veku 40 rokov ?

Chcela by som sa opytat moderatorov,, ci maju v kompetenciach navracat do tem pisatelom vymazany prispevok, ktory nebol nahlaseny, ani pisatel nepoziadal o jeho navratenie do temy.
Predmetny prispevok som obnovil, lebo som ho povazoval zo dobry, dokonca som mu dal uzitotocne. Nijak neporusoval etiketu porady, bol odpovedou na otazku a mam zato ze mohol pomoct zadavatelke, pri zmazani nebola ziadna poznamka, naznacujuca dovod zmazania. Vsetko teda, aspon mne, naznacovalo ze bol zmazany omylom.
Za opatovne obnovenie prispevku sa Ti alaya1 verejne ospravedlnujem.

Je zvlastne, ze inym sposobom na vyjadrujes v teme a inym v odkazoch!. Nezelam si, aby si mi obnovoval moje vymazane prispevky!. Nemas na to ziadnu kompetencciu. Nestalo sa to prvykrat!.
Zverejknil si tu aj moj odkaz, ktory som ti napisala do odkazov, tak zverejniom aj ja tvoj.

"taiko - Dnes 08:03 - permalink

Alaya, prosim ta ukludni sa. Sadni si a z hlboka sa nadychaj a nacerpaj z tej pozitivnej energie, ktorej studnicou sa snazis byt. Popripade si precitaj niektore zo svojch citatov.
Ten zmazany prispevok som povazoval za dobry, dokonca som TI dal aj uzitocne a kedze si nenapisala preco ho mazes, tak som myslel, ze Ti ho zmazal niekto z Tvojich pocetnych "priatelov". Preto som ho obnovil

Trpis nejakym stihomamom. Ja Tvojim nepriatelom niesom. Ty ako osoba si mi absolutne ukradnuta, Tvoj prispevok bol ale k veci a mohol pomoct zadavatelke.
Chapeme sa ? Ci este mas nieco s cim sa chces zverit ?
PS: pisem Ti to vsetko tu, lebo mam zato, ze Tebe takato forma pisania do verejneho profilu, miesto do SS vyhovuje.".
buchač
24.08.17,06:00
Aj takto vyzera psychopatizmus
https://www.facebook.com/videomug/videos/1427235984017487/

...aj takto
http://zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/198092-trump-nebo-hitler-studie-odhalila-kdo-je-vetsi-psychopat/

https://www.youtube.com/results?search_query=trump+psychopath

Niežeby som sa zastával šikomočka alebo veľkohubého s prehadzovačkou...ale včul si vyber, kto je väčší.
Jeden z tých dvoch už má k dispozícii atómové zbrane, ten druhý na vývoji a výrobe usilovne pracuje...

Obaja nie sú normál...ale na kapitána aj tak nemajú, to je atómovka sama o sebe. :D :D :D

absolutne som nepisala o tom, o com ty :)

Hm...tak nám (laickým neznabohom) vysvetli, čo si týmto videjkom vlastne chcela naznačiť.
Hlavne, čo nové si objavila u šikmoočka.

Ja síce nejaké domienky aj mám, ale ak by som ich dal, tak ich nikdy nepotvrdíš.
taiko
24.08.17,06:18
NEZELAM si, aby si vracal do tem mnou vymazane moje prispevky. Co si uz co dovolujes? Sa spamataj. Na toto uz nie je ani slov!!!. tema Aký úver na byt vo veku 40 rokov ?

Chcela by som sa opytat moderatorov,, ci maju v kompetenciach navracat do tem pisatelom vymazany prispevok, ktory nebol nahlaseny, ani pisatel nepoziadal o jeho navratenie do temy.
Predmetny prispevok som obnovil, lebo som ho povazoval zo dobry, dokonca som mu dal uzitotocne. Nijak neporusoval etiketu porady, bol odpovedou na otazku a mam zato ze mohol pomoct zadavatelke, pri zmazani nebola ziadna poznamka, naznacujuca dovod zmazania. Vsetko teda, aspon mne, naznacovalo ze bol zmazany omylom.
Za opatovne obnovenie prispevku sa Ti alaya1 verejne ospravedlnujem.

Je zvlastne, ze inym sposobom na vyjadrujes v teme a inym v odkazoch!. Nezelam si, aby si mi obnovoval moje vymazane prispevky!. Nemas na to ziadnu kompetencciu. Nestalo sa to prvykrat!.
Zverejknil si tu aj moj odkaz, ktory som ti napisala do odkazov, tak zverejniom aj ja tvoj.

"taiko - Dnes 08:03 - permalink

Alaya, prosim ta ukludni sa. Sadni si a z hlboka sa nadychaj a nacerpaj z tej pozitivnej energie, ktorej studnicou sa snazis byt. Popripade si precitaj niektore zo svojch citatov.
Ten zmazany prispevok som povazoval za dobry, dokonca som TI dal aj uzitocne a kedze si nenapisala preco ho mazes, tak som myslel, ze Ti ho zmazal niekto z Tvojich pocetnych "priatelov". Preto som ho obnovil

Trpis nejakym stihomamom. Ja Tvojim nepriatelom niesom. Ty ako osoba si mi absolutne ukradnuta, Tvoj prispevok bol ale k veci a mohol pomoct zadavatelke.
Chapeme sa ? Ci este mas nieco s cim sa chces zverit ?
PS: pisem Ti to vsetko tu, lebo mam zato, ze Tebe takato forma pisania do verejneho profilu, miesto do SS vyhovuje.".
alaya1, vyjadrujem sa rovnako. Profil mas verejny, kazdy tam moze vsetko vidiet. Ergo nemohol som zverejnit nieco, co uz verejne je ;)
Okrem toho za tym, co som pisal tam aj tu si stojim. Naozaj Ti odporucam, aby si sa ukludnila a vydychala. Ja som Ti nic zle neurobil.
Nandrolon
24.08.17,06:33
... taiko, alaya1 NEMÁ!!! verejný profil. Ak to vidíš, tak iba zo statusu "moderátor"...
taiko
24.08.17,07:34
... taiko, alaya1 NEMÁ!!! verejný profil. Ak to vidíš, tak iba zo statusu "moderátor"...
hmmm, vskutku zaujimave. Verejne odkazy u alaya1 vidim, ale verejne odkazy u niektorych inych nevidim. Ak je teda pravdou co pises, ako moderator, by som mal vidiet vsetkych. Ale nevidim. Tak neviem, kde je pes zakopany.
V kazdom pripade ak je to tak ako pises a alaya1 ma profil neverejny, tak sa ospravedlnujem za copy/paste prispevku z profilu do temy.
Nandrolon
24.08.17,07:38
Moje vidíš? Ja som si profil uzamkol...
PS: ešte ma napadlo či ten, komu ich "nevidíš" nemá náhodou "vyššie práva" ako bežný užívateľ...
Tak som "viditeľný" ale presne tak, ako píšeš, asi som to neuložil, nevadí...
lujza.j
24.08.17,07:40
Niekedy...cista tragedia to tu(: fajn...ze secko necitam.....
taiko
24.08.17,07:51
Moje vidíš? Ja som si profil uzamkol...
PS: ešte ma napadlo či ten, komu ich "nevidíš" nemá náhodou "vyššie práva" ako bežný užívateľ...
Tak som "viditeľný" ale presne tak, ako píšeš, asi som to neuložil, nevadí...
nuz tak neviem, ako su zneviditelneni ti, ktorych nevidim
Nandrolon
24.08.17,07:53
Niektorí majú vyššie práva, neviem, či to sú práve osoby so statusom "moderátor", ale môžu napr. vykopávať "nováčikov", čo mne neponúkne... Z toho mi vyplýva, že môžu mať vyššiu úroveň uzamknutia profilu...
taiko
24.08.17,07:54
Niektorí majú vyššie práva, neviem, či to sú práve osoby so statusom "moderátor", ale môžu napr. vykopávať "nováčikov", čo mne neponúkne... Z toho mi vyplýva, že môžu mať vyššiu úroveň uzamknutia profilu...
vykopavat novacikov mozem aj ja.
btw vidis Ty moj profil a odkazy v nom ?
Nandrolon
24.08.17,07:56
... ja viem že môžeš.... tvoj profil nevidím.
jar88
24.08.17,08:01
Nechápem, že vždy spadnete do riešenia takýchto banálnych vecí.
jar88
24.08.17,08:20
Naša ústava
https://www.startlab.sk/projekty/207-ilustrovana-ustava-slovenskej-republiky/, od mladého architekta, nejde iba o suchý text, isto by mohla zaujať viac záujemcov.

tak to ma teší, že nemôžem byť diskriminovaná na základe pohlavia. Nabudúce sa už nebudem rozpakovať dať si dole tričko, keď mi je v robote horúco, presne tak ako chlap.
zdrap papiera je tá ústava a nič viac. zas len dakomu na zárobok a na ohurovanie ľudí. :(

Je to smutné, ale je to fakt u nás veľmi rozšírený názor.
A však je to naša ústava. Ústava nás občanov Slovenskej republiky.
Treba si však uvedomiť, že aj napriek tomu, že si z nej politici robia trhací kalendár, mi nemusíme. Mali by sme si ju vážiť a chrániť, lebo len v ústave máme zakotvené svoje prirodzené práva.
Politici vedia prečo to robia a mali by sme to vedieť aj my.
Politici si z nás robia dojnú kravu a robia to pomocou zákonov. Jednoducho si napíšu a schvália zákon, "že oslík otras sa" a oslík sa musí otriasať.
No a my im za to ešte aj platíme a poniektorí aj tlieskajú. Asi nevedia, čo je v ústave napísané a aký to má pre nich význam.
Myslím si, že jediná nádej na zlepšenie našej situácie bude v tom, že sa raz niekomu podarí napísať o ústave knihu, ktorá ľudí zaujme a priblíži im o čo sa jedná. Alebo ešte lepšie, nejaký dobrý pútavý film, prípadne video, lebo ľuďom je akosi zaťažko čítať.

Kde je teda to moje právo, chodiť v lete len v kraťasoch bez trička, tak ako môže chlap???
Len na tom pojebanom papieri a nikde inde, a ani nikdy inde ako na tom papieri nebolo. A takých príkladov by sa našlo do asam puče. Čo do toho miešaš politikov?

Nechápem, kde tu máš problém s ústavou? Veď v ústave máš napísané, že občan (a tým myslí aj teba) môže konať všetko, čo nezakazuje zákon.
No a neviem, že by nejaký náš zákon, práve ženám zakazoval vyzliecť si v práci tričko.
Nemala by si si tú detskú knížočku o ústave, predsa len kúpiť?:)
kukučka
24.08.17,08:24
Krásny, logický záver.
taiko
24.08.17,08:40
Nechápem, že vždy spadnete do riešenia takýchto banálnych vecí.
vsetky velke dolezite veci uz su vyriesene :D
jar88
24.08.17,08:47
Aj takto vyzera psychopatizmus
https://www.facebook.com/videomug/videos/1427235984017487/

...aj takto
http://zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/198092-trump-nebo-hitler-studie-odhalila-kdo-je-vetsi-psychopat/

https://www.youtube.com/results?search_query=trump+psychopath

Niežeby som sa zastával šikomočka alebo veľkohubého s prehadzovačkou...ale včul si vyber, kto je väčší.
Jeden z tých dvoch už má k dispozícii atómové zbrane, ten druhý na vývoji a výrobe usilovne pracuje...

Obaja nie sú normál...ale na kapitána aj tak nemajú, to je atómovka sama o sebe. :D :D :D

Už začínam chápať, kde sa to v tebe berie.:---
Čítaš také múdrosti a potom máš aj z DT bolenie hlavy. Len akosi nechápem, čo majú na mysli, keď sa odvolávajú na "hodnoty psychopatických rysů osobnosti ". Ty vieš o akých rysoch to píšu?
PS
Neboj, vojna nebude.:)
jar88
24.08.17,08:49
Nechápem, že vždy spadnete do riešenia takýchto banálnych vecí.
vsetky velke dolezite veci uz su vyriesene :D
No tak beriem späť. Nevedel som.
Tak riešte pokojne ďalej.:)
Onehdá si písal, že také dôležité prekáračky patria starej blaškovej a nie sem.
jar88
24.08.17,08:55
Nechápem, že vždy spadnete do riešenia takýchto banálnych vecí.
vsetky velke dolezite veci uz su vyriesene
No tak beriem späť. Nevedel som.
Tak riešte pokojne ďalej.:)
V nedávnej minulosti si tu však upozorňoval, že na také veci tu máme starú blaškovú.;)
taiko
24.08.17,08:57
Nechápem, že vždy spadnete do riešenia takýchto banálnych vecí.
vsetky velke dolezite veci uz su vyriesene :D
No tak beriem späť. Nevedel som.
Tak riešte pokojne ďalej.:)
Onehdá si písal, že také dôležité prekáračky patria starej blaškovej a nie sem.
Mas viacmenej pravdu, aj ked toto sa netykalo ani politiky ani ekonomiky. Ale uz je hadam po prekaracke :) Teda z mojej strany urcite
jar88
24.08.17,09:25
Vraj prečo Američania zvolia (teraz už je zvolený) toho psychopata Trampa.
https://www.youtube.com/watch?v=bsT0kE_MYVE
vicktor
24.08.17,12:24
No a neviem, že by nejaký náš zákon, práve ženám zakazoval vyzliecť si v práci tričko.

Nejde len o to ci je hore bez chlap alebo zena.
Aj pri samotnych situacia moze byt ze jedna vzbudi obdiv okolia (aspon chlapov), druha verejne pohorsenie (vsetkych). :D
buchač
24.08.17,13:39
Už začínam chápať, kde sa to v tebe berie.:---
Čítaš také múdrosti a potom máš aj z DT bolenie hlavy. Len akosi nechápem, čo majú na mysli, keď sa odvolávajú na "hodnoty psychopatických rysů osobnosti ". Ty vieš o akých rysoch to píšu?
PS
Neboj, vojna nebude.:)

Hovno si pochopil, sprostučký...
Že nechápeš ? Šak vravím, že si hlúpy.

P.S.:
Vojna je už dávno.
sito
25.08.17,03:21
bettylou
25.08.17,04:17
No a neviem, že by nejaký náš zákon, práve ženám zakazoval vyzliecť si v práci tričko.

Nejde len o to ci je hore bez chlap alebo zena.
Aj pri samotnych situacia moze byt ze jedna vzbudi obdiv okolia (aspon chlapov), druha verejne pohorsenie (vsetkych). :D

ppohoršenie alebo nie, keď roím na horúcej streche kde je 50 a kamarát si tričko dolu dá a ja nemôžem, lebo .... problém, tak to už diskriminácia je. A to nehovorím o tom, keď sa čistia v horúčave dedinské alebo mestské kanály. Tak sa tu neoháňaj zákonmi, hovoríme o realite. Detto kúpaliská napríklad. Čo sa má čo kto pohoršovať, ža ja si tak isto chcem opáliť hruď. Ale neee. P.. jebané náboženstvo, či čím to vlastne je. :D
jar88
25.08.17,05:06
No a neviem, že by nejaký náš zákon, práve ženám zakazoval vyzliecť si v práci tričko.

Nejde len o to ci je hore bez chlap alebo zena.
Aj pri samotnych situacia moze byt ze jedna vzbudi obdiv okolia (aspon chlapov), druha verejne pohorsenie (vsetkych). :D

ppohoršenie alebo nie, keď roím na horúcej streche kde je 50 a kamarát si tričko dolu dá a ja nemôžem, lebo .... problém, tak to už diskriminácia je. A to nehovorím o tom, keď sa čistia v horúčave dedinské alebo mestské kanály. Tak sa tu neoháňaj zákonmi, hovoríme o realite. Detto kúpaliská napríklad. Čo sa má čo kto pohoršovať, ža ja si tak isto chcem opáliť hruď. Ale neee. P.. jebané náboženstvo, či čím to vlastne je. :D
Nuž ak ti len toto robí problém, tak sa vlastne nič nedeje.:)
To chceš, aby ústava riešila aj počasie, spotené kozy a trebárs aj obezitu?
Vieš v akej spoločnosti žijeme. Narodila si sa do nej. Ústava nemôže riešiť aj to, nad čím sa budú, majú, alebo nemajú, ľudia pohoršovať.
Aj ja niekedy budím verejné pohoršenie. U niektorých ľudí vzbudím verejné pohoršenie už tým, že fajčím na miestach, kde to oni považujú za neprístojné. Pritom na to máme zákon, ktorý to rieši.
Mám sa ja hnevať na tých ľudí, že im to príde pohoršujuco a "nemorálne".:rolleyes:
PS: ty nemáš hruď, hruď majú chlapi. Ženy majú prsia, prípadne hrudník.
jar88
25.08.17,05:26
Buchač tu mal príspevok a už tu nieje. Napriek tomu, že bol o ničom, zaujímalo by ma, či mu ho niekto zmazal, alebo dostal rozum a zmazal si ho sám.:cool:
Nandrolon
25.08.17,06:10
Rozum nemáš ty, keď ho nevidíš. Je síce zbalený, ale však sa pozri poriadne! Je hneď nad tým "sitovým". A potom sa sťažuješ, že sa tu riešia banality. Ale keď niekto nevie "banalitu", tak slušnosť káže poradiť...
buchač
25.08.17,06:54
Rozum nemáš ty, keď ho nevidíš. Je síce zbalený, ale však sa pozri poriadne! Je hneď nad tým "sitovým". A potom sa sťažuješ, že sa tu riešia banality. Ale keď niekto nevie "banalitu", tak slušnosť káže poradiť...
Čo by si chcel od takého potrata ?
Nevie sa pohybovať po fóre, hlavne, že rozumy rozdáva a ujoviny rieši....ale šak čo od uja očakávať ?
...a kuwa, že vraj vie aj robiť v kresliacom programe. Hehehe...asi v tom skicári, vnučke pomáha s pastelkami...lepšie povedané, že to bude naopak....vnučka pomáha jemu. ;) :D
Nandrolon
25.08.17,07:02
:-)))))))))))) som sa nasmial, díky. Ale možno na NOKII 3310 je to fórum skreslené :-))))))))))
jar88
25.08.17,07:48
Kresliaci program si tu ty spomínal a nandrolon ťa iba doplnil názvom toho svojho obľúbeného. A donedávna jediného o ktorom ste vedeli. Nuž nečudujem sa potom, že radšej kreslíš a projektuješ na papierových vrecúškach.
Nandrolon v ňom navrhuje a spracováva nové (vlastné) profily krídiel, tak prečo by ti nemohol poradiť s nejakým tým plechovým, extra - ultra kvalitným nožíkom.:---
----------------------------
Ohľadom toho tvojho 8 minuskového príspevku som bol zvedavý na ten tvoj výrok o tej údajne prebiehajúcej vojne.:)
Že kde je tá tvoja vojna.:D
Lebo ja mám info. že už žiadna vojne nebude. Vraj ani nemôže byť, lebo zbrojenie...;)..chápeš?
buchač
25.08.17,07:51
:-)))))))))))) som sa nasmial, díky. Ale možno na NOKII 3310 je to fórum skreslené :-))))))))))

Vieš, čo je zaujímavé ?
Ak ja alebo niekto iný nazve jara primeraným termínom, tak sa pomaly zdvihne vlna odporu jak cunami v Jukušime...hotový jadrový výbuch.

Ale keď jaroušek uráža ostatných, tak je to v poriadku...poniektorí by mu v pohode aj zatlieskali.

Toto sa vlečie už pár rokov...a že mi to nie je ľahostajné, tak to je jasné.
Vrcholom bolo onehdá to, že sa vysmieval z môjho zdravia.
Toto dokáže len fakt hovado, sviňa posledného rangu.

Vtedy sa ho zastal aj najsamlepší moderátor Porady...ich ctená milosť z Holandska taiko.
Dojebabral príspevky tak, že to snáď ani nebolo možné...raz zavrel, raz znova otvoril príspevky. Samozrejme, že čítajúci raz videli a raz nevideli....no čo je najhoršie, nečítali všetci tie moje príspevky poriadne.

To hodnotenie (prenasledovanie) mojej osoby na Porade neriešim. Jeden, dvaja jedinci by mali jednoznačne vyhľadaťpomoc psychiatra, psychológa. Ich konanie je doslova choré.

Takže som mierne pritvrdil...a budeme pokračovať.
Nandrolon
25.08.17,07:57
JAR88- 1. jediný, kto v tejto galaxii kedy vytváral vlastné profily ako 3 ročný :-)))))))))))))))))))) si bol ty
2. Ja využívam už známe profily
3. Ale ani "ďakujem", "máš pravdu" ani nič podobné.
Druhýkrát na teba grciam!!
4. Tvoje info od štvorročnej vnučky nás tu nezaujíma! :-)

Buchač- ja to beriem "pa Rusky" - дурак дурака видит издалека!
:-)
jar88
25.08.17,08:03
JAR88- 1. jediný, kto v tejto galaxii kedy vytváral vlastné profily ako 3 ročný :-)))))))))))))))))))) si bol ty
2. Ja využívam už známe profily
3. Ale ani "ďakujem", "máš pravdu" ani nič podobné.
Druhýkrát na teba grciam!!
4. Tvoje info od štvorročnej vnučky nás tu nezaujíma! :-)

Buchač- ja to beriem "pa Rusky" - Durak duraka vidit i z daleka!
:-)
Zas klameš.
Už si sa tu chvastal, že s nejakým super odborníkom riešite nové krídlo a nezabudol si vyzdvihnúť svoj nie nevýznamný podiel.
jar88
25.08.17,08:13
:-)))))))))))) som sa nasmial, díky. Ale možno na NOKII 3310 je to fórum skreslené :-))))))))))

Vieš, čo je zaujímavé ?
Ak ja alebo niekto iný nazve jara primeraným termínom, tak sa pomaly zdvihne vlna odporu jak cunami v Jukušime...hotový jadrový výbuch.

Ale keď jaroušek uráža ostatných, tak je to v poriadku...poniektorí by mu v pohode aj zatlieskali.

Toto sa vlečie už pár rokov...a že mi to nie je ľahostajné, tak to je jasné.
Vrcholom bolo onehdá to, že sa vysmieval z môjho zdravia.
Toto dokáže len fakt hovado, sviňa posledného rangu.

Vtedy sa ho zastal aj najsamlepší moderátor Porady...ich ctená milosť z Holandska taiko.
Dojebabral príspevky tak, že to snáď ani nebolo možné...raz zavrel, raz znova otvoril príspevky. Samozrejme, že čítajúci raz videli a raz nevideli....no čo je najhoršie, nečítali všetci tie moje príspevky poriadne.

To hodnotenie (prenasledovanie) mojej osoby na Porade neriešim. Jeden, dvaja jedinci by mali jednoznačne vyhľadaťpomoc psychiatra, psychológa. Ich konanie je doslova choré.

Takže som mierne pritvrdil...a budeme pokračovať.
Môj ty zlatý člen Porady.
Si ten najvulgárnejšie sa prejavujúci poraďák.
A to neplatí iba voči mne.
Ty si to dovolíš aj k nováčikom. Človek sa sem v dobrej viere zaregistruje, napíše prvú otázku, alebo nejaký príspevok a už nastúpiš.
Veď čo, šak MAZÁK na Porade. Čo na tom záleží, že sa tu viac neukáže.
So mnou si to skúsil rovnako, ale narazila kosa na kameň. Na skalu a to sa ti nepáčilo. Musím priznať, že ani mne sa to nepáčilo, ale pomyslel som si, že ojedinelý DURAK. Ale následne ste sa vyrojili a bol som prekvapený, že tu takých DURAKov vôbec trpia.
Nakukol som vám do profilov, zmapoval vašich priateľov a časom sa mi potvrdilo, že vrana k vrane sadá a rovný rovného si hľadá.
Nandrolon
25.08.17,08:15
JAR88- 1. jediný, kto v tejto galaxii kedy vytváral vlastné profily ako 3 ročný :-)))))))))))))))))))) si bol ty
2. Ja využívam už známe profily
3. Ale ani "ďakujem", "máš pravdu" ani nič podobné.
Druhýkrát na teba grciam!!
4. Tvoje info od štvorročnej vnučky nás tu nezaujíma! :-)

Buchač- ja to beriem "pa Rusky" - Durak duraka vidit i z daleka!
:-)
Zas klameš.
Už si sa tu chvastal, že s nejakým super odborníkom riešite nové krídlo a nezabudol si vyzdvihnúť svoj nie nevýznamný podiel.
Áno, je to model, svahového vetroňa, ktoré lietajú v SR 2 ks. Ja a kolega. Plán pochádza z Francúzska /kde ich zopár lieta/. Snáď si ale nemyslíš že na krídlo bol profil vymyslený "od stola". Však to sa ani nedá. Ináč by na celom svete existovalo viac "úspešných profilov" ako od možno piatich ľudí... To, že si zakrivil odtokovku na papierovej lastovičke, to nie je nový druh profilu :-)))))
Žabinka
25.08.17,08:26
[QUOTE="jar88"][QUOTE="buchač"][QUOTE="Nandrolon"]
chlapci, a veď prečo ste na seba takí hnusní? čo sa tým dá dosiahnuť? už toho nadávania hádam aj stačilo..;)
jar88
25.08.17,08:54
Prečo si svoju reakciu pripojila zrovna na môj príspevok a nie na buchačov?
jar88
25.08.17,08:56
Máš z neho vietor?
jar88
25.08.17,08:58
Máš z neho vietor?
To sú mínusky od teba, žabinka?
Žabinka
25.08.17,09:00
Máš z neho vietor?
To sú mínusky od teba, žabinka?
ja nedávam mínusky lebo jar88..;) a ak dám, tak napíšem..
a pripojila som to pod tvoj príspevok lebo som pod tvojim príspevkom klikla na odpovedať, a takto sa to zaradilo..;)
ale idem to zmeniť, aby nedošlo k nedorozumeniu..
Nandrolon
25.08.17,09:00
Nie, odo mňa. Lebo to tu jednovetovými OT príspevkami zasieraš!
taiko
25.08.17,09:24
Nie, odo mňa. Lebo to tu jednovetovými OT príspevkami zasieraš!
nandrolon dalo by sa trosku vazit slova? Ved oponovat, karhat, ba dokonca aj nadavat sa da inteligentne, na urovni, nepouzivajuc pri tom slovnik pristavnych robotnikov zo Zimbabwe.
Mam zato, ze konkretne Ty to aj vies, len mas asi " incontinentia verbum vulgaris ", alebo co a potom sa musis hanbit a mazat prispevky, popripade sa neobjaovat na porade par dni, aby vysumelo ;)
Nandrolon
25.08.17,09:28
Taiko, vieš o tom že slovo "zasratý" má MINIMÁLNE 2 významy?
1. Zasraté hovado /vo význame "hajzeľ"/
2. Zasratá kuchynská linka /vo význame "špinavá"/...

Hádaj, ktorú možnosť som myslel... Resp. tá prvá by bola úplne nelogická!
Ale ak sa ťa to dotýka, môžem opraviť
edit: k tomu cudziemu odbornému výrazu sa nevyjadrujem, lebo ja poznám na teba tiež :-)
taiko
25.08.17,09:31
Taiko, vieš o tom že slovo "zasratý" má MINIMÁLNE 2 významy?
1. Zasraté hovado /vo význame "hajzeľ"/
2. Zasratá kuchynská linka /vo význame "špinavá"/...

Hádaj, ktorú možnosť som myslel... Resp. tá prvá by bola úplne nelogická!
Ale ak sa ťa to dotýka, môžem opraviť
Usmevne, ako si to lingvisticky ponal. Myslim ale, ze presne vies o com som pisal. ;)
Navyse, mna sa to nedotyka, len to podla mojho nazoru znizuje uroven porady a Teba samotneho ;)

PS: nemal som na mysli len tento Tvoj konkretny prispevok, pretoze je len jednym z Tvojich mnohych
jar88
25.08.17,09:33
Máš z neho vietor?
To sú mínusky od teba, žabinka?
ja nedávam mínusky lebo jar88..;) a ak dám, tak napíšem..
a pripojila som to pod tvoj príspevok lebo som pod tvojim príspevkom klikla na odpovedať, a takto sa to zaradilo..;)
ale idem to zmeniť, aby nedošlo k nedorozumeniu..
Ale veď v pohode.
Len som chcel vedieť.
Nandrolon
25.08.17,09:42
Taiko, vieš o tom že slovo "zasratý" má MINIMÁLNE 2 významy?
1. Zasraté hovado /vo význame "hajzeľ"/
2. Zasratá kuchynská linka /vo význame "špinavá"/...

Hádaj, ktorú možnosť som myslel... Resp. tá prvá by bola úplne nelogická!
Ale ak sa ťa to dotýka, môžem opraviť
Usmevne, ako si to lingvisticky ponal. Myslim ale, ze presne vies o com som pisal. ;)
Navyse, mna sa to nedotyka, len to podla mojho nazoru znizuje uroven porady a Teba samotneho ;)

PS: nemal som na mysli len tento Tvoj konkretny prispevok, pretoze je len jednym z Tvojich mnohych
V tomto prípade absolútne neviem, ako si to myslel, keďže si to nenapísal.
O moju úroveň sa nestaraj, ale ty by si sa mal začať už odrážať...
Nevedel som, že na poradu musím písať a chodiť a čítať ju každý deň. To je nejaká nová otrokárska doba, či?
Niekedy tu proste nemám chuť ísť, niekedy sa mi nechce písať a niekedy tu čítam také veci, že musím reagovať...
Myslím, že najviac znižuje túto poradu od roku 2006 čo som tu registrovaný práve táto téma + stará blažková, ktorú si tu Ty sám založil, takže by som pomlčal o tom, kto to tu permanentne trtká!
jar88
25.08.17,09:44
Taiko, vieš o tom že slovo "zasratý" má MINIMÁLNE 2 významy?
1. Zasraté hovado /vo význame "hajzeľ"/
2. Zasratá kuchynská linka /vo význame "špinavá"/...

Hádaj, ktorú možnosť som myslel... Resp. tá prvá by bola úplne nelogická!
Ale ak sa ťa to dotýka, môžem opraviť
edit: k tomu cudziemu odbornému výrazu sa nevyjadrujem, lebo ja poznám na teba tiež :-)
Mne sa to v súvislosti s tebou dokonca aj páči.:)
Napríklad aj v slovných spojeniach:
život,
robota,
povaha,
zvyky,
a mohol by som písať do aleluja.:D Všetko zasraté a potentované.:)
Dokonca aj to tvoje vyjadrovanie.
-----------------------------------
Tak či tak si ale myslím, že sem to nepatrí a tak sa pripájam k žabinke. Fakt si to môžete nechať, alebo ušetriť na starú blaškovú.
Nandrolon
25.08.17,09:46
V súvislosti s tebou ma napadajú iné, nepublikovateľné výrazy... a čo sa týka Žabinky, tak sa moc neoddeľuj, si hlavný a jediný rozdúchavač a TROLL...
jar88
25.08.17,09:50
Taiko, vieš o tom že slovo "zasratý" má MINIMÁLNE 2 významy?
1. Zasraté hovado /vo význame "hajzeľ"/
2. Zasratá kuchynská linka /vo význame "špinavá"/...

Hádaj, ktorú možnosť som myslel... Resp. tá prvá by bola úplne nelogická!
Ale ak sa ťa to dotýka, môžem opraviť
Usmevne, ako si to lingvisticky ponal. Myslim ale, ze presne vies o com som pisal. ;)
Navyse, mna sa to nedotyka, len to podla mojho nazoru znizuje uroven porady a Teba samotneho ;)

PS: nemal som na mysli len tento Tvoj konkretny prispevok, pretoze je len jednym z Tvojich mnohych
V tomto prípade absolútne neviem, ako si to myslel, keďže si to nenapísal.
O moju úroveň sa nestaraj, ale ty by si sa mal začať už odrážať...
Nevedel som, že na poradu musím písať a chodiť a čítať ju každý deň. To je nejaká nová otrokárska doba, či?
Niekedy tu proste nemám chuť ísť, niekedy sa mi nechce písať a niekedy tu čítam také veci, že musím reagovať...
Myslím, že najviac znižuje túto poradu od roku 2006 čo som tu registrovaný práve táto téma, ktorú si tu Ty sám založil, takže by som pomlčal o tom, kto to tu permanentne trtká!

Neviem, neviem, ale to čo máš doma zakázané, tu neustále praktizuješ.
Čo, doma sa nedá, alebo pôst, či ako?:---
jar88
25.08.17,09:54
Niekedy je lepšie, ak finančne ťahá jeden rodinu a druhý sa vezie.
Následne nedochádza k permanentnej únave a ani k bolestiam hlavy, prípadne predstieraným migrenam.:)
Nandrolon
25.08.17,09:54
:-))))))))) tu plačem od smiechu, odoslal som "dobre píšeš", zbytok máš na svojej nástenke :-)))))
jar88
25.08.17,09:56
V súvislosti s tebou ma napadajú iné, nepublikovateľné výrazy... a čo sa týka Žabinky, tak sa moc neoddeľuj, si hlavný a jediný rozdúchavač a TROLL...

Naštuduj si niečo o výrazoch, ktoré tak rád používaš.
A nemyslím tým iba trolling.:---
jar88
25.08.17,10:02
:-))))))))) tu plačem od smiechu, odoslal som "dobre píšeš", zbytok máš na svojej nástenke :-)))))
Ty tu tak často plačeš, že hneď každý vie kedy, kto a akú ťažkú migrenu má.
jar88
25.08.17,10:04
Nandrolon - Dnes 12:53 - permalink

Dobre píšeš:-)))))) Ty EŠTEBÁCKY gerontofilný impotent :-)))))))) som sa nasmial, díky !!!
-----------------------------------------------

každý tvoj príspevok takto zverejním a
nemáš mi za čo ďakovať, (rado sa stalo)
Nandrolon
25.08.17,10:07
Presne toto som čakal :-)) Som rád, že sa tvoje myšlienky a mozgové pochody dajú čítať ako šlabikár :-)
Vidím, že už začínaš písať sám so sebou, dorobím uzávierku a padám, tak už pomaly začínaj...
taiko
25.08.17,10:09
Taiko, vieš o tom že slovo "zasratý" má MINIMÁLNE 2 významy?
1. Zasraté hovado /vo význame "hajzeľ"/
2. Zasratá kuchynská linka /vo význame "špinavá"/...

Hádaj, ktorú možnosť som myslel... Resp. tá prvá by bola úplne nelogická!
Ale ak sa ťa to dotýka, môžem opraviť
Usmevne, ako si to lingvisticky ponal. Myslim ale, ze presne vies o com som pisal. ;)
Navyse, mna sa to nedotyka, len to podla mojho nazoru znizuje uroven porady a Teba samotneho ;)

PS: nemal som na mysli len tento Tvoj konkretny prispevok, pretoze je len jednym z Tvojich mnohych
V tomto prípade absolútne neviem, ako si to myslel, keďže si to nenapísal.
O moju úroveň sa nestaraj, ale ty by si sa mal začať už odrážať...
Nevedel som, že na poradu musím písať a chodiť a čítať ju každý deň. To je nejaká nová otrokárska doba, či?
Niekedy tu proste nemám chuť ísť, niekedy sa mi nechce písať a niekedy tu čítam také veci, že musím reagovať...
Myslím, že najviac znižuje túto poradu od roku 2006 čo som tu registrovaný práve táto téma + stará blažková, ktorú si tu Ty sám založil, takže by som pomlčal o tom, kto to tu permanentne trtká!
ach boze. No nic. Za pokus to stalo.
veronikasad
25.08.17,10:10
Chlapci, nechcete sa presunúť k starej Blazkovej ?
jar88
25.08.17,10:15
Presne toto som čakal :-)) Som rád, že sa tvoje myšlienky a mozgové pochody dajú čítať ako šlabikár :-)
Vidím, že už začínaš písať sám so sebou, dorobím uzávierku a padám, tak už pomaly začínaj...
Tak prečo si to písal, ak si presne toto čakal?
Ja som neznaboh, to znamená ateista.
Ja sa nemôžem správať tak, ako kresťan, mne nikto odpustok nedá.
Ty sa pomodlíš, urobíš pokánie a všetko máš odpustené. Ja nie, mne by to bolo tak či tak zrátané. Ja musím byt slušný za každú cenu.
Nandrolon
25.08.17,10:20
No predsa preto, lebo som to čakal, chcel som to hodiť priamo do fóra, ale vravím si, hodím ti návnadu, bol som si 100% istý. A už som len mačkal F5 že kedy :-))
EDIT: k tvojmu zeditovanému príspevku vyššie.
Ja dúfam, že každý môj príspevok zverejníš. Budeš predsa poslúchať. Opováž sa niekedy niečo nezverejniť !
vicktor
25.08.17,11:49
Chlapci, nechcete sa presunúť k starej Blazkovej ?
Mozno by skor pomohla nejaka Lenka - utesitelka.
taiko
25.08.17,12:25
Chlapci, nechcete sa presunúť k starej Blazkovej ?
Mozno by skor pomohla nejaka Lenka - utesitelka.
myslel si Vendula, ci nie? :D
bettylou
25.08.17,17:03
No a neviem, že by nejaký náš zákon, práve ženám zakazoval vyzliecť si v práci tričko.

Nejde len o to ci je hore bez chlap alebo zena.
Aj pri samotnych situacia moze byt ze jedna vzbudi obdiv okolia (aspon chlapov), druha verejne pohorsenie (vsetkych). :D

pohoršenie alebo nie, keď robím na horúcej streche kde je 50 a kamarát si tričko dolu dá a ja nemôžem, lebo .... problém, tak to už diskriminácia je. A to nehovorím o tom, keď sa čistia v horúčave dedinské alebo mestské kanály. Tak sa tu neoháňaj zákonmi, hovoríme o realite. Detto kúpaliská napríklad. Čo sa má čo kto pohoršovať, ža ja si tak isto chcem opáliť hruď. Ale neee. P.. jebané náboženstvo, či čím to vlastne je. :D
Nuž ak ti len toto robí problém, tak sa vlastne nič nedeje.:)
To chceš, aby ústava riešila aj počasie, spotené kozy a trebárs aj obezitu?
Vieš v akej spoločnosti žijeme. Narodila si sa do nej. Ústava nemôže riešiť aj to, nad čím sa budú, majú, alebo nemajú, ľudia pohoršovať.
Aj ja niekedy budím verejné pohoršenie. U niektorých ľudí vzbudím verejné pohoršenie už tým, že fajčím na miestach, kde to oni považujú za neprístojné. Pritom na to máme zákon, ktorý to rieši.
Mám sa ja hnevať na tých ľudí, že im to príde pohoršujuco a "nemorálne".:rolleyes:
PS: ty nemáš hruď, hruď majú chlapi. Ženy majú prsia, prípadne hrudník.

Ja hruď mám a môžeš si kľudne aj udrieť, a jediné čo sa teraz pokúšaš, je bagatelizovať problém diskriminácie ako taký. Lebo sa nevie kam z konopí, tak sa to bagatelizuje, ale s tým si na mňa neprídeš. Nejde tu o môj osobný problém, ja si ho vyriešim, ale o problém skrývania diskriminácie. :D
A nazývať diskrimináciu slovom pohoršenie, tak to mi pripomína skôr stredovek ako 21. storočie. Moja úcta. :D
jar88
25.08.17,17:30
To o akú skrývanú diskrimináciu ti ide?
Nandrolon
25.08.17,17:37
Ze nemozu v bazene holymi cickami plieskat o hladinu pri skakani "pupkáčov" ako miestni ogari :-))
kukučka
25.08.17,17:45
Veď sa vyzleč, bráni ti niekto? Pri budúcej inkarnácii si lepšie vyber. :---
Môžeš sa aj dúhovo pomaľovať a ešte ťa budú pred babkami keliškami brániť kukláči.
bettylou
25.08.17,17:46
To o akú skrývanú diskrimináciu ti ide?

Ne mne o čo ide, čo tu všade beží. A chodz už do rici, nebavíš ma, to už aj polodebil vie vo co kráčí.
bettylou
25.08.17,17:47
Ze nemozu v bazene holymi cickami plieskat o hladinu pri skakani "pupkáčov" ako miestni ogari :-))
ta veľa chlapov má väčšie cici jak ja . :D:D:D Si už skúšal ja to kok.cky chladí rovno na hrudi tie povypchávané podprsenky? Malo by to byť voľné. Lenže mňa nebaví kúpiť si lístok a potom sa nechať vyviesť len preto, že som žena a mám len spodek plaviek. Tam je napríklad tá diskriminácia (pre totálnych "robím sa sprostým" vysvetlené) :D
Nandrolon
25.08.17,17:53
Chladi v tropickych horucavach, kedy sa ti chlapi vyzliekaju kvoli horucave? Vsak im doporuc tie vypchate podprsenky a nemusia sa vyzliekat :-))
babka - ježibabka
25.08.17,18:02
Dnes ste tu mali poriadne rošambó :D:D:D:D
bettylou
25.08.17,18:19
Chladi v tropickych horucavach, kedy sa ti chlapi vyzliekaju kvoli horucave? Vsak im doporuc tie vypchate podprsenky a nemusia sa vyzliekat :-))

Treba to zakotviť do ústavy :D:D:D
sito
25.08.17,18:22
A šlapeme, aj po sebe be be be, je.. ...


https://www.youtube.com/watch?v=1emnjhUAvvk


:D:D:D
sito
25.08.17,18:45
Dnes 20:59
bettylou
:-))
bettylou
Ak sa škriabe okolo uší, tak to môže byť aj mačací svrab, rieši to veterinár

Ak sa škriabe okolo uší? Blchy, aj svrab to môže byť!

Ale, čo ak sa škriabe za ušima, má za ušima?

A vieš čo? katka.23605. Zbav sa kocúra. Nájdi si iného, do trúby.


:D:D:D
sito
26.08.17,02:49
Dnes je sobota carija juchacha ... ! -


https://www.youtube.com/watch?v=G0FFD7yJqDg


:D:D:D
jar88
26.08.17,03:07
To o akú skrývanú diskrimináciu ti ide?

Ne mne o čo ide, čo tu všade beží. A chodz už do rici, nebavíš ma, to už aj polodebil vie vo co kráčí.

Takže ti ide o diskrimináciu polodebilov, ktorá tu všade beží?:) To akože všade okolo teba?:) Či ako?
sito
27.08.17,03:15
sito
27.08.17,03:46
To o akú skrývanú diskrimináciu ti ide?

Ne mne o čo ide, čo tu všade beží. A chodz už do rici, nebavíš ma, to už aj polodebil vie vo co kráčí.

Takže ti ide o diskrimináciu polodebilov, ktorá tu všade beží?:) To akože všade okolo teba?:) Či ako?

jar, a ty nevieš? Je jedno či je ráno, poludnie a či večer, či je jar, leto, jeseň a či zima, či je rok 88, rok 1968, alebo rok 2018. Diskriminácia? Okolo každého je, aj okolo teba, teda aj tu. Niektorí si myslia, sú presvedčený, že nie sú. Niektorí si o niektorých myslia, že sú poloviční, a o niektorých si myslia, že sú riadni. A ty ako myslíš, keď si stojíš pred zrkadlom? :D
jar88
27.08.17,05:31
Sito ty my píšeš, či neviem? Či diskriminácia?
Oznamuješ my, že okolo každého je diskriminácia, dokonca aj okolo mňa.
To akože aj ja som nejako diskriminovaný?:cool: Len o tom neviem?:)
----------------------
Veď daj vedieť, ako som diskriminovaný. Rád sa nechám poučiť.
bettylou
27.08.17,09:24
To o akú skrývanú diskrimináciu ti ide?

Ne mne o čo ide, čo tu všade beží. A chodz už do rici, nebavíš ma, to už aj polodebil vie vo co kráčí.

Takže ti ide o diskrimináciu polodebilov, ktorá tu všade beží?:) To akože všade okolo teba?:) Či ako?

jaký zvedavý.. :D

A mňa si ty do huby neber, Jarko. Sa nebudem s tebou rovnať, keď mám o 20 rokov menej skúseností. Čo je okolo mňa , do toho ťa nič neni. :)
bettylou
27.08.17,09:38
Inak Jar88, všimla som si už skôr, si veľmi pohotový a aktívny zaviesť hockakú konštruktívnu debatu do slepej uličky invektív a odbočiek od podstaty problému. Holt prax je prax. :D
afrikánka
27.08.17,11:21
Kto by sa mal postaviť pred zrkadlo...;):--- ???
Zrkadielko, zrkadlo, nože mi povedz, kto je tu naj-zver?:rolleyes:
:cool:.....:D:D:D
veronikasad
27.08.17,14:12
Sito ty my píšeš, či neviem? Či diskriminácia?
Oznamuješ my, že okolo každého je diskriminácia, dokonca aj okolo mňa.
To akože aj ja som nejako diskriminovaný?:cool: Len o tom neviem?:)
----------------------
Veď daj vedieť, ako som diskriminovaný. Rád sa nechám poučiť.
"my" či "mi"
Mi (mne)
trisestri
27.08.17,15:38
vystizny slogan jednej poistovne -poistenie pohrebnych nakladov-zabezbecte si buducnost
kukučka
27.08.17,16:18
Krásny deň je za nami, ale že tu nájdem šesť mínusiek pod jednou z mojích najmilších Matuškových piesní? Aspoň ste si ju vypočuli? No veru ste ma poraďáci nepotešili. Vďaka sitečko za pripomenutie. Máš odo mňa bodík. Tie drasťáky nekukám, ale mínusky nedávam.
buchač
27.08.17,16:24
...ale že tu nájdem šesť mínusiek pod jednou z mojích najmilších Matuškových piesní?

Vivat pravidlá, vivat hodnotenie na novej Porade.
jar88
27.08.17,18:45
...ale že tu nájdem šesť mínusiek pod jednou z mojích najmilších Matuškových piesní?

Vivat pravidlá, vivat hodnotenie na novej Porade.
Chápem, že ti to teraz už nepasuje. Dostávaš minusky aj od tých, čo by si to do očí nedovolili.
Aspoň vidíš, akých máš "priatelov". Ale ty si vďačný aj za pokrytcov.
korela
27.08.17,19:07
Nejdem čítať príspevky ešte raz spätne, ale najnormálnejší posledný bol od Misofta, ako sa snažil zachytiť zatmenie Slnka, ja som v tom čase dostávala do seba trochu iné žiarenie, najlepšie ísť na takéto vyšetrenia nepripravený, s takým personálom som sa pohotovosti ešte nikdy v živote nestretla, všetci prívetiví, empatickí, od lekárov po pomocný personál. Až ma to dojímalo. Hodiny ..., ale organizáciu mali ako nikdy. Údiv, že som v našom zdravotníctve.
Potom mi internet viac nešiel ako išiel, niekomu sa aj ešte podarilo preseknúť na trase kábel, akoby neboli všetky podzemné siete zakreslené, zrejme je čas drahší, ako si nechať vytiahnuť podklady.

Nespomínam si tu ani na jeden konštruktívny príspevok, neviem ako v Blažkovej. Akoby nebolo skutočne čo hodno komentovať.
Pretože ak už určití ľudia v spoločnosti reálne reagujú na dlhodobo neriešený a bezútešný stav, ktorý sa nás všetkých bytostne dotýka, tak by bolo vhodné k tomu niečo povedať.
korela
27.08.17,19:18
Inak to mínuskovanie, že sa nad tým pozastavujete, aj to môže byť jedna z foriem umelého vedenia diskusií, prečo by mali byť usmerňované iba v médiách, diskusie zostanú vždy iba diskusiami, jedno kde. Ak chce niekto vedome odkloniť tému, zmariť, či si dokonca urobiť doktorát, treba byť nad vecou.
Sekanie sa pre nepodstatné veci. Pre niečo, načo tu nikto z diskutujúcich nemá žiadny dosah.
veronikasad
27.08.17,19:21
Sito ty my píšeš, či neviem? Či diskriminácia?
Oznamuješ my, že okolo každého je diskriminácia, dokonca aj okolo mňa.
To akože aj ja som nejako diskriminovaný?:cool: Len o tom neviem?:)
----------------------
Veď daj vedieť, ako som diskriminovaný. Rád sa nechám poučiť.
"my" či "mi"
Mi (mne)
To by ma zaujímalo ktori minuskari potrebuju doučiť gramatiku...
sito
28.08.17,03:10
Keď sa darí, tak sa darí! -kari!


https://www.youtube.com/watch?v=UgetEKRf4TQ


:D:D:D
sito
28.08.17,09:45
Sito ty my píšeš, či neviem? Či diskriminácia?
Oznamuješ my, že okolo každého je diskriminácia, dokonca aj okolo mňa.
To akože aj ja som nejako diskriminovaný?:cool: Len o tom neviem?:)
----------------------
Veď daj vedieť, ako som diskriminovaný. Rád sa nechám poučiť.


Sito s malým s, teda sito!

Z tvojej odpovede mi vychádza, som si všimol, že nie si ako bubkoch. Ty nevieš čítať s pochopením, on si myslí, že vie, ty nie! Všimol som si, že ty nevieš ani písať s pochopením. K tomu písaniu sa nevyjadrujem, všeobecne " kôň má štyri nohy a potkne sa." V tej veci ťa poučili iní. Ale, poradím ti, nepíš "my" napíš "mne"! Takže už vieš.

Pri čítaní mojich príspevkoch sa niektorí škriabu za ušami. Nepýtal som sa ťa či vieš čo je diskriminácia, len otáznik som za to slovo napísal. Nepísal som ti, že ty si diskriminovaný!
No ty si to tak pochopil, ale necítiš sa, nevieš o tom. V tom to je, v tvojej odpovedi " len o tom neviem" s otáznikom. Takže nevidíš tú okolo seba, tých diskriminovaných, môžno aj tebou, alebo nepriamo, nechceš ju vidieť. Diskriminácia môže byť aj pasívna vyjadrená potleskom povýšencovi, ktorý diskriminuje, prípadne aj týra.

"Veď daj vedieť, ako som diskriminovaný."

No neviem či si to prečítaš s pochopením. "mi" a "My"

"Rád sa nechám poučiť."

Už si bol, ale či si to zapamätáš?

:D:D:D
korela
28.08.17,10:09
Na jednej strane evidentná realita, na druhej zahmlievanie. Aby jeden minister nevedel, o čo v skutočnosti ide, tomu nemôže hádam nikto uveriť. Tu nie sú namieste žiadne dedukcie, ale fakty.
Dôvod museli mať a poriadny.

https://dennikn.sk/863120/z-narodneho-ustavu-srdcovych-a-cievnych-chorob-odchadzaju-odbornici-do-priestorov-penty/
http://www.hlavnespravy.sk/z-nusch-odchadzaju-spickovi-zdravotnici-tomas-drucker-nepovazuje-za-nahodu/1114714
https://www.etrend.sk/ekonomika/z-ustavu-nusch-odchadza-11-radiologov-maju-ist-pod-pentu.html
buchač
28.08.17,11:04
Na jednej strane evidentná realita, na druhej zahmlievanie.
Vždy lepšie, ako keby odišli do zahraničia...
Ing. Ľubomír Janoška
28.08.17,11:14
Pri riešení úplne inej otázky som zistil, že na Slovensku neexistuje zákon, ktorý by položil jednoznačnú deliacu čiaru medzi subjektmi súkromného a verejného práva. Je na to iba právna teória. A tak si hovorím, toto je náhoda alebo nedopatrenie alebo zámer? Všeobecne neviem odpovedať, ale napríklad u takej SAV je to jasné...

Vyťahujem túto tému, lebo tiež neviem, či poskytovanie zdravotnej starostlivosti je oficiálne na Slovensku verejný záujem alebo kšeft.
Najskôr "ako kedy".
sito
28.08.17,12:56
http://www.porada.sk/t300662-byt-v-osobnom-vlastnictve.html#

"182/1993, § 10, ods. (7) Vlastník bytu alebo nebytového priestoru v dome, ktorý sa neužíva, sa nemôže domáhať upustenia od povinnosti uhrádzať preddavky do fondu prevádzky, údržby a opráv, úhrady za plnenia a platby za správu.

§ 11


(1) Vlastník bytu alebo nebytového priestoru v dome je povinný na svoje náklady byt a nebytový priestor v dome udržiavať v stave spôsobilom na riadne užívanie, najmä včas zabezpečovať údržbu a opravy. Je povinný konať tak, aby pri užívaní, udržiavaní, zmenách, pri prenajatí bytu alebo nebytového priestoru v dome, prípadne jeho časti a pri inom nakladaní s bytom a nebytovým priestorom v dome nerušil a neohrozoval ostatných vo výkone ich vlastníckych, spoluvlastníckych a spoluužívacích práv.


(3) Vlastník bytu alebo nebytového priestoru v dome je povinný umožniť na požiadanie na nevyhnutný čas a v nevyhnutnej miere vstup do bytu alebo nebytového priestoru zástupcovi spoločenstva, správcovi a osobe oprávnenej vykonávať opravu a údržbu za účelom vykonania obhliadky alebo opravy, ak opravu nezabezpečí sám alebo ak ide o opravu spoločných častí domu alebo spoločných zariadení domu prístupných z jeho bytu alebo montáž a údržbu zariadení na meranie spotreby tepla a vody v byte a nebytovom priestore a odpočet nameraných hodnôt; ak vlastník bytu alebo nebytového priestoru neumožní na požiadanie vstup do bytu, zodpovedá za škody vzniknuté takýmto konaním."


Čo vyplýva z citácie uvedeného zákona?

1. Musí platiť poplatok za správu domu, jeho spoločné časti, spoločné zariadenia správcovi domu.
2. Musí platiť mesačné preddavky do spoločného (FPÚaO) Fond prevádzky, údržby a opráv.
3. Musí platiť zálohové platby za plnenie (primerane) napočítané podľa podielu bytu na spoločných nákladov domu. (vykurovanie, teplá voda, voda podľa spoločných meračov v byte, výťah, osvetlenie spoločných priestorov, poistenie domu, atď.)

Musí zabezpečiť aby jeho osobný majetok v byte nepoškodil dom, a ostatné byty v ňom.

Musí umožniť vstup do bytu na odstránenie poruch na spoločných zariadeniach domu nachádzajúcich sa v jeho byte ( vykurovací systém domu, radiátory, ventily,termostatické hlavice, merače tepla, rozvody plynu, rozvody vody, vodomery na teplú a studenú vodu.

Musí umožniť odpis spoločných meracích zariadení v byte (merače tepla, vodomery na teplu a studenú vodu.)

Ak si povie ze nemusí, nemusí! Ale, ak vyčíslená dlžoba na neúhrade mesačnej úhrady za užívanie bytu prekročí únosnú sumu, môžu mu byt dať spoluvlastníci do dražby!

Takže, počula si dobre. Vysvetli mu, že byt je len priestor v dome na bývanie, a v byte treba dodržiavať dohodnuté pravidlá spoluvlastníkov domu, ktoré musia byť v súlade so zákonom, zákonmi súvisiace s bývaním v bytovom dome.

:D:);)
sito
28.08.17,13:02
http://www.porada.sk/t300665-sused-pouziva-nehnutelnost-ako-vikendovy-dom-a-palenicu-ktora-frci-cca-8-mesiacov-z-roka.html#

Už som si myslel, že ti nechcel uliať. Zavolaj financov kým to nezruší. Či on je? Pod lampou býva najväčšia tma, že? :D
korela
28.08.17,13:11
Na jednej strane evidentná realita, na druhej zahmlievanie.
Vždy lepšie, ako keby odišli do zahraničia...
Omrvinka. Čiastočne, ale celok to nezachráni. Ak sa čo najskôr nezastaví rozkrádanie, nerozprášia sa porevolučné prísavky a vykrádači po svete, tak tu poriadok a normálny slušný chod nenastane. Vo všetkom.
Myslím, že Ing. Ľubomír Janoška chápe o čo ide, ak som ho správne pochopila ja.
korela
28.08.17,13:13
Dnes som sa prekliklala náhodou na
PROCARE JE V BRATISLAVE OKAMŽITE PRIPRAVENÝ POMÔCŤ ŠTÁTNYM NEMOCNICIAM S CT VYŠETRENIAMI
https://www.procare.sk/procare-je-v-bratislave-okamzite-pripraveny-pomoct-statnym-nemocniciam-s-ct-vysetreniami/, zaujímalo by ma, koľko inkasujú od poisťovní.
Ing. Ľubomír Janoška
28.08.17,13:26
Na jednej strane evidentná realita, na druhej zahmlievanie.
Vždy lepšie, ako keby odišli do zahraničia...
Omrvinka. Čiastočne, ale celok to nezachráni. Ak sa čo najskôr nezastaví rozkrádanie, nerozprášia sa porevolučné prísavky a vykrádači po svete, tak tu poriadok a normálny slušný chod nenastane. Vo všetkom.
Myslím, že Ing. Ľubomír Janoška chápe o čo ide, ak som ho správne pochopila ja.
rozumieme si :)
nepomôžeme si :(
sito
28.08.17,13:31
Na jednej strane evidentná realita, na druhej zahmlievanie.
Vždy lepšie, ako keby odišli do zahraničia...
Omrvinka. Čiastočne, ale celok to nezachráni. Ak sa čo najskôr nezastaví rozkrádanie, nerozprášia sa porevolučné prísavky a vykrádači po svete, tak tu poriadok a normálny slušný chod nenastane. Vo všetkom.
Myslím, že Ing. Ľubomír Janoška chápe o čo ide, ak som ho správne pochopila ja.


"Dnes 14:14
Ing. Ľubomír Janoška

... lebo tiež neviem, či poskytovanie zdravotnej starostlivosti je oficiálne na Slovensku verejný záujem alebo kšeft.
Najskôr "ako kedy"."

Keďže verejný záujem na Slovensku zabezpečujú, vykonávajú ľudia, vždy ide o kšeft a veľmi výnosný. :D
Ing. Ľubomír Janoška
28.08.17,13:31
Pamätám si, ako začala takzvaná privatizácia zdravotníctva.
Doktori z polikliník dostali "ponuku, aká sa neodmieta" - keď nesprivatizuješ ty, tak sa ľahko niekto nájde, kto si to zoberie.
U štátnych nemocníc bolo vtedy ešte jasné, že zdravotná starostlivosť sa rozčlení na nutnú v réžii štátu a na "bonus", ktorý sa sprivatizuje.
Namiesto toho, kde sme dnes - párni ministri privatizujú nahlas, nepárni potichu.
korela
28.08.17,13:51
Pred 89 boli najefektívnejšie v celej republike kúpele, vrátane priemyslu. Keď sa už spomína privatizácia.
(Teraz som si nie už istá, či sa to nevzťahovalo iba na získanie valút.)
korela
28.08.17,14:06
Na začiatku augusta som si vygooglila veľmi dobré pracovisko s pár ľuďmi, s dlhoročnou praxou na excelentnom pracovisku, manžel jednej lekárky, ktorí to pracovisko spolu zakladali robí prednostu na ňom podnes ..., prvá otázka, z ktorej ste poisťovne. Majú zmluvu aj s mojou, takže problém nebol nikde. ...Berieme iba zo všeobecnej. Otázka prečo ... Lebo z mojej neberú do konca roka. Reklamovala som v svojej poisťovni, preverili, nie sú vybookovaní, aj aj keby boli, tak by im to poisťovňa preplatila nad rámec. Tak sa pýtam, pretože sa mi to začína zlievať do zmysluplnej logiky, čo sa deje a prečo zaujali k Dôvere takýto postoj? Zádrheľ tam bude, ak nie doslova protest. (Dôvera im nemôže prikázať, aby ma vyšetrili.)

Tak z iného pracoviska bola správa 2 a pol riadková bez dátumu (pri konzultácii ešte pred príchodom k internistke mi bolo povedané, že to bolo odfláknuté), internistka po prečítaní správy ... A toto je čo? To je všetko? Že popisy bude vyšetrujúci lekár zasielať lekárom tvrdil všetkým prítomným pacientom, pretože má údajne niečo nefunkčné a zašle neskôr. K internistke nič nedorazilo elektr. poštou.
Je fakt, že predtým pracoval vo vojenskej, po jej zavretí zrejme klesol, tak sa možno v jeho prístupe domnievať o čomkoľvek.
.
Takže zlatá alternatíva, nič sa u nich elektr. nepokazí, každý tam zodpovedá za seba a svoju povesť. Živia sami seba. A podmienky dopredu dohodnuté.
misoft
28.08.17,15:23
Dnes som sa prekliklala náhodou na
PROCARE JE V BRATISLAVE OKAMŽITE PRIPRAVENÝ POMÔCŤ ŠTÁTNYM NEMOCNICIAM S CT VYŠETRENIAMI
https://www.procare.sk/procare-je-v-bratislave-okamzite-pripraveny-pomoct-statnym-nemocniciam-s-ct-vysetreniami/, zaujímalo by ma, koľko inkasujú od poisťovní.
Nehorázne veľa.....
korela
28.08.17,16:38
http://i.imgur.com/zKmcnkj.jpg


http://www.dobrenoviny.sk/c/109106/slovenka-odfotila-ladovu-bublinu
LONDÝN/RIMAVSKÁ SOBOTA 28. augusta - Úchvatná snímka ľadovej bubliny od Daniely Rapavej očarila britský denník Guardian (https://www.theguardian.com/science/gallery/2017/aug/21/rps-international-images-for-science-competition-shortlist-in-pictures?CMP=share_btn_fb) aj porotu Royal Photographic Society. Tú zaujalo celkovo 100 snímok, ktoré sa objavia na výstave Royal Photographic Society v Londýne a práve fotografia 61-ročnej Rapavej z Rimavskej Soboty bude medzi nimi.
sito
28.08.17,18:44
Krásny deň je za nami, ale že tu nájdem šesť mínusiek pod jednou z mojích najmilších Matuškových piesní? Aspoň ste si ju vypočuli? No veru ste ma poraďáci nepotešili. Vďaka sitečko za pripomenutie. Máš odo mňa bodík. Tie drasťáky nekukám, ale mínusky nedávam.

Noo, to mínuskovanie je vraj korenie porady. Aj veľký šéf to nejak tak propagoval, omlúval keď propagoval tu revolučnú novinku AURORU. Myslím, že ju tu na porade použil jeden človek dva krát a dosť, zatiaľ. Kam sa hrabe aurora na tajné, anonymné mínuskovanie!

"Čo sa mi dnes stalo, ..." No nič, nič zvláštne.

" ..., čo ma rozčúlilo, ..." Mňa už na porade nemôže nič rozčúliť.

" ..., čo ma potešilo?" No, všetko čo ma na porade poteší, aj v iných témach napíšem, opíšem, vyjadrím v tejto časti témy, svojim spôsobom. Ak niekto mínuskuje nie nemravnú pieseň je to na zamyslenie, ale to zamyslenie je každého osobná vec, mínuska je jeho osobná propagácia, seba prakticky to vie len on, že on ...! Nedeľa je nedeľa a treba zmenu, preto pieseň. Niektorí si ju aj vypočuli, zaspomínali. Ale niektorí len čo prečítali sito, bez váhania si to vychutnali mínuskou, niektorí aj viac krát podľa svojich možností. A to aj pri názoroch, ktoré sú podložené citáciou zákona. Nedá sa povedať, že nie neúmyseľne, z mladíckej nerozvážnosti. No zgustnú si! Písomná vďaka poteší, bodík tiež.

Tie drasťáky tu nedávam aby sa na ne niekto pozeral, ale môže keď má čas a chce. Podstata je v tom, že keď niekam prídem, objavím sa, treba niečo povedať, aspoň pozdrav. Hlavne si treba všimnúť to malé mínus a názov toho klipu " najväčší blbci " Niektorí si ten titul nezaslúžia, proste mali smolu, ale niektorým sadne ako ... Na porade, hovado sa im nesedelo.

Niektorí mali problém pochopiť šustra, a pritom to je také jednoduché pochopiť. " ... tady se dejou vieci, poď ..." A kto príde, alebo to tu poznal pred anonymným hodnotením, len hlavou krúti, kam sa ta porada dostala, kam napreduje, smeruje? Isto smerom dopredu, či zadku?
Prajem porade ten správny smer, smer ktorý si vyberie.

Nuž čo, ďakujem Ti za zdrobnelinu, aj vďaku, aj bodík. :);)
misoft
28.08.17,19:10
..................Aj veľký šéf to nejak tak propagoval, omlúval keď propagoval tu revolučnú novinku AURORU. Myslím, že ju tu na porade použil jeden človek dva krát a dosť, zatiaľ. Kam sa hrabe aurora na tajné, anonymné mínuskovanie!............................
Nuž ja som to použil (AUTORU) viac ako dva krát :D - aspoň 5-6x.
sito
28.08.17,19:16
No tak 2 x 3 = 6. A mínusky máš spočítané? :D:D:D
misoft
28.08.17,19:22
A na čo počítať? Veď sa množia ako mravce :D - pozri ku starej Blažkovej.
lujza.j
28.08.17,19:29
Tu je normal jeden kus....x nikov....a potom hodnoti...aj sam sebe....
misoft
28.08.17,19:31
Tu je normal jeden kus....x nikov....a potom hodnoti...aj sam sebe....
Jedného som už 4x vyhodil...... a ako som písal - už NEBUDEM vopred ohlasovať - skončil som s vľúdnosťou, rovno vyšmarím a BASTA!
buchač
28.08.17,19:40
Tu je normal jeden kus....x nikov....a potom hodnoti...aj sam sebe....
Dovolím si Ťa poopraviť.

Ide o NEnormal kusa...a aj NEnormal chovanie !

By ma aj zaujímalo, že čo ho k tomuto vedie, že takto koná.
Veď sme sa tu nie raz solídne "pokonali"...no a čo ?
Ide o nič, ide o debaty...a všeličo možné. Ale takéto chovanie ma proste zaráža, neviem si ho vysvetliť.

Ak je tento jedinec aj v reálnom živote taký ?
Veď je to chudák.


P.S.:
Jednoznačne sa nejedná o Milana.
Ten má charakteristický prejav a aj charakter....teda aspoň podľa mňa.
misoft
28.08.17,19:44
Nie - Milanko to nie je. Nejaký zakomplexovaný oný..... Paann, Paannn, Paaan, Paaann,........ tak sa tento tituluje.

K predchádzajúcemu: zvláštne oznamovanie - Neužitočné vždy oznámi, ale Užitočné, ktoré príde po tom - už nie.
Asi chyba Porady? Poradného výboru?
lujza.j
28.08.17,19:52
Myslene tak...ze tu je to normalne....ze ....jeden kus ma viac oné
lujza.j
28.08.17,19:54
Nie to nie je milan....
Buchy to je ten co si ho minule spominal v jednej teme...tiez xy nikov....
misoft
28.08.17,19:54
Je to nenormálne normálne... alebo normálne nenormálne?
Jeden kus je tu viac oné, alebo má viac oné... to dole oné? Či je viacnásobný oné?
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10745.gif
buchač
28.08.17,20:02
Nie to nie je milan....
Buchy to je ten co si ho minule spominal v jednej teme...tiez xy nikov....
Ten kus nastupuje zásadne väčšinou po polnoci.
Ráno potom nájdem súkromnú správu, plnú vulgárností.
To, čo ja občas použijem ? Kuwa, slabý odvar proti nemu.
lujza.j
28.08.17,20:13
Ss...mam "vypnute"od cias kedy tu bola pani s čedarom:eek:
taiko
29.08.17,05:00
Nie to nie je milan....
Buchy to je ten co si ho minule spominal v jednej teme...tiez xy nikov....
Ten kus nastupuje zásadne väčšinou po polnoci.
Ráno potom nájdem súkromnú správu, plnú vulgárností.
To, čo ja občas použijem ? Kuwa, slabý odvar proti nemu.

Na teba a misofta, primitivnych,vygumovanych lampasakov vo vulgarnosti nikto nema. A pridala sa k vam dalsia vysluzila lampasacka. Na grcanie je z vasich primitivnych, vulgarnych komentarov, svedciacich o ubohom IQ mensom ako 2, cize na urovni kosickej vrany. Nezapriete v sebe minulost blbecka lampasaka, ktori sa po "odmakani" 15 rokov niekde v sklade pri pocitani onuci prizivuju v spolocnosti rovnako ako policajti, cigani a ostatni darmozraci. Vy ste si tu urobili z Porady kasaren, aj s jej pakarenskymi, svihnutymi, vulgarnymi praktikami.
Pekne sa tu predvádzate. Gebule plne kapusty a kalerábov, sto krat ohnute lapasáckou buzeráciou, bez akejkolvek hrdosti a úcty k vlastnej dôstojnost.
Vam nikdy nebolo dané používať vlastný rozum? Vygumovane kapusty.
Ak by som raz napísal, že s pánom bohom.., a nakoniec by som sa vrátil, hanba by ma fackovala. Chlap musí mať slovo a hrdosť, inak je len onuca. A dalsi lize asvalt, ked odidu jeho vlastni potomkovia z navstevy
Nic v zlom, ale ako tento Tvoj komentar prispeje k tomu aby z porady nebola citujem "kasaren, aj s jej pakarenskymi, svihnutymi, vulgarnymi praktikami" ? Ved konas velmi podobne :(
buchač
29.08.17,06:36
N....t, jo n....t !
sito
29.08.17,06:37
Máme sviatok! Tak povstaňme za za lepšiu poradu. -


https://www.youtube.com/watch?v=4FJccPX0zLk


:D:D:D
sito
29.08.17,06:41
Nie to nie je milan....
Buchy to je ten co si ho minule spominal v jednej teme...tiez xy nikov....
Ten kus nastupuje zásadne väčšinou po polnoci.
Ráno potom nájdem súkromnú správu, plnú vulgárností.
To, čo ja občas použijem ? Kuwa, slabý odvar proti nemu.

Na teba a misofta, primitivnych,vygumovanych lampasakov vo vulgarnosti nikto nema. A pridala sa k vam dalsia vysluzila lampasacka. Na grcanie je z vasich primitivnych, vulgarnych komentarov, svedciacich o ubohom IQ mensom ako 2, cize na urovni kosickej vrany. Nezapriete v sebe minulost blbecka lampasaka, ktori sa po "odmakani" 15 rokov niekde v sklade pri pocitani onuci prizivuju v spolocnosti rovnako ako policajti, cigani a ostatni darmozraci. Vy ste si tu urobili z Porady kasaren, aj s jej pakarenskymi, svihnutymi, vulgarnymi praktikami.
Pekne sa tu predvádzate. Gebule plne kapusty a kalerábov, sto krat ohnute lapasáckou buzeráciou, bez akejkolvek hrdosti a úcty k vlastnej dôstojnost.
Vam nikdy nebolo dané používať vlastný rozum? Vygumovane kapusty.
Ak by som raz napísal, že s pánom bohom.., a nakoniec by som sa vrátil, hanba by ma fackovala. Chlap musí mať slovo a hrdosť, inak je len onuca. A dalsi lize asvalt, ked odidu jeho vlastni potomkovia z navstevy
Nic v zlom, ale ako tento Tvoj komentar prispeje k tomu aby z porady nebola citujem "kasaren, aj s jej pakarenskymi, svihnutymi, vulgarnymi praktikami" ? Ved konas velmi podobne :(
V čom vidíš tú podobnosť s buchačom a misoftom?

Ak vynecháš to písané modrou (asi prenesené z môjho príspevku) tak jediná podobnosť je v tom, že píše našou abecedou a nie napríklad azbukou.
Veď má vo všetkom pravdu. Sú to predsa starí lampióni a naozaj to z nich srší. Sú to práve oni, čo nedovolia rozvíjanie žiadnej témy a je to jasný znak trolovania. Vždy práve oni spustia ten svoj troling a odvedú debatu do vulgárnej žumpy. Skúšajú to aj na teba rôznym výkladom aj tvojich vyjadrení. Snažia sa tým aj z teba robiť hlupáka a niekedy im v tom aj pomáhaš.:)
-----------------------------------
Nechcem tvrdiť čo tým sledujú, ale určite nič dobré (pre Poradu) z toho nebude.
Ale na druhej strane, ak by ich nebolo, nebolo by tu tak živo.
PS: neviem však, či by to bez nich na druhej strane neožilo príspevkami iných, slušnejších a zmyselnejších nickov.:) Ja totiž chápem, že nie každý je ochotný napísať svoj názor v prostredí v ktorom hneď nastúpi povestná lampasácka úderka a všetko zosmiešni, zhovadí a pokuwuje.


Čarovný kamienok na špagátiku sa krúti, krúti, ktúti ... uvoľnite sa ...


"Je to taký ventil na všetko, taká naša malá LAMPÁREŇ"


:D:D:D
buchač
29.08.17,08:16
V čom vidíš tú podobnosť s buchačom a misoftom?

Ak vynecháš to písané modrou (asi prenesené z môjho príspevku) tak jediná podobnosť je v tom, že píše našou abecedou a nie napríklad azbukou.
Veď má vo všetkom pravdu. Sú to predsa starí lampióni a naozaj to z nich srší. Sú to práve oni, čo nedovolia rozvíjanie žiadnej témy a je to jasný znak trolovania. Vždy práve oni spustia ten svoj troling a odvedú debatu do vulgárnej žumpy. Skúšajú to aj na teba rôznym výkladom aj tvojich vyjadrení. Snažia sa tým aj z teba robiť hlupáka a niekedy im v tom aj pomáhaš.:)
-----------------------------------
Nechcem tvrdiť čo tým sledujú, ale určite nič dobré (pre Poradu) z toho nebude.
Ale na druhej strane, ak by ich nebolo, nebolo by tu tak živo.
PS: neviem však, či by to bez nich na druhej strane neožilo príspevkami iných, slušnejších a zmyselnejších nickov.:) Ja totiž chápem, že nie každý je ochotný napísať svoj názor v prostredí v ktorom hneď nastúpi povestná lampasácka úderka a všetko zosmiešni, zhovadí a pokuwuje.

Tak to si sa teda veru solídne zhovadil...ostatne nič nové pod slnkom.
Si si musel kopnúť čo, Ty nacionalista a potomok fašistu ? Šak na Turieci ich bolo plno...doslova liaheň, jak hadov.
Podobne, ako si bol na SME.sk, aj tu si tiež za veľkohubého dilina.

Zosmiešňuješ sa aj sám....napríklad príspevkom, kde si tvrdil niečo vo význame o tom prepade stráže, ktorú si chcel prepadnúť, zobrať zbrane a prestrieľať sa na Západ :D :D :D.... za zvukov Krylových piesní.

Sorry, ale aj sito je bývalý lampasák ?
Aj veronikasad, aj ivka70....aj iní ? Lebo aj týmto nadal ten viacnickový oný...a statočne.


P.S.:
...a zasa si fandíš, že vraj to modré prenesené z Tvojho príspevku...
Veru nie je...a môžem to aj dokázat.

TY sa považuješ za slušného ???
TY si všeličo možné, len slušný nie...čo môžem dokázať.
...a môžem dokázať aj to, že čo si za odľud, ak sa vysmievaš zo zdravotných problémov.
bjuty smis
29.08.17,09:19
buchač, naozaj si myslíš, že máš tolko zablokovaných príspevkov (aj tá kapustová hlava) preto, že tu vyvádzajú tajní trollovia ??

však si len prečítaj, čo si sem zas dal....naozaj nemusíš zasrať každú tému....stará blažková nestačí ??
buchač
29.08.17,09:33
....naozaj nemusíš zasrať každú tému....stará blažková nestačí ??
Niekto Poradu, niekto iné.
Tebe asi nestačilo SME.sk ? Tak si sa premiestnil ...
https://www.sme.sk/diskusie/user_profile.php?id_user=11267

P.S.:
Ozaj, naozaj každú tému ???
bjuty smis
29.08.17,09:47
buchač, tak ty si guma na dôchodku, alebo posratý eštebák ???

čo chceš ako tým 6 rokov zablokovaným kontom ukázať ??
môžeš byť konkrétnejší ?? čo má spoločné to, že mi zablokovali konto na úplne inom portály pred skoro 6 r. s tým, že sa tu chováš ako hovado a želáš tu spoludiskutujúcim rakovinu ?? a nazývaš irodičov fašistami ??

nechaj si to na starú blažkovú...
však bola vytvorená pre teba a tú kapustnú hlavu....

p.s. tajomní trollovia ti zablokovali další príspevok....:))