Beata
08.01.07,14:56
Milé poraďáčky a poraďáci,

už po dva ročníky sme sa stretli na jednom veľkom superstretku Porady. Po tie dva roky to bolo na Krahuliach, kde bolo síce veľmi pekne, avšak ubytovanie sme riešili v dvoch hoteloch, z ktorých jeden bol na trošku nižšej úrovni. Viem, že zámeru stretnúť sa a zabaviť nemôže uškodiť ani táto skutočnosť, napriek tomu navrhujem, aby sme zmenili miesto superstretka, aby podmienky boli pre všetkých rovnaké.

Nové miesto 3. superstretka bude tiež v strede Slovenska, aby každý kto sa chce zúčastniť, mal rovnako blízko, či ďaleko, aj Bratislavčania, aj Košičania.
Je to Penzión Čachovo, ktorý sa nachádza v obci Selce pri Banskej Bystrici (tu je link na uvedený penzión http://www.chatacachovo.sk/servlets/page ). V tomto zariadení sa Vám isto bude páčiť. Izby sú na veľmi dobrej úrovni. V penzióne je veľká hala - reštaurácia s barom, je tam fínska sauna, hydromasáže a iné (pozriete na ich stránke).
Ceny ubytovania a stravy Vám budem vedieť povedať neskôr, nakoľko nebudú tie, ktoré uvádza penzión na stránke, ale budeme mať určité zľavy, čiže ubytovanie aj strava výjde približne rovnako ako na Krahuliach. Kapacita je 48 lôžok + 8 prístelkov, čiže malo by to byť dostačujúce (každý ročník nás bolo približne do 50).

Navrhujem termín, ako aj po uplynulé dva ročníky, koniec mája, t.j. 25. - 27. mája 2007, alebo prvý júnový týždeň, t.j. 1. - 3. júna 2007. 8. - 10. júna 2007
Túto tému som založila takto skoro preto, aby som zistila predbežný záujem a vedela čím skôr zajednať penzión.


Preto Vás veľmi pekne prosím, ak ste presvedčení na 99%, že sa chcete zúčastniť 3. superstretka Porady, pridajte súhlas pod môj príspevok.

Tiež Vás prosím, aby ste popremýšľali, ktorý termín by sa Vám viac páčil a vyhovoval Vám, teda či poslený májový týždeň, alebo prvý druhý júnový týždeň a podľa toho zahlasovali v ankete . Tí z Vás, ktorým vyhovuje lepšie ten druhý júnový týždeň, prípadne obidva termíny, prosím pridajte súhlas pod príspevok č. 25.

Každému, kto sa chce zúčastniť superstretka a prejaví súhlas pod mojím príspevkom, pošlem záväznú prihlášku. Podľa toho ako kto mi pošle túto prihlášku späť, bude zaregistrovaný. Priebežne budem oznamovať voľné miesta, tak ako aj minulé roky.
katkaj
08.01.07,14:03
Beatka mne momentálne vyhovujú oba termíny ale kedže 1.júna je MDD asi budú chcieť poraďáci oslavovať so svojimi deťmi. Teda mám také skúsenosti so stretnutiami v takýchto termínoch :)
Jozef Mihál
08.01.07,14:38
Vzhľadom na to, že zima bude tohto roku dlhá, prihováram sa za prvý júnový víkend, akcie na MDD v školách aj tak budú v týždni.

P.S. A myslím, že nehovorím len za seba - Beata, ďakujeme a tešíme sa!
Beata
08.01.07,14:45
Vzhľadom na to, že zima bude tohto roku dlhá, prihováram sa za prvý júnový víkend, akcie na MDD v školách aj tak budú v týždni.

To máš pravdu, len aby mi zajtra nezavolali, že ten prvý júnový týždeň si niekto zajednal na MDD... ale nebudem maľovať čerta na stenu :)

Ináč mohli by sme to kľudne posunúť aj na neskôr, ale neviem kedy, lebo to už potom začínajú dovolenky a ľudia už rozmýšľajú skôr nad rodinnými akciami.
Asi ten koniec mája alebo začiatok júna bude najlepší, že?!
evina
08.01.07,15:04
Tí, čo máme pubertálne deti, celkom dobre nám padne na MDD si oddýchnuť, že Muška :D:)
katkaj
08.01.07,15:06
Tí, čo máme pubertálne deti, celkom dobre nám padne na MDD si oddýchnuť, že Muška :D:)

Ved si môžeme urobiť MDD aj na Krahuliach. :D:D Veď všetci sme deti svojich rodičov :D
evina
08.01.07,15:08
Ved si môžeme urobiť MDD aj na Krahuliach. :D:D Veď všetci sme deti svojich rodičov :D

Tak to bolo myslené;)
P.s. a hlavne sme rodičia pubertálnych detí :D:D
katkaj
08.01.07,15:10
Tak to bolo myslené;)

Jááááj ja blondááák. Dnes mi to pomaly zapaluje, veď je pondelok :D:D
Hlinkovx
08.01.07,15:11
ste 17-tky...takže s Vami riadna puberta hádže :D
Beata
08.01.07,19:31
Silvi, nevidím Tvoj súhlas ;)
Hlinkovx
08.01.07,19:32
Bei...
čakám na liečenie...a nejako sa to začína predlžovať...
takže uvidíme...čo bude....
zato sa zatiaľ nehlásim
Beata
08.01.07,19:36
Bei...
čakám na liečenie...a nejako sa to začína predlžovať...
takže uvidíme...čo bude....
zato sa zatiaľ nehlásim
aha, tak sa teda prelieč. Snáď Ti to výjde tak, aby si stihla aj liečenie aj superstretko (aj to je istý druh liečenia ;) )
Hlinkovx
08.01.07,19:39
díky..no mám pocit..
že nám by už asi iba preliečenie na Prednej Hore pomohlo :D
Beata
08.01.07,19:41
díky..no mám pocit..
že nám by už asi iba preliečenie na Prednej Hore pomohlo :D
Obávam sa, že mne už ani to nepomôže :D:D:D alebo skôr :mee: :mee: :mee:
DanielaSL
09.01.07,16:58
Silvi, nevidím Tvoj súhlas ;)

Už je tam....:) :) :)
Jozef Mihál
14.01.07,16:38
ehm, ako sa to hovorí...Obnova témy!
ingi
14.01.07,20:04
ehm, ako sa to hovorí...Obnova témy!

Ja len toľko, že v máji nemmôžem, a bude mi véééééééééééééééééľmi smutno, ak nembudem s Vami všetkými. :mee::mee::mee::mee::mee:

P.s.: Tak toto nebola vôbec manipulácia :D
Jozef Mihál
14.01.07,20:16
Ingi a čo v júni (?), viď anketa.
ingi
14.01.07,20:44
Jožko, veď ja som hlasovala medzi prvými, ale na jún to nevyzerá veľmi ružovo. :confused:
Jozef Mihál
14.01.07,21:04
V máji chatu ešte obsadia lyžiarske kurzy, uvidíš že stretko bude až prvý júnový víkend.
ingi
14.01.07,21:32
Vy si myslíte, že sa ešte vôbec ochladí? :eek::D:eek:

Pozn.: Moje najmladšie dieťa je na "lyžovačke" zo SŠ a ako náhradné riešenie majú návštevy termálneho kúpaliska :D
Jozef Mihál
14.01.07,21:48
Aktuálne sa chodí na lyžovačky na Malorku - keď kúpať, tak v mori.
eviketa
17.01.07,12:04
Bea je nemam pod tvojim prvým príspevkom možnosť dať súhlas. neviem prečo mi tam chýba políčko súhlas. tak súhlasím takto
liba2
17.01.07,13:35
Tlačidlo súhlas ti chýba vtedy, keď si už súhlasila :)
Beata
17.01.07,14:18
Hoci anketa o termíne stretka je zhruba 1:1, musím Vám oznámiť, že ten prvý júnový týždeň padá, oznámila mi to prevádzkárka :(
Je tu ešte možnosť rezervovania na ten druhý júnový týždeň, t.j. 8. - 10. júna 2007.


Ak Vám vyhovuje termín 8. - 10. 06. 2007 viac ako posledný májový týždeň 25. - 27. 05. 2007, dajte čím skôr súhlas pod tento príspevok a na základe Vašich súhlasov stanovíme definitívny termín stretka.
Paula
17.01.07,14:50
Dala som súhlas polovičný - ak vyhrá v ankete jún, súhlasím s jeho novým termínom :cool:
Beata
17.01.07,14:54
AltaKE, vymaž si schránku SS, praská Ti vo švíkoch :D (ako moje oblečenie) :D:D:D
Jozef Mihál
17.01.07,14:55
Ja by som dal súhlas dvojitý, nechce sa mi v máji mrznúť v bystrických horách.
endrju
17.01.07,15:14
Ja by som dal súhlas dvojitý, nechce sa mi v máji mrznúť v bystrických horách.

8. júna oslavuje meniny Medard. Nevadí? :eek:
Jana Acsová
17.01.07,15:21
8. júna oslavuje meniny Medard. Nevadí? :eek:Neva, však bude snežiť.
Jozef Mihál
17.01.07,15:23
Andrej, napríklad dnes je v kalendári Nataša - "Nataša, snehu nám donáša" a vidíš, snehu nikde.

Medard toho roku bude mať určite iné starosti, ako kvapkať.
endrju
17.01.07,15:37
Neva, však bude snežiť.

Lyže mám nachystané :)
Hlinkovx
17.01.07,15:55
AltaKE, vymaž si schránku SS, praská Ti vo švíkoch :D (ako moje oblečenie) :D:D:D
Tonke to odkážem...
Denda
17.01.07,18:12
Tonke to odkážem...Čo? :eek: Že má chystať lyže? :D
endrju
17.01.07,18:51
Čo? :eek: Že má chystať lyže? :D

To skús Tonke odkázať Ty. :D :cool: Silvi odkáže Tonke niečo iné od Beaty :)
Len chudák Tonka, či prežije bez ujmy na zdraví toľké odkazovanie :eek:
endrju
17.01.07,19:03
Hm, nemali by sme ako subtému 3. superstretka otvoriť rubriku "Odkazy pre Tonku?" :rolleyes:

Spomenul som si ešte na niečo (to asi bude zaujímať Silvi): "mrnik" :D

Aj keď očakávam, že Muška a Beata nám v tejto vážnej téme takúto "produkciu" zatrhnú ;)
Lucy
17.01.07,19:21
Hm, nemali by sme ako subtému 3. superstretka otvoriť rubriku "Odkazy pre Tonku?" :rolleyes:

Spomenul som si ešte na niečo (to asi bude zaujímať Silvi): "mrnik" :D

Aj keď očakávam, že Muška a Beata nám v tejto vážnej téme takúto "produkciu" zatrhnú ;)

veru veru Andrej, ale už toľko nestresujme Tonku, lebo sa zľakne a nebude vedieť, čo skôr :D:D:D


A naj mi prepáčia, ak som pokračovala v Andrejovej subtéme :D:D:D :rolleyes:
Beata
17.01.07,21:40
Bea je nemam pod tvojim prvým príspevkom možnosť dať súhlas. neviem prečo mi tam chýba políčko súhlas. tak súhlasím takto

Kašli na políčko... už som Ťa dávno napísala, že ideš :D
Beata
17.01.07,21:47
Lyže mám nachystané :)

Aj ja... lavór :D
Muška
17.01.07,22:00
Teda Bee....Ty sa zmestíš už do lavóra.....do kelu, no nič ja teda beriem vaňu :D
Beata
17.01.07,22:02
Teda Bee....Ty sa zmestíš už do lavóra.....do kelu, no nič ja teda beriem vaňu :D
:D:D:D:D:D:D
Zuzka
17.01.07,22:07
:D:D:D:D:D
ALDA
17.01.07,22:53
Teda Bee....Ty sa zmestíš už do lavóra.....do kelu, no nič ja teda beriem vaňu :D
Muši...ja ani do vane ešte nieeeeeeeee:mee: /teda mojej/ak máš širšiu huráááááá.:D
Eulalia
18.01.07,03:41
mimotemy Prepáčte milí spoluKrahuliaci, ale tu už vládne nálada, ako by sme všetCCCCi boli členmi CCCClubu:D :D :D :D Už je jasné, že na Krahuliach bude velice veselo:D :D :D :D :D
AltaKE
18.01.07,06:15
:D :D
1. odkazujem, že som dostala odkázané....
2. odkazujem, že schránka je prázdna (takmer), takže Bei.. môžeš už mi cez SS niečo odkázať... :D :D
3. odkazujem, že lyže mám tiež nachystané...(lavór nie, ešte mi ho na mieru nespravili) :D
4. odkazujem, že zatiaľ mi oba termíny vyhovujú...
5. aj celý svoj majetok odkazujeem.............:rolleyes: ;) :)
DanielaSL
18.01.07,06:16
:D :D
1. odkazujem, že som dostala odkázané....
2. odkazujem, že schránka je prázdna (takmer), takže Bei.. môžeš už mi cez SS niečo odkázať... :D :D
3. odkazujem, že lyže mám tiež nachystané...(lavór nie, ešte mi ho na mieru nespravili) :D
4. odkazujem, že zatiaľ mi oba termíny vyhovujú...
5. aj celý svoj majetok odkazujeem.............:rolleyes: ;) :)


:D :D :D :D
Paula
18.01.07,06:17
Už je jasné, že na Krahuliach bude velice veselo:D :D :D :D :D

Aj tam? :cool:
Hlinkovx
18.01.07,06:19
ta to chcem vidieť...ako lavór a vane potrepete :D
Muši, že ty si si objednala tvojho sb-ho na odvoz na Selce s tým veľkým kamiónom :D:D
ináč..Vám poradím..na tých našich airbagoch :D /bočných, predných či zadných/ sa celkom dobre dá šmýkať a nemusíte nič trepať..však dumajte trošku, néé
a ešte Andrej...ja som tu za vážnu..tak mi nenič reputáciu a láskavo s Muškou nerobte tu mrník :p

P.S. vidíte..na mňa sa môžete spoľahnúť :D
Jana Acsová
18.01.07,06:43
Ak niekto chce pomôcť s vaňou aby netrepal zďaleka, Dena prerába kúpelňu a jednu má na chodbe. Môžte si ju zajednať ... aj s umývadlom, ak by sa náhodou niekomu šiklo namiesto lavóra ...

A má to blízko, čože by nepomohla Poraďákom. Však Deni? :D
DanielaSL
18.01.07,06:54
Ak niekto chce pomôcť s vaňou aby netrepal zďaleka, Dena prerába kúpelňu a jednu má na chodbe. Môžte si ju zajednať ... aj s umývadlom, ak by sa náhodou niekomu šiklo namiesto lavóra ...

A má to blízko, čože by nepomohla Poraďákom. Však Deni? :D

:D :D :D :D dnes je tu veselo....
Zuzka
18.01.07,06:56
... len či sa tam pomestíme :eek: ... poniektoré berú vane, lavóre ... ba dokonca celé majetky :confused:
... Beatka, to musí byť veľmi veľká chata .... bo tam bude mrník :confused: ;) :p :D :D
Jozef I
18.01.07,06:59
A má to blízko, čože by nepomohla Poraďákom. Však Deni? :D

A čo keby Poraďáci pomohli jej pri prestavbe... to by bol frmol a hneď by bolo všetko hotové :D
Denda
18.01.07,07:02
Ta ja len tolko, taký mrník ste ešte nevideli:D :D
Zuzka
18.01.07,07:05
:D :D :D :D :D .. šak daj vedieť, helfneme Ti a urobíme ešte väčší ;) :D
AltaKE
18.01.07,07:10
V prípade snehu ja ponúkam kuchynský stôl... otočí sa hore nohami.. zasadnú 4 odvážlivci.. každý k jednej nohe... trochu potrénujú a na najbližšej olympiáde sa môžu predstaviť ako slovenský poraďácky štvorbob :) :D
Zuzka
18.01.07,07:12
:D :D :D :D :D
účtovník 007
18.01.07,07:32
Budííííííííííííííííííííííí ček.
Už som dala súhlas.(na ten druhy junovy tyzden) Ale ja nemam ani lavor, ani vanu, bo ja sa umyvam v potoku.:D Teta Acsova, mozem aj ja teda prist? :eek:

To AVO:K mojej otazke. Z hladiska zabezpecenia jazykovej a kulturnej roznorodosti na uvedenom stretnuti, by bola vhodna Vasa odpoved ano.:p
Hlinkovx
18.01.07,07:41
Ak niekto chce pomôcť s vaňou aby netrepal zďaleka, Dena prerába kúpelňu a jednu má na chodbe. Môžte si ju zajednať ... aj s umývadlom, ak by sa náhodou niekomu šiklo namiesto lavóra ...

A má to blízko, čože by nepomohla Poraďákom. Však Deni? :D

Jani, to nevieš na Deni dohliadnuť???
necháš to dieťa na chodbe sa kúpať a sprchovať:confused: ??
Hrozné niečo :D
DanielaSL
18.01.07,07:46
Budííííííííííííííííííííííí ček.
Už som dala súhlas.(na ten druhy junovy tyzden) Ale ja nemam ani lavor, ani vanu, bo ja sa umyvam v potoku.:D Teta Acsova, mozem aj ja teda prist? :eek:

To AVO:K mojej otazke. Z hladiska zabezpecenia jazykovej a kulturnej roznorodosti na uvedenom stretnuti, by bola vhodna Vasa odpoved ano.:p

Bobo...áno..ale strčíme ťa teda do potoka...dúfam tam nejaký tečie - aby si nás nebudila.....rozcvičkou....;) :)
Hlinkovx
18.01.07,07:50
Budííííííííííííííííííííííí ček.
bo ja sa umyvam v potoku.:D

Bobo, s takýmto húkaním v tom potoku sa budeš nielen umývať, ale aj bývať...:D:D bo tam si môžeš vyhukovať budíček a raňajky do nemoty :D:D
Hlinkovx
18.01.07,07:59
Ta ja len tolko, taký mrník ste ešte nevideli:D :D

Deni máš
- piesok v posteli
- jedlo so škrípajúcim pieskom v ústach ?

ak oboje áno ...tak vieš..čo to je mrník - je to neopakovateľné :D :p a uži si to :D
Jana Acsová
18.01.07,09:10
Pomóóóóóóóóc nestíham čítať.
Jana Acsová
18.01.07,09:11
Už som dala súhlas.(na ten druhy junovy tyzden) Ale ja nemam ani lavor, ani vanu, bo ja sa umyvam v potoku. Teta Acsova, mozem aj ja teda prist?Vzhľadom k závažnosti k riešenej problematiky a možnej variantnosti názorov by ste podľa môjho názoru mali museli prísť.
Jana Acsová
18.01.07,09:12
To AVO:K mojej otazke. Z hladiska zabezpecenia jazykovej a kulturnej roznorodosti na uvedenom stretnuti, by bola vhodna Vasa odpoved ano.:pAVO se odstěhovalo do Humpolce, takže odpoveď som získala cez telemost: áno.
Jana Acsová
18.01.07,09:13
Deni máš
- piesok v posteli
- jedlo so škrípajúcim pieskom v ústach ?

ak oboje áno ...tak vieš..čo to je mrník - je to neopakovateľné :D :p a uži si to :DNo dovoľ. Však som ju prichýlila na privát.
účtovník 007
18.01.07,09:19
Pomóóóóóóóóc nestíham čítať.

Teta AVO, prosím Vás ,odpovedzte na moju otázku(zadaná vyššie), lebo Vaša odpoveď ovplyvní varietu môjho rozhodovanie. Dúfam, že odpoveď bude kladná, lebo dôsledky negatívnej odpovede môžu hlboko zasiahnuť moju osobu. A verím ,že Vám záleží na psychyckom a osobnostnom vývoji poraďákov a nedovolíte v konečnom dôsledku, aby Vaša negatívna odpoveď spôsobila traumu 17-tke hľadajúcej svoje miesto vo veľkej rodine Poraďákov.:D :D :D :D :D :D

Doplnene:
Jééééj uz vidim ze ste odpovedali a moc dakujem za kladnu odpoved.
Hlinkovx
18.01.07,09:19
No dovoľ.
Ta tebe všeličo :confused: :D

Však som ju prichýlila na privát.
hups...tak susedia nemajú šou na chodbe?? ste ma sklamali :D
ináč..však dúfam, že by si Deni nenechala bývať kdesi vonku...už predsa len občas aj mrazy v noci sú :D
evina
18.01.07,09:21
Teta AVO, prosím Vás ,odpovedzte na moju otázku(zadaná vyššie), lebo Vaša odpoveď ovplyvní varietu môjho rozhodovanie. Dúfam, že odpoveď bude kladná, lebo dôsledky negatívnej odpovede môžu hlboko zasiahnuť moju osobu. A verím ,že Vám záleží na psychyckom a osobnostnom vývoji poraďákov a nedovolíte v konečnom dôsledku, aby Vaša negatívna odpoveď spôsobila traumu 17-tke hľadajúcej svoje miesto vo veľkej rodine Poraďákov.:D :D :D :D :D :D

Doplnene:
Jééééj uz vidim ze ste odpovedali a moc dakujem za kladnu odpoved.

Čítaj pozorne v priloženom linku::D, aby si neovplyvnila varietu odpovedania dotazovaného :D:D

http://www.porada.sk/showpost.php?p=365091&postcount=63
účtovník 007
18.01.07,09:22
Silvi, dostala som povolenie ,ze mozem aj ja prist. Tak sa krot, potok nebude. Hehehe. Ale rozcvicka ano, uz sa tesim.:D
Hlinkovx
18.01.07,09:27
Bobo ...
ak sa niekto zľutuje a ubytuje sa s tebou..a pod ťarchou argumentov a pádnych dôvodov, ktoré sme vďaka tebe zažili v Áčku sľúbi, že minimálne každé ráno do 8:30 ani necekneš, ani nebudeš vykrikovať na chodbe budíček a rozcvička a že dá na teba pozor ... / to som zvedavá, kto sa na to podujme, teba umlčať :D/
tak potom keď už ináč nedáš...tak ti dovolíme prísť medzi nás :D:D

P.S. Ináč Bobo ..dondi..teším sa :p
DanielaSL
18.01.07,09:28
Silvi, dostala som povolenie ,ze mozem aj ja prist. Tak sa krot, potok nebude. Hehehe. Ale rozcvicka ano, uz sa tesim.:D

Bobo my sa ti nedáme......;)
Hlinkovx
18.01.07,09:30
Bobo my sa ti nedáme......;)
bobo..my ťa aj do toho potoka hodíme...len neviem..či tam nejaký je..a či ešte nebude ľad :rolleyes:
účtovník 007
18.01.07,09:34
Bobo my sa ti nedáme......;)

Danielka si chcela napisat :Bobo my si ta nedame , nie?:D

PS: uz som zacala chladit frndzalicu.
Hlinkovx
18.01.07,09:37
PS: uz som zacala chladit frndzalicu.
ti pomôže pod tým ľadom v tom potoku :D
a ináč..Dani sa isto nepomýlila :D ..napísala to správne :D
AltaKE
18.01.07,09:37
Pri tom, ako to tu frčí, mám pocit, že jún už začína na budúci týždeň.. :D:D Ja sa pomaly aj baliť pôjdem.. :D:D
Hlinkovx
18.01.07,09:39
Pri tom, ako to tu frčí, mám pocit, že jún už začína na budúci týždeň.. :D:D Ja sa pomaly aj baliť pôjdem.. :D:D
počuj..netrep...však ty si furt zbalená..čo ideš baliť :confused:
Beata
18.01.07,09:52
Panenko Marija Podsebenská... no vidíš?!
Toľko ste tu popísali, že bulvár sa môže hanbiť :D
Muška
18.01.07,09:59
Beatka, proste Ti tu z toho urobili "mrník", že Silvi ?
AltaKE
18.01.07,10:09
počuj..netrep...však ty si furt zbalená..čo ideš baliť :confused:

No vieš.. také neočakávané veci ako lyže (mi bolo odkázané), stôl (ten odkazujem ja) a keď zoženiem v obchode kondičku, tak aj tú si pribalím, aby som vládala nové kroky do bezvedomia nacvičovať.. :D:D
Hlinkovx
18.01.07,10:15
No vieš.. také neočakávané veci ako lyže (mi bolo odkázané), stôl (ten odkazujem ja) a keď zoženiem v obchode kondičku, tak aj tú si pribalím, aby som vládala nové kroky do bezvedomia nacvičovať.. :D:D
kto ti odkázal lyže??
aj mne môže :D ..stôl nechcem..a kondičku..ešte tak konvičku :D

myslíš, že pod točkou budeš kreácie raz, dva, dph skúšať :confused: ..zabudni
bo ináč fakt akorát tak závet predtým môžeš spísať..
si zabudla..že si zase o rok staršia, už nevydržíš to, čo si minulý rok :D
nezabudni na to :D
endrju
18.01.07,10:22
Panenko Marija Podsebenská... no vidíš?!
Toľko ste tu popísali, že bulvár sa môže hanbiť :D


Beatka, proste Ti tu z toho urobili "mrník", že Silvi ?

Hm, kto spustil tú lavínu príspevkov? :rolleyes: :cool:

Któóóóóóóóó by to len mohol byť? :eek: :D
Hlinkovx
18.01.07,10:24
no..vychádza mi to na tieto nicky: nespratníci :D
endrju, Jana Acsová, Muška, účtovník007, ....
Beata
18.01.07,10:27
no..vychádza mi to na tieto nicky: nespratníci :D
endrju, Jana Acsová, Muška, účtovník007, ....
Asi som už ozaj dosť štíhla, keď moju "maličkosť" Silvi prehliada :D
Hlinkovx
18.01.07,10:29
Asi som už ozaj dosť štíhla, keď moju "maličkosť" Silvi prehliada :D
Bei..ty si organizátor..nebudem riskovať, že budem v tom potoku potom aj ja ubytovaná..a ešte aj s Bobo :D:D
Beata
18.01.07,10:34
Bei..ty si organizátor..nebudem riskovať, že budem v tom potoku potom aj ja ubytovaná..a ešte aj s Bobo :D:D
Však aj ja zaparkujem do potoka... spolu s Muchou a ALDOU - vo vani :D:D:D
Už nás vidím, ako si cez stromy cestu razíme :D:D
DanielaSL
18.01.07,10:38
Bei..ty si organizátor..nebudem riskovať, že budem v tom potoku potom aj ja ubytovaná..a ešte aj s Bobo :D:D

toto vidieť ...:D :D :D :D
DanielaSL
18.01.07,10:39
Jak by ti Bobo v tom potoku vykrikovala, rozcvička a budíček....:D :D :D
endrju
18.01.07,10:40
toto vidieť ...:D :D :D :D... a umrieť ;) :rolleyes: ;) :rolleyes:

(od smiechu) :D
Hlinkovx
18.01.07,10:50
ináč..tak som si predstavovala..ako sme v tej vani/jej rozmery si neviem ani predstaviť :D/ ..a razíme si cestu medzi stromy..
nebol by to náhodou nezákonný výrub stromov?? :D
však totá víchrica v tatroch by bola proti nám úplne maličký bezvýznamný vetríček
DanielaSL
18.01.07,11:01
... a umrieť ;) :rolleyes: ;) :rolleyes:

(od smiechu) :D

Takto som to chcela napísať..... Andrej čítal si mi myšlienky?;)
DanielaSL
18.01.07,11:02
ináč..tak som si predstavovala..ako sme v tej vani/jej rozmery si neviem ani predstaviť :D/ ..a razíme si cestu medzi stromy..
nebol by to náhodou nezákonný výrub stromov?? :D
však totá víchrica v tatroch by bola proti nám úplne maličký bezvýznamný vetríček

Silvi nenacvičuješ to už? Podozrivo sa na mojom konci rozfúkalo....:confused:
Simonab
18.01.07,11:03
Čo šaliete, šak ja som chcela dneska pracovať. Ale iba chcela.:D
evina
18.01.07,11:15
mimotemy Nesmelo Vám pripomínam :D:D ....Nezabudnite koná sa 3. Superstretko...:D
Vlado66
18.01.07,11:33
Čafte šecia,času síce nemam na rozdavanie, šišky mi v lete unikly za čo ma Alda jistee stresta...:mee: ,ale totog si nenexam ujst obidva termiy mam pozixrovane.. teším sa na šeckyx čo som spoznal a aj ďalšíx novýx čo spozname spoločne..;)
Ps.: za xvilu vyhlasim to referendum na ten moj nick..69..heh
AltaKE
18.01.07,11:36
Čafte šecia,času síce nemam na rozdavanie, šišky mi v lete unikly za čo ma Alda jistee stresta...:mee: ,ale totog si nenexam ujst obidva termiy mam pozixrovane.. teším sa na šeckyx čo som spoznal a aj ďalšíx novýx čo spozname spoločne..;)
Ps.: za xvilu vyhlasim to referendum na ten moj nick..69..heh

Človečeeeeeee... ty žiješ???? :eek: :eek: Už som myslela, že si dávno zmenil polohu a preto ťa nevidno.... :D:D
Vlado66
18.01.07,11:37
EE nestras som live mne snad konkuruje only Lenin-vecne zivy ..heh len to neurieknut.. nic som nemenil len casu akosi nevyxadza..
Muška
18.01.07,12:01
EE nestras som live mne snad konkuruje only Lenin-vecne zivy ..heh len to neurieknut.. nic som nemenil len casu akosi nevyxadza..
Toto prirovnanie sme použili nedávno:
Už nielen Lenin-večný živý....ale na PORADE . paušálne výdavky a prelom rokov - večne živé témy:D
katkaj
18.01.07,12:07
Toto prirovnanie sme použili nedávno:
Už nielen Lenin-večný živý....ale na PORADE . paušálne výdavky a prelom rokov - večne živé témy:D

Muška obávam sa že ďaľšie populárne témy si zabudla :D:D:D:D:D
Vlado66
18.01.07,12:10
Vidite pridem sice občas ,ale stoji to stale za to..heh:D :D
jess
18.01.07,12:15
kurnik...tu je zábava...a ja musím makať...nechce mi prísť niekto skontrolovať účtovanie za minulý rok ????????????????????????????????...mám tam pár véééééľkych otáznikov..........včera som mala daňovú kontrolu na DPH a vy sa tu rehníte....ešteže dopadla OK......:eek:a ďalší termín DPH sa blíži ...a tie koncoročné výkazy:eek:......pomóoooooooooooooooc


...všetky termíny vyhovujú pokiaľ sa koná superstredko :), len úfam, že sa v tom termíne nebude konať aj ďalšie zo SŠ po 20 rokoch....ale SB mi sľúbil, že keby náhodou, tak ma porozváža aj o polnoci na koniec sveta, aby som o nič nedošla :D:D:D

Bobo, uisťujem ťa, že teba večer priviažeme k nejakému stromu ďááleko od chaty, aby si nás nebudila...lebo ja som ráno vééééľmi zúúúúrivá a neradno sa so mnou zahrávať...bacha na mňa!!!...už teraz si odkladám na teba petardy .... :D
Vlado66
18.01.07,12:18
Bobo neboj, pohoda klidek tabaček.., zoberem motorovu pilu..heh:D
Beata
18.01.07,12:19
Bobo neboj, pohoda klidek tabaček.., zoberem motorovu pilu..heh:D

Neber, ja ju mám v sebe zabudovanú.
Však ALDA? :D
Vlado66
18.01.07,12:21
Oki jasne,nehadam sa s tebou len suhlasim ty mas pilu takuu.vies vnutornu..:D heh ,ale nie taku čo bobra nahradí...a boba oslobodi..xi
Zuzka
18.01.07,12:38
kurnik...tu je zábava...a ja musím makať...nechce mi prísť niekto skontrolovať účtovanie za minulý rok ????????????????????????????????...mám tam pár véééééľkych otáznikov..........včera som mala daňovú kontrolu na DPH a vy sa tu rehníte....ešteže dopadla OK......:eek:a ďalší termín DPH sa blíži ...a tie koncoročné výkazy:eek:......pomóoooooooooooooooc


...všetky termíny vyhovujú pokiaľ sa koná superstredko :), len úfam, že sa v tom termíne nebude konať aj ďalšie zo SŠ po 20 rokoch....ale SB mi sľúbil, že keby náhodou, tak ma porozváža aj o polnoci na koniec sveta, aby som o nič nedošla :D:D:D

Bobo, uisťujem ťa, že teba večer priviažeme k nejakému stromu ďááleko od chaty, aby si nás nebudila...lebo ja som ráno vééééľmi zúúúúrivá a neradno sa so mnou zahrávať...bacha na mňa!!!...už teraz si odkladám na teba petardy .... :D


Daši, vypomôžem ak bude treba ;) :)

:D :D :D :D :D ... no čo ste tu toho popísali od rána panenkaskákavá, nestíham všetko sledovať pri práci :eek: .... to zase bude ;) ... a že vraj "pohoda, klídek, tabáček" ... :D:D:D

.. očujte, šak kroťte svoje vášne, ešte je len január :D:D:D
endrju
18.01.07,12:54
.. očujte, šak kroťte svoje vášne, ešte je len január :D:D:D
Ani medvede nemôžu zaspať v takom teplom januári. :cool:
Čo majú potom robiť s nepodareným januárom takí rozkokošení Poraďáci? :eek:

P.S.
Uplynulo sotva 10 dní od založenia tejto témy a je tu vyše stovky príspevkov. Koľko ich tu bude na konci mája alebo začiatku júna? ;)
Hlinkovx
18.01.07,13:24
Čo majú potom robiť s nepodareným januárom takí rozkokošení Poraďáci?

Andrej..keďže si nedal možnosť 50na50 ani priateľa na telefóne som nemala..tak skúsim hádať bez pomôcok

žeby PRACOVAŤ??
endrju
18.01.07,13:28
Andrej..keďže si nedal možnosť 50na50 ani priateľa na telefóne som nemala..tak skúsim hádať bez pomôcok

žeby PRACOVAŤ??
Viem si predstaviť aj príjemnejšie činnosti vykonávané v januári :D
katkaj
18.01.07,13:29
Viem si predstaviť aj príjemnejšie činnosti vykonávané v januári :D

:D:D:D:D:D:D napríklad lyžovanie :D:D:D
endrju
18.01.07,13:33
:D:D:D:D:D:D napríklad lyžovanie :D:D:D
Nežartuj. :D Lyžovať budeme v júni na Krahuliach, ktoré Krahulami nie sú. :) ;)
Hlinkovx
18.01.07,13:34
Viem si predstaviť aj príjemnejšie činnosti vykonávané v januári :D
tak potom to bude robenie mrníku v téme "3. superstretko Porady":p
bepo
18.01.07,14:00
eniki beniki kliki bééé
Ebééééén ci :D
účtovník 007
18.01.07,16:40
Bobo neboj, pohoda klidek tabaček.., zoberem motorovu pilu..heh:D

No konecne niekto, co si ma zastal. vlado mas to u mna a ani 66 si nemusis menit na 69. si proste moj clovek A henti seci co ma ohovaraju...sak pockajte.:D :D :D
DanielaSL
18.01.07,16:44
No konecne niekto, co si ma zastal. vlado mas to u mna a ani 66 si nemusis menit na 69. si proste moj clovek A henti seci co ma ohovaraju...sak pockajte.:D :D :D

Bobo nikto neohovára...len konštatujeme....chceš povedať , že si nám ráno nevykrikovala na celú chatu budííííííček a rozcvička?????
Ešte teraz som z toho šokovaná....;) :D
Paula
18.01.07,16:48
Bobo nikto neohovára...len konštatujeme....chceš povedať , že si nám ráno nevykrikovala na celú chatu budííííííček a rozcvička?????
Ešte teraz som z toho šokovaná....;) :D

Keby len raz, ale aj dvakrát každé ráno a potom zaliezla pod perinu nazad s pocitom dobre vykonanej práce:rolleyes: . NO POČKAJ BOBO!!!!!!!!:D
Lucy
18.01.07,18:26
Ja som len zvedavá, koľko príspevkov tu bude do 3.superstretka, ked je ešte len pol januára....:D:D:D
Paula
18.01.07,18:32
mimotemy Ja vidím pri príspevku č.113 dvojmo Silvikin súhlas :confused: Sa mi marí, alebo je to naozaj?
Muška
18.01.07,18:35
mimotemy Ja vidím pri príspevku č.113 dvojmo Silvikin súhlas :confused: Sa mi marí, alebo je to naozaj?
Paulinka, žeby sme stejné tekutiny pili ? :D
Zuzka
18.01.07,18:35
Pauli, nemarí sa Ti, Silvi má skrátka protekciu ;) :D :D ... hmmmm, rečnícka otázka: kto tu robí mrník? :eek:
Paula
18.01.07,18:38
Paulinka, žeby sme stejné tekutiny pili ? :D

Neviem Muška, ale z kávy "zjavenie" mať by už bolo povážlivé a aj smutné:D
Melnick
18.01.07,18:39
súhlasov s príspevkom: 2 Hlinkovx (http://www.porada.sk/member.php?u=286) (Dnes), Hlinkovx (http://www.porada.sk/member.php?u=286) (Dnes)

Dôkazový materiál,aby to nemohla odtajiť.:D :D :D :D
Simonab
18.01.07,19:00
Zdá sa že sa nám tu niekto klonuje. Silvi rýchlo choď dať súhlas do prvého príspevku, budeš mať zabezpečené dve postele.:D
endrju
18.01.07,19:00
Cíííííííí :D :rolleyes:

Do výroby mrníka sa zapojil už aj riadiaci program. Silvi, ako si ho presvedčila? :eek: :cool:
Zuzka
18.01.07,19:04
Cíííííííí :D :rolleyes:

Do výroby mrníka sa zapojil už aj riadiaci program. Silvi, ako si ho presvedčila? :eek: :cool:

... no darmo, je to hlavička,;) :) ... pche :p ... kde sa na ňu hrabe nejaký riadiaci program :D :D
AltaKE
19.01.07,05:40
P.S.
Uplynulo sotva 10 dní od založenia tejto témy a je tu vyše stovky príspevkov. Koľko ich tu bude na konci mája alebo začiatku júna? ;)


Ja som len zvedavá, koľko príspevkov tu bude do 3.superstretka, ked je ešte len pol januára....:D:D:D

Dovolila som si trochu počítať (nikdy sa neodnaučím robiť veci, ktoré mi nejdú :D:D:D). Do prvého termínu to máme od dnes cca 127 dní (:eek: :( ), za včerajšok pribudlo cca 83 príspevkov. Za predpokladu, že každý deň by bol taký úspešný v pribúdaní príspevkov ako včerajší, by sme tu do 25. mája mohli mať teoreticky 10 541 príspevkov (plus mínus kolobežka) :D:D:D:D ... A v hitparáde najopríspevkovanejších tém by sme boli na prvom mieste.. :D:D:D
Hlinkovx
19.01.07,06:02
viete...len tak Vám poviem..
kto umí ten umí, kto neumí ten :eek: :eek:
ale priznávam pri tom double súhlase som v tom nevinne ako vždy a vo všetkom :D

Silvi má skrátka protekciu
pre toho, kto ma tu obviňoval z protekcie, nechcem ukazovať prstom, kto to bol, by som radila, nech si to dobre rozmyslí :D

kto tu robí mrník?
ako už bolo spomenuté

vychádza mi to na tieto nicky: nespratníci
endrju, Jana Acsová, Muška, účtovník007, ....
prídávam do zoznamu zase pár nespratníkov: Zuzka, AltaKe :p
AltaKE
19.01.07,06:08
prídávam do zoznamu zase pár nespratníkov: Zuzka, AltaKe :p

jeeeeej.. to je taký krásny pááááárik... :D:D

Len neviem, že keby mi oznámil niekto, že som na zozname, či by sa mi vlasy dupkom od strachu nepostavili.. :D
Hlinkovx
19.01.07,06:14
hej..veru párik exotov...si môžete aj ruky podať :D hlavne teraz:pináč..to len preto ste spolu..že obe máte u mňa protekciu
willma
19.01.07,06:15
Dovolila som si trochu počítať (nikdy sa neodnaučím robiť veci, ktoré mi nejdú :D:D:D). Do prvého termínu to máme od dnes cca 127 dní (:eek: :( ), za včerajšok pribudlo cca 83 príspevkov. Za predpokladu, že každý deň by bol taký úspešný v pribúdaní príspevkov ako včerajší, by sme tu do 25. mája mohli mať teoreticky 10 541 príspevkov (plus mínus kolobežka) :D:D:D:D ... A v hitparáde najopríspevkovanejších tém by sme boli na prvom mieste.. :D:D:D
No vážení prítomní, nerada by som vás sklamať, ale mám veľkú obavu, že tému ccccccc, kde príspevky pribúdajú geometrickým radom dobehnete len veľmi ťažko. :D :D :D . Ale výzva pre súboja chtivých je to riadna. Ale na druhú stranu, veď nám všetkým ide o jedno, takže aké tam súperenie. Takže na stretkách to rozkrútime. Alebo že by som sa mýlila?;)
Zuzka
19.01.07,07:28
Citát:
Pôvodca textu príspevku: Hlinkovx
prídávam do zoznamu zase pár nespratníkov: Zuzka, AltaKe :p

Citát:
Pôvodca príspevku: AltaKE
jeeeeej.. to je taký krásny pááááárik... :D:D


... no prosím,... a už som aj spárená :confused:
... len teraz neviem, že či sa máme aj registrovať :rolleyes: :eek:
.. poraďte prosím, začínam byť rozpoltená osobnosť :confused:
Hlinkovx
19.01.07,07:33
:D:D:D:D
Zuzka..u nás sa nedá registrovať... takže klídek... furt to budeš ty..
ale kedy sa chceš náhodou rozdeliť na pár častí...tak mysli na PD :D
katkaj
19.01.07,07:35
... no prosím,... a už som aj spárená :confused:
... len teraz neviem, že či sa máme aj registrovať :rolleyes: :eek:
.. poraďte prosím, začínam byť rozpoltená osobnosť :confused:

Zuzi nezávidím ti tieto problémy :D:D:D ale určite ti všetci s tvojím problémom pomôžeme ;)
jess
19.01.07,07:36
:D:D:D:D
Zuzka..u nás sa nedá registrovať... takže klídek... furt to budeš ty..
ale kedy sa chceš náhodou rozdeliť na pár častí...tak mysli na PD :D

Silvi, čítaš moje myšlienky...akurát som to scela napísať, že keď sa bude Zuzka množiť, tak nech aj na mňa myslí :D:D:D
Zuzka
19.01.07,07:36
Hlinkovx:D:D:D:D
Zuzka..u nás sa nedá registrovať... takže klídek... furt to budeš ty..
ale kedy sa chceš náhodou rozdeliť na pár častí...tak mysli na PD :D


... ďakujem, ukľudnila si ma :) ..... eše šťastie, že u nás to neschválili ;) :D:D:D

... a myslím na vás obe ;) :) ... nezabudla som, aj keď to možno tak vyzerá :)
Hlinkovx
19.01.07,07:40
... a myslím na vás obe ;) :) ... nezabudla som, aj keď to možno tak vyzerá :)

no..o tom že to tak vyzerá o tom niet pochýb ..ale by si neverila..aj ja na teba myslím..a aj ťa spomínam :D a aj ešte furt čakám na ťahy na škrebloch :D:D

Zuzka..vidíš...rozmož sa...vidieť..že si žiadaný artikel :D:D
Hlinkovx
19.01.07,07:46
ináč oznam pre Bei....nemkrahule u mňa už nie sú ohrozené...na liečenie odchádzam koncom januára...
jess
19.01.07,07:51
ináč oznam pre Bei....nemkrahule u mňa už nie sú ohrozené...na liečenie odchádzam koncom januára...

...len sa Silvi niekde priviaž o strom, nie že ťa v Tatroch odfúkne....i keď :eek: ...blbá rada, keď tie stromy padajú...to by ťa mohlo zase privaliť....a čo by sme tu bez teba robili :mee:......:p
Hlinkovx
19.01.07,07:55
:D:D:D
Daška..díky za rady...fakt mi pomohli do života... :D:D
myslíš...že než tam prídem...tam ešte nejaký ten strom bude ?? :D
ináč..neboj..ja mám dobré základy a aj dobre umiestnené ložisko :D
a porada by fungovala naďalej..nemaj boja ..
Beata
19.01.07,07:59
Stále ešte chýbajú súhlasy pod príspevkom č. 25 a pritom viem o niekoľkých ľuďoch, ktorým vyhovujú obidva termíny, ale ich súhlas tam nie je.

Tak sa posnažte, prosím, aby som mohla čím skôr zajednať penzión. Mám tam síce predbežnú rezervačku, na oba termíny, ale môže sa stať, že mi o minútku zavolá pani prevádzkárka a povie, že sa musím rozhodnúť, lebo niekto chce ten či onen termín.
Beata
19.01.07,08:00
ináč oznam pre Bei....nemkrahule u mňa už nie sú ohrozené...na liečenie odchádzam koncom januára...

Silvi, no super, tak šup súhlas pod príspevok 25. (teda ak si ho tam už nešupla ;) )
Hlinkovx
19.01.07,08:02
Bei..
ta mne skôr osobne vyhovuje ten prvý termín..ale keby nie je..tak aj na druhý prídem.. :D ta zato nedávam súhlas pod príspevok 25
Beata
19.01.07,08:04
Bei..
ta mne skôr osobne vyhovuje ten prvý termín..ale keby nie je..tak aj na druhý prídem.. :D ta zato nedávam súhlas pod príspevok 25

Silvi, treba dať súhlas, ak Ti vyhovujú obidva termíny.
endrju
19.01.07,09:08
Hoci anketa o termíne stretka je zhruba 1:1, musím Vám oznámiť, že ten prvý júnový týždeň padá, oznámila mi to prevádzkárka :(
Je tu ešte možnosť rezervovania na ten druhý júnový týždeň, t.j. 8. - 10. júna 2007.


Ak Vám vyhovuje termín 8. - 10. 06. 2007 VIAC ako posledný májový týždeň 25. - 27. 05. 2007, dajte čím skôr súhlas pod tento príspevok a na základe Vašich súhlasov stanovíme definitívny termín stretka.


.

Stále ešte chýbajú súhlasy pod príspevkom č. 25 a pritom viem o niekoľkých ľuďoch, ktorým vyhovujú obidva termíny, ale ich súhlas tam nie je.

Tak sa posnažte, prosím, aby som mohla čím skôr zajednať penzión. Mám tam síce predbežnú rezervačku, na oba termíny, ale môže sa stať, že mi o minútku zavolá pani prevádzkárka a povie, že sa musím rozhodnúť, lebo niekto chce ten či onen termín.
.

Bei..
ta mne skôr osobne vyhovuje ten prvý termín..ale keby nie je..tak aj na druhý prídem.. :D ta zato nedávam súhlas pod príspevok 25
.

Silvi, treba dať súhlas, ak Ti vyhovujú obidva termíny.

Na základe vyššie citovaného podrobného návodu som pricapil súhlas pod príspevok číslo 25 aj napriek tomu, že termín 8. - 10.6. mi vyhovuje MENEJ ako termín 25. - 27.5. :) :cool:
Môj súhlas pod príspevkom číslo 25 v preklade do slovenského jazyka znamená: "chcem sa zúčastniť aj v prípade, že stretko sa uskutoční v inom termíne ako 25. - 27.5.2007".

UFF. Musím si ísť odpočinúť po takom náročnom písomnom prejave :D
katkaj
19.01.07,09:13
.
UFF. Musím si ísť odpočinúť po takom náročnom písomnom prejave :D

Andrej nechceš ísť po takejto skvelej odpovedi do politiky? :D:D:D:D:D:D:D:D
endrju
19.01.07,09:14
Andrej nechceš ísť po takejto skvelej odpovedi do politiky? :D:D:D:D:D:D:D:D

Uhádla si (preto ten súhlas pod Tvojim príspevkom) - nechcem :D :cool:
účtovník 007
19.01.07,12:20
som si náhodou klikla túto tému od začiatku a skoro som pri prvom príspevku odpadla:D Bea ten tvoj prvý prispevok ma byť súčasne s oznamom o superstretku aj očným vyšetrením?????:eek: Sa tie písmená stále zväčšujú a zväčšujú.
Ale teraz viem, že vidím dobre, teda tie najväčšie písmenká. Hehehe
Zuzka
19.01.07,23:48
Zuzka
19.01.07,23:52
Muška
19.01.07,23:52
Zuzinka, že sa Ti už sníva o "tanečkoch" na stretku :)
Lucy
20.01.07,08:09
Zuzka :D:D:D
Beata
20.01.07,15:17
Zuzi, len Ty nechaj účtovné knihy doma, nie že ich dotrepeš na stretko!!!!!!!
endrju
20.01.07,15:37
"Neva" až tak veľmi. Ak dotrepe - zapálime a budeme nad ohníkom z nich opekať slaninku a špekáčky :) :cool: :rolleyes:.
evina
20.01.07,16:07
Musím povedať, teda napísať, že už je tu fakt mrník a neviem nájsť ten príspevok s veľkými písmenami, lebo neviem, či som dala súhlas, že mi viac vyhovuje ten júnový termín....:D
Hlinkovx
20.01.07,16:09
Evina...keďže tu fakt robia mrník...a nedá sa s nimi už tu normálne hovoriť posielam Ti linky:
prvá strana :D
http://www.porada.sk/t39400-3-superstretko-porady.html
tretia strana - súhlas k príspevku 25 :D
http://www.porada.sk/t39400-p3-3-superstretko-porady.html
evina
20.01.07,16:27
Silvi, ďakujem za upratanie :) už som pridaná:)
Beata
20.01.07,18:30
A mne sa už aj snívalo:

http://www.stavbykam.sk/vo_vani_m.gif
ingi
20.01.07,18:42
Tak toto nemá chybu, je to nádherné Beatka.

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
liba2
20.01.07,18:43
Beata :D :D :D :D to nemá chybu !!!!
ingi
20.01.07,18:43
A Mušenka sa určite poteší, že si zasánkovala vo vani. :D:D:D
AltaKE
20.01.07,18:44
A mne sa už aj snívalo:

http://www.stavbykam.sk/vo_vani_m.gif

Tak tento pohľad ma skoro zabil...... od smiechu.. :D:D:D:D
Beata
20.01.07,18:46
Sama som sa rehotala, keď som to vyrábala, až mi slzy tiekli :D:D:D
Manual
20.01.07,18:48
Sama som sa rehotala, keď som to vyrábala, až mi slzy tiekli :D:D:D
Vari si Beatka šúpala cibuľu ... ???:D:D:D
Muška
20.01.07,19:13
Beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :):):)

No môžem ja robiť DPH?????.....ja sa proste na to....:D:D:D:D
evina
20.01.07,19:13
No Bei si úplne dokonalá....Ja som ostala bez textu nad tým dokonalým obrázkom :):)
Beata
20.01.07,19:18
Beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :):):)

No môžem ja robiť DPH?????.....ja sa proste na to....:D:D:D:D
Muška, to zato, že mám strašne veľa roboty, hlavou sa mi honia somariny :D:D:D . No berme to ako rozptýlenie, však od roboty aj kone dochnú, no nie?! :)
Zuzka
20.01.07,19:22
[quote=Beata]A mne sa už aj snívalo:

http://www.stavbykam.sk/vo_vani_m.gif[/quote

Beatka, tuším som Ťa inšpirovala ;) :D ... je to super :D:D:D
Muška
20.01.07,19:25
Bee a ešte podotýkam, že Endrju - nemá chybu...., ale dlho som ho hľadala, ešteže si tam praskla krúžok. :D
liba2
20.01.07,19:30
Bee a ešte podotýkam, že Endrju - nemá chybu...., ale dlho som ho hľadala, ešteže si tam praskla krúžok. :D:D :D aj ja som ho hľadala nejakú chvíľu... :D až keď som zbadala ten šušník v krúžku, som pochopila :D :D (ja mám záchvat smiechu :D :D )
Zuzka
20.01.07,19:34
:D :D :D :D :D ... šušník endrju :D
Beata
20.01.07,19:37
šušník :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
endrju
20.01.07,19:41
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
To akože jeden ťah "sopelníkom" a bude fuč? :D
Téééééééééééééda :rolleyes:
Muška
20.01.07,19:42
Andrejko, ale svedčí Ti to na tých lyžiach :D:D:D
Zuzka
20.01.07,19:42
... alebo rukávom ;) :D:D:D
Beata
20.01.07,19:43
V každom prípade: "NAS NEDOGONJAT!!!" :D
liba2
20.01.07,19:45
:D :D prosíííííím :D kde sa dajú kúpiť :D také pekné zimné čiapky :D :D ??? súrne :D :D
Beata
20.01.07,19:46
:D :D prosíííííím :D kde sa dajú kúpiť :D také pekné zimné čiapky :D :D ??? súrne :D :D
:D:D:D:D:D však som nám pekné nasadila? :D A vieš ako dlho som ich zháňala? Muške som aj s macíkom dala :D
Zuzka
20.01.07,19:47
:D :D prosíííííím :D kde sa dajú kúpiť :D také pekné zimné čiapky :D :D ??? súrne :D :D


Libuška, nepoznáš "miletičboss" :confused: :eek:

:D:D:D
evina
20.01.07,19:48
Bee a ešte podotýkam, že Endrju - nemá chybu...., ale dlho som ho hľadala, ešteže si tam praskla krúžok. :D

a ja som až teraz pochopila aj krúžok aj Andreja, tak ste ma ohúrili v tej vani :)
Beata
20.01.07,20:12
Libuška, nepoznáš "miletičboss" :confused: :eek:

:D:D:D
Miletičhilfeštráse
ingi
20.01.07,20:15
Miletičhilfeštráse

:D:D:D:D:D
ALBO
22.01.07,06:42
Beatka, dala som svoj súhlas pod pr. 25. pretože na prelome mája sú maturity a je nie na 99 % ale na pol na pol., lebo neviem čo bude zajtra a nie v juni.
Na tej chate som bola na lyžovačke, je to tam fajn aj jedlo dobre navarili.
kamila60
22.01.07,11:05
Hoci anketa o termíne stretka je zhruba 1:1, musím Vám oznámiť, že ten prvý júnový týždeň padá, oznámila mi to prevádzkárka :(
Je tu ešte možnosť rezervovania na ten druhý júnový týždeň, t.j. 8. - 10. júna 2007.


Ak Vám vyhovuje termín 8. - 10. 06. 2007 viac ako posledný májový týždeň 25. - 27. 05. 2007, dajte čím skôr súhlas pod tento príspevok a na základe Vašich súhlasov stanovíme definitívny termín stretka.


Čaute poraďáci. Dala som súhlas na stretko, ale neviem kde zadať, ak potrebujem miesto pre druhú rezerváciu kolegynky poraďáčky, ktorá je v týchto dňoch mimo.
DanielaSL
22.01.07,11:10
Čaute poraďáci. Dala som súhlas na stretko, ale neviem kde zadať, ak potrebujem miesto pre druhú rezerváciu kolegynky poraďáčky, ktorá je v týchto dňoch mimo.

No tak to jedine tak, že ti kolegyňa dá dôveru a prezradí ti svoje heslo a prihlásiš sa ako ona. Alebo pošli organizátorke Beatke SS, aby počítala s tebou ešte jednu osobu.
Beata
22.01.07,11:47
http://www.stavbykam.sk/cub_scout_bugeling_md_clr.gif

Vašimi súhlasmi ste rozhodli o tom, že



3. superstretko Porady


sa bude konať v termíne

8. - 10. júna 2007

Po DPH a všetkých blázincoch Vám rozpošlem záväzné prihlášky.
katkaj
22.01.07,11:50
Jupííík jupííík už sa tešííím :-))))
kamila60
22.01.07,11:51
Beatka, ako mi poradili, prosím, aby si pri mojom súhlase rátala s dvoma osobami. Dík.
ALDA
22.01.07,12:07
A mne sa už aj snívalo:

http://www.stavbykam.sk/vo_vani_m.gif

Až dnes som to našla vďaka Danielke:D:D:D Beatka a bez snehu to bude ešte lepšie, všetci nás budú tlačiť na kopec:p:p:p
Beata
22.01.07,13:19
Čaute poraďáci. Dala som súhlas na stretko, ale neviem kde zadať, ak potrebujem miesto pre druhú rezerváciu kolegynky poraďáčky, ktorá je v týchto dňoch mimo. Napíš mi do SS nick tej kolegynky poraďáčky, aby som vedela aj jej zaslať záväznú prihlášku.
Jana Acsová
23.01.07,06:40
Aktuálne snehové správy z Banskej Bystrice pre účastníkov 3. superstretka.


Ledovská zima. Kalamita.
V Sásovej tři centimetry
a v Selciach čtyři.
Hlinkovx
23.01.07,06:45
Jani..
čo s toľkým snehom tam robíte?? :D:D:D
Jana Acsová
23.01.07,08:51
Lopatujeme.
Hlinkovx
23.01.07,08:54
Nemám Vám ísť zotrieť pot z čela?? :D:D nezoderte sa pri tom :D
Jana Acsová
23.01.07,10:04
Aktualizácia snehových správ:

...lopata v blate...
Simonab
23.01.07,10:17
No u nás sa to zatiaľ stále podobá na sneh.;)
jess
23.01.07,11:19
o čom hovoríte ???:eek:.....aký sneh ????:eek:.....nezaprší a nezaprší :mad:
endrju
23.01.07,11:57
Aktuálne snehové správy z Banskej Bystrice pre účastníkov 3. superstretka.


Ledovská zima. Kalamita.
V Sásovej tři centimetry
a v Selciach čtyři.

Hm, spolu 7 cm. V BA by to bola tiež kalamita :D
endrju
23.01.07,12:00
No u nás sa to zatiaľ stále podobá na sneh.;)

To biele je sneh? :eek:
UFF, ako mi odľahlo. Myslel som, že na vychádzku do ulíc sa vybrali biele myši :D
Simonab
23.01.07,12:01
To biele je sneh? :eek:
UFF, ako mi odľahlo. Myslel som, že na vychádzku do ulíc sa vybrali biele myši :D


:D :D :D :D :D :D
Simonab
23.01.07,14:08
Hlásim že v Ružomberku snehová kalamita ( tak predsa to neboli biele myšky :D ).
Jana Acsová
23.01.07,14:18
Aktualizácia snehových správ:

...sneh iba v ľufte, na zemi čľapkanica...
...teplota vzduchu plusová ... predpoklad lyžovania mínusový...

Iľkoacs končí, nestíha sledovať legislatívne zmeny počasia.
Elena Navrátilová
23.01.07,14:19
Ale najnovší trend sú mentosky, nie? Všetci sa do nich hádžu.:D ;) Žiadne biele myšky.;) :D Dokonca v plavkách.:D ;)
Paula
23.01.07,14:25
Tuším na Porade chýba meteorologický kýblik, aby v témach nevznikal, ako Silvik vraví :mrník" :rolleyes:
endrju
23.01.07,14:37
...aby v témach nevznikal, ako Silvik vraví :mrník" :rolleyes:

Kýblik to asi nezachráni.

Z tejto témy by sa pri upratovaní "mrnika" museli príspevky porozdeľovať nielen do kýblikov, ale aj do lavórov / vaní a čo ja viem ešte kam :D ;) :rolleyes:.
Muška
23.01.07,15:29
Tak Hela, Bea a ja máme mrník vo vani. :D

A Vy ostatní????? :eek:
Zuzka
23.01.07,15:33
Muši, ja beriem gril ... ;) :) :D

... takýto
http://www.hanulka.cz/fotos/662.gif
Jana Acsová
23.01.07,15:33
Ja sa hlásim k tomu Denisinmu umývadlu.

P.S.:
Mrnik? Čože by ... práve som dostala ss: Dobrý deň p. Mihál, prosím o radu ...

...to je mrnik. :)
Jana Acsová
23.01.07,15:34
Muši, ja beriem gril ... ;) :) :D

... takýto Zuzi, ale sadneš do neho až keď vychladne, však?
Zuzka
23.01.07,15:37
Janka, no dúfam :D:D:D

... alebo takýto hrantík ;) :D
http://www.hanulka.cz/fotos/1409.gif
Beata
23.01.07,16:01
Muši, ja beriem gril ... ;) :) :D

... takýto
http://www.hanulka.cz/fotos/662.gif

Zuzka, no tak to som zvedko, či zoberieš tento grilík ;)

Ja prikladám akuálne foto z BB. Práve som povedala synovi, nech skočí po stromček, pripadá mi, že konečne idú Vianoce :D

http://www.stavbykam.sk/BB_230107_1.gif
AltaKE
23.01.07,16:04
Zuzka, no tak to som zvedko, či zoberieš tento grilík ;)

Ja prikladám akuálne foto z BB. Práve som povedala synovi, nech skočí po stromček, pripadá mi, že konečne idú Vianoce :D

http://www.stavbykam.sk/BB_230107_1.gif

aj korčule si mu nakázala?? ... ihrisko máš tam pekne pripravené, aj bránku pristavenú.. :D:D
monickab
23.01.07,16:41
Dobrý deň,
chcem sa spýtať, aké sú podmienky na účasť na superstretku Porady. Som tu zaregistrovaná len chvíľu a ešte nikoho tu nepoznám, ale rada by som spoznala. :) Ďakujem
Hlinkovx
23.01.07,17:07
ta podmienky sú také
kto chce ide ...kto nechce nech ľutuje :D:D
Zuzka
23.01.07,17:30
[quote=Beata]Zuzka, no tak to som zvedko, či zoberieš tento grilík ;)


Beatka, aby som nezabudla, tak ten gril si musím už dnes dať do kufra. Ako sa poznám, tak ma to napadne po ceste na stretko.
... hmmm, ale zapísala som si to do mobilu. ;) :--- :) :D
Hlinkovx
23.01.07,17:31
zapísala som si to do mobilu. ;) :--- :) :D
len aby si mobil potom našla :---
DanielaSL
23.01.07,17:48
Dobrý deň,
chcem sa spýtať, aké sú podmienky na účasť na superstretku Porady. Som tu zaregistrovaná len chvíľu a ešte nikoho tu nepoznám, ale rada by som spoznala. :) Ďakujem

Podmienky sú len také, aby si sa prihlásila a potom prišla. Samozrejme s dobrou náladou...... a spoznáš veľa správnych ľudí....;)
Beata
23.01.07,20:21
Dobrý deň,
chcem sa spýtať, aké sú podmienky na účasť na superstretku Porady. Som tu zaregistrovaná len chvíľu a ešte nikoho tu nepoznám, ale rada by som spoznala. :) Ďakujem

Monička, podmienky sú také, ako sa tu už spomínalo, hlavne dobrá nálada a chuť sa zabaviť. Poprosím Ťa, daj súhlas pod príspevok č. 25, v tejto téme, aby som nezabudla poslať Ti prihlášku.


Btw, vidím to tak, že na stretku by sme mali vložiť takú kultúrnu vložku "Prijímanie nových členov Porady" ;)
monickab
24.01.07,06:10
Ďakujem už som súhlasila... Rada Vás všetkých spoznám... OSOBNE :) :):):)
kamila60
24.01.07,06:30
Na Poradu chodím už dlhšie, ale superstretko chcem vyskúšať tiež prvý krát,takže budeme nováčikovia viacerí. Už teraz sa teším...
DanielaSL
26.01.07,12:22
Na Poradu chodím už dlhšie, ale superstretko chcem vyskúšať tiež prvý krát,takže budeme nováčikovia viacerí. Už teraz sa teším...

A veru máš sa na čo....ja som bola vlani tiež nováčik a bolo super.:)
Len neviem čo ste dali dole dievčatá súhlas....keď vy už nie ste nováčikovia.....;)
Beata
26.01.07,12:29
Len neviem čo ste dali dole dievčatá súhlas....keď vy už nie ste nováčikovia.....;)

že na Poradu chodíme už dlhšie a že nech vyskúša superstretko - odporúčame a že sa tiež tešíme :D
DanielaSL
09.03.07,08:48
Vo víre daňových priznaní a iných povinností zapadla nám táto téma prachom?;) :)
Beata
09.03.07,09:19
Vo víre daňových priznaní a iných povinností zapadla nám táto téma prachom?;) :)
Termín je dohodnutý, tak čo tu budeme vypisovať? ;) Neboj nič, Danielka, však onedlho sa to tu rozprúdi :)
evina
09.03.07,09:30
Zatiaľ musíme od prachu očisťovať účtovné doklady :D...
účtovník 007
09.03.07,09:36
Zatiaľ musíme od prachu očisťovať účtovné doklady :D...

a mne sa zdá, že niekedy skôr od pachu....:D
endrju
09.03.07,21:09
Zatiaľ musíme od prachu očisťovať účtovné doklady ...
a mne sa zdá, že niekedy skôr od pachu....

Silvik by povedala, že u Pacha ...:D
Jana Motyčková
13.03.07,19:17
Termín je dohodnutý, tak čo tu budeme vypisovať? ;) Neboj nič, Danielka, však onedlho sa to tu rozprúdi :)
Pomôžte - ktorý termín ste dohodli? A dá sa ešte prihlásiť ?
Paula
13.03.07,19:21
Hlasovali sme v prísp. 25......a ten termín asi platí. Napíš Beátke ss-ku.
katkaj
13.03.07,19:29
Hlasovali sme v prísp. 25......a ten termín asi platí. Napíš Beátke ss-ku.

Tu je posledný termín 8 - 10. júna
http://www.porada.sk/showpost.php?p=368560&postcount=183
Paula
13.03.07,19:30
máš prehľad ;)
katkaj
13.03.07,19:31
máš prehľad ;)

To je náhoda, práve včera som pozerala aký termín sme to vlastne odsúhlasili :D :D
Hlinkovx
14.03.07,06:05
Pomôžte - ktorý termín ste dohodli? A dá sa ešte prihlásiť ?
Jani..ešte že si sa zobudila včas :D ..dovtedy sa dá prihlásiť, než sa nevrátime späť ...
ešte ani záväzné príhlášky sme nedávali ..takže kľudne sa hlás
Jana Motyčková
14.03.07,07:33
Jani..ešte že si sa zobudila včas :D ..dovtedy sa dá prihlásiť, než sa nevrátime späť ...
ešte ani záväzné príhlášky sme nedávali ..takže kľudne sa hlás
Ja som nespala:D , len máme plánovanú na prelome mája a júna nejakú rodinnú akciu, tak som nevedela, ktorý termín budem môcť. Už sa to upresnilo, takže 8-10. júna môžem.
Hlinkovx
14.03.07,07:37
Ja som nespala:D
no..podľa kuloárnych informácií, ktoré prenikli na verejnosť na poslednom stretku v PD u Pacha...si ho prespala :D:D takže teraz už môžeš tvdiť čo chceš..vieme o tom už svoje :D:D
S21
19.03.07,15:25
Ahojteee, konečne som si prečítala celú tému :D najvyšší čas :D a takto koncom marca veru celkom dobre som sa pobavila :P Kedy sa budú tie prihlášky posielať? :D
jess
19.03.07,15:45
Dobréééé ráááno stará mama ! :):):D:D:D:D
DanielaSL
19.03.07,15:52
Marec končí, debata sa rozprúdila.....:) ;)
endrju
19.03.07,18:29
Ahojteee, konečne som si prečítala celú tému najvyšší čas a takto koncom marca veru celkom dobre som sa pobavila :P Kedy sa budú tie prihlášky posielať?

Dobréééé ráááno stará mama ! :):):D:D:D:D

:eek: chto je stará mama? :eek: Gabi? :eek: :eek: Neverííííííííííííím :D
S21
24.03.07,14:59
Dobréééé ráááno stará mama ! :):):D:D:D:D



ty brdo to som tak zostarla? :D:D::D a ešte nie som stará mama be be :D ked budem dám vedieť :D:D:D
endrju
25.03.07,07:22
Môžem trochu upraviť pôvodný výrok? :rolleyes:


ty brdo to som tak zostarla? :D:D::D a ešte nie som stará mama be be :D Aked NÁHODOU budem VEDIEŤ, dám vedieť :D:D:D

:cool:
DanielaSL
01.04.07,11:01
Posúvam......
liba2
01.04.07,11:09
Posúvam......
Ja už mám kufor zbalený :D :D :D
jangol
01.04.07,19:16
To sa už tie prihlášky posielali??? Ja som ešte nič nedostala.
ajobs
01.04.07,19:18
To sa už tie prihlášky posielali??? Ja som ešte nič nedostala.

Pozri príspevky č.1 a 25 - tam treba dať súhlas. Ostatné podrobnosti budú neskôr.
jangol
03.04.07,07:58
Pozri príspevky č.1 a 25 - tam treba dať súhlas. Ostatné podrobnosti budú neskôr.
Ja tam súhlas predsa mám a ešte stále nič.
katkaj
03.04.07,08:01
Ja tam súhlas predsa mám a ešte stále nič.

Treba byť trochu trpezlivý. Organizátorka určite včas poskytne bližšie info. :)
korduľa
03.04.07,09:39
moze sa na stretko prihlasit hocikto, alebo tam chodia len "skalni"
Paula
03.04.07,09:40
moze sa na stretko prihlasit hocikto, alebo tam chodia len "skalni"


Z hocikoho sa stane skalný po tomto zážitku ;)
katkaj
03.04.07,10:15
moze sa na stretko prihlasit hocikto, alebo tam chodia len "skalni"


Aj na Poradu môže prísť pre odpoveď "hocikto" ;):)
willma
03.04.07,11:13
Aj na Poradu môže prísť pre odpoveď "hocikto" ;):) ale nie "hocikto" sa aj prihlási na stretko.:D
katkaj
03.04.07,11:20
ale nie "hocikto" sa aj prihlási na stretko.:D


:D:D:D:D ved vieš ako som to myslela :)
endrju
04.04.07,09:04
Aj na Poradu môže prísť pre odpoveď "hocikto" ;):)
... keby len prísť pre odpoveď. :D

Aj odpovedať môže na ktorúkoľvek otázku. :cool:

Niektorí sú takí šikovní, že dokážu napísať otázku, na ktorú si vzápätí odpovedia. ;)