Zavrieť

Porady

3. superstretko Porady

Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Anketa: Ktorý termín superstretka sa Vám lepšie pozdáva?

Počet hlasujúcich
45. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • 25. - 27. mája 2007

    22 48.89%
  • 1. - 3. júna 2007

    23 51.11%
Milé poraďáčky a poraďáci,

už po dva ročníky sme sa stretli na jednom veľkom superstretku Porady. Po tie dva roky to bolo na Krahuliach, kde bolo síce veľmi pekne, avšak ubytovanie sme riešili v dvoch hoteloch, z ktorých jeden bol na trošku nižšej úrovni. Viem, že zámeru stretnúť sa a zabaviť nemôže uškodiť ani táto skutočnosť, napriek tomu navrhujem, aby sme zmenili miesto superstretka, aby podmienky boli pre všetkých rovnaké.

Nové miesto 3. superstretka bude tiež v strede Slovenska, aby každý kto sa chce zúčastniť, mal rovnako blízko, či ďaleko, aj Bratislavčania, aj Košičania.
Je to Penzión Čachovo, ktorý sa nachádza v obci Selce pri Banskej Bystrici (tu je link na uvedený penzión http://www.chatacachovo.sk/servlets/page ). V tomto zariadení sa Vám isto bude páčiť. Izby sú na veľmi dobrej úrovni. V penzióne je veľká hala - reštaurácia s barom, je tam fínska sauna, hydromasáže a iné (pozriete na ich stránke).
Ceny ubytovania a stravy Vám budem vedieť povedať neskôr, nakoľko nebudú tie, ktoré uvádza penzión na stránke, ale budeme mať určité zľavy, čiže ubytovanie aj strava výjde približne rovnako ako na Krahuliach. Kapacita je 48 lôžok + 8 prístelkov, čiže malo by to byť dostačujúce (každý ročník nás bolo približne do 50).

Navrhujem termín, ako aj po uplynulé dva ročníky, koniec mája, t.j. 25. - 27. mája 2007, alebo prvý júnový týždeň, t.j. 1. - 3. júna 2007. 8. - 10. júna 2007
Túto tému som založila takto skoro preto, aby som zistila predbežný záujem a vedela čím skôr zajednať penzión.


Preto Vás veľmi pekne prosím, ak ste presvedčení na 99%, že sa chcete zúčastniť 3. superstretka Porady, pridajte súhlas pod môj príspevok.

Tiež Vás prosím, aby ste popremýšľali, ktorý termín by sa Vám viac páčil a vyhovoval Vám, teda či poslený májový týždeň, alebo prvý druhý júnový týždeň a podľa toho zahlasovali v ankete . Tí z Vás, ktorým vyhovuje lepšie ten druhý júnový týždeň, prípadne obidva termíny, prosím pridajte súhlas pod príspevok č. 25.

Každému, kto sa chce zúčastniť superstretka a prejaví súhlas pod mojím príspevkom, pošlem záväznú prihlášku. Podľa toho ako kto mi pošle túto prihlášku späť, bude zaregistrovaný. Priebežne budem oznamovať voľné miesta, tak ako aj minulé roky.
Naposledy upravil Beata : 11.06.07 at 11:58
Usporiadat
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Pomóóóóóóóóc nestíham čítať.
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
účtovník 007
Už som dala súhlas.(na ten druhy junovy tyzden) Ale ja nemam ani lavor, ani vanu, bo ja sa umyvam v potoku. Teta Acsova, mozem aj ja teda prist?
Vzhľadom k závažnosti k riešenej problematiky a možnej variantnosti názorov by ste podľa môjho názoru mali museli prísť.
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
účtovník 007
To AVO:K mojej otazke. Z hladiska zabezpecenia jazykovej a kulturnej roznorodosti na uvedenom stretnuti, by bola vhodna Vasa odpoved ano.:p
AVO se odstěhovalo do Humpolce, takže odpoveď som získala cez telemost: áno.
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Hlinkovx
Deni máš
- piesok v posteli
- jedlo so škrípajúcim pieskom v ústach ?

ak oboje áno ...tak vieš..čo to je mrník - je to neopakovateľné :p a uži si to
No dovoľ. Však som ju prichýlila na privát.
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Jana Acsová
Pomóóóóóóóóc nestíham čítať.
Teta AVO, prosím Vás ,odpovedzte na moju otázku(zadaná vyššie), lebo Vaša odpoveď ovplyvní varietu môjho rozhodovanie. Dúfam, že odpoveď bude kladná, lebo dôsledky negatívnej odpovede môžu hlboko zasiahnuť moju osobu. A verím ,že Vám záleží na psychyckom a osobnostnom vývoji poraďákov a nedovolíte v konečnom dôsledku, aby Vaša negatívna odpoveď spôsobila traumu 17-tke hľadajúcej svoje miesto vo veľkej rodine Poraďákov.

Doplnene:
Jééééj uz vidim ze ste odpovedali a moc dakujem za kladnu odpoved.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Jana Acsová
No dovoľ.
Ta tebe všeličo
Jana Acsová
Však som ju prichýlila na privát.
hups...tak susedia nemajú šou na chodbe?? ste ma sklamali
ináč..však dúfam, že by si Deni nenechala bývať kdesi vonku...už predsa len občas aj mrazy v noci sú
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

účtovník 007
Teta AVO, prosím Vás ,odpovedzte na moju otázku(zadaná vyššie), lebo Vaša odpoveď ovplyvní varietu môjho rozhodovanie. Dúfam, že odpoveď bude kladná, lebo dôsledky negatívnej odpovede môžu hlboko zasiahnuť moju osobu. A verím ,že Vám záleží na psychyckom a osobnostnom vývoji poraďákov a nedovolíte v konečnom dôsledku, aby Vaša negatívna odpoveď spôsobila traumu 17-tke hľadajúcej svoje miesto vo veľkej rodine Poraďákov.

Doplnene:
Jééééj uz vidim ze ste odpovedali a moc dakujem za kladnu odpoved.
Čítaj pozorne v priloženom linku:, aby si neovplyvnila varietu odpovedania dotazovaného

http://www.porada.sk/showpost.php?p=365091&postcount=63
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Silvi, dostala som povolenie ,ze mozem aj ja prist. Tak sa krot, potok nebude. Hehehe. Ale rozcvicka ano, uz sa tesim.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Bobo ...
ak sa niekto zľutuje a ubytuje sa s tebou..a pod ťarchou argumentov a pádnych dôvodov, ktoré sme vďaka tebe zažili v Áčku sľúbi, že minimálne každé ráno do 8:30 ani necekneš, ani nebudeš vykrikovať na chodbe budíček a rozcvička a že dá na teba pozor ... / to som zvedavá, kto sa na to podujme, teba umlčať /
tak potom keď už ináč nedáš...tak ti dovolíme prísť medzi nás

P.S. Ináč Bobo ..dondi..teším sa :p
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
účtovník 007
Silvi, dostala som povolenie ,ze mozem aj ja prist. Tak sa krot, potok nebude. Hehehe. Ale rozcvicka ano, uz sa tesim.
Bobo my sa ti nedáme......
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
DanielaSĽ
Bobo my sa ti nedáme......
bobo..my ťa aj do toho potoka hodíme...len neviem..či tam nejaký je..a či ešte nebude ľad
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
DanielaSĽ
Bobo my sa ti nedáme......
Danielka si chcela napisat :Bobo my si ta nedame , nie?

PS: uz som zacala chladit frndzalicu.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
účtovník 007
PS: uz som zacala chladit frndzalicu.
ti pomôže pod tým ľadom v tom potoku
a ináč..Dani sa isto nepomýlila ..napísala to správne
0 0
AltaKE AltaKE

AltaKE je offline (nepripojený) AltaKE

Pri tom, ako to tu frčí, mám pocit, že jún už začína na budúci týždeň.. Ja sa pomaly aj baliť pôjdem..
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
AltaKE
Pri tom, ako to tu frčí, mám pocit, že jún už začína na budúci týždeň.. Ja sa pomaly aj baliť pôjdem..
počuj..netrep...však ty si furt zbalená..čo ideš baliť
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Panenko Marija Podsebenská... no vidíš?!
Toľko ste tu popísali, že bulvár sa môže hanbiť
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Beatka, proste Ti tu z toho urobili "mrník", že Silvi ?
0 0
AltaKE AltaKE

AltaKE je offline (nepripojený) AltaKE

Hlinkovx
počuj..netrep...však ty si furt zbalená..čo ideš baliť
No vieš.. také neočakávané veci ako lyže (mi bolo odkázané), stôl (ten odkazujem ja) a keď zoženiem v obchode kondičku, tak aj tú si pribalím, aby som vládala nové kroky do bezvedomia nacvičovať..
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
AltaKE
No vieš.. také neočakávané veci ako lyže (mi bolo odkázané), stôl (ten odkazujem ja) a keď zoženiem v obchode kondičku, tak aj tú si pribalím, aby som vládala nové kroky do bezvedomia nacvičovať..
kto ti odkázal lyže??
aj mne môže ..stôl nechcem..a kondičku..ešte tak konvičku

myslíš, že pod točkou budeš kreácie raz, dva, dph skúšať ..zabudni
bo ináč fakt akorát tak závet predtým môžeš spísať..
si zabudla..že si zase o rok staršia, už nevydržíš to, čo si minulý rok
nezabudni na to
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Beata
Panenko Marija Podsebenská... no vidíš?!
Toľko ste tu popísali, že bulvár sa môže hanbiť
Muška
Beatka, proste Ti tu z toho urobili "mrník", že Silvi ?
Hm, kto spustil tú lavínu príspevkov?

Któóóóóóóóó by to len mohol byť?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať