Zavrieť

Porady

3. superstretko Porady

Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Anketa: Ktorý termín superstretka sa Vám lepšie pozdáva?

Počet hlasujúcich
45. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • 25. - 27. mája 2007

    22 48.89%
  • 1. - 3. júna 2007

    23 51.11%
Milé poraďáčky a poraďáci,

už po dva ročníky sme sa stretli na jednom veľkom superstretku Porady. Po tie dva roky to bolo na Krahuliach, kde bolo síce veľmi pekne, avšak ubytovanie sme riešili v dvoch hoteloch, z ktorých jeden bol na trošku nižšej úrovni. Viem, že zámeru stretnúť sa a zabaviť nemôže uškodiť ani táto skutočnosť, napriek tomu navrhujem, aby sme zmenili miesto superstretka, aby podmienky boli pre všetkých rovnaké.

Nové miesto 3. superstretka bude tiež v strede Slovenska, aby každý kto sa chce zúčastniť, mal rovnako blízko, či ďaleko, aj Bratislavčania, aj Košičania.
Je to Penzión Čachovo, ktorý sa nachádza v obci Selce pri Banskej Bystrici (tu je link na uvedený penzión http://www.chatacachovo.sk/servlets/page ). V tomto zariadení sa Vám isto bude páčiť. Izby sú na veľmi dobrej úrovni. V penzióne je veľká hala - reštaurácia s barom, je tam fínska sauna, hydromasáže a iné (pozriete na ich stránke).
Ceny ubytovania a stravy Vám budem vedieť povedať neskôr, nakoľko nebudú tie, ktoré uvádza penzión na stránke, ale budeme mať určité zľavy, čiže ubytovanie aj strava výjde približne rovnako ako na Krahuliach. Kapacita je 48 lôžok + 8 prístelkov, čiže malo by to byť dostačujúce (každý ročník nás bolo približne do 50).

Navrhujem termín, ako aj po uplynulé dva ročníky, koniec mája, t.j. 25. - 27. mája 2007, alebo prvý júnový týždeň, t.j. 1. - 3. júna 2007. 8. - 10. júna 2007
Túto tému som založila takto skoro preto, aby som zistila predbežný záujem a vedela čím skôr zajednať penzión.


Preto Vás veľmi pekne prosím, ak ste presvedčení na 99%, že sa chcete zúčastniť 3. superstretka Porady, pridajte súhlas pod môj príspevok.

Tiež Vás prosím, aby ste popremýšľali, ktorý termín by sa Vám viac páčil a vyhovoval Vám, teda či poslený májový týždeň, alebo prvý druhý júnový týždeň a podľa toho zahlasovali v ankete . Tí z Vás, ktorým vyhovuje lepšie ten druhý júnový týždeň, prípadne obidva termíny, prosím pridajte súhlas pod príspevok č. 25.

Každému, kto sa chce zúčastniť superstretka a prejaví súhlas pod mojím príspevkom, pošlem záväznú prihlášku. Podľa toho ako kto mi pošle túto prihlášku späť, bude zaregistrovaný. Priebežne budem oznamovať voľné miesta, tak ako aj minulé roky.
Naposledy upravil Beata : 11.06.07 at 11:58
Usporiadat
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Cíííííííí

Do výroby mrníka sa zapojil už aj riadiaci program. Silvi, ako si ho presvedčila?
Naposledy upravil endrju : 05.03.09 at 19:45
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

endrju
Cíííííííí

Do výroby mrníka sa zapojil už aj riadiaci program. Silvi, ako si ho presvedčila?
... no darmo, je to hlavička, ... pche :p ... kde sa na ňu hrabe nejaký riadiaci program
0 0
AltaKE AltaKE

AltaKE je offline (nepripojený) AltaKE

endrju
P.S.
Uplynulo sotva 10 dní od založenia tejto témy a je tu vyše stovky príspevkov. Koľko ich tu bude na konci mája alebo začiatku júna?
Lucy
Ja som len zvedavá, koľko príspevkov tu bude do 3.superstretka, ked je ešte len pol januára....
Dovolila som si trochu počítať (nikdy sa neodnaučím robiť veci, ktoré mi nejdú ). Do prvého termínu to máme od dnes cca 127 dní ( ), za včerajšok pribudlo cca 83 príspevkov. Za predpokladu, že každý deň by bol taký úspešný v pribúdaní príspevkov ako včerajší, by sme tu do 25. mája mohli mať teoreticky 10 541 príspevkov (plus mínus kolobežka) ... A v hitparáde najopríspevkovanejších tém by sme boli na prvom mieste..
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
viete...len tak Vám poviem..
kto umí ten umí, kto neumí ten
ale priznávam pri tom double súhlase som v tom nevinne ako vždy a vo všetkom
Zuzka
Silvi má skrátka protekciu
pre toho, kto ma tu obviňoval z protekcie, nechcem ukazovať prstom, kto to bol, by som radila, nech si to dobre rozmyslí
Zuzka
kto tu robí mrník?
ako už bolo spomenuté
Hlinkovx
vychádza mi to na tieto nicky: nespratníci
endrju, Jana Acsová, Muška, účtovník007, ....
prídávam do zoznamu zase pár nespratníkov: Zuzka, AltaKe :p
0 0
AltaKE AltaKE

AltaKE je offline (nepripojený) AltaKE

Hlinkovx
prídávam do zoznamu zase pár nespratníkov: Zuzka, AltaKe :p
jeeeeej.. to je taký krásny pááááárik...

Len neviem, že keby mi oznámil niekto, že som na zozname, či by sa mi vlasy dupkom od strachu nepostavili..
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
hej..veru párik exotov...si môžete aj ruky podať hlavne teraz:pináč..to len preto ste spolu..že obe máte u mňa protekciu
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

AltaKE
Dovolila som si trochu počítať (nikdy sa neodnaučím robiť veci, ktoré mi nejdú ). Do prvého termínu to máme od dnes cca 127 dní ( ), za včerajšok pribudlo cca 83 príspevkov. Za predpokladu, že každý deň by bol taký úspešný v pribúdaní príspevkov ako včerajší, by sme tu do 25. mája mohli mať teoreticky 10 541 príspevkov (plus mínus kolobežka) ... A v hitparáde najopríspevkovanejších tém by sme boli na prvom mieste..
No vážení prítomní, nerada by som vás sklamať, ale mám veľkú obavu, že tému ccccccc, kde príspevky pribúdajú geometrickým radom dobehnete len veľmi ťažko. . Ale výzva pre súboja chtivých je to riadna. Ale na druhú stranu, veď nám všetkým ide o jedno, takže aké tam súperenie. Takže na stretkách to rozkrútime. Alebo že by som sa mýlila?
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Citát:
Pôvodca textu príspevku: Hlinkovx
prídávam do zoznamu zase pár nespratníkov: Zuzka, AltaKe :p

Citát:
Pôvodca príspevku: AltaKE
jeeeeej.. to je taký krásny pááááárik...


... no prosím,... a už som aj spárená
... len teraz neviem, že či sa máme aj registrovať
.. poraďte prosím, začínam byť rozpoltená osobnosť
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)

Zuzka..u nás sa nedá registrovať... takže klídek... furt to budeš ty..
ale kedy sa chceš náhodou rozdeliť na pár častí...tak mysli na PD
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Zuzka
... no prosím,... a už som aj spárená
... len teraz neviem, že či sa máme aj registrovať
.. poraďte prosím, začínam byť rozpoltená osobnosť
Zuzi nezávidím ti tieto problémy ale určite ti všetci s tvojím problémom pomôžeme
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Hlinkovx

Zuzka..u nás sa nedá registrovať... takže klídek... furt to budeš ty..
ale kedy sa chceš náhodou rozdeliť na pár častí...tak mysli na PD
Silvi, čítaš moje myšlienky...akurát som to scela napísať, že keď sa bude Zuzka množiť, tak nech aj na mňa myslí
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Hlinkovx
Zuzka..u nás sa nedá registrovať... takže klídek... furt to budeš ty..
ale kedy sa chceš náhodou rozdeliť na pár častí...tak mysli na PD


... ďakujem, ukľudnila si ma ..... eše šťastie, že u nás to neschválili

... a myslím na vás obe ... nezabudla som, aj keď to možno tak vyzerá
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Zuzka
... a myslím na vás obe ... nezabudla som, aj keď to možno tak vyzerá
no..o tom že to tak vyzerá o tom niet pochýb ..ale by si neverila..aj ja na teba myslím..a aj ťa spomínam a aj ešte furt čakám na ťahy na škrebloch

Zuzka..vidíš...rozmož sa...vidieť..že si žiadaný artikel
Naposledy upravil Hlinkovx : 19.01.07 at 08:48
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
ináč oznam pre Bei....nemkrahule u mňa už nie sú ohrozené...na liečenie odchádzam koncom januára...
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Hlinkovx
ináč oznam pre Bei....nemkrahule u mňa už nie sú ohrozené...na liečenie odchádzam koncom januára...
...len sa Silvi niekde priviaž o strom, nie že ťa v Tatroch odfúkne....i keď ...blbá rada, keď tie stromy padajú...to by ťa mohlo zase privaliť....a čo by sme tu bez teba robili ......:p
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)

Daška..díky za rady...fakt mi pomohli do života...
myslíš...že než tam prídem...tam ešte nejaký ten strom bude ??
ináč..neboj..ja mám dobré základy a aj dobre umiestnené ložisko
a porada by fungovala naďalej..nemaj boja ..
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Stále ešte chýbajú súhlasy pod príspevkom č. 25 a pritom viem o niekoľkých ľuďoch, ktorým vyhovujú obidva termíny, ale ich súhlas tam nie je.

Tak sa posnažte, prosím, aby som mohla čím skôr zajednať penzión. Mám tam síce predbežnú rezervačku, na oba termíny, ale môže sa stať, že mi o minútku zavolá pani prevádzkárka a povie, že sa musím rozhodnúť, lebo niekto chce ten či onen termín.
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Hlinkovx
ináč oznam pre Bei....nemkrahule u mňa už nie sú ohrozené...na liečenie odchádzam koncom januára...
Silvi, no super, tak šup súhlas pod príspevok 25. (teda ak si ho tam už nešupla )
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Bei..
ta mne skôr osobne vyhovuje ten prvý termín..ale keby nie je..tak aj na druhý prídem.. ta zato nedávam súhlas pod príspevok 25
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Hlinkovx
Bei..
ta mne skôr osobne vyhovuje ten prvý termín..ale keby nie je..tak aj na druhý prídem.. ta zato nedávam súhlas pod príspevok 25
Silvi, treba dať súhlas, ak Ti vyhovujú obidva termíny.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať