Zavrieť

Porady

3. superstretko Porady

Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Anketa: Ktorý termín superstretka sa Vám lepšie pozdáva?

Počet hlasujúcich
45. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • 25. - 27. mája 2007

    22 48.89%
  • 1. - 3. júna 2007

    23 51.11%
Milé poraďáčky a poraďáci,

už po dva ročníky sme sa stretli na jednom veľkom superstretku Porady. Po tie dva roky to bolo na Krahuliach, kde bolo síce veľmi pekne, avšak ubytovanie sme riešili v dvoch hoteloch, z ktorých jeden bol na trošku nižšej úrovni. Viem, že zámeru stretnúť sa a zabaviť nemôže uškodiť ani táto skutočnosť, napriek tomu navrhujem, aby sme zmenili miesto superstretka, aby podmienky boli pre všetkých rovnaké.

Nové miesto 3. superstretka bude tiež v strede Slovenska, aby každý kto sa chce zúčastniť, mal rovnako blízko, či ďaleko, aj Bratislavčania, aj Košičania.
Je to Penzión Čachovo, ktorý sa nachádza v obci Selce pri Banskej Bystrici (tu je link na uvedený penzión http://www.chatacachovo.sk/servlets/page ). V tomto zariadení sa Vám isto bude páčiť. Izby sú na veľmi dobrej úrovni. V penzióne je veľká hala - reštaurácia s barom, je tam fínska sauna, hydromasáže a iné (pozriete na ich stránke).
Ceny ubytovania a stravy Vám budem vedieť povedať neskôr, nakoľko nebudú tie, ktoré uvádza penzión na stránke, ale budeme mať určité zľavy, čiže ubytovanie aj strava výjde približne rovnako ako na Krahuliach. Kapacita je 48 lôžok + 8 prístelkov, čiže malo by to byť dostačujúce (každý ročník nás bolo približne do 50).

Navrhujem termín, ako aj po uplynulé dva ročníky, koniec mája, t.j. 25. - 27. mája 2007, alebo prvý júnový týždeň, t.j. 1. - 3. júna 2007. 8. - 10. júna 2007
Túto tému som založila takto skoro preto, aby som zistila predbežný záujem a vedela čím skôr zajednať penzión.


Preto Vás veľmi pekne prosím, ak ste presvedčení na 99%, že sa chcete zúčastniť 3. superstretka Porady, pridajte súhlas pod môj príspevok.

Tiež Vás prosím, aby ste popremýšľali, ktorý termín by sa Vám viac páčil a vyhovoval Vám, teda či poslený májový týždeň, alebo prvý druhý júnový týždeň a podľa toho zahlasovali v ankete . Tí z Vás, ktorým vyhovuje lepšie ten druhý júnový týždeň, prípadne obidva termíny, prosím pridajte súhlas pod príspevok č. 25.

Každému, kto sa chce zúčastniť superstretka a prejaví súhlas pod mojím príspevkom, pošlem záväznú prihlášku. Podľa toho ako kto mi pošle túto prihlášku späť, bude zaregistrovaný. Priebežne budem oznamovať voľné miesta, tak ako aj minulé roky.
Naposledy upravil Beata : 11.06.07 at 11:58
Usporiadat
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Beata
Hoci anketa o termíne stretka je zhruba 1:1, musím Vám oznámiť, že ten prvý júnový týždeň padá, oznámila mi to prevádzkárka
Je tu ešte možnosť rezervovania na ten druhý júnový týždeň, t.j. 8. - 10. júna 2007.

Ak Vám vyhovuje termín 8. - 10. 06. 2007 VIAC ako posledný májový týždeň 25. - 27. 05. 2007, dajte čím skôr súhlas pod tento príspevok a na základe Vašich súhlasov stanovíme definitívny termín stretka.
.
Beata
Stále ešte chýbajú súhlasy pod príspevkom č. 25 a pritom viem o niekoľkých ľuďoch, ktorým vyhovujú obidva termíny, ale ich súhlas tam nie je.

Tak sa posnažte, prosím, aby som mohla čím skôr zajednať penzión. Mám tam síce predbežnú rezervačku, na oba termíny, ale môže sa stať, že mi o minútku zavolá pani prevádzkárka a povie, že sa musím rozhodnúť, lebo niekto chce ten či onen termín.
.
Hlinkovx
Bei..
ta mne skôr osobne vyhovuje ten prvý termín..ale keby nie je..tak aj na druhý prídem.. ta zato nedávam súhlas pod príspevok 25
.
Beata
Silvi, treba dať súhlas, ak Ti vyhovujú obidva termíny.
Na základe vyššie citovaného podrobného návodu som pricapil súhlas pod príspevok číslo 25 aj napriek tomu, že termín 8. - 10.6. mi vyhovuje MENEJ ako termín 25. - 27.5.
Môj súhlas pod príspevkom číslo 25 v preklade do slovenského jazyka znamená: "chcem sa zúčastniť aj v prípade, že stretko sa uskutoční v inom termíne ako 25. - 27.5.2007".

UFF. Musím si ísť odpočinúť po takom náročnom písomnom prejave
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

endrju
.
UFF. Musím si ísť odpočinúť po takom náročnom písomnom prejave
Andrej nechceš ísť po takejto skvelej odpovedi do politiky?
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

katkaj
Andrej nechceš ísť po takejto skvelej odpovedi do politiky?
Uhádla si (preto ten súhlas pod Tvojim príspevkom) - nechcem
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
som si náhodou klikla túto tému od začiatku a skoro som pri prvom príspevku odpadla Bea ten tvoj prvý prispevok ma byť súčasne s oznamom o superstretku aj očným vyšetrením????? Sa tie písmená stále zväčšujú a zväčšujú.
Ale teraz viem, že vidím dobre, teda tie najväčšie písmenká. Hehehe
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Zuzinka, že sa Ti už sníva o "tanečkoch" na stretku
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

0 0
Lucy Lucy

Lucy je offline (nepripojený) Lucy

Zuzka
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Zuzi, len Ty nechaj účtovné knihy doma, nie že ich dotrepeš na stretko!!!!!!!
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

"Neva" až tak veľmi. Ak dotrepe - zapálime a budeme nad ohníkom z nich opekať slaninku a špekáčky .
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Musím povedať, teda napísať, že už je tu fakt mrník a neviem nájsť ten príspevok s veľkými písmenami, lebo neviem, či som dala súhlas, že mi viac vyhovuje ten júnový termín....
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Evina...keďže tu fakt robia mrník...a nedá sa s nimi už tu normálne hovoriť posielam Ti linky:
prvá strana
http://www.porada.sk/t39400-3-superstretko-porady.html
tretia strana - súhlas k príspevku 25
http://www.porada.sk/t39400-p3-3-sup...ko-porady.html
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Silvi, ďakujem za upratanie už som pridaná
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

A mne sa už aj snívalo:

0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Tak toto nemá chybu, je to nádherné Beatka.

0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Beata to nemá chybu !!!!
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

A Mušenka sa určite poteší, že si zasánkovala vo vani.
0 0
AltaKE AltaKE

AltaKE je offline (nepripojený) AltaKE

Beata
A mne sa už aj snívalo:

http://www.stavbykam.sk/vo_vani_m.gif
Tak tento pohľad ma skoro zabil...... od smiechu..
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Sama som sa rehotala, keď som to vyrábala, až mi slzy tiekli
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Beata
Sama som sa rehotala, keď som to vyrábala, až mi slzy tiekli
Vari si Beatka šúpala cibuľu ... ???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať