Zavrieť

Porady

3. superstretko Porady

Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Anketa: Ktorý termín superstretka sa Vám lepšie pozdáva?

Počet hlasujúcich
45. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • 25. - 27. mája 2007

    22 48.89%
  • 1. - 3. júna 2007

    23 51.11%
Milé poraďáčky a poraďáci,

už po dva ročníky sme sa stretli na jednom veľkom superstretku Porady. Po tie dva roky to bolo na Krahuliach, kde bolo síce veľmi pekne, avšak ubytovanie sme riešili v dvoch hoteloch, z ktorých jeden bol na trošku nižšej úrovni. Viem, že zámeru stretnúť sa a zabaviť nemôže uškodiť ani táto skutočnosť, napriek tomu navrhujem, aby sme zmenili miesto superstretka, aby podmienky boli pre všetkých rovnaké.

Nové miesto 3. superstretka bude tiež v strede Slovenska, aby každý kto sa chce zúčastniť, mal rovnako blízko, či ďaleko, aj Bratislavčania, aj Košičania.
Je to Penzión Čachovo, ktorý sa nachádza v obci Selce pri Banskej Bystrici (tu je link na uvedený penzión http://www.chatacachovo.sk/servlets/page ). V tomto zariadení sa Vám isto bude páčiť. Izby sú na veľmi dobrej úrovni. V penzióne je veľká hala - reštaurácia s barom, je tam fínska sauna, hydromasáže a iné (pozriete na ich stránke).
Ceny ubytovania a stravy Vám budem vedieť povedať neskôr, nakoľko nebudú tie, ktoré uvádza penzión na stránke, ale budeme mať určité zľavy, čiže ubytovanie aj strava výjde približne rovnako ako na Krahuliach. Kapacita je 48 lôžok + 8 prístelkov, čiže malo by to byť dostačujúce (každý ročník nás bolo približne do 50).

Navrhujem termín, ako aj po uplynulé dva ročníky, koniec mája, t.j. 25. - 27. mája 2007, alebo prvý júnový týždeň, t.j. 1. - 3. júna 2007. 8. - 10. júna 2007
Túto tému som založila takto skoro preto, aby som zistila predbežný záujem a vedela čím skôr zajednať penzión.


Preto Vás veľmi pekne prosím, ak ste presvedčení na 99%, že sa chcete zúčastniť 3. superstretka Porady, pridajte súhlas pod môj príspevok.

Tiež Vás prosím, aby ste popremýšľali, ktorý termín by sa Vám viac páčil a vyhovoval Vám, teda či poslený májový týždeň, alebo prvý druhý júnový týždeň a podľa toho zahlasovali v ankete . Tí z Vás, ktorým vyhovuje lepšie ten druhý júnový týždeň, prípadne obidva termíny, prosím pridajte súhlas pod príspevok č. 25.

Každému, kto sa chce zúčastniť superstretka a prejaví súhlas pod mojím príspevkom, pošlem záväznú prihlášku. Podľa toho ako kto mi pošle túto prihlášku späť, bude zaregistrovaný. Priebežne budem oznamovať voľné miesta, tak ako aj minulé roky.
Naposledy upravil Beata : 11.06.07 at 11:58
Usporiadat
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Vlado66
Bobo neboj, pohoda klidek tabaček.., zoberem motorovu pilu..heh
Neber, ja ju mám v sebe zabudovanú.
Však ALDA?
0 0
Vlado66 Vlado66

Vlado66 je offline (nepripojený) Vlado66

Oki jasne,nehadam sa s tebou len suhlasim ty mas pilu takuu.vies vnutornu.. heh ,ale nie taku čo bobra nahradí...a boba oslobodi..xi
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

jess
kurnik...tu je zábava...a ja musím makať...nechce mi prísť niekto skontrolovať účtovanie za minulý rok ????????????????????????????????...mám tam pár véééééľkych otáznikov..........včera som mala daňovú kontrolu na DPH a vy sa tu rehníte....ešteže dopadla OK......a ďalší termín DPH sa blíži ...a tie koncoročné výkazy......pomóoooooooooooooooc


...všetky termíny vyhovujú pokiaľ sa koná superstredko , len úfam, že sa v tom termíne nebude konať aj ďalšie zo SŠ po 20 rokoch....ale SB mi sľúbil, že keby náhodou, tak ma porozváža aj o polnoci na koniec sveta, aby som o nič nedošla

Bobo, uisťujem ťa, že teba večer priviažeme k nejakému stromu ďááleko od chaty, aby si nás nebudila...lebo ja som ráno vééééľmi zúúúúrivá a neradno sa so mnou zahrávať...bacha na mňa!!!...už teraz si odkladám na teba petardy ....

Daši, vypomôžem ak bude treba

... no čo ste tu toho popísali od rána panenkaskákavá, nestíham všetko sledovať pri práci .... to zase bude ... a že vraj "pohoda, klídek, tabáček" ...

.. očujte, šak kroťte svoje vášne, ešte je len január
Naposledy upravil Zuzka : 18.01.07 at 13:42
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Zuzka
.. očujte, šak kroťte svoje vášne, ešte je len január
Ani medvede nemôžu zaspať v takom teplom januári.
Čo majú potom robiť s nepodareným januárom takí rozkokošení Poraďáci?

P.S.
Uplynulo sotva 10 dní od založenia tejto témy a je tu vyše stovky príspevkov. Koľko ich tu bude na konci mája alebo začiatku júna?
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
endrju
Čo majú potom robiť s nepodareným januárom takí rozkokošení Poraďáci?
Andrej..keďže si nedal možnosť 50na50 ani priateľa na telefóne som nemala..tak skúsim hádať bez pomôcok

žeby PRACOVAŤ??
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Hlinkovx
Andrej..keďže si nedal možnosť 50na50 ani priateľa na telefóne som nemala..tak skúsim hádať bez pomôcok

žeby PRACOVAŤ??
Viem si predstaviť aj príjemnejšie činnosti vykonávané v januári
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

endrju
Viem si predstaviť aj príjemnejšie činnosti vykonávané v januári
napríklad lyžovanie
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

katkaj
napríklad lyžovanie
Nežartuj. Lyžovať budeme v júni na Krahuliach, ktoré Krahulami nie sú.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
endrju
Viem si predstaviť aj príjemnejšie činnosti vykonávané v januári
tak potom to bude robenie mrníku v téme "3. superstretko Porady":p
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

VŠETCI
eniki beniki kliki bééé
Ebééééén ci
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Vlado66
Bobo neboj, pohoda klidek tabaček.., zoberem motorovu pilu..heh
No konecne niekto, co si ma zastal. vlado mas to u mna a ani 66 si nemusis menit na 69. si proste moj clovek A henti seci co ma ohovaraju...sak pockajte.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
účtovník 007
No konecne niekto, co si ma zastal. vlado mas to u mna a ani 66 si nemusis menit na 69. si proste moj clovek A henti seci co ma ohovaraju...sak pockajte.
Bobo nikto neohovára...len konštatujeme....chceš povedať , že si nám ráno nevykrikovala na celú chatu budííííííček a rozcvička?????
Ešte teraz som z toho šokovaná....
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

DanielaSĽ
Bobo nikto neohovára...len konštatujeme....chceš povedať , že si nám ráno nevykrikovala na celú chatu budííííííček a rozcvička?????
Ešte teraz som z toho šokovaná....
Keby len raz, ale aj dvakrát každé ráno a potom zaliezla pod perinu nazad s pocitom dobre vykonanej práce . NO POČKAJ BOBO!!!!!!!!
0 0
Lucy Lucy

Lucy je offline (nepripojený) Lucy

Ja som len zvedavá, koľko príspevkov tu bude do 3.superstretka, ked je ešte len pol januára....
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Ja vidím pri príspevku č.113 dvojmo Silvikin súhlas Sa mi marí, alebo je to naozaj?
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Paula
Ja vidím pri príspevku č.113 dvojmo Silvikin súhlas Sa mi marí, alebo je to naozaj?
Paulinka, žeby sme stejné tekutiny pili ?
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Pauli, nemarí sa Ti, Silvi má skrátka protekciu ... hmmmm, rečnícka otázka: kto tu robí mrník?
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Muška
Paulinka, žeby sme stejné tekutiny pili ?
Neviem Muška, ale z kávy "zjavenie" mať by už bolo povážlivé a aj smutné
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
súhlasov s príspevkom: 2 Hlinkovx (Dnes), Hlinkovx (Dnes)

Dôkazový materiál,aby to nemohla odtajiť.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Zdá sa že sa nám tu niekto klonuje. Silvi rýchlo choď dať súhlas do prvého príspevku, budeš mať zabezpečené dve postele.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať