Zavrieť

Porady

3. superstretko Porady

Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Anketa: Ktorý termín superstretka sa Vám lepšie pozdáva?

Počet hlasujúcich
45. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • 25. - 27. mája 2007

    22 48.89%
  • 1. - 3. júna 2007

    23 51.11%
Milé poraďáčky a poraďáci,

už po dva ročníky sme sa stretli na jednom veľkom superstretku Porady. Po tie dva roky to bolo na Krahuliach, kde bolo síce veľmi pekne, avšak ubytovanie sme riešili v dvoch hoteloch, z ktorých jeden bol na trošku nižšej úrovni. Viem, že zámeru stretnúť sa a zabaviť nemôže uškodiť ani táto skutočnosť, napriek tomu navrhujem, aby sme zmenili miesto superstretka, aby podmienky boli pre všetkých rovnaké.

Nové miesto 3. superstretka bude tiež v strede Slovenska, aby každý kto sa chce zúčastniť, mal rovnako blízko, či ďaleko, aj Bratislavčania, aj Košičania.
Je to Penzión Čachovo, ktorý sa nachádza v obci Selce pri Banskej Bystrici (tu je link na uvedený penzión http://www.chatacachovo.sk/servlets/page ). V tomto zariadení sa Vám isto bude páčiť. Izby sú na veľmi dobrej úrovni. V penzióne je veľká hala - reštaurácia s barom, je tam fínska sauna, hydromasáže a iné (pozriete na ich stránke).
Ceny ubytovania a stravy Vám budem vedieť povedať neskôr, nakoľko nebudú tie, ktoré uvádza penzión na stránke, ale budeme mať určité zľavy, čiže ubytovanie aj strava výjde približne rovnako ako na Krahuliach. Kapacita je 48 lôžok + 8 prístelkov, čiže malo by to byť dostačujúce (každý ročník nás bolo približne do 50).

Navrhujem termín, ako aj po uplynulé dva ročníky, koniec mája, t.j. 25. - 27. mája 2007, alebo prvý júnový týždeň, t.j. 1. - 3. júna 2007. 8. - 10. júna 2007
Túto tému som založila takto skoro preto, aby som zistila predbežný záujem a vedela čím skôr zajednať penzión.


Preto Vás veľmi pekne prosím, ak ste presvedčení na 99%, že sa chcete zúčastniť 3. superstretka Porady, pridajte súhlas pod môj príspevok.

Tiež Vás prosím, aby ste popremýšľali, ktorý termín by sa Vám viac páčil a vyhovoval Vám, teda či poslený májový týždeň, alebo prvý druhý júnový týždeň a podľa toho zahlasovali v ankete . Tí z Vás, ktorým vyhovuje lepšie ten druhý júnový týždeň, prípadne obidva termíny, prosím pridajte súhlas pod príspevok č. 25.

Každému, kto sa chce zúčastniť superstretka a prejaví súhlas pod mojím príspevkom, pošlem záväznú prihlášku. Podľa toho ako kto mi pošle túto prihlášku späť, bude zaregistrovaný. Priebežne budem oznamovať voľné miesta, tak ako aj minulé roky.
Naposledy upravil Beata : 11.06.07 at 11:58
Usporiadat
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Muška
Teda Bee....Ty sa zmestíš už do lavóra.....do kelu, no nič ja teda beriem vaňu
Muši...ja ani do vane ešte nieeeeeeeee /teda mojej/ak máš širšiu huráááááá.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Prepáčte milí spoluKrahuliaci, ale tu už vládne nálada, ako by sme všetCCCCi boli členmi CCCClubu Už je jasné, že na Krahuliach bude velice veselo
0 0
AltaKE AltaKE

AltaKE je offline (nepripojený) AltaKE


1. odkazujem, že som dostala odkázané....
2. odkazujem, že schránka je prázdna (takmer), takže Bei.. môžeš už mi cez SS niečo odkázať...
3. odkazujem, že lyže mám tiež nachystané...(lavór nie, ešte mi ho na mieru nespravili)
4. odkazujem, že zatiaľ mi oba termíny vyhovujú...
5. aj celý svoj majetok odkazujeem.............
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
AltaKE

1. odkazujem, že som dostala odkázané....
2. odkazujem, že schránka je prázdna (takmer), takže Bei.. môžeš už mi cez SS niečo odkázať...
3. odkazujem, že lyže mám tiež nachystané...(lavór nie, ešte mi ho na mieru nespravili)
4. odkazujem, že zatiaľ mi oba termíny vyhovujú...
5. aj celý svoj majetok odkazujeem.............

0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Eulalia
Už je jasné, že na Krahuliach bude velice veselo
Aj tam?
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
ta to chcem vidieť...ako lavór a vane potrepete
Muši, že ty si si objednala tvojho sb-ho na odvoz na Selce s tým veľkým kamiónom
ináč..Vám poradím..na tých našich airbagoch /bočných, predných či zadných/ sa celkom dobre dá šmýkať a nemusíte nič trepať..však dumajte trošku, néé
a ešte Andrej...ja som tu za vážnu..tak mi nenič reputáciu a láskavo s Muškou nerobte tu mrník :p

P.S. vidíte..na mňa sa môžete spoľahnúť
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Ak niekto chce pomôcť s vaňou aby netrepal zďaleka, Dena prerába kúpelňu a jednu má na chodbe. Môžte si ju zajednať ... aj s umývadlom, ak by sa náhodou niekomu šiklo namiesto lavóra ...

A má to blízko, čože by nepomohla Poraďákom. Však Deni?
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Jana Acsová
Ak niekto chce pomôcť s vaňou aby netrepal zďaleka, Dena prerába kúpelňu a jednu má na chodbe. Môžte si ju zajednať ... aj s umývadlom, ak by sa náhodou niekomu šiklo namiesto lavóra ...

A má to blízko, čože by nepomohla Poraďákom. Však Deni?
dnes je tu veselo....
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

... len či sa tam pomestíme ... poniektoré berú vane, lavóre ... ba dokonca celé majetky
... Beatka, to musí byť veľmi veľká chata .... bo tam bude mrník :p
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Jana Acsová
A má to blízko, čože by nepomohla Poraďákom. Však Deni?
A čo keby Poraďáci pomohli jej pri prestavbe... to by bol frmol a hneď by bolo všetko hotové
0 0
Denda Denda

Denda je offline (nepripojený) Denda

Ta ja len tolko, taký mrník ste ešte nevideli
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

.. šak daj vedieť, helfneme Ti a urobíme ešte väčší
0 0
AltaKE AltaKE

AltaKE je offline (nepripojený) AltaKE

V prípade snehu ja ponúkam kuchynský stôl... otočí sa hore nohami.. zasadnú 4 odvážlivci.. každý k jednej nohe... trochu potrénujú a na najbližšej olympiáde sa môžu predstaviť ako slovenský poraďácky štvorbob
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Budííííííííííííííííííííííí ček.
Už som dala súhlas.(na ten druhy junovy tyzden) Ale ja nemam ani lavor, ani vanu, bo ja sa umyvam v potoku. Teta Acsova, mozem aj ja teda prist?

To AVO:K mojej otazke. Z hladiska zabezpecenia jazykovej a kulturnej roznorodosti na uvedenom stretnuti, by bola vhodna Vasa odpoved ano.:p
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Jana Acsová
Ak niekto chce pomôcť s vaňou aby netrepal zďaleka, Dena prerába kúpelňu a jednu má na chodbe. Môžte si ju zajednať ... aj s umývadlom, ak by sa náhodou niekomu šiklo namiesto lavóra ...

A má to blízko, čože by nepomohla Poraďákom. Však Deni?
Jani, to nevieš na Deni dohliadnuť???
necháš to dieťa na chodbe sa kúpať a sprchovať ??
Hrozné niečo
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
účtovník 007
Budííííííííííííííííííííííí ček.
Už som dala súhlas.(na ten druhy junovy tyzden) Ale ja nemam ani lavor, ani vanu, bo ja sa umyvam v potoku. Teta Acsova, mozem aj ja teda prist?

To AVO:K mojej otazke. Z hladiska zabezpecenia jazykovej a kulturnej roznorodosti na uvedenom stretnuti, by bola vhodna Vasa odpoved ano.:p
Bobo...áno..ale strčíme ťa teda do potoka...dúfam tam nejaký tečie - aby si nás nebudila.....rozcvičkou....
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
účtovník 007
Budííííííííííííííííííííííí ček.
bo ja sa umyvam v potoku.
Bobo, s takýmto húkaním v tom potoku sa budeš nielen umývať, ale aj bývať... bo tam si môžeš vyhukovať budíček a raňajky do nemoty
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Denda
Ta ja len tolko, taký mrník ste ešte nevideli
Deni máš
- piesok v posteli
- jedlo so škrípajúcim pieskom v ústach ?

ak oboje áno ...tak vieš..čo to je mrník - je to neopakovateľné :p a uži si to
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať