Zavrieť

Porady

K R A H U L E - 2. ročník - Superstretko Porady

Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Ahoj poraďáci,

blíži sa druhé výročie vzniku www.porada.sk a s ním aj 2. Superstretko Porady na Krahuliach.

Termín konania: 26. - 28.05.2006
Miesto konania: Krahule

Voľná kapacita je 80 lôžok, takže môžete sa začať prihlasovať. Prosím Vás, aby ste mi neposielali SS-ky, prihlasujte sa výhradne mailom na Bee@bb.netlink.sk, alebo Bee@stavbykam.sk a to zaslaním priloženej "Záväznej prihlášky".
Podrobnosti budem priebežne dopĺňať... Všetky Vaše prípadné nápady a pripomienky mi píšte do mailu.

Teším sa už na krásnu prírodu Krahúl, na kolibku s muzikou, na ovce s modrou vlnou, na ovčí syr aj žinčicu, na ten pohľad ako kráčate hore vlekom, na Marianov zúfalý hlas v mobile (z vrcholu zjazdovky), na auto bez značiek ... ale hlavne sa teším na Vás všetkých!

O Z N A M

Niektorí z Vás - prihlásených si dali polpenziu. Ak ste tak urobili preto, lebo si myslíte, že Vám stačia raňajky a večera, alebo máte nejakú prísnu dietu zo zdravotných problémov, tak som nič nepovedala, ešte som aj ticho... ale ak ste si dali polpenziu len preto, lebo si chcete objednávať obedy podľa jedálneho lístka, tak upozorňujem, že v hoteli najprv vybavia nás - väčšinu s plnou penziou a potom objednávky, takže sa Váš obed časovo dosť predĺži, najmä ak sa Vás nazbiera viac.
V prípade, že chcete zmeniť polpenziu na plnú, kľudne mi napíšte, dá sa to ešte zmeniť.



S L E D U J T E
podrobnosti ku superstretku sledujte na stránke:

^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^
DanielaSĽ, Braňo, Katarína STR, Beata, Luna, Jozef Mihál, Lida, Manual, endrju, Ružena, Zuzka, Malina, ALDA, vladan, eccore, ajobs, bef, Zuziana, elena kubickova, somij, Aňuška, jess, účtovník 007, luebchenko, ricij, bosi, RenataK, Vlado66, bepo, evina, Jana Acsová, Denda,babenko1, pozit, AdaG, garter, JozefI, Liba2, Viera123, maruska10, Hlinkovx, Luckasari, accad, AltaKE, ingi, matafe, Paula, Lucy, Albo, azuz
^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^
Naposledy upravil Beata : 22.05.06 at 00:40
Usporiadat
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ja som sa už prihlásila
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ALBO ALBO

ALBO je offline (nepripojený) ALBO

Beata mohli by ste prosím uviesť viac informácií pre nových.
Kde konkretne,aky tam je program na tie dva dni, ako je to s dopravou....
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

S dopravou je to tak, že neskôr sa dohodneme na doprave, nakoľko pôjdeme autami. V prípade, že má niekto záujem o dopravu na trase Púchov-Žilina-Martin-Krahule, tak mám dve voľné miesta.

www.blaufuss.sk
Naposledy upravil Braňo : 27.03.06 at 20:30
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
Braňo
V prípade, že má niekto záujem o dopravu na trase Púchov-Žilina-Martin-Krahule, tak mám dve voľné miesta.
fíha....možno by som aj ja šla, len či ma manžel s Tebou pustí
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
Prosím v príhláške oprav v hotely na ...........v hoteli
Ďakujem
0 0
eviketa eviketa

eviketa je offline (nepripojený) eviketa

Lidka, tebe to ešte v čase uzávierok pálli? Neskúšajme opäť rozvinúť bohapustu, nekonečnú atď debatu, čo tu pred časom zabrala kopu miesta. No a Bea, ako ju poznám to iste už opravila ( ešte že sa mýlime, aspoň sa pokecáme)
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Lida
Prosím v príhláške oprav v hotely na ...........v hoteli
Ďakujem
Ďakujem za upozornenie, opravila som... mám teraz "veľa voľného času", asi preto som sa tak hlúpo pomýlila. Inak nezvyknem robiť gramatické chyby.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Braňo
...mám dve voľné miesta.

www.blaufuss.sk
Som nevedel, že vlastníš 3-miestny Velorex.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
..na piaty krát sa mi podarilo dať príspevok a ak otvorím prihlášku sa mi už tri krát zasekol počítač

Beatka záväzne sa prihlasujem šak som bola prvá a aj ubytovanie som si zabezpečila!!!! Daj ma do zoznamu prosím
Naposledy upravil ALDA : 29.03.06 at 08:32
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
Beata
Ďakujem za upozornenie, opravila som... mám teraz "veľa voľného času", asi preto som sa tak hlúpo pomýlila. Inak nezvyknem robiť gramatické chyby.
Beatka, viem že nerobíš chyby. A v rámci Porady ich kludne urob xxx.
Len tá pihláška vyzerala oficiálne, a nerada by som aby 50 ludí poslalo 50 prihlášok s hrubkou.
:p:p:p:p
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Huráááááá už sa mi podarilo poslať aj prihlášku. Musím priznať, že mi pomohol Andrej Andrej ďakujem
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

ALDA
Huráááááá už sa mi podarilo poslať aj prihlášku. Musím priznať, že mi pomohol Andrej Andrej ďakujem
Hela, aj mňa to vyhodilo zo 3x ale potom to šlo. No Beatka to má "vymakané"
Pekný deň...
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Manual
Hela, aj mňa to vyhodilo zo 3x ale potom to šlo. No Beatka to má "vymakané"
Pekný deň...
Janko hlavná vec, že sa tam stretneme..či s prihláškou, alebo bez nej. Beatka
má určite aj pripravené stany, keby sme sa nezmestili..Ale my vydržíme aj pri ohníku do rána
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

ALDA
Huráááááá už sa mi podarilo poslať aj prihlášku. Musím priznať, že mi pomohol Andrej Andrej ďakujem
Heli, rado sa stalo.
Najviac oceňujem tie slniečka Po dlhšom čase mračenia sa nad DP svitá azda na lepšie časy
0 0
Ružena Ružena

Ružena je offline (nepripojený) Ružena

Aj ja som poslala prihlášku, teda urobila mi to dcéra, pretože mnje sa to nedarilo. Som zvedavá, kedy bude Bea aktualizovať zoznam prihlásených.
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Ružena
Aj ja som poslala prihlášku, teda urobila mi to dcéra, pretože mnje sa to nedarilo. Som zvedavá, kedy bude Bea aktualizovať zoznam prihlásených.
určite nie skôr ako v sobotu..
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Aby sme mali prehľad, kto sa hlási, navrhujem aby hlásiaci sa súčasne dali svoj súhlas do príspevku č.1 tejto témy.
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

posúvam.
0 0
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

Aj ja som sa už prihlásila, aj súhlas som pridelila k téme. Teším sa na stretnutie
0 0
elena kubickova elena kubickova

elena kubickova je offline (nepripojený) elena kubickova

ahojte, ja som pasivny clen, rada by som to zmenila a zaroven prisla na vase stretko na krahuliach. Som z BA, dopravu nemam. Ma niekto volne miesto ?

kubulka
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať