Zavrieť

Porady

K R A H U L E - 2. ročník - Superstretko Porady

Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Ahoj poraďáci,

blíži sa druhé výročie vzniku www.porada.sk a s ním aj 2. Superstretko Porady na Krahuliach.

Termín konania: 26. - 28.05.2006
Miesto konania: Krahule

Voľná kapacita je 80 lôžok, takže môžete sa začať prihlasovať. Prosím Vás, aby ste mi neposielali SS-ky, prihlasujte sa výhradne mailom na Bee@bb.netlink.sk, alebo Bee@stavbykam.sk a to zaslaním priloženej "Záväznej prihlášky".
Podrobnosti budem priebežne dopĺňať... Všetky Vaše prípadné nápady a pripomienky mi píšte do mailu.

Teším sa už na krásnu prírodu Krahúl, na kolibku s muzikou, na ovce s modrou vlnou, na ovčí syr aj žinčicu, na ten pohľad ako kráčate hore vlekom, na Marianov zúfalý hlas v mobile (z vrcholu zjazdovky), na auto bez značiek ... ale hlavne sa teším na Vás všetkých!

O Z N A M

Niektorí z Vás - prihlásených si dali polpenziu. Ak ste tak urobili preto, lebo si myslíte, že Vám stačia raňajky a večera, alebo máte nejakú prísnu dietu zo zdravotných problémov, tak som nič nepovedala, ešte som aj ticho... ale ak ste si dali polpenziu len preto, lebo si chcete objednávať obedy podľa jedálneho lístka, tak upozorňujem, že v hoteli najprv vybavia nás - väčšinu s plnou penziou a potom objednávky, takže sa Váš obed časovo dosť predĺži, najmä ak sa Vás nazbiera viac.
V prípade, že chcete zmeniť polpenziu na plnú, kľudne mi napíšte, dá sa to ešte zmeniť.



S L E D U J T E
podrobnosti ku superstretku sledujte na stránke:

^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^
DanielaSĽ, Braňo, Katarína STR, Beata, Luna, Jozef Mihál, Lida, Manual, endrju, Ružena, Zuzka, Malina, ALDA, vladan, eccore, ajobs, bef, Zuziana, elena kubickova, somij, Aňuška, jess, účtovník 007, luebchenko, ricij, bosi, RenataK, Vlado66, bepo, evina, Jana Acsová, Denda,babenko1, pozit, AdaG, garter, JozefI, Liba2, Viera123, maruska10, Hlinkovx, Luckasari, accad, AltaKE, ingi, matafe, Paula, Lucy, Albo, azuz
^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^
Naposledy upravil Beata : 22.05.06 at 00:40
Usporiadat
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Beata
Ada, ja stretko organizujem, ale u nás ešte nikto, ani len srnky netušia, že ja idem na Krahule Dozvedia sa včas. Nemôžem to oznámiť veľmi skoro, pretože by môj drahý mal veľa času na vymýšľanie a "terorizovanie"
Beatka, súhlas.
Ani môj pes ešte netuší, že pôjdem na Krahule.
Tiež by sa mu mohlo pritrafiť zbytočné teoretizovanie a čo už potom so psom "teoretikom"?
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Jozef I
Ďakujem. Tak to ešte musím prebrať doma z rodinkou, či môžem ísť s toľkými ženami na výlet...
Ale verím, že dostanem voľno.
Argumentuj tým, že pôjdu aj chlopi.
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
endrju
Ani môj pes ešte netuší, že pôjdem na Krahule.
Vidíš, ešte že si pripomenul.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
endrju
Argumentuj tým, že pôjdu aj chlopi.
A ako vidím...tak viacerí....
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Tak Vám ďakujem všetkým za podporu. Doma som dostal povolenie a tak som oficiálne prihlásený. A úúúuuuuuž sa moc teším!
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Ja vám všetkým len potichu závidím. ja som doma tému Krahule ani nenahodila... ideme práve prerábať strechu
Tak si sadnem do kútika a budem čakať, či sa vám bude čkať... :p
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Nikto si nezoberie bicykel? Ak by sa našlo aspoň 5-10 ľudí nebolo by to zlé
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

bepo
Nikto si nezoberie bicykel? Ak by sa našlo aspoň 5-10 ľudí nebolo by to zlé
Peťo, tvoríš tíško krahuliansku pretekársku trasu ako jeden z bodov programu a či čo?
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
bepo
Nikto si nezoberie bicykel? Ak by sa našlo aspoň 5-10 ľudí nebolo by to zlé
Peťo navrhujem z BA na Krahule na bicykloch
s Muškou budeme v sprievodnom aute/ako prvá pomoc a defekty meniť/
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

ALDA
Peťo navrhujem z BA na Krahule na bicykloch
s Muškou budeme v sprievodnom aute/ako prvá pomoc a defekty meniť/
Korbáče a biče budú ešte z Veľkej noci?
0 0
Ružena Ružena

Ružena je offline (nepripojený) Ružena

Vážení a milí Poraďáci,čítam vaše príspevky a stále mi nie je jasné, čím nás to tu stále zavádzate. Aké vínko, aké bicykle, aká prekážková trať, nočné ponocovanie pri ohníčku.... Ja som stále v tom, že sa ide na odborné školenie. Tak to teda nie, nie, nie vážení. Musím konštatovať, že v tomto prípade si budem musieť uchmatnúť odborného lektora pre seba aby ma vyškolil, pretože doma budem musieť prezentovať svoje nové odborné vedomosti.Alebo, že by sme si tie odbornosti osvojovali hravou formou??? . Juchúúú tak to teda beriem.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Ružena
Vážení a milí Poraďáci,čítam vaše príspevky a stále mi nie je jasné, čím nás to tu stále zavádzate. Aké vínko, aké bicykle, aká prekážková trať, nočné ponocovanie pri ohníčku.... Ja som stále v tom, že sa ide na odborné školenie. Tak to teda nie, nie, nie vážení. Musím konštatovať, že v tomto prípade si budem musieť uchmatnúť odborného lektora pre seba aby ma vyškolil, pretože doma budem musieť prezentovať svoje nové odborné vedomosti.Alebo, že by sme si tie odbornosti osvojovali hravou formou??? . Juchúúú tak to teda beriem.
Ruženka..uhádla si školenie hravou formou..pri ohníčku, vínku, turistike, turistika aj v krčme..a ako to budeš doma prezentovať, záleží od Teba:p
Po prvom školení na Krahuliach sme to doma prezentovali: Tie školenia, to je hrúza. Manžel mi volal, keď sme sedeli v kolibe a dodal: tak sa dobre školíte?
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

ALDA
Peťo navrhujem z BA na Krahule na bicykloch
s Muškou budeme v sprievodnom aute/ako prvá pomoc a defekty meniť/
Hlásim sa za člena posádky sprievodného auta
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Heli...vidím, že to bude tak , ako som ti na šuťáku písala, Bepo na bicykli a zbytok v sprievodných vozidlách. Viď ...Andrej, už sa hlási....
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
pre bepa by to nič nebolo, xiix.. ved ked bikoval po francúzsku, čo také malé slovensko, xiix
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

DanielaSĽ
Heli...vidím, že to bude tak , ako som ti na šuťáku písala, Bepo na bicykli a zbytok v sprievodných vozidlách. Viď ...Andrej, už sa hlási....
Bepo na bicykli bude mať lepšiu "ochranku" ako ktorýkoľvek politik, ktorý na bicykli nejazdí
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
endrju
Bepo na bicykli bude mať lepšiu "ochranku" ako ktorýkoľvek politik, ktorý na bicykli nejazdí
Tuším sa niekde ku ceste postavím...aby som to videla....
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

DanielaSĽ
Tuším sa niekde ku ceste postavím...aby som to videla....
Prečo "niekde"? Treba v cieľovej rovinke na Krahuliach v kroji vavrínovým vencom Bepa na bicykli privítať
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Tak to je lákavá ponuka....dekorovať Bepa...budem o tom rozmýšľať.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Jozef je už vyškolený ako profesionálny vodič sprievodného vozidla,minulý rok za jazdy rozdával občerstvenie
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať