Zavrieť

Porady

K R A H U L E - 2. ročník - Superstretko Porady

Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Ahoj poraďáci,

blíži sa druhé výročie vzniku www.porada.sk a s ním aj 2. Superstretko Porady na Krahuliach.

Termín konania: 26. - 28.05.2006
Miesto konania: Krahule

Voľná kapacita je 80 lôžok, takže môžete sa začať prihlasovať. Prosím Vás, aby ste mi neposielali SS-ky, prihlasujte sa výhradne mailom na Bee@bb.netlink.sk, alebo Bee@stavbykam.sk a to zaslaním priloženej "Záväznej prihlášky".
Podrobnosti budem priebežne dopĺňať... Všetky Vaše prípadné nápady a pripomienky mi píšte do mailu.

Teším sa už na krásnu prírodu Krahúl, na kolibku s muzikou, na ovce s modrou vlnou, na ovčí syr aj žinčicu, na ten pohľad ako kráčate hore vlekom, na Marianov zúfalý hlas v mobile (z vrcholu zjazdovky), na auto bez značiek ... ale hlavne sa teším na Vás všetkých!

O Z N A M

Niektorí z Vás - prihlásených si dali polpenziu. Ak ste tak urobili preto, lebo si myslíte, že Vám stačia raňajky a večera, alebo máte nejakú prísnu dietu zo zdravotných problémov, tak som nič nepovedala, ešte som aj ticho... ale ak ste si dali polpenziu len preto, lebo si chcete objednávať obedy podľa jedálneho lístka, tak upozorňujem, že v hoteli najprv vybavia nás - väčšinu s plnou penziou a potom objednávky, takže sa Váš obed časovo dosť predĺži, najmä ak sa Vás nazbiera viac.
V prípade, že chcete zmeniť polpenziu na plnú, kľudne mi napíšte, dá sa to ešte zmeniť.



S L E D U J T E
podrobnosti ku superstretku sledujte na stránke:

^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^
DanielaSĽ, Braňo, Katarína STR, Beata, Luna, Jozef Mihál, Lida, Manual, endrju, Ružena, Zuzka, Malina, ALDA, vladan, eccore, ajobs, bef, Zuziana, elena kubickova, somij, Aňuška, jess, účtovník 007, luebchenko, ricij, bosi, RenataK, Vlado66, bepo, evina, Jana Acsová, Denda,babenko1, pozit, AdaG, garter, JozefI, Liba2, Viera123, maruska10, Hlinkovx, Luckasari, accad, AltaKE, ingi, matafe, Paula, Lucy, Albo, azuz
^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^
Naposledy upravil Beata : 22.05.06 at 00:40
Usporiadat
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Vojín xy hlási príchod...
Ostatné osádky sú kde?
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Vodič osádky vozidla č.1 liba2 hlási: babenko som vysadila pred domom, pozit zverená pod krídla manžela, takže v zdraví a bez nehody sme doma .
Naposledy upravil liba2 : 28.05.06 at 15:07 Dôvod: pôvodne: vyhodila znie vulgárne
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

...ja už idem pohádzať do pračky to, čo doma zatiaľ pribudlo...
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
hlásim aj ja príchod... ako píše liba2, som už domenko
bolo supeeeeeer
Naposledy upravil babenko1 : 28.05.06 at 15:08
0 0
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

Hlásim príchod domov....
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
2.54 sme pozdravili a nahlásili šťastný dojazd. Vidím, že nedostatočne, takže týmto pozdravujeme všetkých "nekrahuliakov" aj "krahuliakov" z Banskej Bystrice.
Osádka auta z BB na komplet sa šťastne dopravila domov.
0 0
McMarti McMarti

McMarti je offline (nepripojený) McMarti

AHOJTEE HLASIM PRILET.. tiez sme dorazili stastne uz som doma hodinu:p
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Jana Acsová
2.54 sme pozdravili a nahlásili šťastný dojazd. Vidím, že nedostatočne, takže týmto pozdravujeme všetkých "nekrahuliakov" aj "krahuliakov" z Banskej Bystrice.
Osádka auta z BB na komplet sa šťastne dopravila domov.
AJ JA ..už dávno
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Vítam Vás domenko
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Sme radi, že pomaličky pristávame v náručí domovov! :p
Čakáme netrpezlivo ostatných!
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Príchod hlási aj Janko Hraško, František II. či ako sa to vlastne volám, tuším som si tam vymazal HD. Ešte že som nezabudol prístupové heslo...
0 0
Lucy Lucy

Lucy je offline (nepripojený) Lucy

Príchod domov o 17.35, :p Super bolo
0 0
garter garter

garter je offline (nepripojený) garter

aj ja som dorazila domov a bez blúdenia...
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
garter
aj ja som dorazila domov a bez blúdenia...
Terka..a to sa ti ako podarilo...
žeby to bolo tou štátnicou
0 0
garter garter

garter je offline (nepripojený) garter

Náhodou sa zadarilo....
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Hlásim príchod bez nehody a pokút. KatkaStr je tiez už domka.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Trnava hlási príchod v poriadku
Pekný deň...
0 0
ALBO ALBO

ALBO je offline (nepripojený) ALBO

Za velitela nasej osadky Bepa hlasim stastny prichod bez nehody /Inge, Edit, Alena/

PS Pre vsetkych nezucastnenych, bolo super, vdaka Bei za zorganizovanie tejto spolocnej akcie.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Hlásim šťastný prílet aj za osádku v zložení ALDA, eccore, maruska a endrju

Beatke aj my ďakujeme za skvele pripravenú akciu.
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Ako vidím od chlapov nie sú žiadne infošky, tak hlásim šťastný príchod aj za nich
emily, Vlado a Riči .....a snáď aj AďuG Vlado šťastne dopravil....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať