Zavrieť

Porady

K R A H U L E - 2. ročník - Superstretko Porady

Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Ahoj poraďáci,

blíži sa druhé výročie vzniku www.porada.sk a s ním aj 2. Superstretko Porady na Krahuliach.

Termín konania: 26. - 28.05.2006
Miesto konania: Krahule

Voľná kapacita je 80 lôžok, takže môžete sa začať prihlasovať. Prosím Vás, aby ste mi neposielali SS-ky, prihlasujte sa výhradne mailom na Bee@bb.netlink.sk, alebo Bee@stavbykam.sk a to zaslaním priloženej "Záväznej prihlášky".
Podrobnosti budem priebežne dopĺňať... Všetky Vaše prípadné nápady a pripomienky mi píšte do mailu.

Teším sa už na krásnu prírodu Krahúl, na kolibku s muzikou, na ovce s modrou vlnou, na ovčí syr aj žinčicu, na ten pohľad ako kráčate hore vlekom, na Marianov zúfalý hlas v mobile (z vrcholu zjazdovky), na auto bez značiek ... ale hlavne sa teším na Vás všetkých!

O Z N A M

Niektorí z Vás - prihlásených si dali polpenziu. Ak ste tak urobili preto, lebo si myslíte, že Vám stačia raňajky a večera, alebo máte nejakú prísnu dietu zo zdravotných problémov, tak som nič nepovedala, ešte som aj ticho... ale ak ste si dali polpenziu len preto, lebo si chcete objednávať obedy podľa jedálneho lístka, tak upozorňujem, že v hoteli najprv vybavia nás - väčšinu s plnou penziou a potom objednávky, takže sa Váš obed časovo dosť predĺži, najmä ak sa Vás nazbiera viac.
V prípade, že chcete zmeniť polpenziu na plnú, kľudne mi napíšte, dá sa to ešte zmeniť.



S L E D U J T E
podrobnosti ku superstretku sledujte na stránke:

^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^
DanielaSĽ, Braňo, Katarína STR, Beata, Luna, Jozef Mihál, Lida, Manual, endrju, Ružena, Zuzka, Malina, ALDA, vladan, eccore, ajobs, bef, Zuziana, elena kubickova, somij, Aňuška, jess, účtovník 007, luebchenko, ricij, bosi, RenataK, Vlado66, bepo, evina, Jana Acsová, Denda,babenko1, pozit, AdaG, garter, JozefI, Liba2, Viera123, maruska10, Hlinkovx, Luckasari, accad, AltaKE, ingi, matafe, Paula, Lucy, Albo, azuz
^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^
Naposledy upravil Beata : 22.05.06 at 00:40
Usporiadat
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

ingi
Evinka, ale v piatok tam budeme iba BA a možno NR .

Ale na Teba sa veeeľmi tešíííme !
Ďakujem aj ja na Vás. teraz, keď čítam tu i na šuťáku, ako ste vyšantení tíško závidím ,
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
účtovník 007
Hlásim príchod 19,00. Idem rovno spať, bo ma bolí celý človek. Super víkend.
Bobo, slivovička je super, už koštujeme doma s manželkou a kamarátkou. Môžu ľutovať všetci, ktorí si nedali. Ešte raz VĎAKA
Naposledy upravil ajobs : 28.05.06 at 20:21
0 0
ALBO ALBO

ALBO je offline (nepripojený) ALBO

evina
Ďakujem aj ja na Vás. teraz, keď čítam tu i na šuťáku, ako ste vyšantení tíško závidím ,
Evina, nielen vysanteni, ale aj zoznameni.Uplne inak sa mi teraz citaju tieto prispevky, ked viem, kto sa za nickom skryva. I ked musim priznat, ze aj HOSIPA si zobrala svoju malu dan.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Pozdravuje všetkých krahulákov .-)

Z prvých príspevkov vidno, že bolo super :-) Teším sa na ďalšie a hlavne na fotoreport.
Staré foto-stretko funguje aj heslo je pôvodné, takže kto vie nech prepošle "krahulovo-vyvoleným".
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

ALBO
Evina, nielen vysanteni, ale aj zoznameni.Uplne inak sa mi teraz citaju tieto prispevky, ked viem, kto sa za nickom skryva. I ked musim priznat, ze aj HOSIPA si zobrala svoju malu dan.
Presne to som povedala po prvých stretnutiach v Bratislave a potom po Krahuliach č. 1. Nielen tvár, ale často aj hlas, a to už je úplne iné ...
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Vidím, že ste sa všetci pekne prihlásili, mala by som sa aj ja. Síce som dorazila okolo 15.30, ale som si ľahla (že na chvíľku) a spala som doteraz... zobudila som sa na strašidelný sen.

Snívalo sa mi, že som bola pri kamarátke v kancelárii a ona sa ma pýtala, či som sa prihlásila na Krahule. Povedala som, že nie, lebo že nemám klobúk. Opýtala sa ma aký mám obvod hlavy, povedala som jej ho, ona ten obvod naťukala do compu, stlačila print a z tlačiarne vyliezol poskladaný klobúk, dvojfarebný
Veľmi som sa potešila, že budem môcť ísť na Krahule, dala som si klobúk hrdo na hlavu a išla som domov. Ako som tak išla, prešlo okolo veľké auto a odfúklo mi klobúk z hlavy. Poprechádzal ho všetkými svojimi, snáď sto nápravami, za ním ďalšie auto a ďalšie a oproti idúce a ja som sa bezmocne, pozerala z kraja cesty, ako ten môj klobúk, už značne zničený, poletuje hore dolu od auta k autu... keď už bol totálne zničený zobudila som sa celá spotená.
Ešte teraz mi je smutno za tým klobúkom, bol na prvú cenu

Ďakujem Vám všetkým za super zábavu na Krahuliach!
0 0
Alllena Alllena

Alllena je offline (nepripojený) Alllena

Dobré ráno,

vitajte všetci doma ak do ďalšich Krahul zo všetkého nezblbnem, čo dúfam veď mám Vás poraďákov tak sa určite prihlásim určite ste si všetci oddýchli a ste pozitívne nabitý.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Prosím všetkých , ktorí fotili....
vhoďte mi fotky na môj e-mai...
ĎAKUJEM
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Budííííček, rozcvičkáááááááááá.
Som spala jak zabitá. Vás nemal kto zobudiť?
A teraz pekne šup šup do práce
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

účtovník 007
Budííííček, rozcvičkáááááááááá.
Som spala jak zabitá. Vás nemal kto zobudiť?
A teraz pekne šup šup do práce
Rozcvička bola o 6,oo, už som aj na ňu zabudol...
Pekný deň všetkým...
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Manual
Rozcvička bola o 6,oo, už som aj na ňu zabudol...
Pekný deň všetkým...
Ranní ptáče, dál doskáče!
Janko prajeme aj tebe krásny a ničím a nikým nerušený deň!
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Viera123
Ranní ptáče, dál doskáče!
Janko prajeme aj tebe krásny a ničím a nikým nerušený deň!
Nemohlo by to takto pekne svorne byť aj v parlamente ?
Potom by z tadial nevychádzali žiadne "paškvily" podľa ktorých sa musíme riadiť
Pekný deň...
0 0
Vlado66 Vlado66

Vlado66 je offline (nepripojený) Vlado66

Ahojteeee ,
potvrdzujem a rozširujem hlásenie od emily,ano šicke prešovčata aj s AďouG pristali bezpečne vo svojich hniezdach , kto zbiera centrálne tie fotečky aby som mu to preposlal..??
Hlinkovx uz ich maš v pošte...
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
VLado..
díky...ešte síce nedošli...ale však počkám na ne

pre ostatných:
keďže asi tých fotiek bude viac...
hlinkovx@gmail.com sem ich posielajte...potom budem rozposielať ďalej..poprípade to vložím pod tú zaheslovanú tému..keď zistím heslo

keby niečo...môžete ich posielať aj v nezmenej forme, zmenším to, ak si s tým niekto nevie rady..
Teraz už musím ísť makať...
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

sa tesim s vami, ze vam pocasie nezabranilo mat sa na Krahuliach aj tento rok super ... a vitajte teda naspat doma na porade !
0 0
Vlado66 Vlado66

Vlado66 je offline (nepripojený) Vlado66

Hlinkovx
...nakolko správcovi odisla kablova sieť a teraz som pripojený len cez EDGE,tak Ti tie fotečky nedorazili,stopol som ich a prepošlem až to da spravca siete dokopy..oki?
to iste ohľadom fotečok aj pre tých čo mi poslali kontakt cez ss oki?
S21 viera123 atd..
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Pozde ale precaj - tak vám poviem, cesta naspäť bola jedna katastrofa!!!
1. Museli sme odísť z Krahulov!
2. Odchádzali sme takí prežratí všetkými tými celoslovenskými sladko-, slano-, alkoholickými gastrozločinmi že by bolo absolútnym mrhaním času a benzínu akékoľvek odbočenie či na Revište na halušky či na Valašské království na vysmážané dolky!!! Jednoducho sa nekonali a čože je to cesta cez Pohronie bez halušiek, dolkov, Revišťa a Bolkovej krčmy?!!!Hááá?!!!
3... a do tretice všetko najhoršie - Ruženka mala taký splín, že odmietla dokonca cestu cez zmrzlináreň vo Veľkom Bieli!!! Ešteže aj vo Vajnoroch majú celkom jedlú zmrzlinu No a môj žlčník si tiež povedal, že toho na svoju diagnozu vydržal tiež za tie 3 dni viac než dosť - ale to je už o inom
Ako vidíte - jedna katastrofa! Odčinia to už len dalšie Krahule
0 0
ALBO ALBO

ALBO je offline (nepripojený) ALBO

Ľudia, neviem ako vy, ale ja už som dve hodiny v robote, a len zívam a zívam a zívam.Bože ako by som si rada ľahla do postele a dospala tie dve noci.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

ALBO
Ľudia, neviem ako vy, ale ja už som dve hodiny v robote, a len zívam a zívam a zívam.Bože ako by som si rada ľahla do postele a dospala tie dve noci.
a coze? hadam len od minuleho roka nepostavili vypadovku rovno pod oknami hotela? takze sa ani nedalo cele noci kvoli tomu civilizacnemu hrmotu spat? hmm?

eeech - vidim, ze velmi dobre muselo byt naozaj
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
ALBO
Ľudia, neviem ako vy, ale ja už som dve hodiny v robote, a len zívam a zívam a zívam.Bože ako by som si rada ľahla do postele a dospala tie dve noci.
Asi k tebe treba poslať Boženku, aby ťa prebrala....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať