Zavrieť

Porady

K R A H U L E - 2. ročník - Superstretko Porady

Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Ahoj poraďáci,

blíži sa druhé výročie vzniku www.porada.sk a s ním aj 2. Superstretko Porady na Krahuliach.

Termín konania: 26. - 28.05.2006
Miesto konania: Krahule

Voľná kapacita je 80 lôžok, takže môžete sa začať prihlasovať. Prosím Vás, aby ste mi neposielali SS-ky, prihlasujte sa výhradne mailom na Bee@bb.netlink.sk, alebo Bee@stavbykam.sk a to zaslaním priloženej "Záväznej prihlášky".
Podrobnosti budem priebežne dopĺňať... Všetky Vaše prípadné nápady a pripomienky mi píšte do mailu.

Teším sa už na krásnu prírodu Krahúl, na kolibku s muzikou, na ovce s modrou vlnou, na ovčí syr aj žinčicu, na ten pohľad ako kráčate hore vlekom, na Marianov zúfalý hlas v mobile (z vrcholu zjazdovky), na auto bez značiek ... ale hlavne sa teším na Vás všetkých!

O Z N A M

Niektorí z Vás - prihlásených si dali polpenziu. Ak ste tak urobili preto, lebo si myslíte, že Vám stačia raňajky a večera, alebo máte nejakú prísnu dietu zo zdravotných problémov, tak som nič nepovedala, ešte som aj ticho... ale ak ste si dali polpenziu len preto, lebo si chcete objednávať obedy podľa jedálneho lístka, tak upozorňujem, že v hoteli najprv vybavia nás - väčšinu s plnou penziou a potom objednávky, takže sa Váš obed časovo dosť predĺži, najmä ak sa Vás nazbiera viac.
V prípade, že chcete zmeniť polpenziu na plnú, kľudne mi napíšte, dá sa to ešte zmeniť.



S L E D U J T E
podrobnosti ku superstretku sledujte na stránke:

^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^
DanielaSĽ, Braňo, Katarína STR, Beata, Luna, Jozef Mihál, Lida, Manual, endrju, Ružena, Zuzka, Malina, ALDA, vladan, eccore, ajobs, bef, Zuziana, elena kubickova, somij, Aňuška, jess, účtovník 007, luebchenko, ricij, bosi, RenataK, Vlado66, bepo, evina, Jana Acsová, Denda,babenko1, pozit, AdaG, garter, JozefI, Liba2, Viera123, maruska10, Hlinkovx, Luckasari, accad, AltaKE, ingi, matafe, Paula, Lucy, Albo, azuz
^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^
Naposledy upravil Beata : 22.05.06 at 00:40
Usporiadat
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
ALBO
Ľudia, neviem ako vy, ale ja už som dve hodiny v robote, a len zívam a zívam a zívam.Bože ako by som si rada ľahla do postele a dospala tie dve noci.
A nie je to náhodou od hladu, že snívaš o krahuliackých poživinách
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Ahojte ... hlásim príchod domov .... hmm ... len nerozumiem, že jess, Heni a Viera123 sa prihlásili už včera ... je to asi tým deficitom spánku ...
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Zuzka
Ahojte ... hlásim príchod domov .... hmm ... len nerozumiem, že jess, Heni a Viera123 sa prihlásili už včera ... je to asi tým deficitom spánku ...
Zuzka a čo si si odskočila do Prahy, keď až teraz hlásiš príchod
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Heli, veď sa sama čudujem, že spolujazdci sa hlásili už včera
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Zuzka
Ahojte ... hlásim príchod domov .... hmm ... len nerozumiem, že jess, Heni a Viera123 sa prihlásili už včera ... je to asi tým deficitom spánku ...
Zuzka...a ty si išla cestou všetkých krahuliakov odprevadiť, že až teraz sa hlásiš? to musela byť fakt fuška si ich mala všetkých v ťahači alebo autobuse naložených??:p
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Pomóóóóc....neviem sa sústrediť na prácu..... .....
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ani ja ..., len čítam o Krahuliach.
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

DanielaSĽ
Pomóóóóc....neviem sa sústrediť na prácu..... .....
Nalej si šťavičky z tých japonských perál
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Nestáli ste náhodou niekto v Bzenici vo Valašskom šenku?
Včera sme tam papali a bola tam tlupa asi 7 účtovníčiek a tuším jedného hlopa mali so sebou.
0 0
sadžika sadžika

sadžika je offline (nepripojený) sadžika

Je to na rozcestí Šturec Donovaly z BB ??? - tá Bzenica
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

sadžika
Je to na rozcestí Šturec Donovaly ??? - tá Bzenica
Kdeže... Bzenica je medzi Hliníkom a Žarnovicou. Na rázcestí Šturec - Donovaly je "Koliba u Krištofa"
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

DanielaSĽ
Pomóóóóc....neviem sa sústrediť na prácu..... .....
tak ti treba! .........

nemala si:
Naposledy upravil kukučka : 29.05.06 at 10:11
cheer.gif  
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Beata
Kdeže... Bzenica je medzi Hliníkom a Žarnovicou. Na rázcestí Šturec - Donovaly je "Koliba u Krištofa"
A v Kolibe som bola ja s Renátkou a keď sme vyšli von tak na terase sedela Braňova posádka.... , takže sme ešte mali posledné rozlúčenie:p
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
[quote=kukučka]tak ti treba! .........

Kukuč...nezáviď..... 100 x som ťa s nami volala.....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Beata
Kdeže... Bzenica je medzi Hliníkom a Žarnovicou. Na rázcestí Šturec - Donovaly je "Koliba u Krištofa"
Tak veru, smerom z B.Bystrice do Žarnovice...
Určite to mohol byť len niekto z vás, hneď som si to pomyslela ale istá som si nebola.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
DanielaSĽ
A v Kolibe som bola ja s Renátkou a keď sme vyšli von tak na terase sedela Braňova posádka.... , takže sme ešte mali posledné rozlúčenie:p
a Braňo sa tam kde vzal ????...to šiel domov opačným smerom ???
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Presne tak !
Boli sme ešte v Kolibe v Banskej Bystrici.
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

AlaNR
Nestáli ste náhodou niekto v Bzenici vo Valašskom šenku?
Včera sme tam papali a bola tam tlupa asi 7 účtovníčiek a tuším jedného hlopa mali so sebou.
Vo Valašskom kráľovstve stáli a papali:

princ Bepo, kráľovná Liba2, kňažné Accad a Albo, princezné Babenko1 a Pozit a moja maličkosť.
0 0
pozit pozit

pozit je offline (nepripojený) pozit

AlaNR
Nestáli ste náhodou niekto v Bzenici vo Valašskom šenku?
Včera sme tam papali a bola tam tlupa asi 7 účtovníčiek a tuším jedného hlopa mali so sebou.
Áno a "papanička" bola výborná, vrele odporúčame ostatným toto zariadenie navštíviť, hlavne "babičkine pirohy" stáli za hriech!
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
ingi
Vo Valašskom kráľovstve stáli a papali:

princ Bepo, kráľovná Liba2, kňažné Accad a Albo, princezné Babenko1 a Pozit a moja maličkosť.

Jéééj a my sme papali vedľa Vás. Nechcela som sa moc vrtieť, lebo som sedela chrbtom, ale z vašej debaty sa nedalo nevydedukovať, kto ste .

Moja chyba, mala som sa prihovoriť...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať