Zavrieť

Porady

K R A H U L E - 2. ročník - Superstretko Porady

Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Ahoj poraďáci,

blíži sa druhé výročie vzniku www.porada.sk a s ním aj 2. Superstretko Porady na Krahuliach.

Termín konania: 26. - 28.05.2006
Miesto konania: Krahule

Voľná kapacita je 80 lôžok, takže môžete sa začať prihlasovať. Prosím Vás, aby ste mi neposielali SS-ky, prihlasujte sa výhradne mailom na Bee@bb.netlink.sk, alebo Bee@stavbykam.sk a to zaslaním priloženej "Záväznej prihlášky".
Podrobnosti budem priebežne dopĺňať... Všetky Vaše prípadné nápady a pripomienky mi píšte do mailu.

Teším sa už na krásnu prírodu Krahúl, na kolibku s muzikou, na ovce s modrou vlnou, na ovčí syr aj žinčicu, na ten pohľad ako kráčate hore vlekom, na Marianov zúfalý hlas v mobile (z vrcholu zjazdovky), na auto bez značiek ... ale hlavne sa teším na Vás všetkých!

O Z N A M

Niektorí z Vás - prihlásených si dali polpenziu. Ak ste tak urobili preto, lebo si myslíte, že Vám stačia raňajky a večera, alebo máte nejakú prísnu dietu zo zdravotných problémov, tak som nič nepovedala, ešte som aj ticho... ale ak ste si dali polpenziu len preto, lebo si chcete objednávať obedy podľa jedálneho lístka, tak upozorňujem, že v hoteli najprv vybavia nás - väčšinu s plnou penziou a potom objednávky, takže sa Váš obed časovo dosť predĺži, najmä ak sa Vás nazbiera viac.
V prípade, že chcete zmeniť polpenziu na plnú, kľudne mi napíšte, dá sa to ešte zmeniť.



S L E D U J T E
podrobnosti ku superstretku sledujte na stránke:

^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^
DanielaSĽ, Braňo, Katarína STR, Beata, Luna, Jozef Mihál, Lida, Manual, endrju, Ružena, Zuzka, Malina, ALDA, vladan, eccore, ajobs, bef, Zuziana, elena kubickova, somij, Aňuška, jess, účtovník 007, luebchenko, ricij, bosi, RenataK, Vlado66, bepo, evina, Jana Acsová, Denda,babenko1, pozit, AdaG, garter, JozefI, Liba2, Viera123, maruska10, Hlinkovx, Luckasari, accad, AltaKE, ingi, matafe, Paula, Lucy, Albo, azuz
^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^
Naposledy upravil Beata : 22.05.06 at 00:40
Usporiadat
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
AlaNR
Jéééj a my sme papali vedľa Vás. Nechcela som sa moc vrtieť, lebo som sedela chrbtom, ale z vašej debaty sa nedalo nevydedukovať, kto ste .

Moja chyba, mala som sa prihovoriť...
Veru pravdu máš...treba sa prihovoriť..... nabudúce budeš múdrejšia.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
...prosím vás...priatelia !!! ....dcéra sa ma pýta, čo sme papali cez víkend a ja si na sobotňajší obed za ten svet neviem spomenúť......čo mám výpadok po tej túre ?
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

jess
...prosím vás...priatelia !!! ....dcéra sa ma pýta, čo sme papali cez víkend a ja si na sobotňajší obed za ten svet neviem spomenúť......čo mám výpadok po tej túre ?
Guláš s knedľou Dáška! Asi si mala málo!
0 0
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

Daška po túre asi nie....
0 0
pozit pozit

pozit je offline (nepripojený) pozit

jess
...prosím vás...priatelia !!! ....dcéra sa ma pýta, čo sme papali cez víkend a ja si na sobotňajší obed za ten svet neviem spomenúť......čo mám výpadok po tej túre ?
Ja som síce mala polpenziu, ale tí s plnou ste mali myslím guláš, ak si dobre spomínam .....
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Viera123
Guláš s knedľou Dáška! Asi si mala málo!
aháááááá....ďakujem ....

dnes som voľáko

...treba mi kávu alebo kyslík ?????....alebo po hlave
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Zuziana
Daška po túre asi nie....
Zuzka...veď ja som celý víkend trhala kolektív (tak mi bolo povedané)...lebo som pila len vodu ....žeby to bolo z toľkej vody ????
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Kto mi prezradí ako sa dostanem do témy Krahule 2006 ?? :p :p
Prezraďte cez SS. Vopred ďakujem
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

liba2
Kto mi prezradí ako sa dostanem do témy Krahule 2006 ?? :p :p
Prezraďte cez SS. Vopred ďakujem
Ďakujem všetkým ochotným poraďákom. Heslo už viem.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

liba2
Ďakujem všetkým ochotným poraďákom. Heslo už viem.
Heslo už viem, ale do témy som sa nedostala.
Prosím, kde sa dá nastaviť "zapnuté cookies" ??
Alebo sa to heslo medzičasom zmenilo ??
Ďakujem
Naposledy upravil liba2 : 29.05.06 at 12:51
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
liba2
Kto mi prezradí ako sa dostanem do témy Krahule 2006 ?? :p :p
Prezraďte cez SS. Vopred ďakujem

nič v zlom Krahuľáci , ale som asi hlúpááá, keď sa Vás pýtam, prečo je tá téma na heslo???
niečo nám tajíte nekrahulákom?????? nesmieme o tom vedieť??
prepáčte, ale nejak tomu nerozumiem

vysvetlí mi to niekto???
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Barbara
nič v zlom Krahuľáci , ale som asi hlúpááá, keď sa Vás pýtam, prečo je tá téma na heslo???
niečo nám tajíte nekrahulákom?????? nesmieme o tom vedieť??
prepáčte, ale nejak tomu nerozumiem

vysvetlí mi to niekto???
Vieš Barbara, vystavení celému svetu na obdiv nie je ktovie čo, keď honoráre toľko meškajú!
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Barbara
nič v zlom Krahuľáci , ale som asi hlúpááá, keď sa Vás pýtam, prečo je tá téma na heslo???
niečo nám tajíte nekrahulákom?????? nesmieme o tom vedieť??
prepáčte, ale nejak tomu nerozumiem

vysvetlí mi to niekto???
Keby cca 20000 ľudí videlo na vlastné oči kto im to radí, akí fantastickí ľudia sú to, už by nik nechcel žiadne rady a každý by utekal na Krahule a nikdy od tiaľ neodišiel. A to by potom nik neostal na PORADE !
0 0
ALBO ALBO

ALBO je offline (nepripojený) ALBO

AlaNR
Jéééj a my sme papali vedľa Vás. Nechcela som sa moc vrtieť, lebo som sedela chrbtom, ale z vašej debaty sa nedalo nevydedukovať, kto ste .

Moja chyba, mala som sa prihovoriť...
Ja som zaregistrovala, že oproti mne sedela skupina a dve dámy, (myslím krátkovlasá blondína ) sa na nás dívali a zdalo sa mi , že si hovoria niečo ako: to sú ...Je to tak ? bol to dobrý postreh?
0 0
Alllena Alllena

Alllena je offline (nepripojený) Alllena

Jozef I
Keby cca 20000 ľudí videlo na vlastné oči kto im to radí, akí fantastickí ľudia sú to, už by nik nechcel žiadne rady a každý by utekal na Krahule a nikdy od tiaľ neodišiel. A to by potom nik neostal na PORADE !
Ak sa teším aspon na doplňovačku to ste kamarádi dajte aspoň niečo
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Jozef I
Keby cca 20000 ľudí videlo na vlastné oči kto im to radí, akí fantastickí ľudia sú to, už by nik nechcel žiadne rady a každý by utekal na Krahule a nikdy od tiaľ neodišiel. A to by potom nik neostal na PORADE !
...a kde už je na Slovensku ubytovacia kapacita pre 20000 ľudí na stretko 2007! ... a viete si predstaviť Beatku v šedivom "prelive" ?
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
No nejakú kde sme všetci ,by ste im mohli fotografi prilepiť.
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

luebchenko
...a kde už je na Slovensku ubytovacia kapacita pre 20000 ľudí na stretko 2007! ... a viete si predstaviť Beatku v šedivom "prelive" ?
Ľubi,
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
DanielaSĽ
No nejakú kde sme všetci ,by ste im mohli fotografi prilepiť.
majú bábofku...aj to už je dosť
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
DanielaSĽ
No nejakú kde sme všetci ,by ste im mohli fotografi prilepiť.
takú miniatúru
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať