Zavrieť

Porady

K R A H U L E - 2. ročník - Superstretko Porady

Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Ahoj poraďáci,

blíži sa druhé výročie vzniku www.porada.sk a s ním aj 2. Superstretko Porady na Krahuliach.

Termín konania: 26. - 28.05.2006
Miesto konania: Krahule

Voľná kapacita je 80 lôžok, takže môžete sa začať prihlasovať. Prosím Vás, aby ste mi neposielali SS-ky, prihlasujte sa výhradne mailom na Bee@bb.netlink.sk, alebo Bee@stavbykam.sk a to zaslaním priloženej "Záväznej prihlášky".
Podrobnosti budem priebežne dopĺňať... Všetky Vaše prípadné nápady a pripomienky mi píšte do mailu.

Teším sa už na krásnu prírodu Krahúl, na kolibku s muzikou, na ovce s modrou vlnou, na ovčí syr aj žinčicu, na ten pohľad ako kráčate hore vlekom, na Marianov zúfalý hlas v mobile (z vrcholu zjazdovky), na auto bez značiek ... ale hlavne sa teším na Vás všetkých!

O Z N A M

Niektorí z Vás - prihlásených si dali polpenziu. Ak ste tak urobili preto, lebo si myslíte, že Vám stačia raňajky a večera, alebo máte nejakú prísnu dietu zo zdravotných problémov, tak som nič nepovedala, ešte som aj ticho... ale ak ste si dali polpenziu len preto, lebo si chcete objednávať obedy podľa jedálneho lístka, tak upozorňujem, že v hoteli najprv vybavia nás - väčšinu s plnou penziou a potom objednávky, takže sa Váš obed časovo dosť predĺži, najmä ak sa Vás nazbiera viac.
V prípade, že chcete zmeniť polpenziu na plnú, kľudne mi napíšte, dá sa to ešte zmeniť.



S L E D U J T E
podrobnosti ku superstretku sledujte na stránke:

^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^
DanielaSĽ, Braňo, Katarína STR, Beata, Luna, Jozef Mihál, Lida, Manual, endrju, Ružena, Zuzka, Malina, ALDA, vladan, eccore, ajobs, bef, Zuziana, elena kubickova, somij, Aňuška, jess, účtovník 007, luebchenko, ricij, bosi, RenataK, Vlado66, bepo, evina, Jana Acsová, Denda,babenko1, pozit, AdaG, garter, JozefI, Liba2, Viera123, maruska10, Hlinkovx, Luckasari, accad, AltaKE, ingi, matafe, Paula, Lucy, Albo, azuz
^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^
Naposledy upravil Beata : 22.05.06 at 00:40
Usporiadat
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Ružena
....nezabudnite si pribaliť poznámkové zošity, perá, hlavu schopnú vnímať a poďho na školenie. A má byť zlé počasie, pribaľte si deky, aby sme sa mohli po školení zohriať....
Ruženka, §§§§ ako študijný materiál si nezabudla vymenovať?
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Andrej,
to je § 1000 Zákona o dobrej nálade!
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
vladan
... o tomto nyšt nefiem, fakt!
Vladi..šak si mi radila to lepidlo..a povedala som Ti, ža si namám čo nalepiť, jedine, že mi jeden podaruješ , takže som to zobrala ako hotovú vec
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Chcem sa opýtať, pripravuje si už niekto ten súťažný klobúk, či niečo ako pokrývku hlavy ? :p
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Katarína STR
Chcem sa opýtať, pripravuje si už niekto ten súťažný klobúk, či niečo ako pokrývku hlavy ? :p
Pokrývka diery do krku (= hlava kapustná alebo aj hlava prázdna) nestačí? Musí byť bezpodmienečne klobúk?
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

endrju
Pokrývka diery do krku (= hlava kapustná alebo aj hlava prázdna) nestačí? Musí byť bezpodmienečne klobúk?
Endrju ja tiež nemám klobúk, ale nejakú pokrývku vymyslím. :p :p :p
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Katarína STR
Chcem sa opýtať, pripravuje si už niekto ten súťažný klobúk, či niečo ako pokrývku hlavy ? :p
Nemám vlohy ani na vymyslenie ani na zhotovenie.... keby som mala ...tak neúčtujem , ale robím módnu návrhárku.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
DanielaSĽ
Nemám vlohy ani na vymyslenie ani na zhotovenie....
tak s týmto naprosto súhlasím...radšej sa budem naďalej v počítačoch vŕtať
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Krahuliaci, však skôr ako odídete všetky elitné hlavy, pozrite mi na tento môj problém, nech s tým viem pohnúť. Ja viem, že všetci ste už naštartovaní na Krahule, ale s vypätím posledných síl skúste poradiť. Aj keď riskujem že dostanem ja vám zato objednám na Krahule pekné počasie

http://www.porada.sk/showthread.php?p=246049#post246049
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Vsetkych, ktori sa sli stretnut na Krahule srdecne zdravime a tiiisko zavidime, ale buduci rok si to ujst nenechame. Prajeme pekne pocasie, ale ak by navyslo dobra nalada vas urcite neopusti.Potom nezabudnite fotecky. Ahojte
Andy a Alessandra
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

abel
Aj keď riskujem že dostanem ja vám zato objednám na Krahule pekné počasie

http://www.porada.sk/showthread.php?p=246049#post246049
No s počasím to nevyzerá dobre a nič s tým neurobíš,objednaj nám radšej malé prasiatko,to poteší viac
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

bepo
No s počasím to nevyzerá dobre a nič s tým neurobíš,objednaj nám radšej malé prasiatko,to poteší viac
Nuž, bepo, nepomohol si mi v téme, nebude ani slniečko, ani prasiatko... ale niečo by som vám hádam mohla poslať na zahriatie, nech tam v dobrom spomínate aj na nás, čo sa nezúčastnia, lebo niekto aj pracovať musí ...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
endrju
Ruženka, §§§§ ako študijný materiál si nezabudla vymenovať?
Ruženka,to nemyslíš vážne-hriať sa dekou.
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

bepo
Ešte aj vlasy by sa dali nastrelovať,neďaleko je družstvo takže náhradné diely máme,niekto si možno aj rohy nastrelí
Beriem Ťa za slovo s tými rohami
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Melnick
Ruženka,to nemyslíš vážne-hriať sa dekou.
Majka každý tomu asi ináč hovorí.....niekto "deka" a niekto "§".......a niekto možno zase celkom iný názov má.....
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Moja dcéra mi včera vyrobila klobúk. Ja sa ho hambím aj priniesť, nakoľko nás účtovníkov načisto "zhovadila." Nazvala ho: Marec v živote účtovníka.
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

účtovník 007
Moja dcéra mi včera vyrobila klobúk. Ja sa ho hambím aj priniesť, nakoľko nás účtovníkov načisto "zhovadila." Nazvala ho: Marec v živote účtovníka.
Naopak, neopovaž sa ho nedoniesť.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
účtovník 007
Moja dcéra mi včera vyrobila klobúk. Ja sa ho hambím aj priniesť, nakoľko nás účtovníkov načisto "zhovadila." Nazvala ho: Marec v živote účtovníka.
si robíš reklamu? :p:p:p:p
takto nás natahovat.
Presúvam odjazd z Ba na piatok 14.30!!!!
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Pridám aj sem:

Termín odchodu sa blíži a podaktorí už viete, že mi to nevyšlo a nemôžem ísť s Vami želám Vám všetkým šťastnú cestu, veľa zábavy a aj šťastný návrat. Budem na Vás myslieť a predstavovať si Vás v čarovných kalapoch

P.s. teším sa na prvý piatok v mesiaci Odfoťte mi ten účtovnícky kalap
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

... Evi, veď ho pošli, odfotíme.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať