Zavrieť

Porady

K R A H U L E - 2. ročník - Superstretko Porady

Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Ahoj poraďáci,

blíži sa druhé výročie vzniku www.porada.sk a s ním aj 2. Superstretko Porady na Krahuliach.

Termín konania: 26. - 28.05.2006
Miesto konania: Krahule

Voľná kapacita je 80 lôžok, takže môžete sa začať prihlasovať. Prosím Vás, aby ste mi neposielali SS-ky, prihlasujte sa výhradne mailom na Bee@bb.netlink.sk, alebo Bee@stavbykam.sk a to zaslaním priloženej "Záväznej prihlášky".
Podrobnosti budem priebežne dopĺňať... Všetky Vaše prípadné nápady a pripomienky mi píšte do mailu.

Teším sa už na krásnu prírodu Krahúl, na kolibku s muzikou, na ovce s modrou vlnou, na ovčí syr aj žinčicu, na ten pohľad ako kráčate hore vlekom, na Marianov zúfalý hlas v mobile (z vrcholu zjazdovky), na auto bez značiek ... ale hlavne sa teším na Vás všetkých!

O Z N A M

Niektorí z Vás - prihlásených si dali polpenziu. Ak ste tak urobili preto, lebo si myslíte, že Vám stačia raňajky a večera, alebo máte nejakú prísnu dietu zo zdravotných problémov, tak som nič nepovedala, ešte som aj ticho... ale ak ste si dali polpenziu len preto, lebo si chcete objednávať obedy podľa jedálneho lístka, tak upozorňujem, že v hoteli najprv vybavia nás - väčšinu s plnou penziou a potom objednávky, takže sa Váš obed časovo dosť predĺži, najmä ak sa Vás nazbiera viac.
V prípade, že chcete zmeniť polpenziu na plnú, kľudne mi napíšte, dá sa to ešte zmeniť.



S L E D U J T E
podrobnosti ku superstretku sledujte na stránke:

^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^
DanielaSĽ, Braňo, Katarína STR, Beata, Luna, Jozef Mihál, Lida, Manual, endrju, Ružena, Zuzka, Malina, ALDA, vladan, eccore, ajobs, bef, Zuziana, elena kubickova, somij, Aňuška, jess, účtovník 007, luebchenko, ricij, bosi, RenataK, Vlado66, bepo, evina, Jana Acsová, Denda,babenko1, pozit, AdaG, garter, JozefI, Liba2, Viera123, maruska10, Hlinkovx, Luckasari, accad, AltaKE, ingi, matafe, Paula, Lucy, Albo, azuz
^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^
Naposledy upravil Beata : 22.05.06 at 00:40
Usporiadat
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Ľuba
Nájde sa nejaká dobrá duša, čo to prezradí aj mne ?
no..ja neviem..ale v zozname na krahule ťa nevidím..takže asi sa nenájde nikto
0 0
Ľuba Ľuba

Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

Veď ja som tam bola, aj keď neprihlásená, hrala som petang s Evankou.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
tak potom fakt netuším...nech ti to niekto dosvedčí. a heslo máš hneď...a prečo nie si na zozname, čo sadžika dávala podpisovať??
0 0
AltaKE AltaKE

AltaKE je offline (nepripojený) AltaKE

Ľuba
Veď ja som tam bola, aj keď neprihlásená, hrala som petang s Evankou.
Odobrujem účasť.. podľa zhliadnutej fotokokumentácie 9.družstvo Evanka+Ľuba - bez umiestnenia..
0 0
Ľuba Ľuba

Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

Dík Alta, máš to u mňa.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
AltaKE
Odobrujem účasť.. podľa zhliadnutej fotokokumentácie 9.družstvo Evanka+Ľuba - bez umiestnenia..
no dobre...však už verím
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
bepo
Stačí prísť na nejaké stretko,je ich požehnane . Ja by som zahesloval aj fotky zo stretiek v mestách

nechcem rýpať, ale z jakého dôvodu by mali byť zaheslované fotky??
nechápem ten princíp vážne

práve som rada, že som videla fotky od Nitrančanov, lebo aspoň viem kdo sa skrýva pod nickom napr. ALda, ZIta5 a ENdrju/ BA/ atď.......a mám z toho dobrý pocit, že viem čí príspevok čítam.
Naopak z tých Krahúľ mám zas zlý pocit, nezlobte se namňa, ak sa vyjadrím zle, zle to nemyslím, len nechápem ten postoj. a pritom som si myslela, že som už členkou Poradáckej rodiny.

nechcem uraziť nikoho, ale mám z toho taký pocit, že Krahuľáci sú separé a už teraz rozmýšľam nadtým, že keď mi vynde pšíšti rok ísť s Vami, budem sa blbo cítiť , lebo si budem myslieť, že mňa si neosvojíte mi bude pripadať, že medzi Vás nepatrím.

Prosím Vás vyvedte ma z omylu niekto
ešteraz, nechcem nikoho uraziť. Dúfam nebudete si to vysvetlovať zle!!
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Pravdu povediac som minulý rok nebola..a tiež som nevidela tie fotky z roku 2005 ..tiež sa mi to zdalo čudné, že sú zaheslované...ale nič som s tým neurobila..heslo som vyfasovala až tento rok.....

k tomu ostatnému sa nebudem radšej vyjadrovať...niektoré veci treba nechať uležať ešte

a čo sa týka fotiek..vložila som sem dve fotky...aby ste nás aspoň nejako pokope videli...
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Barbara
nechcem rýpať, ale z jakého dôvodu by mali byť zaheslované fotky??
nechápem ten princíp vážne

práve som rada, že som videla fotky od Nitrančanov, lebo aspoň viem kdo sa skrýva pod nickom napr. ALda, ZIta5 a ENdrju/ BA/ atď.......a mám z toho dobrý pocit, že viem čí príspevok čítam.
Naopak z tých Krahúľ mám zas zlý pocit, nezlobte se namňa, ak sa vyjadrím zle, zle to nemyslím, len nechápem ten postoj. a pritom som si myslela, že som už členkou Poradáckej rodiny.

nechcem uraziť nikoho, ale mám z toho taký pocit, že Krahuľáci sú separé a už teraz rozmýšľam nadtým, že keď mi vynde pšíšti rok ísť s Vami, budem sa blbo cítiť , lebo si budem myslieť, že mňa si neosvojíte mi bude pripadať, že medzi Vás nepatrím.

Prosím Vás vyvedte ma z omylu niekto
ešteraz, nechcem nikoho uraziť. Dúfam nebudete si to vysvetlovať zle!!
Barbarka ja som tiež nebola na Krahuliach na stretnutí a mrzí ma to pretože som to nemohla ovplyvniť. A už som aj tu na stranke povedala,že budúci rok sa pridávam. Chápem,že chceš vidieť fotky a chceš spoznať kto sa skrýva za konkrétnym nickom, ja by som to tiež rada vedela ale na druhej strane akceptujem,že si Krahuliaci nechávajú svoje zachytené zážitky a zábavu pre seba. Tiež neukazujem svoje súkromné fotky každému na počkanie

A určite keď pôjdem budúci rok na Krahule 2007 tak nebudem mať pocit žeby som tam nepatrila. Budem sa tešiť na všetkých a určite aj na teba
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Barbara - Ja som tiež v živote nebol na žiadnom stretku a žiadne fotky som nikdy nevidel. Bol som až teraz na Krahuliach a bolo fantasticky. Na porade sme všetci pod nejakým nickom. Prečo by sa mali ukazovať ľudia, ktorí sa stretnú a vidia sa navzájom, všetkým ostatným???? Ja ťa tiež nepoznám a nik z ľudí čo sú tu mi neukazuje svoju fotku. Ak sa odhodláš a prídeš na stretnutie tak nastane vzájomné poznanie a tam nie probém.
Predpokladám že si tiež nedávaš na internet fotky svojich rodinných osláv. Prečo ? Lebo si chrániš súkromie. Sme poraďáci a VŠETCI mali volný vstup na Krahule a majú ho aj na iné stretká. Je to len o ochote. Keď prídeš budeš poznať.
Toľko môj skromný názor.
0 0
AltaKE AltaKE

AltaKE je offline (nepripojený) AltaKE

Barbara
nechcem uraziť nikoho, ale mám z toho taký pocit, že Krahuľáci sú separé a už teraz rozmýšľam nadtým, že keď mi vynde pšíšti rok ísť s Vami, budem sa blbo cítiť , lebo si budem myslieť, že mňa si neosvojíte mi bude pripadať, že medzi Vás nepatrím.

Prosím Vás vyvedte ma z omylu niekto
ešteraz, nechcem nikoho uraziť. Dúfam nebudete si to vysvetlovať zle!!
Tak ťa teda idem vyviesť z omylu Ja som nebola tiež minulý rok na Krahuliach a ani na husacine ani na inom stretku (okrem jedného veeeeeľmi rýchleho košického). Ja som sa zaheslovaným fotkám nečudovala, ani som sa nejako nechystala pátrať po hesle.. lebo aj tak tváre zvečnené na fotkách by mi veľa o človeku nepovedali
Inak som na Krahule tiež šla s "trémou", že "oni" sa tam už všetci poznajú a ja tam dôjdem a nebudem sa vedieť zaradiť, ale nebolo to tak.. myslím, že každý si tam nájde to svoje.. niekto bude osvojený.. iný si druhého osvojí.. a ak bude budúci ročník, tak určite tam pribudne zas viac nových tvárí a myslím, že "starí" poraďáci nedajú nikomu najavo, že by medzi nich niekto nemal patriť..
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Barbara
nerozumiem tomu, ale ništ to, len mi je ľúto, že Vás nemôžem aspoň na fotkách spoznať,
keď už som s Vami nemohla ísť. V úmysle som to mala, ale nevyšlo to.

p.s. Nitrančania keď mali stretko, tak sem prilepili fotky a nehanbili sa zato, že ich bude poznať 2000 ľudí na svete.

práve preto by som Vás chcela spoznať, že ste /sme/ fantastickí ľudia :p
Barbara si na Porade od 12/2005 a ešte si ani na jedno stretko neprišla, ako Ti už Bepo napísal, tých stretnutí je požehnane, aj my máme veľa roboty, ale keď sa zúčastníš jedného ver mi, že si čas nájdeš

A tiež by sme Ťa chceli poznať osobne
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

AltaKE
Tak ťa teda idem vyviesť z omylu Ja som nebola tiež minulý rok na Krahuliach ............ Ja som sa zaheslovaným fotkám nečudovala, ani som sa nejako nechystala pátrať po hesle... lebo aj tak tváre zvečnené na fotkách by mi veľa o človeku nepovedali
S ú h l a s í m
0 0
Ľuba Ľuba

Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

Mne by nevadilo, keby sa tie fotky aj sprístupnili, ... šak ostatní potom môžu len ticho závidieť...
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

AltaKE
.. niekto bude osvojený.. iný si druhého osvojí..
... niekto si aj adoptuje ...
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
a mňa nikto neadoptoval:::::
tak teraz neviem...
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Hlinkovx
a mňa nikto neadoptoval:::::
tak teraz neviem...
nevieš
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Asi si moc protestovala proti budíčku.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
ALDA
nevieš
heli ty hej??
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
somij
Asi si moc protestovala proti budíčku.
mne dve hodiny spánku stačia...ale človeka naštve, keď tam niekto vreští budíček...a potom, keď zobudí polku chalupy..ide drichmať...to je vrchol
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať