Zavrieť

Porady

K R A H U L E - 2. ročník - Superstretko Porady

Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Ahoj poraďáci,

blíži sa druhé výročie vzniku www.porada.sk a s ním aj 2. Superstretko Porady na Krahuliach.

Termín konania: 26. - 28.05.2006
Miesto konania: Krahule

Voľná kapacita je 80 lôžok, takže môžete sa začať prihlasovať. Prosím Vás, aby ste mi neposielali SS-ky, prihlasujte sa výhradne mailom na Bee@bb.netlink.sk, alebo Bee@stavbykam.sk a to zaslaním priloženej "Záväznej prihlášky".
Podrobnosti budem priebežne dopĺňať... Všetky Vaše prípadné nápady a pripomienky mi píšte do mailu.

Teším sa už na krásnu prírodu Krahúl, na kolibku s muzikou, na ovce s modrou vlnou, na ovčí syr aj žinčicu, na ten pohľad ako kráčate hore vlekom, na Marianov zúfalý hlas v mobile (z vrcholu zjazdovky), na auto bez značiek ... ale hlavne sa teším na Vás všetkých!

O Z N A M

Niektorí z Vás - prihlásených si dali polpenziu. Ak ste tak urobili preto, lebo si myslíte, že Vám stačia raňajky a večera, alebo máte nejakú prísnu dietu zo zdravotných problémov, tak som nič nepovedala, ešte som aj ticho... ale ak ste si dali polpenziu len preto, lebo si chcete objednávať obedy podľa jedálneho lístka, tak upozorňujem, že v hoteli najprv vybavia nás - väčšinu s plnou penziou a potom objednávky, takže sa Váš obed časovo dosť predĺži, najmä ak sa Vás nazbiera viac.
V prípade, že chcete zmeniť polpenziu na plnú, kľudne mi napíšte, dá sa to ešte zmeniť.



S L E D U J T E
podrobnosti ku superstretku sledujte na stránke:

^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^
DanielaSĽ, Braňo, Katarína STR, Beata, Luna, Jozef Mihál, Lida, Manual, endrju, Ružena, Zuzka, Malina, ALDA, vladan, eccore, ajobs, bef, Zuziana, elena kubickova, somij, Aňuška, jess, účtovník 007, luebchenko, ricij, bosi, RenataK, Vlado66, bepo, evina, Jana Acsová, Denda,babenko1, pozit, AdaG, garter, JozefI, Liba2, Viera123, maruska10, Hlinkovx, Luckasari, accad, AltaKE, ingi, matafe, Paula, Lucy, Albo, azuz
^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^
Naposledy upravil Beata : 22.05.06 at 00:40
Usporiadat
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
DanielaSĽ
A tuším aj ajobs - Tono sa ešte neumiestnil.....
Ale umiestnil - mám dopravu zabezpečenú......
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Beata
zober aj ten
ja idem autobusom ...takže to nehrozí....
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Už choďte, lebo prasknerm od závisti
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
evina
Už choďte, lebo prasknerm od závisti
Až zítra.:p ...ešte sa musíme vyspinkať...bo potom sme dve noci bez spánku....
síce možno ani túto noc niekto nebude buvať...čo už bude mať cestovnú horúčku
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

V počte videní Krahule predbehli ročné zúčtovanie preddavkov ZP, a to je čo povedať ...
0 0
McMarti McMarti

McMarti je offline (nepripojený) McMarti

OZAJ aky je nahradny program v pripade dazda
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

McMarti
OZAJ aky je nahradny program v pripade dazda
Školenie o čomkoľvek
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Evina...dúfam, že sa tu postaráš o poradu a šuťák..nie že na šuťáku oheň vyhasne...a my sa nebudeme kam vrátiť
a zase som bez francúzákov...ja sa už fakt nehrám s tebou
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
Želám všetkým "Krahuliakom" šťastnú cestu a skvelú zábavu, verím, že o rok tam budem aj ja.

Už začínam premýšľať, čím by som mohol o rok prispieť k dobrej nálade.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Hlinkovx
Evina...dúfam, že sa tu postaráš o poradu a šuťák..nie že na šuťáku oheň vyhasne...a my sa nebudeme kam vrátiť
a zase som bez francúzákov...ja sa už fakt nehrám s tebou
Neboj na šuťáku sa porozprávam aj sama so sebou, aj nejakú otázku si vymyslím, keby sa nevyskytovali
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
evina..som myslela..že pred odchodom ti tam napíšem zo 50 otázok..aby si sa nenudila
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Hlinkovx
evina..som myslela..že pred odchodom ti tam napíšem zo 50 otázok..aby si sa nenudila
Vidíš, tak to ma nenapadlo, začni tvoriť
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Hlinkovx
evina..som myslela..že pred odchodom ti tam napíšem zo 50 otázok..aby si sa nenudila
Žeby som pred odchodom "smetiak" s otázkami o RZZP vysypal podobne ako macocha Popoluške hrach a šošovicu ... ?
Zostávajúci sa určite nebudú nudiť pokiaľ na všetky otázky vypracujú podrobné odpovede
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Hlinkovx
Evina...dúfam, že sa tu postaráš o poradu a šuťák..nie že na šuťáku oheň vyhasne...a my sa nebudeme kam vrátiť
a zase som bez francúzákov...ja sa už fakt nehrám s tebou
Keď chceš francúžštinu, musíš sa zapísať v učebni 5.
Au revoir.
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

benka
Želám všetkým "Krahuliakom" šťastnú cestu a skvelú zábavu, verím, že o rok tam budem aj ja.

Už začínam premýšľať, čím by som mohol o rok prispieť k dobrej nálade.
Začni premýšľať, či by si predsa len neprišiel aj tento rok...
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
Beata
Začni premýšľať, či by si predsa len neprišiel aj tento rok...
Nedá sa, škoda.

ALe " KRAHULIACI" , čo ešte robíte na PORADE. Sadajte do aut a hajde na školenie. A nezabudnite na kvalitnú fotodokumentáciu nech máme čo závidieť. Hlavne tie sladké dobroty:p :p :p .
Užteraz ma bolí brucho od závisti, alebo od cvičenia ??? xixixixixi
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Posádka auta č. 12 už pripravená na štart.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
DanielaSĽ
Posádka auta č. 12 už pripravená na štart.
Dani...tak veľa zdaru..málo zablúdenia...a dávaj pozor...neber stopárov, stopárky...a nezjedzte všetky dobroty po ceste...páá za pár hodín na krahuloch
0 0
Stina Stina

Stina je offline (nepripojený) Stina

Prajem príjemný pobyt a veľa veselých zážitkov, ako aj úspechov pri školeniach !!!
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
Stina
Prajem príjemný pobyt a veľa veselých zážitkov, ako aj úspechov pri školeniach !!!
aj ja sa pripájam......potom si Vás vyskúšame, čo ste sa vyškolili
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať