Zavrieť

Porady

K R A H U L E - 2. ročník - Superstretko Porady

Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Ahoj poraďáci,

blíži sa druhé výročie vzniku www.porada.sk a s ním aj 2. Superstretko Porady na Krahuliach.

Termín konania: 26. - 28.05.2006
Miesto konania: Krahule

Voľná kapacita je 80 lôžok, takže môžete sa začať prihlasovať. Prosím Vás, aby ste mi neposielali SS-ky, prihlasujte sa výhradne mailom na Bee@bb.netlink.sk, alebo Bee@stavbykam.sk a to zaslaním priloženej "Záväznej prihlášky".
Podrobnosti budem priebežne dopĺňať... Všetky Vaše prípadné nápady a pripomienky mi píšte do mailu.

Teším sa už na krásnu prírodu Krahúl, na kolibku s muzikou, na ovce s modrou vlnou, na ovčí syr aj žinčicu, na ten pohľad ako kráčate hore vlekom, na Marianov zúfalý hlas v mobile (z vrcholu zjazdovky), na auto bez značiek ... ale hlavne sa teším na Vás všetkých!

O Z N A M

Niektorí z Vás - prihlásených si dali polpenziu. Ak ste tak urobili preto, lebo si myslíte, že Vám stačia raňajky a večera, alebo máte nejakú prísnu dietu zo zdravotných problémov, tak som nič nepovedala, ešte som aj ticho... ale ak ste si dali polpenziu len preto, lebo si chcete objednávať obedy podľa jedálneho lístka, tak upozorňujem, že v hoteli najprv vybavia nás - väčšinu s plnou penziou a potom objednávky, takže sa Váš obed časovo dosť predĺži, najmä ak sa Vás nazbiera viac.
V prípade, že chcete zmeniť polpenziu na plnú, kľudne mi napíšte, dá sa to ešte zmeniť.



S L E D U J T E
podrobnosti ku superstretku sledujte na stránke:

^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^
DanielaSĽ, Braňo, Katarína STR, Beata, Luna, Jozef Mihál, Lida, Manual, endrju, Ružena, Zuzka, Malina, ALDA, vladan, eccore, ajobs, bef, Zuziana, elena kubickova, somij, Aňuška, jess, účtovník 007, luebchenko, ricij, bosi, RenataK, Vlado66, bepo, evina, Jana Acsová, Denda,babenko1, pozit, AdaG, garter, JozefI, Liba2, Viera123, maruska10, Hlinkovx, Luckasari, accad, AltaKE, ingi, matafe, Paula, Lucy, Albo, azuz
^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^
Naposledy upravil Beata : 22.05.06 at 00:40
Usporiadat
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Nezabudnite sledovať:

podrobnosti ku superstretku:
http://pcporadna.sk/Olymp/Krahule/index.htm

Hlavne program si pozrite... súťaž "Crazy hat" POVINNE

0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ALDA
Chem iba doporučiť Vladke, aby si nezabudla zobrať na opalovanie faktor 15
Heli, si jednoducho poklad
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
ALDA
Chem iba doporučiť Vladke, aby si nezabudla zobrať na opalovanie faktor 15
Heli, hlavne si zabudla Vladke pripomenúť aby nezabudla zobrať na jedenie tú svoju fantastickú bábovku!!! Vladi tak ti to pripomínam ja. Nezabudni! Už si liečim žlčník - až do piatku držím poctivo diétu aby som bola črevne zodpovedne pripravená
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
luebchenko
Heli, hlavne si zabudla Vladke pripomenúť aby nezabudla zobrať na jedenie tú svoju fantastickú bábovku!!! Vladi tak ti to pripomínam ja. Nezabudni! Už si liečim žlčník - až do piatku držím poctivo diétu aby som bola črevne zodpovedne pripravená
už sa zodpovedne pripravujem na pečenie bábofky, až dovolenku som si na to zobrala
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

vladan
už sa zodpovedne pripravujem na pečenie bábofky, až dovolenku som si na to zobrala
Podľa mňa to pečenie flákaš,mala si si zobrať 2 dni dovolenky lebo 2 dni= 2 bábofky :p
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
ayya
Krahuliaci prosim, pozrite si tento prispevok, pripadne sa vyjadrite, budem vam vdacna velmi
ja osobne mám iné problémy:..ako zalepiť zlomený zub,..vymyslený kalap mám, musím ho realizovať a ako najmenej obsadiť Andrejove auto, aby som nezabrala moc miesta atď.
Naposledy upravil ALDA : 24.05.06 at 08:14
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Ľubííííí, je toto platná hymna ? http://www.porada.sk/t9886-hymna-porady.html viď príspevok 1 a 3
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
emily
Ľubííííí, je toto platná hymna ? http://www.porada.sk/t9886-hymna-porady.html viď príspevok 1 a 3
miluš, dopredu upozorňujem, že hlas nemmám v tom najlepšejšom poriadku
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
vladan
miluš, dopredu upozorňujem, že hlas nemmám v tom najlepšejšom poriadku
možno to pre nás nebude až také dôležité..hlavne aby si mala v poriadku "babofku"
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

vladan
miluš, dopredu upozorňujem, že hlas nemmám v tom najlepšejšom poriadku
To ani neskúšaj povedať, lebo Bee mi už dnes pripomínala hymnu...:p
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ináč naša Lenka - lenkak je v nemocnici , dnes som s ňou hovorila....robia jej vyšetrenia , tak jej všetci držme palce, aby bolo všetko v poriadku a pustili ju , aby sme sa s ňou mohli aspoň na jeden deň na Krahuliach stetnúť.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

ALDA
ja osobne mám iné problémy:..ako zalapiť zlomený zub,..vymyslený kalap mám, musím ho realizovať a ako majmenej obsadiť Andrejove auto, aby som nezabrala moc miesta atď.
Heli, Ty nevieš, že dobrých ľudí sa všade veľa zmestí? Takže "nemaj boj" - určite sa zmestíš Najdôležitejšie je, aby Ťa zub netrápil cez víkend. Držím palec, aby sa podarilo zub uviesť do prevádzkyschopného stavu
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
endrju
Heli, Ty nevieš, že dobrých ľudí sa všade veľa zmestí? Takže "nemaj boj" - určite sa zmestíš Najdôležitejšie je, aby Ťa zub netrápil cez víkend. Držím palec, aby sa podarilo zub uviesť do prevádzkyschopného stavu
Andrej, keď dobrého je veľa..to ja musím byť najdobrejšia..šak preto si aj udržujem postavu, aby som sa nezhoršila

A čo sa toho zubu týka, Vlaďa mi sľúbila, že mi jeden podaruje, mám si zobrať chemoprén..dúfam, že sa zmestí a ty máš v aute kombinačky, aby sme jej ho mohli vytrhnúúť
Naposledy upravil ALDA : 24.05.06 at 08:17
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Zuby sa nelepia ale nastreľujú,zoberiem nastrelovačku klincov?
0 0
Ružena Ružena

Ružena je offline (nepripojený) Ružena

Vážení, čo tam po hymne, bábovke, zuboch....nezabudnite si pribaliť poznámkové zošity, perá, hlavu schopnú vnímať a poďho na školenie. Aj Jozef to má v prehľadoch o seminároch, že Krahule = školenie. Ja som sa prihlásila na seminár - teda školenie, preto mi nie je jasné, o čom to tu stále píšete..... Čo už máte RZZP všetci v malíčku??????... Ale na tú bábovečku sa teším.A má byť zlé počasie, pribaľte si deky, aby sme sa mohli po školení zohriať....
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Vladi...odporúčam 2 - 3 plechy bábovečky alebo aspoň 10 kopčekov...to, aby sa všetkým ušlo (ja tiež móžem)
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
bepo
Zuby sa nelepia ale nastreľujú,zoberiem nastrelovačku klincov?
Peťo zober, možno ešte nejaké fušky budú a viacerí si dajú v rámci školenia chrup ponaprávať.....
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Ešte aj vlasy by sa dali nastrelovať,neďaleko je družstvo takže náhradné diely máme,niekto si možno aj rohy nastrelí
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ALDA
A čo sa toho zubu týka, Vlaďa mi sľúbila, že mi jeden podaruje, mám si zobrať chemoprén..dúfam, že sa zmestí a ty máš v aute kombinačky, aby sme jej ho mohli vytrhnúúť
... o tomto nyšt nefiem, fakt!
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Prajem vám aby sa vám toto Superstretko vydarilo, aby ste mali krásne slnečné počasie, veľa dobrej nálady ( čo si myslím že už máte ) a aby ste sa vrátili všetci zdraví a plní krásnych spomienok.
Týmto sa chcem aj ospravedlniť dievčatám, ktorým som sľúbila, že sa na Krahule vyberieme aspoň v sobotu, že to nevyšlo. Je mi to veľmi ľúto, snáď o rok.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať