Zavrieť

Porady

K R A H U L E - 2. ročník - Superstretko Porady

Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Ahoj poraďáci,

blíži sa druhé výročie vzniku www.porada.sk a s ním aj 2. Superstretko Porady na Krahuliach.

Termín konania: 26. - 28.05.2006
Miesto konania: Krahule

Voľná kapacita je 80 lôžok, takže môžete sa začať prihlasovať. Prosím Vás, aby ste mi neposielali SS-ky, prihlasujte sa výhradne mailom na Bee@bb.netlink.sk, alebo Bee@stavbykam.sk a to zaslaním priloženej "Záväznej prihlášky".
Podrobnosti budem priebežne dopĺňať... Všetky Vaše prípadné nápady a pripomienky mi píšte do mailu.

Teším sa už na krásnu prírodu Krahúl, na kolibku s muzikou, na ovce s modrou vlnou, na ovčí syr aj žinčicu, na ten pohľad ako kráčate hore vlekom, na Marianov zúfalý hlas v mobile (z vrcholu zjazdovky), na auto bez značiek ... ale hlavne sa teším na Vás všetkých!

O Z N A M

Niektorí z Vás - prihlásených si dali polpenziu. Ak ste tak urobili preto, lebo si myslíte, že Vám stačia raňajky a večera, alebo máte nejakú prísnu dietu zo zdravotných problémov, tak som nič nepovedala, ešte som aj ticho... ale ak ste si dali polpenziu len preto, lebo si chcete objednávať obedy podľa jedálneho lístka, tak upozorňujem, že v hoteli najprv vybavia nás - väčšinu s plnou penziou a potom objednávky, takže sa Váš obed časovo dosť predĺži, najmä ak sa Vás nazbiera viac.
V prípade, že chcete zmeniť polpenziu na plnú, kľudne mi napíšte, dá sa to ešte zmeniť.



S L E D U J T E
podrobnosti ku superstretku sledujte na stránke:

^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^
DanielaSĽ, Braňo, Katarína STR, Beata, Luna, Jozef Mihál, Lida, Manual, endrju, Ružena, Zuzka, Malina, ALDA, vladan, eccore, ajobs, bef, Zuziana, elena kubickova, somij, Aňuška, jess, účtovník 007, luebchenko, ricij, bosi, RenataK, Vlado66, bepo, evina, Jana Acsová, Denda,babenko1, pozit, AdaG, garter, JozefI, Liba2, Viera123, maruska10, Hlinkovx, Luckasari, accad, AltaKE, ingi, matafe, Paula, Lucy, Albo, azuz
^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^-.,.-^
Naposledy upravil Beata : 22.05.06 at 00:40
Usporiadat
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

ingi
aj ambície našich chlopov v súvislosti s poriadaním súťaže o Mr. PNEUMATIKA, t.j, promenády v plavkách, a zistila som neodpustiteľný prehrešok z ich strany - totižto žiadna súťaž sa nekonala Čo Vy na to???
A my vyšportovaní fešáci sa počas promenády budeme nudiť?
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

bepo
A my vyšportovaní fešáci sa počas promenády budeme nudiť?

Peťo, ,

Tebe by sme dovolili sedieť v porote, aby sa nepovedalo, že nie je objektívna .
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
DanielaSĽ
Takto o týždeň už si to na Krahuliach užívame....... .
Kvôli zdravotným problémom ak sa bude dať prídem Vás pozrieť len v sobotu.
Ale neviem či sa to podarí.
Takže sa nesľubujem, a dám niekomu z Vás vedieť.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
lenkak
Kvôli zdravotným problémom ak sa bude dať prídem Vás pozrieť len v sobotu.
Ale neviem či sa to podarí.
Takže sa nesľubujem, a dám niekomu z Vás vedieť.
Lenka držím palce , aby si sa zdravotne dala do poriadku a dúfam, že sa stretneme na Krahuliach.
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

S L E D U J T E
podrobnosti ku superstretku sledujte na stránke:
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

peton
Hm, všetci tu zháňate autá, vlaky, lode.... a iba jedného jediného človeka som zaregistroval s dopravným prostriedkom - bicykel. Kto to bol? Pridám sa. A čo vy ostatní. No nepridáte sa? V zdravom tele, zdravý duch... :-)
Neregistrujem Tvoju prihlášku, dávam Ti ešte šancu! "Tak do toho šlápni, ať vidíš kousek světa..."
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Beatka, musím dať klobúk dolu pred tebou. Takúto fantastickú prípravu na akciu pre ľudí ,ktorí sa vôbec nepoznajú (teda väčšina ), som ešte nezažil a ani nevidel. A to, že máme ešte aj vlastnú stránku... to je perfektné !!!! Dať dokopy vyše 50 ľudí z celého slovenska dá určite veľa námahy a za to, že si sa na to podujala, ti chcem poďakovať. Idem tam prvý krát a už sa neviem dočkať. Neviem či tento týždeň ešte niečo v práci spravím, lebo moje myšlienky už behajú po Krahuliach.
UŽ ABY BOL PIATOK !!!!
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Väčšina sa poznáme.
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Beriem späť. Väčšina sa poznáte a spoznáme vás aj my, čo vás nepoznáme.
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Veru, už aby bol piatok.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Katarína STR
Veru, už aby bol piatok.
Počasie sa ukazuje dobré, tak dúfam, že vydrží až do konca týždňa.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
DanielaSĽ
Počasie sa ukazuje dobré, tak dúfam, že vydrží až do konca týždňa.
Na koniec týždňa má byť zhoršenie počasia..ja dúfam, že vydrží a ak nie, my si ho zlepšímemňa osobne neodradííííí
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Chem iba doporučiť Vladke, aby si nezabudla zobrať na opalovanie faktor 15
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
... od odbočky zo Žiaru na Kremnicu odporúčam na autách dobré tlmiče a skúsenosti rally jazdca ........ je tam dosť dier (ako asi všade )

Stav počasia :

počasie včera v Kremnici : ... ráno kosa, cez deň na slniečku v závetrí fajne ....kto nebol v závetrí ... prudký vietor ...
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Jozef I
Beatka, musím dať klobúk dolu pred tebou. Takúto fantastickú prípravu na akciu pre ľudí ,ktorí sa vôbec nepoznajú (teda väčšina ), som ešte nezažil a ani nevidel. A to, že máme ešte aj vlastnú stránku... to je perfektné !!!! Dať dokopy vyše 50 ľudí z celého slovenska dá určite veľa námahy a za to, že si sa na to podujala, ti chcem poďakovať. Idem tam prvý krát a už sa neviem dočkať. Neviem či tento týždeň ešte niečo v práci spravím, lebo moje myšlienky už behajú po Krahuliach.
UŽ ABY BOL PIATOK !!!!
Ďakujem za uznanie, však som sa aj snažila
Tiež nedokážem nad ničím iným rozmýšľať, len nad Krahulami. Len aby nám to počasie vyšlo!
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Kto ma prosím zoberie z Košíc na Krahule v piatok 26.5.2006 ??? Myslím autom. :p
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

ajobs
Kto ma prosím zoberie z Košíc na Krahule v piatok 26.5.2006 ??? Myslím autom. :p
Tono, jedine vlakom, postavíme ti slavobránu, keď budeš prichádzať, neboj!:p
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Ľudkovia , ja sa na tú blbú DPH-áčku nemôžem sústrediť. A to mám ešte všetko nachystať na valnú hromadu 30.5. Nech bože je, nech bože je - už ten náš piatok!!!!!!!!
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

účtovník 007
Ľudkovia , ja sa na tú blbú DPH-áčku nemôžem sústrediť. A to mám ešte všetko nachystať na valnú hromadu 30.5. Nech bože je, nech bože je - už ten náš piatok!!!!!!!!
Ozaj, depka... kua dobre, že si pripomenula, lebo ja len o Krahuliach už snívam
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Mám pocit,že tento týždeň toho veľa nenarobíme.
Môj rozum už vegetí na Krahuliach.
Naposledy upravil Luna : 22.05.06 at 12:59
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať