turbot
14.02.07,18:27
Zdravim...chcem sa spytat proste na veci, ktore treba urobit pre ziskanie dotacie...moj plan berte ako dobre vypracovany a zaujimavy... tzv.

Kde a ako podat podnikatelsky plan ?
Kto rozhoduje o dotacii ?
Ako dlho trva vybavenie a poskytnutie dotacie - ak bola odsuhlasena ?
Za akcyh podmienok je dotacia nenavratna ?
a vsetky ostatne veci ktore vas napadnu a su dolezite...
Vopred dakujem za reakcie
Zdeni
14.02.07,17:34
A čo takto zadať do vyhľadávača slovo - dotácia a "vysype" sa ti toľko odpovedí na otázky, ktoré nenapadli ani teba.;)
turbot
14.02.07,17:49
A čo takto zadať do vyhľadávača slovo - dotácia a "vysype" sa ti toľko odpovedí na otázky, ktoré nenapadli ani teba.;)
No tak mi ich vysyp sem ked si taky mudry..takuto odpoved davas vsetkym ? asi hej
Zdeni
14.02.07,18:09
Všetkým, ktorí sa takto pýtajú............a múdra som;) .
Monika Kováčová
14.02.07,18:23
No tak mi ich vysyp sem ked si taky mudry..takuto odpoved davas vsetkym ? asi hej

Takto odpovedajú hulváti.
Bojkotujem túto tému.
Pridajte sa.
turbot
14.02.07,18:24
Všetkým, ktorí sa takto pýtajú............a múdra som;) .
dobre dobre...ked mas zaujem tak pomoz ale taketo odpovede nepovazujem za pomoc...pretoze odpoved typu...zadaj si to do vyhladavaca a vyhladavac ti to vyhlada sa da aplikovat na vsetko...
bud mi napis co vies alebo mi daj konkretne odkazy alebo ma konkretne nasmeruj, od toho je forum.. inak vobec ale vobec nereaguj, prosim....dakujem
ps. opytaj sa nieco ohladom informatiky a ja ti ukazam odpoved vhodnu mudreho cloveka...
Monika Kováčová
14.02.07,18:28
ŠTRAJK :mad: :( :mee:
turbot
14.02.07,18:33
Raz znela otazka od Zdeni takto....Ahojte Poraďáci. Chcem sa spýtať: Bolo v roku 2005 nejaké obdobie, keď zamestnávateľ nemusel prihlasovať do ZP zamestnanca, ale on sa musel prihlásiť sám. Jedna firma, tvrdí, že zamestnanec nastúpil 2.9.2005 do zamest. a zamestnávateľ ho nemusel prihlásiť do ZP..
.
.
Preco ste jej neodpovedali, ze zadaj si to do vyhladavaca a ono ti to najde ?
Monika Kováčová
14.02.07,18:37
ŠTRAJK :mad: :( :mee:

lebo to tu o tej ZP nebolo 100x!!!

dotácie sú na porade rozoberané denne. Už nám to každý deň jednoducho nechutí .... Je to jednoduché, opýtaj sa na svoj problém v téme dotácia. Divím sa, že toto Zdeni otvorila. Ja keď vidím dotácia, tak mám neviem čo zvrkočené

ŠTRAJK TRVÁ

menovala som sa za vyjednávača.
turbot
14.02.07,18:47
Tak sorry ale odpovede v tomto forum na moje otazky su tu jednoducho neni..preto som sem asi prispevok dal
betka
14.02.07,18:47
dobre dobre...ked mas zaujem tak pomoz ale taketo odpovede nepovazujem za pomoc...pretoze odpoved typu...zadaj si to do vyhladavaca a vyhladavac ti to vyhlada sa da aplikovat na vsetko...
bud mi napis co vies alebo mi daj konkretne odkazy alebo ma konkretne nasmeruj, od toho je forum.. inak vobec ale vobec nereaguj, prosim....dakujem
ps. opytaj sa nieco ohladom informatiky a ja ti ukazam odpoved vhodnu mudreho cloveka...

Opatrene Turbot, dnes si sa registroval, presitaj si prispevky od tychto poradakov, krorych kritizujes. Denne napisu 100-ky prispevkov a pomozu tiez 100-ludom, nemozu sa dookola opakovat. Ved sa to da najst vo vyhladavaci jednoducho, zadas, co potrebujes.
Ked das novu temu a niekto uvidi, ze je to od Turbot, mozno sa jej automaticky vyhne.
K teme, ktora je tu nie v znacnom rozsahu rozpracovana Vam velmi radi pomozu.
Poradila by som ospravdlnenie ces spravy.
Monika Kováčová
14.02.07,18:50
Johanka
14.02.07,18:52
mimotemy Zlatý joe black .
Simonab
14.02.07,19:06
turbot
14.02.07,19:09
Opatrene Turbot, dnes si sa registroval, presitaj si prispevky od tychto poradakov, krorych kritizujes. Denne napisu 100-ky prispevkov a pomozu tiez 100-ludom, nemozu sa dookola opakovat. Ved sa to da najst vo vyhladavaci jednoducho, zadas, co potrebujes.
Ked das novu temu a niekto uvidi, ze je to od Turbot, mozno sa jej automaticky vyhne.
K teme, ktora je tu nie v znacnom rozsahu rozpracovana Vam velmi radi pomozu.
Poradila by som ospravdlnenie ces spravy.
No, 1 otazka sa mi zodpovedala..
.
.
to, ze tema dotacie sa tu rozoberala dost to viem a aj som videl...ale mam sa rozkrajat ked tam toto neni?

Kde a ako podat podnikatelsky plan ?
Kto rozhoduje o dotacii ?
Ako dlho trva vybavenie a poskytnutie dotacie - ak bola odsuhlasena ?

Vyhladavac ti to vysype - som neodpovedal na nijakom fore, povazujem to za nehorazne provokativne..radsej nenapisem nic..alebo dam link kde sa to riesilo
Simonab
14.02.07,19:20
Johanka
14.02.07,19:24
No, 1 otazka sa mi zodpovedala..
.
.
to, ze tema dotacie sa tu rozoberala dost to viem a aj som videl...ale mam sa rozkrajat ked tam toto neni?

Kde a ako podat podnikatelsky plan ?
Kto rozhoduje o dotacii ?
Ako dlho trva vybavenie a poskytnutie dotacie - ak bola odsuhlasena ?

Vyhladavac ti to vysype - som neodpovedal na nijakom fore, povazujem to za nehorazne provokativne..radsej nenapisem nic..alebo dam link kde sa to riesilo
Pozri tu http://portal.gov.sk/Portal/sk/Default.aspx?CatID=39&aid=670
turbot
14.02.07,19:30
No nic..tusim to tu vzdam lebo uz ste si ma zadelili...3 zo 4 otazok ktore som sa pytal som tu nenasiel a ani nikde na tomto fore..
Tak mi aspon napiste na aky urad a na ake oddelenie mam ist kde mi poskytnu vsetky informacie...daufam, ze aj student moze ziadat o dotaciu...
ajobs
14.02.07,19:42
Turbot, ako dlho si hľadal na Porade.sk túto tému, lebo mám taký dojem, že ani 10 sekúnd. Keď som ja zadal do vyhľadávania na Porade.sk kľúčové slová "dotácia na podnikanie", vyhľadalo mi to 38 tém, z ktorých cca 20 je určite aktuálnych. Takže druhýkrát treba viac hľadať, a menej osočovať.
Tu je výsledok vyhľadávania http://www.porada.sk/search.php?searchid=1994960
Marína
14.02.07,19:52
No nic..tusim to tu vzdam lebo uz ste si ma zadelili...3 zo 4 otazok ktore som sa pytal som tu nenasiel a ani nikde na tomto fore..
Tak mi aspon napiste na aky urad a na ake oddelenie mam ist kde mi poskytnu vsetky informacie...daufam, ze aj student moze ziadat o dotaciu...
Predpokladám že to odo mňa nezoberieš, ale zadelil si sa len a len sám.

Zdravim...chcem sa spytat proste na veci, ktore treba urobit pre ziskanie dotacie...moj plan berte ako dobre vypracovany a zaujimavy... tzv.
........................

Úprimná, dobre mienená rada. Skús pri vybavovaní dotácie zvoliť iný tón, bola by škoda, aby si kvôli tomu nedosiahol to, čo si si zaumienil.
turbot
14.02.07,20:11
Turbot, ako dlho si hľadal na Porade.sk túto tému, lebo mám taký dojem, že ani 10 sekúnd. Keď som ja zadal do vyhľadávania na Porade.sk kľúčové slová "dotácia na podnikanie", vyhľadalo mi to 38 tém, z ktorých cca 20 je určite aktuálnych. Takže druhýkrát treba viac hľadať, a menej osočovať.
Tu je výsledok vyhľadávania http://www.porada.sk/search.php?searchid=1994960
No tento prispevok ma najviac "zdrbal" ale bol tusim najuzitocnejsi aky tu padol...diky moc
turbot
14.02.07,20:21
No tento prispevok ma najviac "zdrbal" ale bol tusim najuzitocnejsi aky tu padol...diky moc
no ale ked sa to tak zoberie, docital som s z odkazov k mojej teme len to, ze niekedy to trva niekolko mesiacov, cize nic podstatne...
dobre, dakujem...ukoncite temu
ja UKONCUJEM...papa
duficek
14.02.07,20:23
No tento prispevok ma najviac "zdrbal" ale bol tusim najuzitocnejsi aky tu padol...diky moc
chlapce, hned prva odpoved bola 100%tna....
len sa ti asi nechcelo hladat...

len tato odpoved posledna odpoved ti vyhodila temy ako na podnose, to je žúžo :)

ale aby som od temy odbocil, castokrat sa mi pri hladani niecoho konkretneho vyhodi cez 100 tem, vela s nazvom POMOC, POMOZTE, PORADTE atd...a to sa potom tazko hlada v takom pralese :(
ondrejvla
14.02.07,20:26
Ja navrhujem, aby každý, kto chce zadať prvú otázku na tomto fóre najskôr musel povinne prečítať Etiketu porady, najmä ak neovláda etiketu slušnosti! Zadávateľ raz možno bude zamestnávateľom, ktorý bude žiadať od svojich zamestnancov všetky úkony i na mieste, kde chrbát stráca svoje poctivé meno! Prečo by sa unúval niečo urobiť, keď to za neho už niekto urobil, nie?
Áno, aj my sme začínali, tiež sme sa nevedeli orientovať na tejto stránke, ale ak vie niekto odpovedať na všetky otázky ohľadne informatiky, potom musí aj vedieť postup ako čo nájsť. A ak nie, aspoň postup slušnosti voči tým, ktorí tu trávia stovky hodín bez nároku na odmenu, no a odmenou je arogantné správanie.
No ďakujem pekne. Toto si tí, ktorí chcú dokázať, že spolu vieme viac, nezaslúžia!
Johanka
14.02.07,20:27
no ale ked sa to tak zoberie, docital som s z odkazov k mojej teme len to, ze niekedy to trva niekolko mesiacov, cize nic podstatne...
dobre, dakujem...ukoncite temu
ja UKONCUJEM...papa
:eek: a čo si myslel, že zajtra máš dotáciu na účte?
Johanka
14.02.07,20:30
Ja navrhujem, aby každý, kto chce zadať prvú otázku na tomto fóre najskôr musel povinne prečítať Etiketu porady, najmä ak neovláda etiketu slušnosti!
... aj to bolo Turbotovi doporučené http://www.porada.sk/t43471-p2-danove-priznanie-pausalna-dan.html#post390406, ale hádam nebude zabíjať jeho drahocenný čas ...
Marianna01
14.02.07,20:33
:eek: a čo si myslel, že zajtra máš dotáciu na účte?

dosť ľahko sa vzdal, napriek tomu, že už má plán... 100% vypracovaný, či akýto...:cool:
LIZINKA
14.02.07,20:36
Veď ste mu aj dali .....bosorky :D Chudák mladý....:D
ondrejvla
14.02.07,20:44
... aj to bolo Turbotovi doporučené http://www.porada.sk/t43471-p2-danove-priznanie-pausalna-dan.html#post390406, ale hádam nebude zabíjať jeho drahocenný čas ...

No tak sa čudujem, že s jeho kvalitami sa tu zdržiava! Skutočnosť, že všetci sme boli deťmi by mala byť aj podnetom k trpezlivosti vzdelávania sa na kvalitu človeka. Ale na to nie je čas, všetko musí mať rýchlo, a ak to nie je podľa jeho predstáv, dochádza k TURBulencii slušnosti. Jednoducho sa rozsypala...
j.s
14.02.07,21:12
mimotemy Zlatý joe black .
mimotemy Kto bol ten slavny Joe Black. Mal som tu cest, ze ma k nemu par krat prirovnali. Teraz neviem, ci sa mam hanbit, alebo byt hrdy
Marína
14.02.07,23:15
wewe0
15.02.07,21:12
FUUUUUUUUUUUJ! :)