Zavrieť

Porady

Daňové priznanie-paušálna daň

Prosím Vás je treba priložiť k daňovému priznaniu pri paušálnej dani aj výkaz o majetku a záväzkoch a výkaz o príjmoch a výdavkoch?
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    AHT Pozri príspevok
    Prosím Vás je treba priložiť k daňovému priznaniu pri paušálnej dani aj výkaz o majetku a záväzkoch a výkaz o príjmoch a výdavkoch?
    Ďakujem.


    Pri uplatnení paušálnych výdavkov Výkaz nepredkladáš v prílohe DP .

    Dopĺňam : Ani Výkaz o príjmoch a výdavkoch , a ani Výkaz o majetku a záväzkoch .

    Gr.renata je offline (nepripojený) Gr.renata

    Gr.renata
    aký typ tlačiva sa vypisuje pri uplatňovaní paušálu?jedni mi vravia že A, iný zase B.dakujem
    Monika Kováčová
    Ľuba Pozri príspevok
    A je len pre "závislákov".
    nerozumiem.

    Gr.renata Pozri príspevok
    aký typ tlačiva sa vypisuje pri uplatňovaní paušálu?jedni mi vravia že A, iný zase B.dakujem
    jedni klamú alebo tomu nerozumia a iný ti hovoria dobre

    Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

    Zdeni
    Gr.renata Pozri príspevok
    aký typ tlačiva sa vypisuje pri uplatňovaní paušálu?jedni mi vravia že A, iný zase B.dakujem
    Typ B, ...........je to príjem zo živnosti.

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    Ľuba Pozri príspevok
    A je len pre "závislákov".
    t.j. pre tých, čo mali príjmy len zo závislej činnosti.

    Simonab je offline (nepripojený) Simonab

    Simonab
    ermon Pozri príspevok
    nerozumiem.



    jedni klamú alebo tomu nerozumia a iný ti hovoria dobre
    Monika, Ľuba chcela povedať že tlačivo "A" je len pre príjmy zo závislej činnosti. Inak aj mne to trvalo, kým som pochopila.
    Monika Kováčová
    POTOM ROB NIEČO ZADARMO, ROZMÝŠĽAM, ŽE BY SME TU MALI PÁR HODÍN POŠTRAJKOVAŤ A NEODPOVEDAŤ.

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    Vraj aj zajtra bude slnečno . V Piešťanoch bude malé stretko . Robota nám ide od ruky . Nedajte si kaziť večer od netrpezlivého študentíka , radšej sa tešte z maličkostí .

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    Turbot, nazri , prosím, do prvého príspevku tejto témy
    http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html

    Po prečítaní možno budeš "v obraze" a zistíš, že Porada je odborné fórum s určitými pravidlami, ktoré ctíme.
    Tušíš vôbec, koľko stoja informácie? A tu ich rozdávame zadarmo ....
    Môžeš byť akokoľvek múdry, ak nebudeš mať prejav múdreho človeka, nikto Tvoju múdrosť neocení ...

    Gr.renata je offline (nepripojený) Gr.renata

    Gr.renata
    aj ja som vravela,že to bude B,ale čo už každý má svoj názor.tak vam dakujem,že ste mi potvrdili.ste super a pekného valentína
    hádam ho netrávite nad učtom ako ja!!!!!!!!
    baby teraz som to skúšala vyplniť ale nieje tam žiadna formulka na paušál mám tých 40% + odvody spočítať a dať ako výdavok zo živnosti?
    Naposledy upravil Gr.renata : 14.02.07 at 20:18

    cloe je offline (nepripojený) cloe

    Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac cloe
    Gr.renata Pozri príspevok
    aj ja som vravela,že to bude B,ale čo už každý má svoj názor.tak vam dakujem,že ste mi potvrdili.ste super a pekného valentína
    hádam ho netrávite nad učtom ako ja!!!!!!!!
    baby teraz som to skúšala vyplniť ale nieje tam žiadna formulka na paušál mám tých 40% + odvody spočítať a dať ako výdavok zo živnosti?
    Áno, tých 40% + odvody dáš ako výdavok zo živnosti. A nezabudni pod tabuľkou č.1 zaškrtnúť, že uplatňuješ výdavky percentom z príjmov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.