Richard
03.05.04,19:57
Tu prosím nahlasujte chyby ktoré sa na stránke vyskytli.

V prípade, že niekto nedodržiava pravidlá porady, píše vulgarizmy, mimo témy, reklamy atď, prosím kliknite na ikonku "nahlásiť" v jeho príspevku. Týmto nám oznámite porušovateľa a prispejete k pohodlnému používaniu vašej porady. ďakujem vopred.
Viera123
30.04.06,16:26
Tu prosím nahlasujte chyby ktoré sa na stránke vyskytli.

V prípade, že niekto nedodržiava pravidlá porady, píše vulgarizmy, mimo témy, reklamy atď, prosím kliknite na ikonku "nahlásiť" v jeho príspevku. Týmto nám oznámite porušovateľa a prispejete k pohodlnému používaniu vašej porady. ďakujem vopred.
To je ten bonzáčik?
lenkak
30.04.06,16:28
- áno
Viera123
30.04.06,16:35
- áno
Používa to niekto? Pretože ako si všímam, sama som urobila množstvo chýb z nevedomosti a neviem, že by ma bol niekto na to upozornil.
lenkak
30.04.06,16:39
Teba neupozornia, upozornia Richarda, a Richardovi sa zobrazí meno, kto bol nahlásený. Ty o tom nevieš, žťe niekto Teba nahlásil, ak nahlásil. Možno nikto.:)
Napr. boli tu aj takí užívatelia, ktorí si propagovali svoje stránky, robili si reklamu. Tých sme upozornili Richardovi a Richard sa postaral o odstránenie (zmazanie) ich príspevkov.
Viera123
30.04.06,16:44
Teba neupozornia, upozornia Richarda, a Richardovi sa zobrazí meno, kto bol nahlásený. Ty o tom nevieš, žťe niekto Teba nahlásil, ak nahlásil. Možno nikto.:)
Napr. boli tu aj takí užívatelia, ktorí si propagovali svoje stránky, robili si reklamu. Tých sme upozornili Richardovi a Richard sa postaral o odstránenie (zmazanie) ich príspevkov.
Toto by som chápala, ale ak sa má dotyčný vyvarovať opätovných neznalostných chýb, treba ho upozorniť, nie? Ja som to dnes jednému členovi urobila citáciou etikety porady, dúfam, že ma za to nezahrabe pod čiernu zem. (Ale na konci som dala veselého smajla, tak hádam pochopí :).)
lenkak
30.04.06,16:50
hádam :D:D
endrju
05.05.06,07:56
Tu prosím nahlasujte chyby ktoré sa na stránke vyskytli.


Nahlasujem:

Ak má téma viac ako 100 príspevkov, kliknutie na voľbu "posledná strana" prehadzuje na nesprávnu podstránku.
Príklad:
http://www.porada.sk/t18656-navrh-vyhlaky-mz-sr-k-roenemu-zuetpoistneho.html
Marianna01
28.05.06,11:26
Opäť sa pri odpovedi nezobrazujú počty bodov, súhlasov...

http://www.porada.sk/showthread.php?p=249183#post249183 Tu konkrétne
lenkak
28.05.06,11:34
predpokladám: téma je v sekcii zákony.
Marianna01
28.05.06,11:41
predpokladám: téma je v sekcii zákony.

Lenka, máš pravdu, Zákony, tlačivá...

Pre ostatných, omylom som zaradila 2 príspevky, jeden bez linku, druhý s linkom. Prvý bol samozrejme bez linku a na ten Lenka reagovala. Ten som teraz zmazala, takže zostal len ten s linkom. Prepáč Lenka ;), že som ťa tak zmýlila, vysvetlila som to, aby si nezostala Ty vieš kde... ;)
lenkak
28.05.06,11:43
Všetko je OK, všimla som si tvoje dva príspevky, preto som žiaden necitovala. Pekné od Teba, že si jeden vymazala. A nepomýlila si ma.
Simonab
19.06.06,06:59
Mám problém nejdú mi sťahovať dokumenty a tlačivá. Chcem sa spýtať či vám ostatným to ide, alebo mám ja problém v PC?
Hlinkovx
19.06.06,09:03
mne idú stiahnuť bez problémov..
Richard
19.06.06,11:32
Nahlasujem:

Ak má téma viac ako 100 príspevkov, kliknutie na voľbu "posledná strana" prehadzuje na nesprávnu podstránku.
Príklad:
http://www.porada.sk/t18656-navrh-vyhlaky-mz-sr-k-roenemu-zuetpoistneho.html

uz je to OK
veva125
19.06.06,15:04
Všetky odkazy na stranku zakazky.sk sa mi zobrazujú so "zlou" slovenčinou, ostatné sú ale v poriadku. Neviete v čom je problém?
tonkat
19.06.06,15:54
uz je to OK
Mne to robí stále:
Unable to add cookies, header already sent.
File: /home/www/porada.sk/www/includes/class_core.php
Line: 2948
Simonab
19.06.06,17:50
Mám problém nejdú mi sťahovať dokumenty a tlačivá. Chcem sa spýtať či vám ostatným to ide, alebo mám ja problém v PC?

Takže chyba bola v PC už mi to ide. Ďakujem za reakciu Silii, Zitke a Dadike.
alena
20.06.06,06:20
Mne to robí stále:
Unable to add cookies, header already sent.
File: /home/www/porada.sk/www/includes/class_core.php
Line: 2948

aj mne to robí ak sa chcem pozriet na:
- ZP ročné zúčtovanie komplexne
- ZP najčasejšie otázky k RZ - študenti a dôchodcovia
Zuzka
20.06.06,08:43
Nechápem, prečo mi od včera ide strašne pomaly stránka Porady. Trvá mi niekedy aj 1-2 min. kým mi otvorí tému, alebo ma dokonca vyhodí a odhlási alebo neotvorí stránku a toto mi vypíše:
CHYBA
Požadovaný dokument je nedostupný

--------------------------------------------------------------------------------

Pri pokuse o prístup k: http://www.porada.sk/dan-z-prijmu/28470-oprava-budovy.html

došlo k nasledovnej chybe:

Connection Failed
Systém odpovedal:

(61) Connection refusedVzdialený server alebo sieť sú nedostupné. Opakujte prosím Vašu požiadavku.

-----------------------------------------------------------------------

Generated Tue, 20 Jun 2006 09:39:14 GMT by proxy1.telecom.sk (squid/2.5.STABLE14)

... kde mám začať hľadať chybu?
Hlinkovx
20.06.06,09:37
mne to o 12:36 otvorilo bez problémov...
je fakt , že stránka porada je cez obed nejaká pomalšia...aj včera..a aj dnes
willma
20.06.06,10:22
quote=Hlinkovx]mne to o 12:36 otvorilo bez problémov...je fakt , že stránka porada je cez obed nejaká pomalšia...aj včera..a aj dnes[/quote]
No čo. Riadi sa podľa našich južných susedov. Obedňajšia siesta je obedňajšia siesta.:p
Barbara
21.06.06,07:11
:mee: aj server je hotový od tých horúčav:D abecede sa zas šíli :D zoznam účastníkov si robí co ce:D
Zita5
21.06.06,07:14
:mee: aj server je hotový od tých horúčav:D abecede sa zas šíli :D zoznam účastníkov si robí co ce:D

Barbarka ja som si tiež všimla , že zoznam účastníkov si robí čo chce;)
Barbara
21.06.06,07:23
Barbarka ja som si tiež všimla , že zoznam účastníkov si robí čo chce;)

Zitka pošlime mu /server/ chladené pivo, možno sa spamata:D
Barbara
21.06.06,07:24
Barbarka ja som si tiež všimla , že zoznam účastníkov si robí čo chce;)


Zitka nech si dá /server/ chladené pivko, možno sa spamata:D
Barbara
21.06.06,07:26
Barbarka ja som si tiež všimla , že zoznam účastníkov si robí čo chce;)


Zitka, pošlime mu /server/ chladené pivko, možno sa spamata:D
willma
21.06.06,07:37
Toľko chladeného pivka si ani azda nezaslúži. Treba dať pozor aby potom nezaspal sťa batoľa.
Barbara
21.06.06,08:04
Toľko chladeného pivka si ani azda nezaslúži. Treba dať pozor aby potom nezaspal sťa batoľa.


:D :D :D :D
Marianna01
27.09.06,15:16
Chcela som súhlasiť v téme:

http://www.porada.sk/t32129-termin-vysporiadania-nedoplatkov-a-preplatkov-z-rocneho-zuctovania-sa-posuva.html#post304371

s Endrjuom, ale chýba tam ikona "súhlasím"...

Tiež keď urobím nejakú chybu, vypíše upozorenie, namiesto upozornenia. Možno by to Richard mohol opraviť?

Dík ;)
liba2
28.09.06,04:08
Ja tam tlačidlo "súhlasim" mám. To tlačidlo sa stráca v tých príspevkoch, kde už súhlas bol daný (aby nedošlo k duplicite). Z toho usudzujem, že ak si ešte súhlas nedala, tak u teba sa to nejak inak zobrazuje.
kamowski
30.09.06,16:14
chcel som priložiť .zip súbor ale nezačalo sťahovať ani na 4. pokus
zdá sa mi, že to spí
robí Vám to tiež?
ayya
30.09.06,19:11
v poslednej dobe sa mi castejsie stava, ze ked si chcem otvorit poradu vo viacerych oknach, tak sa mi nova stranka neumerne dlho "natahuje" a casto sa mi ani vobec nenatiahne ... :o ... bude to chyba mojho prehliadaca, alebo sa to stava viacerym? hlavne ked pouzivam mozillu tak je to skoro pravidelne ...

tak neviem :o
Richard
01.10.06,09:38
v poslednej dobe sa mi castejsie stava, ze ked si chcem otvorit poradu vo viacerych oknach, tak sa mi nova stranka neumerne dlho "natahuje" a casto sa mi ani vobec nenatiahne ... :o ... bude to chyba mojho prehliadaca, alebo sa to stava viacerym? hlavne ked pouzivam mozillu tak je to skoro pravidelne ...

tak neviem :o

vymaž cookies a skús znova, stále chyba? Ja osobne nemám žiaden probém s otváraním nových okien...
EkoMax
01.10.06,11:41
Potrebovala by som pomôcť . 25.9.06 som zadala tému DPH - nákup automobilu /kúpna zmluva/ .
Ing. Jana Acsová mi zaslala tému, kde som našla rozpracovanú otázku a veľmi mi to pomohlo, no už na druhý deň som uvedenú tému nemohla znovu otvoriť. A nejde mi to doteraz, len neviem prečo :confused: . Všetko ostatné mi ide v poriadku.
Richard
01.10.06,13:01
Potrebovala by som pomôcť . 25.9.06 som zadala tému DPH - nákup automobilu /kúpna zmluva/ .
Ing. Jana Acsová mi zaslala tému, kde som našla rozpracovanú otázku a veľmi mi to pomohlo, no už na druhý deň som uvedenú tému nemohla znovu otvoriť. A nejde mi to doteraz, len neviem prečo :confused: . Všetko ostatné mi ide v poriadku.
Skús sem dať link na tú tému aby sme to mohli vyskúšať.
EkoMax
01.10.06,14:30
Skús sem dať link na tú tému aby sme to mohli vyskúšať.

Ako? ešte som to nerobila .
liba2
01.10.06,15:31
Muška
01.10.06,16:44
V tej téme čo pricapila Libuška sa naozaj v príspevku č. 5 od Janky nedá otvoriť pricapený link.
Richard
01.10.06,18:22
nedá, pretože neexistuje... Asi ju Janka vymazala (alebo niektorí z moderátorov...) hoci neviem prečo...
petovsan
01.10.06,18:52
Mňa dnes už asi 25x automaticky odhlásilo asi 5 sekúnd po registrácii, blbne to iba mne, alebo aj niekomu inému?
lenkak
01.10.06,18:53
vymaž cookies a skús znova
petovsan
01.10.06,18:56
díky, díky, díky - už mi to funguje o.k.
bea
02.10.06,07:26
vymaž cookies a skús znova Ja vymazávam cookies každý druhý deň, lebo deň - dva to vydrží a potom ma znovu stále vyhadzuje. Nedá sa to urobiť nejako inak?
EkoMax
02.10.06,08:15
Neviem čo s tým, predtým mi tá stránka išla, ale potom mi napísala, "skúste otvoriť teraz" a odvtedy to nefunguje. Pozrite sa prosím na tému, tú stránku by som veľmi potrebovala.
Marianna01
02.10.06,13:25
Mňa dnes už asi 25x automaticky odhlásilo asi 5 sekúnd po registrácii, blbne to iba mne, alebo aj niekomu inému?

Toto mi robí u jedného klienta, keď potrebujem niečo pozrieť na porade. Doma v pohode, ale u neho ma za každým kliknutím vyhodí. Ale SS si pozrieť môžem :confused:. Nerozumiem tomu...
Marianna01
02.10.06,13:26
Ja tam tlačidlo "súhlasim" mám. To tlačidlo sa stráca v tých príspevkoch, kde už súhlas bol daný (aby nedošlo k duplicite). Z toho usudzujem, že ak si ešte súhlas nedala, tak u teba sa to nejak inak zobrazuje.

Už to tam mám aj ja. Jednoducho v ten deň tlačidlo zmizlo... :confused:
To, že som už súhlas dala atď po čase, ktorý som strávila na porade, už viem :D...
Jana Acsová
02.10.06,14:13
nedá, pretože neexistuje... Asi ju Janka vymazala (alebo niektorí z moderátorov...) hoci neviem prečo...Nie, nejednalo sa o vymazanie. Bol to link na výber tém nájdený cez rozšírené vyhľadávanie na rovnakú problematiku. Tém tam bolo viac. Nič nebolo vymazané (tému by som vymazala iba v prípade duplicity). Najskôr sa link dal otvoriť, ale po upozornení EkoMax na druhý deň už nie.
Jana Acsová
02.10.06,14:14
Neviem čo s tým, predtým mi tá stránka išla, ale potom mi napísala, "skúste otvoriť teraz" a odvtedy to nefunguje. Pozrite sa prosím na tému, tú stránku by som veľmi potrebovala.Skúste si zadať do rozšíreného vyhľadávania automobil a môj nick. Nájde Vám veľa tém. Tak som postupovala aj ja. Neviem presne čo som zadala do vyhľadávania, možno "obstaranie auta", "obstaranie automobilu", "kúpa auta" ... ale isto Vám toho veľa nájde, aj keď zadáte jednoducho "automobil" a môj nick. Je tam veľmi veľa tém na túto problematiku a do vypracovaných otázok som dala aj Váš konkrétny príklad.
liba2
02.10.06,17:50
Nie, nejednalo sa o vymazanie. Bol to link na výber tém nájdený cez rozšírené vyhľadávanie na rovnakú problematiku. Tém tam bolo viac. Nič nebolo vymazané (tému by som vymazala iba v prípade duplicity). Najskôr sa link dal otvoriť, ale po upozornení EkoMax na druhý deň už nie.
Toto sa viackrát stalo aj mne. Overila som, či link funguje, všetko bolo o.k. Pár dní neskôr bol nefunkčný. Myslela som si dodnes, že to ja robím niekde chybu :p .
Richard
02.10.06,19:43
Nie, nejednalo sa o vymazanie. Bol to link na výber tém nájdený cez rozšírené vyhľadávanie na rovnakú problematiku. Tém tam bolo viac. Nič nebolo vymazané (tému by som vymazala iba v prípade duplicity). Najskôr sa link dal otvoriť, ale po upozornení EkoMax na druhý deň už nie.
aha tak to nebol link na tému ale na vyhľadávanie... tak to je jasné, takýto link zanikne, pretože nejde o link na určité témy ale na vyhľadávanie.
Vyhľadávanie sa pamätá len chvíľu, predsa by bol takýto výsledok neaktuálny...
Existujú aj určité formy, ktoré budú stále "aktívne" ale totu nejdem rozoberať. Každopádne čochvíľu tu bude funkcia pomocou ktorej budete môcť zadať odkaz na slovo cez vyhľadávanie do príspevku...
Jana Acsová
03.10.06,05:42
Potvrdilo sa mi to aj dnes v tej istej téme. Takže tie linky vymažem. Sú nepoužiteľné.
Marianna01
27.12.06,18:23
Ahoj Richard, v aktualitách z draka v zelenom prúžku sa objavil akýsi predzident. Neviem, či Gašparovič ( :D ), ale mohol by si to, prosím, opraviť? Vďaka ;)
Richard
28.12.06,07:41
opravené .... ďakujem
Marianna01
20.01.07,20:30
Chcela som si stiahnuť finančného spravodaja č. 1/2006 - ukazuje sa len (tuším sa to tak volá :o ) kódovanie. Ostatné sa dajú stiahnuť...