mary17
14.06.07,21:11
Zdravim,
chcela by som sa spytat, ci je rozdiel, ak idem do kupelov ako zamestnanec[cize platim si vsetky odvody] alebo ako dochodca? Viem, ze je to podla diagnozy, co si platim a co nie, ale je to take iste aj ked som dochodca? Dakujem.Mary
Mackovka
15.06.07,05:49
Ja myslím, že rozdiel je iba v tom, či máš skupinu A (po úraze, operácii - bývalá x-ka) alebo nie. Ak máš A, kúpeľná liečba trvá tlhšie - 28 dní a poplatky sú ako v nemocnici (čiže teraz by sa nemalo platiť). Rozdiel medzi dôchodcom a zamestnancom by nemal byť. Iba ak v tom, že zamestnanec môže mať pri A práceneschopnosť.
mary17
15.06.07,06:28
Dakujem. pekny den. :)
drobeceva
04.03.08,10:26
včera som dostala schválený návrh na kúpeľnú liečbu. Z obvolaných kúpeľov sa mi dosť pozdáva Kúpeľný ústav Piešťany-odš.závod Vojenského zdravotníckeho zariadenia, PIEŠŤANY. Boli ste tam niekto? Vyhovuje mi to kvôli tomu, že strava a procedúry sú všetko v jednom. Ostatné, čo som povolala, treba chodiť z jedného lieč.domu do druhého, či už na procedúry, alebo stravu. Prosím, ak máte niekto s tým skúsenosti, ozvite sa mi.
drobeceva
12.03.08,10:13
včera som dostala schválený návrh na kúpeľnú liečbu. Z obvolaných kúpeľov sa mi dosť pozdáva Kúpeľný ústav Piešťany-odš.závod Vojenského zdravotníckeho zariadenia, PIEŠŤANY. Boli ste tam niekto? Vyhovuje mi to kvôli tomu, že strava a procedúry sú všetko v jednom. Ostatné, čo som povolala, treba chodiť z jedného lieč.domu do druhého, či už na procedúry, alebo stravu. Prosím, ak máte niekto s tým skúsenosti, ozvite sa mi.

Keďže ste sa mi nikto neozvali, rozhodla som sa pre BOJNICE. Teším sa, že dokončím ročné zúčtovania, hlásenia na DÚ a pôjdem si oddýchnuť. Ešte mi potvrdený návrh z Bojníc nedošiel, ale žiadala som si LUX, SLÁVIU, alebo KĽAK/lebo MIER už je plne obsadený/. Ak ste tam niekto boli, podeľte sa so svojimi skúsenosťami.Díky vopred
wagner
12.03.08,10:29
V Bojniciach som bola vlani, ale nebývala som tam. Mala som poukaz B, tak som dochádzala. Teraz idem požiadať opäť ale o A poukaz po operácii. Liečba bola výborná, pre neznalých miestnych pomerov je aj čo pozerať. Ja by som sa tam nudila, pretože celé okolie poznám. Aj keď mi dajú A poukaz, aj tak budem dochádzať, doma sa lepšie vyspím. Kúpele ako také doporučujem, dobrá voda, aj procedúry som mala dobré. Verím, že sa Ti tam bude páčiť.
drobeceva
12.03.08,10:36
Prosím Ťa, ak to tam poznáš, tie lieč.domy, v ktorých mám nádej byť ubytovaná, sú ďaleko od tých hlavných, do ktorých by som mala chodiť na procedúry a stravu? Idem síce v máji, takže počasie by už mohlo byť normálne. Vravíš, že sa budem nudiť? Bojnice nepoznám, snáď budem mať čo obzerať.

V Tvojom prípade je jasné, že Ty to máš na skok domov.
wagner
12.03.08,10:46
Najlepšie je v Mieri, lebo tam je väčšina procedúr. Ale inak to nie je zas až tak ďaleko dochádzať aj z tých druhých. Je to v peknom prostredí, v Bojniciach je zámok, kúpalisko, blízo je Prievidza. Pacienti chodia odtiaľ aj na zájazdy do Rajeckých Teplíc, do Sklených Teplíc, do Rajeckej Lesnej idú pozrieť známy betlehem - doporučujem. Určite sa nebudeš nudiť, vonku je bazén kde si môžeš zaplávať, sauna apod. Prajem príjemný pobyt.
drobeceva
12.03.08,10:52
Ďakujem pekne, nie je vylúčené, že sa tam niekde stretneme. Kedy sa Ty tam chystáš?
Mackovka
12.03.08,13:25
včera som dostala schválený návrh na kúpeľnú liečbu. Z obvolaných kúpeľov sa mi dosť pozdáva Kúpeľný ústav Piešťany-odš.závod Vojenského zdravotníckeho zariadenia, PIEŠŤANY. Boli ste tam niekto? Vyhovuje mi to kvôli tomu, že strava a procedúry sú všetko v jednom. Ostatné, čo som povolala, treba chodiť z jedného lieč.domu do druhého, či už na procedúry, alebo stravu. Prosím, ak máte niekto s tým skúsenosti, ozvite sa mi.

Bola som tam pred 6 rokmi. Bola som spokojná - najmä ten bazén na dvore bol super (teda ak je človek na liečení v lete). V Bojniciach si tiež veľmi chvália. Prajem nech sa liečenie vydarí.
wagner
12.03.08,17:47
Ja idem zajtra požiadať obvodného, nech mi spíše návrh. Keď to budem mať, zanesiem do Prievidze na zdravotnú poisťovňu a do týždňa mi pošlú poukaz - mám to praxou overené. Potom pôjdem do kúpelov dohodnúť termín nástupu. Tak neviem, ale chcela by som v apríli. Uvidím či sa mi to podarí.
drobeceva
02.04.08,11:37
Ja idem zajtra požiadať obvodného, nech mi spíše návrh. Keď to budem mať, zanesiem do Prievidze na zdravotnú poisťovňu a do týždňa mi pošlú poukaz - mám to praxou overené. Potom pôjdem do kúpelov dohodnúť termín nástupu. Tak neviem, ale chcela by som v apríli. Uvidím či sa mi to podarí.
Wagner: ahoj, ako stojíš s návrhom do kúpeľov? Teraz mi potvrdili, 13.mája mám nástup. Vychutnám si relax po roč.zúčtovaní /síce, čaká ma ešte RZZP/.
wagner
02.04.08,17:13
Záleží od toho, aké bude počasie kvôli práci na záhrade a ako sa mi podarí získať nové zamestnanie. Ja ubytovanie nepotrebujem, tak môžem nastúpiť kedykoľvek, bola som sa spýtať.
Genka
20.08.08,10:19
Ahojte poraďáci. Ja som si preštudovala vaše príspevky ohľadom
kúpelov. Ja som sa teraz dala po 6 rokoch na vybavovanie
kúpelného poukazu. Len ešte mi pár vecí je nejasných.
Chystám sa na kúpeľný pobyt v Smrdákoch, moment. som
ešte v štádiu, že mi ide kožná vypísať poukaz. Potom
s ním odplávam do zdravot.poisťovne. Potom mi oni pošlú voľný
termín kedy môžem nastúpiť, a ja si to mám vybaviť v Smrdákoch
čas od kedy- do kedy sama? Ja chcem tiež kratší pobyt, mne
sa odporúča 28 dní - diagnóza psoriaza, ale môžem len max.
20 dní, tak kde to mám oznámiť? V zdravot. poisťovni, aby mi
vyšli v ústrety? Som asi kat.A, takže si platím len tých 50 Sk,
a 15,- Sk obci Smrdáky na deň. A ja neviem ako je to platené.
Nebudem v práci 2-3 týždne. A to bude klasifikované ako PN ?
Alebo ako čo? A platí to sociálka alebo prvých 10 dní zamestnávateľ a potom sociálka. ďakujem za cenné informácie.
Moc mi pomôžete. Pekný deň všetkým.
wagner
20.08.08,19:11
Neviem ako ďaleko máš do Tvojej zdravotnej poisťovne -tá totiž prideľuje liečebný poukaz. Čo tak zaniesť vypísané tlačivo osobne tej pracovníčke, ktorá to má na starosti? Svoje požiadavky - skrátený čas liečby a ešte čo potrebuješ, jej povieš osobne. Ona si to poznačí a podľa toho Ti vydajú poukaz na liečenie. Čo sa týka pobytu, máš nárok na PN. S poukazom choď za obvodným lekárom a ten Ti na základe toho vypíše PN, tá je platená klasicky, prvých 10 dní zamestnávateľ a ten to potom pošle do SP.
Genka
21.08.08,03:49
Strašne moc ďakujem, moc si mi pomohol. Tiež uvažujem
ísť priamo za pracovníčkou VŠZP, len si myslím že ona
o tom celkom nerozhoduje, že je tam nej. poradovník, viac
ľudí na tom pracuje a p. Ale urobím to tak. Pekný deň.
Príroda
07.12.08,18:04
Zdravím všetkých! Nenašla som tému o kúpeľoch. Potrebujem radu, vlastne infromácie o kúpeľoch v Luhačoviciach- Morava. Mám veľké problémy s dutinami a dýchacími cestami a lekár mi doporučil pobyt v Luhačoviciach. Na stránke kúpeľov je veľmi veľa informácii a tiež možností ubytovania a pobytov. Budem rada, ak sa ozve niekto, kto navštívil tieto kúpele a pomohol mi vybrať si z ich ponúk. Upútal ma kúpeľný dom- Miramare podľa dostupných informácii. Vôbec neviem, kde to je a ako to tam v skutočnosti vyzerá, len z obrázkov. Prosím, ak niekto viete bližšie o pobytoch v Luhačoviciach, poraďte. Chcela by som na začiatok taký asi víkendový pobyt aj s manželom. Ďakujem za každú odpoveď a želám príjemný večer. Elena
arizona
07.12.08,18:15
Luhačovice sú krásne kúpeľné mestečko. Bola som tam veľakrát, len tak na víkend. S ubytovaním nikdy nebol je problém.Dosť hotelov, penziónov ubytovania v súkromí...Záleží, čo Ti vyhovuje.
http://www.luhacovice.cz/page/1733.ubytovani-luhacovice/
Moj ocino tam chodil dlhé roky na liečenie,tiež si veľmi chválil.Nielen služby ,ale aj atmosféru:)
http://mestecko-luhacovice.unas.cz/
veronika1
10.03.09,07:19
Moja svokra je po operácii ( výmene) kĺbu a dostala návrh na kúpeľnu liečbu poukaz A. Nevie mi niekto poradiť ktoré kúpele by boli pre ňu vhodné?
drobeceva
10.03.09,07:27
Moja svokra je po operácii ( výmene) kĺbu a dostala návrh na kúpeľnu liečbu poukaz A. Nevie mi niekto poradiť ktoré kúpele by boli pre ňu vhodné?
Skúste si pozrieť Piešťany, Trenčianske Teplice
Zdenka 0705
10.03.09,10:18
Aj Turčianske Teplice, liečebný dom Veľká Fatra. Všetko pod jednou strechou, aj strava, aj procedúry. Len sa zvezie výťahom, na procedúry môže dokonca aj v župane a prezúvkach. Pre tých, čo sú po TEP je to vynikajúce, pretože aj samotné obliekanie a obúvanie je problematické, hlavne zo začiatku.
witch
20.03.09,13:11
Pekný deň všetkým!
Dostala som poukaz do kúpelov B. Chcem sa opýtať, či na B-čko treba si zobrať dovolenku, alebo lekár vypíše PN. Som zamestnanec.
Aké máte skúsenosti s kúpelami na chrbticu a kĺby, neviem sa rozhodnúť, Piešťany, Bojnice, Tren., Turč. Teplice? Idem až v júni-júli. Petra
Lianka
20.03.09,13:19
Blahozelam k poukazu. Kedze aj ja mam narok na B, moja doktorka zistovala v poistovni, nakolko je moj narok realny, ci su na to vobec peniaze. V poistovni jej povedali, ze na ten rok (alebo do konca roka?) maju k dispozicii 0 Sk. Takze odvtedy sa ani nesnazim ist do kupelov cez poistovnu, chodim do kupelov len ako samoplatca - ma to svoje vyhody.

K tym vyssie spomenutym sa neviem vyjadrit, ja mam inu diagnozu. Pozri aj linky na nete - prostredie, sluzby, dopravne spojenie, program - kazdy ma ine preferencie.
witch
20.03.09,13:43
Blahozelam k poukazu. Kedze aj ja mam narok na B, moja doktorka zistovala v poistovni, nakolko je moj narok realny, ci su na to vobec peniaze. V poistovni jej povedali, ze na ten rok (alebo do konca roka?) maju k dispozicii 0 Sk. Takze odvtedy sa ani nesnazim ist do kupelov cez poistovnu, chodim do kupelov len ako samoplatca - ma to svoje vyhody.

K tym vyssie spomenutym sa neviem vyjadrit, ja mam inu diagnozu. Pozri aj linky na nete - prostredie, sluzby, dopravne spojenie, program - kazdy ma ine preferencie

Ďakujem Lianka za blahoželanie - a potom že Slováci nie sú žičlivý národ ;) Linky som si pozerala, chcela som skôr poznať osobnú skúsenosť. Niečo si už vyberiem. Ešte ma zaujíma, či sa berie dovolenka alebo PN.
Lianka
20.03.09,13:48
Povedala by som, co je vyhodnejsie pre teba. Dovolenka je platena priemerom, PN zväcsa ovela menej. Ale zas ak si chces usetrit dovolenku aj na neskor...

Treba zvazit, ci ti je vzacnejsi cas (ak cas, tak si nechaj vyplatit PN a dovolenka ti ostane na neskor) alebo peniaze (ked zoberies dovolenku, dostanes pravdepodobne viac penazi, ale neostane ti vela dni na dalsiu dovolenku).
drobeceva
06.04.09,07:48
Pekný deň všetkým!
Dostala som poukaz do kúpelov B. Chcem sa opýtať, či na B-čko treba si zobrať dovolenku, alebo lekár vypíše PN. Som zamestnanec.
Aké máte skúsenosti s kúpelami na chrbticu a kĺby, neviem sa rozhodnúť, Piešťany, Bojnice, Tren., Turč. Teplice? Idem až v júni-júli. Petra
Petra, ja som tiež doskala poukaz ind.B. Idem do Turč.Teplíc-12.6. Už sa teším, že si oddýchnem. Ešte keby aj počasíčko prialo. Idem na dovolenku.
mojik
06.04.09,07:54
ahojte, chcem sa vás opýtať, či máte skúsenosti s lieč. kúpel. trávnica. syn tam ide na ozdravovacií pobyt s atopickým ekzémom. ďakujem za rady
radorohal
06.04.09,21:02
Na webe nájdeš kvantum webov aj z minirecenziami a popismi. Skus pozriet napr. InterSpa (http://www.interspa.sk)
Bionda
08.04.09,07:07
To či si v kat. A alebo B nájdeš na stránke poisťovne v rámci diagnóz.
stanco007
09.04.09,07:14
Ahoj. Ja idem tento rok 4 krat po sebe do kupelov, tak sa ti pokusim s tym poradit.
Lekar ti vypise navrh na kupelnu starostlivost. Ty ho posles svojej poistovni. Alebo chod osobne ak si z BA lebo tam maju sidla poistovne. ONI ti zvolia volny termin. Ale vsetko je o dohode a telefonatoch... Da sa vybavit termin ked je nejaky volny ale zalezi aj od ochoty zamestnancov v poistovni. Ked si A kategoria, tak platis len tych 50Sk a dan mestu par Sk. Neviem ci sa da skratit dlzka pobytu ale myslim si, ze ano. Ale to by bola skoda lebo bohvie, ci sa este niekedy dostanes do kupelov. Ja to mam na zaklade pracovneho urazu, preto si beriem 5 dni RD a 10 mi preplaca ako keby som v praci zamestnavatel
Bionda
09.04.09,07:57
Ak si B kat. termín si zvolíš ty a mne to vyhovuje takto viac, aj keď mám dg na kat. A. Myslím si , že aj dodržiavanie režimu je prísnejšie.
VALIKA60
13.04.09,15:03
Kto mi prosím poradí ako je to s vypisovaním tlačiva na kúpelnú liečbu.Mám nárok na kúpele nakolko mám vysoký krvný tlak 3.stupňa taktiež som po cievnej príhode,ale na cievnú príhodu som už bola v kúpeloch vlani.A teraz som žiadala o vypísanie tlačiva do kúpelov na vysoký tlak lenže môj obvodný doktor nechcel vypísať tlačivo že to musí internistka a bola som za internistkou všetky vyšetrenia mi spravila doložila doklad ku tlačivu, ale ho nevypísala že to ona nevypisuje.Já už takto chodím od obvodného k internistke od februára a vyhovárajú sa jeden na druhého.Neviem už ako dalej (mám si to vypísať sama?) To je otrasné v tejto Nitre som z toho nešťastná já tie kúpele velmi potrebujem.Ďakujem
cipo13
13.04.09,15:34
Mal, by ho vypísať obvodný na základe odporúčania internistu-aspoň tak to robili mne.
mzdarka renca
13.04.09,15:56
Mne kúpele predpísal a vypísal odborný lekár, čo sa mi zdá aj logické.
Bionda
13.04.09,16:27
závisí od diagnozy.... v ramci tabuľky si môžeš na stránke zdravotnej poisťovne a máš tam aj uvedené kto ti môže návrh kúpelnej starostlivosti vypísať - sú dg, kde je to aj kombinované, napr. aj obvodný aj odborný ( aj v rámci diagnóz pohybového aparátu je to tak ( ten som pozerala, aby som :D dostala typu B a nie A). Ty si Návrh nemôžeš vypísať sama.
olga88
13.04.09,17:09
Podla indikacneho zoznamu pre kupelnu liecbu hypertenzia II. stupna je skupina B, hypertenzia III. stupna je skupina A a vypisuje navrh na kupele internista, alebo kardiolog alebo vseobecny lekar. Skupina A zahrna tieto diagnozy- I10-I15,I26,
I61-I65,I69,I70.
Napis aku diagnozu mas a ja to pozriem do zakona.
witch
14.04.09,08:34
Petra, ja som tiež doskala poukaz ind.B. Idem do Turč.Teplíc-12.6. Už sa teším, že si oddýchnem. Ešte keby aj počasíčko prialo. Idem na dovolenku.
Ahoj, dostala som sa na Poradu až teraz, trošku stresy.. Ja nakoniec idem do Bojníc, beriem si dovolenku od 21.6. a už sa teším. Ešte to počasie a trošku šťastia na spolubývajúvu.. Želám Ti, nech ti vyjde aj počasie a kúpele naozaj pomôžu !! Petra
drobeceva
14.04.09,08:42
Ahoj, dostala som sa na Poradu až teraz, trošku stresy.. Ja nakoniec idem do Bojníc, beriem si dovolenku od 21.6. a už sa teším. Ešte to počasie a trošku šťastia na spolubývajúvu.. Želám Ti, nech ti vyjde aj počasie a kúpele naozaj pomôžu !! Petra
Petra, kde budeš ubytovaná? Díky, prajem Ti tiež super počasie a ešte lepšiu spolubývajúcu.
Ja svoju už poznám, ideme spolu so sestrou. Už odteraz sa teškáme - a veľmi.
Bionda
14.04.09,09:03
Aj ja idem do kúpelov už 4. mája :D beriem aj moju najmladšiu dcéru, majú tam k dispozícii škôlku . Nuž 3 týždne- budeme na dovolenke :)
drobeceva
14.04.09,09:03
Aj ja idem do kúpelov už 4. mája :D beriem aj moju najmladšiu dcéru, majú tam k dispozícii škôlku . Nuž 3 týždne- budeme na dovolenke :)
jej, veď to je čo nevidieť. Prajem Ti príjemný pobyt
Bionda
14.04.09,09:09
Ďakujem, veď som si mala z čoho vyberať- teda myslím miesto kúpeľov a termínovo som sa trochu- kvôli ubytovaniu, ktoré som chcela- musela +- týždeň prispôsobiť kúpeľom, ale veľmi sa teším :)
Inak ďakujem a tiež prajem príjemný pobyt, aby nám to všetkým hlavne pomohlo :) verím, že to oddiali moju operáciu :)
drobeceva
14.04.09,09:15
Ďakujem, veď som si mala z čoho vyberať- teda myslím miesto kúpeľov a termínovo som sa trochu- kvôli ubytovaniu, ktoré som chcela- musela +- týždeň prispôsobiť kúpeľom, ale veľmi sa teším :)
Inak ďakujem a tiež prajem príjemný pobyt, aby nám to všetkým hlavne pomohlo :) verím, že to oddiali moju operáciu :)
Veď práve, len hlavne,aby nám to všetkým pomohlo. Tak si držme navzájom prsty. Ja to s operáciou tiež oddiaľujem /zatiaľ sa to darí/:)
mzdarka renca
14.04.09,09:17
Dievčatá, prajem Vám, aby ste si poriadne oddychli, zaslúžite si to.:)
stanco007
14.04.09,14:12
Zdravim. Ja som bol v tych kupeloch v roku 2006. Tento rok som tam mal ist 29.6-20.7. ale zmenil som si to a idem do Turc. Teplic od 25.5 do 15.6. V tych Piestanoch bolo dobre po kazdej stranke
Bionda
14.04.09,16:22
Ja som dávnejšie bola v Smrdákoch ako samoplatca , ale musím povedať( neliečia sa len kožné ale i pohybové) ale bolo super- bahna toľko ani v Piešťanoch nedostanete:) a to som počula , že je to isté. Prístup, starostlivosť a všetko okolo bolo naozaj príkladné a okrem Moravy majú zrenovované už aj iné objekty- je z čoho vyberať.-
Teraz som si vybrala Sklené Teplice. Verím, že bude aj počasíčko priať, otvorili tam saunový svet- nuž len malá kvôli vade srdca nemôže , ale :D vtedy bude v škôlke:D , ale bazén a ostatné si užijeme spolu.
pasuliatko
14.04.09,19:51
ja by som sa chcela opýtať čo musím spĺňať aby som dostala poukaz na kúpelnú liečbu?
mzdarka renca
14.04.09,20:07
ja by som sa chcela opýtať čo musím spĺňať aby som dostala poukaz na kúpelnú liečbu?
To záleží od diagnózy a závažnosti ochorenia. Skús sa obrátiť, ak máš vážnejšie zdravotné problémy na svojho lekára. Ja som bola na liečení po operácií, musela som si liečenie vybrať do pol roka, inak by som stratila nárok a mohla ísť už len ako samoplatca.
pasuliatko
14.04.09,20:16
To záleží od diagnózy a závažnosti ochorenia. Skús sa obrátiť, ak máš vážnejšie zdravotné problémy na svojho lekára. Ja som bola na liečení po operácií, musela som si liečenie vybrať do pol roka, inak by som stratila nárok a mohla ísť už len ako samoplatca.

ja som po operácií kolena,ale nebol to úraz. bola som operovaná 21.11.2008 ja sa pýtam iba pre vlastné info.
stanco007
15.04.09,06:58
Ak mate niekto otazky na kupele v Piestanoch-vojenske v centre mesta, Lucky pri Ruzomberku a Trenc. Teplice, tak vam rad poradim. 25.5 nastupujem do Turc. Teplic. Pozna to tam niekto ako tam je? Zaujima ma aj ten aquapark...
drobeceva
15.04.09,07:21
Zdravim. Ja som bol v tych kupeloch v roku 2006. Tento rok som tam mal ist 29.6-20.7. ale zmenil som si to a idem do Turc. Teplic od 25.5 do 15.6. V tych Piestanoch bolo dobre po kazdej stranke
stanco, ja nastupujem do Turč.Teplíc 12.6.- takže stretko s jedným poraďákom je reálne....:):):)
stanco007
15.04.09,09:32
stanco, ja nastupujem do Turč.Teplíc 12.6.- takže stretko s jedným poraďákom je reálne....:):):)

No je to realne ale ako som pozeral, tak len 3, no 2 dni lebo na posledny den hned rano clovek odchadza
witch
15.04.09,09:51
Petra, kde budeš ubytovaná? Díky, prajem Ti tiež super počasie a ešte lepšiu spolubývajúcu.
Ja svoju už poznám, ideme spolu so sestrou. Už odteraz sa teškáme - a veľmi.
No ubytko ešte nemám potvrdené, ale chcela som Lux nebo Slávia. Nevadí, že budem dochádzať na procedúry, aspoň sa prejdem! Teraz chodím na rehabilitáciu v Senci, trochu uvolniť ztuhnutý krk a dostať starosti s daňovým z ramien.. Takže trénujem! Prajem všetkým takéto uvolnenie, lepšie sa potom aj robí aj spí!
drobeceva
15.04.09,10:38
No je to realne ale ako som pozeral, tak len 3, no 2 dni lebo na posledny den hned rano clovek odchadza
To nevadí, aspoň sa spoznáme. Ozvala sa mi ďalšia poraďáčka, ktorá je z T.T., takže už sme traja. Neboj, ešte sa k nám niekto pridá.:o:o:o
drobeceva
15.04.09,10:39
No ubytko ešte nemám potvrdené, ale chcela som Lux nebo Slávia. Nevadí, že budem dochádzať na procedúry, aspoň sa prejdem! Teraz chodím na rehabilitáciu v Senci, trochu uvolniť ztuhnutý krk a dostať starosti s daňovým z ramien.. Takže trénujem! Prajem všetkým takéto uvolnenie, lepšie sa potom aj robí aj spí!
Lux Ti doporučujem, je tam pekne. Ja som bola v ZOBORE, ale LUX je hneď oproti, mala som tam kámošku.
stanco007
15.04.09,10:47
To nevadí, aspoň sa spoznáme. Ozvala sa mi ďalšia poraďáčka, ktorá je z T.T., takže už sme traja. Neboj, ešte sa k nám niekto pridá.:o:o:o

Vsak hadam sa nam to podari :D Aj mne sa ozvala
witch
15.04.09,10:53
Lux Ti doporučujem, je tam pekne. Ja som bola v ZOBORE, ale LUX je hneď oproti, mala som tam kámošku.
Uvidím, kam ma dajú, ale na webe vyzerajú všetky hotely dobre. Škoda, že sa nehlási nejaký poraďák aj do Bojníc. Prajem všetkým príjemný pobyt! Petra
drobeceva
15.04.09,10:59
Vsak hadam sa nam to podari :D Aj mne sa ozvala
Super, už sa teším:o:o:o Uvidíš, ešte sa k nám niekto pridá.
Bionda
15.04.09,11:39
A do Sklených sa nechystá nik? Vidím, že iní sa tu už zgrupujú , aby im smutno nebolo...:) .. ešte vám budem tíško závidieť :D.. ale v dobrom
drobeceva
15.04.09,11:40
A do Sklených sa nechystá nik? Vidím, že iní sa tu už zgrupujú , aby im smutno nebolo...:) .. ešte vám budem tíško závidieť :D.. ale v dobrom
nezáviď, prehoď sa k nám:)
VALIKA60
15.04.09,19:34
Ďakujem za každú radu ste zlatí že mi takto radíte.Čaute
VALIKA60
15.04.09,20:01
Já som vlani v Turčianských Tepliciach vo Velkej Fatre ubytovaná ale výborné z každého hladiska doporučujem na pohybové ustroje si ubytovaná ako 3hviezdičkovom hotely všetko pod jednou strechou všetky procedúry, doktor ,strava čiže perfektné každý večer kultúrný program alebo zábavy každí si vyberie podľa svojich záujmov.Neviem si to vynachváliť.Doprajem to každému len to skúste neobanujete.
VALIKA60
15.04.09,20:10
Stancoo 007 v Turčianských Tepliciach sa budeš mať výborne už len dobrá partia na večerné zábavy a všetko je o.k. Já som tam bola vo Velkej Fatre vlani cez zimu ale nesťažujem sa.Výborné spomienky dobrá spolubývajúca a všetko ide jak po masle. Zostali len pekné spomienky.Drž sa a prajem ti dobrý pobyt.
VALIKA60
15.04.09,20:16
Prosím kto mi poradí ako je to v kúpelnom stredisku Nimnica ubytovanie procedúry volný čas aké máte zážitky z tohto kúpelného strediska.Ďakujem čakám na vaše názory.
stanco007
16.04.09,04:32
Stancoo 007 v Turčianských Tepliciach sa budeš mať výborne už len dobrá partia na večerné zábavy a všetko je o.k. Já som tam bola vo Velkej Fatre vlani cez zimu ale nesťažujem sa.Výborné spomienky dobrá spolubývajúca a všetko ide jak po masle. Zostali len pekné spomienky.Drž sa a prajem ti dobrý pobyt.

A to ubytovanie sa tam deli aj podla pridelenia poukazu, ci je A alebo B? A skupinu hradi vsetko poistovna. B si ludia myslim platia ubytovanie, takze si vyberaju kusok nizsi standard, aby sa kusok usetrilo ale aj tie izby su super. Ja to mam od zamestnavatela, takze to mam ako A, a preto predpokladam, ze budem v hoteli.
Je tam bazen na plavanie? A ktore procedury su dobre? Idem s pohybovym problemom-koleno. A co cez vikendy???
mareko
16.04.09,17:32
Zajtra odchádzam na víkendový pobyt do Nimnice. Po návrate môžem poskytnúť svoje "dojmy" a postrehy.
Beella
16.04.09,18:18
damati
17.04.09,04:41
My sme boli celá rodina na pobyte v Nimnici asi pred dvoma rokmi. Ubytovaní sme boli v prvej kategórii v kúpeľnom dome, ktorý si teraz podľa webovky hovorí Veritas. My sme boli traja, takže sme mali takú bunku, kde bola malá chodbička, jedna dvojposteľová izba, jedna samostatná izba a k tomu WC a kúpeľňu. Izba mala aj malý balkón, v dvojposteľovej izbe bol TV. Chladnička tam nebola, ale keďže sme tam boli 28 dní, tak sme si vybavili, že nám dali do chodbičky malú chladničku. Na procedúry sme aj stravovať sa sme chodili do hlavného pavilónu, ktorý nebol veľmi ďaleko. Strava bola všelijaká, niekedy sa dala, inokedy bola hrozná a veľmi nepríjemné je, keď z ich stravy chytíš poriadnu hnačku, čo tam nebolo nič výnimočné. Procedúry sa dali, ale napríklad keď pôjdeš do bazéna, tak si dávaj pozor na svoju plachtu, aby ti ju niekto nepotiahol. Lebo keď sa vyzlečieš z plaviek a osprchuješ, tak sa nebudeš mať do čoho zahaliť. Stalo sa to môjmu manželovi. Totiž pri vchode do bazéna sestrička pustí aj takých, ktorí nemajú plachtu a nikto ti nezručí, že počas sprchovania ti takýto dobrodinec plachtu nevezme. Navyše tie plachty sa potvrdzujú pečiatkou v kúpeľnej knižke a potom ich treba aj vrátiť, keď nevrátiš, tak zaplať za plachtu. Počas nášho pobytu v letnej sezóne robili aj nejaké výlety, ale často sa stalo, že pre nedostatok záujemcov bol výlet odvolaný. Prostredie je pekné, ale v tej dobe tam nebolo veľmi čo robiť. My sme si dali procedúry naplánovať tak, aby sme popoludní mali voľno a mohli chodiť na výlety. Ale v podstate výlety sme robili autom. Neviem, čo ešte by som ti napísala. Ak chceš ešte niečo vedieť, tak daj vedieť. A keď sa odtiaľ vrátiš, tak daj vedieť aké je to tam teraz.
clare11
17.04.09,18:36
V Hornom alebo Dolnom Smokovci nebol s deťmi niekto z vás?
Bionda
18.04.09,07:14
A to ubytovanie sa tam deli aj podla pridelenia poukazu, ci je A alebo B? A skupinu hradi vsetko poistovna. B si ludia myslim platia ubytovanie, takze si vyberaju kusok nizsi standard, aby sa kusok usetrilo ale aj tie izby su super. Ja to mam od zamestnavatela, takze to mam ako A, a preto predpokladam, ze budem v hoteli.
Je tam bazen na plavanie? A ktore procedury su dobre? Idem s pohybovym problemom-koleno. A co cez vikendy???
Na A dávajú základné ubytovanie, ktoré má zväčša sociálne event. min. kúpeľňu jednu na poschodí- ak chceš viac tam si musíš tiež doplatiť. U B si komplet ubytovanie a stravu platia sami- t.j. vyberieš si podľa gusta a koľko chceš investovať.
vren
18.04.09,10:14
bol som v novembri v Nimnici a spokojný na výsosť ubytovanie vynikajúce stravovanie perfektné a starostlivosť jedinečná a pritom som invalid na vozíku
Bionda
18.04.09,12:13
Dúfam, že sa nebudete nikto hnevať - ak aj niekto :) áno, nuž myslím si, že o kúpeľoch nech je len jedna téma, :) na Slovensku máme mnoho kúpeľných zariadení a pri hľadaní takto v jednej téme môžete nájsť všetko :)
VALIKA60
22.04.09,14:56
Stanco007 to ti neviem povedať ako pridelujú ubytovanie podla A a B skupinyale v každom prípade je ubytovanie perfektné vo Velkej Fatre.Procedúry boli všetky výborné museli sa absolvovať do tej 14hodiny sem tam bol bazén na 17hod.Bazén na plávanie samozrejme bol.A cez výkendy bola turistika do prírody samozrejme kto mohol a chcel.Tak uži si to a prajem príjemný pobyt.
witch
23.04.09,06:53
Lux Ti doporučujem, je tam pekne. Ja som bola v ZOBORE, ale LUX je hneď oproti, mala som tam kámošku.
Ahoj Evi, chcem sa ešte opýtať, či je v Bojniciach možnosť oprať a ožehliť si oblečenie, či nejaká rýchločistiareň, alebo treba zbaliť si oblečko na celý pobyt. Ďakujem, Petra
drobeceva
23.04.09,07:00
Ahoj Evi, chcem sa ešte opýtať, či je v Bojniciach možnosť oprať a ožehliť si oblečenie, či nejaká rýchločistiareň, alebo treba zbaliť si oblečko na celý pobyt. Ďakujem, Petra
Petra, ja som tento problém neriešila. Ak, tak sme si preprali len plavky a také drobnosti, balkón som mala, slniečko krásne svietilo, takže problém som s tým nemala. Vecí som mala dosť, tak to som nepotrebovala.
stanco007
23.04.09,09:10
:D
Stanco007 to ti neviem povedať ako pridelujú ubytovanie podla A a B skupinyale v každom prípade je ubytovanie perfektné vo Velkej Fatre.Procedúry boli všetky výborné museli sa absolvovať do tej 14hodiny sem tam bol bazén na 17hod.Bazén na plávanie samozrejme bol.A cez výkendy bola turistika do prírody samozrejme kto mohol a chcel.Tak uži si to a prajem príjemný pobyt.
Ahoj. Uz som dostal poukaz a budem ubytovany vo Velkej Fatre. Tak so rad. Idem na 3 tyzdne od 25.5. Na ten bazen sa tesim
witch
21.07.09,09:10
Ahoj Evi a všetci "kúpelníci"!

Absolvovala som 3 týždne v Bojniciach a som veľmi spokojná. Prostredie je nádherné, personál je milý a ústretový a strava bola v pohode. Ďakujem Evke, že mi Bojnice spomenula, vyzkúšala som a som rada! Raz sa tam chcem ešte vrátiť a neskôr vyzkúšať aj niečo iné. Všetkých pozdravujem a odkazujem, urobte niečo pre svoje zdravie, žijeme len raz! :);)
SAIVI
21.07.09,09:35
Aj ja idem do kúpelov už 4. mája :D beriem aj moju najmladšiu dcéru, majú tam k dispozícii škôlku . Nuž 3 týždne- budeme na dovolenke :)

...to sa dá - zobrať so sebou dieťa? ...je to jedna z vecí ktorá ma odrázdala doteraz ísť do kúpelov, lebo som nevedela kde by som ho zatiaľ dala na tú dobu. ...môj má už 14, mohol by tam ísť so mnou?
smoulinka85
25.07.09,14:05
ja som po operácií kolena,ale nebol to úraz. bola som operovaná 21.11.2008 ja sa pýtam iba pre vlastné info.

ahoj Pasuliatko, ja som tiez po operacii kolena a myslim ze narok mas pol roka alebo rok po operacii, treba sa informovat na poistovni. Lebo ked mi prisiel papier z poistovne tak tam pisali ze poukaz plati rok. Mne priznali narok - mam ist do Bojnic. Operovana som bola 24.3.2009. Drzim palce.
drobeceva
25.07.09,14:57
Ahoj Evi a všetci "kúpelníci"!

Absolvovala som 3 týždne v Bojniciach a som veľmi spokojná. Prostredie je nádherné, personál je milý a ústretový a strava bola v pohode. Ďakujem Evke, že mi Bojnice spomenula, vyzkúšala som a som rada! Raz sa tam chcem ešte vrátiť a neskôr vyzkúšať aj niečo iné. Všetkých pozdravujem a odkazujem, urobte niečo pre svoje zdravie, žijeme len raz! :);)
Ahoj, som rada, že si bola spokojná. To som aj ja bola. T.r. som bola v Turčianskych T. a musím konštatovať, že ani tam nebolo zlé. Ak si to tak porovnám, procedúry mi viacej vyhovovali, strava lepšia, prostredie krásne. Iste sa do T.T. rada vrátim. Áno, robme pre svoje zdravie niečo, pokiaľ je na to čas. Ja sa cítim "výborne", dúfam, že mi to vydrží čo najdhšie.
kaco11
25.07.09,17:15
ja mám ísť 9.8 do bojníc LD Tríbeč. čo som pozerala na internete tak by to mal byť nejaký nový LD. Som zvedavá, ale podľa toho čo ste všetci písali tak v bojniciach je fajn. Teším sa na zaslúžený oddych:)
wagner
25.07.09,19:34
ja mám ísť 9.8 do bojníc LD Tríbeč. čo som pozerala na internete tak by to mal byť nejaký nový LD. Som zvedavá, ale podľa toho čo ste všetci písali tak v bojniciach je fajn. Teším sa na zaslúžený oddych:)
Je to nový liečebný dom, určite sa Ti tam bude páčiť. V bojniciach je fajn, najmä teraz v sezóne.
smoulinka85
25.07.09,19:37
ja mám ísť 9.8 do bojníc LD Tríbeč. čo som pozerala na internete tak by to mal byť nejaký nový LD. Som zvedavá, ale podľa toho čo ste všetci písali tak v bojniciach je fajn. Teším sa na zaslúžený oddych:)

ahoj Kaco ja mam nastup 18. 8 a tiez som ubytovana v Tribeci. :-) tiez sa velmi tesim... caka ma mesačná dovolenka :-)))
kaco11
25.07.09,20:05
ahoj Kaco ja mam nastup 18. 8 a tiez som ubytovana v Tribeci. :-) tiez sa velmi tesim... caka ma mesačná dovolenka :-)))
ja len dva týždne:( ale lepšie ako nič:)
kaco11
25.07.09,20:06
Je to nový liečebný dom, určite sa Ti tam bude páčiť. V bojniciach je fajn, najmä teraz v sezóne.
uvidim, zreferujem
olga88
26.07.09,10:16
Ja som bola vo Vysnych Ruzbachoch, je tam perfektne, strava vynikajuca,ubytovanie tiez a aj procedury.Bola som tam uz druhy rok za sebou, lebo sa mi tam velmi paci. A este k tomu krasna priroda.
Janka Grznarova
26.07.09,11:18
Ahojte,

budem rada ak prihlasi niekto kto ide v termine od 4.8. 2009 do 25.8 . 2009 do LD Tribec Bojnice dakujem
Janka Grznarova
26.07.09,18:32
rada by som spoznala poradnakov ktori sa v auguste chystaju absolvovat kupelnu liecbu v kupeloch Bojnice a tiez budem rada ak mi niekto napise kto liecbu uz absolvoval ake mal skusonosti z pobytom Dakujem
veronikasad
26.07.09,18:39
rada by som spoznala poradnakov ktori sa v auguste chystaju absolvovat kupelnu liecbu v kupeloch Bojnice a tiez budem rada ak mi niekto napise kto liecbu uz absolvoval ake mal skusonosti z pobytom Dakujem
Načo otváraš novú tému, v tejto sa ti ozvali - pokračuj v nej.

http://www.porada.sk/t54692-kupele.html?highlight=k%FApele
Janka Grznarova
27.07.09,17:46
neviem o tom ze by sa dakto ozval ale, dik za super radu
veronikasad
27.07.09,17:49
neviem o tom ze by sa dakto ozval ale, dik za super radu
pozri prísp. č. 80 od kaco 11 - nastupuje od 9,8
prísp. č. 82 od smoulinka - nastupuje od 18,8,

skús ich osloviť SS
Janka Grznarova
28.07.09,12:16
ja mám ísť 9.8 do bojníc LD Tríbeč. čo som pozerala na internete tak by to mal byť nejaký nový LD. Som zvedavá, ale podľa toho čo ste všetci písali tak v bojniciach je fajn. Teším sa na zaslúžený oddych:)
ahoj rada by som sa s tebou spojila nejakou formou ak mas zaujem, kedze ides na liecenie tiez do Bojnic dik pekny den prajem
Janka Grznarova
28.07.09,15:35
ahoj Kaco ja mam nastup 18. 8 a tiez som ubytovana v Tribeci. :-) tiez sa velmi tesim... caka ma mesačná dovolenka :-)))
rada by som sa s tebou nejakou formou nakontaktovala, kedze ja budem v Bojniciach v Tribeci do 25.8.09 ak mas zaujem dik J
kaco11
28.07.09,18:46
rada by som sa s tebou nejakou formou nakontaktovala, kedze ja budem v Bojniciach v Tribeci do 25.8.09 ak mas zaujem dik J

prepáč ale ja tam nejdem sama. :eek:;)
Janka Grznarova
29.07.09,09:52
aha tak prepac
kaco11
29.07.09,13:18
Ale pekny pobyt prajem
Janka Grznarova
31.07.09,10:56
Ja idem zajtra požiadať obvodného, nech mi spíše návrh. Keď to budem mať, zanesiem do Prievidze na zdravotnú poisťovňu a do týždňa mi pošlú poukaz - mám to praxou overené. Potom pôjdem do kúpelov dohodnúť termín nástupu. Tak neviem, ale chcela by som v apríli. Uvidím či sa mi to podarí.
ahoj nedaju sa mi posielat sukromne odpovede budem rada ak sa spozname osobne mozes sa mi ozvat na jenny.grznar@gmAIL.COM
anka 5
17.08.09,15:04
Ak mas nastup do kupelov do 30-teho oktobra a este nevies kam,ozvi sa mi prosim..
anka 5
17.08.09,15:42
Ahoj,ked sa vratis z kupelov,napis mi o svojich dojmoch a skusenostiach...aj ja uvazujem ist do Bojnic v septembri..uz mam schvaleny navrh na kup.liecbu.
kaco11
21.08.09,10:02
Ahojte. Takze zajtra odchadzame lebo uz nemam ziadne procedury. Ld tribec je fajn akurat nam asi tyzden trvalo nez sme si zvykli na postele. Jedlo je super na mna az privela. Procedury fajn furt sa macam vo vode.:) co mi dost prekazalo je hudba kazdy vecer z podniku ktory tu ma nejaky pan podnikatel. Hukot od siestej do pol jedenastej. Niekedy aj dlhsie. A je tu draho. Vonkajsi bazen 5 eur na hodinu.
Janka Grznarova
26.08.09,10:24
Ahoj,ked sa vratis z kupelov,napis mi o svojich dojmoch a skusenostiach...aj ja uvazujem ist do Bojnic v septembri..uz mam schvaleny navrh na kup.liecbu.
ahoj Anka,
v pondelok som sa vratila z Bojnic LD Tribec bolo tam celkom fajn teda super okrem par veci co mi vadili osobne by som trvala na inom ubytovani ako LD Tribec dost konplikovane do kopcov dochadzanie do LD Banik hoci LD Mier je v pol ceste z LD Tribec do LD Banik zlezies jeden kopec a musis sa vystverat na dalsi des a hruza ja co mam problem s chodzou tak mi to trvalo aj 15 min a denne som vstavala o 6 00 hod aby som stihala cvicenie v bazene na 7 10 hod.
Strava a ubytovanie boli super bola som B- skup teda ranajky svedske stoly a vecera a obed vyber z 5 druhov jedal plus salatovy bufet a na obed kolac vecera ovocie a mnozstvo kompotov.
Denne sme mali vstup do vonkajsieho bazena od 10 00 h do 13 00 h na jednu hodinu zdrma ale, iba B skuna A nie aj v nedelu.

Zhrozena som z pristupu Mudr. Jany Vazanovej jej spravanie k viacerim pacientom mi pokazilo celkovy dojem z liecenia s tak arogantnou osobou som sa stretla iba raz a tou bol moj byvaly sef. Mudr. Vazanova bola drza dokonca na svoju kolegynu nakricala pred pacientmi, ze si neprisla pre PN ku hned v den prichodu ale, az den neskor a aky cirkus robila s prepustacimi spravami ani nehovorim mna dokonca vyhodila s ordinacie a vdaka nej som autobus domov stihla tak tak v minute dvanastej.
Dalsia vec je uchyl ktory tam strasi okolo 13 tej hodiny sme stretli naheho muza ktory sa prdvadzal v lese pri ceste na Tribec. Nahlasovala som to aj na recepcii LD Banik a volali policiu. Davajte si pozor vsetky mlade kocky a baby bol vydeny viacej krat pri LD Tribec a ak ho zbadate kontaktujte LD Banik recepciu nech volaju policiu.
Inak celkovy dojem bol dobry
kaco11
26.08.09,20:01
ahoj Anka,
v pondelok som sa vratila z Bojnic LD Tribec bolo tam celkom fajn teda super okrem par veci co mi vadili osobne by som trvala na inom ubytovani ako LD Tribec dost konplikovane do kopcov dochadzanie do LD Banik hoci LD Mier je v pol ceste z LD Tribec do LD Banik zlezies jeden kopec a musis sa vystverat na dalsi des a hruza ja co mam problem s chodzou tak mi to trvalo aj 15 min a denne som vstavala o 6 00 hod aby som stihala cvicenie v bazene na 7 10 hod.
Strava a ubytovanie boli super bola som B- skup teda ranajky svedske stoly a vecera a obed vyber z 5 druhov jedal plus salatovy bufet a na obed kolac vecera ovocie a mnozstvo kompotov.
Denne sme mali vstup do vonkajsieho bazena od 10 00 h do 13 00 h na jednu hodinu zdrma ale, iba B skuna A nie aj v nedelu.

Zhrozena som z pristupu Mudr. Jany Vazanovej jej spravanie k viacerim pacientom mi pokazilo celkovy dojem z liecenia s tak arogantnou osobou som sa stretla iba raz a tou bol moj byvaly sef. Mudr. Vazanova bola drza dokonca na svoju kolegynu nakricala pred pacientmi, ze si neprisla pre PN ku hned v den prichodu ale, az den neskor a aky cirkus robila s prepustacimi spravami ani nehovorim mna dokonca vyhodila s ordinacie a vdaka nej som autobus domov stihla tak tak v minute dvanastej.
Dalsia vec je uchyl ktory tam strasi okolo 13 tej hodiny sme stretli naheho muza ktory sa prdvadzal v lese pri ceste na Tribec. Nahlasovala som to aj na recepcii LD Banik a volali policiu. Davajte si pozor vsetky mlade kocky a baby bol vydeny viacej krat pri LD Tribec a ak ho zbadate kontaktujte LD Banik recepciu nech volaju policiu.
Inak celkovy dojem bol dobry


Kde bol ten chlap????:) a kde som bola ja????:( Ale to policajné auto som videla. Ináč na margo tích kopcov si dovolím oponovať. Pokiaľ máš problémy s chôdzov tak tomu rozumiem, ináč to bolo aj na niečo prospešné, pretože to čo tam bolo s jedlom, to bolo obžerstvo. Teda na mňa to bolo veľa.
Janka Grznarova
27.08.09,06:29
Kde bol ten chlap????:) a kde som bola ja????:( Ale to policajné auto som videla. Ináč na margo tích kopcov si dovolím oponovať. Pokiaľ máš problémy s chôdzov tak tomu rozumiem, ináč to bolo aj na niečo prospešné, pretože to čo tam bolo s jedlom, to bolo obžerstvo. Teda na mňa to bolo veľa.
kto bol ten chlap netusia ani policajti len je neprijemne, ze strasi zeny na Tribeci. Viacero ludi nadavalo na to preco sa nechodilo na procedury do Mieru vsak ten Banik nemal logiku denne tolko krat slapat a na margo obzerstva pokial sa nikekto napreziral na ranajky strava bola tak akurat len si to treba vediet zadelit mnohi hovorili, ze kym sme sa vystverali na Tribec uz sme aj vytravili. Kolko ludi tolko chuti ako sa hovori
kaco11
28.08.09,04:57
Na mna ta strava bola prilis nahustena. O pol osmej ranajky a o pol dvanastej obed. Ale to stveranie sme zvladali v pohode. Aspon sme sa presli. Akurat ked prsalo tak sme sa previezli autom. Ale mne sa tam v podstate pacilo. Hlavne vecer tie osy pred tribecom. Bolo ich tam nejak vela. Az potom ked sme sa stazovali presunuli kose od lavicky prec a vyvesali nejake veci do okien. Lapace ci co.
Janka Grznarova
28.08.09,13:22
Na mna ta strava bola prilis nahustena. O pol osmej ranajky a o pol dvanastej obed. Ale to stveranie sme zvladali v pohode. Aspon sme sa presli. Akurat ked prsalo tak sme sa previezli autom. Ale mne sa tam v podstate pacilo. Hlavne vecer tie osy pred tribecom. Bolo ich tam nejak vela. Az potom ked sme sa stazovali presunuli kose od lavicky prec a vyvesali nejake veci do okien. Lapace ci co.
Ja som bola druha smena, takze stravu sme mali o hodinu neskor ako ty podla mna strava bola v pohode vzdy lepsie ako A skupina ktora bola vydelena ranajkami jednym rohlikom a dvoma kruzkami salamu a denne to iste na ranajky u nas si clovek vybral na co mal chut a oni si napriklad v nedelu vobec neobjednavali museli jest co doastal,i takze podla mna strava bola ok vzdy je lepsie si vybrat ako byt hladny. Teda mat viac ako malo.
S tymi osami mas pravdu boli premnozene a podla mna ani velmi nepomohol deratizer iba ak ich rozdrazdil tiez som si vsimla nejaky jed na susednom balkone. No celkove osi boli premnozene v celych Bojniciach nielen v kupeloch
stanco007
14.04.10,13:42
Boli ste niekto v Bojniciach v kupeloch? A naj by bolo keby sa mi ozval niekto kto bol ubytovany v hoteli Lysec.
Zaujimaju ma vase pocity, postrehy, rady a odporucania atd ohladom tychto kupelov. Idem od 1.8. na 3 tyzdne. Vdaka
arizona
14.04.10,13:49
Boli ste niekto v Bojniciach v kupeloch? A naj by bolo keby sa mi ozval niekto kto bol ubytovany v hoteli Lysec.
Zaujimaju ma vase pocity, postrehy, rady a odporucania atd ohladom tychto kupelov. Idem od 1.8. na 3 tyzdne. Vdaka

http://www.porada.sk/t111515-liecebne-pobyty-pre-seniorov.html
Janka Grznarova
19.09.10,18:59
http://www.porada.sk/t111515-liecebne-pobyty-pre-seniorov.html
neskoro som si vsimla prispevok bola som tento rok na vikendovom pobyte v LD Lux a procedury som mala v LD Mier a Lysec bolo tam fantasticky pristup lekarov strava proste vsetko vynikajuce. Za dva dni 8 procedur je uzasne. Hoci som absolvovala uz vela kupelnych pobytov a druhov procedur perlicku s color terapiou prvy krat a takziez terapiu kyslikom a ceragem je uzasny. Odporucam VITAL plus Bojnicke kupele
Janka Grznarova
19.09.10,19:01
Boli ste niekto v Bojniciach v kupeloch? A naj by bolo keby sa mi ozval niekto kto bol ubytovany v hoteli Lysec.
Zaujimaju ma vase pocity, postrehy, rady a odporucania atd ohladom tychto kupelov. Idem od 1.8. na 3 tyzdne. Vdaka
Bojnice su uzasne len odporucam nie LD Banik alebo Tribec ale LD Mier Lysec a pripojene objekty. Mier sa neda s Banikom porovnavat
dadulecka
23.11.10,14:43
pomohli dakomu kupele, ak ano za aky cas sa dostavi ucinok?
dadulecka
23.11.10,14:45
Boli ste niekto v Bojniciach v kupeloch? A naj by bolo keby sa mi ozval niekto kto bol ubytovany v hoteli Lysec.
Zaujimaju ma vase pocity, postrehy, rady a odporucania atd ohladom tychto kupelov. Idem od 1.8. na 3 tyzdne. Vdaka
Lysec odporucam, ceny trosku drahsie, ale personal mily a ochotny. izby na urovni, taktiez strava.
mercdok
19.04.13,14:28
Ktore z uvedenych kupelov by ste v sucasnej dobe odporucali na liecbu chorob obehoveho ustrojenstva ( po peracii bypassu, kardiostimulatora, pri vyskom krvnom tlaku a pod.), hlavne co sa tyka kvality ubytovania a odbornosti zdravotneho personalu.
Nimnica,Brusno, Kupele Dudince a.s., Sliac, Slovthermae Dudince Diamant.
terezamaria
19.04.13,17:12
Ktore z uvedenych kupelov by ste v sucasnej dobe odporucali na liecbu chorob obehoveho ustrojenstva ( po peracii bypassu, kardiostimulatora, pri vyskom krvnom tlaku a pod.), hlavne co sa tyka kvality ubytovania a odbornosti zdravotneho personalu.
Nimnica,Brusno, Kupele Dudince a.s., Sliac, Slovthermae Dudince Diamant.
Ja by som pre kardiakov volila jednoznačne Sliač, sú tam odborníci, ktorí vedia reagovať na každý problém kardiaka.
Pri ubytovaní v lete, kedy sa nekúri je trochu problém, aby človek nebol ubytovaný na zníženom podlaží, tzv - 1 /prvom/, je tam zima..... aj vtedy, keď je vonku 30 stupňov. Ale to sa dá vybaviť, že sa to dá do podmienky, aby ubytovanie bolo v nadzemnej časti liečebného domu.
mercdok
20.04.13,08:15
Vdaka
diablicaXYZ
14.05.13,15:03
Som po operácii TEP bedrového kĺbu. Mám už vypísanú kúpeľnú liečbu A, len sa neviem rozhodnúť kam do kúpeľov. Zvažujem Bojnice alebo Piešťany. Má niekto nejaké osobné skúsenosti s kúpelmi v Piešťanoch?? Na Bojnice som tu našla dosť ohlasov. Čo by ste mi odporučili po takejto operácii?? Chcem ešte dodať, že mám len 30, tak by som preferovala aj nejaký kultúrny život :). Ďakujem za vaše názory
terezamaria
14.05.13,15:25
Piešťany sú jednoznačne jednička, Balnea - či už Esplanade,Splendit, Palace, Grand......všetko jedno, procedúry v jednom komplexe. Tebe po operácii môže byť jedno, že Piešťany sú drahé, máš Ačko. Platíš len kúpeľný poplatok .Kultúru máš v Grande - tanečky a tiež je tam veľa kultúry umeleckej, na slušnej úrovni. Ja by som na pohybové rozhodne dala prednosť Piešťanom, bola som tam 3 krát, nie je to veľa, ale veľmi sa mi tam páčilo.
misoft
14.05.13,15:36
Piešťany sú jednoznačne jednička, Balnea - či už Esplanade,Splendit, Palace, Grand......všetko jedno, procedúry v jednom komplexe. Tebe po operácii môže byť jedno, že Piešťany sú drahé, máš Ačko. Platíš len kúpeľný poplatok .Kultúru máš v Grande - tanečky a tiež je tam veľa kultúry umeleckej, na slušnej úrovni. Ja by som na pohybové rozhodne dala prednosť Piešťanom, bola som tam 3 krát, nie je to veľa, ale veľmi sa mi páčilo.
...a nezabudnúť na bahenné zábaly - proste žúúúúžo! Tak dobre sa pri nich spí....
diablicaXYZ
14.05.13,16:11
Ja som bola v Piešťanoch ako dieťa a to už je veľmi dávno, takže si to nepämatám. Chcela by som tam ísť aj preto, že teraz platiť nič nebudem, aj keď som ochotná priplatiť si za lepšiu izbu alebo za stravu. Neviete, či je tam možnosť výberu, ktorý LD pri A a aká izba?