aaandrejj
14.02.08,10:43
čo hovoríte na čínsku medicínu. napr. *****. máte s tým niekto skúsenosti . ******************* (http://*******************)
evicka5
15.02.08,06:15
Mám v rodine človeka,ktorý sa venuje distribúcii tradičnej čínskej medicíne *****. Skúsenosti máme s cukrovkou,ktorá bola vysoká 25,5 a po užívaní produktov ***** kde kúra trvala 1,5 mesiaca cukor klesol na 7,6. V rodine užívame produkty ***** lebo nemajú vedľajšie účinky a väčšina preparátov má protirakovinové účinky.
smoulinka85
15.02.08,11:24
mam v rodine tiez ludi, ktori skusali tuto cinsku medicinu. Obaja su onkologicki pacienti a obaja maju fantasticke vysledky a zlepsenia zdravotneho stavu pocas uzivania tychto pripravkov. Lekari tomu nemozu uverit
STRELEC
15.02.08,11:33
Myslím, že téma je SPAM.

Neprispieval by som tu. Môj názor.
Kristína_B
15.02.08,11:42
http://www.porada.sk/t69346-p3-chudnutie-a-shepeworks.html - 3.strana. Prispievajuci aaandrejj a evicka5.

Nahoda?
Bastian
15.02.08,11:45
čo hovoríte na čínsku medicínu. napr. *****. máte s tým niekto skúsenosti . ******************* (http://*******************)
aaaandrej takto sa podniká vo Zvoľene? Akože reklama zdarma? Beťár jeden... Ja som mal na ZVS starého odtiaľ. On mal tiež podobné praktiky - stále si pýtal od mladých chľeba...:D:D:D
STRELEC
15.02.08,11:49
http://www.porada.sk/t69346-p3-chudnutie-a-shepeworks.html - 3.strana. Prispievajuci aaandrejj a evicka5.

Nahoda?
Tieto dva nicky u mňa idú na zoznam nežiadúcich. Ich príspevky nepotrebujem vidieť.
Kristína_B
15.02.08,11:54
Tieto dva nicky u mňa idú na zoznam nežiadúcich. Ich príspevky nepotrebujem vidieť.
http://www.porada.sk/t65088-p6-nizky-krvny-tlak.html - tiez posledna strana. Je to smiesne.. Necudovala by som sa, keby andrej a evicka bola ta ista osoba.
Bastian
15.02.08,12:08
Zo strachu že ho niekto spozná už stiahol zo svojho profilu mailovú adresu - hrdina.
misomiso
15.02.08,12:14
Co mate proti Cine? :)
Richard
15.02.08,12:18
veru veru to sú ohromné rady, kúpte si to čo predávam ja... JE TO SUPER

a viete čo je to také dobré že sa na tom dá aj zarobiť nechcete to aj predávať ???

To sú dobré rady nad zlato!
Bastian
15.02.08,12:20
Co mate proti Cine? :)
Naopak, nepáči sa mi keď niekto v snahe zarobiť, chytí do ruky niečo čo je dnes v móde kupovať a začne to predávať takýmto spôsobom. Myslím si, že takéto produkty by mal odporúčať iba niekto, kto sa v tom vyzná a kto sa vie aj správať.
hejka, camelot@post.sk
15.02.08,12:21
Ano, mame v rodina dobre skusenosti s TCM aj s produktamy.
misomiso
15.02.08,12:23
camelot@post.sk[/email];646618]Ano, mame v rodina dobre skusenosti s TCM aj s produktamy.

To ma byt vtip? To sa niekto registroval este aj ako camelot, len aby sem zavesil svoj historicky jediny prispevok, ze ma dobre skusenosti s produktamyy?
aaandrejj
15.02.08,12:37
veru veru to sú ohromné rady, kúpte si to čo predávam ja... JE TO SUPER

a viete čo je to také dobré že sa na tom dá aj zarobiť nechcete to aj predávať ???

To sú dobré rady nad zlato!


Ja to nepredávam. a ani na tom nazarábam
aaandrejj
15.02.08,12:38
Zo strachu že ho niekto spozná už stiahol zo svojho profilu mailovú adresu - hrdina.

mailovú adresu som nestiahol mám ju stále v profile
Bastian
15.02.08,12:46
mailovú adresu som nestiahol mám ju stále v profile
aaaandrej tvoje príspevky boli veľavravné...
A mailovú adresu si stiahol zo svojho profilu hneď ako som sa ťa spýtal či sú takéto spôsoby vo Zvolene normálne. Pred chvíľou si si ju tam dal späť, takže neklam. Ja keby som bol na tvojom mieste, tak sa v prvom rade ospravedlním (nie mne)... stiahnem chvost a odídem. Koho tu chceš klamať?
aaandrejj
15.02.08,13:12
aaaandrej tvoje príspevky boli veľavravné...
A mailovú adresu si stiahol zo svojho profilu hneď ako som sa ťa spýtal či sú takéto spôsoby vo Zvolene normálne. Pred chvíľou si si ju tam dal späť, takže neklam. Ja keby som bol na tvojom mieste, tak sa v prvom rade ospravedlním (nie mne)... stiahnem chvost a odídem. Koho tu chceš klamať?


????????????
Kristína_B
15.02.08,13:19
Myslim, ze uz sa toho povedalo dost a kazdy clovek ktory je na porade - kedze je dost inteligentny na to, aby si zapol pc a natukal www.porada.sk (http://www.porada.sk) - si vie utvorit svoj vlastny nazor na takyto a jemu podobne prispevky o medicine "vyliecimvsetkolenzaplat" (a najlepsie tak vela, ze clovek prestane mysliet na chorobu, ved za take peniaze to proste MUSI zaberat).
Psycholog
15.02.08,13:35
Vážení přátelé, čínská medicína je soubor zkušeností mnoha generací, zejména v Číně a Tibetu po dobu více jak 3000 let. Přestože jsem začal studovat tzv. Tradiční čínskou medicínu v r. 1991 v USA, stále jsem studium této disciplíny neukončil. Přesto vím jedno, že zkrátka a dobře, naši předkové pro nás, z množství rostlinných druhů vybrali ty nejcennější a nejpotřebnější ovocné odrůdy a obilniny, potřebné pro lidský organismus obyvatel střední Evropy. Svědčí o tom nejen zkušenosti naší přírodní medicíny, ale také i současné vědecké výsledky. Nehledejte proto exotické, dovážené rostliny, i kdyby byly z ekologicky čisté Floridy, či z Tibetu. Nehoňte se za „léčivějšími“ léčivými rostlinami. Nehledejte žádné zázračné léky, ty jsou okolo nás, na zarostlých polích a v lesích, v zahradách a ovocných sadech, na pultech obchodů i na trzích. Ve vlastním zájmu se vyhýbejte zázračným receptům z exotických krajů na léčbu chronických, nebo dietních onemocněních. Vyhýbejte se zázračným a vševědoucím prodejcům zaručeně účinných prostředků. Proč?: 1. Lidé v Indii, Číně, Japonsku nebo Americe se stravují jinak, žijí jinak a také jejich nemoci mají jinou etiologii. 2. Jelikož je léčení různých onemocnění individuální, všeobecně platné recepty neexistují. Pro mne je důležité zjistit momentální zdravotní stav pomocí EAV a následně individuelně řešit doplnění lékařské péče o alternativní technologie (u mne jednou – tou nejlepší, dle mého svědomí a zkušeností, celkem z deseti možných technologií). Čínská medicína je FILOZOFIE především o prevenci, ne o obchodu s produkty pomocí MLM. Petr
Eulalia
15.02.08,16:41
aaaandrej tvoje príspevky boli veľavravné...
A mailovú adresu si stiahol zo svojho profilu hneď ako som sa ťa spýtal či sú takéto spôsoby vo Zvolene normálne. Pred chvíľou si si ju tam dal späť, takže neklam. Ja keby som bol na tvojom mieste, tak sa v prvom rade ospravedlním (nie mne)... stiahnem chvost a odídem. Koho tu chceš klamať?
Tá mailová adresa je asi ako jojo - raz tam je, raz tam nie je. V tejto chvíli tam nie je:---
tina1
15.02.08,16:49
Tá mailová adresa je asi ako jojo - raz tam je, raz tam nie je. V tejto chvíli tam nie je:---
zaujimave, vzdy ked sa objavi nejaky zaruceny produkt, raz som to ja inokedy som niekto iny. Tak si vyber
lujza.j
27.03.14,18:53
ahojte poznáte nikto alebo máte skúsenosti s produktami... http://www.patentnimedicina.cz/
kúpila som si konkrétne toto:http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty/dle-kategorii/kulicky-a-tablety/010-puvab-jasminove-pleti
dakujem
dusansl
29.03.14,11:51
Tradičná Tibetsko-čínska medicína a princípy liečby jej preparátmi.
Tieto riadky venujem celej Slovenskej populácii a zvlášť pre vzdelancov s medicínskym zameraním.


Vážený čitateľ, píšem tieto riadky s jasnou víziou, že lekár (http://www.porada.sk/lekar#__AUTOKW) v neďalekej budúcnosti bude vo vzťahu k pacientovi pôsobiť diametrálne odlišne , ako ten dnešný. Všetku svoju pozornosť rovnako ako samotný pacient sústredí na jeho telo a na hľadanie príčin jeho zhoršenej funkčnosti. Nedeliteľnou súčasťou tohto procesu bude aj skúmanie zloženia stravy , jej dietetického zloženia a spôsob a čas jej prijímania.
Myslím, že nastáva čas návratu poznatkov starých pár tisíc rokov , objavených starými Tibeťanmi a neskôr prevzatej aj učenými starými Číňanmi, ktorý sa týmto spôsobom starali o zdravie (http://www.porada.sk/zdravie#__AUTOKW) svojich cisárov .Preto sa jej hovorí aj cisárska medicína, lebo v Číne sa dodnes a denne praktikuje asi
stodvadsať uznaných spôsobov prírodnej medicíny, ale táto jediná je aj v oficiálnom programe návratu zdravia OSN.
Preparáty tejto medicíny nie sú liečivom. Sú istým druhom potravy, ktorá lieči, profylakticky chráni pred ochorením a zároveň dokáže porušené zdravie (http://www.porada.sk/zdravie#__AUTOKW) aj obnoviť. Ozdravné a profylaktické schémy nie sú nemennými dogmami .Sú robené individuálne s prihliadnutím na individualitu každého človeka a cielené na podporu a obnovu funkčnosti jednotlivých orgánov.
Základom tohto procesu sú prastaré predhistorické formuly ich skladby na ktoré voľne nadväzujú moderné prostriedky ako výsledok mnoho plánových výskumov ako výsledok vedeckých prác, ktorých cieľom je medicína budúcnosti pre celý pokrokový svet.
Pre vzdelanca s medicínskym – lekárskym zameraním teda s klasickým európskym vzdelaním nie je jednoduché a ľahké rozhodnúť sa pracovať s BAD(Biologickými aktívnymi doplnkami) Musí sa totiž prepracovať k poznaniu, že tento proces v sebe zahŕňa nemálo odlišností. Počnúc odlišným spôsobom diagnostiky, cez odlišné princípy liečby, až končiac podstatou pôvodu jej preparátov a mnohotvárnosti ich pôsobenia.
Niekedy trvá celé dlhé obdobie zoznamovania sa s nimi až po pochopenie, že stoja pred prípravkami medicíny inej civilizácie s vlastným chápaním životných a patologických procesov ku ktorým nevyhnutne dochádza v ľudskom organizme. A práve tieto prípravky reprezentujú aj odlišný spôsob liečby . Práve oni sú výsledkom tisícročia formovanej surovinovej bázy , unikátnej čo do zloženia spôsobom spracovania a zhodným s biologickým zložením človeka.
Dnes konštatujem, že ich poznanie pre mňa a moju rodinu je šťastím. Unikátna je aj skutočnosť, že dosiahnuté výsledky sú klinicky sledovateľné a potvrditeľné.
Súhrnne sa dá konštatovať že:
1, každý preparát na klinickej úrovni pracuje s mnohými ochoreniami a má mnohoraké účinky. Dokáže byť efektívny na hlbinné procesy tela a jeho životných funkcií. V počiatočných štádiách práce s nimi vystavuje špeciálne lekárov s klasickým medicínskym vzdelaním disconfortu, lebo stresujúce je poznanie, že jeden a ten istý preparát je možné ordinovať pri rôznych telesných ochoreniach.
2, V súbore ,,liečebných „ preparátov sa nachádza nemálo takých, ktoré majú vlastné silné stránky a výrazne prevládajúce liečebné efekty. Ako príklad sa dá uviesť V....., nesúci silnú bio energetickú informáciu vyplývajúcu zároveň na výmenné pochody v organizme.
3, Rad preparátov má výrazné účinné stimulujúce a modifikujúce účinky. Typickým predstaviteľom je C....s. Dokáže výrazne stimulovať tvorbu T lymfocytov ale aj na celý systém tvorby leukocitov v ľudskom organizme.
4, Jedna časť preparátov má silné detoxikačné a antioxidačné vlastnosti.
5, Poniektoré preparáty s čelným postavení C......U silne a efektívne stimulujú činnosť imunitného systému. Je braný ako imunostimulátor pričom je silným induktorom interferónov. Bežne sa využíva pri rôznych ochoreniach pričom poskytuje v závislosti na patologickom procese výrazne a protichodné liečebné účinky. V tomto je prípravok výnimočný.
6, Väčšina preparátov efektívne a fyziologicky ovplyvňuje látkovú výmenu v organizme a reguláciu hormonálneho pozadia.
7, rôzne spájanie preparátov umožňuje dosiahnutia veľkého počtu variant liečebných postupov s výnimočnou škálou dosiahnutých výsledkov.
8, Pozoruhodnosťou je , že neexistujú pevné liečebné postupy, lebo niet na svete rovnakých organizmov a ich rovnakých ochorení.
9, V čínskej medicíne je len kombinácia prístupov rôznorodá s ohľadom na dávkovanie a režim užívania preparátov.
10, pri nasadení preparátov pomerne rýchlo nastupuje a výborné výsledky sa dosahujú ako pri akútnych tak aj pri zhoršení chronických ochorení.
11, pri chronických ochoreniach v stave remisie sa kladné výsledky dajú dosiahnuť, ale omnoho pomalšie , čo ukazuje na potrebu dlhodobého užívania preparátov. Dosiahnutá výraznosť dosiahnutých výsledkov ale výrazne prekročí očakávanie. Najvýraznejšie zlepšenia sa dajú dosiahnuť hlavne pri ochoreniach väzivového tkaniva.
12, Upokojujúce pre terapeuta je konštatovanie, že preparáty xxxxxxx sú plne kompatibilné zo všetkými európskymi medikamentmi . Svojimi účinkami ich zosilňujú alebo vodne dopĺňajú ich liečebný efekt. Pozoruhodné je aj poznanie, že zmierňujú vedľajšie účinky liekov čo je dôležité poznanie ako pre pacientov atak aj pre ich lekárov.
13, Za mimoriadne považujem poznanie , že preparáty sú vhodným prostriedkom na prípravu pacientov pred operačným zákrokom a samozrejme aj po absolvovanej operácii lebo uľahčujú pooperačné rekonvalescenčné stavy.
14, na margo idealizácie preparátov musím triezvo poznamenať, že sú aj také hlboké narušenia funkčnosti organizmu , pričom sem patria aj neodvratné stavy . Práve pri nich musí byť človek presvedčený , že pre pacienta urobil nateraz maximum urobiteľného a v celej šírke využil vlastnosti v prospech jeho organizmu.. V nejednom prípade sa ale dostaví zaujímavý klinický efekt a v prospech života pacienta sa dosiahne jeho prekvapivé predĺženie pri dobrom stave.
15, Hoci je známe , že akákoľvek látka na zemi počnúc zemiakom a končiac antibiotikami môže u človeka vyvolať alergické reakcie za doterajšej praxe som chvalabohu takýto stav osobne nezažil.
Literatúra popisuje dva známe prípady, s prejavom kožnej vyrážky, kedy sa stav upravil po úprave počiatočnej dávky preparátu.
Na záver by som rád poznamenal, preparátmi by sa malo pôsobiť prioritne na zachovanie zdravia
profylakticky lebo ochorieť je nepríjemné, zbytočné s drahé. Zdravie (http://www.porada.sk/zdravie#__AUTOKW) je najvyššia hodnota pre ktorej zachovanie by človek mal robiť všetky potrebné kroky. Dušansl

Ako podčiatnik by som doplnil jednu poznámku na záver:
Na všetkom ,čo som v predchádzajúcich riadkoch napísal trvám bez pripustenia akejkoľvek korektúry. Za katastrofu, degradujúcu prínos pre ľudstvo považujem spôsob jej distribúcie cez sieť nevzdelancov-predajcov, ktorý tento zázrak prírody s tichým požehnaním výrobcu predávajú ako mrkvu, netušiac pritom čo majú v rukách. Napriek tomu, ľudstvu pomáha!!!!!
Mysliaci tvor, skôr či neskôr príde na to , čo napomôže návrtu jeho zdravia. Samozrejme , netreba masy presviedčať, aby vykročili naznačenou cestou. Veď ktosi musí denne prispievať blahu mecénov s farma priemyslu.
Prajem krásny slnečný deň a mnoho premnoho zdravia.