larysa
14.03.08,13:58
prosím vás, kde môžem nájsť niečo o postupe likvidácii poistnej udalosti???
Tweety
14.03.08,13:06
prosím vás, kde môžem nájsť niečo o postupe likvidácii poistnej udalosti???
Skús to dať do vyhľadávača, príspevkov je tu na túto tému dosť.
Ofélia
14.03.08,13:35
Čo najskôr vyplnite nepr. online tlačivo s škode, do 24 hod. by sa vám mal likvidátok z poisťovne ohlásiť, kedy vám príde. Pri likvidácii , teda myslím časovo zohráva rolu či ide o likvidáciu v prípade krádeži (1/2 roka) v prípade že vám ju niekto spôsobil do 1 mes., v prípade živelnej udalosti do 2 mes. v prípade havariji auta do 1 týždňa. Neviem či som vám ale aspoň obrazovo povedala čo ste chceli vedieť....:)
larysa
15.03.08,09:55
Nič som vo vyhľadávači nenašla, potrebujem úplný detailný postup. Vie mi niekto pomôcť?
Marína
15.03.08,10:59
Janulik M
01.12.10,05:12
Čo najskôr vyplnite nepr. online tlačivo s škode, do 24 hod. by sa vám mal likvidátok z poisťovne ohlásiť, kedy vám príde. Pri likvidácii , teda myslím časovo zohráva rolu či ide o likvidáciu v prípade krádeži (1/2 roka) v prípade že vám ju niekto spôsobil do 1 mes., v prípade živelnej udalosti do 2 mes. v prípade havariji auta do 1 týždňa. Neviem či som vám ale aspoň obrazovo povedala čo ste chceli vedieť....:)



... a čo ak išlo o požiar pred rokom a poisťovňa sa neozýva, len my voláme ako blbí a stále žiaden výsledok??? Opakujem: už prešiel takmer ROK
Zoltán Kovács
01.12.10,05:21
... a čo ak išlo o požiar pred rokom a poisťovňa sa neozýva, len my voláme ako blbí a stále žiaden výsledok??? Opakujem: už prešiel takmer ROK

Všetko treba riešiť písomne, doporučene. Hovorené slovo sa stratí....
Janulik M
01.12.10,05:33
... už im ide papier :)