premiko
22.05.08,10:17
Zdravim,
vie mi niekto poradit kde v prezentacii Microsoft Power pointu najdem doprovodnu vlozenu hudbu, skladbu ?
Chobot
22.05.08,08:36
Zdravim,
vie mi niekto poradit kde v prezentacii Microsoft Power pointu najdem doprovodnu vlozenu hudbu, skladbu ?

To sa nedá takto povedať. Najprv treba zistiť, či je hudba súčasťou prezentácie, alebo či je to len odkaz na iný hudobný súbor.

Prečítaj si najprv tieto témy:

http://www.porada.sk/t30483-zvuk-v-prezentacii-power-point.html

http://www.porada.sk/t25714-power-point-nastavenie-zvuku.html

a potom sa spýtaj. Alebo upresni otázku - čo stým chceš urobiť? Máš prezentáciu, v ktorej je hudba a ty ju chceš odtiaľ dostať? Alebo chceš nejako inak nastaviť prehrávanie? Alebo chceš pripojiť hudbu a nejde ti to? Upresni.;)
premiko
22.05.08,17:45
jednoducho chem nejaku peknu hudbu dostat s tej prezentacie... a uz som na to prisiel aj sam, aj tak vdaka za pomoc
Chobot
23.05.08,07:02
jednoducho chem nejaku peknu hudbu dostat s tej prezentacie... a uz som na to prisiel aj sam, aj tak vdaka za pomoc

A ako si to urobil? JA poznám len jeden spôsob - otvoriť prezentáciu a dať ju uložiť ako HTML stránku. Vtedy sa ten hudobný súbor uloží samostatne.

Urobil si to takto, alebo si našiel iný spôsob?
premiko
25.05.08,05:49
:)

- presne takto, a prisiel som na to ako uplny amater sam, tak preco si mi to neporadil hned ??? ... ;)
Chobot
25.05.08,20:31
:)

- presne takto, a prisiel som na to ako uplny amater sam, tak preco si mi to neporadil hned ??? ... ;)

Lebo si nenapísal, čo presne chceš. Ja pod výrazom "kde v prezentacii Microsoft Power pointu najdem doprovodnu vlozenu hudbu" predstavujem, že v otvorenej prezentácii kliknem na atribúty hudby, aby som ju mohol upravovať - dĺžku, hlasitosť. Ale nie, že si ju chcem uložiť osobitne, resp. exportovať.

Preto treba hneď presne špecifikovať otázku.;)

Keby si sa toto opýtal hneď, tak by som vedel, čo chceš:


jednoducho chem nejaku peknu hudbu dostat s tej prezentacie...
premiko
27.05.08,00:20
- no dobre, hambim sa ..... :)
Chobot
27.05.08,07:43
- no dobre, hambim sa ..... :)

Nemusíš, hlavné, že sa to vyriešilo. ;):D:D