benaja
17.01.09,19:46
Ahojte. Práve vyberám miesto na dovolenku. Chceme ísť niekam na súkromné ubytovanie, lebo cestovky robia viac menej len pobyty na 7 nocí a my chceme ísť na 10 nocí. Najlepšie hneď pri mori. Len sa nevieme rozhodnúť. Mali sme vybratú Privlaku, len na nete som čítala recenzie a je veľa ludí nespokojných. Tak skúšame Petrčane, Trogir, Vinišče alebo niečo pri Šibeníku. Sme dve rodiny s troma deťmi a hľadáme dobrý vstup do mora a večer by sme chceli niekam zájsť do mesta a tak, aby tam bol aj život. Poradte mi prosím kam, alebo mi napíšte neaký kontak. Ďakujem zdraví vás benaja.
benaja
21.01.09,12:18
Nikto dte neboli na týchto miestach? Možno je na dovolenku moc skoro. Ahojte
arizona
21.01.09,13:06
manDarinkaV
21.01.09,14:25
Skus si klinut na :
http://www.nadovolenke.sk/viewforum.php?f=118&sid=720ea4099292b6d96737666dbb4547dc
dozvies sa tam dost info nielen o Chorvatsku.
Margaréta35
21.01.09,14:44
my sme boli v Trogiri,ale v hoteli a bolo super
alaya1
21.01.09,17:29
Ahojte. Práve vyberám miesto na dovolenku. Chceme ísť niekam na súkromné ubytovanie, lebo cestovky robia viac menej len pobyty na 7 nocí a my chceme ísť na 10 nocí. Najlepšie hneď pri mori. Len sa nevieme rozhodnúť. Mali sme vybratú Privlaku, len na nete som čítala recenzie a je veľa ludí nespokojných. Tak skúšame Petrčane, Trogir, Vinišče alebo niečo pri Šibeníku. Sme dve rodiny s troma deťmi a hľadáme dobrý vstup do mora a večer by sme chceli niekam zájsť do mesta a tak, aby tam bol aj život. Poradte mi prosím kam, alebo mi napíšte neaký kontak. Ďakujem zdraví vás benaja.
No ja som bola v Chorvatsku len jeden raz a naposledy.
Baska voda- makarska.
Len pre ludi s vynikajucou kondiciou, ak nebyvate hned pri mori.
Strasny kopec, ale inak prostredie velmi pekne, len more na mna dost studene, plaze preplnene a same klamienky, Moj raj- Grecko.
janka331
21.01.09,17:49
Chodíme už vyše 10 rokov do Chorvátska a sme spokojní. Je pravdou,že väčšina pláží je kamenistých, ale dá sa to. Blízko pri pláži je ubytovanie drahšie. Na súkromí sme mali aj spoločnú kuchyňu a sociálne zariadenie, ale aj samostatne. Piesková pláž je v Crikvenici a v Omiši- pri Splite.Takmer na pláži sa dá ubytovať na ostrove Pag - v meste Pag, pekný je aj ostrov Brač. More má v lete teplotu okolo 24 stupňov. My chodievame zvyčajne naslepo, ale pri väčšej skupine je lepšie si objednať ubytovanie dopredu.
elaurie
23.01.09,09:25
Trogir je naaadherne mesto, je zapisane aj v Unesco.
zalobaba
23.01.09,10:08
Trogir je naaadherne mesto, je zapisane aj v Unesco.

ale aj dosť drahé - také chorvátske Las Vegas
zltalienka
23.01.09,10:57
Boli sme v Trogire a možem potvrdiť, že je tam fakt nádherne. Ubytko sme mali v súkromí na ostrove Čiovo. Nebolo drahé, ale sme boli tak 250 m od mora - bolo treba vybehnúť hore poriadnym briežkom - ale nám to nevadilo, keďže sme boli partia skoro "pubertiakov"
Boli aj možnosti bližšie k moru = drahšie. More čisté, ľudí nie veľa, život v meste bol tuším nonstop. Odporúčam sa ubytovať niekde mimo tých najhlučnejších častí, ak idete s deťmi a za zábavou sa prepraviť (loďou) alebo prejsť podľa možností.
Výhoda trogiru - blízko pri Splite - možnosť ďalších výletov.