Zavrieť

Porady

Chorvatsko- ostrov KRK

Ahojte, chystame sa do Chorvatska na ostrov Krk, vedel by mi niekto poradit pekne plaze, ktore su vhodne pre 3 rocne dieta- mam na mysli najma mierny vstup. Najradsej by sme sli niekde na juh Krku, aby som nemala pocit, ze som pri jazere. Pozna niekto plaze v okoli mesta Krk, alebo Stara Baska- nie Baska!!! Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mimika36 je offline (nepripojený) mimika36

    mimika36
    To vazne nikto nic o tomto ostrove a jeho plazach nevie???Viem ze o ostrove ako takom sa toho popisalo dost ale potrebujem vediet, ci sa mi tam mala po 5.metroch neutopi...Dakujem

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Bol som v Baške ale to naozaj nie je pre malé dieťa.

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    Chorvátsko ako také, je veľmi krásne, ale pre malé dieťa je veľmi málo miesta na kúpanie. Sú tam detske bazény pri každom hotely, ktoré sme využívali pre tento účel. Bola som tam pred desiatimi rokmi, tak neviem ako je tam teraz upravené, ale asi rovnako. Sú tam aj také malé plážičky, ktoré sú vysýpane malými kamienkami. Ináč je tam skoro všade skala, a prístupy do vody sú cez schodíky ako do bazéna a väčšinou je hneď hlbšia voda.

    Sany je offline (nepripojený) Sany

    Sany
    Ja chodím na Krk už 15 rokov...je tam krásne, more je čistučké. Prvýkrát som tam bola, keď mala dcéra 4 roky a v pohode...my chodíme priamo do mesta Krk, tam sú pláže pri hoteloch - vstup je dobrý, avšak štrkový...zároveň je tam aj taká zátoka, ktorá je však ozaj ako bazén...býva trochu problém chytiť dobré miesto. Potom sú pláže práve tá Stará Baška, ktoré sú myslím si vhodné aj pre deti, je to taký jemnejší štrk, len v tej časti ostrova je dosť veterno. Sú tam aj také pláže, kde odstavíte auto na ceste a potom zídete peši takým kopcom dole k moru, tie sú úplne nádherné, také menšie plážičky. Potom je časť Nová Baška, kde sú aj tobogany....je to pri kempe, ale aj tam dosť fúka vietor....a pri tých toboganoch je aj pláž, len tam je dosť zlý vstup do vody - nie že by bola hneď hlboká, len je kameňová a bez obuvi si dosť oškrieš nôžky. A potom pre tých, ktorým nevadí FKK...na Krku je ich viac....

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Eva, nejaký zaručený tip na voľné a pekné ubytko od budúcej soboty v zálohe nemáš?

    dad111 je offline (nepripojený) dad111

    Mam rad svet, nenavidim pretvarku. ...viac dad111
    Vedlajsi ostrov RAB je s KRKom spojeny trajektom, ma pieskove plaze v meste LOPAR. Snad 500 matrov do mora voda komarovi po prsia, pre deti dobre. Je to ale odpoved mimo Tvojej otazky, len som chcel upozornit.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Jozef Mihál Pozri príspevok
    Eva, nejaký zaručený tip na voľné a pekné ubytko od budúcej soboty v zálohe nemáš?
    Jozef, je mi ľúto, nemám. Tým, že bude ešte len 21. júna, nemal by byť problém zohnať priamo na mieste.

    mimika36 je offline (nepripojený) mimika36

    mimika36
    Dakujem za odpovede.
    Sany, to veterno mi az tak nevadi, u nas fuka stale, tak aspon nevyjdeme z cviku. Zaujimaju ma najma tie plaze, obuv je samozrejma vec najma pre dcerku. Dakujem za tipy, asi sa vyberieme do mesta Krk. mimochodom, co je FKK?
    Dad111, viem o Rabe, aj sme nad nim uvazovali, len na druhej strane som citala aj negativa- nechcem robit 2 kilometrovu turu, kym sa dostanem do vody. A dcerka uz tiez celkom pekne plave, tak by sa tam nudila v tej vode po clenky. Ale mozno tam nakoniec prejdeme sa kuknut ako tam je. Vdaka

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Marína Pozri príspevok
    Jozef, je mi ľúto, nemám. Tým, že bude ešte len 21. júna, nemal by byť problém zohnať priamo na mieste.
    Vyzerá to veru na zháňanie priamo na mieste, pokúšam sa famíliu prehovoriť na jazdu až na Pelješac, uvidíme.

    Sany je offline (nepripojený) Sany

    Sany
    mimika36 Pozri príspevok
    Dakujem za odpovede.
    Sany, to veterno mi az tak nevadi, u nas fuka stale, tak aspon nevyjdeme z cviku. Zaujimaju ma najma tie plaze, obuv je samozrejma vec najma pre dcerku. Dakujem za tipy, asi sa vyberieme do mesta Krk. mimochodom, co je FKK?
    Dad111, viem o Rabe, aj sme nad nim uvazovali, len na druhej strane som citala aj negativa- nechcem robit 2 kilometrovu turu, kym sa dostanem do vody. A dcerka uz tiez celkom pekne plave, tak by sa tam nudila v tej vode po clenky. Ale mozno tam nakoniec prejdeme sa kuknut ako tam je. Vdaka
    FKK je nudistická pláž...teda na Krku sú to kempy, platí sa vstupné....a práve tam sú tie pláže najlepšie, lebo sa o to starajú a stále zveľaďujú...ale tak to je pre tých, ktorým to nevadí...ale aj tie mestské pláže sú plné detičiek....

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Jozef Mihál Pozri príspevok
    Vyzerá to veru na zháňanie priamo na mieste, pokúšam sa famíliu prehovoriť na jazdu až na Pelješac, uvidíme.
    A čo taký o.Hvar?
    http://www.apartmani-zastupac.hr/zas...ro/hrindex.htm

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Ďakujem za tip, idem skúmať.

    VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

    VladoaKatka
    Sú pekné pláže aj pre malé deti s pozvoľným vstupom do mora na ostrove VIR. Syn tam bol už viackrát, vlani s 1,5 ročným diaťaťom, páčilo sa im aj na priváte aj na pláži, že nebolo preplnené.Boli v hlavnej sezóne na prelome 7/8.

    Takto to tam vyzerá.
    P7150005.JPG  
    P7180155-1.jpg  
    1/1

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.