Zavrieť

Porady

Upraviť

Hlavné

Členom od 27.11.08
Odpovede 644
Otázky
Posledná návšteva 06.04.15 17:46

zuzkahris zuzkahris je offline (nepripojený)

716 Odkazy a pochvaly

 1. Prajem Vám
  šťastné (kvôli meteorológom sa vypúšťa "biele") a požehnané Vianoce, rodinnú pohodu, pokoj a lásku, mier a polahodu v duši!
  Samozrejme bohatého Ježiška a
  do nového roka Vám všetkým želám viac dobrého, ako v roku starom, menej planých vecí/ľudí ako v roku starom, viac múdra a ľudskosti okolo, menej stresov, kríz a nezhôd, aby ste na konci roka 2016 mohli povedať: tak, tento sa vydaril!
  Evika
 2. ​Ahoj Zuzi Ďakujem za milé komentíky k albumom. Samozrejme bude aj oddelok, myslím na teba s každým jedným objednaným kaktusom. A vôbec nevadí, že sa ti lístočky od kaktusov postrácali. Však sa to dá identifikovať aj podla tej stránky čo sme objednávali, prípadne podla tvaru a kvetu. Ja som si založila album objednaných kaktusov z cactuslandie kam som si posťahovala obrázky aby som vedela ako majú kvitnúť a či kvitnú presne tak isto, však som si ich aj vyberala podla kvetov. Takže tieto mám, ale obrázky sú nie moje: http://www.porada.sk/album.php?albumid=831 No zatiaľ sa všetky podobajú dokonca aj nekvitnúci na obrázku už u mňa niekolkokrát zakvitol.Šteniatko bolo naozaj krásne, ale už ho bohužial nemáme.
 3. pokračovanie:
  Teraz máme malé šteniatko nem.špica a dúfam, že táto Dorka sa nám už vydarí.
  Ak bude času pridám nejaký album našej Dorky a tých vlaňajších kaktusov z cactuslandie. Boli naozaj prekrásne kvietky a ešte si myslím, že sú lepšie zábery foťákom ako mobilom.
  Zuzi prajem ti krásny už len teplučký a slnečný nový týždeň. pááá
 4. Keďže je to v mojej moci,
  tak ti prajem k Veľkej noci
  lásku, šťastie, zdravíčko,
  šunku, vínko, vajíčko.

  Zuzi veselé prežitie veľkonočných sviatkov prajem.


 5. Ahoj Zuzička nepreháňaj! Ani nemám kedy pridať nové fotky, hlavne nových kaktusov z cactuslandie čo mi vlani kvitli. Bolo ich dosť a boli nádherné. Len dúfam, že kým príde zas teplo a bude viacej roboty tak ich stihnem popridávať.
  Nejak nemám čas ani poodpisovať tu na porade, nie to ešte vyberať najsúcejšie fotky. Lebo ich je dosť, každý kvietok vyfotím aspoň desaťkrát a potom mám problém vybrať, lebo každý snímok sa mi páči.
  Prajem ti krásny víkendík
  na budúce pokukám komentíky od teba k mojim albumom, dnes som tu len na skok. pááá *-*
Odkazy od 1 po 10 z 716celkove
zuzkahris

Základné informácie

zuzkahris
Zamestnanie - predvolené:
živnostník
Krajina:
SK

Štatistika


Spolu príspevkov
Spolu príspevkov
644
Príspevkov na deň
0.13
Albumy
Spolu albumov
9
Spolu obrázkov
362
Odkazy a pochvaly
Počet odkazov
716
Ostatné odkazy
23.12.15 14:21
Všeobecné informácie
Posledná návšteva
06.04.15 17:46
Členom od
27.11.08

29 Priatelia

Priatelia od 1 do 10 z 29