Zavrieť

Porady

Upraviť

Hlavné

Členom od 26.01.16
Odpovede 198
Otázky
Posledná návšteva 16.05.22 11:39

stefaneli1 stefaneli1 je offline (nepripojený)

19 Odkazy a pochvaly

  Ale je len jej darovala svoj dom poza chrbat a to tak ze nikto o tom nevedel a teraz sa svagrina len distancuje od opatrovania ked uz zhrabla skoro vsetok majetok teraz ma svokra pol domu po svokrovy a manzelka a druha svagrina po 1stvrtine a apeluje ze sa nema o nu kto postarat ked rozhadzala celu rodinu no total kocurkovo takze asi takto
 1. No veľmi tomu nerozumiem. Tá tretia nie je svokrova dcéra? A prečo si to neuviedol v otázke?
 2. To, čo píšeš o svokre, vypovedá ani nie tak o nej, ale hlavne o tebe
 3. nad tým ani neuvažuj! Len si ty svokru pekne "švoňaj", lebo sa môže stať, že svoj podiel daruje bezdomovcom .....a len potom budete mať radosti až, až!
  jeej ake mile aspon nejaka pozitivna sprava
 4. prajem ti pekné jesenné dníčky, ďakujem za bod

 5. Čo sa týka výšky úhrad v skupine A a B, záleží od jednotlivých kúpelov a štandardu/nadštandardu ubytovacích zariadení.
 6. ano, z príjmu, resp. vymeriavacieho základu za posledných 24 mesiacov trvania pracovného pomeru, ak si sa zaevidoval skôr ako si išiel na PN.
 7. MUDr. Balková Dagmar, Lučenec, rehabilitačná lekárka. Jozef Ostrolucky, -Karate, Reiky,prevencia a diagnostika zdravia, Banská Bystrica. Mal by chodiť aj do Lučenca, v lete zvykol robiť masáže v Novolandii Rapovce, tam som ho spoznala. Obidvaja vyskúšaní na vlastnej chrbtici.
 8. Nuž v tom prípade by mal spolupracovať s vyšetrovateľmi. Pokiaľ by sa niečo vyšetrovali - on ako obeť by mohol potom v banke argumentovať tým, že je obeťou a že dlh je fiktívny (alebo niečo podobné! a mali by exekúciu pozastaviť do vyriešenia prípadu.
Odkazy od 1 po 10 z 19celkove
stefaneli1

Základné informácie

Štatistika


Spolu príspevkov
Spolu príspevkov
198
Príspevkov na deň
0.08
Odkazy a pochvaly
Počet odkazov
19
Ostatné odkazy
30.03.20 17:51
Všeobecné informácie
Posledná návšteva
16.05.22 11:39
Členom od
26.01.16

2 Priatelia

Priatelia od 1 do 2 z 2