Zavrieť

Porady

Upraviť

Hlavné

Členom od 20.02.07
Odpovede 342
Otázky
Posledná návšteva 14.02.22 18:41

pandorasbox pandorasbox je offline (nepripojený)

167 Odkazy a pochvaly

 1. Najprv ci mosím dat školenie z našej dzedzinskej reči. Pečivo z kysnutého cesta sú - buchty s rôznymi plnkami (pečené, parené), báleše a bálešky sú rôznej veľkosti s plnkou, alebo po povrchu naukladané ovocie, alebo niečím natreté rozvaľkané, alebo rozcapkané ako placky buď po celom plechu, alebo na pol plechu, alebo také malé, ako sú tie jablkové bálešky a koláče, čo sú vlastne kysnuté záviny s plnkou.
 2. ..mojenko, tie plavky vytas viditeľno, lebo slnko dáko nyje a nyje vyliezť, už aj mne chýba,aj ked zimu , sneh, aj prš celkom môžem...môkjáč-vnúčik, to je radosť,bude mať 5 mesiacov, ťažký je ako malý sloník, vydáva všelijaké zvuky a tak si len domýšlame, čo nám chce naznačiť...šatkan-havkáč, je potvora, ale verný ochranca,keď malinký spinká v postieľke, nepustí k nemu nikoho, hundre, že čo sa motáme, keď má vyť ticho!..no, je tu aspoň veselo..inak pohoda, teším sa na teba a s tými obrázkami je to jednoduché,neboj nišť...stískanec tebe, cmuky na ňufíka havenke a celej tvojej perepúti..
  ..na víkend objednávam slnko-ale vieš, ako je to dnes s dodávkami,neručím...
 3. ...a za nás VŠETKY veľké cmuk posielam
 4. ..no teda Pandy!..si ma prekvapila obrovsky!..kde sa túlaš, keď ťa nie je vidno?..a ako sa majú mojkáči?..cmuky ťa silno a ďakujem za prianie a tiež veselú veľkú noc ti prajem a aspoň malú sniežikovú guľu pre krásu-namiesto kýbľa vody,len aby si bola zdravá celý rok..stískanec najsilnejší ti posielam a veľmi ďakujem..
 5. Janka kde si?!...krásne sviatky plné radosti, pohody a slnka Tebe a Tvojim blízkym želám
 6. Príjemné veľkonočné sviatky prajem.
 7. ..mojenko, ďakujem za pozdrav, vianočná pohoda trvá a hádam ešte chvíľu vydrží, možno aj sňach napadne,no a tak aj tebe prajem, nech sa ti metlička na chvíľu zastaví a oddýchneš si trošku..posielam stískanec...
 8. ..
  ..mojenko, krásny predvianočný čas ti prajem a aj nádherné vianoce, nech máš lásky dosť pod stromčekom- aj okolo, aby ti stále dobre bolo...stískanec letí...
 9. Pekné vianočné sviatky a PF 2013.
 10. ...pandy, ty kade chodíš?..som ťa nevidela, any nepamatujem!...aspoň stískanec ti posielam tadeto...
Odkazy od 1 po 10 z 167celkove
pandorasbox

Základné informácie

pandorasbox
Zamestnanie - predvolené:
podnikateľ-konateľ
Krajina:
SK

Štatistika


Spolu príspevkov
Spolu príspevkov
342
Príspevkov na deň
0.06
Odkazy a pochvaly
Počet odkazov
167
Ostatné odkazy
04.10.13 11:20
Všeobecné informácie
Posledná návšteva
14.02.22 18:41
Členom od
20.02.07

5 Priatelia

Priatelia od 1 do 5 z 5