Zavrieť

Porady

Nejde mi zvuk na PC

Zdravím
Mám problém s tým že mi z ničoho nič prestal ísť zvuk na PC ... reproduktory som skúšal aj na inom pc (aj na mobile) a idú v pohode čiže problém bude iba v PC a neviem čo s tým ďalej snažil som sa po-aktualizovať čo to šlo a nič nepomohlo...
Keď dám spustiť napr. mp3 tak mi ukazuje že sa prehráva hudba ale nič nepočuť...
Mám Vistu 32-bit
yv1.jpg  
yv2.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Aktualizoval si ovládače - ako píšeš - a ktoré? Pretože tam máš dve zvukové zariadenia Realtek - čo je samotná zvuková karta a nVidia - čo je grafická karta s integrovaným zvukovým čipom. Ak si aktualizoval len nVidiu - Realtek nebol aktualizovaný.
    Dva postupy, každý iný.
    A) Vráť sa v čase - nejaký skorší bod obnovy. Do doby, kedy to fungovalo.
    B) Urob si bod obnovy.
    Odober zvukové zariadenie Realtek. Reštart. OS by buď mal detegovať nVidiu, alebo hlásiť nové zariadenie - Realtek a inštalovať ovládače.
    Asarin Aktualizoval som vsetko čo sa nachadza medzi zvukov. Ovladačmi.... medzi bodmi obnovy som mal 4 možnosti ale s rovnakého dňa, ktory bol po tom čo mi prestal isť zvuk...žiaden bod obnovy s obdobia pred som nenašiel...
    misoft Ak to nejde ani tak, potom opäť dve možnosti:
    A) Tak podľa typu ZK _Realtek, OS si nájdi ovládače, stiahni a ulož. Potom v Správcovi zariadení odober zvukovú kartu. Reštart. Pri reštarte sa zistí nový hardware - ZK - a bude chcieť inštalovať, pridať nové zariadenie, vyhľadáš buď v totzname Realtek, alebo ešte lepšie - vyhľadáš ten ovládač, ktorý si si stiahol.
    B) ZK je OUT - poškodená....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.