Zavrieť

Porady

NEJDE MI ZVUK NA PC

potrebujem pomoct z o zvukom lebo mi nejde dole v lavo na pc mi neukazuje sivy reprak iba oranzdovy wm co mam robit uz som skusala vssetko mozne prsim pomozte mi som zufala
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Achy je offline (nepripojený) Achy

    Achy
    Poradit si zasluzia vsetci, aj ked niekedy je dost tazke chytit sa nejakej informacii o probleme.

    Instalovala si nieco pred tym, ako si spozorovala, ze ti nejde zvuk?
    Nerobila si nic s reproduktormi?
    Ked si spustis nejaku piesen(mp3), spusti ti prehravac bez nejakych upozornujucich hlasok?

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    zapla si si reproduktory?...máš reproduktory napojené na sieť?
    maš nainštalované ovládače zvukovej karty? maš v nastaveniach nastavenú hlasitosť?:-)...ten oranžový reprák čo ti ukazuje to je čo?

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    obnovim tuto temu...

    nejde mi zvuk na pc... ide o notebook, windows xp ... ak by trebalo dake podrobnejsie udaje, tak prosim aj s navigaciou kde tieto udaje zistim ... pracu s pc si viem vcelku zmanazovat sama a opravit rozne problemy tiez, ale toto je nad moje sily

    notebook bol poriadne zavireny a kamarat mi ho spravil, no odvtedy zvuk nejde... bolo to asi pred 2 mesiacmi, no zistila som to az teraz... manzel mi to sice spomenul ale mala som zato ze len nezapol zvuk... nepochopili sme sa

    zvuk skusam vypnut zapnut, posuvat hlasitost... ked klikam na "ztlmit" a zvuk je najhlasnejsie tak pocujem take tupe tuknutie... ked je na minime tak nic... uz som vykutrala aj instalacky k notasku a preinstalovala ovladac zvuku ale stale nic, nepomohlo...

    seat je offline (nepripojený) seat

    seat
    asi poslednym riesenim je napalit si fotky a dokumenty a vsetko pekne sformatovat to zaberie urcite

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    nakoniec sa mi to podarilo

    2x som klikla na zvuk a objavilo sa zlozitejsie ovladanie hlasitosti a tam bolo odskrtnute "ztlumit" len pri prvom ovladani hlasitosti, ostatne boli zakvacnute... tak som ich odkvacla a bolo po probleeeeme huraaa

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Zoberieš si CD k základnej doske ,vložíš do CD mechaniky .Väčšinou sa spustí menu a tam si vyberieš zvukovú kartu.Druhá možnosť je stiahnúť si ovládače zo stránky výrobcu základnej dosky alebo ak je to NTB ,tak podľa typu NTB.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.