Zavrieť

Porady

osobna asistencia

dobry den mam asistentku,ale chcem si ju zmenit na asistenta ktoreho som uz raz mala.
mam s nim dieta no nezijeme spolu ani niesme zobraty je mozne ho mat za asistenta pretoze v zakone je napisane len to ze mi nemoze byt manzel a on mi manzel nieje
punnk@pobox.sk
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    smajlinka je offline (nepripojený) smajlinka

    smajlinka
    akosi nerozumiem, o co tu ide? asistenta potrebujes na co? pre dieta, alebo pre seba? podla mna je to uplne jedno, ci to bude muz alebo zena.

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    [QUOTE=punnk]dobry den mam asistentku,ale chcem si ju zmenit na asistenta ktoreho som uz raz mala.
    mam s nim dieta no nezijeme spolu ani niesme zobraty je mozne ho mat za asistenta pretoze v zakone je napisane len to ze mi nemoze byt manzel a on mi manzel nieje
    ---------------
    Nepoznám ten zákon o ktorom je tu reč, ale ak sa tam hovorí, že tvojim asistentom nemôže byť tvoj manžel, a ten koho za asistenta chceš tvojím manželom nieje, tak podľa mňa môže byť tvojim asistentom.

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    Mam priateľku, čo má osobného asistenta druha a nebol to problém. Na okresnom úrade sa jej dokonca sami pýtali či má niekoho kto by jej robil asistenta podľa jej predstáv a keď povedala že áno, tak boli len radi, že jej to bude vyhovovať. Myslím, že žiaden problém nebude.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.