Zavrieť

Porady

Musím len od veľkoobchodov kupovať?

Som začínajúci živnostník a mám voľné živnosti. Môžem aj od maloobchodov kupovať a predávať mojim zákazníkom? Napr. satelitnú techniku?

DIKY
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Jednoznačne veľkoobchod je lacnejší. Ale pokiaľ chceš niečo nakupovať v maloobchode, prečo nie? Bude to len na Tvoju škodu, lebo to budeš mať drahšie.

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    alessi Pozri príspevok
    od výrobcu je to ešte lacnejšie. veľkoobchod si tiež čosi prihodí.
    Pokiaľ je možnosť a vhodný sortiment, ktorý zadávajúci témy chce predávať, je to naozaj ideálne.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    matej37 Pozri príspevok
    Som začínajúci živnostník a mám voľné živnosti. Môžem aj od maloobchodov kupovať a predávať mojim zákazníkom? Napr. satelitnú techniku?

    DIKY
    Je to na tvojom rozhodnuti.

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    terezamaria Pozri príspevok
    Jednoznačne veľkoobchod je lacnejší. Ale pokiaľ chceš niečo nakupovať v maloobchode, prečo nie? Bude to len na Tvoju škodu, lebo to budeš mať drahšie.
    neviem,čo chceš predávať,ale niekedy nájdeš v hypermarkete také ceny,že veľkoobchod sa nechytá....

    alessi je offline (nepripojený) alessi

    Pokoj a dobro alessi
    terezamaria Pozri príspevok
    Jednoznačne veľkoobchod je lacnejší. Ale pokiaľ chceš niečo nakupovať v maloobchode, prečo nie? Bude to len na Tvoju škodu, lebo to budeš mať drahšie.
    od výrobcu je to ešte lacnejšie. veľkoobchod si tiež čosi prihodí.

    tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

    No, niekedy ani ja neviem... ...viac tetrisss
    Tato otazka je trochu asi sposobena tym, ze zacinas, pretoze nevidim dovod, aby si nakupoval v maloobchode, jedine fakt malickosti a v nevyhnutnom pripade, pretoze vo velkoobchode je tovar ovela lacnejsi, keby to bolo naopak, to by som sa cudovala.

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Gina Er Pozri príspevok
    neviem,čo chceš predávať,ale niekedy nájdeš v hypermarkete také ceny,že veľkoobchod sa nechytá....
    Ja nechcem nič predávať.......či napísala som niečo také????????

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    terezamaria Pozri príspevok
    Ja nechcem nič predávať.......či napísala som niečo také????????
    ja som nemyslela,že Ty chceš predávať,reagovala som iba na koment ohľadne veľkoobchodu....asi to inak vyznelo

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    Gina Er Pozri príspevok
    neviem,čo chceš predávať,ale niekedy nájdeš v hypermarkete také ceny,že veľkoobchod sa nechytá....
    Ja si takto kupujem kancelársky papier, v balíkoch po 500 ks, a hmotnosti 80 g m2...minule som si kúpila v Kauflande s cenou 1.59 Eur...veľkoobchod u nás? najnižšia cena je skoro 3 Eurá.....tak to robím ja, ak mám si niečo kúpiť, idem si na malý prieskum.....

    Musím len od veľkoobchodov kupovať?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.