Zavrieť

Porady

Práca na doma

Dobrý deň,
vie mi niekto poradiť serióznu prácu na doma??? Potrebujem si privyrobiť popri zamestnaní. Uvítala by som niečo také ako prepisovanie textov do PC, prepisovanie kníh, nahadzovanie vecí na internetové bazáre , prepisovanie prác a podobne.

Prosím ak môžte tak mi pomôžte.

Ďakujem vopred.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

...posúvam...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

..napadá ma jedna práca....

...autorizované preklady Z a DO ....
0 0
Anka Ha Anka Ha

Anka Ha je offline (nepripojený) Anka Ha

Indeed Pozri príspevok
..napadá ma jedna práca....

...autorizované preklady Z a DO ....
a kde sa k takému niečomu dostanem?
0 0
MikiHalasko MikiHalasko

MikiHalasko je offline (nepripojený) MikiHalasko

Moje meno je Halász, Mikuláš Halász. Som kreatívny a milujem online marketing. Rád pomáham ľuďom predávať svoje služby pomocou internetu. ...viac
Skús sa pozrieť na www.jaspravim.sk tam zvyknú hľadať šikovných ľudí na rôzne činnosti. Možno si tam niečo nájdeš. Alebo na inzertných stránkach v časti služby a hľadám. Alebo sa niečo nauč dobre robiť a sprav si web a ponúkaj takto svoje služby.
0 0
ewelina ewelina

ewelina je offline (nepripojený) ewelina

Mne sa podarilo ľahko zarobiť. Moja kamarátka si chcela kúpiť nový byt. Ja som sa pred tým zaregistrovala ako tiper na stránke www.senobyvani.sk a poslala som o nej informáciu. Pred tým sme sa spoločne dohodli, že si províziu rozdelíme. Ona mala záujem o ich byt, takže sa aj dohodli, mne vyplatili províziu a ja som sa s ňou rozdelila. Dá sa zarobiť za každý dohodený tip na kupujúceho
0 0
Azel Azel

Azel je offline (nepripojený) Azel

Je tu internetový obchod, čo si zháňa spotrebiteľov.

http://www.goldenbiz.eu/​index.php?ido2=129322

Tým, že Vy mu pomôžete, si môžete zarobiť peniaze. Dostávate provízie za získaných ľudí, a to až do 5. línie (vy niekoho získate, ten ďalšieho, ten ďalšieho atď. - volá sa to multi-level-marketing).

Provízia je 25 Kč mesačne za každého klienta, a to v každej línii.

Jedinou podmienkou je urobenie nákupu za 40 € raz za 2 mesiace. Je to iba spotrebný tovar.

Navyše teraz je to i bez nákupu (do októbra) a od októbra sa rozširuje sortiment ponúkaného tovaru. Projekt jestvuje už od marca.
Naposledy upravil Azel : 15.09.12 at 21:51 Dôvod: Neaktuálny obsah
0 0
globalpartner globalpartner

globalpartner je offline (nepripojený) globalpartner

Anka Ha Pozri príspevok
Dobrý deň,
vie mi niekto poradiť serióznu prácu na doma??? Potrebujem si privyrobiť popri zamestnaní. Uvítala by som niečo také ako prepisovanie textov do PC, prepisovanie kníh, nahadzovanie vecí na internetové bazáre , prepisovanie prác a podobne.

Prosím ak môžte tak mi pomôžte.

Ďakujem vopred.
Poslal som súkromnú správu.
0 0
miroslava112112112 miroslava112112112
aj ja si privyrabam cez internet kedze som na MD..jedná sa o vkladanie inzeratov na internet,je potrebné zaplatiť registračný poplatok 15 eur a potom vám pošlu adresy kde a čo budete vkladať. .Práca je jednoduchá , som s ňou spokojná nakolko som na materskej a zháňala som si prácu popri,tak konečne som niečo našla. Môžete to skúsiť aj vy,a ak sa vám to nebude páčiť, tak vám do mesiaca aj vratia registračný poplatok tak za skušku nič nedáte a ten poplatok máte zarobený aj za dva dni. oplati sa vyskúšat,kto chce,pošlem podrobnejšie informácie a ragistráciu na e.mail
miroslava112112@azet.sk
0 0
kom0dus kom0dus

kom0dus je offline (nepripojený) kom0dus

miroslava112112112 Pozri príspevok
aj ja si privyrabam cez internet kedze som na MD..jedná sa o vkladanie inzeratov na internet,je potrebné zaplatiť registračný poplatok 15 eur a potom vám pošlu adresy kde a čo budete vkladať. .Práca je jednoduchá , som s ňou spokojná nakolko som na materskej a zháňala som si prácu popri,tak konečne som niečo našla. Môžete to skúsiť aj vy,a ak sa vám to nebude páčiť, tak vám do mesiaca aj vratia registračný poplatok tak za skušku nič nedáte a ten poplatok máte zarobený aj za dva dni. oplati sa vyskúšat,kto chce,pošlem podrobnejšie informácie a ragistráciu na e.mail
miroslava112112@azet.sk
snáď si robíte srandu? tento typ podvodných pracovných ponúk už nieje v móde, skúste to rafinovanejšie. tu Vám nikto nenaletí
https://www.google.sk/#hl=sk&output=...w=1920&bih=976
1 0
Gabhus Gabhus

Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

No tak k tomu musím napísať. Známa ten poplatok zaplatila a prišla jej "ponuka" na sprostredkovávanie nebankových pôžičiek, kde sa ručí nehnuteľnosťou - podľa mňa požičajú Vám 5000 eur na nekresťanské úroky, Vy sa zaručíte domom a ak nevládzete splácať, o dom prídete a je z človeka bezdomovec. Takže tak a 15 eurový poplatok nevrátil ten pán - aj meno viem - ani náhodou. Podľa mňa - od toho ruky preč.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

miroslava112112112 Pozri príspevok
aj ja si privyrabam cez internet kedze som na MD..jedná sa o vkladanie inzeratov na internet,je potrebné zaplatiť registračný poplatok 15 eur a potom vám pošlu adresy kde a čo budete vkladať. .Práca je jednoduchá , som s ňou spokojná nakolko som na materskej a zháňala som si prácu popri,tak konečne som niečo našla. Môžete to skúsiť aj vy,a ak sa vám to nebude páčiť, tak vám do mesiaca aj vratia registračný poplatok tak za skušku nič nedáte a ten poplatok máte zarobený aj za dva dni. oplati sa vyskúšat,kto chce,pošlem podrobnejšie informácie a ragistráciu na e.mail
miroslava112112@azet.sk
Meno: Miroslava Revakova
E-mail: miroslava112112azet.sk
Telefón: 0902750621
Lokalita: Banska Bystrica
Cena: 199.99 EUR
6 025 SKK

na inych inzertnych potraloch uz Miroslava uvadza cenu 199,99€...

Takze asi iba hlada dalsie "ovecky"...
0 0
2danculik 2danculik

2danculik je offline (nepripojený) 2danculik

už viackrát som čítala že inzeráty, ktoré ako kontakt uvádzajú podobné adresy ako:


miroslava112112112@azet.sk

sú jednoducho hlúposti. !
0 0
IvetaH IvetaH

IvetaH je offline (nepripojený) IvetaH

Nech je adresa aká chce, ak pýta vstupný poplatok, je to podvod.
0 0
Mirka-Thx Mirka-Thx

Mirka-Thx je offline (nepripojený) Mirka-Thx

miroslava112112112 Pozri príspevok
aj ja si privyrabam cez internet kedze som na MD..jedná sa o vkladanie inzeratov na internet,je potrebné zaplatiť registračný poplatok 15 eur a potom vám pošlu adresy kde a čo budete vkladať. .Práca je jednoduchá , som s ňou spokojná nakolko som na materskej a zháňala som si prácu popri,tak konečne som niečo našla. Môžete to skúsiť aj vy,a ak sa vám to nebude páčiť, tak vám do mesiaca aj vratia registračný poplatok tak za skušku nič nedáte a ten poplatok máte zarobený aj za dva dni. oplati sa vyskúšat,kto chce,pošlem podrobnejšie informácie a ragistráciu na e.mail
miroslava112112@azet.sk
tak z tohto som ponaučená aj vyliečená jednoducho je to pyramídová hra, zaplatila som poplatok, nepodpísala vstupnú zmluvu, požiadala o vrátenie poplatku a vrátil sa mi prd na maily dotyčný "vyšší" pán nereaguje, baba cez ktorú som sa na to dala, bola z toho celá paf, po asi 4 mesiacoch mi sklamaná napísala, či som do toho šla, lebo peniaze žiadne za ľudí, ktorých posunula nedostala
Každý má nárok na reklamu a na inzerát, ale inzeráty takéhoto typu by mali byť automaticky vymazané, aby neoberali ľudí o nádej privyrobiť si a o ich ťažko zarobené peniaze!!
2 0
majive majive

majive je offline (nepripojený) majive

uz za registraciu mate 10e http://www.mailguru.sk/ref/2274 a potom citate emaily a mate korunky
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

majive Pozri príspevok
uz za registraciu mate 10e http://www.mailguru.sk/ref/2274 a potom citate emaily a mate korunky
No toto nam vysvetli.
Niekto ti da 10 euri za nic...?

A ake maily to citas? Ako im dokazes, ze si ich citala,aby ta neplatili zadarmo? To staci, ze ich citas, ci co s nimi robis?
0 0
expeeert expeeert

expeeert je offline (nepripojený) expeeert

Mirka-Thx Pozri príspevok
tak z tohto som ponaučená aj vyliečená jednoducho je to pyramídová hra, zaplatila som poplatok, nepodpísala vstupnú zmluvu, požiadala o vrátenie poplatku a vrátil sa mi prd na maily dotyčný "vyšší" pán nereaguje, baba cez ktorú som sa na to dala, bola z toho celá paf, po asi 4 mesiacoch mi sklamaná napísala, či som do toho šla, lebo peniaze žiadne za ľudí, ktorých posunula nedostala
Každý má nárok na reklamu a na inzerát, ale inzeráty takéhoto typu by mali byť automaticky vymazané, aby neoberali ľudí o nádej privyrobiť si a o ich ťažko zarobené peniaze!!
Ja len rozmýšľam ako tieto firmy môžu ešte stále fungovať - kopec ľudí naletelo na "super" výnosy BMG a podobne a aj tak sa ľudia jednoducho nepoučia...
Neviem či je to tým zúfalstvom alebo sa niekomu zahmlie pred očami, keď má vidinu ľahko zarobených peňazí, ale niektoré inzeráty sú tak priehľadné, že viac sa hádam ani nedá.
Zabudnite na "jednoduchú" prácu s veľkým ziskom "za poplatok", na dávanie peňazí za nič, na akékoľvek "investovanie" so super výnosmi.
0 0
MAILGURUjePODVOD MAILGURUjePODVOD
pozor na podvodnu klikacku MAILGURU - absolutne nikoho nevyplacaju, iba namotavaju ludi...mamto z viac ako 20 zdrojov......tu je k tomu fajn clanok! - http://mailguru-podvod.blogspot.sk/...a rad by som sa vyjadril celkovo k praci na internete...pokial niekto od vas pyta peniaze dopredu, vzdy to je neseriozne, ci to je na nete, ci to nie je na nete...to uz nie je praca, ale podnikanie na vlastne riziko!!! to si navzdy zapametajte!!! ......dalsia vec...vzdy si najprv zistite vsetky dostupne referencie a skusenosti s dotycnou firmou alebo osobou, potom sa vam nikdy nemoze stat ze sa oklamete alebo naletite!!!!...a jedna mudrost na zaver...vsetko co sa javi velmi jednoducho a prilis pekne je podvod!!!!!!!!!!!!
1 0
Edgar Degas Edgar Degas

Edgar Degas je offline (nepripojený) Edgar Degas

Spôsoby, ako zarobiť na internete, sú zväčša krkolomné, k peniazom sa sotva dostanete, nevyplácajú alebo sú to zárobky, ktoré sú tak minimálne, že sa to ani neoplatí. Zoznámili sme sa s projektom, ktorý je absolútne jednoduchý a hlavne vyplácajú každého, a to už po troch-piatich dňoch. Na stránke nie sú podrobnosti, ale keď im napíšete mail, pošlú Vám popis. Je to len na Vás.
http://www.forvictory.clickeshop.sk/eshop/
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať