Zavrieť

Porady

HACCP - príručka správnej praxe - nedá sa toto nariadenie obísť v prípade malej výroby netepelne spracovaných ovocných a zeleninových nápojov?

Dobrý deň, viete mi niekto poradiť pri žiadosti o zaradenie priestorov do prevádzky mám doložiť i HACCP dokumenty so sanitačným programom. Nemám financie na zaplatenie firmy, ktorá by mi dokumenty vypracovala. Nájdem niekde vzor ako majú dokumenty vyzerať? Môžem si vypracovať Príručka správnej výrobnej praxe? Poprípade sa to dá nejako obísť? Môj podnikateľský zámer je na výrobu netepelne spracovaných ovocných a zeleninových nápojov. Vopred ďakujem za radu.
Ešte by som potrebovala polopate vysvetliť či je a aký je rozdiel medzi HACCP dokumentáciou a Príručkou správnej praxe? Mám v tom pekný guláš po 5tich hodinách na nete..
Naposledy upravil Ivinka88 : 10.08.16 at 14:29
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    Haccp musíš mať,môžeš si ho urobiť aj sama.
    vzor hľadaj na google.
    Ivinka88 Ďakujem Kopretinka skúsim ho teda vypracovať sama, už vyše 2 hodín hľadám niečo čo by na mňa sedelo ale ovocné a zeleninové šťavy sú príliš špecifické, zatiaľ som nič približné nenašla...
    kopretinka skús tu,dosť často to tam ľudia spomínajú https://www.facebook.com/groups/ucim...?ref=bookmarks

    HACCP - príručka správnej praxe - nedá sa toto nariadenie obísť v prípade malej výroby netepelne spracovaných ovocných a zeleninových nápojov?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.