Zavrieť

Porady

prestavba auta na LPG

Chcem sa spýtať váš názor, ak dáme auto kúpené v r. 2012 prerobiť na LPG v r. 2012, je cena prestavby súčasťou vstupnej ceny?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Niesom zástancom plynu , stále keď idem taxikom na plyn tak ho cítim , Naopak v Thajsku chodia všetky taxíky na plyn a nič tam nesmrdí. Kde je pes zakopaný? A na záver v Thajsku liter benzínu 1Eur liter plyn 25 cent tak že 1/4 ceny benzínu.
    Kde to žijeme?

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    pivko Pozri príspevok
    Niesom zástancom plynu , stále keď idem taxikom na plyn tak ho cítim , Naopak v Thajsku chodia všetky taxíky na plyn a nič tam nesmrdí. Kde je pes zakopaný? A na záver v Thajsku liter benzínu 1Eur liter plyn 25 cent tak že 1/4 ceny benzínu.
    Kde to žijeme?
    ja nic necitim...uz som si za tie roky zvykolv lete obcas ked je horuco...zastavim a vyleziem tak vtedy nieco citit ale nic extra......u nas sme tiez tankovaly za 45cent v priemere este tak pred dvoma rokmi ale vlada zistila ze tam ma este rezervu tak pritlacila dan.....vraj za to moze EU...

    prestavba auta na LPG

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.