Zavrieť

Porady

Vie mi niekto poradit aky mam kupit windows kedze predosly pravdepodobne nebol pravy a uz strajkuje?

​Vie mi niekto poradit aky mam kupit windows kedze predosly pravdepodobne nebol pravy a uz strajkuje?
Stevo5 Trochu to popíš. Aký Windows? Bol nainštalovaný v PC alebo si ho inštaloval sám? Aktivoval si ho na internete? Čo znamená "štrajkuje? Je v PC antivírus? Počítač je notebook alebo stolové PC?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Tak skus ten pravy .... pri tej zahale informacii, co si podal, je tato otazka nezodpovedatelan ......

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    Mam Win 7 aj 8
    Čo nie je otestované?
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Dubak2000 osobne suhlasim ze je niekedy lepsie pouzivat verziu, ktora je na trhu dlhsie. Ono sa vzdy najde dost chyb a preto potom byvaju vydane rozne service packy. Cim nechcempovedat ze by mal clovek pouzivat podla mna hrozne Windows Vista... U novych verzii to chce overit ci vsetok SW a HW ktory chcem pouzivat tento system podporuje.
    KEJKA aha, tak napr. teraz mi nefunguje pamätanie hesiel - mnohé áno, ale PORADA ma stále odhlasuje. Či to však súvisí s WIndows, netuším.
    kezeso Mám W7 a heslá si pamätá, ale myslím, že to je vďaka prehliadaču Chrom, W s tým nemá nič spoločné...
    misoft Windows si pamätá jediné heslo - keď zahesluješ prístup k účtu užívateľa OS. Ostatné heslá sú vecou programov a aplikácií, ktoré si ich ukladajú do svojich zložiek. Ak heslo k účtu Windows zabudneš - nedostaneš sa (sú síce "lámače hesiel") a potom len preinštalovať - no to stratíš i tie heslá pre aplikácie.
    nunenko Ale tušíš, snáď si nemyslíšm že by to mohol spôsobovať Windovs. Keď sa budeš prihlasovať na poradu srtčí dať zapamätať prihlásenie, zaškrtnúť ten maly štvorček.
      zbaliť

    Vie mi niekto poradit aky mam kupit windows kedze predosly pravdepodobne nebol pravy a uz strajkuje?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.