Zavrieť

Porady

Atramentová náplń pre Epson stylus SX100

Mám tlačiareń epson stylus sx100, problém je s atramentovými náplńami. Ako prepnúť tlačiareń na čiernobielu tlač ? Už som kúpil dve čierne náplne zaručene kompaktibilné s originálom a stále mi svieti kontrolka " chýba náplń ", teraz neviem či je to tým že farebné náplne sú prázdne alebo čierna nie je kompaktibilná ? Stačí ked bude tlačiť len čiernobielo.
Ďakujem vopred za pomoc
icko11188
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

vlado 33
Otvoríš Printing Guide klikneš na Replacing Ink Cartridges ďalej klikneš na Conserving Black Ink When the Cartridge Is Low (For Windows Only) a dáš no.Asi
ti blikajú farebné náplne, pokiaľ si neprepneš na čiernu bude sa ti miešať s farebných
Naposledy upravil vlado 33 : 16.09.12 at 07:25
Snímka.JPG  
vlado 33 Lebo je prázdna ale nech si bliká veselo keď potrebuje tlačiť čiernobielo

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

vlado 33
Ešte raz keď prepne na akože po vašom šertriací program začne sa používať iba čierna kazeta a žiadná iná. Má dve čierné kazety a porebuje tlačiť čiernobielo.

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

vlado 33
Pokiaľ máš problémy s tlačiarňou klikni na toto http://www.avs.sk/faq_q.php?_printversion=yes A ešte k tej tvojej pokiaľ je niektorá z kaziet prázdna bude vypisovať hlášku a budeš ju musieť kúpiť to je problém epsonu už sa ďalej nepohne kazety majú čipy pokiaľ ju chceš resetovať po naplnení.Keď ju nechceš vyhodiť z okna
dávaj pozor keď píšeš čb. dok.prepínaj farbu.

icko11188 je offline (nepripojený) icko11188

icko11188
Pri najväčšej snahe sa mi nepodarilo to nastavenie nájsť
Prikladám dva obrázky, ale preklikal som to minimálne 10x a neprišiel som na nič
Epson.jpg  
Vlastnosti.png  
1/1

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

bodliak
Ak sú farebné prázdne, žiadny šetriaci program na čiernu to nezachráni.

Pokus číslo 1:
Pri tlači zvoľ tlač len v odtieňoch šedej.
Ak máš anglícké win, tak hľadaj niečo ako "Print in GRAYSCALE only" v tom okne, kde si volíš výber tlačiarne alebo vo vlastnostiach tlačiarne.

Pokus číslo 2: - (ak sa s tebou vôbec nebaví a pre Win nie je v stave Ready)

Nemám Epson, ale na mojej HP sa dá v nastaveniach tlačiarni oznámiť, že má len Black catridge a farebné nebudú, takže sa z nej stane čiernobiela tlačiareň.
Rovnako sa jej dá oznámiť, že sú len farebné (sólo alebo trojkombinácia), tak nebude pýtať čiernu ale tlačí ju kombináciou z farebných.
Naposledy upravil bodliak : 16.09.12 at 07:46
vlado 33 bude používať iba čiernu farebne môžu aj vyschnuť ja tak bežím 5 rokov
vlado 33 Veď na čo by používal farby keď tlačí čiernobiely dokument. To je taktický ťah výrobcov kym na to príde do vtedy sú farby prázdne.

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

bodliak
Jeejda, tolko ľudí v nedeľu ráno!
Chcel som to dopísať a medzitým 4 reakcie...

Dobré ránko, chlapi!

Atramentová náplń pre Epson stylus SX100

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.