Zavrieť

Porady

Prosim vás, dá sa nastaviť len v tlačiarni Epson Stylus DX4450 len čierna farba?

Chýba mi žltá farba a musím súrne prefotiť dokument. Dá sa niekde nastaviť iba čierna farba ? Ak áno ako ? ... Dakujem za odpoveď .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

    Som jedna z vás rodina1
    Larr Pozri príspevok
    Chýba mi žltá farba a musím súrne prefotiť dokument. Dá sa niekde nastaviť iba čierna farba ? Ak áno ako ? ... Dakujem za odpoveď .
    Napíšem to laicky, hádam porozumieš.
    Dáš si tlačiť dokument. Zobrazí sa ti okno tlače. Dáš - Vlastnosti - po otvorení okna - dáš Rozšírené - na ľavej strane úplne dole "zaklikneš" - len čierny atrament. A môžeš tlačiť.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    doktor01 Pozri príspevok
    Skúšal som to aj ja takto, ale nešlo to. Problémom je, že je to nastavené tak, že ak ti chýba niektorá farba, tak tlačiareň nechce nič tlačiť ani kopírovať, aj keď chceš tlačiť len čierno bielo a máš dostatok čiernej farby. Mne to na Epsone (atrament) tiež nešlo a ani technikom sa to nepodarilo vytlačiť.
    PS: Možno sa tu niekto nájde kto tento problém už vyriešil.
    Nepoznám tento konkrétny model, ale Epsony (aj ja mám Epson) sú vo všeobecnosti urobené tak, že ak nemáš jednu farbu, tak nejde tlačiť (ani kopírovať) ani len ČB. Proste musíš mať vložené všetky cartridge a musí byť v nich farba. Ak ti došla jedna, musíš ju nahradiť. Už raz som to písal v jednej staršej téme.

    Ale ak si dáš vyhľadať na nete cez Google problémy s tlačou v tejto tlačiarni, tak určite nájdeš, čo som ti napísal.

    Tu je tá téma, čo som spomínal. Takže musíš kúpiť žltú farbu, inak sa nepohneš.

    http://www.porada.sk/t130505-epson-stylus.html

    A tu to máš priamo na stránke výrobcu čierne na bielom:

    http://www.epson.com/cgi-bin/Store/s...591&foid=93242
    Naposledy upravil Chobot : 12.05.11 at 22:54

    doktor01 je offline (nepripojený) doktor01

    doktor01
    rodina1 Pozri príspevok
    Napíšem to laicky, hádam porozumieš.
    Dáš si tlačiť dokument. Zobrazí sa ti okno tlače. Dáš - Vlastnosti - po otvorení okna - dáš Rozšírené - na ľavej strane úplne dole "zaklikneš" - len čierny atrament. A môžeš tlačiť.
    Skúšal som to aj ja takto, ale nešlo to. Problémom je, že je to nastavené tak, že ak ti chýba niektorá farba, tak tlačiareň nechce nič tlačiť ani kopírovať, aj keď chceš tlačiť len čierno bielo a máš dostatok čiernej farby. Mne to na Epsone (atrament) tiež nešlo a ani technikom sa to nepodarilo vytlačiť.
    PS: Možno sa tu niekto nájde kto tento problém už vyriešil.

    rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

    Som jedna z vás rodina1
    ak nejde okopírovať, stačí oskenovať a potom vytlačiť čierno ...

    Prosim vás, dá sa nastaviť len v tlačiarni Epson Stylus DX4450 len čierna farba?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.