Zavrieť

Porady

Chicagske letisko

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či máte nejaké skúsenosti s letiskom v Chicagu. Cestujem do Seattlu a v Chicagu prestupujem. Budem sa dostať z terminálu 1 na terminál 5. Je to tam ľahko orientovateľné? Alebo sú s tým problémy? Na celkový prestup budem mať čas 1 hodinu a 40 minút. Čítala som, že sa tam presúva nejakým vlakom. Mýslíte, že mám šancu to za taký čas stihnúť? Ďakujem za radu :-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zimama je offline (nepripojený) Zimama

    Zimama
    Letisko v Chicagu nepoznám, ale v Detroite chodia takéto vláčiky :



    Osobne si myslím, že 1 hodina 40 minút je dosť času, aspoň my sme na žiadnom letisku problémy nemali, akurát nikto Ti to nemôže zaručiť - keď sa Ti stane niečo také, ako nám v Detroite: hľadali čierneho pasažiera a na celom letisku bol poplach, takže pospúšťali také mreže, ktorými sa letisko rozdelilo na uzavreté sektory, tak sa nedostaneš ani na záchod... No je možné, že v takom prípade by lietadlá počkali.
    DSCF3992 Detroit  letisko.jpg  

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.