Zavrieť

Porady

Hemeroidy-vnútorné operácia-3 stupeň a vyššie

Operácie hemoroidov RFITTH technikou

Pekný deň prajem,

Má niekto skúsenosť s operáciou konkrétne s touto technikou?Alebo inou?Vnútorné hemeroidy hlavne.Mne boli diagnostikované a preto budem rád za každú info.Kde je dobré pracovisko,chirurg a podobne.Žiadna mastičky ani nič nepomáha.

Poprípade cena daného úkonu.Našiel som toto práve a neviem či je to účinné.Ďakujem pekne určite je veľa ľudí čo s tým malo problém a ktorý absolvovali operáciu tak budem vďačný za každý poznatok alebo info.

www.chirosa.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Bratislava-okolie.Hlavne v Ba by bolo fajn.

Odporúčané operačne strediská podľa osobnej skúseností.
Ešte doplním bol som na Gastre.kde mi boli potvrdené vnútorné a že sú dosť veľké.Doktorka mi povedala že je možné len rezanie klasická operácia ak nezmizne krv po tabletkách Detralex čo nezmizlo.Navodila mi strach pre tu bežnú operáciu.Tak pros=im za každú radu.Čítal som že je vhodnési vybrať aj vhodněho chirurga atď.Ďakujem pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    TSUN je offline (nepripojený) TSUN

    TSUN
    Dobrý deň, riešil som podobný problém na oddelení a zbavili ma problému s vnútornou zlatou žilou. Vynikajúci chirurg ako aj personál. Žiadne rezanie ani nič podobné. Problém je podľa vyjadrenia pána doktora vyriešený natrvalo. Môžem len odporučiť.MUDr. Pavel Ištok ... link. Je to v Bratislave na Tehelnej ulici bližšie info v linku. Minimálne by som s ním Vaše problémy odkonzultoval. Prajem veľa zdaru.
    Hemeroidy Ďakujem a vy ste mali aký stupeň?Vnútorne hemeroidy?A akou metódou Vám to robili poprípadne cena.Ďakujem

    Hemeroidy-vnútorné operácia-3 stupeň a vyššie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.