Zavrieť

Porady

Je potrebné poslať dotazník poškodeného sociálnej poistovni?

Pred pár dňami mi prisiel dotazník poškodenej zo sociálnej poisťovne na základe hlásenia o začiatku dočasnej PN kvôly vzniku pracovného úrazu. Avšak zo zamestnávateľom sme sa po ošetrení u lekára spoločne dohodli, že pracovný úraz nebudeme spisovať a tlačivo ohladom dočastnej PN ktoré som odniesla na sociálnu poisťovňu som aj v dany den zrušila a odškodné za úraz sme si poriešili medzi sebou. A teraz neviem či mám tento dotazník vypísať a posielať späť kedže mi zo sociálnej poistovne nevznikol žiadny nárok a nechcem tým narobiť problémy zamestnávatelovi, aby mu tam neposlali nejaku kontrolu prípadne sebe ak ho neodošlem. Lehota na zaslanie dotazníka je 7 dní. Ďakujem pekne za vaše odpovede.
Naposledy upravil ivka70 : 04.04.17 at 07:06
veronikasad Máš na PN zaskrtnute lekárom "pracovný úraz"?
willma mimo misu - zostáva mi rozum stáť nad takýmto prístupom ako zo strany zamestnávateľa tak aj zamestnanca.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Je potrebné poslať dotazník poškodeného sociálnej poistovni?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.