Zavrieť

Porady

Info a výber DVD prehrávača

Dobry den. Uvazujem o kupe DVD prehravaca v cene od 30-50E, dnes by nemal byt problem vybrat si aj v tejto cenovej kategorii (DVD rekorder nechcem z dovodu toho, ze mam Digi Tv).

Uz sa to tu niekde riesilo v ramci DVD rekordera, no zaujima ma par konkretnych veci. Najradsej by som bol keby mi niekto napisal o vlastnych skusenostiach.

Ked mam ale nieco vypichnut sam, tak napr tento model:

Sony DVP-SR150B (odkaz pridat nemozem kedze som novy uzivatel)

Podpora formátov z USB: AVCHD, XviD, DivX, JPEG, MP3

Na DVD prehravaci chcem pozerat z 99% iba DivX cez externy HDD ... Takze zakladna poziadavka musi byt USB vstup. A co najviac moznych formatov prehratelnych prave cez to HDD. Napr v tomto popise produktu je tych formatov na USB zrejme najviac.

1. Zaujimaju ma ale titulky, ktore budu z toho HDD prehrate s DivX/XviD ci inym. Nie su v takmer ziadnom popise. Bude teda DVD prehravac tieto titulky schopny prehrat? Predpokladam, ze to je v dnesnej dobe taka samozrejmost, ze to uz ani neuvadzaju (aj ked niekde praveze ano ).

2. Mam zostavu reprakov 2+1 , avsak len s jedinym vystupom, takym aky maju obycajne sluchadla. Daju sa tieto prehravace zapojit priamo do DVD prehravaca?

Dakujem velmi pekne za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Info a výber DVD prehrávača

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.