Zavrieť

Porady

Whirpool AWM 6105 FH, F09

dobrý deň chcem sa spýtať aké chyby sú F09 a FH na whirpool AWM 6105 pretože sa mi zobrazujú na dyspeji a neviem v čom by mohla byť závada ako sa dá odstrániť čo treba vimeniť .... ďakujem všetkým vopred
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Čerpadlo na vypúšťanie (väčšinou je umiestnené dole). Najskôr však pozrieť, či nie je zanesený filter, samotné serpadlo, alebo hadice z bubna do čerpadla.
    http://nahradnediely.blogspot.com/20...l-awo-awm.html

    miroB12 je offline (nepripojený) miroB12

    miroB12
    vdaka ale to uz mam naštudovane len neviem ako tu chybu odstrániť neviem čo mám vymeniť ktorú súčiastku...

    miroB12 je offline (nepripojený) miroB12

    miroB12
    tým to nebude včera som to mal rozobrate a nebolo tam nič aj som to prečistil preistotu ale skoro nič tam nebolo

    Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

    Kvaka
    Nám toto isté urobila podobná práčka, AWM 8152. Keď bol slabý tlak vody (na chalupe), chyba sa vždy vyskytla. Treba skúsiť aj nakloniť práčku a vypustiť vodu úplne, potom vypnúť a skúsiť, či funguje. Nám sa po čase chyba zopakovala, našli sme na zemi vodu, tiekla z miesta, kde je nádobka na prášky a aviváže, tesne za ňou ide nejaká hadica?, ktorá túto vodu privádza do práčky. Rozobral to muž môj, upravil a zase funguje. Po hlásení chyby treba vypnúť, pamätá si, kde program prestal a potom nechce ísť ďalej. Nemám rada túto práčku, nevyhovuje mi jej šiesty zmysel.

    miroB12 je offline (nepripojený) miroB12

    miroB12
    ja som to pozeral cele a nenasiel som ze by mi unikala niekde voda u mna to bude problem v niečom inom

    Whirpool AWM 6105 FH, F09

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.